XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu

02.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha3541.05 4 305.70 4 309.70 0
2.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV3548.57 12 297.34 50 347.3437.64/12,20
3.3/PZKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.3563.59 210 292.63 158 450.63140.93/45,50
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha112.32 4 107.17 0 107.17 28
2.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha104.01 4 109.79 62 108.010.84/0,823
3.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.105.44 4 105.14 4 109.141.97/1,818
4.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn105.60 4 4.00 999 109.602.43/2,313
5.2/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK108.14 6 115.62 10 114.146.97/6,58
6.3/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.132.31 56 127.05 6 133.0525.88/24,13
7.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov150.30 110 141.06 12 153.0645.89/42,82
8.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand145.92 10 131.35 56 155.9248.75/45,51
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.88.72 0 86.25 0 86.25 125
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK91.36 0 89.35 0 89.353.10/3,6120
3.1/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov96.08 2 95.09 0 95.098.84/10,2115
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha97.74 2 94.79 2 96.7910.54/12,2110
5.2/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB95.39 2 95.47 6 97.3911.14/12,9105
6. SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.98.72 0 97.49 2 98.7212.47/14,5100
7. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.99.30 2 97.98 2 99.9813.73/15,995
8.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha95.02 6 95.75 52 101.0214.77/17,190
9.1/VVĚTROVSKÝ Jiří   2 Zbraslav99.53 2 101.46 2 101.5315.28/17,785
10.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK105.58 4 101.74 0 101.7415.49/18,080
11.3/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn100.77 2 102.67 4 102.7716.52/19,275
12.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.101.58 2 100.84 4 103.5817.33/20,170
13.3/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha103.81 4 102.25 2 104.2518.00/20,965
14.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB104.78 2 102.82 2 104.8218.57/21,560
15. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník109.60 0 104.42 2 106.4220.17/23,455
16.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB107.03 0 108.70 58 107.0320.78/24,150
17.4/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha111.09 8 101.31 6 107.3121.06/24,445
18.4/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor107.63 0 115.32 12 107.6321.38/24,840
19.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK105.77 2 105.68 6 107.7721.52/25,035
20. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.103.29 8 102.52 6 108.5222.27/25,830
21.5/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.83 2 106.66 2 108.6622.41/26,025
22.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor109.30 0 120.19 8 109.3023.05/26,724
23.6/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov109.82 0 109.13 6 109.8223.57/27,323
24.6/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn105.84 4 104.98 10 109.8423.59/27,422
25.1/U23MILLER Jan 1997 3 Turnov106.25 4 118.39 104 110.2524.00/27,821
26.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.107.51 4 114.56 4 111.5125.26/29,320
27.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov111.79 2 110.27 2 112.2726.02/30,219
28. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.112.99 2 102.81 10 112.8126.56/30,818
29.8/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha109.14 110 103.53 10 113.5327.28/31,617
30.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.80 6 110.21 10 113.8027.55/31,916
31.9/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol114.59 8 108.49 6 114.4928.24/32,715
32.10/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha113.91 6 109.14 6 115.1428.89/33,514
33.2/U23RUFFER Matěj 1999 Pardub.125.23 8 114.40 2 116.4030.15/35,013
34.7/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.178.04 10 108.31 10 118.3132.06/37,212
35.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB110.37 8 124.23 106 118.3732.12/37,211
36.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.116.83 2 115.66 4 118.8332.58/37,810
37.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand115.44 8 119.69 2 121.6935.44/41,19
38.3/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus127.46 4 115.74 6 121.7435.49/41,18
39.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.115.53 8 134.11 54 123.5337.28/43,27
40.3/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand119.64 4 116.87 8 123.6437.39/43,46
41.11/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.113.38 62 119.67 8 127.6741.42/48,05
42.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.21 6 135.09 8 137.2150.96/59,14
43.6/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus122.83 54 133.57 6 139.5753.32/61,83
44.3/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa133.03 58 140.64 6 146.6460.39/70,02
45.8/DMŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor136.26 12 156.72 54 148.2662.01/71,91
46.5/VŠERÝ Michal   3 Rožátov139.05 256 137.08 56 193.08106.83/123,90
  KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav   3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
100.54 2 98.85 4 102.54 54
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
  2 Jablonec
SKVS ČB
113.97 4 125.36 6 117.9715.43/15,044
3.1/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
140.49 12 112.47 6 118.4715.93/15,534
4.1/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
114.80 4 117.19 6 118.8016.26/15,929
5.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
117.48 2 116.70 4 119.4816.94/16,524
6.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
118.64 10 122.20 8 128.6426.10/25,519
7. PODZIMEK Jan
VOLÁK Jaroslav
 
1990
1 Klášter.
Klášter.
151.62 10 123.77 8 131.7729.23/28,514
8.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
129.25 6 131.11 6 135.2532.71/31,99
9.3/DMŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
3 Pardub.
Pardub.
127.42 10 126.13 10 136.1333.59/32,84
10. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
  3 Rakovník
Rakovník
135.59 106 129.08 10 139.0836.54/35,63
11.1/DSSAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 133.53 12 145.5342.99/41,92
12.4/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
133.52 20 140.78 14 153.5250.98/49,71
  ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy94.44 4 96.38 2 98.38 160
2.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.97.55 2 96.63 50 99.551.17/1,2155
3.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn97.12 6 95.95 4 99.951.57/1,6150
4.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha100.08 0 100.46 2 100.081.70/1,7145
5.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha100.28 0 99.39 2 100.281.90/1,9140
6.2/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK101.26 6 100.20 2 102.203.82/3,9135
7.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV102.27 0 99.56 4 102.273.89/4,0130
8.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy98.33 4 100.35 2 102.333.95/4,0125
9.3/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha101.69 8 96.35 6 102.353.97/4,0120
10.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK99.09 4 103.78 2 103.094.71/4,8115
11.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha99.66 4 104.60 6 103.665.28/5,4110
12.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.28 6 100.25 4 104.255.87/6,0105
13.3/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha102.60 2 103.60 4 104.606.22/6,3100
14. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor103.70 6 103.16 2 105.166.78/6,995
15.4/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha97.77 8 4.00 999 105.777.39/7,590
16.5/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus100.62 6 116.17 56 106.628.24/8,485
17.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha99.77 8 99.56 8 107.569.18/9,380
18.7/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice117.67 56 105.96 2 107.969.58/9,775
19.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.59 4 106.81 4 108.5910.21/10,470
20. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.42 2 109.98 0 109.9811.60/11,865
21.8/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky110.90 10 100.16 10 110.1611.78/12,060
22.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha109.70 4 106.56 4 110.5612.18/12,455
23.2/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa109.75 2 116.54 2 111.7513.37/13,650
24.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK109.76 2 109.28 8 111.7613.38/13,645
25.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz111.25 4 114.47 8 115.2516.87/17,140
26.7/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha119.07 14 113.66 2 115.6617.28/17,635
27.3/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky112.39 6 112.04 4 116.0417.66/18,030
28.8/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa1.00 999 110.33 8 118.3319.95/20,325
29.10/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha121.99 10 115.86 4 119.8621.48/21,820
30.11/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy117.86 12 118.29 2 120.2921.91/22,319
31.12/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice110.76 10 111.32 12 120.7622.38/22,718
32.9/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.120.03 2 129.13 8 122.0323.65/24,017
33.2/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice135.84 52 120.49 2 122.4924.11/24,516
34.13/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand120.01 6 116.62 6 122.6224.24/24,615
35. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja117.71 6 122.20 52 123.7125.33/25,714
36.5/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.90 6 119.85 6 125.8527.47/27,913
37.1/VPODZIMKOVÁ Markéta   Klášter.122.10 4 139.68 62 126.1027.72/28,212
38.3/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor120.91 6 121.71 60 126.9128.53/29,011
39.10/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol122.96 60 116.70 12 128.7030.32/30,810
40.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník126.69 12 124.25 6 130.2531.87/32,49
41.11/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice121.60 10 133.84 12 131.6033.22/33,88
42.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk154.10 108 122.96 12 134.9636.58/37,27
43.5/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy147.37 10 141.61 8 149.6151.23/52,16
44.6/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy146.07 6 171.03 8 152.0753.69/54,65
45.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník146.64 6 1.00 999 152.6454.26/55,24
46.12/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz119.08 58 111.81 52 163.8165.43/66,53
47.14/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.142.68 66 159.20 10 169.2070.82/72,02
48.7/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha123.67 64 136.20 58 187.6789.29/90,81
49.8/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika   3 Kralupy149.24 64 149.82 64 213.24114.86/116,80
  KUHNOVÁ Anežka   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana   3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.79.33 2 79.00 4 81.33 368
2.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz81.74 2 81.36 0 81.360.03/0,0358
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus85.09 0 85.48 2 85.093.76/4,6353
4.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.101.51 108 86.60 0 86.605.27/6,5348
5.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.98 2 87.65 0 87.656.32/7,8343
6. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.10 2 85.86 2 87.866.53/8,0338
7.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.61 0 88.50 2 88.617.28/9,0333
8.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.70 0 86.34 4 89.708.37/10,3328
9.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.32 2 90.06 0 90.068.73/10,7323
10.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB86.54 4 97.21 4 90.549.21/11,3318
11.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus93.08 4 88.87 2 90.879.54/11,7313
12.2/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.70 2 100.78 4 91.7010.37/12,8308
13.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.17 2 92.93 0 92.9311.60/14,3303
14.2/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice91.07 2 94.08 2 93.0711.74/14,4298
15. HEGER Kryštof   3+ Rakovník94.06 12 93.36 0 93.3612.03/14,8293
16.2/U23ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.96.34 2 87.81 6 93.8112.48/15,3288
17.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice92.95 2 92.90 2 94.9013.57/16,7283
18.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.26 0 94.50 4 95.2613.93/17,1278
19.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz94.83 10 91.45 4 95.4514.12/17,4273
20.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB97.06 2 94.32 2 96.3214.99/18,4268
21.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.97.01 0 94.48 2 96.4815.15/18,6263
22.3/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak89.83 10 92.54 4 96.5415.21/18,7258
23.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz96.84 0 97.98 4 96.8415.51/19,1253
24.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.22 4 92.00 50 97.2215.89/19,5248
25. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.101.92 2 95.61 2 97.6116.28/20,0243
26.2/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand95.90 2 96.36 10 97.9016.57/20,4238
27. HEGER Mikuláš   3+ Rakovník98.21 2 95.95 2 97.9516.62/20,4233
28.3/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha95.96 10 94.17 4 98.1716.84/20,7228
29.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov96.52 14 98.21 0 98.2116.88/20,8223
30.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz96.40 2 99.39 6 98.4017.07/21,0218
31.5/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand101.76 2 98.69 0 98.6917.36/21,3213
32.7/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.97.90 2 97.23 2 99.2317.90/22,0208
33.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor99.83 0 96.81 4 99.8318.50/22,7203
34.8/VMHORÁK David 1976 2 Frol100.99 4 100.05 0 100.0518.72/23,0198
35.4/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha98.61 2 216.75 4 100.6119.28/23,7193
36.4/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha102.49 10 98.65 2 100.6519.32/23,8188
37. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy93.64 52 94.93 6 100.9319.60/24,1183
38.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.62 2 97.06 4 101.0619.73/24,3178
38.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB100.39 4 99.06 2 101.0619.73/24,3173
40.6/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor97.52 10 97.12 4 101.1219.79/24,3168
41.7/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand104.93 10 99.93 2 101.9320.60/25,3163
42.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.47 4 100.16 2 102.1620.83/25,6158
42. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa98.16 4 124.17 0 102.1620.83/25,6153
44.9/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec105.62 2 100.87 2 102.8721.54/26,5148
45.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB104.61 12 96.88 6 102.8821.55/26,5143
46.6/DMSTEHNO Petr 2003 3+ Frol98.92 8 100.17 4 104.1722.84/28,1138
47.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.70 4 112.21 0 104.7023.37/28,7133
48.9/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice98.93 6 100.72 4 104.7223.39/28,8128
49.7/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha109.15 4 100.93 4 104.9323.60/29,0123
50.4/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.118.49 14 103.28 2 105.2823.95/29,4118
51.2/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand116.45 12 103.96 2 105.9624.63/30,3113
52.10/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň102.07 4 109.64 6 106.0724.74/30,4108
53.8/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand100.34 6 102.64 4 106.3425.01/30,8103
54.5/U23VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.33 10 102.73 4 106.7325.40/31,298
55.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.105.04 2 106.86 6 107.0425.71/31,693
56.10/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice110.10 2 106.02 2 108.0226.69/32,888
57.4/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.17 4 105.92 56 108.1726.84/33,083
58.9/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha99.46 10 98.18 10 108.1826.85/33,078
59.11/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha104.21 4 113.16 12 108.2126.88/33,173
60.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.104.70 8 102.43 6 108.4327.10/33,368
61.10/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.106.05 54 106.67 2 108.6727.34/33,667
62.12/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice103.40 6 104.71 4 108.7127.38/33,766
63.6/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa110.40 4 106.15 4 110.1528.82/35,465
64.13/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha114.31 2 108.32 2 110.3228.99/35,664
65.10/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec108.86 8 104.51 6 110.5129.18/35,963
66.14/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.67 8 104.76 6 110.7629.43/36,262
67.11/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 8 108.94 2 110.9429.61/36,461
68.11/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.125.23 10 109.24 2 111.2429.91/36,860
69.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.48 2 104.15 12 111.4830.15/37,159
70.5/DSPŠENIČKA Václav   3+ Rakovník117.09 4 109.77 2 111.7730.44/37,458
71.12/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand108.83 6 107.91 4 111.9130.58/37,657
72.16/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.34 10 109.97 2 111.9730.64/37,756
73.5/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand105.78 8 104.49 8 112.4931.16/38,355
73.17/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk102.49 10 109.83 8 112.4931.16/38,354
75.18/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha107.27 6 110.86 2 112.8631.53/38,853
76.13/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor111.60 4 105.05 8 113.0531.72/39,052
77.19/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha102.74 60 109.37 4 113.3732.04/39,451
78.14/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.65 10 103.50 10 113.5032.17/39,650
79.20/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy108.40 6 103.67 10 113.6732.34/39,849
80.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.82 2 106.65 8 113.8232.49/39,948
81.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.77 12 109.93 4 113.9332.60/40,147
82.6/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.103.11 12 114.57 62 115.1133.78/41,546
83.12/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník122.38 60 111.61 4 115.6134.28/42,145
84.21/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.11 12 109.63 6 115.6334.30/42,244
85.15/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily106.16 14 107.74 8 115.7434.41/42,343
86.22/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.102.92 54 106.22 10 116.2234.89/42,942
87.23/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha112.02 10 115.91 2 117.9136.58/45,041
88.16/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň116.61 62 113.44 6 119.4438.11/46,940
89.24/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy125.74 112 115.97 4 119.9738.64/47,539
90.6/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice106.74 54 113.24 8 121.2439.91/49,138
91.25/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB113.47 16 111.25 10 121.2539.92/49,137
92.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK114.70 16 113.33 8 121.3340.00/49,236
93.8/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy115.37 6 130.36 10 121.3740.04/49,235
94.9/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník123.27 14 117.38 4 121.3840.05/49,234
95.26/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha114.14 8 122.42 8 122.1440.81/50,233
96.27/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol119.09 12 110.49 12 122.4941.16/50,632
97.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz119.98 4 118.01 60 123.9842.65/52,431
98.17/DMWESTFAL Mattias   3 Kralupy132.63 66 116.23 8 124.2342.90/52,730
99.28/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB120.02 14 118.51 6 124.5143.18/53,129
100.18/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.113.31 12 110.99 58 125.3143.98/54,128
101.10/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha116.90 10 115.33 10 125.3344.00/54,127
102.11/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha127.84 64 123.63 2 125.6344.30/54,526
103.29/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol121.77 62 116.06 10 126.0644.73/55,025
104.12/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha125.12 14 120.09 6 126.0944.76/55,024
105.5/VSHEGER Miroslav   3 Rakovník128.69 6 124.88 2 126.8845.55/56,023
106.6/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus121.64 6 121.72 6 127.6446.31/56,922
107.13/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha121.76 6 130.78 6 127.7646.43/57,121
108.30/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand121.50 14 118.08 10 128.0846.75/57,520
109.19/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand120.57 8 104.54 52 128.5747.24/58,119
110.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník119.12 10 119.35 10 129.1247.79/58,818
111.13/VJÁRA Leoš   3 Rakovník137.86 8 128.11 4 132.1150.78/62,417
112.31/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB126.31 6 142.65 110 132.3150.98/62,716
113.20/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor125.71 12 134.65 8 137.7156.38/69,315
114.14/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK130.17 20 130.43 8 138.4357.10/70,214
115.15/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha133.54 6 131.27 8 139.2757.94/71,213
116.21/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor126.28 14 115.79 60 140.2858.95/72,512
117.11/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor132.17 10 140.60 14 142.1760.84/74,811
118.22/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn93.15 56 91.91 52 143.9162.58/76,910
119.32/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.138.90 10 101.18 52 148.9067.57/83,19
120.8/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec127.11 62 147.35 12 159.3578.02/95,98
121.16/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn148.26 14 142.97 106 162.2680.93/99,57
122.7/DSSKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.123.09 64 110.11 58 168.1186.78/106,76
123.9/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice112.83 56 1.00 999 168.8387.50/107,65
124.33/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk123.36 52 122.45 52 174.4593.12/114,54
125.17/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.127.52 110 123.71 60 183.71102.38/125,93
126.18/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz131.51 56 143.76 106 187.51106.18/130,62
127.34/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB136.86 60 142.91 64 196.86115.53/142,11
128.35/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol143.52 160 231.06 12 243.06161.73/198,90
129.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol151.17 158 140.07 204 309.17227.84/280,10
  PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Šimon   3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HADRABA Martin 2005 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FRENCL Josef 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Enrique 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav   2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
116.82 4 116.95 2 118.95 22
2.2/ZSJIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
123.56 12 121.15 110 135.5616.61/14,017
3.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
1.00 999 133.50 8 141.5022.55/19,012
4.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
130.32 16 136.68 10 146.3227.37/23,07
5.1/DMBUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
139.07 10 136.22 256 149.0730.12/25,32
6.3/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
128.62 210 140.83 108 248.83129.88/109,21
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FREISLEBENOVÁ Patricia
FRENCL Josef
2003
2002
1 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl