6. Národní kontrolní závod v Troji

22.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.86.70 4 84.56 0 84.56
2K1M/2ZEMAN Vojtěch, 2000, USK Pha ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha87.04 0 87.86 2 87.04
3K1M/3POSPELOV Andrey 2000 9 RUS93.55 2 88.98 0 88.98
4K1M/4CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha89.04 0 92.08 2 89.04
5K1M/5VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha88.57 2 95.91 52 90.57
6K1M/6MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha90.66 0 102.45 2 90.66
7K1M/7RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc92.91 0 91.42 0 91.42
8K1M/8POHANKA Vít 2000 1 Klatovy89.65 2 89.79 2 91.65
9K1M/9NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc91.93 0 99.77 52 91.93
10C1M/1JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.41 0 92.81 2 92.41
11K1M/10ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava93.32 0 95.95 0 93.32
12K1M/11FRENCL Josef 2002 2 USK Pha93.72 0 96.94 0 93.72
13K1M/12CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz94.47 0 91.75 2 93.75
14K1M/13KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí93.93 2 93.95 0 93.95
15K1M/14KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc94.36 0 93.29 2 94.36
16C1M/2LHOTA Kryštof, 2002, USK Pha LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha96.14 2 94.49 0 94.49
17C1M/3KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha100.38 6 94.62 0 94.62
18K1M/15BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice92.67 2 92.72 4 94.67
19K1M/16BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.99.80 2 94.74 0 94.74
20K1M/17DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc101.51 0 92.75 2 94.75
21K1M/18MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava95.09 0 92.84 2 94.84
22K1M/19PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.41 52 92.93 2 94.93
23K1M/20BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha94.97 0 97.26 2 94.97
24K1M/21TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc95.24 0 96.53 104 95.24
25K1M/22VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky91.27 4 96.10 12 95.27
26K1M/23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.59 52 95.43 0 95.43
27K1M/24ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk93.70 2 92.91 4 95.70
28K1M/25MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.78 2 95.89 0 95.89
29K1M/26BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.96.08 0 94.02 2 96.02
30K1M/27HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.24 2 96.04 0 96.04
31K1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno96.31 0 99.05 2 96.31
32K1M/28ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.46 0 96.16 2 96.46
33K1M/29ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava94.57 2 90.75 52 96.57
34C1M/4URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk96.74 0 96.85 50 96.74
35K1M/30VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.15 0 95.20 2 97.20
36C1M/5JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.95.86 2 95.21 2 97.21
37C1M/6FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.100.61 0 97.24 0 97.24
38K1M/31LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS95.30 2 96.49 2 97.30
39K1M/32MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.48 50 93.56 4 97.56
40C1M/7BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha97.95 0 99.02 0 97.95
41K1M/33MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava96.54 2 0.00 999 98.54
42K1M/34SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice98.75 0 102.09 50 98.75
43K1M/35STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky96.52 50 95.03 4 99.03
44C1M/8URBAN Michal 2004 2 Šumperk97.17 2 112.62 4 99.17
45C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno99.31 0 102.01 4 99.31
46K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha99.35 0 98.30 2 99.35
47K1W/3BEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.97.69 2 102.14 2 99.69
48C1M/9HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha99.93 0 101.09 0 99.93
49C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc97.95 2 99.57 4 99.95
50C1M/11ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha100.84 0 100.61 8 100.84
51K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.15 0 99.56 4 101.15
52K1M/36ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa105.93 0 101.26 0 101.26
53K1M/37HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak101.45 0 112.84 108 101.45
54K1M/38IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí109.48 4 99.50 2 101.50
55K1M/39PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.57 2 108.97 6 101.57
56K1W/5KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS100.01 2 102.10 4 102.01
57K1M/40CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.102.08 0 103.26 6 102.08
58C1M/12KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha100.17 2 99.09 4 102.17
59K1M/41HALA Jiří 2002 2 Olomouc100.27 2 96.91 50 102.27
60C1M/13GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha101.67 2 102.31 0 102.31
61C1M/14HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja103.14 2 102.43 0 102.43
62K1W/6NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy102.52 0 106.97 0 102.52
63K1M/42PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh100.73 2 105.24 8 102.73
64C1M/15RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm107.91 4 102.88 0 102.88
65K1W/7DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.98 0 103.57 2 102.98
66K1M/43HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk103.12 0 107.19 0 103.12
67C1M/16MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha103.18 0 102.60 6 103.18
68K1M/44STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.24 2 100.01 52 103.24
69K1M/45VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor110.89 50 101.43 2 103.43
70K1W/8NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec101.48 2 105.54 4 103.48
71K1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.104.54 0 103.71 0 103.71
72K1M/46MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB103.78 0 102.49 4 103.78
73C1M/17LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha104.63 0 106.67 2 104.63
74K1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc102.67 2 109.01 4 104.67
75K1M/47MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.15 8 105.70 4 105.15
76C1M/18PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha103.35 2 104.36 52 105.35
77K1M/48NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha102.07 4 104.25 10 106.07
78K1M/49STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.48 2 103.63 4 106.48
79C1M/19FIALA Jakub 2001 2 Olomouc104.78 2 106.68 0 106.68
80K1M/50POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami115.48 8 104.97 2 106.97
81K1M/51NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy107.06 0 110.74 4 107.06
82K1M/52BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.81 0 105.30 2 107.30
83K1M/53GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc105.32 2 110.32 0 107.32
84C1M/20WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn107.34 0 108.01 4 107.34
85C1M/21RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.108.21 4 103.53 4 107.53
86K1M/54KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.55 4 104.89 4 107.55
87C1M/22ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava101.64 6 102.73 6 107.64
88K1M/55GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa112.37 4 107.72 0 107.72
89K1M/56HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk105.87 2 105.06 50 107.87
90C1M/23KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.93 52 105.90 2 107.90
91K1M/57BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh106.41 54 104.09 4 108.09
92K1M/58MAMBETOV Imangali 2004 9 KAZ112.91 8 104.18 4 108.18
93K1M/58BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk108.02 106 104.18 4 108.18
94C1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.19 0 110.03 4 108.19
95K1M/60KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.50 4 106.20 2 108.20
96K1M/61BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno132.65 4 102.82 6 108.82
97K1W/11KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy109.23 0 118.30 6 109.23
98K1M/62NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB117.76 2 109.44 0 109.44
99K1M/63JINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.35 2 105.46 4 109.46
100K1M/64ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky111.04 0 107.59 2 109.59
101K1M/65MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc106.23 4 114.10 6 110.23
102K1M/66TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn106.29 4 109.88 52 110.29
103K1M/67ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.31 2 108.38 2 110.38
104K1M/68SAHULA Matěj 2003 2 Benátky123.63 56 106.40 4 110.40
105K1W/12ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.29 8 110.40 0 110.40
106K1M/69TURNER Karel 2004 2 Sušice106.54 4 119.68 62 110.54
107K1M/70ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB106.88 4 97.73 54 110.88
108K1M/71REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB115.19 0 105.08 6 111.08
109K1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.19 2 108.94 104 111.19
110C1M/25MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.108.64 4 111.51 0 111.51
111K1W/14VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.67 4 111.97 0 111.97
112C1M/26ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB108.00 6 105.99 6 111.99
113C1M/27INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK113.18 6 110.40 2 112.40
114K1M/72DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.03 4 126.57 6 113.03
115C1M/28BEIER Matouš 2004 2 Trutnov113.20 0 119.43 104 113.20
116K1M/73VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy109.41 6 111.21 2 113.21
117C1M/29POLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.12 4 111.44 2 113.44
118K1W/15VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.91 2 111.68 2 113.68
119K1W/16KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky113.74 0 114.96 2 113.74
120K1W/17GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice107.76 6 120.65 106 113.76
121C1M/30PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB117.68 2 111.90 2 113.90
122K1M/74DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha107.95 6 118.03 0 113.95
123K1M/75RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm113.80 54 108.03 6 114.03
124K1W/18MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.09 256 112.09 2 114.09
125K1M/76HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.16 0 118.60 4 114.16
126K1M/77VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava121.29 2 108.67 6 114.67
127K1M/78NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor129.77 2 114.87 0 114.87
128C1M/31CUC Michal 1977 2 Tech.Pha123.60 56 113.17 2 115.17
129C1M/32JIRAS Filip 2005 2 USK Pha107.55 8 110.67 6 115.55
130K1W/19KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK119.21 0 115.63 0 115.63
131C2M/1MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
113.66 2 4.00 999 115.66
132C1M/33ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB113.95 2 117.87 2 115.95
133K1W/20DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno113.08 6 116.57 0 116.57
134K1W/21TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB120.53 2 114.58 2 116.58
135K1W/22KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava112.60 4 104.22 152 116.60
136K1W/23RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.74 56 115.15 2 117.15
137C1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha115.35 52 113.19 4 117.19
138K1M/79KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná135.03 2 117.28 0 117.28
139C2M/2MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
113.38 4 4.00 999 117.38
140C1M/34INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.94 8 115.66 2 117.66
141C1W/3KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava115.73 2 122.11 56 117.73
142K1M/80CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha112.32 6 123.44 104 118.32
143K1W/24KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.92 2 109.95 100 118.92
144K1M/81KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc106.69 54 117.06 2 119.06
145C1M/35KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.77 100 117.19 2 119.19
146C2M/3SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
115.60 4 119.13 4 119.60
147K1M/82KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor121.17 2 117.71 2 119.71
148K1M/83PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.74 6 120.24 2 119.74
149K1W/25HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK117.96 2 117.80 2 119.80
150K1M/84CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy114.50 52 110.34 10 120.34
151K1M/85BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.122.44 4 120.50 0 120.50
152K1M/86MÍL Jakub 2003 2 Trutnov119.59 6 110.60 10 120.60
153C1W/4MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha128.33 4 118.61 2 120.61
154K1M/87GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice114.68 6 124.01 8 120.68
155C1M/36STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB121.37 8 114.78 6 120.78
156K1M/88RENDÓN Enrique 2005 2 Frol127.85 6 116.81 4 120.81
157K1M/89ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 114.95 6 120.95
158C1W/5ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha139.78 6 121.20 0 121.20
159C1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc123.60 2 117.26 4 121.26
160C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha116.56 8 117.55 4 121.55
161K1W/26DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc119.33 10 117.68 4 121.68
162K1M/90SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec118.06 4 118.14 54 122.06
163K1M/91PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.16 6 122.07 8 122.16
164K1M/92PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa115.13 52 108.36 14 122.36
165K1M/93ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice128.79 52 122.37 0 122.37
166K1M/94ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc120.73 2 119.05 6 122.73
167K1M/95ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha123.71 4 123.21 0 123.21
168K1M/96FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.119.24 4 121.69 2 123.24
169K1M/97HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice119.47 4 115.50 62 123.47
170K1W/27ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha131.54 54 119.68 4 123.68
171K1M/98POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha117.72 6 126.08 8 123.72
172K1W/28ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.51 0 121.82 2 123.82
173K1W/29SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.94 54 120.03 4 124.03
174K1M/99MAXIMOV Anton 1973 9 RUS110.05 14 131.48 108 124.05
175C1M/37POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha120.14 8 118.23 6 124.23
176C2M/4PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
137.12 6 124.50 0 124.50
177K1M/100PANZER Martin 2007 2 Loko Plz123.01 2 159.29 10 125.01
178C1W/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí146.72 56 119.11 6 125.11
179K1W/30HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.13 6 129.33 60 125.13
180C1W/9JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.37 2 130.57 6 125.37
181C1W/10RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.81 2 121.42 4 125.42
182K1M/101BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy113.60 12 128.99 60 125.60
183K1W/31JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.56 56 123.67 2 125.67
184C1M/38KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec132.93 110 118.22 8 126.22
185K1W/32RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.67 6 119.64 52 126.67
186C1M/39JANŮ Filip 2002 2 Olomouc123.08 4 109.06 60 127.08
187C1W/11SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.62 6 125.46 2 127.46
188K1M/102KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand125.48 2 144.83 54 127.48
189K1W/33KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.49 6 125.64 2 127.64
190C1M/40DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK138.14 6 119.97 8 127.97
191C2M/5POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
1 Klatovy
SKVS ČB
124.26 4 4.00 999 128.26
192K1M/103PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB118.55 10 133.23 6 128.55
193C1M/41VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.33 4 154.63 56 129.33
194C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc125.87 4 135.69 6 129.87
195K1M/104ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha137.38 106 120.33 10 130.33
196K1W/34POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.68 4 127.87 6 130.68
197K1W/35HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy121.42 10 132.28 102 131.42
198C1M/42KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.117.69 56 121.56 10 131.56
199C2M/6KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
129.62 10 130.69 2 132.69
200C1M/43MÍL Jakub 2003 2 Trutnov128.76 4 140.79 18 132.76
201C1W/13DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc150.93 2 129.19 4 133.19
202K1M/105PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.155.53 2 127.27 6 133.27
203K1W/36ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.11 2 130.72 4 134.72
204C1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno152.75 6 131.71 4 135.71
205K1W/37POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha130.15 6 127.57 100 136.15
206K1W/38KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.95 58 124.57 12 136.57
207K1M/106VENC Ondřej 2007 2 KK Brand123.17 52 132.60 4 136.60
208K1M/107ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc173.73 108 130.72 6 136.72
209K1M/108KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand150.63 2 133.27 4 137.27
210K1W/39PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky136.60 50 131.58 6 137.58
211K1W/40SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha171.72 6 136.01 2 138.01
212C1M/44KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.62 8 130.22 8 138.22
213K1W/41RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná167.02 8 136.47 2 138.47
214K1M/109FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa148.75 2 134.78 4 138.78
215C1W/15KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.82 2 132.72 50 139.82
216K1W/42HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy173.19 68 136.20 4 140.20
217C1M/45WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn140.71 8 130.65 10 140.65
218K1M/110KYSELA David 1977 2 Kralupy146.29 54 133.45 8 141.45
219C1M/46NOSKOV Dmitriy 2003 9 KAZ112.00 52 138.30 4 142.30
220K1W/43MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava142.60 0 139.28 4 142.60
221K1W/44HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn134.86 8 127.43 52 142.86
222K1W/45KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami139.51 4 144.09 4 143.51
223K1M/111HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.132.18 12 168.97 110 144.18
224K1M/112STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec134.33 10 152.70 2 144.33
225K1W/46SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.23 56 136.66 8 144.66
226K1W/47KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc142.71 2 151.62 6 144.71
227K1M/113SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice141.01 4 123.50 52 145.01
228C1M/47PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB139.62 6 153.81 4 145.62
229K1M/114SOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno129.33 56 137.89 8 145.89
230C2M/7ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
124.84 62 137.90 8 145.90
231K1W/48FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami168.40 2 145.05 2 147.05
232K1M/115BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno125.74 52 143.62 4 147.62
233C2X/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
159.72 10 144.02 4 148.02
234C1M/48MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc153.47 6 144.63 4 148.63
235C1M/49STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc147.75 2 184.87 6 149.75
236K1W/49HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc145.23 6 129.82 58 151.23
237K1M/116TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand145.59 6 152.86 4 151.59
238K1M/117RETEK Václav 2007 2 Olomouc148.03 4 119.26 56 152.03
239K1W/50STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc144.69 8 158.93 8 152.69
240C1M/50ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.152.50 2 143.75 108 154.50
241C2X/2WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn
 WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
182.57 60 147.43 8 155.43
242C2X/3DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
156.40 12 147.96 8 155.96
243K1M/118SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec106.11 54 106.79 50 156.79
244C1M/51VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor151.41 6 201.69 56 157.41
245K1M/119POPELKA Petr 2005 2 KK Brand151.60 58 150.98 8 158.98
246K1W/51RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc159.40 8 146.86 14 160.86
247K1W/52JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha153.42 8 132.81 108 161.42
248K1M/120ZACH Radovan 2005 2 KK Brand116.99 50 125.94 62 166.99
249C1W/16RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha162.89 6 199.50 4 168.89
250K1W/53MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno157.35 12 1.00 999 169.35
251K1M/121ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB135.67 56 117.53 56 173.53
252C1M/52SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol206.40 8 168.13 6 174.13
253K1W/54KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK156.13 62 168.20 8 176.20
254K1M/122KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa169.04 10 125.14 206 179.04
255K1W/55KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha151.05 212 171.92 10 181.92
256K1M/123RETEK Toman 2007 2 Olomouc136.51 50 139.95 104 186.51
257C1M/53BEIER Alva 2005 3+ Trutnov186.41 2 166.39 54 188.41
258C2M/8GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
171.73 18 1.00 999 189.73
259C1M/54SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha183.85 8 205.25 18 191.85
260K1W/56KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol164.67 58 141.15 52 193.15
261C1W/17SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK184.16 14 223.97 256 198.16
262K1M/124JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand144.71 152 147.38 56 203.38
263K1W/57TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy149.97 56 233.33 6 205.97
264K1M/125CVETKOV Nikita 2004 9 RUS106.91 108 106.30 104 210.30
265C1M/55KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn131.49 104 142.92 104 235.49
266K1W/58ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor179.01 62 166.33 154 241.01
267C1W/18STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc254.32 6 287.88 4 260.32
268K1M/126ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 164.78 112 276.78
269K1M/127RYAZANOV Nestor 2009 9 KAZ150.95 160 204.06 110 310.95
Oddíl