Slalom ve Strakonicích

30.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB89.35 4 88.16 0 88.16
2K1M/2CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz90.25 6 88.22 0 88.22
3K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha89.77 0 4.00 999 89.77
4K1M/3POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice94.49 0 91.53 0 91.53
5K1M/4HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak91.66 0 94.35 6 91.66
6K1M/5GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz92.30 0 91.71 0 91.71
7K1M/6BOUZEK Filip 1992 2 Sušice94.45 2 91.90 0 91.90
8K1M/7MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.45 0 92.11 0 92.11
9K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB93.77 2 92.42 0 92.42
10K1M/9TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice91.06 2 98.57 52 93.06
11K1M/10MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 89.32 4 93.32
12K1M/11ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.40 0 93.79 0 93.79
13K1M/12HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně94.12 0 91.40 52 94.12
14K1M/13TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn95.76 6 96.56 0 96.56
15K1M/14MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.96.84 0 98.93 2 96.84
16K1W/2GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice96.08 2 95.80 2 97.80
17K1M/15MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.13 2 98.64 0 98.64
18K1M/16SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.75 0 96.98 2 98.75
19K1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB99.06 0 99.03 2 99.06
20K1M/17CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha97.31 2 96.00 4 99.31
21K1M/18ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.34 0 100.67 54 99.34
22K1M/19GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice99.36 0 103.70 2 99.36
23K1M/20ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.54 4 99.40 0 99.40
24K1M/21KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand105.62 2 97.41 2 99.41
25K1M/22PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.73 2 104.46 4 99.73
26K1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy100.05 0 102.85 6 100.05
27K1M/23PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.83 0 100.71 0 100.71
28K1M/24HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.29 6 96.86 4 100.86
29K1M/25MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy101.96 0 100.90 0 100.90
30K1M/26PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.23 2 101.64 0 101.23
31K1M/27TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand104.05 6 101.24 0 101.24
32K1M/28ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.101.97 2 101.44 0 101.44
33K1M/29PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz102.16 0 101.46 0 101.46
34C1M/1PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.101.86 2 101.66 0 101.66
35K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.68 0 101.69 2 101.68
36K1M/30NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor100.22 52 99.75 2 101.75
37K1M/31KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB103.63 0 101.77 0 101.77
38K1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor102.45 0 102.09 0 102.09
39K1M/32BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.80 4 100.62 2 102.62
40C1M/2WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.71 2 100.69 2 102.69
41K1M/33ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz104.21 0 102.69 0 102.69
42K1M/34BENDA Jan 2005 3+ Roudnice101.62 2 110.17 4 103.62
43K1M/35KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha107.87 0 103.67 0 103.67
44K1W/7BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.01 0 103.80 0 103.80
45K1M/36STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec99.81 4 104.49 2 103.81
46K1M/37PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.104.15 0 104.42 4 104.15
47K1M/38ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus100.62 4 101.23 4 104.62
48C1M/3KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV102.79 2 103.62 4 104.79
49K1M/39GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 105.16 0 105.16
50K1M/40PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand105.26 0 107.55 0 105.26
51K1M/41MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav106.53 0 103.27 2 105.27
52K1M/42PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice105.69 4 103.41 2 105.41
53C1M/4KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn109.62 0 105.57 0 105.57
54K1M/43MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak108.99 2 105.60 0 105.60
55K1W/8RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.92 2 110.79 4 105.92
56K1M/44ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz102.67 4 103.96 2 105.96
57C1M/5PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor106.07 0 104.31 4 106.07
58K1M/45PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB104.20 2 103.09 4 106.20
59K1M/46KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy106.15 2 104.30 2 106.30
60K1M/47CHOD Václav 1961 2 Blovice106.35 0 108.57 2 106.35
61K1M/48HEK Jan 1979 2 Roudnice104.75 2 106.23 2 106.75
62C1M/6WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn108.23 0 107.03 0 107.03
63K1W/9KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.11 0 107.06 0 107.06
64K1W/10HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.72 6 105.13 2 107.13
65C1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.82 0 107.18 0 107.18
66K1M/49KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand107.51 0 109.07 0 107.51
67K1M/50JEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand116.60 0 105.90 2 107.90
68K1M/51SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice107.92 2 107.98 0 107.98
69K1W/11HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.47 2 108.08 0 108.08
70K1M/52PANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.36 4 114.04 2 108.36
71K1W/12SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha108.42 2 106.39 2 108.39
72K1M/53HYNEK Pavel 2003 3+ Semily110.29 0 108.53 0 108.53
73K1W/13STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec110.35 2 108.57 0 108.57
74C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha109.16 0 108.67 0 108.67
75C1M/8HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor111.35 0 108.74 0 108.74
76K1M/54BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha112.18 2 108.81 0 108.81
77K1M/55FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice106.84 2 109.73 2 108.84
78K1W/14HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn111.43 2 108.91 0 108.91
79K1M/56VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand104.95 4 108.13 8 108.95
80C1M/9HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 109.08 0 109.08
81K1W/15HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.61 2 109.41 0 109.41
82C1M/10VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.09 4 109.59 0 109.59
83K1M/57KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.64 2 107.63 2 109.63
84C1M/11WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB109.87 0 109.70 0 109.70
85K1M/58NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň110.04 4 109.74 0 109.74
86K1M/59ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand107.92 2 104.90 8 109.92
87C1W/2ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha112.51 0 110.22 0 110.22
88K1M/60SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.54 6 110.26 0 110.26
89K1M/61KYSELA David 1977 2 Kralupy110.39 0 110.02 2 110.39
90C1M/12PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.42 0 111.22 2 110.42
91C1M/13HAUCK Marek 1977 2 KVS HK111.34 2 110.67 0 110.67
92C1M/14NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus109.16 2 110.72 0 110.72
93K1M/62HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK110.94 0 111.39 4 110.94
94K1M/63UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně108.96 2 110.48 6 110.96
95C1M/15HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor3.00 999 107.22 4 111.22
96K1W/16KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha109.45 6 109.24 2 111.24
97K1M/64JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV112.76 0 111.29 0 111.29
98K1M/65HRON Robin 1979 3+ Kralupy113.87 2 111.44 0 111.44
99K1W/17ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.116.73 0 111.95 0 111.95
100C1M/16PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor112.12 0 112.98 0 112.12
101C1M/17VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník122.56 0 112.40 0 112.40
102C1W/3HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.41 0 113.21 0 112.41
103K1M/66KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.59 0 4.00 999 112.59
104K1M/67VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand113.22 0 112.73 0 112.73
105K1M/68NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor113.00 2 110.74 2 112.74
106K1M/69ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB112.81 0 114.28 6 112.81
107K1W/18NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky112.95 0 113.93 0 112.95
108C1M/18TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn113.57 4 113.08 0 113.08
109K1M/70BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.113.35 0 113.86 4 113.35
110C1M/19HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.39 0 113.83 0 113.39
111K1M/71PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.115.46 2 113.42 0 113.42
112K1M/72PAZOUREK Jan 1973 Bechyně116.45 0 111.60 2 113.60
113K1W/19ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz112.53 2 113.70 0 113.70
114K1M/73KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice118.95 4 113.96 0 113.96
115C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.114.12 0 114.71 2 114.12
116K1M/74NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor114.20 0 117.03 4 114.20
117C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
112.25 2 4.00 999 114.25
118K1W/20KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.115.73 4 114.25 0 114.25
119K1W/21CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak116.86 0 114.29 0 114.29
120C1M/20WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.40 2 112.75 2 114.40
121K1M/75UHLÍK František 1975 3+ Bechyně115.19 6 112.46 2 114.46
122K1M/76SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy113.81 4 112.48 2 114.48
123K1M/77VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.35 2 110.53 4 114.53
124K1W/22HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.29 0 114.80 0 114.80
125C1M/21MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak112.91 2 114.18 2 114.91
126K1M/78DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB115.09 0 116.12 6 115.09
127K1M/79DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus117.97 0 115.18 0 115.18
128K1M/80PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha115.19 0 116.01 0 115.19
129K1W/23SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice112.76 4 111.32 4 115.32
130C1M/22HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov115.48 0 115.41 0 115.41
131K1W/24MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz115.15 2 113.46 2 115.46
132K1M/81KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV117.94 0 115.75 0 115.75
133K1M/82PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha119.41 6 115.85 0 115.85
134K1W/25BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB113.26 4 113.92 2 115.92
135C1M/23VENC Ondřej 2007 3 KK Brand118.65 0 115.97 0 115.97
136C1M/24HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor126.18 52 113.98 2 115.98
137C1M/25BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.47 4 116.22 0 116.22
138K1W/26ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice116.35 0 118.27 0 116.35
139K1M/83PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.39 0 119.75 2 116.39
140K1M/84MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec114.41 4 116.40 0 116.40
141K1M/85KUTEK Michal 2006 3+ Frol108.63 8 110.41 6 116.41
142C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.93 0 116.52 0 116.52
143C1M/26KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav119.32 0 116.54 0 116.54
144K1M/86SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha116.55 0 118.29 2 116.55
145K1M/87ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak112.63 4 115.67 4 116.63
146K1M/88RIANT Martin 1977 3 VS Tábor119.16 0 116.66 0 116.66
147K1W/27LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.21 0 116.81 0 116.81
148K1W/28ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice114.19 4 115.36 2 117.36
149K1M/89HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz115.51 2 115.36 2 117.36
150K1W/29BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB117.59 0 118.31 2 117.59
151C1M/27KUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.67 0 117.98 0 117.98
152C1M/28MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy120.03 2 116.05 2 118.05
153K1M/90PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí121.26 4 118.08 0 118.08
154C1M/29BEIER Alva 2005 3 Trutnov122.18 2 118.30 0 118.30
155K1M/91TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn116.39 2 120.17 2 118.39
156C1M/30KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor120.04 2 118.41 0 118.41
157C1M/31KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy119.97 0 118.46 0 118.46
158C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB120.86 0 118.56 0 118.56
159C1M/32PECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice118.79 0 119.75 4 118.79
160K1W/30ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.80 2 116.17 4 118.80
161K1M/92ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník123.80 0 118.99 0 118.99
162C1M/33PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.72 0 119.02 0 119.02
163C1M/33KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB120.49 0 119.02 0 119.02
164C1M/35SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.85 4 119.06 0 119.06
165K1M/93VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor117.13 4 119.13 0 119.13
166K1M/94KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy117.30 2 117.01 8 119.30
167C1M/36KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor128.86 0 119.66 0 119.66
168K1M/95CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol117.17 8 115.80 4 119.80
169K1M/96EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník113.89 6 114.23 6 119.89
170K1M/97ŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor123.10 6 117.95 2 119.95
171C1M/37SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol116.02 4 125.55 2 120.02
172K1M/98KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec121.16 0 120.09 0 120.09
173K1M/99KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV120.18 0 120.06 4 120.18
174C1M/38SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus120.33 0 4.00 999 120.33
175K1M/100BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB120.79 2 118.49 2 120.49
176K1M/101PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník121.33 2 118.68 2 120.68
177K1M/101PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB114.68 6 112.57 52 120.68
178K1M/103LANGER Filip 2009 USK Pha120.53 2 116.73 4 120.73
179C1W/7FRYŠOVÁ Petra   USK Pha4.00 999 120.84 0 120.84
180C1M/39VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor123.76 0 121.13 0 121.13
181K1W/31ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB121.26 0 121.29 2 121.26
182C1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.07 0 121.46 0 121.46
183C1M/40PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.53 4 4.00 999 121.53
184K1M/104VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor116.59 6 116.05 6 122.05
185K1W/32TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy120.26 2 119.58 4 122.26
186K1W/33ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor122.33 0 120.23 4 122.33
187K1M/105KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz121.30 2 120.46 2 122.46
188C1W/9MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy122.66 4 120.60 2 122.60
189K1W/34BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz121.24 4 122.67 0 122.67
190K1M/106ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak122.85 0 118.74 4 122.74
191C1W/10KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha125.27 4 118.90 4 122.90
192C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
118.90 4 4.00 999 122.90
193K1M/107KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn116.99 6 124.92 2 122.99
194C1M/41VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.00 0 126.10 0 123.00
195C2M/2HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
122.58 2 123.19 0 123.19
196K1M/108VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 123.21 0 123.21
197K1M/109KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha125.57 2 123.24 0 123.24
198C1M/42ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.28 54 123.60 0 123.60
199K1M/110KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky122.81 2 121.62 2 123.62
200K1M/111PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.123.77 0 130.20 0 123.77
201K1M/112LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus126.79 0 123.85 0 123.85
202K1W/35ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.22 0 123.89 0 123.89
203K1W/36RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.00 2 123.96 0 123.96
204C1M/43PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB122.15 2 124.31 0 124.15
205K1M/113HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak122.19 2 125.36 2 124.19
206C1M/44VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB125.49 2 124.60 0 124.60
207C1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.72 2 125.31 2 124.72
208C2X/2MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
Kralupy
Kralupy
127.38 0 124.80 0 124.80
209K1W/37HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.04 2 124.08 2 125.04
210K1W/38BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol128.35 0 125.06 0 125.06
211K1W/39ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.66 2 125.61 0 125.61
212K1M/114PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója125.66 0 125.56 6 125.66
213K1W/40HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz126.29 2 123.89 2 125.89
214K1M/115ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.41 2 124.04 2 126.04
215K1M/116FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy126.06 0 126.46 2 126.06
216K1W/41PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.20 4 124.31 2 126.31
217K1M/117HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník128.85 0 124.65 2 126.65
218K1M/118ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky128.22 2 125.01 2 127.01
219K1W/42RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor127.02 0 129.12 0 127.02
220K1M/119PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice127.16 0 127.77 0 127.16
221K1M/120DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha126.98 2 127.18 0 127.18
222K1W/43LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus127.27 0 126.65 2 127.27
223K1W/44PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník129.95 4 127.29 0 127.29
224C1M/45EGERT Luděk 1971 3 Rakovník127.82 2 125.33 2 127.33
225C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
127.24 2 127.34 0 127.34
226K1M/121NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.88 4 127.40 0 127.40
227K1M/122ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak136.87 108 121.44 6 127.44
228C2M/4VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974 2 VS Tábor
VS Tábor
130.43 2 125.63 2 127.63
229K1W/45SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy128.19 2 125.64 2 127.64
230C1M/46VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.70 0 127.90 0 127.90
231K1M/123BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště128.43 52 127.91 0 127.91
232C1W/12KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ Frol123.96 4 126.02 2 127.96
233K1W/46PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec4.00 999 126.05 2 128.05
234C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
128.20 0 127.10 2 128.20
235C1M/47CARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha122.21 6 132.30 10 128.21
236K1M/124LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec122.21 12 126.56 2 128.56
237K1M/125BUREŠ Jan 1978 3 Sušice126.17 4 124.60 4 128.60
238K1M/126CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol129.65 2 126.73 2 128.73
239K1M/127GROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz130.67 4 128.93 0 128.93
240K1W/47BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha127.24 2 129.17 0 129.17
241C2X/3BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
129.36 0 128.28 2 129.36
242K1W/48SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy130.33 2 129.39 0 129.39
243K1M/128SALÁK Petr 2004 3 Blovice128.87 6 129.48 0 129.48
244C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
129.51 0 129.63 2 129.51
245K1M/129DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.125.72 4 130.85 4 129.72
246K1M/130MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha139.76 2 129.79 0 129.79
247K1M/131POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha125.89 4 132.49 0 129.89
248K1W/49BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice132.82 0 128.18 2 130.18
249C1M/48KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.55 0 130.29 0 130.29
250K1M/132HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy126.71 4 128.15 4 130.71
251C1M/49BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa130.76 0 132.49 0 130.76
252K1M/133PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha128.29 52 129.00 2 131.00
253K1W/50HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha129.01 2 130.25 4 131.01
254K1W/51MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja129.93 2 131.57 0 131.57
255K1M/134SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec132.91 2 127.69 4 131.69
256C1M/50PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha129.91 2 132.47 0 131.91
257K1W/52MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha132.33 6 132.72 0 132.72
258K1W/53HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak134.10 2 133.23 0 133.23
259C2M/7LÍBAL Tomáš
MRŮZEK David
2008
1976
KK Brand
Dukla B.
127.99 6 127.72 6 133.72
260C1M/51ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus131.82 2 4.00 999 133.82
261K1M/135HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy132.56 6 129.98 4 133.98
262K1W/54PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.19 6 132.21 2 134.21
263C1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor132.36 2 135.71 2 134.36
264K1M/136MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha130.66 4 132.88 4 134.66
265C1M/52FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice130.75 4 4.00 999 134.75
266K1M/137VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz136.43 2 135.70 0 135.70
267C2M/8ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
133.90 2 134.04 4 135.90
268C2M/9KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
130.17 6 4.00 999 136.17
269K1M/138CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha146.50 156 136.19 0 136.19
270C1M/53MÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.86 2 136.25 0 136.25
271K1W/55KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy138.99 0 136.27 0 136.27
272K1M/139HORÁK David 2009 USK Pha130.36 6 129.39 8 136.36
273K1M/140KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB139.29 2 134.85 2 136.85
274K1M/141DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec136.06 102 134.95 2 136.95
275K1W/56KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak140.85 4 135.07 2 137.07
276C1M/54EGERT Tomáš 2004 Rakovník129.15 8 131.16 8 137.15
277C1M/55BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy131.39 10 135.41 2 137.41
278C2M/10NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
131.41 6 131.33 10 137.41
279K1M/142AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice136.27 2 135.67 2 137.67
280K1M/143UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.83 0 138.98 0 137.83
281C1M/56NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.146.72 54 134.07 4 138.07
282K1M/144VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor134.25 4 138.10 2 138.25
283C1W/14ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB141.29 2 139.46 0 139.46
284K1M/145SEMERÁD Vít 2010 Roudnice147.25 54 137.88 2 139.88
285C2M/11PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
139.51 12 137.99 2 139.99
286K1M/146ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor129.15 56 138.12 2 140.12
287K1W/57ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky140.19 0 140.08 2 140.19
288C1M/57UHLÍK Jan 2008 Bechyně141.50 2 140.21 0 140.21
289K1W/58SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor149.77 54 140.89 0 140.89
290K1M/147ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.01 0 139.81 2 141.01
291C2M/12KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
144.84 0 141.99 0 141.99
292C2X/4MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
138.15 4 4.00 999 142.15
293C2X/5POSPÍŠILOVÁ Jitka
NOVÁK Matouš
1989
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
140.97 2 140.41 2 142.41
294K1M/148DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy142.08 8 138.54 4 142.54
295K1M/149RIANT Antonín 2010 VS Tábor145.54 2 143.72 0 143.72
296C2M/13CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
144.11 8 143.23 2 145.23
297K1M/150KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha140.19 6 144.32 56 146.19
298C2X/6ŠAMPALÍKOVÁ Klára
MÁDROVÁ Amálie
2004
2003
2 Loko Plz
Loko Plz
150.90 2 144.26 2 146.26
299C1W/15MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov146.27 0 145.26 2 146.27
300C2X/7ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
155.78 4 144.35 2 146.35
301K1M/151VRANÝ Matěj 2006 3 Frol154.54 58 142.38 4 146.38
302K1M/152TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn146.47 0 150.47 4 146.47
303K1M/153HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha167.32 4 142.60 4 146.60
304C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
142.82 4 1.00 999 146.82
305C2X/9HABICH Bohumil
BROTÁNKOVÁ Petra
1991
2001
2 VS Tábor
Loko Plz
143.68 4 4.00 999 147.68
306C2M/14VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
145.66 10 141.83 6 147.83
307C1M/58VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.91 4 1.00 999 147.91
308C2X/10HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
144.14 4 4.00 999 148.14
309C1W/16HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy148.34 8 142.52 6 148.52
310K1W/59VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand146.66 2 147.22 2 148.66
311K1M/154SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha151.39 10 147.51 2 149.51
312K1W/60SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.68 8 153.28 8 149.68
313C2X/11KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
159.63 6 148.44 2 150.44
314K1M/155HILAR Mikoláš 2009 USK Pha154.34 0 148.52 2 150.52
315K1W/61NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.99 4 147.82 6 150.99
316C1M/59KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy148.29 4 4.00 999 152.29
317K1W/62ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice146.30 6 159.17 2 152.30
318C2X/12VACULOVÁ Lucie
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
149.19 4 172.13 14 153.19
319C1W/17TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy153.51 0 152.76 4 153.51
320K1W/63KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.23 4 145.80 52 154.23
321K1M/156TESAŘ Petr 2006 Loko Plz171.12 14 147.96 8 155.96
322K1M/157PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB152.59 6 156.58 0 156.58
323K1W/64BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa172.52 2 154.64 2 156.64
324K1M/158CARBOL Jáchym 2006 Frol166.66 4 154.71 2 156.71
325C2M/15EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
Rakovník
Rakovník
147.80 14 148.73 8 156.73
326C1M/60PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice154.83 2 158.32 6 156.83
327K1M/159KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn149.00 8 166.76 4 157.00
328K1M/160SEIDL Marek 2010 Boh.Pha149.67 8 153.87 54 157.67
329C2X/13KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
158.24 0 157.77 4 158.24
330K1W/65HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy152.85 52 154.50 4 158.50
331K1W/66PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz160.10 6 155.37 6 161.37
332K1M/161KEPŠTA Martin 2009 KK Brand219.61 14 151.62 10 161.62
333K1M/162HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň165.24 12 149.68 12 161.68
334C2M/16BRAMBORA Ondřej
SEDLAŘÍK Adam
2005
2005
Kralupy
Kralupy
157.76 14 150.11 12 162.11
335K1M/163NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand165.10 54 158.56 4 162.56
336K1M/164KAREŠ Samuel 2009 Roudnice279.19 108 157.44 6 163.44
337C2M/17HRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
Kralupy
Kralupy
151.59 14 162.41 12 165.59
338C2M/18SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
164.36 4 159.69 6 165.69
339K1M/165VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn160.89 6 160.10 6 166.10
340K1M/166KOT Michal 2006 Boh.Pha171.34 10 154.40 16 170.40
341C2M/19RIANTOVÁ Marie
SMETANOVÁ Anna
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
173.67 60 161.23 10 171.23
342K1W/67HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň162.68 10 166.17 54 172.68
343C2M/20RIANTOVÁ Anežka
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2008
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
161.57 12 167.88 8 173.57
344K1M/167HADRABA Michal 1976 Frol163.01 12 1.00 999 175.01
345K1W/68PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand167.34 58 171.29 6 177.29
346K1M/168HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha188.99 14 171.61 6 177.61
347C2M/21HORÁKOVÁ Julie
TKADLECOVÁ Kateřina
2006
2005
Kralupy
Kralupy
172.90 64 172.54 6 178.54
348C2X/14NOVÁKOVÁ Marcela
NOVÁK Václav
1974
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
160.05 108 170.90 8 178.90
349K1W/69VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand172.10 10 171.22 8 179.22
350C2M/22ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
167.92 18 168.31 18 185.92
351K1W/70CARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha179.22 10 186.75 8 189.22
352K1W/71PODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha168.48 60 162.81 56 218.81
353K1M/169MRŮZEK David 2010 KK Brand188.87 62 205.02 16 221.02
354K1M/170HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand181.67 160 163.78 64 227.78
355K1M/171ČERNOCH Štěpán   Kadaň289.62 56 216.11 12 228.11
356K1M/172FOLTÍN Radim 2010 KK Brand175.41 118 174.11 58 232.11
357K1M/173VANĚK Daniel 2008 KK Brand191.46 54 196.13 106 245.46
358K1M/174ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha197.38 68 237.89 104 265.38
359K1M/175SKALKA Matěj 2009 USK Pha274.93 106 227.26 52 279.26
360K1W/72VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand202.46 164 4.00 999 366.46
361K1M/176LÍBAL Tomáš 2008 KK Brand1.00 999 149.80 314 463.80
Oddíl

Historie procházení