5. Národní kontrolní závod v Troji

21.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:        
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZEMAN Vojtěch, 2000, USK Pha ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.50 2 88.03 0 88.03
2K1M/2KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.87.35 2 88.04 6 89.35
3K1M/3VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.28 0 90.84 0 90.84
4K1M/4POSPELOV Andrey 2000 9 RUS114.79 54 91.78 0 91.78
5K1M/5PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.94.40 6 92.04 0 92.04
6K1M/6CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha95.43 0 93.57 0 93.57
7K1M/7ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk95.02 0 95.79 0 95.02
8K1M/8VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.43 2 95.75 52 96.43
9K1M/9MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.56 2 94.02 6 96.56
10C1M/1JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.100.31 2 96.56 0 96.56
11K1M/10DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc97.17 58 96.89 0 96.89
12K1M/11RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.10 2 96.93 0 96.93
13K1M/12FRENCL Josef 2002 2 USK Pha96.88 52 95.07 2 97.07
14K1M/13TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc97.33 0 96.68 2 97.33
15C1M/2KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha97.45 0 97.07 4 97.45
16K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha100.35 4 98.05 0 98.05
17K1M/14LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS102.15 52 98.26 0 98.26
18K1M/15NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc100.98 2 96.83 2 98.83
19C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk100.49 2 96.94 2 98.94
20C1M/4BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha99.38 0 99.62 4 99.38
21K1M/16BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.98.90 4 99.43 0 99.43
22C1M/5LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha98.45 4 95.75 4 99.75
23C1M/6HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha105.18 0 100.44 0 100.44
24K1M/17CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz100.65 0 100.21 50 100.65
25C1M/7RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm100.68 0 109.99 8 100.68
26K1M/18KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.02 2 98.82 2 100.82
27K1M/19HALA Jiří 2002 2 Olomouc101.16 0 124.03 2 101.16
28K1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.101.50 0 105.01 2 101.50
29K1M/20MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava98.68 4 95.72 6 101.72
30K1M/21ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.73 0 97.54 54 101.73
31K1M/22MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava99.12 6 99.81 2 101.81
32K1M/23BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha100.04 2 111.80 4 102.04
33K1M/24VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.58 2 102.25 0 102.25
34C1M/8KUNA Václav 1998 1 Dukla B.111.93 0 100.25 2 102.25
35K1M/25SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.50 6 102.33 0 102.33
36C1M/9HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.00 4 100.45 2 102.45
37K1M/26ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.65 0 108.55 6 102.65
38K1M/27STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.71 2 99.27 8 102.71
39C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc100.82 2 107.22 4 102.82
40K1M/28BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.09 4 103.02 0 103.02
41K1M/29STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.14 0 103.70 2 103.14
42K1M/30BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice96.12 50 95.22 8 103.22
43K1W/3GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice102.53 4 103.31 0 103.31
44K1M/31MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno101.73 2 103.10 54 103.73
45K1W/4DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha105.52 0 103.98 0 103.98
46C1M/11FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.105.81 2 100.11 4 104.11
47K1M/32HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy103.01 58 102.53 2 104.53
48K1M/33ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB104.80 0 105.33 0 104.80
49K1M/34TURNER Karel 2004 2 Sušice105.01 0 111.69 10 105.01
50K1M/35BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.108.00 2 101.21 4 105.21
51K1W/5NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.31 0 105.35 0 105.31
52C1M/12KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha101.44 4 102.31 52 105.44
53C1M/13MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha105.78 0 110.58 54 105.78
54C1M/14RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.0.00 999 105.81 0 105.81
55C1M/15ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha104.58 4 101.92 4 105.92
56K1W/6KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS104.03 2 103.05 4 106.03
57K1M/36ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.08 4 95.67 52 106.08
58K1W/7NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec107.11 0 106.49 0 106.49
59K1M/37CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.107.96 0 105.00 2 107.00
60K1M/38VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.105.95 2 105.51 2 107.51
61K1M/39DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.85 2 103.66 4 107.66
62K1M/40JINEK Hugo 2005 2 USK Pha114.51 2 106.01 2 108.01
63K1M/41PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh106.31 2 105.51 8 108.31
64K1M/42BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.09 4 106.48 2 108.48
65C1M/16ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava104.79 4 116.19 6 108.79
66K1M/43POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice107.95 2 108.94 0 108.94
67K1M/44MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.101.17 106 100.98 8 108.98
68K1M/45MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.76 4 107.30 2 109.30
69K1M/46NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy119.25 0 109.75 0 109.75
70K1M/46PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha107.75 2 121.07 4 109.75
71K1M/48VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava116.33 2 110.15 0 110.15
72K1M/49HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak110.36 0 104.64 6 110.36
73K1M/50RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm106.49 4 4.00 999 110.49
74K1W/8KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.106.71 4 121.10 0 110.71
75C1M/17URBAN Michal 2004 2 Šumperk106.71 4 106.19 6 110.71
76C1M/18JANŮ Filip 2002 2 Olomouc108.91 2 125.18 4 110.91
77K1M/51ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky109.26 4 106.92 4 110.92
78C1M/19GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha108.17 8 107.04 4 111.04
79K1M/52SAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.17 6 105.07 8 111.17
80K1M/53PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa111.43 0 111.77 0 111.43
81C1M/20WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.54 4 109.47 2 111.47
82K1M/54HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk109.96 4 105.51 6 111.51
83C1M/21ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.55 0 131.49 6 111.55
84C1M/22INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK117.12 2 107.84 4 111.84
85K1M/55MÍL Jakub 2003 2 Trutnov107.96 4 112.89 6 111.96
86K1M/56REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.08 4 109.90 106 112.08
87K1M/57SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.51 4 109.62 8 112.51
88K1M/58NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha110.64 2 105.65 8 112.64
89K1M/59MAXIMOV Anton 1973 9 RUS128.95 6 108.98 4 112.98
90K1M/60KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha4.00 999 109.03 4 113.03
91K1M/61TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.20 6 111.29 2 113.29
92K1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc109.33 4 114.20 8 113.33
93C1M/23KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc111.49 2 110.62 12 113.49
94K1M/62BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.54 4 111.24 4 113.54
95K1M/63CVETKOV Nikita 2004 9 RUS116.30 8 107.55 6 113.55
96K1M/64GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc107.56 6 110.42 6 113.56
97K1W/10VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.66 2 114.72 6 113.66
98K1M/65ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.71 0 122.33 2 113.71
99C1M/24LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha0.00 999 105.75 8 113.75
100K1M/66MAMBETOV Imangali 2004 9 KAZ109.39 6 107.76 6 113.76
101K1W/11ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.88 2 117.06 0 113.88
102C1M/25MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.109.91 4 120.51 204 113.91
103K1M/67KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc110.02 4 103.97 152 114.02
104K1M/68HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.04 2 113.04 10 114.04
105K1W/12ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.29 2 119.69 8 114.29
106C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha114.32 0 114.13 4 114.32
107K1W/13RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.17 2 112.49 2 114.49
108K1W/14KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava113.11 2 4.00 999 115.11
109C1M/26JIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.21 4 113.21 58 115.21
110C1M/27BEIER Matouš 2004 2 Trutnov114.65 2 111.30 4 115.30
111C1M/28VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha0.00 999 115.33 0 115.33
112K1M/69MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc115.38 0 112.71 6 115.38
113K1M/70NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB113.73 4 109.43 6 115.43
114C2M/1MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
114.08 2 115.92 4 116.08
115C1M/29CUC Michal 1977 2 Tech.Pha120.42 4 114.24 2 116.24
116K1M/71ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha129.07 50 112.27 4 116.27
117K1M/72NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor1.00 999 116.34 0 116.34
118K1M/73STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB116.46 0 137.44 4 116.46
119C1M/30KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.56 0 115.48 4 116.56
120K1W/15TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB116.26 52 114.85 2 116.85
121C1W/2MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha116.69 4 113.18 4 117.18
122K1M/74GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice125.15 12 117.61 0 117.61
123K1W/16KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy117.63 0 118.72 2 117.63
124K1M/75GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.74 2 115.94 54 117.74
125C1W/3DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc115.79 2 121.92 2 117.79
126K1W/17VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.02 2 115.88 2 117.88
127K1M/76ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc117.15 8 113.91 4 117.91
128K1M/77PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB116.13 2 122.66 12 118.13
129K1M/78HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk125.45 4 112.38 6 118.38
130K1M/79KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB131.01 8 114.44 4 118.44
131C1M/31NOSKOV Dmitriy 2003 9 KAZ114.63 4 110.06 10 118.63
132K1W/18JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.56 2 116.90 2 118.90
133C1M/32ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.22 10 190.86 10 119.22
134K1W/19DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc122.22 56 115.25 4 119.25
135C1M/33POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha119.28 0 123.32 4 119.28
136K1W/20KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK117.42 2 121.74 4 119.42
137K1W/21SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.118.71 4 115.43 4 119.43
138C2M/2MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
115.59 4 4.00 999 119.59
139K1M/80DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.33 16 118.50 2 120.50
140K1M/81IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.75 10 108.19 104 120.75
141K1M/82KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná119.21 2 112.73 54 121.21
142K1M/83ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha119.54 2 124.67 106 121.54
143K1W/22HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.58 6 121.78 8 121.58
144K1W/23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno121.64 4 113.70 8 121.70
145K1M/84KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor129.10 2 119.73 2 121.73
146C1W/4FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha115.77 6 116.37 54 121.77
147C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.119.77 2 132.84 50 121.77
148K1W/24RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.82 4 115.88 6 121.88
149K1M/85CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy116.17 60 111.92 10 121.92
150K1M/86ZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha128.41 12 118.23 4 122.23
151K1W/25KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV122.62 0 118.42 4 122.42
152K1W/26ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.88 2 122.50 0 122.50
153C1M/34STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB119.55 8 120.87 2 122.87
154K1W/27HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy119.01 4 121.57 6 123.01
155K1W/27ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha126.53 54 117.01 6 123.01
156K1M/87SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice159.20 0 123.26 0 123.26
157C1M/35FIALA Jakub 2001 2 Olomouc117.44 8 119.37 4 123.37
158C1W/6KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava131.92 6 119.61 4 123.61
159K1M/88PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.88 56 119.97 4 123.97
160C1M/36POLLERT Jan 2005 2 USK Pha120.15 4 122.09 4 124.15
161K1M/89FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.122.20 2 132.04 4 124.20
162C1M/37INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK121.56 6 116.42 8 124.42
163K1W/29HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.00 0 120.35 150 125.00
164K1W/30KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky123.18 2 128.94 54 125.18
165C1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno123.27 2 124.90 2 125.27
166K1M/90POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha131.75 58 121.58 4 125.58
167C2M/3SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
122.35 4 122.07 56 126.35
168K1W/31MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy133.57 14 118.41 8 126.41
169K1W/32KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.30 6 120.93 8 127.30
170C1W/8JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc129.78 6 127.37 0 127.37
171C1M/38KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn118.49 112 123.39 4 127.39
172K1M/91BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.59 2 123.82 4 127.82
173C1M/39DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK121.83 6 123.90 4 127.83
174K1M/92ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc129.42 10 123.86 4 127.86
175C1M/40PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB124.32 4 129.25 108 128.32
176K1M/93SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec120.84 8 119.33 10 128.84
177C1M/41KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.123.45 6 120.52 14 129.45
178K1W/33HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn170.69 60 125.56 4 129.56
179K1M/94PANZER Martin 2007 2 Loko Plz124.47 6 130.49 10 130.47
180K1W/34SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.88 2 135.32 6 130.88
181K1M/95HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice136.59 12 123.33 8 131.33
182K1W/35GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice125.67 6 119.24 58 131.67
183C1M/42VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.11 6 124.46 10 132.11
184K1W/36KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha126.31 8 126.19 6 132.19
185K1M/96ZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.43 6 4.00 999 132.43
186K1M/97BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk126.64 6 109.18 56 132.64
187K1M/98ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB122.22 14 120.66 12 132.66
188K1M/99CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha126.16 14 120.95 12 132.95
189C1W/9KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK130.99 2 131.67 6 132.99
190K1W/37POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha132.47 106 125.02 8 133.02
191C1M/43KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec129.14 8 125.41 8 133.41
192C1M/44WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn129.79 112 125.90 8 133.90
193K1M/100BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy117.64 62 128.27 6 134.27
194K1M/101PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz128.32 6 122.61 12 134.32
195C2M/4ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
132.57 2 4.00 999 134.57
196K1M/102BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.134.79 0 1.00 999 134.79
197K1W/38PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.53 6 130.33 12 135.53
198K1W/39FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami134.43 2 139.47 60 136.43
199C1W/10ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha132.76 4 150.66 8 136.76
200K1M/103HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.135.10 60 128.76 8 136.76
201K1W/40KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami132.84 4 130.56 58 136.84
202C1W/11RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc132.51 6 126.85 10 136.85
203K1M/104KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand129.06 8 142.45 2 137.06
204K1W/41HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc143.84 4 132.03 6 138.03
205K1M/105TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand132.46 6 141.29 58 138.46
206K1M/106PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.141.35 10 134.38 6 140.38
207K1M/107KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand134.75 6 157.27 10 140.75
208K1M/108RETEK Toman 2007 2 Olomouc142.69 12 131.65 10 141.65
209K1M/109FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa153.93 0 137.96 4 141.96
210K1W/42ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.01 6 144.34 54 142.01
211C1W/12ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc173.19 4 137.11 6 143.11
212C1M/45RETEK Václav 2007 2 Olomouc135.65 8 180.01 12 143.65
213K1W/43KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK133.70 10 130.11 58 143.70
214K1W/44SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha154.32 102 133.72 10 143.72
215K1M/110VENC Ondřej 2007 2 KK Brand135.62 60 138.45 6 144.45
216C2M/5PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
140.63 14 135.18 10 145.18
217K1W/45JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha133.47 12 138.70 16 145.47
218K1M/111ŠTERCL Dominik 2005 2 Dukla B.135.69 106 137.64 8 145.64
219C1W/13KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí144.05 12 140.46 6 146.46
220K1M/112POHANKA Vít 2000 1 Klatovy96.83 52 93.81 54 147.81
221C1M/46KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc134.11 14 128.00 52 148.11
222K1M/113KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa148.14 100 134.74 14 148.74
223K1W/46RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná148.55 10 135.02 14 149.02
224C2M/6POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
1 Klatovy
SKVS ČB
123.52 56 139.32 10 149.32
225K1M/114SOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno152.64 8 141.51 8 149.51
226K1M/115KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.62 50 99.73 50 149.73
227C1M/47MÍL Jakub 2003 2 Trutnov140.06 10 153.25 60 150.06
228K1W/47RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc142.23 8 158.18 56 150.23
229K1M/116POPELKA Petr 2005 2 KK Brand147.29 8 144.31 6 150.31
230K1M/116KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.31 54 98.00 250 150.31
231C1M/48SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol163.37 60 144.35 6 150.35
232K1W/48KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol179.13 60 143.23 8 151.23
233C1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc141.76 52 145.29 6 151.29
234C1M/49BEIER Alva 2005 3+ Trutnov145.83 6 146.72 10 151.83
235K1W/49KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc152.48 4 150.29 2 152.29
236C1M/50VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor148.37 4 171.03 16 152.37
237K1M/118RENDÓN Enrique 2005 2 Frol146.68 6 116.35 164 152.68
238K1W/50MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava149.26 54 150.75 2 152.75
239K1M/119STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec141.26 12 172.72 68 153.26
240K1M/120ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.78 62 148.04 6 154.04
241C1M/51ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.185.69 56 146.28 12 158.28
242C1M/52PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha106.47 52 108.89 62 158.47
243C1M/53MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc151.42 8 1.00 999 159.42
244K1M/121RETEK Václav 2007 2 Olomouc125.40 52 156.46 4 160.46
245K1M/122JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand146.90 14 122.27 108 160.90
246K1W/51TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy161.41 12 150.99 12 162.99
247C2X/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
149.99 14 143.04 108 163.99
248K1M/123POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami110.09 54 126.32 106 164.09
249C2X/2DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
161.86 4 173.56 4 165.86
250K1W/52KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha162.70 114 154.93 14 168.93
251C1M/54PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB148.42 52 160.04 12 172.04
252K1W/53STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc167.76 6 203.87 56 173.76
253C1M/55SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha152.71 110 164.29 14 178.29
254C2M/7GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
185.10 64 167.26 20 187.26
255C1M/56STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc145.99 52 213.82 12 197.99
256C1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha146.24 56 1.00 999 202.24
257K1W/54HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy141.13 64 181.73 58 205.13
258C2X/3WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
140.54 66 147.24 158 206.54
259K1M/124RYAZANOV Nestor 2009 9 KAZ146.70 210 156.57 56 212.57
260K1W/55MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno167.28 60 215.49 110 227.28
261C1W/16SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK171.25 66 143.25 160 237.25
262C1W/17STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc231.98 8 290.80 4 239.98
263K1W/56POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor149.81 104 133.55 108 241.55
264K1W/57ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor154.83 112 147.73 216 266.83
265K1W/58DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky147.62 120 4.00 999 267.62
266K1W/59BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol169.96 114 172.59 114 283.96
Oddíl