Slalom v Dolních Kounicích

30.06.2019   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Petr Veselý   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.90 2 90.30 4 90.90 100
2. SATKE Adam 1994 2 KK Brno91.30 2 90.80 2 92.801.90/2,196
3.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno97.70 0 96.70 0 96.705.80/6,492
4. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.20 0 94.40 4 97.206.30/6,988
5.2/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk97.30 0 101.40 2 97.306.40/7,084
6.3/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí97.80 2 96.80 4 99.808.90/9,880
7.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí103.00 0 4.00 999 103.0012.10/13,376
8.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk103.30 4 101.00 4 105.0014.10/15,572
9.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno100.60 6 101.20 4 105.2014.30/15,768
10.2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK106.00 0 4.00 999 106.0015.10/16,664
11.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž107.20 0 107.00 0 107.0016.10/17,760
12.2/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk103.60 4 105.00 10 107.6016.70/18,456
13.3/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí107.70 0 106.40 4 107.7016.80/18,552
14.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí106.60 2 106.50 2 108.5017.60/19,448
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.50 0 109.30 2 108.5017.60/19,444
16. LIGURSKÝ Ivo 1990 3+ Kroměříž113.80 8 111.20 0 111.2020.30/22,340
16.2/VSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 111.20 0 111.2020.30/22,336
18.2/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava111.30 0 111.90 2 111.3020.40/22,435
19.3/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno109.90 2 111.20 2 111.9021.00/23,134
20. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami112.60 10 110.10 2 112.1021.20/23,333
21.2/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc108.50 6 108.40 4 112.4021.50/23,732
22.3/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava112.70 0 114.80 2 112.7021.80/24,031
23.3/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava115.00 2 113.40 0 113.4022.50/24,830
24.4/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3+ KK Brno114.80 0 111.80 2 113.8022.90/25,229
25.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno111.90 2 114.60 8 113.9023.00/25,328
26.4/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc110.90 4 111.00 4 114.9024.00/26,427
27.4/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí115.20 0 119.70 0 115.2024.30/26,726
28.5/VSVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník116.90 0 117.30 0 116.9026.00/28,625
29.5/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava119.00 2 117.00 0 117.0026.10/28,724
30.4/DSWALTER David 2001 3+ Šumperk117.60 0 118.10 2 117.6026.70/29,423
31.6/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno118.20 0 118.00 0 118.0027.10/29,822
31.5/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí114.00 4 4.00 999 118.0027.10/29,821
33.6/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc117.00 2 117.10 2 119.0028.10/30,920
34.5/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí119.00 2 120.20 4 121.0030.10/33,119
34.6/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava120.00 6 121.00 0 121.0030.10/33,118
36.7/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk119.60 2 117.00 6 121.6030.70/33,817
37.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí116.40 6 119.90 8 122.4031.50/34,716
38.7/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava123.20 0 137.20 2 123.2032.30/35,515
39.7/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno119.00 6 119.70 4 123.7032.80/36,114
40.3/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami125.20 0 124.80 6 125.2034.30/37,713
41.6/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk123.50 2 123.20 4 125.5034.60/38,112
41.7/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc117.40 54 123.50 2 125.5034.60/38,111
43.8/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava120.50 6 120.80 6 126.5035.60/39,210
44.9/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí123.00 4 125.70 6 127.0036.10/39,79
45.10/ZMBRÁZDA Šimon 2007 3 VSDK129.60 4 131.50 8 133.6042.70/47,08
46.8/ZSČAMEK David 2006 3 Litovel133.80 0 131.80 4 133.8042.90/47,27
47.11/ZMVÍTEK David 2007 3 KK Brno136.60 0 140.60 4 136.6045.70/50,36
48.12/ZMJEŽEK Jakub 2008 3 KK Brno143.30 2 137.80 0 137.8046.90/51,65
49.13/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava136.50 6 135.50 6 141.5050.60/55,74
50.14/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK140.70 2 145.30 4 142.7051.80/57,03
51.15/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava141.90 12 138.60 6 144.6053.70/59,12
52.16/ZMDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno147.00 0 152.20 8 147.0056.10/61,71
53.17/ZMMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí160.30 6 166.00 8 166.3075.40/82,90
54. GROSS Benedikt 1995 KK Brno206.90 60 213.90 18 231.90141.00/155,10
  RYGEL Marek 1989 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno112.50 4 111.00 2 113.00 35
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno110.00 4 129.70 4 114.001.00/0,931
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí109.30 10 113.00 4 117.004.00/3,527
4.3/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami119.30 2 117.20 6 121.308.30/7,323
5.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava120.60 2 121.50 0 121.508.50/7,519
6.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK121.50 2 121.60 0 121.608.60/7,615
7.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK125.40 2 127.30 4 127.4014.40/12,711
8.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk126.50 2 128.60 4 128.5015.50/13,77
9.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava129.40 0 132.70 2 129.4016.40/14,56
10.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno130.40 0 130.50 2 130.4017.40/15,45
11.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc130.90 2 139.20 2 132.9019.90/17,64
12.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc135.60 0 133.90 0 133.9020.90/18,53
13.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno142.50 0 141.60 2 142.5029.50/26,12
14.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc152.80 2 152.70 0 152.7039.70/35,11

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSHEŘMANSKÝ Jan
HOLÍNEK Svatopluk
2005
2001
3 Šumperk
Šumperk
123.80 4 127.30 2 127.80 6
2.1/U23KRISTEK Václav
WALTER Jakub
1996
1998
2 Olomouc
Olomouc
128.90 6 127.50 2 129.501.70/1,32
3. KRATOCHVÍL Radek
KRATOCHVÍL Jakub
1977
2009
Olomouc
Olomouc
162.90 2 153.30 2 155.3027.50/21,50
4.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
KK Opava
KK Opava
171.90 14 170.40 14 184.4056.60/44,31
5.2/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
173.80 16 4.00 999 189.8062.00/48,50
  ŠMOLDAS Michal
PAVLÍK Radek
1998
1992
Litovel
VSDK
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Olomouc
Olomouc
129.00 2 130.00 0 130.00 9
2. MARTINKOVÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
143.70 4 141.40 4 145.4015.40/11,85
3. PROCHÁZKOVÁ Pavla
WALTER Jakub
1983
1998
2 KK Brno
Olomouc
147.50 10 139.10 8 147.1017.10/13,21
4.1/DMNOVOSADOVÁ Eliška
STŘÍLKOVÁ Jana
2005
2004
Olomouc
Olomouc
182.70 14 181.50 6 187.5057.50/44,20

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava124.30 6 127.10 6 130.30 0
2.2/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava137.40 4 133.40 2 135.405.10/3,90
3.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk134.00 6 133.60 2 135.605.30/4,10
4.3/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno157.30 4 149.60 4 153.6023.30/17,90
5.4/PZMČAMEK Petr 2009 Litovel152.20 4 157.60 0 156.2025.90/19,90
6.5/PZMHABARTA Tomáš 2009 SKVeselí157.00 2 163.90 2 159.0028.70/22,00
7.6/PZMNEKUDA Lukáš 2010 KK Brno162.20 0 163.10 0 162.2031.90/24,50
8.2/PZZHABARTOVÁ Lucie 2009 SKVeselí169.30 4 160.80 2 162.8032.50/24,90
9.3/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava164.10 2 160.90 8 166.1035.80/27,50
10.7/PZMHABARTA Jan 2009 SKVeselí175.20 4 176.40 2 178.4048.10/36,90
11.4/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník201.30 10 185.40 4 189.4059.10/45,40
12.8/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí201.00 6 222.30 6 207.0076.70/58,90
13.9/PZMVALENTA Josef 2010 Olomouc266.80 60 205.10 4 209.1078.80/60,50
14.10/PZMNOVÁK Štěpán 2011 SKVeselí251.10 8 214.40 8 222.4092.10/70,70
15.11/PZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc251.50 62 244.10 6 250.10119.80/91,90
16.5/PZZSOCHŮRKOVÁ Sarah 2009 Lipník269.00 8 297.80 6 277.00146.70/112,60
17.12/PZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc280.60 10 303.30 20 290.60160.30/123,00
18.13/PZMBOXAN Šimom 2012 Olomouc583.10 168 408.10 156 564.10433.80/332,90
  SMUTKOVÁ Karolína 2011 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc105.90 2 106.40 0 106.40 25
2. RYGEL Marek 1989 KK Brno110.30 2 108.70 0 108.702.30/2,221
3. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí108.90 0 4.00 999 108.902.50/2,317
4.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc109.90 0 111.70 2 109.903.50/3,313
5.1/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk113.10 0 114.00 2 113.106.70/6,39
6.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK115.50 2 114.70 0 114.708.30/7,88
7.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc120.80 2 121.70 0 121.7015.30/14,47
7.1/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk121.70 0 121.90 2 121.7015.30/14,46
9.1/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk124.60 0 122.80 2 124.6018.20/17,15
10.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc125.30 2 125.80 4 127.3020.90/19,64
11.3/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel128.40 0 125.40 8 128.4022.00/20,73
12.3/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami144.60 56 145.10 2 147.1040.70/38,32
13.2/ZSKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava157.20 2 167.40 4 159.2052.80/49,61
14.4/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava162.90 4 167.00 2 166.9060.50/56,90
15.5/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava171.20 6 178.20 6 177.2070.80/66,50
  PAVLÍK Radek 1992 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno110.50 2 107.00 0 107.00 50
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno107.30 2 108.60 0 108.601.60/1,546
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí105.70 6 105.30 4 109.302.30/2,142
3.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava110.40 4 109.30 0 109.302.30/2,138
5.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava112.60 0 111.60 0 111.604.60/4,334
6.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník113.60 0 113.80 0 113.606.60/6,230
7. MARTINKOVÁ Blanka 1994 2 Kroměříž109.90 4 110.70 4 113.906.90/6,426
8.2/U23HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc114.50 0 116.90 4 114.507.50/7,022
8.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava114.50 0 121.50 0 114.507.50/7,018
10.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK113.60 2 114.30 4 115.608.60/8,014
11.2/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava116.40 2 119.40 6 118.4011.40/10,710
12.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK119.90 2 120.40 0 120.4013.40/12,59
13.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc120.30 2 120.60 0 120.6013.60/12,78
14.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno121.40 2 122.70 0 122.7015.70/14,77
15.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc125.30 0 125.30 4 125.3018.30/17,16
16.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk124.80 4 126.00 4 128.8021.80/20,45
17.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno130.20 0 129.60 0 129.6022.60/21,14
18.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc128.20 2 130.60 2 130.2023.20/21,73
19.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.30 2 131.40 0 131.4024.40/22,82
20.4/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK250.50 8 187.30 6 193.3086.30/80,71
21.5/ZMNOVÁKOVÁ Nella 2008 SKVeselí344.00 60 259.60 110 369.60262.60/245,40
  MIŠURCOVÁ Simona 2007 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava179.80 4 170.10 2 172.10 0
2.2/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava178.50 6 178.90 4 182.9010.80/6,30
3.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava250.00 4 233.00 4 237.0064.90/37,70
Oddíl

Historie procházení