Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů

29.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha83.49 0 82.31 0 82.31
2K1M/1HAJDUCH Jaroslav, 2004, Ot.Strak HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak85.63 4 83.45 0 83.45
3K1M/2MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 83.67 0 83.67
4K1M/3HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně88.98 2 84.24 0 84.24
5K1M/4CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz98.24 50 80.49 4 84.49
6K1M/5BOUZEK Filip 1992 2 Sušice85.09 0 87.76 2 85.09
7K1M/6POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice85.66 0 85.34 0 85.34
8K1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.98 4 86.26 0 86.26
9K1M/8GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz87.34 0 86.43 0 86.43
10K1M/9TURNER Karel 2004 2 Sušice86.89 6 86.68 0 86.68
11K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB83.19 4 82.79 4 86.79
12K1M/11MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB88.39 0 87.35 0 87.35
13K1M/12TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice89.56 0 87.44 0 87.44
14K1W/2GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice89.08 4 88.31 0 88.31
15K1M/13CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha88.73 8 88.44 0 88.44
16K1M/14HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec92.03 2 88.84 0 88.84
17K1W/3ŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB94.21 2 90.19 0 90.19
18K1M/15ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.90.93 4 90.37 0 90.37
19K1M/16TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn90.89 0 88.48 2 90.48
20K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice90.50 0 90.13 2 90.50
21K1M/18BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy90.74 0 91.87 0 90.74
22K1M/19NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor89.75 2 90.80 0 90.80
23K1M/20MÍL Jakub 2003 2 Trutnov91.87 2 91.06 0 91.06
24K1M/21MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.92.06 0 95.52 2 92.06
25K1M/22MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.21 2 92.15 0 92.15
26K1M/23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Boh.Pha84.76 8 83.42 52 92.76
27K1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy91.62 2 92.83 0 92.83
28K1M/24PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor93.15 0 93.84 0 93.15
29K1M/25ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha93.98 4 93.23 0 93.23
30C1M/1KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.64 2 93.45 0 93.45
31C1M/2PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.93.75 0 95.34 0 93.75
32K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor94.98 0 93.92 0 93.92
33K1M/26MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 93.96 0 93.96
34K1W/6HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK95.84 0 94.02 0 94.02
35K1M/27GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice95.23 0 92.51 2 94.51
36K1M/28ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz98.55 0 94.70 0 94.70
37K1W/7RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha95.40 0 94.86 0 94.86
38C1M/3PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn96.34 4 95.66 0 95.66
39K1M/29SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.67 0 97.47 2 95.67
40K1M/30KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand97.50 4 93.82 2 95.82
41K1M/31KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB97.19 2 95.96 0 95.96
42K1M/32PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.39 0 93.99 2 95.99
43K1M/33HEK Jan 1979 2 Roudnice96.02 0 97.07 2 96.02
44K1M/34ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus4.00 999 94.68 2 96.68
45K1M/35MÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav97.43 0 96.98 0 96.98
46K1M/36PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice97.06 0 98.59 2 97.06
47K1W/8KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha97.23 0 100.20 0 97.23
48K1W/9BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha97.37 0 99.68 0 97.37
49K1M/37JEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand101.91 4 97.37 0 97.37
50K1M/38PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.94 2 93.48 4 97.48
51K1M/39STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec97.97 2 97.49 0 97.49
52K1M/40STEHNO Petr 2003 2 Frol98.41 0 98.27 0 98.27
53C1M/4WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn98.37 0 103.13 0 98.37
54K1M/41BOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.99.81 0 98.58 0 98.58
55K1M/42GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice98.04 2 98.68 0 98.68
56K1M/43KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand98.72 0 99.67 0 98.72
57K1M/44ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz94.96 4 97.66 2 98.96
58C1M/5KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn101.34 0 99.38 0 99.38
59K1M/45VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand100.48 2 99.64 0 99.64
60C1M/6BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.76 0 99.72 0 99.72
61C1M/7ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha101.80 4 97.88 2 99.88
62K1M/46KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy97.92 2 98.51 4 99.92
63K1M/47SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.01 0 100.86 0 100.01
64K1M/48ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.98.04 2 100.10 0 100.04
65C1M/8PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor98.12 2 97.10 4 100.12
66K1M/49CHOD Václav 1961 2 Blovice100.33 2 100.17 0 100.17
67K1M/50ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak100.57 0 102.61 0 100.57
68K1W/10KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV100.01 2 100.60 0 100.60
69C1M/9HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně99.02 6 100.67 0 100.67
70K1M/51ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand98.70 2 102.21 6 100.70
71K1M/52KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.102.55 0 100.74 0 100.74
72C1M/10VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.52 0 101.09 0 101.09
73K1W/11HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.27 2 101.10 0 101.10
74K1M/53PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB99.71 2 101.19 0 101.19
75K1M/54MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak102.95 2 99.30 2 101.30
76K1M/55PANZER Martin 2007 2 Loko Plz101.32 0 99.39 2 101.32
77K1M/56FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.35 0 101.15 2 101.35
78K1W/12HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice104.09 0 101.58 0 101.58
79K1W/13SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha101.60 0 100.56 4 101.60
80K1W/14KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.102.63 0 99.69 2 101.69
81K1M/57KYSELA David 1977 2 Kralupy101.95 0 108.62 0 101.95
82C1M/11WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.00 0 109.56 2 102.00
83K1M/58PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand103.96 0 102.07 0 102.07
84K1W/15HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.02 2 102.09 0 102.09
85C1M/12WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn102.19 0 103.97 2 102.19
86K1M/59BENDA Jan 2005 3+ Roudnice104.49 2 98.19 4 102.19
87K1M/60KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha100.69 2 100.20 2 102.20
88K1W/16HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.78 2 102.45 0 102.45
89K1M/61TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.16 2 98.55 4 102.55
90K1M/62JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV106.65 0 102.56 0 102.56
91C1M/13HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor102.57 0 108.63 0 102.57
92C1M/14NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus103.08 0 102.66 0 102.66
93K1M/63KUTEK Michal 2006 3+ Frol100.75 2 102.05 2 102.75
94K1M/64NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň102.75 2 103.04 0 103.04
95K1W/17ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz105.73 0 103.30 0 103.30
96C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.43 0 104.04 0 103.43
97C1M/15WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB110.07 0 101.61 2 103.61
98K1M/65ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB95.74 8 100.25 4 103.74
99K1M/66BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha99.85 4 104.10 0 103.85
100K1M/67HYNEK Pavel 2003 3+ Semily103.90 0 106.75 4 103.90
101C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha105.95 0 103.94 0 103.94
102K1M/68VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor103.65 4 104.03 0 104.03
103K1M/69NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.07 0 105.84 2 104.07
104K1M/70KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor105.40 2 104.08 0 104.08
105C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
104.25 0 4.00 999 104.25
106K1M/71PAZOUREK Jan 1973 Bechyně104.30 0 104.37 8 104.30
107C1M/16MÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.24 4 100.47 4 104.47
108C1M/17HAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.39 2 104.74 0 104.74
109K1M/72NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor105.16 0 105.00 0 105.00
110C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
105.39 0 105.72 0 105.39
111K1M/73VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand102.38 4 105.56 0 105.56
112K1M/74SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy105.66 0 106.81 0 105.66
113K1M/75TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn105.89 0 105.68 0 105.68
114C1M/18SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus110.99 2 103.74 2 105.74
115C1M/19HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor103.76 2 111.28 0 105.76
116K1M/76PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.105.77 0 107.88 0 105.77
117K1M/76VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.43 2 105.77 0 105.77
118K1W/18ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.50 0 105.79 0 105.79
119K1W/19ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice103.95 2 110.63 0 105.95
120K1W/19CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak108.79 2 105.95 0 105.95
121K1W/21BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB103.96 2 106.46 2 105.96
122K1M/78KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV110.49 0 105.96 0 105.96
123K1W/22STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.33 2 109.15 0 106.33
124C1M/20VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor108.62 2 106.44 0 106.44
125C1M/21PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.47 2 104.76 2 106.47
126C1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn106.28 4 104.62 2 106.62
127K1M/79UHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně105.54 2 106.68 0 106.68
128K1W/23NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky106.76 0 106.76 0 106.76
129C1M/22PECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice108.12 2 106.79 0 106.79
130C1M/23PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor105.49 4 106.80 0 106.80
131K1M/80KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice108.59 2 106.92 0 106.92
132K1W/24HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK106.18 2 106.98 0 106.98
133C1W/4KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.107.03 0 109.88 0 107.03
134K1M/81HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK105.98 4 105.13 2 107.13
135K1W/25GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice109.68 2 107.16 0 107.16
136C1M/24TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn107.40 0 106.22 2 107.40
137C2X/2ZAPLETAL Vojtěch
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1998
1965
2 Boh.Pha
Boh.Pha
108.22 4 107.67 0 107.67
138K1M/82NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy110.09 4 105.73 2 107.73
139K1M/83PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.91 6 105.87 2 107.87
140K1W/26ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.93 0 108.05 0 107.93
141C1M/25HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.86 2 107.96 0 107.96
142K1W/27SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice106.12 2 104.73 4 108.12
143C1M/26HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov108.21 0 110.10 0 108.21
144C1M/27MALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak108.59 2 108.26 0 108.26
145K1M/84ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB105.98 8 104.32 4 108.32
146C1M/28KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor110.43 0 108.36 0 108.36
147K1M/85MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec106.37 2 108.73 0 108.37
148K1M/86VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor112.43 2 106.41 2 108.41
149K1W/28MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz107.83 2 106.48 2 108.48
150C1M/29BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.110.11 2 108.65 0 108.65
151K1M/87SLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav109.84 4 108.70 0 108.70
152K1W/29ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor106.92 2 108.98 0 108.92
153K1M/88KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy116.20 4 109.03 0 109.03
154C1M/30VENC Ondřej 2007 3 KK Brand110.76 2 109.07 0 109.07
155C1M/31SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol107.11 2 116.61 6 109.11
156K1M/89HRON Robin 1979 3+ Kralupy108.10 2 105.36 4 109.36
157K1W/30BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz110.34 0 109.37 0 109.37
158K1W/31TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy108.57 2 109.57 0 109.57
159C1M/32MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy107.70 2 106.47 4 109.70
160K1M/90ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak112.04 6 109.80 0 109.80
161K1M/91DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus109.98 4 109.83 0 109.83
162K1M/92PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí116.36 0 109.84 0 109.84
163C1M/33KUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.25 6 109.85 0 109.85
164C1M/34KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav114.89 4 110.08 0 110.08
165C1M/35VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník108.24 2 116.21 0 110.24
166K1M/93EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník121.71 54 104.30 6 110.30
167K1M/94DRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB108.81 4 106.46 4 110.46
168K1M/95PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha112.28 0 110.48 0 110.48
169C1W/5KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.03 2 110.54 0 110.54
170C1W/6MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy4.00 999 108.84 2 110.84
171C1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB111.32 0 110.93 0 110.93
172K1W/32ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha109.01 2 111.26 2 111.01
173K1M/96BABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol113.59 2 111.04 0 111.04
174K1M/97RIANT Martin 1977 3 VS Tábor114.15 2 111.08 0 111.08
175C1M/36KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB112.22 0 111.14 0 111.14
176K1M/98KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV112.71 0 111.29 0 111.29
177K1M/99ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník110.82 2 111.30 0 111.30
178K1M/100CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol108.83 4 109.33 2 111.33
179K1W/33BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB111.34 0 111.99 0 111.34
180C1M/37ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB111.51 0 113.13 2 111.51
181K1M/101PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník112.69 0 111.65 0 111.65
182K1M/102VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak114.18 0 111.66 0 111.66
183K1M/103PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB109.72 2 114.10 2 111.72
184C1M/38HORAL Martin   Jablonec119.42 8 111.81 0 111.81
185C1M/39KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy114.50 2 111.88 0 111.88
186K1W/34LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav113.83 2 111.89 0 111.89
187K1M/104LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec112.22 0 116.66 4 112.22
188K1M/105HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz114.83 6 110.30 2 112.30
189K1M/106PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha113.28 0 110.31 2 112.31
190K1M/107KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz110.47 2 114.38 0 112.47
191C1M/40PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz112.68 0 112.58 2 112.68
192C1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.85 0 112.76 0 112.76
193K1W/35ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.02 4 110.82 2 112.82
194K1M/108LANGER Filip 2009 USK Pha113.17 0 113.05 2 113.17
195K1M/109PLUTA Adam 2008 Boh.Pha129.56 8 103.20 10 113.20
196C1M/41BEIER Alva 2005 3 Trutnov114.39 2 111.34 2 113.34
197K1M/110HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.47 4 113.56 0 113.56
198C1M/42PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.51 8 113.60 0 113.60
199C1M/43VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor116.40 2 113.66 0 113.66
200C1M/44KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor115.52 0 113.73 0 113.73
201C1M/45SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.24 0 113.77 0 113.77
202K1M/111VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor114.70 2 107.81 6 113.81
203K1W/36PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice117.53 2 113.88 0 113.88
204C1M/46VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB116.49 2 113.97 0 113.97
205C1W/9FRYŠOVÁ Petra   USK Pha113.65 4 112.18 2 114.18
206K1M/112ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor119.17 0 114.24 0 114.24
207K1M/113SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha112.36 2 112.39 2 114.36
208K1M/114KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.44 0 114.52 0 114.52
209K1W/37RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor114.58 0 112.57 2 114.57
210K1M/115BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB116.53 2 114.57 0 114.57
211K1W/38ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB114.67 0 115.23 0 114.67
212K1M/116FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy115.17 0 119.13 2 115.17
213K1W/39RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.18 0 115.45 2 115.18
214K1M/117PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.116.02 2 115.18 0 115.18
215K1M/118MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha115.20 0 121.86 2 115.20
216C1M/47VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.70 2 115.33 0 115.33
217C1W/10KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha113.37 2 115.93 0 115.37
218K1M/119ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak114.45 8 113.38 2 115.38
219C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.76 0 115.53 0 115.53
220C1M/48HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor115.64 0 113.06 4 115.64
221K1M/120LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus119.24 0 115.85 0 115.85
222K1M/121HRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy116.15 0 117.07 4 116.15
223C2M/2HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
116.82 2 116.35 0 116.35
224K1M/122SALÁK Petr 2004 3 Blovice117.35 0 114.49 2 116.49
225K1M/123ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa116.36 2 116.65 0 116.65
226K1M/123PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice114.65 2 117.49 6 116.65
227K1W/40LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus123.07 0 116.66 0 116.66
228K1M/125PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója116.80 0 114.73 10 116.80
229K1W/41HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha120.73 2 115.41 2 117.41
230K1W/42BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice121.61 0 117.48 0 117.48
231K1M/126KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn115.51 2 118.24 6 117.51
232K1W/43HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy119.57 0 117.56 0 117.56
233C1M/49PISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB113.57 4 122.29 6 117.57
234K1M/127KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky118.59 0 115.59 2 117.59
235K1M/128ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky116.92 4 117.77 0 117.77
236K1M/129JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha117.72 2 115.90 2 117.90
237K1M/130DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.94 2 118.84 0 117.94
238K1W/44MILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha116.01 2 119.54 0 118.01
239K1M/131POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha118.22 0 117.67 2 118.22
240C1M/50EGERT Luděk 1971 3 Rakovník121.75 4 118.68 0 118.68
241K1M/132KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha115.07 6 114.83 4 118.83
242K1W/45SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy125.98 6 116.86 2 118.86
243C1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn115.10 4 122.70 2 119.10
244K1M/133DOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.127.10 4 117.25 2 119.25
245C1M/51BAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa118.87 2 119.65 0 119.65
246K1W/46LEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus117.10 4 119.65 0 119.65
247K1W/47ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník121.22 2 119.66 0 119.66
248C2M/3NOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
120.06 4 117.71 2 119.71
249C2M/4NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
120.93 0 117.86 2 119.86
250K1W/48BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol121.24 0 119.87 0 119.87
251K1M/134HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy119.94 0 120.17 2 119.94
252C2M/5KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
119.98 0 118.50 2 119.98
253C1M/52CARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha116.90 4 114.05 6 120.05
254K1M/135BUREŠ Jan 1978 3 Sušice122.93 6 118.10 2 120.10
255K1W/49MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja123.93 0 120.53 0 120.53
256C2M/6LÍBAL Tomáš
MRŮZEK David
2008
1976
KK Brand
Dukla B.
119.98 4 116.55 4 120.55
257K1M/136PELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha116.11 6 116.64 4 120.64
258K1M/137VEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz123.31 6 120.73 0 120.73
259C1W/12ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor122.00 2 120.89 0 120.89
260C1W/13KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ Frol117.57 6 117.10 4 121.10
261K1W/50PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus121.15 0 121.12 0 121.12
262K1W/51PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.14 2 119.38 2 121.14
263C1M/53EGERT Tomáš 2004 Rakovník113.15 8 118.54 52 121.15
264C1M/54NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.82 4 121.25 0 121.25
265K1M/138MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha117.32 4 119.89 2 121.32
266K1M/139NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.119.56 2 119.40 2 121.40
267K1M/140KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn119.45 2 118.81 4 121.45
268C1M/55ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.58 0 122.78 0 121.58
269K1M/141BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště122.74 4 117.65 4 121.65
270K1W/52HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak125.29 0 121.84 0 121.84
271C1M/56PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha127.34 2 122.10 0 122.10
272K1M/142ŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor111.46 52 114.12 8 122.12
273C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
123.95 0 122.17 0 122.17
274K1M/143CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol120.97 6 122.18 0 122.18
275K1W/53HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz125.57 6 122.29 0 122.29
276C1M/57KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV120.30 2 121.19 4 122.30
277C1M/58VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.78 4 122.44 0 122.44
278K1M/144GROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz121.52 2 116.71 6 122.71
279K1M/145CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha122.94 0 125.46 4 122.94
280C1M/59ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus124.55 0 123.06 0 123.06
281C1M/60ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor121.10 2 122.05 2 123.10
282C2M/8VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974 2 VS Tábor
VS Tábor
121.50 4 123.20 0 123.20
283K1M/146HORÁK David 2009 USK Pha131.32 2 117.41 6 123.41
284K1M/147HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník120.78 6 123.44 0 123.44
285C1M/61HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak113.87 10 4.00 999 123.87
286C1W/14HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy140.55 6 122.34 2 124.34
287C1M/62BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy147.82 8 120.75 4 124.75
288K1W/54PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník120.82 4 128.40 0 124.82
289K1M/148SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec122.39 4 120.83 4 124.83
290K1W/55SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.27 2 121.07 4 125.07
291C2M/9HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
123.35 2 122.39 6 125.35
292C2X/4MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
Kralupy
Kralupy
121.48 4 121.94 4 125.48
293C1M/63MÍL Pavel 1967 3 Trutnov126.14 0 125.51 0 125.51
294K1M/149VRANÝ Matěj 2006 3 Frol127.31 0 122.13 4 126.13
295K1W/56KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak124.38 2 127.95 0 126.38
296C1M/64FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice124.70 2 125.66 2 126.70
297C1W/15ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB126.78 0 131.32 2 126.78
298C2X/5MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
122.99 8 123.12 4 127.12
299K1W/57PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha121.13 6 124.00 4 127.13
300C2M/10PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
126.35 2 125.74 2 127.74
301C2M/11PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  3 Rakovník
Rakovník
135.84 2 127.89 0 127.89
302K1M/150PŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha120.20 8 121.15 8 128.20
303C1M/65UHLÍK Jan 2008 Bechyně128.78 0 135.67 0 128.78
304C2M/12KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 126.91 2 128.91
305K1W/58ŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB131.74 4 127.36 2 129.36
306K1W/59KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy128.36 2 130.48 0 130.36
307K1M/151KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB133.49 2 131.09 0 131.09
308C1W/16TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy164.06 0 132.05 0 132.05
309K1M/152VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor140.02 6 125.41 8 133.41
310K1W/60SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor128.11 6 125.62 8 133.62
311K1M/153KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha139.46 2 129.94 4 133.94
312K1M/154ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.77 2 134.32 0 134.32
313K1M/155AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice130.43 4 130.15 6 134.43
314C2X/6ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
137.31 0 135.03 0 135.03
315K1M/156UHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně129.13 6 148.34 2 135.13
316C2M/13SLAVÍK Vojtěch
BABOUČEK Antonín
2005
2007
3 Frol
Frol
134.14 2 132.37 8 136.14
317C1M/66PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice159.49 10 136.21 0 136.21
318K1M/157SEMERÁD Vít 2010 Roudnice136.47 0 136.68 4 136.47
319K1W/61ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky137.59 2 130.77 6 136.77
320C2M/14VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
139.56 8 128.80 8 136.80
321C2M/15CARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
133.05 4 132.33 6 137.05
322C2M/16KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
139.02 0 133.67 4 137.67
323K1M/158RIANT Antonín 2010 VS Tábor131.75 6 136.01 6 137.75
324K1W/62HRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy204.48 54 134.08 4 138.08
325C1W/17MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov137.69 2 136.44 2 138.44
326C2X/7ŠAMPALÍKOVÁ Klára
MÁDROVÁ Amálie
2004
2003
2 Loko Plz
Loko Plz
138.63 4 134.56 4 138.56
327C1M/67KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy135.71 4 136.71 2 138.71
328K1W/63ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice140.34 0 137.87 2 139.87
329C2X/8ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
138.16 2 143.38 2 140.16
330C2X/9HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
136.98 4 137.74 4 140.98
331C2X/10KOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
141.35 0 147.29 52 141.35
332K1M/159SEIDL Marek 2010 Boh.Pha141.53 16 139.70 2 141.70
333K1M/160TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.17 0 140.63 2 142.63
334K1W/64NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor138.72 4 135.55 8 142.72
335K1M/161BABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol138.71 10 137.16 6 143.16
336K1M/162TESAŘ Petr 2006 Loko Plz137.52 6 139.52 8 143.52
337K1M/163SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha141.95 4 140.97 4 144.97
338K1W/65KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník144.58 4 144.74 2 146.74
339C2X/11KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
139.08 8 206.90 56 147.08
340K1W/66VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand139.15 8 150.60 6 147.15
341C2M/17HRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
Kralupy
Kralupy
152.48 16 145.16 2 147.16
342C1M/68VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.23 4 139.65 8 147.23
343C2X/12HABICH Bohumil
BROTÁNKOVÁ Petra
1991
2001
2 VS Tábor
Loko Plz
131.38 16 140.21 106 147.38
344K1M/164HILAR Mikoláš 2009 USK Pha145.68 2 145.89 4 147.68
345K1M/165DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy143.75 4 130.79 54 147.75
346C2X/13VACULOVÁ Lucie
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
146.22 56 141.48 8 149.48
347K1W/67HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň151.61 10 138.14 12 150.14
348C2M/18VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
201.02 10 139.05 12 151.05
349C2M/19EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
Rakovník
Rakovník
142.17 10 143.19 8 151.19
350K1W/68SLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.53 10 132.01 54 151.53
351C2M/20BRAMBORA Ondřej
SEDLAŘÍK Adam
2005
2005
Kralupy
Kralupy
151.54 10 148.05 6 154.05
352C2M/21SAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
161.34 14 151.06 4 155.06
353K1M/166VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn151.56 4 160.57 0 155.56
354C2M/22ŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
148.25 8 157.65 4 156.25
355K1M/167DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec133.84 52 153.39 4 157.39
356K1W/69PODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha142.85 54 155.91 2 157.91
357K1M/168KOT Michal 2006 Boh.Pha269.35 14 144.04 14 158.04
358K1M/169KEPŠTA Martin 2009 KK Brand150.04 20 144.31 14 158.31
359K1M/170PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB161.16 4 156.38 4 160.38
360K1M/171KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn166.06 4 161.49 0 161.49
361K1M/172NOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand145.85 56 152.73 12 164.73
362K1M/173KAREŠ Samuel 2009 Roudnice146.13 54 163.60 2 165.60
363K1M/174CARBOL Jáchym 2006 Frol168.36 108 159.41 8 167.41
364K1M/175HRDLICKA Jan   9 LFC Linz191.72 10 162.34 6 168.34
365K1M/176WESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy135.45 58 117.06 52 169.06
366K1W/70PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz149.95 20 165.51 12 169.95
367C2M/23HORÁKOVÁ Julie
TKADLECOVÁ Kateřina
2006
2005
Kralupy
Kralupy
161.14 14 154.43 18 172.43
368K1M/177FOLTÍN Radim 2010 KK Brand159.30 14 180.13 14 173.30
369K1M/178HRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha158.85 54 164.66 10 174.66
370K1M/179HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand166.81 58 160.16 16 176.16
371K1M/180MRŮZEK David 2010 KK Brand172.54 10 178.41 6 182.54
372K1M/181HLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha141.50 108 127.82 56 183.82
373K1W/71BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa186.92 58 181.24 4 185.24
374K1W/72CARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha187.45 12 224.03 4 199.45
375K1M/182ČERNOCH Štěpán   Kadaň248.79 26 194.65 14 208.65
376C2M/24DOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
202.04 10 176.95 62 212.04
377K1W/73PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand190.67 265 162.27 60 222.27
378K1M/183VANĚK Daniel 2008 KK Brand177.80 108 163.35 60 223.35
379C1M/69KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha1.00 999 223.00 4 227.00
380K1M/184HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň167.85 60 1.00 999 227.85
381K1W/74VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand197.34 62 228.18 14 242.18
382K1M/185ZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha217.59 106 207.38 60 267.38
383K1M/186SKALKA Matěj 2009 USK Pha218.49 64 208.81 108 282.49
384K1W/75VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand128.62 418 148.24 208 356.24
385K1M/187LÍBAL Tomáš 2008 KK Brand1.00 999 213.58 314 527.58
Oddíl