Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů

11.08.2019   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha124.16 2 129.13 4 126.16 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV126.44 2 132.20 0 128.442.28/1,80
3.3/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha128.32 2 130.87 0 130.324.16/3,30
4.4/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha133.10 50 132.24 2 134.248.08/6,40
5.5/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.141.99 52 138.30 6 144.3018.14/14,40
6.6/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice143.34 2 146.09 0 145.3419.18/15,20
7.7/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy133.97 54 140.01 6 146.0119.85/15,70
8.8/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha141.90 6 137.12 12 147.9021.74/17,20
9.9/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha144.37 4 150.32 4 148.3722.21/17,60
10.10/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice150.13 0 148.92 6 150.1323.97/19,00
11.11/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha158.97 50 151.56 0 151.5625.40/20,10
12.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice171.22 6 148.10 4 152.1025.94/20,60
13.12/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.13 52 151.78 4 155.7829.62/23,50
14.13/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.162.13 4 157.14 2 159.1432.98/26,10
15.14/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov162.40 2 166.63 2 164.4038.24/30,30
16.15/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand1.00 999 161.22 4 165.2239.06/31,00
17.16/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK161.96 4 168.80 2 165.9639.80/31,50
18.17/PZMSKALKA Matěj 2009 USK Pha213.62 110 166.46 2 168.4642.30/33,50
19.18/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň168.86 2 159.60 52 170.8644.70/35,40
20.19/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand180.66 108 171.76 0 171.7645.60/36,10
21.2/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand171.26 102 169.45 4 173.4547.29/37,50
22.20/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor166.37 8 171.72 2 173.7247.56/37,70
23.3/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand165.88 102 167.84 6 173.8447.68/37,80
24.4/PZZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha176.19 4 171.83 6 177.8351.67/41,00
25.21/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand224.60 114 168.83 12 180.8354.67/43,30
26.22/PZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň188.61 60 171.47 12 183.4757.31/45,40
27.23/PZMSUSSLAND Dominik 2009 USK Pha180.42 110 178.17 6 184.1758.01/46,00
28.24/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice209.29 4 189.06 2 191.0664.90/51,40
29.25/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand205.51 2 242.87 6 207.5181.35/64,50
30.5/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand155.14 152 209.52 18 227.52101.36/80,30
31.26/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand197.91 100 171.10 106 277.10150.94/119,60
32.6/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand175.13 106 176.86 206 281.13154.97/122,80
  HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha137.47 0 142.61 2 137.47 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV145.47 6 143.30 2 145.307.83/5,70
3.3/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK166.91 4 169.32 52 170.9133.44/24,30
4.4/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov213.70 50 205.18 152 263.70126.23/91,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.114.38 0 115.13 0 114.38 40
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK117.30 0 114.53 0 114.530.15/0,136
3.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha115.52 2 116.92 0 116.922.54/2,232
4.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.26 0 124.98 52 119.264.88/4,328
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.46 0 4.00 999 123.469.08/7,924
6.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.61 0 130.09 0 126.6112.23/10,720
7.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy126.37 4 129.09 6 130.3715.99/14,016
8.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.29 2 126.43 4 130.4316.05/14,012
9. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.74 2 4.00 999 130.7416.36/14,311
10.3/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha134.63 2 133.76 0 133.7619.38/16,910
11.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.134.27 0 143.55 2 134.2719.89/17,49
12.5/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha136.88 0 133.47 2 135.4721.09/18,48
13.4/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha134.40 2 133.52 52 136.4022.02/19,37
14.5/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy136.83 0 183.00 10 136.8322.45/19,66
15.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor131.44 52 136.64 4 140.6426.26/23,05
16.6/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha141.32 0 139.04 6 141.3226.94/23,64
17.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand141.50 0 138.20 4 141.5027.12/23,73
18.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK143.02 2 148.17 52 145.0230.64/26,82
19.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand144.87 2 1.00 999 146.8732.49/28,41
20.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK168.72 0 168.34 8 168.7254.34/47,50
  FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.111.23 2 103.05 0 103.05 142
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK109.87 0 103.32 0 103.320.27/0,3138
3. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha110.96 0 106.87 0 106.873.82/3,7134
4.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK115.87 2 107.88 0 107.884.83/4,7130
5.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.21 0 108.11 0 108.115.06/4,9126
6.2/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha116.84 0 108.19 0 108.195.14/5,0122
7.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov110.62 0 108.78 0 108.785.73/5,6118
8.2/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.14 0 109.29 0 109.296.24/6,1114
9.3/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV114.06 0 108.03 2 110.036.98/6,8110
10. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.115.36 0 110.52 0 110.527.47/7,2106
11. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy118.89 0 110.99 0 110.997.94/7,7102
12.3/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily115.71 0 112.02 0 112.028.97/8,798
13.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor111.19 2 107.56 50 113.1910.14/9,894
14.4/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha118.03 0 113.22 0 113.2210.17/9,990
15. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa120.57 0 113.33 0 113.3310.28/10,086
16.4/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně117.02 0 113.76 0 113.7610.71/10,482
17.5/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.05 0 114.26 0 114.2611.21/10,978
18.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 114.36 0 114.3611.31/11,074
19.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.95 6 112.52 2 114.5211.47/11,170
20.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.119.56 0 115.03 0 115.0311.98/11,666
21.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha121.07 4 115.29 0 115.2912.24/11,962
22.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha119.44 0 114.66 2 116.6613.61/13,258
23.6/VMŠANDL Lukáš 1983 SK VS Č. Budějovice120.00 4 116.69 0 116.6913.64/13,254
24.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB121.06 2 117.22 0 117.2214.17/13,850
24.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.17 0 117.22 0 117.2214.17/13,846
26.1/U23MILLER Jan 1997 3 Turnov129.46 4 117.41 0 117.4114.36/13,942
27.5/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor125.71 0 117.89 0 117.8914.84/14,438
28.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK123.79 2 118.30 0 118.3015.25/14,834
29.6/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.121.41 2 119.74 0 119.7416.69/16,233
30.4/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.131.89 6 120.01 0 120.0116.96/16,532
31.7/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.96 2 121.15 0 121.1518.10/17,631
32.7/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov134.71 6 121.63 0 121.6318.58/18,030
33.9/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK122.49 0 121.33 2 122.4919.44/18,929
33.8/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice124.14 2 120.49 2 122.4919.44/18,928
35.9/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.134.35 2 122.88 0 122.8819.83/19,227
36.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB130.88 0 122.91 0 122.9119.86/19,326
37.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.121.06 2 128.64 0 123.0620.01/19,425
38.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.124.77 0 123.15 0 123.1520.10/19,524
39.8/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol124.14 52 124.21 0 124.2121.16/20,523
40.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov125.91 2 124.34 0 124.3421.29/20,722
41.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor124.78 0 126.72 0 124.7821.73/21,121
42.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand129.06 4 123.68 2 125.6822.63/22,020
43.10/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav124.12 4 123.87 2 125.8722.82/22,119
44.4/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy130.20 8 126.35 0 126.3523.30/22,618
45.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand130.76 6 126.39 0 126.3923.34/22,617
46.2/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.127.43 4 125.38 2 127.3824.33/23,616
47.9/ZSJINEK Hugo 2005 USK Pha127.74 4 128.29 0 128.2925.24/24,515
48.10/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.85 6 128.84 0 128.8425.79/25,014
49.11/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník130.70 4 129.00 0 129.0025.95/25,213
50.6/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník126.37 4 125.57 4 129.5726.52/25,712
51.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor141.09 0 129.90 0 129.9026.85/26,111
52.12/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov134.76 2 131.26 0 131.2628.21/27,410
53.13/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor132.38 0 139.82 0 132.3829.33/28,59
54.7/DMPECHAČ Jonáš 2004 USK Pha133.98 4 133.32 0 133.3230.27/29,48
55.10/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus146.04 54 132.40 2 134.4031.35/30,47
56.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.158.08 8 136.92 0 136.9233.87/32,96
57.4/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha156.65 4 136.67 2 138.6735.62/34,65
58.11/ZSPOLLERT Antonín 2006 USK Pha153.90 12 139.52 2 141.5238.47/37,34
59.12/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 140.46 2 142.4639.41/38,23
60.13/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy135.94 12 144.29 0 144.2941.24/40,02
61.14/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.62 6 145.20 2 147.2044.15/42,81
62.7/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa150.89 2 4.00 999 152.8949.84/48,40
63.5/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně168.91 4 158.32 0 158.3255.27/53,60
64.6/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice209.77 110 178.63 2 180.6377.58/75,30
  LÍHAŘ Filip 1970 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICKA Jakub 1983 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Artur 1970 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
108.32 0 107.53 0 107.53 43
2.1/VŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
117.17 0 116.29 0 116.298.76/8,139
3.2/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
117.42 0 122.06 6 117.429.89/9,235
4. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
118.86 0 4.00 999 118.8611.33/10,531
5.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.17 0 122.06 2 123.1715.64/14,527
6.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
126.41 4 129.82 14 130.4122.88/21,323
7.1/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
131.45 0 136.48 54 131.4523.92/22,219
8.1/U23FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
Jablonec
Jablonec
126.12 6 164.57 10 132.1224.59/22,915
9.3/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
129.40 4 131.63 4 133.4025.87/24,111
10.2/DSSLAVÍK Vojtěch
SAAL Štěpán
2005
2001
3 Frol
Jablonec
134.38 6 133.33 4 137.3329.80/27,77
11.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
139.05 0 137.43 4 139.0531.52/29,33
12.4/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
135.68 4 134.93 8 139.6832.15/29,92
13.5/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
146.00 0 4.00 999 146.0038.47/35,81
14.3/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
146.83 8 156.48 12 154.8347.30/44,00
15.2/DMWESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
Kralupy
Kralupy
169.60 4 152.58 12 164.5857.05/53,10
  VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš
INDRUCH Jaromír
1976
1976
KVS HK
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor104.39 0 107.92 2 104.39 153
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.94 0 109.12 0 106.942.55/2,4149
3.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky107.87 0 118.41 0 107.873.48/3,3145
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.13 2 116.53 2 108.133.74/3,6141
5.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.19 0 114.45 100 109.194.80/4,6137
6.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha107.40 2 112.86 50 109.405.01/4,8133
7.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.19 2 113.48 0 110.195.80/5,6129
8.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.43 2 110.57 0 110.576.18/5,9125
9.1/VPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha110.75 0 113.49 0 110.756.36/6,1121
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK107.04 4 108.92 2 110.926.53/6,3117
11. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky111.78 0 115.77 2 111.787.39/7,1113
12.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha111.15 54 112.68 0 112.688.29/7,9109
13.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.82 0 119.16 0 112.828.43/8,1105
14.4/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha110.23 4 114.94 100 114.239.84/9,4101
15.4/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec114.32 0 117.67 50 114.329.93/9,597
16.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.21 2 112.51 2 114.5110.12/9,793
17.4/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice115.64 2 114.53 0 114.5310.14/9,789
18. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.55 2 115.17 0 115.1710.78/10,385
19.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha113.82 2 119.00 0 115.8211.43/10,981
20. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.116.00 0 121.56 0 116.0011.61/11,177
21.5/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa118.19 0 125.01 2 118.1913.80/13,273
22.3/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky120.57 0 128.60 0 120.5716.18/15,569
23.6/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha118.65 50 121.38 0 121.3816.99/16,365
24.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK121.40 0 123.67 0 121.4017.01/16,361
25.5/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky122.02 0 125.76 0 122.0217.63/16,957
26.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.84 4 120.91 2 122.9118.52/17,753
27.7/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy121.37 2 124.59 0 123.3718.98/18,249
28.8/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice122.33 4 123.63 0 123.6319.24/18,445
29.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice119.64 4 129.19 0 123.6419.25/18,441
30.6/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky122.83 2 125.68 2 124.8320.44/19,640
31.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav124.36 2 124.89 0 124.8920.50/19,639
32.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha123.57 6 122.94 2 124.9420.55/19,738
33.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor121.96 4 126.12 4 125.9621.57/20,737
34. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.125.94 2 126.79 2 127.9423.55/22,636
35.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.126.26 2 129.36 0 128.2623.87/22,935
36.3/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily126.26 4 128.55 0 128.5524.16/23,134
37.2/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor126.98 2 135.35 0 128.9824.59/23,633
38.6/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.4.00 999 127.22 2 129.2224.83/23,832
39.7/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice127.42 4 129.95 0 129.9525.56/24,531
40.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand130.06 0 135.18 0 130.0625.67/24,630
41.2/VSPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky125.17 56 130.65 0 130.6526.26/25,229
42.4/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy133.50 4 131.15 0 131.1526.76/25,628
43.10/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor139.27 6 129.95 2 131.9527.56/26,427
44.5/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.19 0 135.23 4 132.1927.80/26,626
45. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily133.65 0 132.77 0 132.7728.38/27,225
46. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.47 0 137.07 0 133.4729.08/27,924
47.7/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.136.65 4 133.96 0 133.9629.57/28,323
48.11/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand128.64 8 132.21 2 134.2129.82/28,622
49.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK144.76 4 134.59 0 134.5930.20/28,921
50.2/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník141.09 6 134.69 0 134.6930.30/29,020
51.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha137.76 6 135.45 0 135.4531.06/29,819
52.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy148.46 2 135.63 0 135.6331.24/29,918
53.4/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily136.42 2 136.37 0 136.3731.98/30,617
54.8/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha135.40 2 136.79 0 136.7932.40/31,016
55.13/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK132.87 4 138.27 2 136.8732.48/31,115
56.7/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha136.78 4 137.48 0 137.4833.09/31,714
57.5/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník136.76 4 135.20 4 139.2034.81/33,313
58.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol137.39 2 146.46 2 139.3935.00/33,512
59.14/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.147.12 2 140.15 2 142.1537.76/36,211
60.8/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.144.35 2 140.31 2 142.3137.92/36,310
61.8/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy141.36 2 142.45 2 143.3638.97/37,39
62.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand144.79 0 146.65 2 144.7940.40/38,78
63.9/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor170.34 54 144.97 0 144.9740.58/38,97
64.15/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.167.48 4 139.22 6 145.2240.83/39,16
65.10/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.150.06 4 146.33 0 146.3341.94/40,25
66.6/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor153.45 8 147.58 2 149.5845.19/43,34
67.11/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov156.61 0 151.82 4 155.8251.43/49,33
68.12/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa167.81 56 159.69 2 161.6957.30/54,92
69.10/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.158.88 110 159.11 4 163.1158.72/56,31
70.13/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň191.17 4 159.11 58 195.1790.78/87,00
71.7/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník153.48 54 148.87 50 198.8794.48/90,50
72.14/ZMAPOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus175.96 108 159.71 52 211.71107.32/102,80
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.92.75 0 95.70 0 92.75 309
2.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.83 0 99.29 0 94.832.08/2,2305
3. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno4.00 999 96.00 0 96.003.25/3,5301
4. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.10 0 102.44 2 96.103.35/3,6297
5.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor96.56 0 103.85 50 96.563.81/4,1293
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice96.73 0 102.82 0 96.733.98/4,3289
7.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.41 2 100.25 0 97.414.66/5,0285
8.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky97.90 0 102.24 0 97.905.15/5,6281
9.2/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak98.26 0 106.20 2 98.265.51/5,9277
10.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.85 0 103.07 0 98.856.10/6,6273
11.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.33 2 100.45 0 99.336.58/7,1269
12.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.07 2 100.49 0 100.077.32/7,9265
13.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor102.43 0 106.41 0 102.439.68/10,4261
14.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.53 0 108.71 0 102.539.78/10,5257
15.2/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.65 52 102.55 0 102.559.80/10,6253
16.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha102.65 0 106.40 0 102.659.90/10,7249
17.4/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy103.18 0 105.83 0 103.1810.43/11,2245
18.2/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky103.28 0 4.00 999 103.2810.53/11,4241
19. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice98.23 52 103.40 0 103.4010.65/11,5237
20.3/DSFUCHS Matouš 2002 Jablonec103.41 0 111.82 0 103.4110.66/11,5233
21. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa103.69 0 112.55 0 103.6910.94/11,8229
22.4/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.103.95 0 106.13 0 103.9511.20/12,1225
23.4/DMWESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy122.16 4 104.23 0 104.2311.48/12,4221
24.5/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha104.79 0 110.69 0 104.7912.04/13,0217
25.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.85 0 110.56 2 104.8512.10/13,0213
26.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily118.58 4 104.99 0 104.9912.24/13,2209
27.2/VABRAHAM Tomáš 1969 Benátky105.39 0 106.46 0 105.3912.64/13,6205
28.3/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.105.94 0 109.11 0 105.9413.19/14,2201
29.6/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.96 2 106.95 2 105.9613.21/14,2197
30.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.23 2 110.69 0 106.2313.48/14,5193
31.6/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand106.12 2 107.25 0 107.2514.50/15,6189
32.7/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec105.31 2 110.11 0 107.3114.56/15,7185
33.5/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha107.33 0 111.10 0 107.3314.58/15,7181
34.8/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy105.39 4 107.54 0 107.5414.79/15,9177
35.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.23 0 111.68 0 108.2315.48/16,7173
36.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.41 4 108.85 2 108.4115.66/16,9169
37.9/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.104.58 4 107.66 2 108.5815.83/17,1165
38.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha107.24 2 109.47 102 109.2416.49/17,8161
39.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor109.57 0 121.28 4 109.5716.82/18,1157
40.10/DMSTEHNO Petr 2003 2 Frol109.87 0 114.30 0 109.8717.12/18,5153
41.6/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec107.49 100 108.44 2 110.4417.69/19,1149
42.5/VMHORÁK David 1976 2 Frol110.58 0 4.00 999 110.5817.83/19,2145
43. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov110.67 0 111.55 0 110.6717.92/19,3141
44.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha111.33 0 117.24 2 111.3318.58/20,0137
45.11/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha109.43 2 1.00 999 111.4318.68/20,1133
46.3/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand4.00 999 111.46 0 111.4618.71/20,2129
47.12/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště109.49 2 112.14 0 111.4918.74/20,2125
48.13/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha109.52 2 116.30 0 111.5218.77/20,2121
49. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.111.55 0 4.00 999 111.5518.80/20,3117
50.9/ZSPIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice118.86 2 110.11 2 112.1119.36/20,9113
51.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus112.54 0 116.46 2 112.5419.79/21,3109
52.14/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice110.58 2 117.19 0 112.5819.83/21,4105
52.7/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.4.00 999 112.58 0 112.5819.83/21,4101
54.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice108.78 52 112.62 0 112.6219.87/21,497
55.10/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand110.72 2 116.63 2 112.7219.97/21,593
56.2/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky111.11 2 117.53 0 113.1120.36/22,089
57.15/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily113.12 0 127.88 0 113.1220.37/22,085
58.5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.115.44 0 113.25 0 113.2520.50/22,181
59.11/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha113.46 0 119.43 0 113.4620.71/22,380
60.6/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily113.05 4 113.70 0 113.7020.95/22,679
61.16/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand113.74 0 115.17 0 113.7420.99/22,678
62.12/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand111.89 2 115.61 0 113.8921.14/22,877
63.13/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy114.31 0 120.96 0 114.3121.56/23,276
63.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň112.31 2 4.00 999 114.3121.56/23,275
65.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.112.95 2 113.19 2 114.9522.20/23,974
66.17/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand115.42 0 120.70 0 115.4222.67/24,473
67.14/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.120.26 0 115.68 0 115.6822.93/24,772
68.15/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand115.83 0 122.22 0 115.8323.08/24,971
69.16/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.117.17 2 115.86 0 115.8623.11/24,970
70.18/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily116.38 0 123.60 2 116.3823.63/25,569
71.7/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy114.54 2 118.38 0 116.5423.79/25,668
72. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV114.73 2 118.33 0 116.7323.98/25,967
73.4/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand115.13 2 117.05 50 117.1324.38/26,366
74.5/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník125.03 2 117.34 0 117.3424.59/26,565
75.19/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň117.69 0 4.00 999 117.6924.94/26,964
76.20/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand116.18 2 124.53 2 118.1825.43/27,463
77.17/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor116.41 2 122.32 2 118.4125.66/27,762
78.21/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.130.24 52 118.53 0 118.5325.78/27,861
79.6/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně115.46 4 118.68 0 118.6825.93/28,060
80.8/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník116.72 2 122.31 2 118.7225.97/28,059
81.4/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk118.80 0 121.66 0 118.8026.05/28,158
82.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand116.92 2 132.15 0 118.9226.17/28,257
84.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice117.61 2 119.11 0 119.1126.36/28,456
85.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.37 2 119.30 0 119.3026.55/28,655
86.18/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha119.32 0 123.68 2 119.3226.57/28,654
87.7/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy119.43 0 122.81 2 119.4326.68/28,853
88.22/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník115.53 4 129.24 2 119.5326.78/28,952
89.23/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand115.55 4 112.68 50 119.5526.80/28,951
90.19/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol114.61 50 116.00 4 120.0027.25/29,450
91.20/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha121.85 2 120.38 0 120.3827.63/29,849
91. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.121.91 2 120.38 0 120.3827.63/29,848
93.8/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK120.07 2 120.47 0 120.4727.72/29,947
94.24/DMJAHODA Jakub 2004 3+ Frol118.69 2 122.34 0 120.6927.94/30,146
95. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV118.93 2 124.52 0 120.9328.18/30,445
96.9/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha121.33 0 124.88 0 121.3328.58/30,844
97.9/DSADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky120.46 4 122.12 0 122.1229.37/31,743
98.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.77 0 126.52 0 122.7730.02/32,442
99.10/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy122.83 0 125.81 0 122.8330.08/32,441
100.11/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky123.09 0 163.57 2 123.0930.34/32,740
101.21/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha123.29 0 126.83 0 123.2930.54/32,939
102.8/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor124.50 54 123.40 0 123.4030.65/33,038
103. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand121.49 2 130.27 2 123.4930.74/33,137
104.25/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily130.13 0 123.74 0 123.7430.99/33,436
105.22/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol114.51 50 122.44 2 124.4431.69/34,235
106.12/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha122.73 2 124.49 0 124.4931.74/34,234
107.9/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója120.83 4 136.08 2 124.8332.08/34,633
108.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.80 0 129.67 0 125.8033.05/35,632
109.13/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.124.24 2 126.26 2 126.2433.49/36,131
110.9/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí129.88 6 128.03 0 128.0335.28/38,030
111.14/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec128.20 0 137.08 2 128.2035.45/38,229
112.15/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy131.90 0 129.10 0 129.1036.35/39,228
113.23/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov127.46 2 128.92 2 129.4636.71/39,627
114.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.130.11 0 140.40 0 130.1137.36/40,326
115.16/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha159.38 2 130.36 0 130.3637.61/40,525
116.17/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha124.40 8 127.15 4 131.1538.40/41,424
117.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice138.09 6 132.33 0 132.3339.58/42,723
118.24/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.136.82 4 128.46 4 132.4639.71/42,822
119.11/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol147.28 0 130.65 2 132.6539.90/43,021
120.25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště155.97 2 129.13 4 133.1340.38/43,520
121.10/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK133.52 0 137.12 4 133.5240.77/44,019
122.18/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice131.95 2 138.25 0 133.9541.20/44,418
123.11/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.64 0 134.10 0 134.1041.35/44,617
124.10/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov137.52 2 134.78 0 134.7842.03/45,316
125.19/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha155.77 0 133.67 2 135.6742.92/46,315
126.12/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.07 0 133.48 52 136.0743.32/46,714
127.26/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště135.97 56 130.43 6 136.4343.68/47,113
128.26/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň133.32 4 4.00 999 137.3244.57/48,112
129.27/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.134.30 4 138.80 4 138.3045.55/49,111
130.28/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.142.73 4 135.37 4 139.3746.62/50,310
131.20/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand160.26 54 138.04 2 140.0447.29/51,09
132.29/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand154.60 0 141.77 4 145.7753.02/57,28
133.30/ZSČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.142.69 6 146.10 2 148.1055.35/59,77
134.27/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky99.29 50 104.45 50 149.2956.54/61,06
135.21/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand151.01 0 179.88 0 151.0158.26/62,85
136.22/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.149.29 52 149.94 2 151.9459.19/63,84
137.23/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.149.09 4 141.29 206 153.0960.34/65,13
138.24/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand1.00 999 156.60 0 156.6063.85/68,82
139.25/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand157.41 4 156.81 2 158.8166.06/71,21
140.11/VDOLEŽAL Michal 1967 Benátky160.81 4 145.83 52 164.8172.06/77,70
141.26/ZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky168.18 50 155.68 102 218.18125.43/135,20
142.28/DMPODZIMEK Jan 2004 Klášter.182.86 112 226.61 8 234.61141.86/152,90
143.12/VMHADRABA Michal 1976 Frol184.71 64 145.19 112 248.71155.96/168,20
144.27/ZMWAIS Jakub 2007 3 KK Brand1.00 999 150.47 100 250.47157.72/170,00
145.13/VMHOŘENÍ Petr 1975 Kadaň159.98 404 4.00 999 563.98471.23/508,10
  ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEV Ondřej 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Jan 2003 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Martin 2007 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
Sláv.HK
RK Troja
148.37 2 4.00 999 150.37 1
2.1/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
166.50 2 4.00 999 168.5018.13/12,10
3.1/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
174.16 2 4.00 999 176.1625.79/17,20

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
129.43 0 126.85 0 126.85 29
2. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
130.33 2 128.02 0 128.021.17/0,925
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
130.86 0 4.00 999 130.864.01/3,221
4.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
131.76 0 129.72 2 131.724.87/3,817
5.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
134.69 0 134.18 0 134.187.33/5,813
6.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
140.66 0 147.98 4 140.6613.81/10,99
7.2/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
144.61 2 143.64 2 145.6418.79/14,85
8.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
173.28 2 147.19 4 151.1924.34/19,24
9.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
150.14 4 149.79 4 153.7926.94/21,23
10.3/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
155.11 4 155.15 0 155.1528.30/22,32
11.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
164.47 2 179.95 8 166.4739.62/31,21
12. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
1.00 999 166.96 2 168.9642.11/33,20
13.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
199.11 4 179.23 18 197.2370.38/55,50
  MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl