Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka

17.08.2019   USD Veltrusy
ředitel: Patrik Šeba   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.105.63 58 110.77 4 114.77 42
2.1/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava118.39 108 110.58 12 122.587.81/6,830
3.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha135.77 14 124.18 2 126.1811.41/9,924
4.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.117.07 10 121.05 6 127.0512.28/10,718
5.2/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha119.59 12 127.80 8 131.5916.82/14,712
6.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha142.67 12 131.30 6 137.3022.53/19,66
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.88.82 4 89.48 0 89.48 146
2.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha90.89 0 91.88 4 90.891.41/1,6134
3.2/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc92.45 0 90.97 0 90.971.49/1,7122
4. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.92.01 2 90.10 2 92.102.62/2,9110
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.76 2 93.07 0 93.073.59/4,098
6. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha94.17 2 92.53 2 94.535.05/5,686
7.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.91.81 4 93.01 4 95.816.33/7,174
8.1/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk98.51 4 98.12 0 98.128.64/9,768
9.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB100.27 54 101.47 6 107.4717.99/20,162
10.3/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava120.38 8 104.50 4 108.5019.02/21,356
11.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha107.76 2 106.67 2 108.6719.19/21,450
12.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK110.01 2 124.12 8 112.0122.53/25,244
13.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB122.32 8 109.01 4 113.0123.53/26,338
14.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja107.40 6 112.50 2 113.4023.92/26,732
15. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.47 6 110.87 8 118.4728.99/32,426
16.1/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov143.05 6 116.16 6 122.1632.68/36,520
17.4/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.114.44 8 117.87 10 122.4432.96/36,814
18.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK121.27 4 124.58 8 125.2735.79/40,08
19.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.36 4 134.65 58 129.3639.88/44,67
20.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.127.92 8 124.19 10 134.1944.71/50,06
21.5/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol151.03 12 126.14 10 136.1446.66/52,15
22.2/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.136.65 10 4.00 999 146.6557.17/63,94
23.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand165.95 8 159.30 6 165.3075.82/84,73
24.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand166.46 6 168.09 16 172.4682.98/92,72
25.1/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.40 208 126.19 156 282.19192.71/215,41
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
117.70 8 114.60 8 122.60 30
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
131.70 14 123.26 6 129.266.66/5,418
3.1/ZSSAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
154.59 112 132.53 14 146.5323.93/19,56
  DOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.96.00 0 97.23 2 96.00 141
2. DAILLE Viviana 1998 9 FFCC109.03 2 100.72 2 102.726.72/7,00
3.1/DMALTMAN Marcella 2004 9 PWRC107.02 2 103.19 2 105.199.19/9,60
4.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy106.86 2 103.49 2 105.499.49/9,9129
5.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.94 4 104.78 4 106.9410.94/11,4123
6.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.106.49 2 4.00 999 108.4912.49/13,0117
7.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha121.83 12 111.09 2 113.0917.09/17,8111
8.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy137.73 8 111.50 2 113.5017.50/18,2105
9.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB119.98 6 110.98 4 114.9818.98/19,899
10.5/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.73 6 111.16 4 115.1619.16/20,093
11.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.51 4 113.85 4 116.5120.51/21,487
12.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha113.09 8 114.92 2 116.9220.92/21,881
13.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.115.05 4 116.36 6 119.0523.05/24,075
14.3/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky120.56 10 113.82 6 119.8223.82/24,869
15.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky111.90 8 118.03 2 119.9023.90/24,963
16.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.69 4 118.20 4 120.6924.69/25,757
17. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.67 2 118.28 6 124.2828.28/29,551
18.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha121.15 8 124.08 110 129.1533.15/34,545
19.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha133.68 12 117.50 12 129.5033.50/34,939
20.4/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice135.52 4 125.28 6 131.2835.28/36,833
21.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha129.39 6 138.45 60 135.3939.39/41,027
22. ADAMCOVÁ Dominika 1995 Kotva B.125.54 10 133.98 158 135.5439.54/41,221
23.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha126.85 10 126.92 10 136.8540.85/42,615
24.7/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava166.90 6 132.79 6 138.7942.79/44,69
25.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice133.54 6 140.98 52 139.5443.54/45,48
26.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy150.45 10 134.21 8 142.2146.21/48,17
27.9/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy132.77 12 142.04 60 144.7748.77/50,86
28.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy146.31 60 152.33 6 158.3362.33/64,95
29.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand150.97 10 150.28 62 160.9764.97/67,74
30.2/ZMALTMAN Isabella 2007 9 PWRC1.00 999 158.97 12 170.9774.97/78,10
31.3/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy261.29 62 173.42 16 189.4293.42/97,33
32.3/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky143.49 60 125.60 112 203.49107.49/112,02
33.7/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol178.84 56 162.48 66 228.48132.48/138,01
34.4/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy219.34 22 184.84 120 241.34145.34/151,40
35.5/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy179.12 212 195.42 52 247.42151.42/157,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAILLE Etienne 1989 9 FFCC86.48 0 83.16 0 83.16 0
2. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha85.82 4 84.22 0 84.221.06/1,3386
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.37 4 84.36 0 84.361.20/1,4374
4.1/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha87.04 52 86.38 2 88.385.22/6,3362
5.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava92.51 6 89.22 0 89.226.06/7,3350
6.1/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk91.16 2 90.16 0 90.167.00/8,4344
7.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.88.51 10 89.20 2 91.208.04/9,7338
8.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus92.30 0 93.23 2 92.309.14/11,0332
9. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky92.27 2 92.68 0 92.689.52/11,4326
10.2/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky93.22 6 89.96 4 93.9610.80/13,0320
11.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.96.06 10 92.43 2 94.4311.27/13,6314
12.4/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.41 6 91.16 4 95.1612.00/14,4308
13.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy94.08 2 95.02 4 96.0812.92/15,5302
14.5/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha91.80 6 92.14 4 96.1412.98/15,6296
15.2/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.29 6 95.04 2 97.0413.88/16,7290
16.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.97.32 52 93.42 4 97.4214.26/17,1284
17.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.97.22 2 95.90 2 97.9014.74/17,7278
18.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.98.61 0 100.63 8 98.6115.45/18,6272
19.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB95.62 10 96.87 2 98.8715.71/18,9266
20.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.104.05 8 95.87 4 99.8716.71/20,1260
21. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice99.20 10 99.96 0 99.9616.80/20,2254
22.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB100.91 158 99.11 2 101.1117.95/21,6248
23.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy100.42 2 101.73 0 101.7318.57/22,3242
24.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy102.32 0 106.07 6 102.3219.16/23,0236
25. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.100.66 2 99.11 4 102.6619.50/23,4230
26. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice101.02 8 98.72 4 102.7219.56/23,5224
27.6/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.08 2 113.79 4 103.0819.92/24,0218
28.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.62 2 103.61 102 104.6221.46/25,8212
29.3/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy103.60 2 107.33 10 105.6022.44/27,0206
30.5/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha111.26 8 103.64 2 105.6422.48/27,0200
31.6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.06 6 102.05 8 108.0624.90/29,9194
32.4/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky102.59 6 101.01 12 108.5925.43/30,6188
33.3/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy106.72 2 109.48 12 108.7225.56/30,7182
34.7/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice109.55 6 104.57 6 110.5727.41/33,0176
35.7/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec104.60 6 100.47 16 110.6027.44/33,0170
36.8/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha119.67 58 106.82 4 110.8227.66/33,3164
37.4/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB105.58 6 109.29 14 111.5828.42/34,2158
38. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa107.20 8 106.22 6 112.2229.06/34,9152
39.2/VSELEZNEV Mikhail 1967 9 DK Kajak Moskva106.91 14 100.54 12 112.5429.38/35,30
40.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy121.48 6 109.47 4 113.4730.31/36,4146
41.5/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.24 154 106.19 8 114.1931.03/37,3140
42.7/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov111.11 4 107.87 12 115.1131.95/38,4134
43. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.74 6 106.56 10 115.7432.58/39,2128
44.8/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy121.16 8 108.88 8 116.8833.72/40,5122
45.1/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand128.02 6 117.40 2 119.4036.24/43,6116
46. KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.107.67 12 127.65 8 119.6736.51/43,9110
47.5/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice129.25 6 116.03 4 120.0336.87/44,3104
48.6/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha118.70 4 111.05 58 122.7039.54/47,598
49.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha117.40 6 114.86 10 123.4040.24/48,492
50.8/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha115.65 8 135.06 58 123.6540.49/48,786
51.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy125.50 6 121.98 2 123.9840.82/49,180
52.9/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol104.05 20 112.78 14 124.0540.89/49,274
53.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice120.02 6 127.46 4 126.0242.86/51,568
54.9/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy124.52 12 116.42 10 126.4243.26/52,062
55.3/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha118.19 10 113.24 14 127.2444.08/53,056
56.9/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand121.91 64 120.58 8 128.5845.42/54,650
57.10/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand124.96 4 123.06 204 128.9645.80/55,144
58.9/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.123.93 6 140.09 64 129.9346.77/56,238
59.11/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand132.87 8 129.29 2 131.2948.13/57,932
60.2/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.75 2 124.57 8 131.7548.59/58,426
61.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand135.86 10 129.20 4 133.2050.04/60,220
62.12/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk127.48 6 149.31 4 133.4850.32/60,519
63.10/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol130.24 12 124.70 10 134.7051.54/62,018
64.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK145.49 10 128.94 6 134.9451.78/62,317
65.10/VMCHUDĚJ Zdeněk 1975 3+ Lipník152.01 62 132.17 8 140.1757.01/68,616
66.11/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy131.83 10 132.60 8 140.6057.44/69,115
67.12/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha137.01 6 124.37 54 143.0159.85/72,014
68.5/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.128.79 16 138.71 10 144.7961.63/74,113
69.13/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB147.93 60 134.50 12 146.5063.34/76,212
70.6/U23ŠANDA Petr 2000 2 Frol134.52 14 132.51 208 148.5265.36/78,611
71.13/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand140.56 12 124.11 52 152.5669.40/83,510
72.4/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy127.10 56 148.55 8 156.5573.39/88,39
73.14/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB160.12 62 149.05 8 157.0573.89/88,98
74.6/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy152.18 60 172.08 6 178.0894.92/114,17
75.4/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk139.54 62 170.78 16 186.78103.62/124,66
76.14/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy138.80 108 148.34 162 246.80163.64/196,85
77.7/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy197.17 168 216.80 32 248.80165.64/199,24
78.11/VMVÍCHA Lubomír 1982 3 Lipník142.24 264 162.73 118 280.73197.57/237,63
79.15/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand123.11 162 4.00 999 285.11201.95/242,82
80.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol1.00 999 152.33 318 470.33387.17/465,61
81.16/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol1.00 999 268.44 312 580.44497.28/598,00
  HILGERT Luboš 1960 9 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MOJŽÍŠ Matyáš 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽAL Pavel 1974 3+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl