Slalom v Dolních Kounicích

30.06.2019   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.90 2 90.30 4 90.90
2K1M/2SATKE Adam 1994 2 KK Brno91.30 2 90.80 2 92.80
3K1M/3BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno97.70 0 96.70 0 96.70
4K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.20 0 94.40 4 97.20
5K1M/5HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk97.30 0 101.40 2 97.30
6K1M/6IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí97.80 2 96.80 4 99.80
7K1M/7TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí103.00 0 4.00 999 103.00
8K1M/8HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk103.30 4 101.00 4 105.00
9K1M/9BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno100.60 6 101.20 4 105.20
10K1M/10VESELÝ Petr 1976 3 VSDK106.00 0 4.00 999 106.00
11C1M/1KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc105.90 2 106.40 0 106.40
12K1M/11LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž107.20 0 107.00 0 107.00
13K1W/1DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno110.50 2 107.00 0 107.00
14K1M/12BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk103.60 4 105.00 10 107.60
15K1M/13ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí107.70 0 106.40 4 107.70
16K1M/14TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí106.60 2 106.50 2 108.50
17K1M/14HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.50 0 109.30 2 108.50
18K1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno107.30 2 108.60 0 108.60
19C1M/2RYGEL Marek 1989 KK Brno110.30 2 108.70 0 108.70
20C1M/3KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí108.90 0 4.00 999 108.90
21K1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí105.70 6 105.30 4 109.30
22K1W/3MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava110.40 4 109.30 0 109.30
23C1M/4WALTER Jakub 1998 2 Olomouc109.90 0 111.70 2 109.90
24K1M/16LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž113.80 8 111.20 0 111.20
25K1M/16STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 111.20 0 111.20
26K1M/18KOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava111.30 0 111.90 2 111.30
27K1W/5ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava112.60 0 111.60 0 111.60
28K1M/19SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno109.90 2 111.20 2 111.90
29K1M/20BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami112.60 10 110.10 2 112.10
30K1M/21RETEK Václav 2007 2 Olomouc108.50 6 108.40 4 112.40
31K1M/22ANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava112.70 0 114.80 2 112.70
32C1W/1NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno112.50 4 111.00 2 113.00
33C1M/5BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk113.10 0 114.00 2 113.10
34K1M/23ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava115.00 2 113.40 0 113.40
35K1W/6BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník113.60 0 113.80 0 113.60
36K1M/24ŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno114.80 0 111.80 2 113.80
37K1M/25DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno111.90 2 114.60 8 113.90
38K1W/7MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž109.90 4 110.70 4 113.90
39C1W/2DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno110.00 4 129.70 4 114.00
40K1W/8HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc114.50 0 116.90 4 114.50
41K1W/8MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava114.50 0 121.50 0 114.50
42C1M/6VESELÝ Petr 1976 3 VSDK115.50 2 114.70 0 114.70
43K1M/26RETEK Toman 2007 2 Olomouc110.90 4 111.00 4 114.90
44K1M/27DOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí115.20 0 119.70 0 115.20
45K1W/10DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.60 2 114.30 4 115.60
46K1M/28SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník116.90 0 117.30 0 116.90
47K1M/29DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava119.00 2 117.00 0 117.00
48C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí109.30 10 113.00 4 117.00
49K1M/30WALTER David 2001 3+ Šumperk117.60 0 118.10 2 117.60
50K1M/31NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno118.20 0 118.00 0 118.00
51K1M/31ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí114.00 4 4.00 999 118.00
52K1W/11ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava116.40 2 119.40 6 118.40
53K1M/33URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc117.00 2 117.10 2 119.00
54K1W/12STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK119.90 2 120.40 0 120.40
55K1W/13KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc120.30 2 120.60 0 120.60
56K1M/34POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí119.00 2 120.20 4 121.00
57K1M/34BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava120.00 6 121.00 0 121.00
58C1W/4MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami119.30 2 117.20 6 121.30
59C1W/5MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava120.60 2 121.50 0 121.50
60K1M/36ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk119.60 2 117.00 6 121.60
61C1W/6DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK121.50 2 121.60 0 121.60
62C1M/7RETEK Václav 2007 2 Olomouc120.80 2 121.70 0 121.70
63C1M/7HOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk121.70 0 121.90 2 121.70
64K1M/37DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí116.40 6 119.90 8 122.40
65K1W/14PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno121.40 2 122.70 0 122.70
66K1M/38STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava123.20 0 137.20 2 123.20
67K1M/39BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno119.00 6 119.70 4 123.70
68C1M/9HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk124.60 0 122.80 2 124.60
69K1M/40KUPKA Petr 1981 3 Tzunami125.20 0 124.80 6 125.20
70K1W/15STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc125.30 0 125.30 4 125.30
71K1M/41CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk123.50 2 123.20 4 125.50
72K1M/41POMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc117.40 54 123.50 2 125.50
73K1M/43KUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava120.50 6 120.80 6 126.50
74K1M/44ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí123.00 4 125.70 6 127.00
75C1M/10RETEK Toman 2007 3+ Olomouc125.30 2 125.80 4 127.30
76C1W/7STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK125.40 2 127.30 4 127.40
77C2M/1HEŘMANSKÝ Jan
HOLÍNEK Svatopluk
2005
2001
3 Šumperk
Šumperk
123.80 4 127.30 2 127.80
78C1M/11PAPULA Jan 2005 3+ Litovel128.40 0 125.40 8 128.40
79C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk126.50 2 128.60 4 128.50
80K1W/16ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk124.80 4 126.00 4 128.80
81C1W/9ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava129.40 0 132.70 2 129.40
82C2M/2KRISTEK Václav
WALTER Jakub
1996
1998
2 Olomouc
Olomouc
128.90 6 127.50 2 129.50
83K1W/17MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno130.20 0 129.60 0 129.60
84C2X/1HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Olomouc
Olomouc
129.00 2 130.00 0 130.00
85K1W/18NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc128.20 2 130.60 2 130.20
86PWK/1ROUSEK David 2010 KK Opava124.30 6 127.10 6 130.30
87C1W/10MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno130.40 0 130.50 2 130.40
88K1W/19BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.30 2 131.40 0 131.40
89C1W/11STŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc130.90 2 139.20 2 132.90
90K1M/45BRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK129.60 4 131.50 8 133.60
91K1M/46ČAMEK David 2006 3 Litovel133.80 0 131.80 4 133.80
92C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc135.60 0 133.90 0 133.90
93PWK/2KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava137.40 4 133.40 2 135.40
94PWK/3ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk134.00 6 133.60 2 135.60
95K1M/47VÍTEK David 2007 3 KK Brno136.60 0 140.60 4 136.60
96K1M/48JEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno143.30 2 137.80 0 137.80
97K1M/49JAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava136.50 6 135.50 6 141.50
98C1W/13BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno142.50 0 141.60 2 142.50
99K1M/50VYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK140.70 2 145.30 4 142.70
100K1M/51ŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava141.90 12 138.60 6 144.60
101C2X/2MARTINKOVÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
143.70 4 141.40 4 145.40
102K1M/52DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno147.00 0 152.20 8 147.00
103C2X/3PROCHÁZKOVÁ Pavla
WALTER Jakub
1983
1998
2 KK Brno
Olomouc
147.50 10 139.10 8 147.10
104C1M/12KUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami144.60 56 145.10 2 147.10
105C1W/14NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc152.80 2 152.70 0 152.70
106PWK/4ŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno157.30 4 149.60 4 153.60
107C2M/3KRATOCHVÍL Radek
KRATOCHVÍL Jakub
1977
2009
Olomouc
Olomouc
162.90 2 153.30 2 155.30
108PWK/5ČAMEK Petr 2009 Litovel152.20 4 157.60 0 156.20
109PWK/6HABARTA Tomáš 2009 SKVeselí157.00 2 163.90 2 159.00
110C1M/13KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava157.20 2 167.40 4 159.20
111PWK/7NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno162.20 0 163.10 0 162.20
112PWK/8HABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí169.30 4 160.80 2 162.80
113PWK/9LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava164.10 2 160.90 8 166.10
114K1M/53MINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí160.30 6 166.00 8 166.30
115C1M/14DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava162.90 4 167.00 2 166.90
116PWC/1ROUSEK David 2010 KK Opava179.80 4 170.10 2 172.10
117C1M/15ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava171.20 6 178.20 6 177.20
118PWK/10HABARTA Jan 2009 SKVeselí175.20 4 176.40 2 178.40
119PWC/2KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava178.50 6 178.90 4 182.90
120C2M/4BALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
KK Opava
KK Opava
171.90 14 170.40 14 184.40
121C2X/4NOVOSADOVÁ Eliška
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
Olomouc
Olomouc
182.70 14 181.50 6 187.50
122PWK/11BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník201.30 10 185.40 4 189.40
123C2M/5ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
173.80 16 4.00 999 189.80
124K1W/20HAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK250.50 8 187.30 6 193.30
125PWK/12TOMEČEK David 2011 SKVeselí201.00 6 222.30 6 207.00
126PWK/13VALENTA Josef 2010 Olomouc266.80 60 205.10 4 209.10
127PWK/14NOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí251.10 8 214.40 8 222.40
128K1M/54GROSS Benedikt 1995 KK Brno206.90 60 213.90 18 231.90
129PWC/3LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava250.00 4 233.00 4 237.00
130PWK/15ŠUMBERA Vít 2009 Olomouc251.50 62 244.10 6 250.10
131PWK/16SOCHŮRKOVÁ Sarah 2009 Lipník269.00 8 297.80 6 277.00
132PWK/17STEKLÝ Pavel 2010 Olomouc280.60 10 303.30 20 290.60
133K1W/21NOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí344.00 60 259.60 110 369.60
134PWK/18BOXAN Šimom 2012 Olomouc583.10 168 408.10 156 564.10
Oddíl

Historie procházení