XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu

02.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.79.33 2 79.00 4 81.33
2K1M/2CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz81.74 2 81.36 0 81.36
3K1M/3LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus85.09 0 85.48 2 85.09
4C1M/1FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.88.72 0 86.25 0 86.25
5K1M/4BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.51 108 86.60 0 86.60
6K1M/5MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.98 2 87.65 0 87.65
7K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.10 2 85.86 2 87.86
8K1M/7PRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.61 0 88.50 2 88.61
9C1M/2INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK91.36 0 89.35 0 89.35
10K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.70 0 86.34 4 89.70
11K1M/9ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.32 2 90.06 0 90.06
12K1M/10PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.54 4 97.21 4 90.54
13K1M/11TŮMA Martin 1972 2 Hubertus93.08 4 88.87 2 90.87
14K1M/12SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.70 2 100.78 4 91.70
15K1M/13NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.17 2 92.93 0 92.93
16K1M/14SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.07 2 94.08 2 93.07
17K1M/15HEGER Kryštof   3+ Rakovník94.06 12 93.36 0 93.36
18K1M/16ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.96.34 2 87.81 6 93.81
19K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice92.95 2 92.90 2 94.90
20C1M/3BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov96.08 2 95.09 0 95.09
21K1M/18BÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.26 0 94.50 4 95.26
22K1M/19ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz94.83 10 91.45 4 95.45
23K1M/20PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB97.06 2 94.32 2 96.32
24K1M/21MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.97.01 0 94.48 2 96.48
25K1M/22HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.83 10 92.54 4 96.54
26C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha97.74 2 94.79 2 96.79
27K1M/23PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.84 0 97.98 4 96.84
28K1M/24CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.22 4 92.00 50 97.22
29C1M/5ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.39 2 95.47 6 97.39
30K1M/25VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.101.92 2 95.61 2 97.61
31K1M/26ZACH Radovan 2005 2 KK Brand95.90 2 96.36 10 97.90
32K1M/27HEGER Mikuláš   3+ Rakovník98.21 2 95.95 2 97.95
33K1M/28ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.96 10 94.17 4 98.17
34K1M/29MÍL Jakub 2003 2 Trutnov96.52 14 98.21 0 98.21
35K1W/1MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy94.44 4 96.38 2 98.38
36K1M/30ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz96.40 2 99.39 6 98.40
37K1M/31KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand101.76 2 98.69 0 98.69
38C1M/6SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.98.72 0 97.49 2 98.72
39K1M/32TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.97.90 2 97.23 2 99.23
40K1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.97.55 2 96.63 50 99.55
41K1M/33PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.83 0 96.81 4 99.83
42K1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn97.12 6 95.95 4 99.95
43C1M/7VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.99.30 2 97.98 2 99.98
44K1M/34HORÁK David 1976 2 Frol100.99 4 100.05 0 100.05
45K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha100.08 0 100.46 2 100.08
46K1W/5ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha100.28 0 99.39 2 100.28
47K1M/35HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha98.61 2 216.75 4 100.61
48K1M/36CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha102.49 10 98.65 2 100.65
49K1M/37DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy93.64 52 94.93 6 100.93
50C1M/8POLLERT Jan 2005 2 USK Pha95.02 6 95.75 52 101.02
51K1M/38PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.62 2 97.06 4 101.06
52K1M/38NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB100.39 4 99.06 2 101.06
53K1M/40NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor97.52 10 97.12 4 101.12
54C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří   2 Zbraslav99.53 2 101.46 2 101.53
55C1M/10INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK105.58 4 101.74 0 101.74
56K1M/41POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand104.93 10 99.93 2 101.93
57K1M/42VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.47 4 100.16 2 102.16
58K1M/42PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa98.16 4 124.17 0 102.16
59K1W/6SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK101.26 6 100.20 2 102.20
60K1W/7KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.27 0 99.56 4 102.27
61K1W/8KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy98.33 4 100.35 2 102.33
62K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha101.69 8 96.35 6 102.35
63C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
100.54 2 98.85 4 102.54
64C1M/11KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn100.77 2 102.67 4 102.77
65K1M/44KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec105.62 2 100.87 2 102.87
66K1M/45KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB104.61 12 96.88 6 102.88
67K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK99.09 4 103.78 2 103.09
68C1M/12ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.101.58 2 100.84 4 103.58
69K1W/11SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha99.66 4 104.60 6 103.66
70K1M/46STEHNO Petr 2003 3+ Frol98.92 8 100.17 4 104.17
71C1M/13KREMR Patrik 1972 2 USK Pha103.81 4 102.25 2 104.25
72K1W/12HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.28 6 100.25 4 104.25
73K1W/13VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha102.60 2 103.60 4 104.60
74K1M/47KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.70 4 112.21 0 104.70
75K1M/48MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice98.93 6 100.72 4 104.72
76C1M/14BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.78 2 102.82 2 104.82
77K1M/49ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha109.15 4 100.93 4 104.93
78K1W/14POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.70 6 103.16 2 105.16
79K1M/50KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.118.49 14 103.28 2 105.28
80K1W/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha97.77 8 4.00 999 105.77
81K1M/51VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand116.45 12 103.96 2 105.96
82K1M/52NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň102.07 4 109.64 6 106.07
83K1M/53KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand100.34 6 102.64 4 106.34
84C1M/15VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník109.60 0 104.42 2 106.42
85K1W/16TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus100.62 6 116.17 56 106.62
86K1M/54VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.33 10 102.73 4 106.73
87C1M/16PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB107.03 0 108.70 58 107.03
88K1M/55BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.105.04 2 106.86 6 107.04
89C1W/1ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha112.32 4 107.17 0 107.17
90C1M/17POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha111.09 8 101.31 6 107.31
91K1W/17KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha99.77 8 99.56 8 107.56
92C1M/18VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor107.63 0 115.32 12 107.63
93C1M/19DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK105.77 2 105.68 6 107.77
94K1W/18HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice117.67 56 105.96 2 107.96
95C1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.01 4 109.79 62 108.01
96K1M/56PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice110.10 2 106.02 2 108.02
97K1M/57PANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.17 4 105.92 56 108.17
98K1M/58PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha99.46 10 98.18 10 108.18
99K1M/59POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha104.21 4 113.16 12 108.21
100K1M/60OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.104.70 8 102.43 6 108.43
101C1M/20TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.103.29 8 102.52 6 108.52
102K1W/19HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.59 4 106.81 4 108.59
103C1M/21MÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.83 2 106.66 2 108.66
104K1M/61ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.106.05 54 106.67 2 108.67
105K1M/62SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice103.40 6 104.71 4 108.71
106C1W/3SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.44 4 105.14 4 109.14
107C1M/22PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor109.30 0 120.19 8 109.30
108C1W/4HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn105.60 4 4.00 999 109.60
109C1M/23BEIER Alva 2005 3 Trutnov109.82 0 109.13 6 109.82
110C1M/24HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn105.84 4 104.98 10 109.84
111K1W/20ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.42 2 109.98 0 109.98
112K1M/63KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa110.40 4 106.15 4 110.15
113K1W/21PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky110.90 10 100.16 10 110.16
114C1M/25MILLER Jan 1997 3 Turnov106.25 4 118.39 104 110.25
115K1M/64BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha114.31 2 108.32 2 110.32
116K1M/65KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec108.86 8 104.51 6 110.51
117K1W/22ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha109.70 4 106.56 4 110.56
118K1M/66ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.67 8 104.76 6 110.76
119K1M/67ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 8 108.94 2 110.94
120K1M/68MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.125.23 10 109.24 2 111.24
121K1M/69JINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.48 2 104.15 12 111.48
122C1M/26ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.107.51 4 114.56 4 111.51
123K1W/23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa109.75 2 116.54 2 111.75
124K1W/24HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK109.76 2 109.28 8 111.76
125K1M/70PŠENIČKA Václav   3+ Rakovník117.09 4 109.77 2 111.77
126K1M/71PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand108.83 6 107.91 4 111.91
127K1M/72VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.34 10 109.97 2 111.97
128C1M/27HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov111.79 2 110.27 2 112.27
129K1M/73VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.78 8 104.49 8 112.49
130K1M/73HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk102.49 10 109.83 8 112.49
131C1M/28KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.112.99 2 102.81 10 112.81
132K1M/75KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha107.27 6 110.86 2 112.86
133K1M/76VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor111.60 4 105.05 8 113.05
134K1M/77ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha102.74 60 109.37 4 113.37
135K1M/78VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.65 10 103.50 10 113.50
136C1M/29JIRAS Filip 2005 2 USK Pha109.14 110 103.53 10 113.53
137K1M/79SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy108.40 6 103.67 10 113.67
138C1M/30HAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.80 6 110.21 10 113.80
139K1M/80PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.82 2 106.65 8 113.82
140K1M/81NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.77 12 109.93 4 113.93
141C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK108.14 6 115.62 10 114.14
142C1M/31SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol114.59 8 108.49 6 114.49
143K1M/82HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.103.11 12 114.57 62 115.11
144C1M/32SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha113.91 6 109.14 6 115.14
145K1W/25MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz111.25 4 114.47 8 115.25
146K1M/83ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.38 60 111.61 4 115.61
147K1M/84NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.11 12 109.63 6 115.63
148K1W/26KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha119.07 14 113.66 2 115.66
149K1M/85HYNEK Pavel 2003 3+ Semily106.16 14 107.74 8 115.74
150K1W/27DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky112.39 6 112.04 4 116.04
151K1M/86JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.102.92 54 106.22 10 116.22
152C1M/33RUFFER Matěj 1999 Pardub.125.23 8 114.40 2 116.40
153K1M/87SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha112.02 10 115.91 2 117.91
154C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
  2 Jablonec
SKVS ČB
113.97 4 125.36 6 117.97
155C1M/34FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.178.04 10 108.31 10 118.31
156K1W/28HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa1.00 999 110.33 8 118.33
157C1M/35KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB110.37 8 124.23 106 118.37
158C2M/3KUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
140.49 12 112.47 6 118.47
159C2M/4JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
114.80 4 117.19 6 118.80
160C1M/36OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.116.83 2 115.66 4 118.83
161C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
116.82 4 116.95 2 118.95
162K1M/88BUDÁK David 2003 3+ Kadaň116.61 62 113.44 6 119.44
163C2M/5HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
117.48 2 116.70 4 119.48
164K1W/29JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha121.99 10 115.86 4 119.86
165K1M/89ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy125.74 112 115.97 4 119.97
166K1W/30HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy117.86 12 118.29 2 120.29
167K1W/31SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice110.76 10 111.32 12 120.76
168K1M/90ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice106.74 54 113.24 8 121.24
169K1M/91DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB113.47 16 111.25 10 121.25
170K1M/92HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK114.70 16 113.33 8 121.33
171K1M/93KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy115.37 6 130.36 10 121.37
172K1M/94HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník123.27 14 117.38 4 121.38
173C1M/37VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand115.44 8 119.69 2 121.69
174C1M/38MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus127.46 4 115.74 6 121.74
175K1W/32BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.120.03 2 129.13 8 122.03
176K1M/95PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha114.14 8 122.42 8 122.14
177K1W/33BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice135.84 52 120.49 2 122.49
178K1M/96KUTEK Michal 2006 3+ Frol119.09 12 110.49 12 122.49
179K1W/34NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand120.01 6 116.62 6 122.62
180C1M/39BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.115.53 8 134.11 54 123.53
181C1M/40VENC Ondřej 2007 3 KK Brand119.64 4 116.87 8 123.64
182K1W/35MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja117.71 6 122.20 52 123.71
183K1M/97KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz119.98 4 118.01 60 123.98
184K1M/98WESTFAL Mattias   3 Kralupy132.63 66 116.23 8 124.23
185K1M/99BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB120.02 14 118.51 6 124.51
186K1M/100NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.113.31 12 110.99 58 125.31
187K1M/101PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha116.90 10 115.33 10 125.33
188K1M/102POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha127.84 64 123.63 2 125.63
189K1W/36ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.90 6 119.85 6 125.85
190K1M/103CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol121.77 62 116.06 10 126.06
191K1M/104KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha125.12 14 120.09 6 126.09
192K1W/37PODZIMKOVÁ Markéta   Klášter.122.10 4 139.68 62 126.10
193K1M/105HEGER Miroslav   3 Rakovník128.69 6 124.88 2 126.88
194K1W/38RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor120.91 6 121.71 60 126.91
195K1M/106SVOBODA Jan 1946 3 Hubertus121.64 6 121.72 6 127.64
196C1M/41ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.113.38 62 119.67 8 127.67
197K1M/107BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha121.76 6 130.78 6 127.76
198K1M/108FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand121.50 14 118.08 10 128.08
199K1M/109JEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand120.57 8 104.54 52 128.57
200C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
118.64 10 122.20 8 128.64
201K1W/39BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol122.96 60 116.70 12 128.70
202K1M/110PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník119.12 10 119.35 10 129.12
203K1W/40ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník126.69 12 124.25 6 130.25
204K1W/41PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice121.60 10 133.84 12 131.60
205C2M/7PODZIMEK Jan
VOLÁK Jaroslav
 
1990
1 Klášter.
Klášter.
151.62 10 123.77 8 131.77
206K1M/111JÁRA Leoš   3 Rakovník137.86 8 128.11 4 132.11
207K1M/112KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB126.31 6 142.65 110 132.31
208C1W/6BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.132.31 56 127.05 6 133.05
209K1W/42ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk154.10 108 122.96 12 134.96
210C2M/8NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
129.25 6 131.11 6 135.25
211C2X/2JIRAS Filip, 2005, USK Pha
 JIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta, 2005, Benátky PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
123.56 12 121.15 110 135.56
212C2M/9ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
3 Pardub.
Pardub.
127.42 10 126.13 10 136.13
213C1M/42INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.21 6 135.09 8 137.21
214K1M/113ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor125.71 12 134.65 8 137.71
215K1M/114INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK130.17 20 130.43 8 138.43
216C2M/10HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
  3 Rakovník
Rakovník
135.59 106 129.08 10 139.08
217K1M/115JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha133.54 6 131.27 8 139.27
218C1M/43SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus122.83 54 133.57 6 139.57
219K1M/116ŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor126.28 14 115.79 60 140.28
220C2X/3KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
1.00 999 133.50 8 141.50
221K1M/117RIANT Martin 1977 3 VS Tábor132.17 10 140.60 14 142.17
222K1M/118TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn93.15 56 91.91 52 143.91
223C2M/11SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 133.53 12 145.53
224C2X/4KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
130.32 16 136.68 10 146.32
225C1M/44KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa133.03 58 140.64 6 146.64
226C1M/45ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor136.26 12 156.72 54 148.26
227K1M/119ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.138.90 10 101.18 52 148.90
228C2X/5BUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
139.07 10 136.22 256 149.07
229K1W/43SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy147.37 10 141.61 8 149.61
230K1W/44SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy146.07 6 171.03 8 152.07
231K1W/45KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník146.64 6 1.00 999 152.64
232C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov150.30 110 141.06 12 153.06
233C2M/12NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
133.52 20 140.78 14 153.52
234C1W/8NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand145.92 10 131.35 56 155.92
235K1M/120KULHÁNEK Josef   3 Jablonec127.11 62 147.35 12 159.35
236K1M/121KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn148.26 14 142.97 106 162.26
237K1W/46ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz119.08 58 111.81 52 163.81
238K1M/122SKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.123.09 64 110.11 58 168.11
239K1M/123KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice112.83 56 1.00 999 168.83
240K1W/47ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.142.68 66 159.20 10 169.20
241K1M/124CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk123.36 52 122.45 52 174.45
242K1M/125SAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.52 110 123.71 60 183.71
243K1M/126GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz131.51 56 143.76 106 187.51
244K1W/48PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha123.67 64 136.20 58 187.67
245C1M/46ŠERÝ Michal   3 Rožátov139.05 256 137.08 56 193.08
246K1M/127HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB136.86 60 142.91 64 196.86
247K1W/49CHOCHOLOVÁ Veronika   3 Kralupy149.24 64 149.82 64 213.24
248K1M/128VRANÝ Matěj 2006 3 Frol143.52 160 231.06 12 243.06
249C2X/6ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
128.62 210 140.83 108 248.83
250K1M/129CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol151.17 158 140.07 204 309.17
251FOR/1PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha3541.05 4 305.70 4 309.70
252FOR/2KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV3548.57 12 297.34 50 347.34
253FOR/3KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.3563.59 210 292.63 158 450.63
Oddíl