Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

17.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1DAILLE Etienne 1989 9 FFCC86.48 0 83.16 0 83.16
2K1M/2VAŠINA Jiří, 1994, USK Pha VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha85.82 4 84.22 0 84.22
3K1M/3HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.37 4 84.36 0 84.36
4K1M/4ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha87.04 52 86.38 2 88.38
5K1M/5MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava92.51 6 89.22 0 89.22
6C1M/1JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.88.82 4 89.48 0 89.48
7K1M/6ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk91.16 2 90.16 0 90.16
8C1M/2KAMINSKÝ Jan, 1999, USK Pha KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha90.89 0 91.88 4 90.89
9C1M/3NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc92.45 0 90.97 0 90.97
10K1M/7PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.88.51 10 89.20 2 91.20
11C1M/4JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.92.01 2 90.10 2 92.10
12K1M/8LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus92.30 0 93.23 2 92.30
13K1M/9ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky92.27 2 92.68 0 92.68
14C1M/5ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.76 2 93.07 0 93.07
15K1M/10STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky93.22 6 89.96 4 93.96
16K1M/11BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.96.06 10 92.43 2 94.43
17C1M/6BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha94.17 2 92.53 2 94.53
18K1M/12VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.41 6 91.16 4 95.16
19C1M/7HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.91.81 4 93.01 4 95.81
20K1W/1HILGERTOVÁ Štěpánka, 1968, Dukla B. HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.96.00 0 97.23 2 96.00
21K1M/13PRELL Pavel 1976 2 Kralupy94.08 2 95.02 4 96.08
22K1M/14FRENCL Josef 2002 2 USK Pha91.80 6 92.14 4 96.14
23K1M/15HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.29 6 95.04 2 97.04
24K1M/16BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.32 52 93.42 4 97.42
25K1M/17CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.97.22 2 95.90 2 97.90
26C1M/8URBAN Michal 2004 2 Šumperk98.51 4 98.12 0 98.12
27K1M/18RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.98.61 0 100.63 8 98.61
28K1M/19MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB95.62 10 96.87 2 98.87
29K1M/20KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.104.05 8 95.87 4 99.87
30K1M/21BOUZEK Filip 1992 2 Sušice99.20 10 99.96 0 99.96
31K1M/22PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB100.91 158 99.11 2 101.11
32K1M/23ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.42 2 101.73 0 101.73
33K1M/24NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy102.32 0 106.07 6 102.32
34K1M/25MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.100.66 2 99.11 4 102.66
35K1W/2DAILLE Viviana 1998 9 FFCC109.03 2 100.72 2 102.72
36K1M/26POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice101.02 8 98.72 4 102.72
37K1M/27STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.08 2 113.79 4 103.08
38K1M/28KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.62 2 103.61 102 104.62
39K1W/3ALTMAN Marcella 2004 9 PWRC107.02 2 103.19 2 105.19
40K1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy106.86 2 103.49 2 105.49
41K1M/29VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy103.60 2 107.33 10 105.60
42K1M/30DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.26 8 103.64 2 105.64
43K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.94 4 104.78 4 106.94
44C1M/9ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB100.27 54 101.47 6 107.47
45K1M/31SAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.06 6 102.05 8 108.06
46K1W/6MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.106.49 2 4.00 999 108.49
47C1M/10MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava120.38 8 104.50 4 108.50
48K1M/32ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky102.59 6 101.01 12 108.59
49C1M/11VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha107.76 2 106.67 2 108.67
50K1M/33BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy106.72 2 109.48 12 108.72
51K1M/34SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice109.55 6 104.57 6 110.57
52K1M/35SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec104.60 6 100.47 16 110.60
53K1M/36HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.67 58 106.82 4 110.82
54K1M/37KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB105.58 6 109.29 14 111.58
55C1M/12DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.01 2 124.12 8 112.01
56K1M/38GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa107.20 8 106.22 6 112.22
57K1M/39SELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kajak Moskva106.91 14 100.54 12 112.54
58C1M/13ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB122.32 8 109.01 4 113.01
59K1W/7ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha121.83 12 111.09 2 113.09
60C1M/14KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja107.40 6 112.50 2 113.40
61K1M/40MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy121.48 6 109.47 4 113.47
62K1W/8HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy137.73 8 111.50 2 113.50
63K1M/41VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.24 154 106.19 8 114.19
64C1W/1MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.105.63 58 110.77 4 114.77
65K1W/9TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.98 6 110.98 4 114.98
66K1M/42MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov111.11 4 107.87 12 115.11
67K1W/10ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.73 6 111.16 4 115.16
68K1M/43DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.74 6 106.56 10 115.74
69K1W/11HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.51 4 113.85 4 116.51
70K1M/44CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy121.16 8 108.88 8 116.88
71K1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha113.09 8 114.92 2 116.92
72C1M/15VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.47 6 110.87 8 118.47
73K1W/13SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.115.05 4 116.36 6 119.05
74K1M/45VENC Ondřej 2007 2 KK Brand128.02 6 117.40 2 119.40
75K1M/46KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.107.67 12 127.65 8 119.67
76K1W/14PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky120.56 10 113.82 6 119.82
77K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.90 8 118.03 2 119.90
78K1M/47SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice129.25 6 116.03 4 120.03
79K1W/16KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.69 4 118.20 4 120.69
80C1M/16MÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov143.05 6 116.16 6 122.16
81C1M/17KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.114.44 8 117.87 10 122.44
82C1W/2KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava118.39 108 110.58 12 122.58
83C2M/1SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
117.70 8 114.60 8 122.60
84K1M/48ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha118.70 4 111.05 58 122.70
85K1M/49ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha117.40 6 114.86 10 123.40
86K1M/50BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha115.65 8 135.06 58 123.65
87K1M/51KYSELA David 1977 2 Kralupy125.50 6 121.98 2 123.98
88K1M/52KUTEK Michal 2006 3+ Frol104.05 20 112.78 14 124.05
89K1W/17ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.67 2 118.28 6 124.28
90C1M/18INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK121.27 4 124.58 8 125.27
91K1M/53FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice120.02 6 127.46 4 126.02
92C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha135.77 14 124.18 2 126.18
93K1M/54HRON Robin 1979 3+ Kralupy124.52 12 116.42 10 126.42
94C1W/4SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.117.07 10 121.05 6 127.05
95K1M/55VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha118.19 10 113.24 14 127.24
96K1M/56KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand121.91 64 120.58 8 128.58
97K1M/57PETR Lukáš 2004 2 KK Brand124.96 4 123.06 204 128.96
98K1W/18ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha121.15 8 124.08 110 129.15
99C2M/2KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
131.70 14 123.26 6 129.26
100C1M/19VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.36 4 134.65 58 129.36
101K1W/19VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha133.68 12 117.50 12 129.50
102K1M/58HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.123.93 6 140.09 64 129.93
103K1W/20HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice135.52 4 125.28 6 131.28
104K1M/59TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand132.87 8 129.29 2 131.29
105C1W/5MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha119.59 12 127.80 8 131.59
106K1M/60FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.75 2 124.57 8 131.75
107K1M/61VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand135.86 10 129.20 4 133.20
108K1M/62LOUN Matěj 2004 3+ Šumperk127.48 6 149.31 4 133.48
109C1M/20CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.127.92 8 124.19 10 134.19
110K1M/63HADRABA Martin 2005 3+ Frol130.24 12 124.70 10 134.70
111K1M/64HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK145.49 10 128.94 6 134.94
112K1W/21ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha129.39 6 138.45 60 135.39
113K1W/22ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.125.54 10 133.98 158 135.54
114C1M/21SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol151.03 12 126.14 10 136.14
115K1W/23SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha126.85 10 126.92 10 136.85
116C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha142.67 12 131.30 6 137.30
117K1W/24MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava166.90 6 132.79 6 138.79
118K1W/25ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice133.54 6 140.98 52 139.54
119K1M/65CHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník152.01 62 132.17 8 140.17
120K1M/66SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy131.83 10 132.60 8 140.60
121K1W/26TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy150.45 10 134.21 8 142.21
122K1M/67KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha137.01 6 124.37 54 143.01
123K1W/27HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy132.77 12 142.04 60 144.77
124K1M/68BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.128.79 16 138.71 10 144.79
125K1M/69DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB147.93 60 134.50 12 146.50
126C2M/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech.
 SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
154.59 112 132.53 14 146.53
127C1M/22RUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.136.65 10 4.00 999 146.65
128K1M/70ŠANDA Petr 2000 2 Frol134.52 14 132.51 208 148.52
129K1M/71JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand140.56 12 124.11 52 152.56
130K1M/72NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy127.10 56 148.55 8 156.55
131K1M/73BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB160.12 62 149.05 8 157.05
132K1W/28DOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy146.31 60 152.33 6 158.33
133K1W/29NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand150.97 10 150.28 62 160.97
134C1M/23VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand165.95 8 159.30 6 165.30
135K1W/30ALTMAN Isabella 2007 9 PWRC1.00 999 158.97 12 170.97
136C1M/24VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand166.46 6 168.09 16 172.46
137K1M/74KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy152.18 60 172.08 6 178.08
138K1M/75ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk139.54 62 170.78 16 186.78
139K1W/31CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy261.29 62 173.42 16 189.42
140K1W/32DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky143.49 60 125.60 112 203.49
141K1W/33BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol178.84 56 162.48 66 228.48
142K1W/34SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy219.34 22 184.84 120 241.34
143K1M/76WESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy138.80 108 148.34 162 246.80
144K1W/35SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy179.12 212 195.42 52 247.42
145K1M/77HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy197.17 168 216.80 32 248.80
146K1M/78VÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník142.24 264 162.73 118 280.73
147C1M/25FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.40 208 126.19 156 282.19
148K1M/79ZACH Radovan 2005 2 KK Brand123.11 162 4.00 999 285.11
149K1M/80CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol1.00 999 152.33 318 470.33
150K1M/81VRANÝ Matěj 2006 3 Frol1.00 999 268.44 312 580.44
Oddíl