Slalom ve Veselí n.M.

03.08.2019   řeka Morava pod silničním mostem
ředitel: Michal Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žurková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk117.60 0 114.10 0 114.10 0
2.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc121.20 2 116.50 2 118.504.40/3,90
3.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc122.10 6 123.00 2 125.0010.90/9,60
4.2/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí162.90 4 153.10 6 159.1045.00/39,40
5.3/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí155.70 4 132.60 54 159.7045.60/40,00
6.3/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí169.50 12 160.80 8 168.8054.70/47,90
7.4/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí216.10 4 4.00 999 220.10106.00/92,90
8.5/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí177.50 158 216.60 106 322.60208.50/182,70
  JURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc122.20 0 130.10 4 122.20 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc161.90 2 141.60 6 147.6025.40/20,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí97.00 2 97.90 50 99.00 39
2.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc113.80 0 100.90 0 100.901.90/1,935
3.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc109.70 0 105.60 0 105.606.60/6,731
4.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc110.30 0 108.00 0 108.009.00/9,127
5.2/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami104.40 6 103.40 6 109.4010.40/10,523
6.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.70 0 112.00 0 112.0013.00/13,119
7.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná123.30 8 114.20 0 114.2015.20/15,415
7.3/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK1.00 999 114.20 0 114.2015.20/15,411
9.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc115.00 0 115.10 2 115.0016.00/16,210
10.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk116.80 2 112.10 4 116.1017.10/17,39
11.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc116.60 2 117.40 2 118.6019.60/19,88
12.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc119.90 0 116.30 4 119.9020.90/21,17
12.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc119.90 0 121.60 0 119.9020.90/21,16
14.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc127.40 0 125.50 0 125.5026.50/26,85
15.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava124.50 2 124.90 4 126.5027.50/27,84
16.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc129.50 2 124.70 2 126.7027.70/28,03
17.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno125.80 4 127.80 2 129.8030.80/31,12
18.5/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc130.70 4 151.80 8 134.7035.70/36,11
19.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc137.70 2 133.70 6 139.7040.70/41,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK95.60 2 92.70 2 94.70 23
2. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí4.00 999 95.05 0 95.050.35/0,419
3.1/DSIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí96.60 4 99.80 0 99.805.10/5,415
4.1/VSBŘEČKA Jan 1958 SKVeselí109.00 4 104.10 0 104.109.40/9,914
5.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk107.60 2 104.20 0 104.209.50/10,013
6.1/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc101.90 54 104.90 2 106.9012.20/12,912
7.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc108.00 0 110.20 0 108.0013.30/14,011
8.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc107.50 2 108.50 4 109.5014.80/15,610
9.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc111.90 2 110.00 0 110.0015.30/16,29
10.2/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk111.50 0 120.10 4 111.5016.80/17,78
11.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí112.70 0 111.50 4 112.7018.00/19,07
12.3/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc113.70 2 111.10 2 113.1018.40/19,46
13.4/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc120.30 0 117.00 2 119.0024.30/25,75
14.4/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc130.20 2 121.70 0 121.7027.00/28,54
15.5/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami117.90 4 123.10 4 121.9027.20/28,73
16.3/DMSYSLO Jiří 2003 Olomouc119.90 6 124.70 12 125.9031.20/32,92
17.6/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava134.00 8 136.60 0 136.6041.90/44,21
18.7/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava159.80 56 144.10 4 148.1053.40/56,40
19.1/VHORÁK Jaroslav 1965 9 CIZINEC150.70 0 151.30 0 150.7056.00/59,10
20.8/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava1.00 999 157.10 8 165.1070.40/74,30
21.9/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava159.20 10 4.00 999 169.2074.50/78,70
  BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
135.90 8 132.40 4 136.40 5
2.1/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
158.20 8 161.20 6 166.2029.80/21,81
3.2/ZMBAAR Dominik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
173.60 8 163.40 10 173.4037.00/27,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc91.90 52 92.10 0 92.10 50
2.1/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí92.30 8 91.00 6 97.004.90/5,346
3.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc103.00 2 100.50 0 100.508.40/9,142
4.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná100.00 2 100.70 0 100.708.60/9,338
5. MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž102.30 0 98.90 2 100.908.80/9,634
6.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc105.30 2 104.40 0 104.4012.30/13,430
7.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc104.30 2 102.90 2 104.9012.80/13,926
8.1/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava107.00 4 105.00 0 105.0012.90/14,022
9.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc106.50 52 103.30 2 105.3013.20/14,318
10.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk105.90 4 104.50 2 106.5014.40/15,614
11.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc112.10 4 104.90 2 106.9014.80/16,113
12.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK107.30 4 105.20 2 107.2015.10/16,412
13.4/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK110.10 2 110.50 0 110.5018.40/20,011
14.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc112.70 0 111.60 0 111.6019.50/21,210
15.4/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc110.20 2 112.70 2 112.2020.10/21,89
16.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc111.30 6 112.70 6 117.3025.20/27,48
17.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc116.50 2 122.60 0 118.5026.40/28,77
18.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc117.50 6 117.10 2 119.1027.00/29,36
19.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno120.50 2 119.30 0 119.3027.20/29,55
20.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami125.00 6 119.70 4 123.7031.60/34,34
21.6/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK137.00 8 128.80 2 130.8038.70/42,03
22.7/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami1.00 999 134.50 4 138.5046.40/50,42
23.1/VMATULÍKOVÁ Martina 1967 3 SKVeselí150.50 4 140.10 0 140.1048.00/52,11
24.8/ZMMIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí174.30 14 186.40 56 188.3096.20/104,50
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 9 CIZINEC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MINAŘÍKOVÁ Agáta 2004 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí82.70 0 81.20 0 81.20 94
2. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí82.50 0 82.80 2 82.501.30/1,690
3.1/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc81.70 2 80.50 4 83.702.50/3,186
4.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno85.90 0 85.70 2 85.904.70/5,882
5.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk87.80 0 85.70 4 87.806.60/8,178
6.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno90.80 0 88.60 4 90.809.60/11,874
7.2/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí90.10 4 90.70 2 92.7011.50/14,270
8. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž89.60 4 92.10 56 93.6012.40/15,366
9.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc94.10 0 97.60 0 94.1012.90/15,962
9.2/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc95.70 2 92.10 2 94.1012.90/15,958
11.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž94.30 0 94.60 2 94.3013.10/16,154
11.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK94.30 0 94.40 4 94.3013.10/16,150
13.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí97.40 2 95.30 0 95.3014.10/17,446
14.3/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí97.50 0 96.60 0 96.6015.40/19,042
15.3/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc96.30 2 98.40 0 98.3017.10/21,138
16.2/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc96.70 4 96.60 4 100.6019.40/23,934
16.2/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk102.40 0 100.60 0 100.6019.40/23,933
18.4/DMSYSLO Jiří 2003 3+ Olomouc107.30 2 98.90 2 100.9019.70/24,332
19.5/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí102.30 104 101.20 0 101.2020.00/24,631
20.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí101.70 0 101.30 0 101.3020.10/24,830
21.6/DMLOUN Matěj 2004 3+ Šumperk99.60 2 102.80 2 101.6020.40/25,129
22.4/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava103.60 4 98.70 4 102.7021.50/26,528
23.7/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc103.50 6 101.40 2 103.4022.20/27,327
24.3/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc103.60 0 105.00 0 103.6022.40/27,626
25.8/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí101.80 2 100.10 4 103.8022.60/27,825
26. MAREK Motyčka 1998 9 CIZINEC102.00 2 108.00 4 104.0022.80/28,10
27.4/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí105.30 2 104.10 0 104.1022.90/28,224
28.3/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí101.10 4 102.80 2 104.8023.60/29,123
29.9/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná101.70 4 103.10 2 105.1023.90/29,422
30.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc105.30 2 105.40 0 105.4024.20/29,821
31.5/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí106.90 4 105.50 0 105.5024.30/29,920
32.6/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc105.70 0 107.80 2 105.7024.50/30,219
33.5/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava104.30 2 107.90 0 106.3025.10/30,918
34.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc106.70 0 106.80 0 106.7025.50/31,417
34.6/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava107.40 0 106.70 0 106.7025.50/31,416
36.7/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava107.40 0 108.40 2 107.4026.20/32,315
37.8/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava107.80 0 107.50 6 107.8026.60/32,814
38.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc107.20 2 113.20 0 109.2028.00/34,513
38.8/ZSBLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami106.80 8 107.20 2 109.2028.00/34,512
40.9/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk109.70 0 110.40 2 109.7028.50/35,111
41.10/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc111.70 2 114.90 2 113.7032.50/40,010
42.10/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK113.30 2 112.40 2 114.4033.20/40,99
43.11/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí112.80 2 113.40 6 114.8033.60/41,48
44.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc114.50 2 115.20 0 115.2034.00/41,97
45.4/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami111.90 4 110.90 8 115.9034.70/42,76
46.11/DMVODIČKA Vojtěch 2004 3 Tzunami115.10 6 119.30 6 121.1039.90/49,15
47.12/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava126.30 4 119.80 4 123.8042.60/52,54
48.13/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava119.00 8 128.00 4 127.0045.80/56,43
49.14/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava124.10 6 122.20 10 130.1048.90/60,22
50.15/ZMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava129.50 6 130.30 56 135.5054.30/66,91
51.16/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí143.10 0 147.60 0 143.1061.90/76,20
  ŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KOČÍŘOVÁ Valentýna
MALÁ Magdaléna
2008
2007
3 Olomouc
Olomouc
132.70 0 128.90 4 132.70 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHANSGUTOVÁ Monika
MRÁKA Jan
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
133.90 6 130.90 4 134.90 8
2.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana
STŘÍLKA Richard
2004
2006
Olomouc
Olomouc
134.20 2 133.30 2 135.300.40/0,34
3.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
138.60 12 140.10 2 142.107.20/5,30
Oddíl

Historie procházení