Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů

11.08.2019   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.92.75 0 95.70 0 92.75
2K1M/2STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.83 0 99.29 0 94.83
3K1M/3HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno4.00 999 96.00 0 96.00
4K1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.10 0 102.44 2 96.10
5K1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.56 0 103.85 50 96.56
6K1M/6POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice96.73 0 102.82 0 96.73
7K1M/7HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.41 2 100.25 0 97.41
8K1M/8STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky97.90 0 102.24 0 97.90
9K1M/9HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak98.26 0 106.20 2 98.26
10K1M/10HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.85 0 103.07 0 98.85
11K1M/11BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.33 2 100.45 0 99.33
12K1M/12MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.07 2 100.49 0 100.07
13K1M/13NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor102.43 0 106.41 0 102.43
14K1M/14PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.53 0 108.71 0 102.53
15K1M/15JINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.65 52 102.55 0 102.55
16K1M/16CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha102.65 0 106.40 0 102.65
17C1M/1KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.111.23 2 103.05 0 103.05
18K1M/17BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.18 0 105.83 0 103.18
19K1M/18ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky103.28 0 4.00 999 103.28
20C1M/2INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK109.87 0 103.32 0 103.32
21K1M/19BOUZEK Filip 1992 2 Sušice98.23 52 103.40 0 103.40
22K1M/20FUCHS Matouš 2002 Jablonec103.41 0 111.82 0 103.41
23K1M/21GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa103.69 0 112.55 0 103.69
24K1M/22HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.103.95 0 106.13 0 103.95
25K1M/23WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy122.16 4 104.23 0 104.23
26K1W/1VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor104.39 0 107.92 2 104.39
27K1M/24ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha104.79 0 110.69 0 104.79
28K1M/25PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.85 0 110.56 2 104.85
29K1M/26LACINA Jakub 2003 2 Semily118.58 4 104.99 0 104.99
30K1M/27ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky105.39 0 106.46 0 105.39
31K1M/28ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.105.94 0 109.11 0 105.94
32K1M/29MÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.96 2 106.95 2 105.96
33K1M/30BÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.23 2 110.69 0 106.23
34C1M/3TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha110.96 0 106.87 0 106.87
35K1W/2SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.94 0 109.12 0 106.94
36K1M/31ZACH Radovan 2005 2 KK Brand106.12 2 107.25 0 107.25
37K1M/32STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec105.31 2 110.11 0 107.31
38K1M/33HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha107.33 0 111.10 0 107.33
39C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
108.32 0 107.53 0 107.53
40K1M/34CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy105.39 4 107.54 0 107.54
41K1W/3KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.87 0 118.41 0 107.87
42C1M/4DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK115.87 2 107.88 0 107.88
43C1M/5POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.21 0 108.11 0 108.11
44K1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.13 2 116.53 2 108.13
45C1M/6JIRAS Marek 1976 2 USK Pha116.84 0 108.19 0 108.19
46K1M/35MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.23 0 111.68 0 108.23
47K1M/36MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.41 4 108.85 2 108.41
48K1M/37MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.104.58 4 107.66 2 108.58
49C1M/7MILLER Jan 1968 2 Turnov110.62 0 108.78 0 108.78
50K1W/5ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.19 0 114.45 100 109.19
51K1M/38ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha107.24 2 109.47 102 109.24
52C1M/8INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.14 0 109.29 0 109.29
53K1W/6ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha107.40 2 112.86 50 109.40
54K1M/39KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor109.57 0 121.28 4 109.57
55K1M/40STEHNO Petr 2003 2 Frol109.87 0 114.30 0 109.87
56C1M/9KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV114.06 0 108.03 2 110.03
57K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.19 2 113.48 0 110.19
58K1M/41SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec107.49 100 108.44 2 110.44
59C1M/10TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.115.36 0 110.52 0 110.52
60K1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.43 2 110.57 0 110.57
61K1M/42HORÁK David 1976 2 Frol110.58 0 4.00 999 110.58
62K1M/43KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov110.67 0 111.55 0 110.67
63K1W/9PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha110.75 0 113.49 0 110.75
64K1W/10KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK107.04 4 108.92 2 110.92
65C1M/11VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy118.89 0 110.99 0 110.99
66K1M/44POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha111.33 0 117.24 2 111.33
67K1M/45DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha109.43 2 1.00 999 111.43
68K1M/46ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand4.00 999 111.46 0 111.46
69K1M/47VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště109.49 2 112.14 0 111.49
70K1M/48PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha109.52 2 116.30 0 111.52
71K1M/49JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.111.55 0 4.00 999 111.55
72K1W/11DANDOVÁ Anna 1988 Benátky111.78 0 115.77 2 111.78
73C1M/12HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily115.71 0 112.02 0 112.02
74K1M/50PIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice118.86 2 110.11 2 112.11
75K1M/51PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus112.54 0 116.46 2 112.54
76K1M/52VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice110.58 2 117.19 0 112.58
77K1M/52ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.4.00 999 112.58 0 112.58
78K1M/54HEK Jan 1979 2 Roudnice108.78 52 112.62 0 112.62
79K1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha111.15 54 112.68 0 112.68
80K1M/55POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand110.72 2 116.63 2 112.72
81K1W/13KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.82 0 119.16 0 112.82
82K1M/56SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky111.11 2 117.53 0 113.11
83K1M/57HYNEK Pavel 2003 3+ Semily113.12 0 127.88 0 113.12
84C1M/13VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor111.19 2 107.56 50 113.19
85C1M/14KREMR Patrik 1972 2 USK Pha118.03 0 113.22 0 113.22
86K1M/58OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.44 0 113.25 0 113.25
87C1M/15GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa120.57 0 113.33 0 113.33
88K1M/59KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha113.46 0 119.43 0 113.46
89K1M/60HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily113.05 4 113.70 0 113.70
90K1M/61PETR Lukáš 2004 2 KK Brand113.74 0 115.17 0 113.74
91C1M/16HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně117.02 0 113.76 0 113.76
92K1M/62HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand111.89 2 115.61 0 113.89
93K1W/14POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha110.23 4 114.94 100 114.23
94C1M/17VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.05 0 114.26 0 114.26
95K1M/63SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy114.31 0 120.96 0 114.31
96K1M/63NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň112.31 2 4.00 999 114.31
97K1W/15STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec114.32 0 117.67 50 114.32
98C1M/18BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 114.36 0 114.36
99C1W/1SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.114.38 0 115.13 0 114.38
100K1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.21 2 112.51 2 114.51
101C1M/19MÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.95 6 112.52 2 114.52
102C1W/2KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK117.30 0 114.53 0 114.53
103K1W/17HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice115.64 2 114.53 0 114.53
104K1M/65BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.112.95 2 113.19 2 114.95
105C1M/20ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.119.56 0 115.03 0 115.03
106K1W/18POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.55 2 115.17 0 115.17
107C1M/21POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha121.07 4 115.29 0 115.29
108K1M/66JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand115.42 0 120.70 0 115.42
109K1M/67ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.120.26 0 115.68 0 115.68
110K1W/19SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha113.82 2 119.00 0 115.82
111K1M/68KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand115.83 0 122.22 0 115.83
112K1M/69JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.117.17 2 115.86 0 115.86
113K1W/20ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.116.00 0 121.56 0 116.00
114C2M/2ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
117.17 0 116.29 0 116.29
115K1M/70VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily116.38 0 123.60 2 116.38
116K1M/71NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy114.54 2 118.38 0 116.54
117C1M/22JIRAS Filip 2005 2 USK Pha119.44 0 114.66 2 116.66
118C1M/23ŠANDL Lukáš 1983 SK VS Č. Budějovice120.00 4 116.69 0 116.69
119K1M/72JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV114.73 2 118.33 0 116.73
120C1W/3ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha115.52 2 116.92 0 116.92
121K1M/73VENC Ondřej 2007 2 KK Brand115.13 2 117.05 50 117.13
122C1M/24PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB121.06 2 117.22 0 117.22
123C1M/24VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.17 0 117.22 0 117.22
124K1M/74HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník125.03 2 117.34 0 117.34
125C1M/26MILLER Jan 1997 3 Turnov129.46 4 117.41 0 117.41
126C2M/3ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
117.42 0 122.06 6 117.42
127K1M/75MANAS Adam 2004 3+ Kadaň117.69 0 4.00 999 117.69
128C1M/27VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor125.71 0 117.89 0 117.89
129K1M/76TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand116.18 2 124.53 2 118.18
130K1W/21BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa118.19 0 125.01 2 118.19
131C1M/28HAUCK Marek 1977 2 KVS HK123.79 2 118.30 0 118.30
132K1M/77VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.41 2 122.32 2 118.41
133K1M/78NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.130.24 52 118.53 0 118.53
134K1M/79UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně115.46 4 118.68 0 118.68
135K1M/80PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník116.72 2 122.31 2 118.72
136K1M/81PULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk118.80 0 121.66 0 118.80
137C2M/4ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
118.86 0 4.00 999 118.86
138K1M/82VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand116.92 2 132.15 0 118.92
139K1M/84KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice117.61 2 119.11 0 119.11
140C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.26 0 124.98 52 119.26
141K1M/85PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.37 2 119.30 0 119.30
142K1M/86PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha119.32 0 123.68 2 119.32
143K1M/87NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy119.43 0 122.81 2 119.43
144K1M/88EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník115.53 4 129.24 2 119.53
145K1M/89KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand115.55 4 112.68 50 119.55
146C1M/29ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.121.41 2 119.74 0 119.74
147K1M/90KUTEK Michal 2006 3+ Frol114.61 50 116.00 4 120.00
148C1M/30FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.131.89 6 120.01 0 120.01
149K1M/91BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha121.85 2 120.38 0 120.38
150K1M/91CINKO Radek 1993 3+ Pardub.121.91 2 120.38 0 120.38
151K1M/93HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK120.07 2 120.47 0 120.47
152K1W/22PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky120.57 0 128.60 0 120.57
153K1M/94JAHODA Jakub 2004 3+ Frol118.69 2 122.34 0 120.69
154K1M/95KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV118.93 2 124.52 0 120.93
155C1M/31BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.96 2 121.15 0 121.15
156K1M/96PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha121.33 0 124.88 0 121.33
157K1W/23ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha118.65 50 121.38 0 121.38
158K1W/24HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK121.40 0 123.67 0 121.40
159C1M/32BEIER Alva 2005 3+ Trutnov134.71 6 121.63 0 121.63
160K1W/25BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky122.02 0 125.76 0 122.02
161K1M/97ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky120.46 4 122.12 0 122.12
162C1M/33DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.49 0 121.33 2 122.49
163C1M/33PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice124.14 2 120.49 2 122.49
164K1M/98ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.77 0 126.52 0 122.77
165K1M/99KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy122.83 0 125.81 0 122.83
166C1M/35OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.35 2 122.88 0 122.88
167C1M/36KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB130.88 0 122.91 0 122.91
168K1W/26BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.84 4 120.91 2 122.91
169C1M/37VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.121.06 2 128.64 0 123.06
170K1M/100SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky123.09 0 163.57 2 123.09
171C1M/38BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.77 0 123.15 0 123.15
172C2M/5BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.17 0 122.06 2 123.17
173K1M/101SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha123.29 0 126.83 0 123.29
174K1W/27HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy121.37 2 124.59 0 123.37
175K1M/102RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor124.50 54 123.40 0 123.40
176C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.46 0 4.00 999 123.46
177K1M/103BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand121.49 2 130.27 2 123.49
178K1W/28SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice122.33 4 123.63 0 123.63
179K1W/29ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice119.64 4 129.19 0 123.64
180K1M/104ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily130.13 0 123.74 0 123.74
181C1M/39SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol124.14 52 124.21 0 124.21
182C1M/40HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov125.91 2 124.34 0 124.34
183K1M/105HADRABA Martin 2005 3+ Frol114.51 50 122.44 2 124.44
184K1M/106PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha122.73 2 124.49 0 124.49
185C1M/41KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor124.78 0 126.72 0 124.78
186K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky122.83 2 125.68 2 124.83
187K1M/107PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója120.83 4 136.08 2 124.83
188K1W/31LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.36 2 124.89 0 124.89
189K1W/32JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha123.57 6 122.94 2 124.94
190C1M/42VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand129.06 4 123.68 2 125.68
191K1M/108PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.80 0 129.67 0 125.80
192C1M/43KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav124.12 4 123.87 2 125.87
193K1W/33ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.96 4 126.12 4 125.96
194PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha124.16 2 129.13 4 126.16
195K1M/109SAMEK Petr 2008 3 Třebech.124.24 2 126.26 2 126.24
196C1M/44MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy130.20 8 126.35 0 126.35
197C1M/45VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand130.76 6 126.39 0 126.39
198C1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.61 0 130.09 0 126.61
199C2X/1SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
129.43 0 126.85 0 126.85
200C1M/46RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.127.43 4 125.38 2 127.38
201K1W/34FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.125.94 2 126.79 2 127.94
202C2X/2MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
130.33 2 128.02 0 128.02
203K1M/110PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí129.88 6 128.03 0 128.03
204K1M/111SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec128.20 0 137.08 2 128.20
205K1W/35PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.126.26 2 129.36 0 128.26
206C1M/47JINEK Hugo 2005 USK Pha127.74 4 128.29 0 128.29
207PWK/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV126.44 2 132.20 0 128.44
208K1W/36LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily126.26 4 128.55 0 128.55
209C1M/48SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.85 6 128.84 0 128.84
210K1W/37RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor126.98 2 135.35 0 128.98
211C1M/49EGERT Luděk 1971 3 Rakovník130.70 4 129.00 0 129.00
212K1M/112HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy131.90 0 129.10 0 129.10
213K1W/38BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 127.22 2 129.22
214K1M/113KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov127.46 2 128.92 2 129.46
215C1M/50EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník126.37 4 125.57 4 129.57
216C1M/51KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor141.09 0 129.90 0 129.90
217K1W/39PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice127.42 4 129.95 0 129.95
218K1W/40VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand130.06 0 135.18 0 130.06
219K1M/114PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.130.11 0 140.40 0 130.11
220PWK/3LANGER Filip 2009 USK Pha128.32 2 130.87 0 130.32
221K1M/115JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha159.38 2 130.36 0 130.36
222C1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy126.37 4 129.09 6 130.37
223C2M/6HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
126.41 4 129.82 14 130.41
224C1W/8KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.29 2 126.43 4 130.43
225K1W/41PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky125.17 56 130.65 0 130.65
226C1W/9POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.74 2 4.00 999 130.74
227C2X/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
130.86 0 4.00 999 130.86
228K1W/42SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy133.50 4 131.15 0 131.15
229K1M/116KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha124.40 8 127.15 4 131.15
230C1M/52ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov134.76 2 131.26 0 131.26
231C2M/7PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
131.45 0 136.48 54 131.45
232C2X/4PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
131.76 0 129.72 2 131.72
233K1W/43RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor139.27 6 129.95 2 131.95
234C2M/8FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
Jablonec
Jablonec
126.12 6 164.57 10 132.12
235K1W/44JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.19 0 135.23 4 132.19
236K1M/117BUREŠ Jan 1978 3 Sušice138.09 6 132.33 0 132.33
237C1M/53VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor132.38 0 139.82 0 132.38
238K1M/118PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.136.82 4 128.46 4 132.46
239K1M/119CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol147.28 0 130.65 2 132.65
240K1W/45BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily133.65 0 132.77 0 132.77
241K1M/120BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště155.97 2 129.13 4 133.13
242C1M/54PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha133.98 4 133.32 0 133.32
243C2M/9PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
129.40 4 131.63 4 133.40
244K1W/46MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.47 0 137.07 0 133.47
245K1M/121POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK133.52 0 137.12 4 133.52
246C1W/10POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha134.63 2 133.76 0 133.76
247K1M/122PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice131.95 2 138.25 0 133.95
248K1W/47KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.136.65 4 133.96 0 133.96
249K1M/123JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.64 0 134.10 0 134.10
250C2X/5KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
134.69 0 134.18 0 134.18
251K1W/48NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand128.64 8 132.21 2 134.21
252PWK/4PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha133.10 50 132.24 2 134.24
253C1W/11BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.134.27 0 143.55 2 134.27
254C1M/55SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus146.04 54 132.40 2 134.40
255K1W/49ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK144.76 4 134.59 0 134.59
256K1W/50PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník141.09 6 134.69 0 134.69
257K1M/124KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov137.52 2 134.78 0 134.78
258K1W/51BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha137.76 6 135.45 0 135.45
259C1W/12ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha136.88 0 133.47 2 135.47
260K1W/52SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy148.46 2 135.63 0 135.63
261K1M/125POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.77 0 133.67 2 135.67
262K1M/126NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.07 0 133.48 52 136.07
263K1W/53ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily136.42 2 136.37 0 136.37
264C1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha134.40 2 133.52 52 136.40
265K1M/127BEK Matyáš 2006 3 Týniště135.97 56 130.43 6 136.43
266K1W/54KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha135.40 2 136.79 0 136.79
267C1W/14HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy136.83 0 183.00 10 136.83
268K1W/55ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK132.87 4 138.27 2 136.87
269C1M/56NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.158.08 8 136.92 0 136.92
270K1M/128MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň133.32 4 4.00 999 137.32
271C2M/10SLAVÍK Vojtěch
SAAL Štěpán
2005
2001
3 Frol
Jablonec
134.38 6 133.33 4 137.33
272PWC/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha137.47 0 142.61 2 137.47
273K1W/56PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.78 4 137.48 0 137.48
274K1M/129HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.134.30 4 138.80 4 138.30
275C1M/57PETŘÍK Marek 2008 USK Pha156.65 4 136.67 2 138.67
276C2M/11NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
139.05 0 137.43 4 139.05
277K1W/57ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník136.76 4 135.20 4 139.20
278K1M/130JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.142.73 4 135.37 4 139.37
279K1W/58BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol137.39 2 146.46 2 139.39
280C2M/12VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
135.68 4 134.93 8 139.68
281K1M/131UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand160.26 54 138.04 2 140.04
282C1W/15ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor131.44 52 136.64 4 140.64
283C2X/6KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
140.66 0 147.98 4 140.66
284C1W/16JELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha141.32 0 139.04 6 141.32
285C1W/17NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand141.50 0 138.20 4 141.50
286C1M/58POLLERT Antonín 2006 USK Pha153.90 12 139.52 2 141.52
287K1W/59ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.147.12 2 140.15 2 142.15
288K1W/60PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.144.35 2 140.31 2 142.31
289C1M/59HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 140.46 2 142.46
290K1W/61CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy141.36 2 142.45 2 143.36
291C1M/60BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy135.94 12 144.29 0 144.29
292PWK/5KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.141.99 52 138.30 6 144.30
293K1W/62VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand144.79 0 146.65 2 144.79
294K1W/63SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor170.34 54 144.97 0 144.97
295C1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK143.02 2 148.17 52 145.02
296K1W/64HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.167.48 4 139.22 6 145.22
297PWC/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV145.47 6 143.30 2 145.30
298PWK/6SEMERÁD Vít 2010 Roudnice143.34 2 146.09 0 145.34
299C2X/7NEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
144.61 2 143.64 2 145.64
300K1M/132NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand154.60 0 141.77 4 145.77
301C2M/13ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
146.00 0 4.00 999 146.00
302PWK/7HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy133.97 54 140.01 6 146.01
303K1W/65TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.150.06 4 146.33 0 146.33
304C1W/19VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand144.87 2 1.00 999 146.87
305C1M/61MÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.62 6 145.20 2 147.20
306PWK/8POLLERT Metoděj 2009 USK Pha141.90 6 137.12 12 147.90
307K1M/133ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.142.69 6 146.10 2 148.10
308PWK/9DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha144.37 4 150.32 4 148.37
309K1M/134SAHULA Matěj 2003 2 Benátky99.29 50 104.45 50 149.29
310K1W/66NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor153.45 8 147.58 2 149.58
311PWK/10AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice150.13 0 148.92 6 150.13
312C2W/1KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
Sláv.HK
RK Troja
148.37 2 4.00 999 150.37
313K1M/135VANĚK Daniel 2008 KK Brand151.01 0 179.88 0 151.01
314C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.28 2 147.19 4 151.19
315PWK/11HILAR Mikoláš 2009 USK Pha158.97 50 151.56 0 151.56
316K1M/136KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.149.29 52 149.94 2 151.94
317PWK/12ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice171.22 6 148.10 4 152.10
318C1M/62ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa150.89 2 4.00 999 152.89
319K1M/137RUFFER Jakub 2007 Pardub.149.09 4 141.29 206 153.09
320C2X/9ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
150.14 4 149.79 4 153.79
321C2M/14EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
146.83 8 156.48 12 154.83
322C2X/10KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
155.11 4 155.15 0 155.15
323PWK/13UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.13 52 151.78 4 155.78
324K1W/67BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov156.61 0 151.82 4 155.82
325K1M/138ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand1.00 999 156.60 0 156.60
326C1M/63UHLÍK Jan 2008 Bechyně168.91 4 158.32 0 158.32
327K1M/139MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand157.41 4 156.81 2 158.81
328PWK/14KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.162.13 4 157.14 2 159.14
329K1W/68BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa167.81 56 159.69 2 161.69
330K1W/69ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.158.88 110 159.11 4 163.11
331PWK/15BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov162.40 2 166.63 2 164.40
332C2M/15WESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
Kralupy
Kralupy
169.60 4 152.58 12 164.58
333K1M/140DOLEŽAL Michal 1967 Benátky160.81 4 145.83 52 164.81
334PWK/16NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand1.00 999 161.22 4 165.22
335PWK/17VÍT Matyáš 2009 KVS HK161.96 4 168.80 2 165.96
336C2X/11VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
164.47 2 179.95 8 166.47
337PWK/18SKALKA Matěj 2009 USK Pha213.62 110 166.46 2 168.46
338C2W/2DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
166.50 2 4.00 999 168.50
339C1W/20ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK168.72 0 168.34 8 168.72
340C2X/12HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
1.00 999 166.96 2 168.96
341PWK/19HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň168.86 2 159.60 52 170.86
342PWC/3VÍT Matyáš 2009 KVS HK166.91 4 169.32 52 170.91
343PWK/20KEPŠTA Martin 2009 KK Brand180.66 108 171.76 0 171.76
344PWK/21VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand171.26 102 169.45 4 173.45
345PWK/22RIANT Antonín 2010 VS Tábor166.37 8 171.72 2 173.72
346PWK/23VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand165.88 102 167.84 6 173.84
347C2W/3SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
174.16 2 4.00 999 176.16
348PWK/24PODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha176.19 4 171.83 6 177.83
349C1M/64PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice209.77 110 178.63 2 180.63
350PWK/25HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand224.60 114 168.83 12 180.83
351PWK/26ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň188.61 60 171.47 12 183.47
352PWK/27SUSSLAND Dominik 2009 USK Pha180.42 110 178.17 6 184.17
353PWK/28KAREŠ Samuel 2009 Roudnice209.29 4 189.06 2 191.06
354K1W/70HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň191.17 4 159.11 58 195.17
355C2X/13HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
199.11 4 179.23 18 197.23
356K1W/71KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník153.48 54 148.87 50 198.87
357PWK/29MRŮZEK David 2010 KK Brand205.51 2 242.87 6 207.51
358K1W/72APOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus175.96 108 159.71 52 211.71
359K1M/141SLAVÍK Matěj 2008 Benátky168.18 50 155.68 102 218.18
360PWK/30PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand155.14 152 209.52 18 227.52
361K1M/142PODZIMEK Jan 2004 Klášter.182.86 112 226.61 8 234.61
362K1M/143HADRABA Michal 1976 Frol184.71 64 145.19 112 248.71
363K1M/144WAIS Jakub 2007 3 KK Brand1.00 999 150.47 100 250.47
364PWC/4BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov213.70 50 205.18 152 263.70
365PWK/31RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand197.91 100 171.10 106 277.10
366PWK/32ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand175.13 106 176.86 206 281.13
367K1M/145HOŘENÍ Petr 1975 Kadaň159.98 404 4.00 999 563.98
Oddíl