Slalom ve Veselí n.M.

03.08.2019   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí82.70 0 81.20 0 81.20
2K1M/2KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí82.50 0 82.80 2 82.50
3K1M/3KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc81.70 2 80.50 4 83.70
4K1M/4BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno85.90 0 85.70 2 85.90
5K1M/5HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk87.80 0 85.70 4 87.80
6K1M/6BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno90.80 0 88.60 4 90.80
7K1W/1RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc91.90 52 92.10 0 92.10
8K1M/7TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí90.10 4 90.70 2 92.70
9K1M/8MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž89.60 4 92.10 56 93.60
10K1M/9RETEK Václav 2007 2 Olomouc94.10 0 97.60 0 94.10
11K1M/9MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc95.70 2 92.10 2 94.10
12K1M/11LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž94.30 0 94.60 2 94.30
13K1M/11VESELÝ Petr 1976 2 VSDK94.30 0 94.40 4 94.30
14C1M/1VESELÝ Petr 1976 3+ VSDK95.60 2 92.70 2 94.70
15C1M/2KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí4.00 999 95.05 0 95.05
16K1M/13TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí97.40 2 95.30 0 95.30
17K1M/14ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí97.50 0 96.60 0 96.60
18K1W/2KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí92.30 8 91.00 6 97.00
19K1M/15RETEK Toman 2007 2 Olomouc96.30 2 98.40 0 98.30
20C1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí97.00 2 97.90 50 99.00
21C1M/3IVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí96.60 4 99.80 0 99.80
22K1W/3VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc103.00 2 100.50 0 100.50
23K1M/16ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc96.70 4 96.60 4 100.60
24K1M/16WALTER David 2001 3+ Šumperk102.40 0 100.60 0 100.60
25K1W/4RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná100.00 2 100.70 0 100.70
26C1W/2RETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc113.80 0 100.90 0 100.90
27K1W/5MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž102.30 0 98.90 2 100.90
28K1M/18SYSLO Jiří 2003 3+ Olomouc107.30 2 98.90 2 100.90
29K1M/19DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí102.30 104 101.20 0 101.20
30K1M/20BŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí101.70 0 101.30 0 101.30
31K1M/21LOUN Matěj 2004 3+ Šumperk99.60 2 102.80 2 101.60
32K1M/22ANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava103.60 4 98.70 4 102.70
33K1M/23KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc103.50 6 101.40 2 103.40
34K1M/24JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc103.60 0 105.00 0 103.60
35K1M/25ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí101.80 2 100.10 4 103.80
36K1M/26MAREK Motyčka 1998 9 CIZINEC102.00 2 108.00 4 104.00
37C1M/4BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí109.00 4 104.10 0 104.10
38K1M/27POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí105.30 2 104.10 0 104.10
39C1M/5HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk107.60 2 104.20 0 104.20
40K1W/6KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc105.30 2 104.40 0 104.40
41K1M/28DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí101.10 4 102.80 2 104.80
42K1W/7HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc104.30 2 102.90 2 104.90
43K1W/8ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava107.00 4 105.00 0 105.00
44K1M/29RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná101.70 4 103.10 2 105.10
45K1W/9RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc106.50 52 103.30 2 105.30
46K1M/30URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc105.30 2 105.40 0 105.40
47K1M/31KADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí106.90 4 105.50 0 105.50
48C1W/3VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc109.70 0 105.60 0 105.60
49K1M/32POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc105.70 0 107.80 2 105.70
50K1M/33BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava104.30 2 107.90 0 106.30
51K1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk105.90 4 104.50 2 106.50
52K1M/34STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc106.70 0 106.80 0 106.70
53K1M/34STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava107.40 0 106.70 0 106.70
54C1M/6KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc101.90 54 104.90 2 106.90
55K1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc112.10 4 104.90 2 106.90
56K1W/12DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK107.30 4 105.20 2 107.20
57K1M/36KUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava107.40 0 108.40 2 107.40
58K1M/37DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava107.80 0 107.50 6 107.80
59C1W/4KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc110.30 0 108.00 0 108.00
60C1M/7MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc108.00 0 110.20 0 108.00
61K1M/38KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc107.20 2 113.20 0 109.20
62K1M/38BLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami106.80 8 107.20 2 109.20
63C1W/5MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami104.40 6 103.40 6 109.40
64C1M/8RETEK Václav 2007 2 Olomouc107.50 2 108.50 4 109.50
65K1M/40CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk109.70 0 110.40 2 109.70
66C1M/9STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc111.90 2 110.00 0 110.00
67K1W/13STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK110.10 2 110.50 0 110.50
68C1M/10LOUN Matěj 2004 3 Šumperk111.50 0 120.10 4 111.50
69K1W/14MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc112.70 0 111.60 0 111.60
70C1W/6DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.70 0 112.00 0 112.00
71K1W/15CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc110.20 2 112.70 2 112.20
72C1M/11TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí112.70 0 111.50 4 112.70
73C1M/12RETEK Toman 2007 3+ Olomouc113.70 2 111.10 2 113.10
74K1M/41MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc111.70 2 114.90 2 113.70
75PWK/1ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk117.60 0 114.10 0 114.10
76C1W/7RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná123.30 8 114.20 0 114.20
77C1W/7STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK1.00 999 114.20 0 114.20
78K1M/42OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK113.30 2 112.40 2 114.40
79K1M/43ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí112.80 2 113.40 6 114.80
80C1W/9MALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc115.00 0 115.10 2 115.00
81K1M/44SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc114.50 2 115.20 0 115.20
82K1M/45KUPKA Petr 1981 3 Tzunami111.90 4 110.90 8 115.90
83C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk116.80 2 112.10 4 116.10
84K1W/16STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc111.30 6 112.70 6 117.30
85PWK/2MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc121.20 2 116.50 2 118.50
86K1W/17STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc116.50 2 122.60 0 118.50
87C1W/11STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc116.60 2 117.40 2 118.60
88C1M/13KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc120.30 0 117.00 2 119.00
89K1W/18NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc117.50 6 117.10 2 119.10
90K1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno120.50 2 119.30 0 119.30
91C1W/12RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc119.90 0 116.30 4 119.90
92C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc119.90 0 121.60 0 119.90
93K1M/46VODIČKA Vojtěch 2004 3 Tzunami115.10 6 119.30 6 121.10
94C1M/14SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc130.20 2 121.70 0 121.70
95C1M/15KUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami117.90 4 123.10 4 121.90
96PWC/1MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc122.20 0 130.10 4 122.20
97K1W/20SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami125.00 6 119.70 4 123.70
98K1M/47ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava126.30 4 119.80 4 123.80
99PWK/3KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc122.10 6 123.00 2 125.00
100C1W/14HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc127.40 0 125.50 0 125.50
101C1M/16SYSLO Jiří 2003 Olomouc119.90 6 124.70 12 125.90
102C1W/15ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava124.50 2 124.90 4 126.50
103C1W/16STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc129.50 2 124.70 2 126.70
104K1M/48BAAR Dominik 2007 3 KK Opava119.00 8 128.00 4 127.00
105C1W/17BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno125.80 4 127.80 2 129.80
106K1M/49JAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava124.10 6 122.20 10 130.10
107K1W/21KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK137.00 8 128.80 2 130.80
108C2W/1KOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
132.70 0 128.90 4 132.70
109C1W/18CHROMÁ Nicol 2004 Olomouc130.70 4 151.80 8 134.70
110C2X/1HANSGUTOVÁ Monika
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
133.90 6 130.90 4 134.90
111C2X/2STŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
Olomouc
Olomouc
134.20 2 133.30 2 135.30
112K1M/50BAAR Patrik 2007 3 KK Opava129.50 6 130.30 56 135.50
113C2M/1ŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
135.90 8 132.40 4 136.40
114C1M/17DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava134.00 8 136.60 0 136.60
115K1W/22SRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami1.00 999 134.50 4 138.50
116C1W/19NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc137.70 2 133.70 6 139.70
117K1W/23MATULÍKOVÁ Martina 1967 3 SKVeselí150.50 4 140.10 0 140.10
118C2X/3KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
138.60 12 140.10 2 142.10
119K1M/51MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí143.10 0 147.60 0 143.10
120PWC/2KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc161.90 2 141.60 6 147.60
121C1M/18KUBITA Tomáš 2008 KK Opava159.80 56 144.10 4 148.10
122C1M/19HORÁK Jaroslav 1965 9 CIZINEC150.70 0 151.30 0 150.70
123PWK/4HABARTA Jan 2009 SKVeselí162.90 4 153.10 6 159.10
124PWK/5HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí155.70 4 132.60 54 159.70
125C1M/20BALARIN Evžen 2008 KK Opava1.00 999 157.10 8 165.10
126C2M/2ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
158.20 8 161.20 6 166.20
127PWK/6HABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí169.50 12 160.80 8 168.80
128C1M/21BAAR Dominik 2007 KK Opava159.20 10 4.00 999 169.20
129C2M/3BAAR Dominik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
173.60 8 163.40 10 173.40
130K1W/24MIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí174.30 14 186.40 56 188.30
131PWK/7TOMEČEK David 2011 SKVeselí216.10 4 4.00 999 220.10
132PWK/8NOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí177.50 158 216.60 106 322.60
Oddíl

Historie procházení