1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

18.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice96.19 0 109.29 100 96.19
2K1M/2KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.97.60 0 97.30 0 97.30
3K1M/3TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha97.31 0 95.18 50 97.31
4K1M/4BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.72 2 99.87 0 99.87
5K1M/5ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.28 2 105.08 102 100.28
6K1M/6KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.71 2 101.69 0 101.69
7K1M/7POHANKA Vít 2000 1 Klatovy101.83 52 100.65 2 102.65
8K1M/8BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.05 0 103.19 0 103.05
9K1M/9MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava103.68 0 104.00 50 103.68
10C1M/1JÁNĚ Michal, 1986, Dukla B. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.103.03 8 103.88 0 103.88
11K1M/10RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc102.87 50 102.18 2 104.18
12K1M/11CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz104.86 0 105.97 0 104.86
13K1M/12PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.15 2 102.88 2 104.88
14K1M/13MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava103.66 50 104.89 0 104.89
15K1M/14HALA Jiří 2002 2 Olomouc104.90 0 105.91 50 104.90
16K1M/15BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.104.22 50 103.05 2 105.05
17K1M/16ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.34 54 105.37 0 105.37
18K1M/17PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.103.81 2 103.43 4 105.81
19K1M/18TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc103.94 2 108.87 50 105.94
20K1M/19BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.16 54 106.08 0 106.08
21K1M/20ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.39 100 106.38 0 106.38
22K1M/21ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk104.26 52 104.56 2 106.56
23K1M/22CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.88 2 108.43 0 106.88
24C1M/2JÁNĚ Jakub, 1990, Dukla B. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.118.07 2 105.85 2 107.85
25K1M/23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava110.43 50 106.07 2 108.07
26K1M/24FRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.41 50 106.58 2 108.58
27C1M/3LHOTA Kryštof, 2002, USK Pha LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha118.23 2 109.64 0 109.64
28K1M/25ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky109.86 0 117.07 0 109.86
29K1M/26MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.89 2 110.72 0 109.89
30K1M/27KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.109.97 0 114.82 152 109.97
31K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec110.53 0 113.08 4 110.53
32K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice113.80 2 109.14 2 111.14
33K1M/28NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc107.21 4 111.96 52 111.21
34K1W/3BEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.110.98 2 111.32 0 111.32
35K1M/29MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.115.26 58 111.54 0 111.54
36K1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.59 2 112.99 104 111.59
37K1M/30PRELL Pavel 1976 2 Kralupy110.29 2 115.13 0 112.29
38K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.79 0 112.43 0 112.43
39K1M/31STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.63 0 127.23 0 112.63
40K1M/32GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa117.19 206 112.72 0 112.72
41K1M/33STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky110.77 50 110.85 2 112.85
42K1W/6NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy118.52 6 113.26 0 113.26
43C1M/4HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja111.47 2 117.66 156 113.47
44C1M/5KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.09 8 109.60 4 113.60
45C1M/6KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc109.76 4 110.10 4 113.76
46K1M/34STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB113.83 0 121.32 50 113.83
47K1M/35HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk111.87 2 116.07 4 113.87
48K1M/36NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy119.27 52 114.07 0 114.07
49K1M/37VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky107.26 102 108.29 6 114.29
50K1M/38RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.117.02 6 114.91 0 114.91
51K1M/39KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec118.69 4 115.21 0 115.21
52C1M/7FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.111.24 4 117.21 50 115.24
53K1M/40VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.118.05 0 115.54 0 115.54
54K1M/41REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB124.21 2 115.64 0 115.64
55K1M/42KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.07 52 112.16 4 116.16
56K1M/43BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.42 0 118.27 56 116.42
57C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno119.91 104 116.80 0 116.80
58C1M/8ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava116.01 6 113.34 4 117.34
59K1M/44BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.42 152 113.46 4 117.46
60C1W/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc117.63 0 122.61 52 117.63
61K1M/45ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy124.75 2 117.70 0 117.70
62K1M/46SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec122.72 0 115.74 2 117.74
63C1M/9PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha122.63 6 117.79 0 117.79
64C1M/10KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.126.81 2 118.00 0 118.00
65K1M/47CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.120.13 50 118.20 0 118.20
66C1M/11URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.88 106 116.54 2 118.54
67K1M/48JINEK Hugo 2005 2 USK Pha149.34 6 116.74 2 118.74
68C1M/12RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm116.20 52 115.46 4 119.46
69C1M/13ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha146.76 2 117.54 2 119.54
70K1M/49HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk115.70 4 124.39 52 119.70
71C1M/14PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.88 54 117.75 2 119.75
72K1M/50SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice118.50 2 117.03 52 120.50
73K1M/51IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.08 100 120.53 0 120.53
74K1M/52SAHULA Matěj 2003 2 Benátky116.60 4 121.09 102 120.60
75K1M/53BOUZEK Filip 1992 2 Sušice0.00 999 117.43 4 121.43
76C1M/15BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus115.54 6 119.79 6 121.54
77K1M/54VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor174.31 0 117.71 4 121.71
78C1M/16RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.117.90 4 118.88 10 121.90
79C1M/17WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.50 104 120.27 2 122.27
80C1M/18GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha126.74 2 116.46 6 122.46
81K1M/55BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.67 4 119.67 8 123.67
82C1M/19KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.07 2 121.60 6 124.07
83C1M/20INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK122.30 2 138.20 4 124.30
84K1M/56BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh125.11 4 120.48 4 124.48
85K1W/7DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc122.84 2 124.75 52 124.84
86K1M/57DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha156.91 2 118.85 6 124.85
87C1W/3KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha123.94 52 123.09 2 125.09
88K1W/8KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK138.03 2 125.25 0 125.25
89K1M/58PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh133.12 54 117.36 8 125.36
90K1M/59MÍL Jakub 2003 2 Trutnov123.39 2 137.13 6 125.39
91C1W/4DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc126.30 0 129.56 4 126.30
92K1M/60BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno124.31 2 119.41 104 126.31
93K1W/9ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB132.05 10 123.44 4 127.44
94K1M/61HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak130.36 2 121.83 6 127.83
95C1M/21LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha128.83 10 118.17 10 128.17
96C1M/21FIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.74 62 126.17 2 128.17
97C1M/23ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB120.66 8 143.11 8 128.66
98K1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.02 6 124.70 4 128.70
99K1W/11SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.127.59 4 124.79 4 128.79
100C1M/24MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.115.56 156 127.05 2 129.05
101K1M/62ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha129.14 0 151.80 4 129.14
102K1W/12KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.29 2 132.60 2 129.29
103K1W/13KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.125.34 52 127.91 2 129.91
104K1M/63PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB124.04 6 142.70 156 130.04
105K1W/14JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc154.40 8 126.12 4 130.12
106K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha130.21 0 126.85 4 130.21
107C2M/1MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
128.41 2 4.00 999 130.41
108K1M/64MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice150.35 6 131.27 0 131.27
109K1W/16VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.45 2 170.78 6 131.45
110K1M/65HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha134.14 0 129.78 2 131.78
111C1M/25VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha130.29 6 130.71 2 132.71
112K1M/66PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB141.52 50 131.32 2 133.32
113C1M/26ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB152.21 154 131.96 2 133.96
114K1M/67KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB134.89 56 129.97 4 133.97
115C1M/27PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB148.77 2 132.53 2 134.53
116C1M/28KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV124.92 10 146.28 8 134.92
117C1M/29NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc135.32 0 138.71 102 135.32
118K1M/68PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha161.12 52 133.79 2 135.79
119C2M/2POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
133.98 4 127.87 8 135.87
120K1M/69KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor133.99 2 143.40 52 135.99
121K1W/17ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha132.45 4 168.03 112 136.45
122K1M/70PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.83 2 135.04 2 137.04
123C1M/30URBAN Michal 2004 2 Šumperk138.73 12 132.06 6 138.06
124K1W/18KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.15 0 118.06 256 138.15
125K1W/19MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy129.02 10 136.26 54 139.02
126C1W/5MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha137.37 2 141.10 2 139.37
127K1M/71MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc154.59 0 137.49 2 139.49
128C1M/31POLLERT Jan 2005 2 USK Pha151.21 12 133.90 6 139.90
129K1M/72KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná140.24 0 140.13 2 140.24
130K1M/73ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha148.75 56 136.34 4 140.34
131K1M/74PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa138.46 2 162.82 54 140.46
132K1W/20DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc132.55 8 183.44 104 140.55
133K1M/75GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc140.90 0 128.61 60 140.90
134K1W/21ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.97 54 141.53 0 141.53
135C1M/32KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov139.70 2 140.55 6 141.70
136K1W/22CAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.136.01 6 150.89 4 142.01
137K1W/23KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí128.23 14 128.81 14 142.23
138C2M/3SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
139.26 10 139.00 4 143.00
139K1M/76GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice139.13 4 147.73 0 143.13
140C1M/33KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.135.16 8 140.76 8 143.16
141K1W/24HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn133.56 10 157.93 54 143.56
142C2X/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
139.88 4 144.02 104 143.88
143C1M/34BEIER Matouš 2004 2 Trutnov139.96 4 138.49 8 143.96
144K1W/25HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.63 12 136.11 8 144.11
145K1W/26ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha140.63 4 159.40 8 144.63
146K1M/77HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice143.15 50 133.60 12 145.60
147K1W/27DAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk137.64 8 141.09 10 145.64
148C1M/35WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn143.73 2 158.74 8 145.73
149K1M/78BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy151.31 4 139.74 6 145.74
150C1M/36KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec160.03 12 138.21 8 146.21
151K1W/28KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK159.54 2 144.40 2 146.40
152K1M/79NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor128.46 60 141.06 6 147.06
153C1W/6FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha134.58 54 147.41 0 147.41
154K1W/29KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky146.76 8 141.63 6 147.63
155C1M/37POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha158.31 58 143.92 4 147.92
156K1M/80ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc166.23 50 148.76 0 148.76
157C1M/38MÍL Jakub 2003 2 Trutnov168.68 4 146.77 2 148.77
158K1M/81HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec121.61 52 145.02 4 149.02
159C1M/39VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor149.65 2 145.64 4 149.64
160K1M/82NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB148.21 2 210.81 50 150.21
161K1W/30TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB165.13 108 146.78 4 150.78
162C1W/7DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc168.98 54 152.75 0 152.75
163K1M/83BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk119.01 104 150.82 2 152.82
164C1M/40GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa146.92 6 126.65 106 152.92
165C1M/41KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja147.01 6 134.97 54 153.01
166C1W/8SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.177.83 52 153.09 0 153.09
167C1M/42DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.27 58 147.09 8 155.09
168C1W/9RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha151.72 4 196.82 4 155.72
169C1M/43CUC Michal 1977 2 Tech.Pha128.10 52 153.89 4 157.89
170K1W/31HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy143.07 58 150.11 8 158.11
171C1W/10KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK158.37 52 156.37 2 158.37
172K1M/84CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy146.50 154 152.46 6 158.46
173K1W/32SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK150.37 10 166.95 0 160.37
174K1W/33KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV144.49 60 153.11 8 161.11
175C1M/44KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.155.43 6 146.30 60 161.43
176C2X/2KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava
 KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
153.90 8 162.75 58 161.90
177C2M/4KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
188.81 8 156.56 6 162.56
178K1M/85ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice108.69 54 117.67 52 162.69
179C1M/45KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc163.12 6 161.15 2 163.15
180C1M/46INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK157.67 6 158.76 54 163.67
181K1M/86HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy128.75 104 113.84 50 163.84
182K1W/34RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná153.56 54 157.88 6 163.88
183C1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno162.32 2 200.55 50 164.32
184K1W/35KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc160.72 4 202.03 52 164.72
185C1W/12JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc177.04 8 161.15 4 165.15
186C2M/5KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
163.47 4 150.17 58 167.47
187K1M/87POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 117.48 50 167.48
188C1W/13RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc197.43 54 167.59 2 169.59
189C2M/6PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
158.00 12 4.00 999 170.00
190K1W/36DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha120.03 52 117.67 56 172.03
191K1W/37FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami208.61 54 163.11 10 173.11
192K1M/88VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava127.24 50 123.33 50 173.33
193K1W/38SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha0.00 999 165.67 8 173.67
194K1W/39VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.54 52 122.98 52 174.98
195K1M/89TURNER Karel 2004 2 Sušice125.36 50 133.92 206 175.36
196C1W/14SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK181.58 112 172.62 4 176.62
197K1M/90POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami147.72 102 122.88 54 176.88
198K1W/40JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha194.35 114 175.73 4 179.73
199C1M/47VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor194.97 106 171.96 8 179.96
200K1W/41HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice176.22 4 0.00 999 180.22
201K1M/91TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn128.19 54 131.26 104 182.19
202C1W/15VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor178.49 4 203.91 2 182.49
203C1M/48MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc196.79 2 180.28 4 184.28
204K1M/92ŠVEJD Jan 2004 2 Sušice182.52 2 148.46 58 184.52
205C1W/16ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha180.91 6 187.02 54 186.91
206C1M/49KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn151.64 102 178.83 10 188.83
207C1M/50SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol181.64 8 231.47 10 189.64
208C1W/17KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.74 52 146.81 158 190.74
209K1W/42STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc183.75 8 180.54 12 191.75
210K1W/43TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy0.00 999 181.76 10 191.76
211K1W/44POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor159.35 56 189.66 6 195.66
212K1M/93PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB143.23 54 4.00 999 197.23
213K1W/45KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha160.09 64 142.54 56 198.54
214K1W/46RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc156.87 152 143.74 56 199.74
215K1W/47GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice132.75 154 143.84 58 201.84
216K1M/94KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa197.73 6 145.45 402 203.73
217K1W/48PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky167.43 58 199.00 6 205.00
218K1W/49RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc246.07 108 199.48 8 207.48
219C1M/51MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava148.21 60 130.48 254 208.21
220C1M/52STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc158.13 52 153.73 56 209.73
221K1W/50HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc147.74 62 168.19 54 209.74
222K1M/95MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.67 150 107.80 102 209.80
223K1W/51DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno157.01 106 154.03 56 210.03
224K1M/96ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz159.20 52 174.09 202 211.20
225K1W/52MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno0.00 999 202.19 12 214.19
226C1W/18MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno211.29 208 206.89 8 214.89
227C1M/53JIRAS Filip 2005 2 USK Pha164.12 54 151.43 102 218.12
228C1M/54HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn167.84 54 169.77 156 221.84
229C2X/3WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn
 WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 175.12 58 233.12
230K1W/53ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor186.76 54 184.73 62 240.76
231K1W/54KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol190.22 114 186.38 58 244.38
232K1W/55MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava0.00 999 183.11 62 245.11
233C1W/19STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc312.08 154 256.57 4 260.57
234C1W/20KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí202.67 58 166.95 102 260.67
235C1M/55ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB190.34 100 172.69 110 282.69
236K1M/97SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec135.91 152 0.00 999 287.91
237K1W/56ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice0.00 999 186.76 106 292.76
238C1M/56PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB192.02 110 0.00 999 302.02
239K1M/98ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice217.51 102 165.56 154 319.51
240K1W/57HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn206.14 158 155.03 204 359.03
241C1M/57KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa229.99 160 1.00 999 389.99
242C2M/7HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
159.70 256 192.09 204 396.09
243C1M/58PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor0.00 999 158.00 360 518.00
244K1W/58ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 199.85 452 651.85
Oddíl