Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

10.08.2019   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno97.30 0 96.19 0 96.19
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.54 0 100.02 50 98.54
3K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.04 0 99.25 4 100.04
4K1M/4BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.28 4 98.11 2 100.11
5K1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.38 0 101.70 0 101.38
6K1M/6POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice102.85 0 101.53 0 101.53
7K1M/7MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 101.78 0 101.78
8K1M/8LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus101.23 2 101.96 0 101.96
9K1M/9SAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.56 50 103.16 0 103.16
10K1M/10BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.85 0 103.13 4 103.85
11K1M/11STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.91 0 105.20 2 103.91
12K1M/12HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně103.25 50 104.75 0 104.75
13K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.06 0 105.03 0 105.03
14K1M/14MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.10 0 105.46 0 105.10
15K1M/15NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy106.75 0 108.86 2 106.75
16K1M/16ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky107.05 0 4.00 999 107.05
17K1M/17TŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.02 2 107.12 0 107.12
18K1M/18SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec107.87 0 106.37 2 107.87
19K1M/19JINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.01 6 107.94 0 107.94
20K1M/20MÍL Jakub 2003 2 Trutnov114.09 4 108.33 0 108.33
21C1M/1INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK108.53 0 108.88 0 108.53
22K1W/1VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor110.27 0 108.60 0 108.60
23K1M/21HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.45 4 110.27 10 109.45
24C1M/2KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.107.81 2 109.55 0 109.55
25K1M/22HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha113.43 50 109.67 0 109.67
26K1M/23LACINA Jakub 2003 2 Semily115.88 4 107.68 2 109.68
27K1W/2KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK110.56 0 110.10 0 110.10
28K1M/24FUCHS Matouš 2002 Jablonec119.24 0 110.54 0 110.54
29K1M/25MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.96 2 110.90 0 110.90
30K1M/26ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.113.98 0 109.40 2 111.40
31K1M/27ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.55 0 112.15 2 111.55
32K1M/28ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.11 2 111.66 0 111.66
33C1M/3VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha111.92 0 113.97 4 111.92
34K1M/29PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice111.96 4 112.41 0 112.41
35K1W/3ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.69 2 112.60 0 112.60
36K1M/30DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha110.54 4 110.66 2 112.66
37K1M/31BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy112.68 0 110.75 2 112.68
38K1M/32ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky116.12 2 112.74 0 112.74
39K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky116.96 0 112.92 0 112.92
40K1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha116.76 0 112.97 0 112.97
41K1M/33ZACH Radovan 2005 2 KK Brand112.99 0 112.52 2 112.99
42C1M/4TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha113.00 0 111.98 2 113.00
43K1M/34MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.02 0 112.16 2 113.02
44K1M/35BÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.64 4 113.04 0 113.04
45K1M/36MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.111.62 4 113.37 0 113.37
46K1M/37HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.112.86 4 111.43 2 113.43
47K1M/38GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa113.48 0 111.52 2 113.48
48K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK113.80 2 113.61 0 113.61
49K1M/39PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.80 0 112.74 2 113.80
50K1M/40PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.82 0 115.63 0 113.82
51K1M/41ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus113.95 0 116.13 4 113.95
52K1W/7PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha120.07 2 114.12 0 114.12
53K1M/42CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha110.25 4 112.73 4 114.25
54K1W/8DANDOVÁ Anna 1988 Benátky122.23 0 114.32 0 114.32
55K1W/9POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.53 0 114.60 0 114.53
56K1M/43TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.119.79 2 114.54 0 114.54
57K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy114.68 0 111.51 52 114.68
58K1M/44POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha115.33 0 123.13 4 115.33
59K1M/45PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.35 0 114.36 2 115.35
60K1M/45ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha115.35 0 114.25 4 115.35
61C1M/5JIRAS Marek 1976 2 USK Pha115.45 0 133.85 2 115.45
62K1W/11ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.66 2 111.46 4 115.46
63K1W/12SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.113.56 2 108.98 50 115.56
64C1M/6POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha115.63 0 120.86 0 115.63
65C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
115.65 0 115.65 2 115.65
66K1W/13TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus120.55 0 115.67 0 115.67
67C1M/7KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV113.79 2 116.11 6 115.79
68K1M/47KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov113.86 2 118.46 0 115.86
69C1M/8MILLER Jan 1968 2 Turnov116.30 0 130.69 6 116.30
70K1M/48CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy116.49 2 114.48 2 116.48
71K1M/49KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor120.62 0 116.65 0 116.65
72K1M/50OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.00 0 116.68 0 116.68
73K1M/51STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec116.81 0 114.06 4 116.81
74K1M/52HEK Jan 1979 2 Roudnice114.95 2 116.94 0 116.94
75K1M/53BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.114.60 50 115.06 2 117.06
76K1M/54ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.117.40 2 115.17 2 117.17
77K1M/55ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand117.29 0 116.52 6 117.29
78K1W/14BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.30 0 117.37 2 117.30
79K1M/56NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor117.41 0 113.75 8 117.41
80K1M/57PETR Lukáš 2004 2 KK Brand117.65 0 118.87 6 117.65
81K1W/15KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.39 0 118.40 0 118.40
82K1M/58VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště116.89 2 116.91 4 118.89
83K1M/59HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž122.61 0 119.27 0 119.27
84K1M/60KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.119.49 0 119.64 2 119.49
85K1M/61ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand119.58 0 118.35 4 119.58
86K1W/16STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.60 0 122.99 0 119.60
87K1W/16NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky124.03 0 119.60 0 119.60
88K1M/62HYNEK Pavel 2003 3+ Semily119.66 0 123.19 4 119.66
89K1M/63KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha119.67 0 139.23 0 119.67
90C1M/9TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.119.78 0 126.20 4 119.78
91K1W/18KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha117.78 2 113.52 52 119.78
92K1M/64PANZER Martin 2007 2 Loko Plz123.27 0 118.04 2 120.04
93C1M/10DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK118.23 2 126.14 8 120.23
94K1M/65BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha118.24 2 121.84 0 120.24
95K1M/66WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy120.30 0 129.27 6 120.30
96K1M/67TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand125.42 0 120.33 0 120.33
97C1M/11KREMR Patrik 1972 2 USK Pha120.68 0 126.91 2 120.68
98K1M/68HORÁK David 1976 2 Frol116.72 4 121.28 2 120.72
99C1M/12VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor118.84 2 125.87 12 120.84
100K1M/69KOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.120.90 0 120.89 2 120.90
101K1M/70NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň123.27 2 121.08 0 121.08
102K1M/71KYSELA David 1977 2 Kralupy119.90 2 121.09 0 121.09
103C1W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK123.93 2 121.20 0 121.20
104C1M/13HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily121.27 0 123.72 0 121.27
105K1M/72PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.78 4 121.34 0 121.34
106C1M/14INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK119.53 2 117.29 12 121.53
107K1M/73KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand121.58 0 124.23 2 121.58
108C1M/15NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus121.74 0 119.55 6 121.74
109C1M/16BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.84 0 128.13 12 121.84
110K1M/74HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily122.61 0 121.85 0 121.85
111K1M/75UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně121.89 0 122.69 4 121.89
112C1M/17JIRAS Filip 2005 2 USK Pha119.94 2 124.23 8 121.94
113K1M/76JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.121.61 2 120.10 2 122.10
114C1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.87 0 122.21 0 122.21
115K1M/77VENC Ondřej 2007 2 KK Brand119.43 52 120.38 2 122.38
116K1M/78KUTEK Michal 2006 3+ Frol120.69 6 120.40 2 122.40
117K1M/79VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice122.42 2 120.45 2 122.45
118K1W/19SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha126.38 0 120.47 2 122.47
119K1M/80PIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice120.57 2 122.70 4 122.57
120K1M/81VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily124.75 2 122.68 0 122.68
121K1M/81JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha122.68 0 4.00 999 122.68
122C1M/18VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.06 0 122.59 4 123.06
123K1W/20PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky130.92 0 123.06 0 123.06
124K1M/83POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand123.14 0 122.55 2 123.14
125K1M/84SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky121.35 2 122.13 8 123.35
126K1W/21HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy123.51 6 121.86 2 123.86
127K1M/85HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand122.08 2 123.72 2 124.08
128K1M/86STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 122.09 2 124.09
129K1M/87JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV124.20 0 126.01 2 124.20
130K1M/87HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK124.20 0 124.55 50 124.20
131K1M/89PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.50 0 124.21 0 124.21
132C1M/19HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně124.40 0 132.32 108 124.40
133K1M/90HADRABA Martin 2005 3+ Frol124.48 0 125.28 0 124.48
134K1M/91ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.122.63 2 121.10 8 124.63
135C1M/20GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.73 0 137.13 8 124.73
136C1M/21HAUCK Marek 1977 2 KVS HK124.89 0 136.46 4 124.89
137C1M/22MÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.14 4 124.44 8 125.14
138K1W/22ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.127.42 0 125.37 0 125.37
139C1M/23VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy122.36 4 121.46 4 125.46
140C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
125.82 0 123.52 2 125.52
141K1M/92MANAS Adam 2004 3+ Kadaň125.57 0 137.59 0 125.57
142C1W/3ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha128.22 0 123.75 2 125.75
143K1M/93JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.123.94 2 125.21 2 125.94
144K1W/23HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice124.22 2 126.83 0 126.22
145C1M/24ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.126.25 0 139.06 60 126.25
146K1M/94SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy126.54 0 131.28 0 126.54
147C2M/2INDRUCH Tomáš
INDRUCH Jaromír
1976
1976
KVS HK
KVS HK
127.08 0 126.59 0 126.59
148K1M/95JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky124.60 2 128.97 4 126.60
149C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha128.08 2 126.73 0 126.73
150K1W/24FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.134.24 0 126.85 0 126.85
151K1M/96NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy4.00 999 124.86 2 126.86
152K1M/97VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand124.91 2 128.28 4 126.91
153K1W/25BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand140.53 6 127.10 0 127.10
154C1M/25ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.125.27 2 134.52 2 127.27
155C1M/26VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.125.46 2 125.26 6 127.46
156K1W/26LACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily136.85 0 127.52 0 127.52
157C1M/27LADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK127.53 0 131.00 12 127.53
158C1M/28BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov127.57 0 134.42 4 127.57
159K1M/98NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy127.62 0 127.55 4 127.62
160C2M/3ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.64 0 126.87 6 127.64
161K1M/99KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice127.72 0 127.23 2 127.72
162C1M/29PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB126.04 2 126.29 10 128.04
163K1W/27HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK128.32 0 128.15 0 128.15
164K1M/100PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha128.16 0 128.16 4 128.16
165C1M/30KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav128.17 0 149.97 12 128.17
166K1W/28ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor132.70 2 128.53 0 128.53
167C2M/4ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
124.66 4 127.38 6 128.66
168C1M/31POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha124.78 4 124.18 6 128.78
169K1W/29ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice129.72 0 126.93 2 128.93
170K1M/101VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor129.00 0 125.80 4 129.00
171K1M/102PULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk129.82 0 129.11 0 129.11
172C1M/32ŠANDL Lukáš 1983 SK VS Č. Budějovice125.25 4 128.61 56 129.25
173K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky131.84 10 129.43 0 129.43
174K1W/31SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice131.18 6 127.73 2 129.73
175C1M/33HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov129.75 0 141.94 8 129.75
176K1M/103NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.128.95 50 127.77 2 129.77
177C2M/5BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
135.26 0 130.19 0 130.19
178K1W/32BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky131.53 0 130.28 0 130.28
179K1M/104EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník128.33 2 133.23 4 130.33
180K1M/105KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV130.37 0 130.69 2 130.37
181K1M/106RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor125.70 100 128.78 2 130.78
182C1M/34VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor128.85 2 134.66 12 130.85
183K1W/33HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy132.09 2 130.85 0 130.85
184K1M/107KLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy132.33 0 130.92 0 130.92
185C1M/35LÍHAŘ Filip 1970 Rožátov132.80 0 130.97 0 130.97
186K1W/34BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa127.69 4 131.06 0 131.06
187K1M/108JAHODA Jakub 2004 3+ Frol129.51 4 131.15 0 131.15
188C2M/6BOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
131.15 4 129.44 2 131.44
189C1M/36VESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.131.48 0 155.18 20 131.48
190K1M/109ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník132.38 0 131.77 0 131.77
191K1W/35PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice135.73 0 131.88 0 131.88
192C1M/37PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice131.95 0 130.87 110 131.95
193C1M/38SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol128.06 4 129.16 12 132.06
194K1M/110VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor132.41 0 148.58 2 132.41
195K1W/36PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky134.17 0 130.53 2 132.53
196K1M/111CINKO Radek 1993 3+ Pardub.130.75 2 121.01 52 132.75
197C1M/39FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.128.93 4 133.79 14 132.93
198K1M/112PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha131.26 2 137.57 4 133.26
199C1M/40BEIER Artur 1970 2 Trutnov133.26 0 4.00 999 133.26
200C1M/41BEIER Alva 2005 3+ Trutnov133.36 0 136.86 18 133.36
201K1W/37PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky134.33 0 133.51 0 133.51
202K1W/38ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha133.88 4 131.67 2 133.67
203C1M/42KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB133.75 0 132.91 2 133.75
204C1M/43BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.131.82 2 163.41 12 133.82
205K1W/39BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.132.43 4 134.17 0 134.17
206K1W/40LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav134.26 0 133.90 2 134.26
207K1M/113PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha138.61 4 130.67 4 134.67
208C1M/44DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK132.68 2 132.29 4 134.68
209K1M/114SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky132.78 2 134.27 2 134.78
210C1M/45ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.134.78 0 136.54 6 134.78
211PWK/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha134.84 0 138.49 0 134.84
212C1W/5FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha136.60 2 135.31 0 135.31
213K1M/115HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník141.96 50 131.33 4 135.33
214K1W/41NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand141.52 6 133.49 2 135.49
215C1M/46SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha133.57 2 135.17 14 135.57
216PWK/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV136.70 2 135.67 0 135.67
217C1M/47MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy133.69 2 146.62 4 135.69
218K1M/116ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily135.73 0 137.00 2 135.73
219C1M/48PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz133.77 2 146.88 12 135.77
220C1M/49KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor133.83 2 162.94 60 135.83
221C1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV139.01 0 135.88 0 135.88
222K1M/117PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.56 0 135.94 0 135.94
223C2M/7PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
136.60 4 136.14 0 136.14
224K1M/118TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí141.90 0 136.16 0 136.16
225K1W/42RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor140.94 6 132.28 4 136.28
226K1M/120BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand136.66 0 144.43 4 136.66
227K1M/121PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník138.71 0 136.77 0 136.77
228C2M/8HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
136.86 0 135.47 2 136.86
229C2M/9VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
138.79 0 136.88 0 136.88
230C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
145.88 0 136.99 0 136.99
231C1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor137.03 0 137.84 0 137.03
232C2X/3JINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
137.80 0 137.33 0 137.33
233K1M/122JÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.133.55 4 135.35 2 137.35
234K1M/123PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice137.60 0 140.43 2 137.60
235C1M/50OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.137.74 0 145.04 8 137.74
236C2M/10FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
Jablonec
Jablonec
138.11 0 135.21 6 138.11
237K1W/43PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.136.26 2 137.38 2 138.26
238C2X/4SAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
138.30 0 140.47 2 138.30
239K1M/124PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.139.70 2 138.31 0 138.31
240C1M/51VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand134.40 4 152.24 6 138.40
241K1W/44ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily139.82 0 138.63 0 138.63
242K1W/45SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy143.24 4 138.88 0 138.88
243C1M/52JINEK Hugo 2005 USK Pha135.08 4 140.74 12 139.08
244K1M/125KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha138.44 2 133.48 6 139.48
245C1M/53RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.137.50 2 141.34 8 139.50
246K1W/46VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand138.26 2 139.81 0 139.81
247K1W/47BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily139.87 0 140.24 0 139.87
248K1W/48ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník145.04 2 139.88 0 139.88
249K1W/49ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK146.82 4 139.98 0 139.98
250K1M/126ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky140.56 0 144.42 2 140.56
251C2X/5MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
136.62 4 139.88 2 140.62
252C1M/54VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand140.75 0 142.80 8 140.75
253C1M/55ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov138.95 2 156.90 12 140.95
254C1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor141.07 0 142.56 0 141.07
255C2M/11PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
139.10 2 138.59 6 141.10
256C1W/9KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha137.72 4 137.14 4 141.14
257C1M/56EGERT Luděk 1971 3 Rakovník141.76 0 160.09 6 141.76
258K1W/50JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha141.05 6 139.79 2 141.79
259K1M/127SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha128.97 54 137.80 4 141.80
260K1W/51RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor142.55 0 135.88 6 141.88
261K1M/128ADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky136.93 6 138.12 4 142.12
262K1W/52PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus142.14 0 143.95 0 142.14
263K1W/53MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja146.69 0 142.28 0 142.28
264K1M/129PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí142.33 0 140.45 4 142.33
265C1W/10NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand151.76 4 142.35 0 142.35
266K1W/54BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha144.65 2 142.37 0 142.37
267K1M/130NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand155.07 4 134.43 8 142.43
268C1W/11MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy136.48 6 151.70 10 142.48
269C1W/12BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.142.58 0 142.36 4 142.58
270K1W/55KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha148.21 6 143.48 0 143.48
271C1M/57VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor143.52 0 156.54 14 143.52
272PWK/3LANGER Filip 2009 USK Pha132.01 50 141.57 2 143.57
273C1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha141.75 2 160.10 4 143.75
274PWK/4PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha138.27 50 139.94 4 143.94
275C1M/58MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus144.62 0 153.16 12 144.62
276C1M/59KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor144.68 0 161.07 12 144.68
277C1W/14ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha145.62 0 144.73 0 144.73
278K1M/131JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.143.13 2 149.74 10 145.13
279K1M/132SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec145.20 0 141.86 4 145.20
280K1W/56SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy147.66 2 141.66 4 145.66
281K1M/133KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov145.88 0 155.82 2 145.88
282K1W/57VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand154.71 2 145.93 0 145.93
283K1M/134KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov148.02 0 142.02 4 146.02
284K1W/58PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.166.72 0 144.04 2 146.04
285K1M/135POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha145.12 4 145.61 2 147.61
286K1W/59JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha141.63 6 4.00 999 147.63
287C2M/12NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
146.10 2 148.91 0 148.10
288K1M/136FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand173.32 2 144.33 4 148.33
289K1W/60PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník145.41 6 146.42 2 148.42
290K1M/137SAMEK Petr 2008 3 Třebech.149.71 2 138.51 10 148.51
291C1W/15ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor146.70 2 146.81 2 148.70
292C1M/60POLLERT Antonín 2006 USK Pha146.77 2 153.18 14 148.77
293K1W/61HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.148.59 4 148.93 0 148.93
294C2X/6PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
150.77 4 142.97 6 148.97
295C2X/7KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
145.01 4 155.12 2 149.01
296C1M/61TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí149.24 0 157.35 4 149.24
297PWC/1KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV157.85 2 149.39 0 149.39
298K1W/62ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.149.77 8 145.42 4 149.42
299C2M/13VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.66 0 158.35 8 149.66
300C1M/62PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha136.38 14 147.06 8 150.38
301K1W/63CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy151.80 2 150.64 0 150.64
302K1M/138CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol151.17 0 1.00 999 151.17
303K1M/139POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK151.19 0 156.04 0 151.19
304K1W/64SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor154.13 52 151.38 0 151.38
305K1M/140ČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.147.69 4 160.92 10 151.69
306K1M/141JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov161.16 0 151.90 0 151.90
307K1W/65ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK150.02 2 128.86 50 152.02
308K1W/66PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha174.71 2 149.10 4 153.10
309PWC/2PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha154.81 0 151.17 2 153.17
310C2M/14ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
153.40 0 153.26 4 153.40
311C1M/63EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník141.62 12 158.63 24 153.62
312C1M/64SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus152.08 2 202.63 66 154.08
313K1M/142PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.193.51 2 144.41 10 154.41
314K1W/67KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.152.70 2 156.49 0 154.70
315C1W/16HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy153.89 2 157.17 56 155.89
316C2X/8KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
155.91 0 160.31 4 155.91
317C1M/65MÍL Pavel 1967 3 Trutnov156.19 0 199.21 8 156.19
318K1W/68BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov162.32 2 156.20 0 156.20
319PWK/5HILAR Mikoláš 2009 USK Pha156.63 0 168.02 6 156.63
320K1W/69TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.160.61 0 153.25 4 157.25
321K1M/143UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand151.93 6 151.89 10 157.93
322C1M/66MICKA Jakub 1983 3 Vys.Mýto146.53 52 146.19 12 158.19
323C1W/17VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand156.24 2 159.27 2 158.24
324K1M/144BUREŠ Jan 1978 3 Sušice146.26 102 150.41 8 158.41
325C1M/67PETŘÍK Marek 2008 USK Pha155.02 4 190.06 8 159.02
326C1M/68VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor159.83 0 200.44 16 159.83
327C1W/18JELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha4.00 999 151.87 8 159.87
328C2X/9NEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
162.30 2 150.40 10 160.40
329PWK/6SEMERÁD Vít 2010 Roudnice150.00 50 154.45 6 160.45
330C1M/69BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy147.40 14 198.19 16 161.40
331C1M/70NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.160.17 2 194.26 56 162.17
332PWK/7UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně162.44 0 172.31 0 162.44
333K1M/145NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.163.12 100 158.57 4 162.57
334K1W/70APOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus159.82 154 162.76 0 162.76
335C1M/71HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 151.16 12 163.16
336K1M/146BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště178.32 2 151.61 12 163.61
337K1M/147TROCH Jan 2003 3 Dv.Král.161.77 2 171.26 112 163.77
338K1M/148DOLEŽAL Michal 1967 Benátky162.80 2 168.59 6 164.80
339K1M/149VANĚK Daniel 2008 KK Brand165.02 0 172.51 52 165.02
340PWK/8RIANT Antonín 2010 VS Tábor163.41 2 156.64 10 165.41
341C2W/1KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
Sláv.HK
RK Troja
161.60 4 162.24 6 165.60
342PWK/9AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice171.87 2 163.90 2 165.90
343PWK/10VÍT Matyáš 2009 KVS HK163.92 2 173.27 8 165.92
344PWK/11POLLERT Metoděj 2009 USK Pha162.14 54 152.16 14 166.16
345K1M/150MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň158.98 8 161.81 10 166.98
346PWK/12DVOŘÁK Vít 2009 USK Pha161.60 100 157.87 10 167.87
347C2X/10VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
168.41 0 169.44 12 168.41
348PWK/13BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov168.57 0 4.00 999 168.57
349K1W/71NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor179.68 2 167.25 2 169.25
350K1W/72KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník167.27 2 168.94 4 169.27
351PWK/14KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.169.55 0 170.25 4 169.55
352C2X/11ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
167.59 2 161.75 10 169.59
353K1M/151HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.163.71 6 162.94 10 169.71
354C2M/15EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
159.82 10 161.79 18 169.82
355C1M/72ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa165.85 4 1.00 999 169.85
356K1M/152BEK Matyáš 2006 3 Týniště141.90 62 159.96 10 169.96
357C1M/73UHLÍK Jan 2008 Bechyně166.03 4 166.07 6 170.03
358C2X/12KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
170.56 0 178.52 6 170.56
359PWK/15NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand168.68 2 183.58 6 170.68
360K1M/153RUFFER Jakub 2007 Pardub.173.35 60 165.59 6 171.59
361K1M/154HOŘENÍ Petr 1975 Kadaň170.78 2 181.56 106 172.78
362C2M/16VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
166.32 8 165.19 10 174.32
363K1M/155WAIS Jakub 2007 3 KK Brand170.78 6 170.35 4 174.35
364PWK/16HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň170.64 6 190.57 56 176.64
365C2W/2DOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
169.11 8 1.00 999 177.11
366PWC/3VÍT Matyáš 2009 KVS HK188.44 52 175.48 2 177.48
367PWK/17ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.12 0 173.90 4 177.90
368C2X/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
165.96 14 164.38 14 178.38
369C1M/74PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice166.70 12 4.00 999 178.70
370C1W/19ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK178.74 2 190.86 4 180.74
371K1M/156BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha132.86 50 137.81 58 182.86
372C2M/17WESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
Kralupy
Kralupy
179.93 6 172.50 14 185.93
373C1W/20ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK1.00 999 180.21 6 186.21
374K1M/157MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand193.87 64 174.48 14 188.48
375K1M/158ABRAHAM Jiří 1977 Benátky140.16 50 4.00 999 190.16
376C2X/14HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
184.41 6 204.64 22 190.41
377PWK/18RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand184.56 6 210.09 162 190.56
378PWK/19KAREŠ Samuel 2009 Roudnice181.12 12 190.67 10 193.12
379K1W/73HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň190.72 4 191.09 56 194.72
380C2W/3SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
188.04 104 194.03 6 200.03
381PWK/20VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand164.65 52 192.89 62 216.65
382C2M/18SLAVÍK Vojtěch
SAAL Štěpán
2005
2001
3 Frol
Jablonec
1.00 999 161.03 56 217.03
383PWK/21PODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha215.20 2 1987.55 104 217.20
384K1W/74BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa248.43 106 223.11 4 227.11
385PWK/22MRŮZEK David 2010 KK Brand187.99 52 1.00 999 239.99
386PWK/23KEPŠTA Martin 2009 KK Brand186.48 54 187.13 60 240.48
387K1W/75ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.236.82 4 202.16 54 240.82
388PWK/24ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand191.76 58 1.00 999 249.76
389PWK/25VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand174.16 106 192.99 60 252.99
390K1M/159VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor152.22 104 150.35 104 254.35
391PWK/26PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand200.77 54 226.70 62 254.77
392PWK/27KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.167.49 156 139.97 156 295.97
393PWK/28HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand186.60 110 199.72 212 296.60
394PWK/29SKALKA Matěj 2009 USK Pha197.81 102 191.03 162 299.81
395PWK/30FOLTÍN Radim 2010 KK Brand192.02 114 301.93 10 306.02
396PWC/4BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov261.36 54 262.39 52 314.39
397K1M/160SLAVÍK Matěj 2008 Benátky130.54 206 153.62 162 315.62
398K1M/161HADRABA Michal 1976 Frol161.58 162 1.00 999 323.58
399C2X/15HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
167.07 158 4.00 999 325.07
400PWK/31SUSSLAND Dominik 2009 USK Pha171.98 202 170.43 208 373.98
401PWK/32ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň1.00 999 245.54 214 459.54
402K1M/162PODZIMEK Jan 2004 Klášter.1.00 999 217.60 260 477.60
Oddíl