Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů

29.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha103.43 0 104.04 0 103.43 36
2.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha105.95 0 103.94 0 103.940.51/0,532
3.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn106.28 4 104.62 2 106.623.19/3,128
4.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.107.03 0 109.88 0 107.033.60/3,524
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.03 2 110.54 0 110.547.11/6,920
6.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy4.00 999 108.84 2 110.847.41/7,216
7.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB111.32 0 110.93 0 110.937.50/7,312
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.85 0 112.76 0 112.769.33/9,08
9. FRYŠOVÁ Petra   USK Pha113.65 4 112.18 2 114.1810.75/10,47
10.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha113.37 2 115.93 0 115.3711.94/11,56
11.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn115.10 4 122.70 2 119.1015.67/15,25
12.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor122.00 2 120.89 0 120.8917.46/16,94
13.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ Frol117.57 6 117.10 4 121.1017.67/17,13
14.6/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy140.55 6 122.34 2 124.3420.91/20,22
15.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB126.78 0 131.32 2 126.7823.35/22,61
16.7/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy164.06 0 132.05 0 132.0528.62/27,70
17.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov137.69 2 136.44 2 138.4435.01/33,80

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.64 2 93.45 0 93.45 124
2.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.93.75 0 95.34 0 93.750.30/0,3120
3.3/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn96.34 4 95.66 0 95.662.21/2,4116
4.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn98.37 0 103.13 0 98.374.92/5,3112
5.1/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn101.34 0 99.38 0 99.385.93/6,3108
6.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.76 0 99.72 0 99.726.27/6,7104
7.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha101.80 4 97.88 2 99.886.43/6,9100
8.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor98.12 2 97.10 4 100.126.67/7,196
9.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně99.02 6 100.67 0 100.677.22/7,792
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.52 0 101.09 0 101.097.64/8,288
11.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.00 0 109.56 2 102.008.55/9,184
12.2/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn102.19 0 103.97 2 102.198.74/9,480
13.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor102.57 0 108.63 0 102.579.12/9,876
14.8/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus103.08 0 102.66 0 102.669.21/9,972
15. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB110.07 0 101.61 2 103.6110.16/10,968
16.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.24 4 100.47 4 104.4711.02/11,864
17.9/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.39 2 104.74 0 104.7411.29/12,160
18.1/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus110.99 2 103.74 2 105.7412.29/13,256
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor103.76 2 111.28 0 105.7612.31/13,252
20.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor108.62 2 106.44 0 106.4412.99/13,948
21.10/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.47 2 104.76 2 106.4713.02/13,944
22.1/VPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice108.12 2 106.79 0 106.7913.34/14,340
23.11/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor105.49 4 106.80 0 106.8013.35/14,339
24.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn107.40 0 106.22 2 107.4013.95/14,938
25.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.86 2 107.96 0 107.9614.51/15,537
26.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov108.21 0 110.10 0 108.2114.76/15,836
27.1/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak108.59 2 108.26 0 108.2614.81/15,835
28. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor110.43 0 108.36 0 108.3614.91/16,034
29.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.110.11 2 108.65 0 108.6515.20/16,333
30.2/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand110.76 2 109.07 0 109.0715.62/16,732
31.2/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol107.11 2 116.61 6 109.1115.66/16,831
32.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy107.70 2 106.47 4 109.7016.25/17,430
33.4/VSKUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.25 6 109.85 0 109.8516.40/17,529
34.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav114.89 4 110.08 0 110.0816.63/17,828
35. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník108.24 2 116.21 0 110.2416.79/18,027
36.5/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB112.22 0 111.14 0 111.1417.69/18,926
37.5/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB111.51 0 113.13 2 111.5118.06/19,325
38.6/VSHORAL Martin   Jablonec119.42 8 111.81 0 111.8118.36/19,624
39.7/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy114.50 2 111.88 0 111.8818.43/19,723
40.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz112.68 0 112.58 2 112.6819.23/20,622
41.3/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov114.39 2 111.34 2 113.3419.89/21,321
42.6/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.51 8 113.60 0 113.6020.15/21,620
43.4/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor116.40 2 113.66 0 113.6620.21/21,619
44.8/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor115.52 0 113.73 0 113.7320.28/21,718
45.4/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.24 0 113.77 0 113.7720.32/21,717
46. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB116.49 2 113.97 0 113.9720.52/22,016
47.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.70 2 115.33 0 115.3321.88/23,415
48. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor115.64 0 113.06 4 115.6422.19/23,714
49.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB113.57 4 122.29 6 117.5724.12/25,813
50.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník121.75 4 118.68 0 118.6825.23/27,012
51.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa118.87 2 119.65 0 119.6526.20/28,011
52.6/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha116.90 4 114.05 6 120.0526.60/28,510
53.7/DMEGERT Tomáš 2004 Rakovník113.15 8 118.54 52 121.1527.70/29,69
54.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.82 4 121.25 0 121.2527.80/29,78
55.7/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.58 0 122.78 0 121.5828.13/30,17
56.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha127.34 2 122.10 0 122.1028.65/30,70
57.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV120.30 2 121.19 4 122.3028.85/30,90
58.8/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.78 4 122.44 0 122.4428.99/31,06
59.10/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus124.55 0 123.06 0 123.0629.61/31,75
60.9/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor121.10 2 122.05 2 123.1029.65/31,74
61.10/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak113.87 10 4.00 999 123.8730.42/32,63
62.7/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy147.82 8 120.75 4 124.7531.30/33,52
63.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov126.14 0 125.51 0 125.5132.06/34,31
64.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice124.70 2 125.66 2 126.7033.25/35,60
65.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně128.78 0 135.67 0 128.7835.33/37,80
66.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice159.49 10 136.21 0 136.2142.76/45,80
67.11/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy135.71 4 136.71 2 138.7145.26/48,40
68.12/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.23 4 139.65 8 147.2353.78/57,50
69.3/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha1.00 999 223.00 4 227.00133.55/142,90
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
104.25 0 4.00 999 104.25 40
2.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
116.82 2 116.35 0 116.3512.10/11,636
3.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
120.06 4 117.71 2 119.7115.46/14,832
4.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
120.93 0 117.86 2 119.8615.61/15,028
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
119.98 0 118.50 2 119.9815.73/15,124
6. LÍBAL Tomáš
MRŮZEK David
2008
1976
KK Brand
Dukla B.
119.98 4 116.55 4 120.5516.30/15,620
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
123.95 0 122.17 0 122.1717.92/17,216
8.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974 2 VS Tábor
VS Tábor
121.50 4 123.20 0 123.2018.95/18,212
9. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
123.35 2 122.39 6 125.3521.10/20,211
10.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
126.35 2 125.74 2 127.7423.49/22,510
11.4/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
  3 Rakovník
Rakovník
135.84 2 127.89 0 127.8923.64/22,79
12.1/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 126.91 2 128.9124.66/23,78
13.2/ZSSLAVÍK Vojtěch
BABOUČEK Antonín
2005
2007
3 Frol
Frol
134.14 2 132.37 8 136.1431.89/30,67
14.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
139.56 8 128.80 8 136.8032.55/31,26
15.3/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
133.05 4 132.33 6 137.0532.80/31,55
16.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
139.02 0 133.67 4 137.6733.42/32,14
17.4/VMHRON Robin
FOHL Ondřej
1979
1979
Kralupy
Kralupy
152.48 16 145.16 2 147.1642.91/41,23
18.1/U23VANĚK Daniel
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
201.02 10 139.05 12 151.0546.80/44,92
19.1/DSEGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004
2001
Rakovník
Rakovník
142.17 10 143.19 8 151.1946.94/45,01
20.4/ZSBRAMBORA Ondřej
SEDLAŘÍK Adam
2005
2005
Kralupy
Kralupy
151.54 10 148.05 6 154.0549.80/47,80
21.2/ZMSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
Kralupy
Kralupy
161.34 14 151.06 4 155.0650.81/48,70
22.5/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
148.25 8 157.65 4 156.2552.00/49,90
23.6/ZSHORÁKOVÁ Julie
TKADLECOVÁ Kateřina
2006
2005
Kralupy
Kralupy
161.14 14 154.43 18 172.4368.18/65,40
24.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
202.04 10 176.95 62 212.04107.79/103,40
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha83.49 0 82.31 0 82.31 152
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice89.08 4 88.31 0 88.316.00/7,3144
3.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB94.21 2 90.19 0 90.197.88/9,6140
4.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy91.62 2 92.83 0 92.8310.52/12,8136
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor94.98 0 93.92 0 93.9211.61/14,1132
6.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK95.84 0 94.02 0 94.0211.71/14,2128
7.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha95.40 0 94.86 0 94.8612.55/15,2124
8.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha97.23 0 100.20 0 97.2314.92/18,1120
9.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha97.37 0 99.68 0 97.3715.06/18,3116
10.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV100.01 2 100.60 0 100.6018.29/22,2112
11.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.27 2 101.10 0 101.1018.79/22,8108
12.5/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice104.09 0 101.58 0 101.5819.27/23,4104
13.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha101.60 0 100.56 4 101.6019.29/23,4100
14.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.102.63 0 99.69 2 101.6919.38/23,596
15.4/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.02 2 102.09 0 102.0919.78/24,092
16.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.78 2 102.45 0 102.4520.14/24,588
17.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz105.73 0 103.30 0 103.3020.99/25,584
18. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.50 0 105.79 0 105.7923.48/28,580
19.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice103.95 2 110.63 0 105.9523.64/28,776
19.3/VMCHVOSTOVÁ Ivana 1983 3+ Ot.Strak108.79 2 105.95 0 105.9523.64/28,772
21.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB103.96 2 106.46 2 105.9623.65/28,768
22.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.33 2 109.15 0 106.3324.02/29,264
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky106.76 0 106.76 0 106.7624.45/29,760
24.5/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK106.18 2 106.98 0 106.9824.67/30,056
25.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice109.68 2 107.16 0 107.1624.85/30,252
26. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.93 0 108.05 0 107.9325.62/31,148
27.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice106.12 2 104.73 4 108.1225.81/31,444
28.7/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz107.83 2 106.48 2 108.4826.17/31,840
29.8/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor106.92 2 108.98 0 108.9226.61/32,336
30.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz110.34 0 109.37 0 109.3727.06/32,935
31.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy108.57 2 109.57 0 109.5727.26/33,134
32.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha109.01 2 111.26 2 111.0128.70/34,933
33.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB111.34 0 111.99 0 111.3429.03/35,332
34.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav113.83 2 111.89 0 111.8929.58/35,931
35.6/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.02 4 110.82 2 112.8230.51/37,130
36.9/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice117.53 2 113.88 0 113.8831.57/38,429
37.10/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor114.58 0 112.57 2 114.5732.26/39,228
38.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB114.67 0 115.23 0 114.6732.36/39,327
39.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor115.18 0 115.45 2 115.1832.87/39,926
40.7/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus123.07 0 116.66 0 116.6634.35/41,725
41. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha120.73 2 115.41 2 117.4135.10/42,624
42.6/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice121.61 0 117.48 0 117.4835.17/42,723
43.11/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy119.57 0 117.56 0 117.5635.25/42,822
44.7/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha116.01 2 119.54 0 118.0135.70/43,421
45.8/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy125.98 6 116.86 2 118.8636.55/44,420
46.9/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus117.10 4 119.65 0 119.6537.34/45,419
47.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník121.22 2 119.66 0 119.6637.35/45,418
48.10/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol121.24 0 119.87 0 119.8737.56/45,617
49. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja123.93 0 120.53 0 120.5338.22/46,416
50.8/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus121.15 0 121.12 0 121.1238.81/47,215
51.10/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec119.14 2 119.38 2 121.1438.83/47,214
52.11/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak125.29 0 121.84 0 121.8439.53/48,013
53. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz125.57 6 122.29 0 122.2939.98/48,612
54.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3+ Rakovník120.82 4 128.40 0 124.8242.51/51,611
55.11/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy123.27 2 121.07 4 125.0742.76/51,910
56.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak124.38 2 127.95 0 126.3844.07/53,59
57.13/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha121.13 6 124.00 4 127.1344.82/54,58
58.14/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB131.74 4 127.36 2 129.3647.05/57,27
59.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy128.36 2 130.48 0 130.3648.05/58,46
60.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor128.11 6 125.62 8 133.6251.31/62,35
61.15/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky137.59 2 130.77 6 136.7754.46/66,24
62.1/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy204.48 54 134.08 4 138.0855.77/67,80
63.2/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice140.34 0 137.87 2 139.8757.56/69,90
64.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor138.72 4 135.55 8 142.7260.41/73,43
65.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník144.58 4 144.74 2 146.7464.43/78,32
66.16/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand139.15 8 150.60 6 147.1564.84/78,81
67.17/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň151.61 10 138.14 12 150.1467.83/82,40
68.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz141.53 10 132.01 54 151.5369.22/84,10
69.3/PZPODOUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha142.85 54 155.91 2 157.9175.60/91,80
70.13/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz149.95 20 165.51 12 169.9587.64/106,50
71.18/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa186.92 58 181.24 4 185.24102.93/125,10
72.4/PZCARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha187.45 12 224.03 4 199.45117.14/142,30
73.5/PZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand190.67 265 162.27 60 222.27139.96/170,00
74.6/PZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand197.34 62 228.18 14 242.18159.87/194,20
75.7/PZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand128.62 418 148.24 208 356.24273.93/332,80
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak85.63 4 83.45 0 83.45 302
2.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.4.00 999 83.67 0 83.670.22/0,3298
3.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně88.98 2 84.24 0 84.240.79/0,9294
4.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz98.24 50 80.49 4 84.491.04/1,2290
5. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice85.09 0 87.76 2 85.091.64/2,0286
6. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice85.66 0 85.34 0 85.341.89/2,3282
7.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.98 4 86.26 0 86.262.81/3,4278
8.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz87.34 0 86.43 0 86.432.98/3,6274
9.2/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice86.89 6 86.68 0 86.683.23/3,9270
10.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB83.19 4 82.79 4 86.793.34/4,0266
11.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB88.39 0 87.35 0 87.353.90/4,7262
12.5/VMTAIŠL Filip 1976 3+ Sušice89.56 0 87.44 0 87.443.99/4,8258
13.1/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha88.73 8 88.44 0 88.444.99/6,0254
14.1/DSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec92.03 2 88.84 0 88.845.39/6,5250
15.2/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.90.93 4 90.37 0 90.376.92/8,3246
16.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn90.89 0 88.48 2 90.487.03/8,4242
17.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice90.50 0 90.13 2 90.507.05/8,4238
18.2/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy90.74 0 91.87 0 90.747.29/8,7234
19.3/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor89.75 2 90.80 0 90.807.35/8,8230
20.5/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov91.87 2 91.06 0 91.067.61/9,1226
21.6/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.92.06 0 95.52 2 92.068.61/10,3222
22.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.21 2 92.15 0 92.158.70/10,4218
23.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Boh.Pha84.76 8 83.42 52 92.769.31/11,2214
24.6/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor93.15 0 93.84 0 93.159.70/11,6210
25.4/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha93.98 4 93.23 0 93.239.78/11,7206
26.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 93.96 0 93.9610.51/12,6202
27.7/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice95.23 0 92.51 2 94.5111.06/13,3198
28.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz98.55 0 94.70 0 94.7011.25/13,5194
29.5/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.67 0 97.47 2 95.6712.22/14,6190
30.8/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand97.50 4 93.82 2 95.8212.37/14,8186
31.6/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB97.19 2 95.96 0 95.9612.51/15,0182
32.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB96.39 0 93.99 2 95.9912.54/15,0178
33.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice96.02 0 97.07 2 96.0212.57/15,1174
34.4/U23ČERVENKA Ondřej 1996 3+ Hubertus4.00 999 94.68 2 96.6813.23/15,9170
35.7/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav97.43 0 96.98 0 96.9813.53/16,2166
36.8/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice97.06 0 98.59 2 97.0613.61/16,3162
37.9/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand101.91 4 97.37 0 97.3713.92/16,7158
38.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.94 2 93.48 4 97.4814.03/16,8154
39.10/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec97.97 2 97.49 0 97.4914.04/16,8150
40.11/DMSTEHNO Petr 2003 2 Frol98.41 0 98.27 0 98.2714.82/17,8146
41.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.99.81 0 98.58 0 98.5815.13/18,1142
42.6/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice98.04 2 98.68 0 98.6815.23/18,3138
43.12/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand98.72 0 99.67 0 98.7215.27/18,3134
44.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz94.96 4 97.66 2 98.9615.51/18,6130
45.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand100.48 2 99.64 0 99.6416.19/19,4126
46. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy97.92 2 98.51 4 99.9216.47/19,7122
47.9/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.01 0 100.86 0 100.0116.56/19,8118
48.7/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.98.04 2 100.10 0 100.0416.59/19,9114
49.2/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice100.33 2 100.17 0 100.1716.72/20,0110
50.10/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak100.57 0 102.61 0 100.5717.12/20,5106
51.13/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand98.70 2 102.21 6 100.7017.25/20,7102
52.3/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.102.55 0 100.74 0 100.7417.29/20,798
53.14/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB99.71 2 101.19 0 101.1917.74/21,397
54.3/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak102.95 2 99.30 2 101.3017.85/21,496
55.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz101.32 0 99.39 2 101.3217.87/21,495
56.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.35 0 101.15 2 101.3517.90/21,494
57.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy101.95 0 108.62 0 101.9518.50/22,293
58.15/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand103.96 0 102.07 0 102.0718.62/22,392
59.11/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice104.49 2 98.19 4 102.1918.74/22,591
60.12/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha100.69 2 100.20 2 102.2018.75/22,590
61.16/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand101.16 2 98.55 4 102.5519.10/22,989
62. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV106.65 0 102.56 0 102.5619.11/22,988
63.13/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol100.75 2 102.05 2 102.7519.30/23,187
64.10/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň102.75 2 103.04 0 103.0419.59/23,586
65.17/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB95.74 8 100.25 4 103.7420.29/24,385
66.14/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha99.85 4 104.10 0 103.8520.40/24,484
67.18/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily103.90 0 106.75 4 103.9020.45/24,583
68.15/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor103.65 4 104.03 0 104.0320.58/24,782
69.16/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.07 0 105.84 2 104.0720.62/24,781
70.11/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor105.40 2 104.08 0 104.0820.63/24,780
71.8/VPAZOUREK Jan 1973 Bechyně104.30 0 104.37 8 104.3020.85/25,079
72.19/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor105.16 0 105.00 0 105.0021.55/25,878
73.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand102.38 4 105.56 0 105.5622.11/26,577
74.17/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy105.66 0 106.81 0 105.6622.21/26,676
75.9/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn105.89 0 105.68 0 105.6822.23/26,675
76.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.105.77 0 107.88 0 105.7722.32/26,774
76.20/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice106.43 2 105.77 0 105.7722.32/26,773
78. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV110.49 0 105.96 0 105.9622.51/27,072
79.6/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně105.54 2 106.68 0 106.6823.23/27,871
80.5/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice108.59 2 106.92 0 106.9223.47/28,170
81.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK105.98 4 105.13 2 107.1323.68/28,469
82.6/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy110.09 4 105.73 2 107.7324.28/29,168
83.18/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.91 6 105.87 2 107.8724.42/29,367
84.21/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB105.98 8 104.32 4 108.3224.87/29,866
85.19/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec106.37 2 108.73 0 108.3724.92/29,965
86.22/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor112.43 2 106.41 2 108.4124.96/29,964
87.20/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav109.84 4 108.70 0 108.7025.25/30,363
88.8/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy116.20 4 109.03 0 109.0325.58/30,762
89.12/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy108.10 2 105.36 4 109.3625.91/31,061
90.9/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak112.04 6 109.80 0 109.8026.35/31,660
91.13/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus109.98 4 109.83 0 109.8326.38/31,659
92.10/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí116.36 0 109.84 0 109.8426.39/31,658
93.23/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník121.71 54 104.30 6 110.3026.85/32,257
94.21/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB108.81 4 106.46 4 110.4627.01/32,456
95.10/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha112.28 0 110.48 0 110.4827.03/32,455
96.11/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3+ Frol113.59 2 111.04 0 111.0427.59/33,154
97.14/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor114.15 2 111.08 0 111.0827.63/33,153
98.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV112.71 0 111.29 0 111.2927.84/33,40
99.11/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník110.82 2 111.30 0 111.3027.85/33,452
100.22/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol108.83 4 109.33 2 111.3327.88/33,451
101.4/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník112.69 0 111.65 0 111.6528.20/33,850
102.7/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak114.18 0 111.66 0 111.6628.21/33,849
103.23/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB109.72 2 114.10 2 111.7228.27/33,948
104.24/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec112.22 0 116.66 4 112.2228.77/34,547
105.12/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz114.83 6 110.30 2 112.3028.85/34,646
106.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha113.28 0 110.31 2 112.3128.86/34,60
107.8/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz110.47 2 114.38 0 112.4729.02/34,845
108.3/PZLANGER Filip 2009 USK Pha113.17 0 113.05 2 113.1729.72/35,60
109.13/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha129.56 8 103.20 10 113.2029.75/35,744
110.4/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.47 4 113.56 0 113.5630.11/36,10
111.15/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor114.70 2 107.81 6 113.8130.36/36,443
112.24/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor119.17 0 114.24 0 114.2430.79/36,942
113.25/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha112.36 2 112.39 2 114.3630.91/37,041
114.9/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec119.44 0 114.52 0 114.5231.07/37,240
115.26/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB116.53 2 114.57 0 114.5731.12/37,339
116.16/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy115.17 0 119.13 2 115.1731.72/38,038
117.10/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.116.02 2 115.18 0 115.1831.73/38,037
118.5/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha115.20 0 121.86 2 115.2031.75/38,036
119.27/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak114.45 8 113.38 2 115.3831.93/38,335
120.11/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus119.24 0 115.85 0 115.8532.40/38,834
121.14/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy116.15 0 117.07 4 116.1532.70/39,233
122.25/DMSALÁK Petr 2004 3 Blovice117.35 0 114.49 2 116.4933.04/39,632
123.17/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa116.36 2 116.65 0 116.6533.20/39,831
123.15/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice114.65 2 117.49 6 116.6533.20/39,830
125.18/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója116.80 0 114.73 10 116.8033.35/40,029
126.26/DMKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn115.51 2 118.24 6 117.5134.06/40,828
127.19/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky118.59 0 115.59 2 117.5934.14/40,927
128.12/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky116.92 4 117.77 0 117.7734.32/41,126
129.16/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha117.72 2 115.90 2 117.9034.45/41,325
130.12/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha115.94 2 118.84 0 117.9434.49/41,324
131.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha118.22 0 117.67 2 118.2234.77/41,723
132.18/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha115.07 6 114.83 4 118.8335.38/42,422
133.19/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.127.10 4 117.25 2 119.2535.80/42,921
134.5/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy119.94 0 120.17 2 119.9436.49/43,70
135.20/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice122.93 6 118.10 2 120.1036.65/43,920
136.6/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha116.11 6 116.64 4 120.6437.19/44,60
137.20/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz123.31 6 120.73 0 120.7337.28/44,719
138.7/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha117.32 4 119.89 2 121.3237.87/45,40
139.13/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.119.56 2 119.40 2 121.4037.95/45,518
140.21/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn119.45 2 118.81 4 121.4538.00/45,517
141.28/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště122.74 4 117.65 4 121.6538.20/45,816
142.27/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor111.46 52 114.12 8 122.1238.67/46,315
143.21/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol120.97 6 122.18 0 122.1838.73/46,414
144.22/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 3 Loko Plz121.52 2 116.71 6 122.7139.26/47,013
145.8/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha122.94 0 125.46 4 122.9439.49/47,30
146.9/PZHORÁK David 2009 USK Pha131.32 2 117.41 6 123.4139.96/47,90
147.14/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník120.78 6 123.44 0 123.4439.99/47,912
148.23/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec122.39 4 120.83 4 124.8341.38/49,611
149.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol127.31 0 122.13 4 126.1342.68/51,110
150.28/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha120.20 8 121.15 8 128.2044.75/53,69
151.30/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB133.49 2 131.09 0 131.0947.64/57,18
152.24/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor140.02 6 125.41 8 133.4149.96/59,97
153.10/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha139.46 2 129.94 4 133.9450.49/60,50
154.15/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.77 2 134.32 0 134.3250.87/61,06
155.11/PZAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice130.43 4 130.15 6 134.4350.98/61,10
156.12/PZUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně129.13 6 148.34 2 135.1351.68/61,90
157.13/PZSEMERÁD Vít 2010 Roudnice136.47 0 136.68 4 136.4753.02/63,50
158.14/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor131.75 6 136.01 6 137.7554.30/65,10
159.15/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha141.53 16 139.70 2 141.7058.25/69,80
160.16/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn143.17 0 140.63 2 142.6359.18/70,90
161.22/VMBABOUČEK Ondřej 1977 3 Frol138.71 10 137.16 6 143.1659.71/71,65
162.31/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz137.52 6 139.52 8 143.5260.07/72,04
163.17/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha141.95 4 140.97 4 144.9761.52/73,70
164.18/PZHILAR Mikoláš 2009 USK Pha145.68 2 145.89 4 147.6864.23/77,00
165.19/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy143.75 4 130.79 54 147.7564.30/77,10
166.20/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn151.56 4 160.57 0 155.5672.11/86,40
167.25/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec133.84 52 153.39 4 157.3973.94/88,63
168.32/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha269.35 14 144.04 14 158.0474.59/89,42
169.21/PZKEPŠTA Martin 2009 KK Brand150.04 20 144.31 14 158.3174.86/89,70
170.26/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB161.16 4 156.38 4 160.3876.93/92,21
171.27/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn166.06 4 161.49 0 161.4978.04/93,50
172.22/PZNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand145.85 56 152.73 12 164.7381.28/97,40
173.23/PZKAREŠ Samuel 2009 Roudnice146.13 54 163.60 2 165.6082.15/98,40
174.33/ZSCARBOL Jáchym 2006 Frol168.36 108 159.41 8 167.4183.96/100,60
175.16/VSHRDLICKA Jan   9 LFC Linz191.72 10 162.34 6 168.3484.89/101,70
176.29/DMWESTFAL Mattias 2004 3 Kralupy135.45 58 117.06 52 169.0685.61/102,60
177.24/PZFOLTÍN Radim 2010 KK Brand159.30 14 180.13 14 173.3089.85/107,70
178.25/PZHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha158.85 54 164.66 10 174.6691.21/109,30
179.26/PZHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand166.81 58 160.16 16 176.1692.71/111,10
180.27/PZMRŮZEK David 2010 KK Brand172.54 10 178.41 6 182.5499.09/118,70
181.28/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha141.50 108 127.82 56 183.82100.37/120,30
182.29/PZČERNOCH Štěpán   Kadaň248.79 26 194.65 14 208.65125.20/150,00
183.28/ZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand177.80 108 163.35 60 223.35139.90/167,60
184.30/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň167.85 60 1.00 999 227.85144.40/173,00
185.31/PZZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha217.59 106 207.38 60 267.38183.93/220,40
186.32/PZSKALKA Matěj 2009 USK Pha218.49 64 208.81 108 282.49199.04/238,50
187.29/ZMLÍBAL Tomáš 2008 KK Brand1.00 999 213.58 314 527.58444.13/532,20
  HADRABA Michal 1976 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav   Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Libor   3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK František 1975 3+ Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
105.39 0 105.72 0 105.39 32
2. ZAPLETAL Vojtěch
GROSSMANNOVÁ Zdenka
1998
1965
2 Boh.Pha
Boh.Pha
108.22 4 107.67 0 107.672.28/2,228
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
120.76 0 115.53 0 115.5310.14/9,624
4. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
Kralupy
Kralupy
121.48 4 121.94 4 125.4820.09/19,120
5. MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
122.99 8 123.12 4 127.1221.73/20,616
6.1/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
137.31 0 135.03 0 135.0329.64/28,112
7.1/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára
MÁDROVÁ Amálie
2004
2003
2 Loko Plz
Loko Plz
138.63 4 134.56 4 138.5633.17/31,58
8.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
138.16 2 143.38 2 140.1634.77/33,04
9. HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
136.98 4 137.74 4 140.9835.59/33,83
10.2/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
Rakovník
Rakovník
141.35 0 147.29 52 141.3535.96/34,12
11. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
139.08 8 206.90 56 147.0841.69/39,61
12. HABICH Bohumil
BROTÁNKOVÁ Petra
1991
2001
2 VS Tábor
Loko Plz
131.38 16 140.21 106 147.3841.99/39,80
13.1/U23VACULOVÁ Lucie
ŠTERCL Vít
2008
1999
KK Brand
Dukla B.
146.22 56 141.48 8 149.4844.09/41,80
Oddíl