Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

10.08.2019   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno97.30 0 96.19 0 96.19 355
2. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.54 0 100.02 50 98.542.35/2,4351
3.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.04 0 99.25 4 100.043.85/4,0347
4.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.28 4 98.11 2 100.113.92/4,1343
5.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor101.38 0 101.70 0 101.385.19/5,4339
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice102.85 0 101.53 0 101.535.34/5,6335
7.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 101.78 0 101.785.59/5,8331
8.2/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus101.23 2 101.96 0 101.965.77/6,0327
9.2/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky104.56 50 103.16 0 103.166.97/7,2323
10. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.85 0 103.13 4 103.857.66/8,0319
11.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.91 0 105.20 2 103.917.72/8,0315
12.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně103.25 50 104.75 0 104.758.56/8,9311
13.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.06 0 105.03 0 105.038.84/9,2307
14.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.10 0 105.46 0 105.108.91/9,3303
15.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy106.75 0 108.86 2 106.7510.56/11,0299
16.2/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky107.05 0 4.00 999 107.0510.86/11,3295
17.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus108.02 2 107.12 0 107.1210.93/11,4291
18.3/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec107.87 0 106.37 2 107.8711.68/12,1287
19.1/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.01 6 107.94 0 107.9411.75/12,2283
20.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov114.09 4 108.33 0 108.3312.14/12,6279
21.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.45 4 110.27 10 109.4513.26/13,8275
22.4/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha113.43 50 109.67 0 109.6713.48/14,0271
23.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily115.88 4 107.68 2 109.6813.49/14,0267
24.5/DSFUCHS Matouš 2002 Jablonec119.24 0 110.54 0 110.5414.35/14,9263
25.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.96 2 110.90 0 110.9014.71/15,3259
26.3/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.113.98 0 109.40 2 111.4015.21/15,8255
27.2/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.55 0 112.15 2 111.5515.36/16,0251
28.3/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.11 2 111.66 0 111.6615.47/16,1247
29.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice111.96 4 112.41 0 112.4116.22/16,9243
30.6/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha110.54 4 110.66 2 112.6616.47/17,1239
31.3/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy112.68 0 110.75 2 112.6816.49/17,1235
32.5/VABRAHAM Tomáš 1969 Benátky116.12 2 112.74 0 112.7416.55/17,2231
33.4/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand112.99 0 112.52 2 112.9916.80/17,5227
34.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy113.02 0 112.16 2 113.0216.83/17,5223
35.6/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.64 4 113.04 0 113.0416.85/17,5219
36.7/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.111.62 4 113.37 0 113.3717.18/17,9215
37.6/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.112.86 4 111.43 2 113.4317.24/17,9211
38. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa113.48 0 111.52 2 113.4817.29/18,0207
39.8/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.80 0 112.74 2 113.8017.61/18,3203
40.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB113.82 0 115.63 0 113.8217.63/18,3199
41.4/U23ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus113.95 0 116.13 4 113.9517.76/18,5195
42.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha110.25 4 112.73 4 114.2518.06/18,8191
43.7/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.119.79 2 114.54 0 114.5418.35/19,1187
44.6/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha115.33 0 123.13 4 115.3319.14/19,9183
45.8/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.35 0 114.36 2 115.3519.16/19,9179
45.7/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha115.35 0 114.25 4 115.3519.16/19,9175
47. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov113.86 2 118.46 0 115.8619.67/20,4171
48.9/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy116.49 2 114.48 2 116.4820.29/21,1167
49.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor120.62 0 116.65 0 116.6520.46/21,3163
50.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.00 0 116.68 0 116.6820.49/21,3159
51.10/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec116.81 0 114.06 4 116.8120.62/21,4155
52.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice114.95 2 116.94 0 116.9420.75/21,6151
53.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.114.60 50 115.06 2 117.0620.87/21,7147
54.7/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.117.40 2 115.17 2 117.1720.98/21,8143
55.5/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand117.29 0 116.52 6 117.2921.10/21,9139
56.8/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor117.41 0 113.75 8 117.4121.22/22,1135
57.11/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand117.65 0 118.87 6 117.6521.46/22,3131
58.12/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště116.89 2 116.91 4 118.8922.70/23,6127
59.3/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž122.61 0 119.27 0 119.2723.08/24,0123
60.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.119.49 0 119.64 2 119.4923.30/24,2119
61.13/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand119.58 0 118.35 4 119.5823.39/24,3115
62.14/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily119.66 0 123.19 4 119.6623.47/24,4111
63.9/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha119.67 0 139.23 0 119.6723.48/24,4107
64.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz123.27 0 118.04 2 120.0423.85/24,8103
65.10/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha118.24 2 121.84 0 120.2424.05/25,099
66.15/DMWESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy120.30 0 129.27 6 120.3024.11/25,195
67.16/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand125.42 0 120.33 0 120.3324.14/25,191
68.8/VMHORÁK David 1976 2 Frol116.72 4 121.28 2 120.7224.53/25,587
69.9/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 Dukla B.120.90 0 120.89 2 120.9024.71/25,786
70.10/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň123.27 2 121.08 0 121.0824.89/25,985
71.11/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy119.90 2 121.09 0 121.0924.90/25,984
72.5/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.78 4 121.34 0 121.3425.15/26,183
73.17/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand121.58 0 124.23 2 121.5825.39/26,482
74.10/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily122.61 0 121.85 0 121.8525.66/26,781
75.4/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně121.89 0 122.69 4 121.8925.70/26,780
76. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.121.61 2 120.10 2 122.1025.91/26,979
77.5/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand119.43 52 120.38 2 122.3826.19/27,278
78.11/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol120.69 6 120.40 2 122.4026.21/27,277
79.18/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice122.42 2 120.45 2 122.4526.26/27,376
80.12/ZSPIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice120.57 2 122.70 4 122.5726.38/27,475
81.19/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily124.75 2 122.68 0 122.6826.49/27,574
81.11/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha122.68 0 4.00 999 122.6826.49/27,573
83.13/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand123.14 0 122.55 2 123.1426.95/28,072
84.6/ZMSVOBODA Šimon 2008 3 Benátky121.35 2 122.13 8 123.3527.16/28,271
85.14/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand122.08 2 123.72 2 124.0827.89/29,070
86.20/DMSTEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 122.09 2 124.0927.90/29,069
87. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV124.20 0 126.01 2 124.2028.01/29,168
87.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK124.20 0 124.55 50 124.2028.01/29,167
89.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.125.50 0 124.21 0 124.2128.02/29,166
90.15/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol124.48 0 125.28 0 124.4828.29/29,465
91.16/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.122.63 2 121.10 8 124.6328.44/29,664
92.21/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň125.57 0 137.59 0 125.5729.38/30,563
93.17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.123.94 2 125.21 2 125.9429.75/30,962
94.18/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy126.54 0 131.28 0 126.5430.35/31,661
95.22/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky124.60 2 128.97 4 126.6030.41/31,660
96.12/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy4.00 999 124.86 2 126.8630.67/31,959
97.8/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand124.91 2 128.28 4 126.9130.72/31,958
98.7/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy127.62 0 127.55 4 127.6231.43/32,757
99.8/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice127.72 0 127.23 2 127.7231.53/32,856
100.19/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha128.16 0 128.16 4 128.1631.97/33,255
101.20/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor129.00 0 125.80 4 129.0032.81/34,154
102.9/VSPULTERA Zbyněk 1958 3+ Šumperk129.82 0 129.11 0 129.1132.92/34,253
103.23/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.128.95 50 127.77 2 129.7733.58/34,952
104.24/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník128.33 2 133.23 4 130.3334.14/35,551
105. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV130.37 0 130.69 2 130.3734.18/35,550
106.12/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor125.70 100 128.78 2 130.7834.59/36,049
107.9/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy132.33 0 130.92 0 130.9234.73/36,148
108.25/DMJAHODA Jakub 2004 3+ Frol129.51 4 131.15 0 131.1534.96/36,347
109.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník132.38 0 131.77 0 131.7735.58/37,046
110.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor132.41 0 148.58 2 132.4136.22/37,745
111. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.130.75 2 121.01 52 132.7536.56/38,044
112.10/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha131.26 2 137.57 4 133.2637.07/38,543
113.11/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha138.61 4 130.67 4 134.6738.48/40,042
114.12/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky132.78 2 134.27 2 134.7838.59/40,141
115.13/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník141.96 50 131.33 4 135.3339.14/40,740
116.26/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily135.73 0 137.00 2 135.7339.54/41,139
117.8/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.56 0 135.94 0 135.9439.75/41,338
118.10/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí141.90 0 136.16 0 136.1639.97/41,637
120. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand136.66 0 144.43 4 136.6640.47/42,136
121.11/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník138.71 0 136.77 0 136.7740.58/42,235
122.14/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.133.55 4 135.35 2 137.3541.16/42,834
123.14/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice137.60 0 140.43 2 137.6041.41/43,133
124.12/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.139.70 2 138.31 0 138.3142.12/43,832
125.15/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha138.44 2 133.48 6 139.4843.29/45,031
126.6/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky140.56 0 144.42 2 140.5644.37/46,130
127.21/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha128.97 54 137.80 4 141.8045.61/47,429
128.9/DSADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky136.93 6 138.12 4 142.1245.93/47,728
129.14/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí142.33 0 140.45 4 142.3346.14/48,027
130.22/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand155.07 4 134.43 8 142.4346.24/48,126
131.23/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.143.13 2 149.74 10 145.1348.94/50,925
132.16/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec145.20 0 141.86 4 145.2049.01/51,024
133.15/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov145.88 0 155.82 2 145.8849.69/51,723
134.24/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov148.02 0 142.02 4 146.0249.83/51,822
135.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha145.12 4 145.61 2 147.6151.42/53,521
136.25/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand173.32 2 144.33 4 148.3352.14/54,220
137.18/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.149.71 2 138.51 10 148.5152.32/54,419
138.15/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol151.17 0 1.00 999 151.1754.98/57,218
139.13/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK151.19 0 156.04 0 151.1955.00/57,217
140.26/ZSČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.147.69 4 160.92 10 151.6955.50/57,716
141.14/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov161.16 0 151.90 0 151.9055.71/57,915
142.27/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.193.51 2 144.41 10 154.4158.22/60,514
143.19/ZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand151.93 6 151.89 10 157.9361.74/64,213
144.16/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice146.26 102 150.41 8 158.4162.22/64,712
145.15/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.163.12 100 158.57 4 162.5766.38/69,011
146.28/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště178.32 2 151.61 12 163.6167.42/70,110
147.27/DMTROCH Jan 2003 3 Dv.Král.161.77 2 171.26 112 163.7767.58/70,39
148.16/VDOLEŽAL Michal 1967 Benátky162.80 2 168.59 6 164.8068.61/71,38
149.20/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand165.02 0 172.51 52 165.0268.83/71,67
150.28/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň158.98 8 161.81 10 166.9870.79/73,66
151.29/ZSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.163.71 6 162.94 10 169.7173.52/76,45
152.30/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště141.90 62 159.96 10 169.9673.77/76,74
153.21/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.173.35 60 165.59 6 171.5975.40/78,43
154.17/VMHOŘENÍ Petr 1975 Kadaň170.78 2 181.56 106 172.7876.59/79,62
155.22/ZMWAIS Jakub 2007 3 KK Brand170.78 6 170.35 4 174.3578.16/81,31
156.23/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha132.86 50 137.81 58 182.8686.67/90,10
157.24/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand193.87 64 174.48 14 188.4892.29/95,90
158.18/VMABRAHAM Jiří 1977 Benátky140.16 50 4.00 999 190.1693.97/97,70
159.25/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor152.22 104 150.35 104 254.35158.16/164,40
160.26/ZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky130.54 206 153.62 162 315.62219.43/228,10
161.19/VMHADRABA Michal 1976 Frol161.58 162 1.00 999 323.58227.39/236,40
162.29/DMPODZIMEK Jan 2004 Klášter.1.00 999 217.60 260 477.60381.41/396,50
  PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEV Ondřej 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRANÝ Matěj 2006 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK123.93 2 121.20 0 121.20 40
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.87 0 122.21 0 122.211.01/0,836
3.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha128.22 0 123.75 2 125.754.55/3,832
4.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha128.08 2 126.73 0 126.735.53/4,628
5. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha136.60 2 135.31 0 135.3114.11/11,624
6.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV139.01 0 135.88 0 135.8814.68/12,120
7.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor137.03 0 137.84 0 137.0315.83/13,116
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor141.07 0 142.56 0 141.0719.87/16,412
9.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha137.72 4 137.14 4 141.1419.94/16,511
10.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand151.76 4 142.35 0 142.3521.15/17,510
11.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy136.48 6 151.70 10 142.4821.28/17,69
12.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.142.58 0 142.36 4 142.5821.38/17,68
13.4/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha141.75 2 160.10 4 143.7522.55/18,67
14.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha145.62 0 144.73 0 144.7323.53/19,46
15.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor146.70 2 146.81 2 148.7027.50/22,75
16.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy153.89 2 157.17 56 155.8934.69/28,64
17.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand156.24 2 159.27 2 158.2437.04/30,63
18.7/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha4.00 999 151.87 8 159.8738.67/31,92
19.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK178.74 2 190.86 4 180.7459.54/49,11
20.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK1.00 999 180.21 6 186.2165.01/53,60
  POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
115.65 0 115.65 2 115.65 45
2.2/VMINDRUCH Tomáš
INDRUCH Jaromír
1976
1976
KVS HK
KVS HK
127.08 0 126.59 0 126.5910.94/9,541
3.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.64 0 126.87 6 127.6411.99/10,437
4. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
124.66 4 127.38 6 128.6613.01/11,233
5.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
135.26 0 130.19 0 130.1914.54/12,629
6.3/VMBOČEK Zdeněk
JINDRÁK Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
131.15 4 129.44 2 131.4415.79/13,725
7.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
136.60 4 136.14 0 136.1420.49/17,721
8.1/DSHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
136.86 0 135.47 2 136.8621.21/18,317
9.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
138.79 0 136.88 0 136.8821.23/18,413
10.1/U23FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
Jablonec
Jablonec
138.11 0 135.21 6 138.1122.46/19,49
11.1/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
139.10 2 138.59 6 141.1025.45/22,05
12.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
146.10 2 148.91 0 148.1032.45/28,14
13.4/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.66 0 158.35 8 149.6634.01/29,43
14.4/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
153.40 0 153.26 4 153.4037.75/32,62
15.2/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
3 Rakovník
Rakovník
159.82 10 161.79 18 169.8254.17/46,81
16.2/U23VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
166.32 8 165.19 10 174.3258.67/50,70
17.2/DMWESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
Kralupy
Kralupy
179.93 6 172.50 14 185.9370.28/60,80
18.3/DSSLAVÍK Vojtěch
SAAL Štěpán
2005
2001
3 Frol
Jablonec
1.00 999 161.03 56 217.03101.38/87,70
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
125.82 0 123.52 2 125.52 37
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
145.88 0 136.99 0 136.9911.47/9,133
3.1/VJINDRÁK Petr
PAVELKOVÁ Irena
1969
1974
2 Tech.Pha
USK Pha
137.80 0 137.33 0 137.3311.81/9,429
4.1/ZSSAMKOVÁ Olga
DRÁBEK Matyáš
2005
2005
2 Třebech.
KVS HK
138.30 0 140.47 2 138.3012.78/10,225
5. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
136.62 4 139.88 2 140.6215.10/12,021
6.2/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
150.77 4 142.97 6 148.9723.45/18,717
7.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
145.01 4 155.12 2 149.0123.49/18,713
8.1/DSKLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
2002
2003
2 Třebech.
Třebech.
155.91 0 160.31 4 155.9130.39/24,29
9.2/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
162.30 2 150.40 10 160.4034.88/27,85
10.1/ZMVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
168.41 0 169.44 12 168.4142.89/34,24
11.3/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
167.59 2 161.75 10 169.5944.07/35,13
12.4/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
170.56 0 178.52 6 170.5645.04/35,92
13.1/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
165.96 14 164.38 14 178.3852.86/42,11
14.3/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
184.41 6 204.64 22 190.4164.89/51,70
15. HORÁK David
BROŽOVÁ Petra
1976
1994
3 Frol
Frol
167.07 158 4.00 999 325.07199.55/159,00

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
Sláv.HK
RK Troja
161.60 4 162.24 6 165.60 1
2.1/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie
KOFROŇOVÁ Zuzana
2001
2002
Benátky
Benátky
169.11 8 1.00 999 177.1111.51/7,00
3.1/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
188.04 104 194.03 6 200.0334.43/20,80

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha134.84 0 138.49 0 134.84 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV136.70 2 135.67 0 135.670.83/0,60
3.3/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha132.01 50 141.57 2 143.578.73/6,50
4.4/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha138.27 50 139.94 4 143.949.10/6,70
5.5/PZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha156.63 0 168.02 6 156.6321.79/16,20
6.6/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice150.00 50 154.45 6 160.4525.61/19,00
7.7/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně162.44 0 172.31 0 162.4427.60/20,50
8.8/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor163.41 2 156.64 10 165.4130.57/22,70
9.9/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice171.87 2 163.90 2 165.9031.06/23,00
10.10/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK163.92 2 173.27 8 165.9231.08/23,00
11.11/PZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha162.14 54 152.16 14 166.1631.32/23,20
12.12/PZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha161.60 100 157.87 10 167.8733.03/24,50
13.13/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov168.57 0 4.00 999 168.5733.73/25,00
14.14/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.169.55 0 170.25 4 169.5534.71/25,70
15.15/PZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand168.68 2 183.58 6 170.6835.84/26,60
16.16/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň170.64 6 190.57 56 176.6441.80/31,00
17.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.12 0 173.90 4 177.9043.06/31,90
18.17/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand184.56 6 210.09 162 190.5655.72/41,30
19.18/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice181.12 12 190.67 10 193.1258.28/43,20
20.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand164.65 52 192.89 62 216.6581.81/60,70
21.3/PZZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha215.20 2 1987.55 104 217.2082.36/61,10
22.19/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand187.99 52 1.00 999 239.99105.15/78,00
23.20/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand186.48 54 187.13 60 240.48105.64/78,30
24.4/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand191.76 58 1.00 999 249.76114.92/85,20
25.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand174.16 106 192.99 60 252.99118.15/87,60
26.6/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand200.77 54 226.70 62 254.77119.93/88,90
27.21/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.167.49 156 139.97 156 295.97161.13/119,50
28.22/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand186.60 110 199.72 212 296.60161.76/120,00
29.23/PZMSKALKA Matěj 2009 USK Pha197.81 102 191.03 162 299.81164.97/122,30
30.24/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand192.02 114 301.93 10 306.02171.18/127,00
31.25/PZMSUSSLAND Dominik 2009 USK Pha171.98 202 170.43 208 373.98239.14/177,40
32.26/PZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň1.00 999 245.54 214 459.54324.70/240,80
  HATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV157.85 2 149.39 0 149.39 0
2.2/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha154.81 0 151.17 2 153.173.78/2,50
3.3/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK188.44 52 175.48 2 177.4828.09/18,80
4.4/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov261.36 54 262.39 52 314.39165.00/110,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK108.53 0 108.88 0 108.53 160
2. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.107.81 2 109.55 0 109.551.02/0,9156
3.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha111.92 0 113.97 4 111.923.39/3,1152
4. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha113.00 0 111.98 2 113.004.47/4,1148
5.2/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha115.45 0 133.85 2 115.456.92/6,4144
6.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha115.63 0 120.86 0 115.637.10/6,5140
7.3/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV113.79 2 116.11 6 115.797.26/6,7136
8.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov116.30 0 130.69 6 116.307.77/7,2132
9. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.119.78 0 126.20 4 119.7811.25/10,4128
10.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK118.23 2 126.14 8 120.2311.70/10,8124
11.3/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha120.68 0 126.91 2 120.6812.15/11,2120
12.1/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor118.84 2 125.87 12 120.8412.31/11,3116
13.4/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily121.27 0 123.72 0 121.2712.74/11,7112
14.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK119.53 2 117.29 12 121.5313.00/12,0108
15.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus121.74 0 119.55 6 121.7413.21/12,2104
16.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.84 0 128.13 12 121.8413.31/12,3100
17.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha119.94 2 124.23 8 121.9413.41/12,496
18.5/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.06 0 122.59 4 123.0614.53/13,492
19.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně124.40 0 132.32 108 124.4015.87/14,688
20. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa124.73 0 137.13 8 124.7316.20/14,984
21.7/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK124.89 0 136.46 4 124.8916.36/15,180
22.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.14 4 124.44 8 125.1416.61/15,376
23. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy122.36 4 121.46 4 125.4616.93/15,672
24.5/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.126.25 0 139.06 60 126.2517.72/16,368
25.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.125.27 2 134.52 2 127.2718.74/17,364
26.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.125.46 2 125.26 6 127.4618.93/17,460
27.7/VLADÝŘ Karel 1972 3+ KVS HK127.53 0 131.00 12 127.5319.00/17,556
28.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov127.57 0 134.42 4 127.5719.04/17,552
29.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB126.04 2 126.29 10 128.0419.51/18,048
30.9/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav128.17 0 149.97 12 128.1719.64/18,144
31.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha124.78 4 124.18 6 128.7820.25/18,740
32.9/VMŠANDL Lukáš 1983 SK VS Č. Budějovice125.25 4 128.61 56 129.2520.72/19,139
33.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov129.75 0 141.94 8 129.7521.22/19,638
34.7/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor128.85 2 134.66 12 130.8522.32/20,637
35.10/VLÍHAŘ Filip 1970 Rožátov132.80 0 130.97 0 130.9722.44/20,736
36.4/DMVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.131.48 0 155.18 20 131.4822.95/21,135
37.11/VPECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice131.95 0 130.87 110 131.9523.42/21,634
38.8/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol128.06 4 129.16 12 132.0623.53/21,733
39.5/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.128.93 4 133.79 14 132.9324.40/22,532
40.12/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov133.26 0 4.00 999 133.2624.73/22,831
41.9/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov133.36 0 136.86 18 133.3624.83/22,930
42.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB133.75 0 132.91 2 133.7525.22/23,229
43.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.131.82 2 163.41 12 133.8225.29/23,328
44.10/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK132.68 2 132.29 4 134.6826.15/24,127
45.13/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.134.78 0 136.54 6 134.7826.25/24,226
46.10/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha133.57 2 135.17 14 135.5727.04/24,925
47.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy133.69 2 146.62 4 135.6927.16/25,024
48.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz133.77 2 146.88 12 135.7727.24/25,123
49.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor133.83 2 162.94 60 135.8327.30/25,222
50.14/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.137.74 0 145.04 8 137.7429.21/26,921
51.3/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand134.40 4 152.24 6 138.4029.87/27,520
52.11/ZSJINEK Hugo 2005 USK Pha135.08 4 140.74 12 139.0830.55/28,119
53.1/U23RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.137.50 2 141.34 8 139.5030.97/28,518
54.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand140.75 0 142.80 8 140.7532.22/29,717
55.15/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov138.95 2 156.90 12 140.9532.42/29,916
56.16/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník141.76 0 160.09 6 141.7633.23/30,615
57.17/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor143.52 0 156.54 14 143.5234.99/32,214
58.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus144.62 0 153.16 12 144.6236.09/33,313
59.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor144.68 0 161.07 12 144.6836.15/33,312
60.12/ZSPOLLERT Antonín 2006 USK Pha146.77 2 153.18 14 148.7740.24/37,111
61.7/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí149.24 0 157.35 4 149.2440.71/37,510
62.6/DMPECHAČ Jonáš 2004 USK Pha136.38 14 147.06 8 150.3841.85/38,69
63.7/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník141.62 12 158.63 24 153.6245.09/41,58
64.11/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus152.08 2 202.63 66 154.0845.55/42,07
65.18/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov156.19 0 199.21 8 156.1947.66/43,96
66.12/VMMICKA Jakub 1983 3 Vys.Mýto146.53 52 146.19 12 158.1949.66/45,85
67.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha155.02 4 190.06 8 159.0250.49/46,54
68.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor159.83 0 200.44 16 159.8351.30/47,33
69.13/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy147.40 14 198.19 16 161.4052.87/48,72
70.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.160.17 2 194.26 56 162.1753.64/49,41
71.14/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 151.16 12 163.1654.63/50,30
72.9/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa165.85 4 1.00 999 169.8561.32/56,50
73.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně166.03 4 166.07 6 170.0361.50/56,70
74.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice166.70 12 4.00 999 178.7070.17/64,70
  MILLER Jan 1997 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3+ Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor110.27 0 108.60 0 108.60 159
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK110.56 0 110.10 0 110.101.50/1,4155
3.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha115.69 2 112.60 0 112.604.00/3,7151
4.2/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky116.96 0 112.92 0 112.924.32/4,0147
5.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha116.76 0 112.97 0 112.974.37/4,0143
6.3/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK113.80 2 113.61 0 113.615.01/4,6139
7.1/VPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha120.07 2 114.12 0 114.125.52/5,1135
8. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky122.23 0 114.32 0 114.325.72/5,3131
9. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.53 0 114.60 0 114.535.93/5,5127
10.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy114.68 0 111.51 52 114.686.08/5,6123
11.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.66 2 111.46 4 115.466.86/6,3119
12.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.113.56 2 108.98 50 115.566.96/6,4115
13.3/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus120.55 0 115.67 0 115.677.07/6,5111
14.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.30 0 117.37 2 117.308.70/8,0107
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.39 0 118.40 0 118.409.80/9,0103
16.4/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.60 0 122.99 0 119.6011.00/10,199
16.3/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky124.03 0 119.60 0 119.6011.00/10,195
18.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha117.78 2 113.52 52 119.7811.18/10,391
19.5/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha126.38 0 120.47 2 122.4713.87/12,887
20. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky130.92 0 123.06 0 123.0614.46/13,383
21.4/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy123.51 6 121.86 2 123.8615.26/14,179
22. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.127.42 0 125.37 0 125.3716.77/15,475
23.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice124.22 2 126.83 0 126.2217.62/16,271
24. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.134.24 0 126.85 0 126.8518.25/16,867
25.1/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand140.53 6 127.10 0 127.1018.50/17,063
26.2/VLACINOVÁ Leona 1974 3+ Semily136.85 0 127.52 0 127.5218.92/17,459
27.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK128.32 0 128.15 0 128.1519.55/18,055
28.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor132.70 2 128.53 0 128.5319.93/18,451
29.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice129.72 0 126.93 2 128.9320.33/18,747
30.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky131.84 10 129.43 0 129.4320.83/19,243
31.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice131.18 6 127.73 2 129.7321.13/19,542
32.5/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky131.53 0 130.28 0 130.2821.68/20,041
33.8/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy132.09 2 130.85 0 130.8522.25/20,540
34.6/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa127.69 4 131.06 0 131.0622.46/20,739
35.6/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice135.73 0 131.88 0 131.8823.28/21,438
36.6/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3+ Benátky134.17 0 130.53 2 132.5323.93/22,037
37.1/VSPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky134.33 0 133.51 0 133.5124.91/22,936
38.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha133.88 4 131.67 2 133.6725.07/23,135
39.7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.132.43 4 134.17 0 134.1725.57/23,534
40.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav134.26 0 133.90 2 134.2625.66/23,633
41.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand141.52 6 133.49 2 135.4926.89/24,832
42.11/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor140.94 6 132.28 4 136.2827.68/25,531
43.3/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3 Klášter.136.26 2 137.38 2 138.2629.66/27,330
44.4/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily139.82 0 138.63 0 138.6330.03/27,729
45.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy143.24 4 138.88 0 138.8830.28/27,928
46.3/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand138.26 2 139.81 0 139.8131.21/28,727
47. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily139.87 0 140.24 0 139.8731.27/28,826
48.5/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník145.04 2 139.88 0 139.8831.28/28,825
49.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK146.82 4 139.98 0 139.9831.38/28,924
50.4/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha141.05 6 139.79 2 141.7933.19/30,623
51.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor142.55 0 135.88 6 141.8833.28/30,622
52.7/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus142.14 0 143.95 0 142.1433.54/30,921
53. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja146.69 0 142.28 0 142.2833.68/31,020
54.8/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha144.65 2 142.37 0 142.3733.77/31,119
55.8/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha148.21 6 143.48 0 143.4834.88/32,118
56.6/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy147.66 2 141.66 4 145.6637.06/34,117
57.7/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand154.71 2 145.93 0 145.9337.33/34,416
58.7/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.166.72 0 144.04 2 146.0437.44/34,515
59.13/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha141.63 6 4.00 999 147.6339.03/35,914
60.2/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník145.41 6 146.42 2 148.4239.82/36,713
61.14/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.148.59 4 148.93 0 148.9340.33/37,112
62.15/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.149.77 8 145.42 4 149.4240.82/37,611
63.8/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy151.80 2 150.64 0 150.6442.04/38,710
64.8/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor154.13 52 151.38 0 151.3842.78/39,49
65.16/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK150.02 2 128.86 50 152.0243.42/40,08
66.9/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha174.71 2 149.10 4 153.1044.50/41,07
67.9/DSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.152.70 2 156.49 0 154.7046.10/42,46
68.10/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov162.32 2 156.20 0 156.2047.60/43,85
69.11/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.160.61 0 153.25 4 157.2548.65/44,84
70.12/ZMAPOLÍNOVÁ Nela 2007 Hubertus159.82 154 162.76 0 162.7654.16/49,93
71.6/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor179.68 2 167.25 2 169.2560.65/55,82
72.7/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník167.27 2 168.94 4 169.2760.67/55,91
73.13/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň190.72 4 191.09 56 194.7286.12/79,30
74.14/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa248.43 106 223.11 4 227.11118.51/109,10
75.9/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.236.82 4 202.16 54 240.82132.22/121,70
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz1.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANSKÁ Lucie 2006 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl