Slalom v Třebechovicích

28.09.2019   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.00 0 93.50 0 93.50 262
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.97.20 52 94.60 2 96.603.10/3,3258
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky97.80 0 96.70 2 97.804.30/4,6254
4.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.30 0 98.30 0 98.304.80/5,1250
5.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK98.90 0 99.40 0 98.905.40/5,8246
6.1/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky101.80 2 99.30 0 99.305.80/6,2242
7.2/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB97.00 4 98.30 2 100.306.80/7,3238
8.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.00 0 103.20 0 103.009.50/10,2234
9. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.103.80 0 103.20 0 103.209.70/10,4230
10.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.70 8 104.00 0 104.0010.50/11,2226
11.3/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec102.80 4 102.20 2 104.2010.70/11,4222
12.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB106.60 0 104.40 0 104.4010.90/11,7218
13.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor104.60 0 103.00 2 104.6011.10/11,9214
14.4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily103.90 2 103.10 2 105.1011.60/12,4210
14.5/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.105.10 0 108.10 0 105.1011.60/12,4206
16.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště105.10 4 101.40 4 105.4011.90/12,7202
17.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.30 0 107.50 0 106.3012.80/13,7198
18.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště106.70 0 106.70 2 106.7013.20/14,1194
19.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice107.70 0 104.80 2 106.8013.30/14,2190
20.3/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK105.20 2 105.20 2 107.2013.70/14,7186
21.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.50 0 4.00 999 107.5014.00/15,0182
22.2/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol107.60 2 107.70 0 107.7014.20/15,2178
23.3/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha107.80 2 105.80 2 107.8014.30/15,3174
24.4/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.109.00 2 108.00 0 108.0014.50/15,5170
25.3/VDVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.108.30 0 108.60 0 108.3014.80/15,8166
25.5/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov109.80 0 108.30 0 108.3014.80/15,8162
27.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice106.70 2 4.00 999 108.7015.20/16,3158
28.4/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.107.30 2 106.60 4 109.3015.80/16,9154
29.4/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.109.90 0 109.60 0 109.6016.10/17,2150
30.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy110.60 2 109.80 0 109.8016.30/17,4146
30.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.4.00 999 107.80 2 109.8016.30/17,4142
32.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz110.40 2 109.90 0 109.9016.40/17,5138
32.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.90 0 112.10 2 109.9016.40/17,5134
34.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily108.40 2 110.10 2 110.4016.90/18,1130
35.4/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha110.50 0 112.30 4 110.5017.00/18,2126
36.5/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov109.90 2 110.60 0 110.6017.10/18,3122
37.6/VMHORÁK David 1976 2 Frol111.00 2 110.80 0 110.8017.30/18,5118
38.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.111.30 0 112.70 2 111.3017.80/19,0114
39.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.108.90 8 109.40 2 111.4017.90/19,1110
40. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.112.20 2 111.50 0 111.5018.00/19,3109
41.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand112.70 2 111.70 0 111.7018.20/19,5108
41.7/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK111.70 0 115.80 2 111.7018.20/19,5107
43.5/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor107.20 54 109.80 2 111.8018.30/19,6106
44.6/VDOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.110.00 2 112.00 4 112.0018.50/19,8105
44.7/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec110.00 2 4.00 999 112.0018.50/19,8104
46.6/ZMHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník118.10 0 112.20 0 112.2018.70/20,0103
47.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK113.70 0 113.20 0 113.2019.70/21,1102
48.8/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily121.00 4 113.50 0 113.5020.00/21,4101
49.8/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand112.40 4 111.60 2 113.6020.10/21,5100
50.8/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky116.30 2 114.10 0 114.1020.60/22,099
51.9/DMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov112.20 2 112.40 4 114.2020.70/22,198
51.9/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.50 0 114.20 0 114.2020.70/22,197
53.5/U23VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto116.00 0 112.30 2 114.3020.80/22,296
54.10/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník114.50 0 115.00 2 114.5021.00/22,595
54.8/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha112.50 2 4.00 999 114.5021.00/22,594
56.6/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.113.00 2 114.20 2 115.0021.50/23,093
57.7/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy115.30 0 113.80 2 115.3021.80/23,392
58.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy117.10 2 115.70 0 115.7022.20/23,791
59.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec121.30 0 116.00 0 116.0022.50/24,190
59.9/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy4.00 999 116.00 0 116.0022.50/24,189
61.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.40 2 116.30 0 116.3022.80/24,488
62.11/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.116.40 0 115.60 100 116.4022.90/24,587
63.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz116.90 0 117.40 2 116.9023.40/25,086
64.10/ZSTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.118.20 4 117.30 0 117.3023.80/25,585
65.11/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy117.60 0 119.10 4 117.6024.10/25,884
66.12/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec115.40 4 116.20 2 118.2024.70/26,483
67.13/DMFENCL Jáchym 2003 Pardub.117.70 2 118.40 0 118.4024.90/26,682
68.5/DSHLOBIL Josef 2001 3 Turnov118.90 2 116.70 2 118.7025.20/27,081
69.10/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.114.80 4 119.50 2 118.8025.30/27,180
69.6/DSSUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.00 0 118.80 0 118.8025.30/27,179
71.14/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy116.90 2 118.40 8 118.9025.40/27,278
72.15/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor117.30 2 120.50 0 119.3025.80/27,677
73.10/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha121.40 2 119.40 0 119.4025.90/27,776
74.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy122.00 0 119.90 0 119.9026.40/28,275
75.10/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor120.00 0 119.10 2 120.0026.50/28,374
76.11/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha121.30 2 120.10 0 120.1026.60/28,473
77.7/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.119.30 2 118.70 2 120.7027.20/29,172
78.12/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy122.10 2 121.00 0 121.0027.50/29,471
79.12/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště125.10 8 121.10 0 121.1027.60/29,570
79.13/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.20 54 121.10 0 121.1027.60/29,569
81.14/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha123.20 0 121.90 0 121.9028.40/30,468
81.15/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště123.70 8 121.90 0 121.9028.40/30,467
83.16/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily122.00 0 120.50 2 122.0028.50/30,566
83. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.120.90 2 120.00 2 122.0028.50/30,565
85.11/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa122.10 0 121.90 2 122.1028.60/30,664
86.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.121.20 10 120.30 2 122.3028.80/30,863
87.13/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha123.10 2 122.40 0 122.4028.90/30,962
87.7/DSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov120.40 2 124.20 2 122.4028.90/30,961
87.14/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha123.40 6 120.40 2 122.4028.90/30,960
90.17/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec120.50 2 121.00 4 122.5029.00/31,059
91.15/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.123.00 0 124.60 2 123.0029.50/31,658
92.16/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB121.10 2 4.00 999 123.1029.60/31,757
93.16/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky121.40 2 122.30 2 123.4029.90/32,056
94.17/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn121.90 2 123.20 4 123.9030.40/32,555
95.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.70 4 124.10 0 124.1030.60/32,754
96.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor126.90 2 122.60 2 124.6031.10/33,353
97.17/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily125.60 2 124.70 0 124.7031.20/33,452
98.8/U23ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.122.10 4 121.60 4 125.6032.10/34,351
99.14/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója125.70 0 129.80 4 125.7032.20/34,450
100.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník130.60 4 125.90 0 125.9032.40/34,749
101.8/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník124.00 2 122.20 4 126.0032.50/34,848
101.18/ZMFUKS Jáchym 2008 3 KK Brand131.40 2 126.00 0 126.0032.50/34,847
103.19/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK126.60 0 124.90 2 126.6033.10/35,446
104.20/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.124.90 2 126.30 2 126.9033.40/35,745
105.21/ZMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto125.40 4 127.20 0 127.2033.70/36,044
106.18/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand127.90 10 127.40 0 127.4033.90/36,343
107.19/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.128.60 2 127.50 0 127.5034.00/36,442
108.20/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov125.50 4 125.80 2 127.8034.30/36,741
109.22/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha128.10 0 128.60 0 128.1034.60/37,040
110.21/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak122.30 6 126.90 4 128.3034.80/37,239
111.18/DMTROCH Jan 2003 3 Dv.Král.128.40 0 129.50 0 128.4034.90/37,338
112.7/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.50 0 129.80 0 128.5035.00/37,437
113.22/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily128.60 10 128.60 0 128.6035.10/37,536
114.23/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.30 2 130.90 2 129.3035.80/38,335
115.24/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.125.80 4 126.40 4 129.8036.30/38,834
116.23/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy128.50 2 132.00 2 130.5037.00/39,633
117.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.60 4 126.80 4 130.6037.10/39,732
117.24/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor130.60 0 132.10 4 130.6037.10/39,731
119.25/ZMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto131.30 0 133.80 4 131.3037.80/40,430
119.26/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice131.30 0 129.70 52 131.3037.80/40,429
121.27/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand129.80 4 131.50 0 131.5038.00/40,628
121.28/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec125.50 6 127.90 6 131.5038.00/40,627
123.9/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha129.80 4 129.60 2 131.6038.10/40,726
124.25/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz132.50 0 143.10 4 132.5039.00/41,725
125.11/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.129.30 4 130.70 2 132.7039.20/41,924
126.19/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor133.30 0 151.20 8 133.3039.80/42,623
127.10/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.60 0 137.30 0 134.6041.10/44,022
128.29/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand140.40 0 135.30 0 135.3041.80/44,721
129.30/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand131.70 4 133.60 4 135.7042.20/45,120
130.31/ZMPOKORNÝ Lukáš 2007 Jablonec139.20 6 133.80 2 135.8042.30/45,219
131.26/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol134.20 2 140.30 4 136.2042.70/45,718
132.32/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec137.40 0 137.50 4 137.4043.90/47,017
133.27/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav145.90 14 133.90 4 137.9044.40/47,516
134.33/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn140.20 2 136.10 2 138.1044.60/47,715
135.20/DMTICHÝ Tomáš 2004 3 Semily130.30 8 133.50 56 138.3044.80/47,914
136. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov140.40 0 138.90 0 138.9045.40/48,613
137.34/ZMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.151.10 8 135.50 4 139.5046.00/49,212
138.28/ZSKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky138.60 4 138.10 2 140.1046.60/49,811
139.35/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto136.40 4 150.30 10 140.4046.90/50,210
140.36/ZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky141.10 6 138.80 2 140.8047.30/50,69
141.21/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha135.00 6 136.50 6 141.0047.50/50,88
142.29/ZSTUREČEK Ondřej 2005 Trutnov146.10 2 138.80 4 142.8049.30/52,77
143.37/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand141.90 2 141.40 2 143.4049.90/53,46
144.38/ZMWAIS Jakub 2007 3 KK Brand144.40 2 142.20 2 144.2050.70/54,25
145.39/ZMKRÁL Ondřej 2008 USK Pha139.50 6 143.40 4 145.5052.00/55,64
146.40/ZMPOKORNÝ Šimon 2007 Jablonec143.20 8 142.00 4 146.0052.50/56,13
147.15/VMTUREČEK Jiří 1976 Trutnov146.90 4 142.50 4 146.5053.00/56,72
148.30/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.144.70 2 144.70 2 146.7053.20/56,91
149. ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.141.80 6 145.70 6 147.8054.30/58,10
150.41/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand148.10 4 142.50 6 148.5055.00/58,80
151.42/ZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa151.30 0 144.90 4 148.9055.40/59,30
152.43/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.143.00 8 148.80 6 151.0057.50/61,50
153.44/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.150.30 4 147.30 8 154.3060.80/65,00
154. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov177.10 4 151.60 4 155.6062.10/66,40
155.45/ZMZUNA Viilém 2007 3 Semily165.30 10 152.60 10 162.6069.10/73,90
156.31/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto158.70 6 182.00 4 164.7071.20/76,10
157.46/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand180.70 60 167.90 10 177.9084.40/90,30
158.47/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov177.60 14 179.80 14 191.6098.10/104,90
159.48/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto186.70 8 184.50 16 194.70101.20/108,20
160.49/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto152.50 54 150.30 58 206.50113.00/120,90
161.50/ZMMUK Matěj 2007 Turnov201.00 10 200.70 10 210.70117.20/125,30
  KURUCZ Štěpán 2007 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTÁK Jakub 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUBUČEK Jakub 2006 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jaroslav 1972 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan 2005 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.113.80 0 114.00 0 113.80 24
2.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn116.80 2 116.90 2 118.805.00/4,420
3.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3+ KVS HK119.70 0 125.10 0 119.705.90/5,216
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.70 2 125.30 0 125.3011.50/10,112
5.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor128.50 0 125.10 2 127.1013.30/11,711
5.3/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand132.10 0 125.10 2 127.1013.30/11,710
7.4/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK127.60 0 126.70 2 127.6013.80/12,19
8.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha142.00 4 133.00 0 133.0019.20/16,98
9.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand136.10 0 139.30 2 136.1022.30/19,67
10.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK136.30 0 138.40 2 136.3022.50/19,86
11.7/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto143.60 0 136.70 0 136.7022.90/20,15
12.2/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand143.60 0 136.60 2 138.6024.80/21,84
13.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK144.70 2 499.30 2 146.7032.90/28,93
14.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov149.20 0 149.90 0 149.2035.40/31,12
15.3/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov149.00 4 152.80 6 153.0039.20/34,41
16.4/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha162.30 2 167.50 0 164.3050.50/44,40
17.9/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.4.00 999 171.30 4 175.3061.50/54,00
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
120.50 2 119.00 0 119.00 42
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.20 0 121.30 0 121.302.30/1,938
3.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
129.90 2 126.70 0 126.707.70/6,534
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
131.50 0 135.80 6 131.5012.50/10,530
5.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
130.80 6 131.60 2 133.6014.60/12,326
6.1/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
131.00 4 133.00 6 135.0016.00/13,422
7.1/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
130.90 8 131.20 4 135.2016.20/13,618
8.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
134.20 4 137.50 4 138.2019.20/16,114
9.2/DSSAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
135.30 4 137.20 8 139.3020.30/17,110
10.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
141.30 4 135.60 4 139.6020.60/17,39
11.2/DMSEDLAŘÍK Adam
WESTFAL Mattias
2005
2004
Kralupy
Kralupy
144.70 8 143.00 6 149.0030.00/25,28
12.2/ZSSAMKOVÁ Olga
SAMKOVÁ Valerie
2005
2011
2 Třebech.
Třebech.
147.30 8 148.30 2 150.3031.30/26,30
13.3/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
148.00 4 157.80 8 152.0033.00/27,77
14.3/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
145.00 12 150.70 2 152.7033.70/28,36
15.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŽĎÁRSKÁ Laura
2005
2006
3 Vys.Mýto
Pardub.
147.30 8 149.00 4 153.0034.00/28,65
16.4/DSHLOBIL Josef
MÜLLER Ondřej
2001
2002
Turnov
Turnov
151.20 4 151.70 8 155.2036.20/30,44
17.2/VSNEDVÍDEK František
POLÍVKA Karel
1944
1945
2 Dv.Král.
Sláv.HK
156.70 4 163.90 2 160.7041.70/35,03
18.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
Kralupy
Kralupy
160.50 14 157.90 8 165.9046.90/39,42
19. BAČINA Jan
BAČINA Tomáš
1973
2008
3 Č.Lípa
Č.Lípa
164.20 4 169.00 6 168.2049.20/41,31
20.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
167.50 8 164.60 4 168.6049.60/41,70
21. CINKO Radek
ŠŤASTNÝ Filip
1993
1994
Pardub.
Pardub.
4.00 999 159.10 10 169.1050.10/42,10
22.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
167.20 14 163.60 6 169.6050.60/42,50
23.3/ZMKONVALINKA Ondřej
KONVALINKA Šťepán
2007
2009
Pardub.
Pardub.
167.10 4 196.20 18 171.1052.10/43,80
24.4/ZMVANĚK Daniel
LÍBAL Tomáš
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
192.10 14 179.70 4 183.7064.70/54,40
25.5/ZMVELENOVSKÝ Jonáš
VELENOVSKÝ Vojta
2011
2008
VS Tábor
VS Tábor
199.00 24 160.60 68 223.00104.00/87,40
  PROCHÁZKA Josef
BOHATÝ Karel
2002
2001
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha123.60 0 122.40 0 122.40 0
2.2/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak122.50 6 124.60 0 124.602.20/1,80
3.3/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha121.20 4 126.00 2 125.202.80/2,30
4.4/PZMHORÁK David 2009 USK Pha128.30 0 128.20 6 128.305.90/4,80
5.5/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha128.70 2 126.50 8 130.708.30/6,80
6.6/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand140.60 0 133.80 0 133.8011.40/9,30
7.7/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.135.20 6 133.20 2 135.2012.80/10,50
8.8/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy133.90 4 129.90 6 135.9013.50/11,00
9.9/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha132.80 4 139.60 4 136.8014.40/11,80
10.10/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.133.10 6 134.30 4 138.3015.90/13,00
11.11/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha140.70 2 138.60 0 138.6016.20/13,20
11.12/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK137.30 8 136.60 2 138.6016.20/13,20
13.13/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov140.20 0 141.90 0 140.2017.80/14,50
14.14/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy140.50 4 139.40 6 144.5022.10/18,10
15.1/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand141.90 4 140.60 6 145.9023.50/19,20
16.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy204.40 4 146.10 0 146.1023.70/19,40
17.15/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha148.30 2 142.10 6 148.1025.70/21,00
18.16/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily150.50 6 144.20 4 148.2025.80/21,10
19.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand151.00 2 147.60 2 149.6027.20/22,20
20.4/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand149.90 0 149.50 2 149.9027.50/22,50
21.17/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand153.70 4 151.40 2 153.4031.00/25,30
22.18/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha152.30 2 153.90 8 154.3031.90/26,10
23.5/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha154.10 4 151.80 4 155.8033.40/27,30
24.6/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand157.80 4 152.10 4 156.1033.70/27,50
25.19/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor152.70 6 154.80 4 158.7036.30/29,70
26.20/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand166.10 6 159.40 0 159.4037.00/30,20
27.21/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand151.50 8 150.20 10 159.5037.10/30,30
28.22/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto157.70 2 163.20 8 159.7037.30/30,50
29.23/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand159.00 4 162.20 2 163.0040.60/33,20
30.24/PZMPÁCA Jan 2009 Kralupy157.10 8 157.30 8 165.1042.70/34,90
31.7/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.168.90 2 164.00 2 166.0043.60/35,60
32.25/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha161.30 6 175.30 8 167.3044.90/36,70
33.26/PZMSKALKA Matěj 2009 USK Pha176.40 8 165.90 2 167.9045.50/37,20
34.8/PZZNOVOTNÁ Nikola 2011 KVS HK169.00 2 166.10 2 168.1045.70/37,30
35.27/PZMKUTÁČ Zdeněk 2010 L.Žatec161.60 8 161.30 14 169.6047.20/38,60
36.9/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK178.60 10 166.90 4 170.9048.50/39,60
37.28/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha168.90 6 163.30 8 171.3048.90/40,00
38.29/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy176.00 14 170.30 6 176.3053.90/44,00
39.10/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov209.20 10 171.70 6 177.7055.30/45,20
40.30/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy184.30 8 164.50 14 178.5056.10/45,80
41.31/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand177.20 106 174.40 6 180.4058.00/47,40
42.32/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov184.70 16 174.10 10 184.1061.70/50,40
43.11/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand208.60 2 189.50 4 193.5071.10/58,10
44.12/PZZZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov181.90 16 207.10 6 197.9075.50/61,70
45.13/PZZPAVELKOVÁ Michaela 2010 Benátky194.00 10 185.00 14 199.0076.60/62,60
46.33/PZMKLÍMA Mikuláš 2009 USK Pha192.30 62 188.70 14 202.7080.30/65,60
47.34/PZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky206.50 110 191.00 20 211.0088.60/72,40
48.14/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy220.30 4 230.80 2 224.30101.90/83,30
49.35/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor242.20 14 221.90 18 239.90117.50/96,00
50.15/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy227.40 112 229.50 16 245.50123.10/100,60
51.16/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy211.50 66 203.80 62 265.80143.40/117,20
  ELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUBUČEK Ondřej 2009 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.00 2 104.60 0 104.60 87
2.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.90 0 110.70 0 110.706.10/5,883
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.30 2 111.10 0 111.106.50/6,279
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.80 0 113.50 0 112.808.20/7,875
5.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha112.70 2 114.70 0 114.7010.10/9,771
6.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.80 0 120.30 10 115.8011.20/10,767
7.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.70 4 110.70 6 116.7012.10/11,663
8. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.118.90 0 121.80 2 118.9014.30/13,759
9.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa118.30 2 117.10 2 119.1014.50/13,955
10.4/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK119.30 0 118.30 2 119.3014.70/14,151
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK120.40 0 121.50 2 120.4015.80/15,147
12.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto118.50 2 118.50 2 120.5015.90/15,243
13.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK121.20 0 126.50 2 121.2016.60/15,942
14.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.122.60 8 121.40 0 121.4016.80/16,141
15.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.20 0 121.70 0 121.7017.10/16,340
16.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand131.00 0 122.10 0 122.1017.50/16,739
17.1/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB127.10 0 123.10 0 123.1018.50/17,738
18.2/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.90 4 122.70 2 124.7020.10/19,237
19.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand123.20 4 122.80 2 124.8020.20/19,336
20.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor123.60 6 123.30 2 125.3020.70/19,835
21.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand125.00 2 125.80 0 125.8021.20/20,334
22.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor125.90 0 127.30 0 125.9021.30/20,433
22.9/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.123.90 2 124.90 4 125.9021.30/20,432
24.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.10 0 124.50 2 126.1021.50/20,631
25.2/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily126.70 0 125.90 2 126.7022.10/21,130
25.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy125.60 6 126.70 0 126.7022.10/21,129
27.3/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily127.90 0 4.00 999 127.9023.30/22,328
28.4/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.20 0 128.00 2 130.0025.40/24,327
29.11/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.132.10 0 130.80 0 130.8026.20/25,026
30.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus133.60 0 131.50 0 131.5026.90/25,725
30.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec132.40 4 129.50 2 131.5026.90/25,724
32.2/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.30 52 130.20 2 132.2027.60/26,423
33.8/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand133.40 0 130.30 2 132.3027.70/26,522
34.12/ZSJANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.130.90 2 130.50 2 132.5027.90/26,721
35.9/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.50 2 128.80 4 132.8028.20/27,020
36.3/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.133.40 0 136.10 2 133.4028.80/27,519
37.4/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy129.00 54 129.70 4 133.7029.10/27,818
38.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz137.80 0 132.90 2 134.9030.30/29,017
39.10/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.00 4 136.60 0 136.6032.00/30,616
40.11/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov137.00 8 137.20 0 137.2032.60/31,215
41.4/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor135.60 6 135.60 2 137.6033.00/31,514
42.5/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov138.00 2 137.90 2 139.9035.30/33,713
43.5/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.138.40 4 145.70 4 142.4037.80/36,112
44.12/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.138.50 6 146.10 6 144.5039.90/38,111
45.6/DSSADÍLKOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.141.60 8 140.80 4 144.8040.20/38,410
46.5/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.40 4 145.70 0 145.7041.10/39,39
47.13/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak149.00 2 141.80 4 145.8041.20/39,48
48.4/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz144.80 2 144.60 4 146.8042.20/40,37
49.6/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník148.40 6 142.90 4 146.9042.30/40,46
50.14/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa141.80 6 144.90 4 147.8043.20/41,35
51.6/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.149.10 6 150.00 4 154.0049.40/47,24
52.15/ZMJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha146.80 8 151.80 6 154.8050.20/48,03
53.5/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.148.30 102 154.70 2 156.7052.10/49,82
54.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov156.00 2 159.10 2 158.0053.40/51,11
55.13/ZSJINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha156.40 6 165.60 2 162.4057.80/55,30
56.16/ZMČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha162.30 2 162.40 6 164.3059.70/57,10
57.14/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov182.80 6 202.30 58 188.8084.20/80,50
58.17/ZMVIKOVÁ Anna 2008 Trutnov176.20 112 184.40 12 196.4091.80/87,80
59.15/ZSHOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.183.70 58 183.80 14 197.8093.20/89,10
  BROŽOVÁ Petra 1994 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB103.40 0 104.30 0 103.40 115
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha104.90 2 103.90 0 103.900.50/0,5111
3.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK106.50 0 105.80 0 105.802.40/2,3107
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov108.90 0 109.30 2 108.905.50/5,3103
5.2/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov105.00 52 107.30 2 109.305.90/5,799
6. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.109.90 4 108.70 2 110.707.30/7,195
7.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn108.90 2 120.10 0 110.907.50/7,391
8.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK107.30 4 104.80 50 111.307.90/7,687
9.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.30 2 113.40 0 113.4010.00/9,783
10.4/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn117.90 6 114.40 0 114.4011.00/10,679
11.3/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.20 0 115.00 2 115.2011.80/11,475
12.5/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily115.40 0 115.20 4 115.4012.00/11,671
13.2/VMŠRÁMEK Michal 1982 3 Dukla B.117.40 2 115.90 0 115.9012.50/12,167
14.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav119.30 2 116.00 0 116.0012.60/12,263
15.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB116.10 0 116.30 2 116.1012.70/12,359
16.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy117.20 2 116.40 0 116.4013.00/12,655
16.1/U23SOUČEK Marek 1999 3+ KVS HK118.10 2 116.40 0 116.4013.00/12,651
18.6/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.117.40 2 116.80 0 116.8013.40/13,050
19.4/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK118.60 0 117.50 0 117.5014.10/13,649
20.4/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov121.00 2 117.90 0 117.9014.50/14,048
21.7/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB120.20 2 118.20 0 118.2014.80/14,347
22.5/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK118.30 0 119.80 2 118.3014.90/14,446
23.8/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.117.90 2 118.70 0 118.7015.30/14,845
24.5/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm118.70 2 119.20 0 119.2015.80/15,344
25.4/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.80 2 117.30 2 119.3015.90/15,443
26.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.118.10 2 117.50 2 119.5016.10/15,642
26.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.50 0 120.40 0 119.5016.10/15,641
28.6/VZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.119.60 0 126.40 0 119.6016.20/15,740
29.6/VMŠANDL Lukáš 1983 3 SKVS ČB124.20 2 117.80 2 119.8016.40/15,939
30.5/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha120.10 0 121.10 0 120.1016.70/16,238
30.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.120.10 0 124.00 2 120.1016.70/16,237
32. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor121.70 0 123.40 0 121.7018.30/17,736
33.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.10 0 122.00 2 122.1018.70/18,135
34.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.40 0 125.30 2 123.4020.00/19,334
35.7/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník124.60 2 123.80 0 123.8020.40/19,733
36.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec122.00 2 124.20 0 124.0020.60/19,932
37.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor124.40 0 123.20 4 124.4021.00/20,331
38.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor125.20 0 125.60 0 125.2021.80/21,130
39.8/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK126.30 0 126.00 0 126.0022.60/21,929
40.9/VJINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha127.00 2 4.00 999 129.0025.60/24,828
41.9/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník124.90 10 125.20 4 129.2025.80/25,027
42.10/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov130.50 2 127.70 2 129.7026.30/25,426
43.11/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor130.50 4 130.00 0 130.0026.60/25,725
44.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK128.80 2 129.30 2 130.8027.40/26,524
45.12/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov131.80 2 131.50 0 131.5028.10/27,223
46.13/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov130.00 2 4.00 999 132.0028.60/27,722
47.14/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.143.50 4 132.10 0 132.1028.70/27,821
48.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.40 50 132.50 0 132.5029.10/28,120
48.10/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB124.50 8 4.00 999 132.5029.10/28,119
50.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz130.70 2 132.70 0 132.7029.30/28,318
50.15/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa131.20 6 128.70 4 132.7029.30/28,317
52.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha131.30 4 136.80 4 135.3031.90/30,916
53.7/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník139.60 2 135.70 2 137.7034.30/33,215
54.16/VHADARIČ Ctibor 1973 Benátky137.50 2 4.00 999 139.5036.10/34,914
55.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 3 USK Pha136.30 4 136.60 4 140.3036.90/35,713
56.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor140.20 2 140.30 2 142.2038.80/37,512
57.17/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 2 142.40 0 142.4039.00/37,711
58.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy144.60 2 142.80 0 142.8039.40/38,111
59.8/ZSBURGER Jáchym 2006 USK Pha154.80 4 141.30 2 143.3039.90/38,69
60.8/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK145.80 2 143.30 2 145.3041.90/40,58
61.1/DSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.143.40 2 4.00 999 145.4042.00/40,67
62. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.162.50 8 146.90 0 146.9043.50/42,16
63.9/ZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha146.60 4 154.20 2 150.6047.20/45,65
64.10/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto146.40 8 151.30 8 154.4051.00/49,34
65.11/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily146.50 8 4.00 999 154.5051.10/49,43
66.11/ZMJANČAR Štěpán 2007 USK Pha152.60 2 151.20 4 154.6051.20/49,52
67.9/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.153.30 2 155.10 2 155.3051.90/50,21
68.12/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.153.30 4 161.40 8 157.3053.90/52,10
69.13/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn174.20 2 153.50 4 157.5054.10/52,30
70.14/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor163.80 8 156.30 2 158.3054.90/53,10
71.10/ZSZACH Radovan 2005 KK Brand157.30 10 154.70 4 158.7055.30/53,50
72.15/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.168.70 10 164.10 4 168.1064.70/62,60
73.16/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto164.20 6 165.10 6 170.2066.80/64,60
74. CINKO Radek 1993 3 Pardub.166.60 4 194.90 0 170.6067.20/65,00
75.17/ZMZUNA Viilém 2007 Semily164.20 10 174.20 2 174.2070.80/68,50
76.18/ZMKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov234.60 2 199.50 0 199.5096.10/92,90
  ČERNÍK Jan 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3+ Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
117.90 0 121.00 2 117.90 55
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
122.40 0 123.00 4 122.404.50/3,851
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.90 6 126.90 2 128.9011.00/9,347
4.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
131.10 4 131.50 4 135.1017.20/14,643
5.1/VSBENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
136.50 0 135.40 2 136.5018.60/15,839
6. ZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
132.40 8 134.80 4 138.8020.90/17,735
7.3/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
136.10 6 135.20 4 139.2021.30/18,131
8. NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
138.80 2 139.40 2 140.8022.90/19,427
9.2/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
2 USK Pha
USK Pha
138.10 12 135.50 6 141.5023.60/20,023
10.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
142.90 2 140.60 4 144.6026.70/22,619
11. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.40 4 4.00 999 145.4027.50/23,315
12.2/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
135.60 10 134.60 12 145.6027.70/23,511
13.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.60 4 144.10 2 146.1028.20/23,97
14.1/DSMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
2 Třebech.
Třebech.
140.60 6 144.40 6 146.6028.70/24,36
15. JINDRÁKOVÁ Anna
OLIVERIUS Jan
2005
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 142.90 4 146.9029.00/24,65
16. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
146.40 12 148.10 6 154.1036.20/30,74
17.3/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
153.90 6 150.50 4 154.5036.60/31,03
18.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
4.00 999 154.10 2 156.1038.20/32,42
19.1/ZMJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
USK Pha
USK Pha
152.90 4 153.00 6 156.9039.00/33,11
20.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
155.10 4 155.90 10 159.1041.20/34,90
21.4/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
168.90 2 168.90 4 170.9053.00/45,00
22.4/VMPODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
173.40 10 168.80 8 176.8058.90/50,00
23.1/PZKEPŠTA Martin
VENCOVÁ Alžběta
2009
2010
KK Brand
KK Brand
175.70 10 207.80 8 185.7067.80/57,50

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha136.80 0 134.60 2 136.60 0
2.2/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK143.60 2 146.20 2 145.609.00/6,60
3.3/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov155.00 4 165.60 6 159.0022.40/16,40
4.4/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha168.70 6 174.10 6 174.7038.10/27,90
5.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK186.60 4 186.90 6 190.6054.00/39,50
6.5/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha213.70 0 202.60 4 206.6070.00/51,20
  HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl