Slalom ve Strakonicích

30.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha109.16 0 108.67 0 108.67 36
2.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha112.51 0 110.22 0 110.221.55/1,432
3.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.41 0 113.21 0 112.413.74/3,428
4.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.114.12 0 114.71 2 114.125.45/5,024
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV119.93 0 116.52 0 116.527.85/7,220
6.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB120.86 0 118.56 0 118.569.89/9,116
7. FRYŠOVÁ Petra   USK Pha4.00 999 120.84 0 120.8412.17/11,212
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.07 0 121.46 0 121.4612.79/11,88
9.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy122.66 4 120.60 2 122.6013.93/12,87
10.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha125.27 4 118.90 4 122.9014.23/13,16
11.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn122.72 2 125.31 2 124.7216.05/14,85
12.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ Frol123.96 4 126.02 2 127.9619.29/17,84
13.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor132.36 2 135.71 2 134.3625.69/23,63
14.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB141.29 2 139.46 0 139.4630.79/28,32
15.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov146.27 0 145.26 2 146.2737.60/34,61
16.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy148.34 8 142.52 6 148.5239.85/36,70
17.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy153.51 0 152.76 4 153.5144.84/41,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.101.86 2 101.66 0 101.66 111
2.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn102.71 2 100.69 2 102.691.03/1,0107
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV102.79 2 103.62 4 104.793.13/3,1103
4.1/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn109.62 0 105.57 0 105.573.91/3,899
5.3/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor106.07 0 104.31 4 106.074.41/4,395
6.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn108.23 0 107.03 0 107.035.37/5,391
7.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.82 0 107.18 0 107.185.52/5,487
8.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor111.35 0 108.74 0 108.747.08/7,083
9.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 109.08 0 109.087.42/7,379
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.09 4 109.59 0 109.597.93/7,875
11. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB109.87 0 109.70 0 109.708.04/7,971
12.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.42 0 111.22 2 110.428.76/8,667
13.8/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK111.34 2 110.67 0 110.679.01/8,963
14.9/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus109.16 2 110.72 0 110.729.06/8,959
15. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor3.00 999 107.22 4 111.229.56/9,455
16.10/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor112.12 0 112.98 0 112.1210.46/10,351
17. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník122.56 0 112.40 0 112.4010.74/10,647
18.2/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn113.57 4 113.08 0 113.0811.42/11,243
19.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.39 0 113.83 0 113.3911.73/11,539
20.3/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn112.40 2 112.75 2 114.4012.74/12,535
21.1/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak112.91 2 114.18 2 114.9113.25/13,034
22.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov115.48 0 115.41 0 115.4113.75/13,533
23.1/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand118.65 0 115.97 0 115.9714.31/14,132
24. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor126.18 52 113.98 2 115.9814.32/14,131
25.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.47 4 116.22 0 116.2214.56/14,330
26.2/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav119.32 0 116.54 0 116.5414.88/14,629
27.2/VSKUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.67 0 117.98 0 117.9816.32/16,128
28.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy120.03 2 116.05 2 118.0516.39/16,127
29.1/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov122.18 2 118.30 0 118.3016.64/16,426
30. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor120.04 2 118.41 0 118.4116.75/16,525
31.4/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy119.97 0 118.46 0 118.4616.80/16,524
32.3/VPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice118.79 0 119.75 4 118.7917.13/16,923
33.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz119.72 0 119.02 0 119.0217.36/17,122
33.5/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB120.49 0 119.02 0 119.0217.36/17,121
35.2/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.85 4 119.06 0 119.0617.40/17,120
36.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor128.86 0 119.66 0 119.6618.00/17,719
37.3/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol116.02 4 125.55 2 120.0218.36/18,118
38.7/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus120.33 0 4.00 999 120.3318.67/18,417
39.4/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor123.76 0 121.13 0 121.1319.47/19,216
40.4/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.53 4 4.00 999 121.5319.87/19,515
41.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.00 0 126.10 0 123.0021.34/21,014
42.5/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.28 54 123.60 0 123.6021.94/21,613
43.4/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB122.15 2 124.31 0 124.1522.49/22,112
44. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB125.49 2 124.60 0 124.6022.94/22,611
45.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník127.82 2 125.33 2 127.3325.67/25,310
46.6/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.70 0 127.90 0 127.9026.24/25,89
47.5/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha122.21 6 132.30 10 128.2126.55/26,18
48.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV130.55 0 130.29 0 130.2928.63/28,20
49.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa130.76 0 132.49 0 130.7629.10/28,67
50.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha129.91 2 132.47 0 131.9130.25/29,80
51.8/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus131.82 2 4.00 999 133.8232.16/31,66
52.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice130.75 4 4.00 999 134.7533.09/32,55
53.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.86 2 136.25 0 136.2534.59/34,04
54.7/DMEGERT Tomáš 2004 Rakovník129.15 8 131.16 8 137.1535.49/34,93
55.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy131.39 10 135.41 2 137.4135.75/35,22
56.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.146.72 54 134.07 4 138.0736.41/35,81
57.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně141.50 2 140.21 0 140.2138.55/37,90
58.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.91 4 1.00 999 147.9146.25/45,50
59.10/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy148.29 4 4.00 999 152.2950.63/49,80
60.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice154.83 2 158.32 6 156.8355.17/54,30
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Martin   Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
112.25 2 4.00 999 114.25 40
2. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
122.58 2 123.19 0 123.198.94/7,836
3.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
127.24 2 127.34 0 127.3413.09/11,532
4.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974 2 VS Tábor
VS Tábor
130.43 2 125.63 2 127.6313.38/11,728
5.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
128.20 0 127.10 2 128.2013.95/12,224
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
129.51 0 129.63 2 129.5115.26/13,420
7. LÍBAL Tomáš
MRŮZEK David
2008
1976
KK Brand
Dukla B.
127.99 6 127.72 6 133.7219.47/17,016
8.3/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
133.90 2 134.04 4 135.9021.65/18,912
9.1/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
130.17 6 4.00 999 136.1721.92/19,211
10.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
131.41 6 131.33 10 137.4123.16/20,310
11.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
139.51 12 137.99 2 139.9925.74/22,59
12.2/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
144.84 0 141.99 0 141.9927.74/24,38
13.2/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
144.11 8 143.23 2 145.2330.98/27,17
14.3/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
145.66 10 141.83 6 147.8333.58/29,46
15.1/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
Rakovník
Rakovník
147.80 14 148.73 8 156.7342.48/37,25
16.3/ZSBRAMBORA Ondřej
SEDLAŘÍK Adam
2005
2005
Kralupy
Kralupy
157.76 14 150.11 12 162.1147.86/41,94
17.4/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
Kralupy
Kralupy
151.59 14 162.41 12 165.5951.34/44,93
18.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
164.36 4 159.69 6 165.6951.44/45,02
19.2/DSRIANTOVÁ Marie
SMETANOVÁ Anna
2006
2002
3 VS Tábor
VS Tábor
173.67 60 161.23 10 171.2356.98/49,91
20.2/DMRIANTOVÁ Anežka
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
2008
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
161.57 12 167.88 8 173.5759.32/51,90
21.4/ZSHORÁKOVÁ Julie
TKADLECOVÁ Kateřina
2006
2005
Kralupy
Kralupy
172.90 64 172.54 6 178.5464.29/56,30
22.5/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
167.92 18 168.31 18 185.9271.67/62,70
  VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
2.00 999 2.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch
BABOUČEK Antonín
2005
2007
3 Frol
Frol
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  3 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha89.77 0 4.00 999 89.77 146
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice96.08 2 95.80 2 97.808.03/8,9138
3.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB99.06 0 99.03 2 99.069.29/10,3134
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy100.05 0 102.85 6 100.0510.28/11,5130
5.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK101.68 0 101.69 2 101.6811.91/13,3126
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor102.45 0 102.09 0 102.0912.32/13,7122
7.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.01 0 103.80 0 103.8014.03/15,6118
8.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.92 2 110.79 4 105.9216.15/18,0114
9.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.11 0 107.06 0 107.0617.29/19,3110
10.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn108.72 6 105.13 2 107.1317.36/19,3106
11.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.47 2 108.08 0 108.0818.31/20,4102
12.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha108.42 2 106.39 2 108.3918.62/20,798
13.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec110.35 2 108.57 0 108.5718.80/20,994
14.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn111.43 2 108.91 0 108.9119.14/21,390
15.5/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.61 2 109.41 0 109.4119.64/21,986
16.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha109.45 6 109.24 2 111.2421.47/23,982
17. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.116.73 0 111.95 0 111.9522.18/24,778
18.3/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky112.95 0 113.93 0 112.9523.18/25,874
19.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz112.53 2 113.70 0 113.7023.93/26,770
20.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.115.73 4 114.25 0 114.2524.48/27,366
21.4/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak116.86 0 114.29 0 114.2924.52/27,362
22.5/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK115.29 0 114.80 0 114.8025.03/27,958
23.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice112.76 4 111.32 4 115.3225.55/28,554
24.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz115.15 2 113.46 2 115.4625.69/28,650
25.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB113.26 4 113.92 2 115.9226.15/29,146
26. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice116.35 0 118.27 0 116.3526.58/29,642
27.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.21 0 116.81 0 116.8127.04/30,138
28.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice114.19 4 115.36 2 117.3627.59/30,734
29.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB117.59 0 118.31 2 117.5927.82/31,033
30.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.80 2 116.17 4 118.8029.03/32,332
31.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB121.26 0 121.29 2 121.2631.49/35,131
32.9/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy120.26 2 119.58 4 122.2632.49/36,230
33.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor122.33 0 120.23 4 122.3332.56/36,329
34.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz121.24 4 122.67 0 122.6732.90/36,628
35.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.22 0 123.89 0 123.8934.12/38,027
36.10/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor125.00 2 123.96 0 123.9634.19/38,126
37.11/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.04 2 124.08 2 125.0435.27/39,325
38.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol128.35 0 125.06 0 125.0635.29/39,324
39.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník131.66 2 125.61 0 125.6135.84/39,923
40. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz126.29 2 123.89 2 125.8936.12/40,222
41.10/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice126.20 4 124.31 2 126.3136.54/40,721
42.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor127.02 0 129.12 0 127.0237.25/41,520
43.7/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus127.27 0 126.65 2 127.2737.50/41,819
44.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník129.95 4 127.29 0 127.2937.52/41,818
45.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy128.19 2 125.64 2 127.6437.87/42,217
46.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec4.00 999 126.05 2 128.0538.28/42,616
47.8/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha127.24 2 129.17 0 129.1739.40/43,915
48.8/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy130.33 2 129.39 0 129.3939.62/44,114
49.9/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice132.82 0 128.18 2 130.1840.41/45,013
50. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha129.01 2 130.25 4 131.0141.24/45,912
51. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja129.93 2 131.57 0 131.5741.80/46,611
52.10/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha132.33 6 132.72 0 132.7242.95/47,810
53.11/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak134.10 2 133.23 0 133.2343.46/48,49
54.11/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha131.19 6 132.21 2 134.2144.44/49,58
55.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy138.99 0 136.27 0 136.2746.50/51,87
56.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak140.85 4 135.07 2 137.0747.30/52,76
57.13/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky140.19 0 140.08 2 140.1950.42/56,25
58.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor149.77 54 140.89 0 140.8951.12/56,94
59.14/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand146.66 2 147.22 2 148.6658.89/65,63
60.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.68 8 153.28 8 149.6859.91/66,72
61.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor146.99 4 147.82 6 150.9961.22/68,21
62.1/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice146.30 6 159.17 2 152.3062.53/69,70
63.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.23 4 145.80 52 154.2364.46/71,80
64.15/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa172.52 2 154.64 2 156.6466.87/74,50
65.2/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy152.85 52 154.50 4 158.5068.73/76,60
66.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz160.10 6 155.37 6 161.3771.60/79,80
67.16/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň162.68 10 166.17 54 172.6882.91/92,40
68.3/PZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand167.34 58 171.29 6 177.2987.52/97,50
69.4/PZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand172.10 10 171.22 8 179.2289.45/99,60
70.5/PZCARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha179.22 10 186.75 8 189.2299.45/110,80
71.6/PZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha168.48 60 162.81 56 218.81129.04/143,70
72.7/PZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand202.46 164 4.00 999 366.46276.69/308,20
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB89.35 4 88.16 0 88.16 284
2.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz90.25 6 88.22 0 88.220.06/0,1280
3. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice94.49 0 91.53 0 91.533.37/3,8276
4.2/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak91.66 0 94.35 6 91.663.50/4,0272
5.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz92.30 0 91.71 0 91.713.55/4,0268
6. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice94.45 2 91.90 0 91.903.74/4,2264
7.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.45 0 92.11 0 92.113.95/4,5260
8.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB93.77 2 92.42 0 92.424.26/4,8256
9.3/VMTAIŠL Filip 1976 3+ Sušice91.06 2 98.57 52 93.064.90/5,6252
10.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 89.32 4 93.325.16/5,9248
11.3/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.40 0 93.79 0 93.795.63/6,4244
12.5/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně94.12 0 91.40 52 94.125.96/6,8240
13.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn95.76 6 96.56 0 96.568.40/9,5236
14.5/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.96.84 0 98.93 2 96.848.68/9,8232
15.2/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.13 2 98.64 0 98.6410.48/11,9228
16.1/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.75 0 96.98 2 98.7510.59/12,0224
17.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha97.31 2 96.00 4 99.3111.15/12,6220
18.3/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.34 0 100.67 54 99.3411.18/12,7216
19.6/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice99.36 0 103.70 2 99.3611.20/12,7212
20.2/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.54 4 99.40 0 99.4011.24/12,7208
21.7/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand105.62 2 97.41 2 99.4111.25/12,8204
22.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.73 2 104.46 4 99.7311.57/13,1200
23.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.83 0 100.71 0 100.7112.55/14,2196
24.1/DSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec96.29 6 96.86 4 100.8612.70/14,4192
25.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy101.96 0 100.90 0 100.9012.74/14,5188
26.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.23 2 101.64 0 101.2313.07/14,8184
27.8/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand104.05 6 101.24 0 101.2413.08/14,8180
28.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.101.97 2 101.44 0 101.4413.28/15,1176
29.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz102.16 0 101.46 0 101.4613.30/15,1172
30.4/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor100.22 52 99.75 2 101.7513.59/15,4168
31.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB103.63 0 101.77 0 101.7713.61/15,4164
32.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.80 4 100.62 2 102.6214.46/16,4160
33.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz104.21 0 102.69 0 102.6914.53/16,5156
34.7/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice101.62 2 110.17 4 103.6215.46/17,5152
35.8/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha107.87 0 103.67 0 103.6715.51/17,6148
36.9/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec99.81 4 104.49 2 103.8115.65/17,8144
37.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.104.15 0 104.42 4 104.1515.99/18,1140
38.4/U23ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus100.62 4 101.23 4 104.6216.46/18,7136
39.7/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 105.16 0 105.1617.00/19,3132
40.10/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand105.26 0 107.55 0 105.2617.10/19,4128
41.9/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav106.53 0 103.27 2 105.2717.11/19,4124
42.10/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice105.69 4 103.41 2 105.4117.25/19,6120
43.2/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak108.99 2 105.60 0 105.6017.44/19,8116
44.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz102.67 4 103.96 2 105.9617.80/20,2112
45.11/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB104.20 2 103.09 4 106.2018.04/20,5108
46. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy106.15 2 104.30 2 106.3018.14/20,6104
47.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice106.35 0 108.57 2 106.3518.19/20,6100
48.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice104.75 2 106.23 2 106.7518.59/21,196
49.12/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand107.51 0 109.07 0 107.5119.35/21,992
50.13/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand116.60 0 105.90 2 107.9019.74/22,491
51.11/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice107.92 2 107.98 0 107.9819.82/22,590
52.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.36 4 114.04 2 108.3620.20/22,989
53.14/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily110.29 0 108.53 0 108.5320.37/23,188
54.12/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha112.18 2 108.81 0 108.8120.65/23,487
55.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice106.84 2 109.73 2 108.8420.68/23,586
56.3/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand104.95 4 108.13 8 108.9520.79/23,685
57.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.64 2 107.63 2 109.6321.47/24,484
58.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň110.04 4 109.74 0 109.7421.58/24,583
59.15/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand107.92 2 104.90 8 109.9221.76/24,782
60.13/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.54 6 110.26 0 110.2622.10/25,181
61.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy110.39 0 110.02 2 110.3922.23/25,280
62.4/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK110.94 0 111.39 4 110.9422.78/25,879
63.5/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně108.96 2 110.48 6 110.9622.80/25,978
64. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV112.76 0 111.29 0 111.2923.13/26,277
65.11/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy113.87 2 111.44 0 111.4423.28/26,476
66.12/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor112.59 0 4.00 999 112.5924.43/27,775
67.6/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand113.22 0 112.73 0 112.7324.57/27,974
68.14/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor113.00 2 110.74 2 112.7424.58/27,973
69.16/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB112.81 0 114.28 6 112.8124.65/28,072
70.7/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.113.35 0 113.86 4 113.3525.19/28,671
71.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.115.46 2 113.42 0 113.4225.26/28,770
72.8/VPAZOUREK Jan 1973 Bechyně116.45 0 111.60 2 113.6025.44/28,969
73.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice118.95 4 113.96 0 113.9625.80/29,368
74.17/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor114.20 0 117.03 4 114.2026.04/29,567
75.13/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně115.19 6 112.46 2 114.4626.30/29,866
76.15/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy113.81 4 112.48 2 114.4826.32/29,965
77.18/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice114.35 2 110.53 4 114.5326.37/29,964
78.16/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB115.09 0 116.12 6 115.0926.93/30,563
79.14/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus117.97 0 115.18 0 115.1827.02/30,662
80.17/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha115.19 0 116.01 0 115.1927.03/30,761
81. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV117.94 0 115.75 0 115.7527.59/31,360
82.8/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha119.41 6 115.85 0 115.8527.69/31,459
83.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha116.39 0 119.75 2 116.3928.23/32,00
84.18/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec114.41 4 116.40 0 116.4028.24/32,058
85.19/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol108.63 8 110.41 6 116.4128.25/32,057
86.20/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha116.55 0 118.29 2 116.5528.39/32,256
87.21/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak112.63 4 115.67 4 116.6328.47/32,355
88.15/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor119.16 0 116.66 0 116.6628.50/32,354
89.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz115.51 2 115.36 2 117.3629.20/33,153
90.9/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí121.26 4 118.08 0 118.0829.92/33,952
91.10/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn116.39 2 120.17 2 118.3930.23/34,351
92.11/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník123.80 0 118.99 0 118.9930.83/35,050
93.19/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor117.13 4 119.13 0 119.1330.97/35,149
94.10/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy117.30 2 117.01 8 119.3031.14/35,348
95.22/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol117.17 8 115.80 4 119.8031.64/35,947
96.20/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník113.89 6 114.23 6 119.8931.73/36,046
97.21/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor123.10 6 117.95 2 119.9531.79/36,145
98.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec121.16 0 120.09 0 120.0931.93/36,244
99.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV120.18 0 120.06 4 120.1832.02/36,30
100.23/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB120.79 2 118.49 2 120.4932.33/36,743
101.4/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník121.33 2 118.68 2 120.6832.52/36,942
101.24/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB114.68 6 112.57 52 120.6832.52/36,941
103.3/PZLANGER Filip 2009 USK Pha120.53 2 116.73 4 120.7332.57/36,90
104.16/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor116.59 6 116.05 6 122.0533.89/38,440
105.7/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz121.30 2 120.46 2 122.4634.30/38,939
106.11/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak122.85 0 118.74 4 122.7434.58/39,238
107.12/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn116.99 6 124.92 2 122.9934.83/39,537
108.8/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 123.21 0 123.2135.05/39,836
109.13/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha125.57 2 123.24 0 123.2435.08/39,835
110.17/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky122.81 2 121.62 2 123.6235.46/40,234
111.9/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.123.77 0 130.20 0 123.7735.61/40,433
112.10/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus126.79 0 123.85 0 123.8535.69/40,532
113.4/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak122.19 2 125.36 2 124.1936.03/40,90
114.18/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója125.66 0 125.56 6 125.6637.50/42,531
115.19/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa128.41 2 124.04 2 126.0437.88/43,030
116.20/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy126.06 0 126.46 2 126.0637.90/43,029
117.11/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník128.85 0 124.65 2 126.6538.49/43,728
118.12/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky128.22 2 125.01 2 127.0138.85/44,127
119.14/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice127.16 0 127.77 0 127.1639.00/44,226
120.12/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha126.98 2 127.18 0 127.1839.02/44,325
121.13/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.88 4 127.40 0 127.4039.24/44,524
122.25/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak136.87 108 121.44 6 127.4439.28/44,623
123.26/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště128.43 52 127.91 0 127.9139.75/45,122
124.27/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec122.21 12 126.56 2 128.5640.40/45,821
125.21/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice126.17 4 124.60 4 128.6040.44/45,920
126.22/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol129.65 2 126.73 2 128.7340.57/46,019
127.15/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz130.67 4 128.93 0 128.9340.77/46,218
128.22/DMSALÁK Petr 2004 3 Blovice128.87 6 129.48 0 129.4841.32/46,917
129.16/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.125.72 4 130.85 4 129.7241.56/47,116
130.5/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha139.76 2 129.79 0 129.7941.63/47,20
131.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha125.89 4 132.49 0 129.8941.73/47,315
132.18/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy126.71 4 128.15 4 130.7142.55/48,314
133.6/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha128.29 52 129.00 2 131.0042.84/48,60
134.19/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec132.91 2 127.69 4 131.6943.53/49,413
135.7/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy132.56 6 129.98 4 133.9845.82/52,00
136.5/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha130.66 4 132.88 4 134.6646.50/52,712
137.20/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz136.43 2 135.70 0 135.7047.54/53,911
138.8/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha146.50 156 136.19 0 136.1948.03/54,50
139.9/PZHORÁK David 2009 USK Pha130.36 6 129.39 8 136.3648.20/54,70
140.28/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB139.29 2 134.85 2 136.8548.69/55,210
141.21/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec136.06 102 134.95 2 136.9548.79/55,39
142.10/PZAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice136.27 2 135.67 2 137.6749.51/56,20
143.11/PZUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně137.83 0 138.98 0 137.8349.67/56,30
144.22/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor134.25 4 138.10 2 138.2550.09/56,88
145.12/PZSEMERÁD Vít 2010 Roudnice147.25 54 137.88 2 139.8851.72/58,70
146.23/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor129.15 56 138.12 2 140.1251.96/58,97
147.14/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.01 0 139.81 2 141.0152.85/59,96
148.13/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy142.08 8 138.54 4 142.5454.38/61,70
149.14/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor145.54 2 143.72 0 143.7255.56/63,00
150.15/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha140.19 6 144.32 56 146.1958.03/65,80
151.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol154.54 58 142.38 4 146.3858.22/66,05
152.16/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn146.47 0 150.47 4 146.4758.31/66,10
153.17/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha167.32 4 142.60 4 146.6058.44/66,30
154.18/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha151.39 10 147.51 2 149.5161.35/69,60
155.19/PZHILAR Mikoláš 2009 USK Pha154.34 0 148.52 2 150.5262.36/70,70
156.30/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz171.12 14 147.96 8 155.9667.80/76,94
157.23/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB152.59 6 156.58 0 156.5868.42/77,63
158.31/ZSCARBOL Jáchym 2006 Frol166.66 4 154.71 2 156.7168.55/77,82
159.24/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn149.00 8 166.76 4 157.0068.84/78,11
160.20/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha149.67 8 153.87 54 157.6769.51/78,80
161.21/PZKEPŠTA Martin 2009 KK Brand219.61 14 151.62 10 161.6273.46/83,30
162.22/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň165.24 12 149.68 12 161.6873.52/83,40
163.23/PZNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand165.10 54 158.56 4 162.5674.40/84,40
164.24/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice279.19 108 157.44 6 163.4475.28/85,40
165.25/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn160.89 6 160.10 6 166.1077.94/88,40
166.32/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha171.34 10 154.40 16 170.4082.24/93,30
167.23/VMHADRABA Michal 1976 Frol163.01 12 1.00 999 175.0186.85/98,50
168.26/PZHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha188.99 14 171.61 6 177.6189.45/101,50
169.27/PZMRŮZEK David 2010 KK Brand188.87 62 205.02 16 221.02132.86/150,70
170.28/PZHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand181.67 160 163.78 64 227.78139.62/158,40
171.29/PZČERNOCH Štěpán   Kadaň289.62 56 216.11 12 228.11139.95/158,70
172.30/PZFOLTÍN Radim 2010 KK Brand175.41 118 174.11 58 232.11143.95/163,30
173.25/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand191.46 54 196.13 106 245.46157.30/178,40
174.31/PZZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha197.38 68 237.89 104 265.38177.22/201,00
175.32/PZSKALKA Matěj 2009 USK Pha274.93 106 227.26 52 279.26191.10/216,80
176.26/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand1.00 999 149.80 314 463.80375.64/426,10
  PLUTA Adam 2008 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLICKA Jan   9 LFC Linz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav   Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Libor   3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEHNO Petr 2003 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
118.90 4 4.00 999 122.90 36
2. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
Kralupy
Kralupy
127.38 0 124.80 0 124.801.90/1,532
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
129.36 0 128.28 2 129.366.46/5,328
4. MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
138.15 4 4.00 999 142.1519.25/15,724
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka
NOVÁK Matouš
1989
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
140.97 2 140.41 2 142.4119.51/15,920
6.1/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára
MÁDROVÁ Amálie
2004
2003
2 Loko Plz
Loko Plz
150.90 2 144.26 2 146.2623.36/19,016
7.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
155.78 4 144.35 2 146.3523.45/19,112
8. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
142.82 4 1.00 999 146.8223.92/19,58
9. HABICH Bohumil
BROTÁNKOVÁ Petra
1991
2001
2 VS Tábor
Loko Plz
143.68 4 4.00 999 147.6824.78/20,24
10. HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
144.14 4 4.00 999 148.1425.24/20,53
11. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
159.63 6 148.44 2 150.4427.54/22,42
12.1/U23VACULOVÁ Lucie
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
149.19 4 172.13 14 153.1930.29/24,61
13.2/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
158.24 0 157.77 4 158.2435.34/28,80
14. NOVÁKOVÁ Marcela
NOVÁK Václav
1974
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
160.05 108 170.90 8 178.9056.00/45,60
  SMETANOVÁ Anna
VELENOVSKÝ Vojta
2002
2008
VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1998
1965
2 Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení