Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVEJD Jakub, 2001, Sušice ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice118.66 0 117.89 2 118.66
2K1M/2BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.119.27 0 124.15 0 119.27
3K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky122.55 6 118.92 2 120.92
4K1M/4MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.126.99 2 120.13 2 122.13
5K1M/5MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 122.63 0 122.63
6K1M/6POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK123.45 0 122.98 2 123.45
7C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.128.45 0 125.63 0 125.63
8C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.127.60 0 126.38 0 126.38
9K1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 124.88 2 126.88
10K1M/8SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK126.90 0 127.30 0 126.90
11K1M/9SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto129.82 0 127.59 0 127.59
12C1M/3KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.129.00 6 127.60 0 127.60
13K1M/10STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky128.98 2 127.98 0 127.98
14K1M/11TURNER Karel 2004 2 Sušice130.61 2 128.87 0 128.87
15K1M/12LACINA Jakub 2003 2 Semily130.82 2 127.62 2 129.62
16K1M/13PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz129.87 0 130.54 0 129.87
17K1M/14MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec129.08 2 130.25 0 130.25
18K1M/15GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa138.64 50 130.35 0 130.35
19K1M/16MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.130.36 0 4.00 999 130.36
20K1M/17ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.130.46 0 132.38 2 130.46
21K1M/18KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa136.29 4 131.62 0 131.62
22K1M/19SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec132.66 0 132.24 0 132.24
23K1M/20ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště128.65 4 132.84 2 132.65
24K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.07 4 132.90 0 132.90
25K1W/2RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.67 2 133.29 0 133.29
26K1M/21MAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov136.21 0 134.22 0 134.22
27C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov134.40 0 135.31 0 134.40
28C1M/5HAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily134.42 0 139.20 0 134.42
29K1M/22MÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.68 0 138.15 6 134.68
30K1M/23ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice135.12 2 132.77 2 134.77
31C1M/6TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.135.00 0 135.96 0 135.00
32K1M/24PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB136.27 0 135.06 0 135.06
33K1M/25BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand129.61 50 131.37 4 135.37
34K1M/26ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.137.40 0 133.60 2 135.60
35K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha139.83 0 135.80 0 135.80
36K1M/27HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.136.02 0 135.62 4 136.02
37K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK138.49 0 136.11 0 136.11
38K1W/5GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice146.18 6 132.36 4 136.36
39C1M/7ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.136.38 0 142.18 0 136.38
40K1M/28HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily137.82 0 136.60 0 136.60
41K1M/29ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz139.67 2 136.78 0 136.78
42K1M/30MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice134.90 2 141.24 0 136.90
43K1M/31PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.63 0 137.19 0 137.19
44K1W/6SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.62 4 135.19 2 137.19
45K1M/32TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.137.40 0 137.97 0 137.40
46K1M/33HEK Jan 1979 2 Roudnice137.46 0 4.00 999 137.46
47C1M/8ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto137.77 0 138.82 0 137.77
48K1M/34MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.21 4 138.25 0 138.25
49K1M/34SAJDL František 1970 2 L.Žatec138.25 0 140.89 0 138.25
50K1W/7KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky140.34 4 136.79 2 138.79
51K1M/36NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor141.32 0 139.33 0 139.33
52K1M/36ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha137.33 2 137.43 4 139.33
53K1M/38OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.137.52 2 141.63 2 139.52
54C1M/9DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK140.59 0 139.83 0 139.83
55K1M/39ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto141.15 2 139.97 0 139.97
56K1M/39NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň137.97 2 144.57 4 139.97
57K1M/41KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov140.02 0 138.48 2 140.02
58K1M/42KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor140.34 0 141.45 0 140.34
59C1W/1RŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha149.10 0 140.42 0 140.42
60C1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB141.27 0 141.78 0 141.27
61K1M/43BENDA Jan 2005 3+ Roudnice141.28 0 143.20 4 141.28
62C1M/11SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.29 0 142.09 0 141.29
63C1M/12DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK144.28 0 140.04 2 142.04
64C1M/13VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.143.04 0 140.24 2 142.24
65K1M/44PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha148.77 0 140.25 2 142.25
66K1M/45ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha140.32 2 142.58 4 142.32
67C1M/14GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa145.34 2 142.35 0 142.35
68C1M/15LACINA Richard 1967 2 Semily143.07 2 142.64 0 142.64
69C1M/16OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.141.02 2 152.62 0 143.02
70C1M/17BEIER Artur 1970 2 Trutnov143.32 0 147.61 0 143.32
71C1M/18MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov143.64 0 145.51 0 143.64
72K1W/8HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa145.41 4 143.70 0 143.70
73K1M/46VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto145.14 0 142.04 2 144.04
74C2M/1ŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
146.56 2 144.09 0 144.09
75K1M/47HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.17 2 150.73 8 144.17
76K1M/48PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz142.56 2 148.70 4 144.56
77C2M/2SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.57 2 144.42 4 144.57
78C1M/19KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor144.42 2 144.66 0 144.66
79K1M/49PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.149.84 2 144.70 0 144.70
80K1M/50BEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.84 0 149.66 2 144.84
81K1M/51VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště142.88 2 142.87 8 144.88
82K1M/52KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.165.92 2 143.19 2 145.19
83K1W/9KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha147.21 4 143.40 2 145.40
84K1M/53BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.145.62 2 145.84 0 145.84
85K1M/54HADRABA Martin 2005 3 USK Pha146.11 0 145.59 2 146.11
86C2M/3VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
146.20 0 148.24 6 146.20
87K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa147.55 0 146.29 0 146.29
88C1M/20HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK146.33 0 148.14 2 146.33
89K1W/11ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz146.67 4 146.34 0 146.34
90C1M/21HAUCK Marek 1977 2 KVS HK146.53 0 146.80 0 146.53
91K1M/55CINKO Radek 1993 3 Pardub.141.79 6 142.55 4 146.55
92K1M/56PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK147.28 2 146.87 0 146.87
93K1M/57HORÁK David 1976 2 Heletag138.64 50 145.10 2 147.10
94K1M/58SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.143.35 4 145.81 6 147.35
95K1M/59SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.56 2 148.23 2 147.56
96K1M/60JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.145.40 4 147.61 0 147.61
97C1M/22SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm147.79 0 147.91 0 147.79
98C1M/23KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor145.83 2 148.84 0 147.83
99C1M/24POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.84 0 149.51 0 147.84
100C1M/25KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor148.28 2 147.96 0 147.96
101K1M/61KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště150.07 2 148.11 0 148.11
102K1M/62GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice148.15 0 149.03 0 148.15
103C1M/26ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.146.78 4 148.30 0 148.30
104C1M/27HÁK Jiří 1952 2 Trutnov149.68 0 148.32 0 148.32
105K1M/63HAUCK Marek 2007 3 KVS HK148.41 0 149.58 0 148.41
106K1W/12ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.151.83 0 148.46 0 148.46
107K1M/64HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 148.54 0 148.54
108K1W/13ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha159.29 6 148.61 0 148.61
109K1M/65ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.148.64 0 4.00 999 148.64
110K1M/66FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice146.66 2 145.03 4 148.66
111K1M/67VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand152.19 2 148.74 0 148.74
112K1M/68KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.147.06 4 146.81 2 148.81
113C1M/28INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK149.77 0 148.98 0 148.98
114K1M/69ČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor151.34 2 147.05 2 149.05
115K1M/70VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor150.61 0 149.14 0 149.14
116K1W/14SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha153.87 0 149.32 0 149.32
117K1M/71POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha149.58 0 151.69 2 149.58
118C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
149.65 0 4.00 999 149.65
119C1M/29KARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK149.73 0 151.29 0 149.73
120K1W/15HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice150.87 2 149.74 0 149.74
121K1W/16PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky149.83 0 4.00 999 149.83
122C1W/2ERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha150.20 0 142.50 50 150.20
123C1M/30LADÝŘ Karel 1972 KVS HK150.54 0 143.65 50 150.54
124C1M/31KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor146.51 6 148.64 2 150.64
125K1W/17BAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky150.78 0 4.00 999 150.78
126K1M/72JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.148.05 6 149.27 2 151.27
127K1M/73BURGER Jáchym 2006 3 USK Pha149.63 2 149.28 2 151.28
128C1M/32BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov153.18 2 149.38 2 151.38
129K1W/18BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB157.02 4 151.49 0 151.49
130C1M/33LACINA Jakub 2003 3+ Semily147.52 4 150.23 2 151.52
131K1M/74PETR Lukáš 2004 3 KK Brand151.72 0 151.15 2 151.72
132K1M/75ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa151.73 0 152.49 0 151.73
133K1M/76BUDÁK David 2003 3+ Kadaň148.76 4 151.74 0 151.74
134K1M/77NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.149.97 2 150.62 2 151.97
135K1M/78VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand150.11 4 152.01 0 152.01
136K1W/19BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.03 0 158.22 0 152.03
137K1M/79VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily151.42 2 148.14 4 152.14
138K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK154.95 0 152.29 0 152.29
139C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor153.74 0 152.38 0 152.38
140PWK/1SVOBODA Šimon 2008 Benátky154.76 0 152.70 0 152.70
141K1W/21ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.47 2 153.00 0 153.00
142K1M/80HYNEK Pavel 2003 3+ Semily151.03 2 153.86 4 153.03
143K1M/81DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK153.28 0 4.00 999 153.28
144C1M/34VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.156.38 0 153.33 0 153.33
145K1M/82MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec151.50 2 154.55 4 153.50
146K1W/22BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz153.63 0 153.86 2 153.63
147K1M/83NOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor153.97 2 153.71 0 153.71
148K1M/84POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK160.53 0 153.91 0 153.91
149K1M/85ZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha155.03 2 154.02 0 154.02
150K1M/86SUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.35 4 145.63 12 154.35
151K1M/87BENDA Libor 1966 3+ Roudnice155.34 0 152.69 2 154.69
152K1W/23BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.152.78 2 155.14 4 154.78
153C1M/35VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor155.35 2 154.79 0 154.79
154K1M/88ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily154.90 0 155.62 0 154.90
155K1M/89KÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha155.12 2 153.06 2 155.06
156K1W/24MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz155.25 0 151.90 6 155.25
157C1M/36KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.154.26 2 151.42 4 155.42
158C1M/37KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa153.08 6 153.67 2 155.67
159K1M/90NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily155.70 0 158.32 2 155.70
160K1W/25BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily157.38 0 155.87 0 155.87
161K1M/91MANAS Adam 2004 3 Kadaň150.09 6 157.87 4 156.09
162K1M/92VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor154.64 2 156.33 4 156.64
163C1M/38KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště156.89 0 156.39 2 156.89
164K1M/93DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha157.06 0 155.76 2 157.06
165K1W/26KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.155.67 2 157.93 0 157.67
166C2M/4HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
157.89 0 159.65 2 157.89
167C1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK158.65 2 158.05 0 158.05
168C1M/39VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor158.30 0 159.13 0 158.30
169K1M/94NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor157.09 2 156.32 2 158.32
170K1M/95BAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa156.35 2 162.44 6 158.35
171K1M/96NEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.160.97 4 158.91 0 158.91
172C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK154.93 4 155.06 4 158.93
173K1M/97MAREK Pavel 1972 3 Třebech.157.50 2 158.08 4 159.50
174K1W/27MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK159.56 0 160.18 0 159.56
175C1M/40FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.161.70 60 155.59 4 159.59
176K1M/98MÁRA Michal 2003 3 VS Tábor168.97 4 155.62 4 159.62
177K1W/28ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň159.64 0 159.48 2 159.64
178PWK/2PETŘÍK Marek 2008 USK Pha162.44 0 159.90 0 159.90
179PWK/2PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha159.90 0 160.57 2 159.90
180C1M/41MAREK Kryštof 2006 Roudnice159.95 0 158.32 2 159.95
181K1M/99INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK158.03 2 4.00 999 160.03
182C1M/42BAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa158.07 2 160.37 0 160.07
183K1M/100ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky158.10 2 167.48 2 160.10
184K1W/29POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha160.10 0 157.19 4 160.10
185C1M/43NEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.160.28 0 160.66 0 160.28
186K1M/101KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov161.37 12 160.47 0 160.47
187K1M/102ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto156.60 4 150.48 50 160.60
188K1W/30BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB158.66 2 158.22 4 160.66
189PWK/4HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz156.96 4 159.24 4 160.96
190C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
159.02 2 161.43 2 161.02
191K1W/31BEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice160.54 4 161.14 0 161.14
192K1M/103CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha163.27 4 159.34 2 161.34
193K1M/104JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov162.00 2 161.69 0 161.69
194K1W/32RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.94 6 160.04 2 162.04
195C1M/44MAREK Matyáš 2003 Třebech.160.26 2 165.21 2 162.26
196C1W/6HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa167.22 2 162.38 0 162.38
197K1W/33ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily163.77 4 162.46 0 162.46
198PWK/5SAMEK Petr 2008 Třebech.158.60 4 161.27 2 162.60
199PWK/6PLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.78 2 158.96 8 162.78
200K1M/105VOLF Matěj 2003 3 VS Tábor158.99 4 162.52 2 162.99
201C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
157.08 6 166.00 4 163.08
202K1M/106BERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště161.87 2 168.80 0 163.87
203C2M/5VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
161.44 4 158.30 6 164.30
204PWK/7KRÁL Matěj 2008 USK Pha164.48 0 163.12 2 164.48
205K1W/34NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand160.53 4 167.14 2 164.53
206PWK/8SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky165.38 4 164.87 0 164.87
207C1W/7KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha166.18 8 162.88 2 164.88
208C1M/45ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa170.15 2 165.02 0 165.02
209C2M/6KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
161.25 4 165.37 2 165.25
210PWK/9RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor161.26 4 162.95 6 165.26
211C1M/46BEIER Alva 2005 Trutnov168.15 0 166.32 0 166.32
212K1W/35MÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor172.94 8 162.49 4 166.49
213C2X/4HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
162.56 4 165.71 2 166.56
214C2M/7PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
164.38 4 162.98 4 166.98
215K1W/36ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK163.05 8 163.03 4 167.03
216C2M/8NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
169.45 6 163.65 4 167.65
217K1M/107SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily167.68 0 164.70 6 167.68
218C2X/5SOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
164.70 8 165.93 2 167.93
219C1M/47HANUŠ Jiří 2002 Třebech.176.10 4 167.95 0 167.95
220C1M/48VENC Ondřej 2007 KK Brand166.40 2 166.03 2 168.03
221C1M/49BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.164.30 4 170.83 0 168.30
222PWK/10VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.69 2 177.33 4 168.69
223K1M/108TROCH Jan 2003 Dv.Král.163.74 6 169.00 0 169.00
224C1M/50FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand167.50 2 171.87 2 169.50
225PWK/11LANGER Filip 2009 USK Pha169.57 0 164.34 8 169.57
226PWK/12INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK167.62 2 166.82 4 169.62
227K1W/37ZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov169.77 12 167.85 2 169.85
228K1M/109JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov175.74 0 167.89 2 169.89
229K1M/110POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha171.90 4 170.82 0 170.82
230C2X/6KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
171.23 2 167.11 4 171.11
231K1M/111JAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.168.35 6 171.18 0 171.18
232C1M/51VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand171.33 0 172.59 0 171.33
233K1M/112FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand168.05 52 165.35 6 171.35
234K1M/113TUREČEK Ondřej 2005 Trutnov178.33 6 167.92 4 171.92
235K1M/114NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice176.90 4 172.31 0 172.31
236K1W/38HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.173.48 0 170.99 2 172.99
237K1M/115SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec171.79 2 173.05 0 173.05
238K1M/116TICHÝ Tomáš 2004 3 Semily165.14 8 169.55 4 173.14
239PWK/13SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand175.68 6 173.36 0 173.36
240C2X/7KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
172.64 4 171.76 2 173.76
241K1M/117SLAVÍK Jiří 1976 Benátky167.26 54 172.05 2 174.05
242K1W/39JANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.174.87 2 170.05 4 174.05
243K1M/118LEGUTKO Josef 2006 L.Žatec173.52 2 172.18 2 174.18
244PWK/14PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec172.56 4 172.56 2 174.56
245C1M/52MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov176.53 0 172.95 2 174.95
246C2M/9VESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
176.85 2 172.99 2 174.99
247C1W/8BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.175.09 0 206.13 10 175.09
248K1M/119JEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand184.93 6 167.43 8 175.43
249C1M/53PANZER Martin 2007 3 Loko Plz171.76 4 177.68 2 175.76
250PWC/1ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK176.70 0 5.00 0 176.70
251K1W/40ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK176.70 0 175.98 2 176.70
252C2X/8KREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
176.32 4 172.85 4 176.85
253PWK/15HORÁK David 2009 USK Pha177.90 4 172.99 4 176.99
254K1M/120PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.169.11 8 167.28 10 177.11
255K1M/121PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily177.29 0 192.77 4 177.29
256C2X/9ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
182.18 0 171.36 6 177.36
257C2X/10ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
178.36 2 173.59 4 177.59
258C1W/9MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov181.70 2 177.62 0 177.62
259K1W/41JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.170.84 10 171.62 6 177.62
260K1M/122JIŘÍ Tureček 1976 Trutnov173.70 4 176.30 2 177.70
261C2X/11MAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
172.04 8 176.09 2 178.09
262K1W/42VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand178.28 4 178.12 0 178.12
263C2X/12INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
176.42 2 175.01 52 178.42
264K1M/123HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.170.02 12 170.58 8 178.58
265C2X/13MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
172.66 6 179.74 6 178.66
266PWK/16FUCHS Jáchym 2008 KK Brand176.90 2 178.90 8 178.90
267K1W/43JELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha178.98 10 176.29 4 180.29
268C1W/10MOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK194.60 2 180.46 0 180.46
269C2X/14MOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
178.40 4 176.52 4 180.52
270PWK/17VÍT Matyáš 2009 KVS HK1.00 999 176.57 4 180.57
271K1W/44ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.180.90 4 180.70 0 180.70
272C2M/10ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
181.30 8 172.90 8 180.90
273C1M/54ŘEHÁK Jiří 2003 Semily183.99 6 179.00 2 181.00
274C1M/55INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK177.62 4 184.62 0 181.62
275C2X/15HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
177.76 8 177.62 4 181.62
276K1W/45SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.176.12 8 178.48 4 182.48
277K1W/45MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov189.67 0 182.48 0 182.48
278K1W/47ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky180.91 2 181.42 6 182.91
279C2M/11ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
Semily
Semily
179.32 4 187.17 4 183.32
280C2X/16RENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
185.17 4 183.85 0 183.85
281PWK/18PODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha183.86 0 178.96 8 183.86
282C1W/11ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK189.07 8 183.94 0 183.94
283K1W/48MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov176.12 8 185.91 0 184.12
284C2X/17JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 178.27 6 184.27
285C2M/12HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
175.33 12 180.29 4 184.29
286K1M/124VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto184.67 0 191.97 2 184.67
287K1W/49VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.183.94 2 184.83 0 184.83
288C2M/13NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
203.33 14 183.59 2 185.59
289K1W/50NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor178.18 8 187.38 2 186.18
290C2X/18SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
183.49 6 182.33 4 186.33
291C2X/19BUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 176.46 10 186.46
292PWK/19AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice183.46 4 196.29 6 187.46
293K1M/125ČERNÍK Jan 2005 Pardub.179.61 8 182.55 6 187.61
294K1W/51KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.197.63 8 186.65 2 188.65
295C2M/14KRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
2008
2009
USK Pha
USK Pha
186.70 2 192.29 8 188.70
296K1W/52VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.191.71 12 184.97 4 188.97
297C2M/15KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
190.07 12 181.40 8 189.40
298K1M/126SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto185.56 4 188.29 10 189.56
299K1M/127NAHODIL Václav 2006 KK Brand181.69 102 178.19 12 190.19
300PWK/20BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov186.69 4 188.61 2 190.61
301C1M/56BAČINA Jan 2006 Č.Lípa184.51 8 185.31 6 191.31
302PWK/21BAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa184.80 8 194.89 64 192.80
303K1M/128KAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand193.52 2 190.89 2 192.89
304C1M/57PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.191.37 2 191.37 2 193.37
305K1M/129JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov191.61 10 191.93 2 193.93
306C2X/20FENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
187.41 16 184.28 10 194.28
307K1M/130DOVALA Jakub 2007 L.Žatec214.93 0 192.72 2 194.72
308K1M/131MIHALIK Tomáš 2004 Kadaň189.10 6 190.07 10 195.10
309K1M/132CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag187.92 8 1.00 999 195.92
310C2M/16CÍSAŘOVSKÝ Adam
HORÁK David
2005
1976
USK Pha
Heletag
185.98 16 191.00 6 197.00
311PWK/22UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand197.16 0 201.27 16 197.16
312K1M/133HUBAČÍK Josef 2006 Semily189.59 8 209.73 8 197.59
313C1W/12NEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand202.04 2 196.29 2 198.29
314C2M/17RIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 183.36 16 199.36
315K1M/134KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.201.27 14 191.49 8 199.49
316C2X/21ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
200.10 10 195.73 4 199.73
317K1M/135WAIS Jakub 2007 KK Brand190.43 10 193.80 12 200.43
318PWK/23KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.189.02 12 194.52 10 201.02
319C2M/18KOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
189.08 12 171.78 56 201.08
320C1W/13SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand202.61 0 199.16 2 201.16
321K1M/136KUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky232.72 10 193.19 8 201.19
322PWK/24SEMERÁD Vít 2010 Roudnice195.23 8 202.41 4 203.23
323C1W/14VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand204.65 4 202.00 2 204.00
324PWK/25RIANT Antonín 2010 VS Tábor200.53 4 210.27 4 204.53
325C1M/58SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.196.80 8 203.33 6 204.80
326K1W/53KRISTL Anouk 2003 USK Pha190.88 14 201.82 14 204.88
327C2M/19BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
196.91 8 198.52 10 204.91
328K1W/54HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov198.86 8 210.81 6 206.86
329C1M/59HAUCK Marek 2007 KVS HK208.14 6 205.49 4 209.49
330PWK/26MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand197.39 108 205.53 4 209.53
331K1W/55BLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa220.94 12 202.23 8 210.23
332K1M/137ZUNA Viilém 2007 Semily194.67 58 206.54 4 210.54
333PWK/27KAREŠ Samuel 2009 Roudnice214.60 4 206.73 4 210.73
334PWK/28SLAVÍK Matěj 2008 Benátky214.50 6 200.85 10 210.85
335PWK/29ŠENK Alexandr 2008 KK Brand201.11 56 200.97 10 210.97
336C1W/15ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto234.28 2 207.91 4 211.91
337C2X/22JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
209.94 2 222.56 2 211.94
338C2M/20NOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
206.25 6 212.98 10 212.25
339K1M/138KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto201.52 12 208.78 60 213.52
340PWK/30VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand227.24 6 209.10 6 215.10
341K1M/139MICHAL Hadraba 1976 Heletag211.81 18 197.96 20 217.96
342C1W/16BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov220.41 0 219.00 2 220.41
343PWK/31KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.205.41 56 208.71 14 222.71
344PWK/32BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.214.77 10 223.16 8 224.77
345C2X/23HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
217.32 8 224.23 4 225.32
346C1M/60ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto223.94 4 219.38 6 225.38
347PWK/33VANĚK Daniel 2008 KK Brand223.36 4 224.63 4 227.36
348C1M/61VÍT Matyáš 2009 KVS HK243.15 6 227.57 2 229.57
349C1M/62FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand234.79 2 226.75 4 230.75
350PWK/34PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand234.58 12 224.76 6 230.76
351K1M/140MUK Jan 2005 Turnov229.05 20 219.59 12 231.59
352K1M/141SUCHÝ Matěj 2006 Pardub.172.86 60 1.00 999 232.86
353PWK/35KEPŠTA Martin 2009 KK Brand236.41 14 222.94 10 232.94
354C1W/17VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.249.60 2 228.32 6 234.32
355K1W/56PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz230.70 6 275.04 10 236.70
356PWK/36HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand266.96 10 230.90 6 236.90
357K1W/57ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov232.33 12 239.91 8 244.33
358PWK/37INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK306.08 14 233.96 12 245.96
359C2X/24KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
241.28 6 4.00 999 247.28
360C2M/21VOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
231.02 18 254.82 70 249.02
361PWK/38ZUNA Jáchym 2010 Semily197.13 104 197.29 52 249.29
362PWK/39NĚMEC Jiří 2009 Kadaň249.33 2 274.27 14 251.33
363PWK/40VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand241.18 12 225.51 64 253.18
364PWK/41PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.239.95 14 226.63 66 253.95
365PWK/42FOLTÍN Radim 2010 KK Brand241.90 16 274.64 14 257.90
366PWK/43MRŮZEK David 2010 KK Brand261.29 2 251.68 14 263.29
367K1M/142BOUČEK Jáchym 2007 Semily270.47 64 254.86 14 268.86
368C2M/22HUBAČÍK Josef
ZUNA Viilém
2006
2007
Semily
Semily
246.46 60 278.95 8 286.95
369PWK/44ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand273.03 20 279.57 16 293.03
370PWK/45MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov283.66 10 291.58 12 293.66
371PWK/46HOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň299.24 14 327.20 14 313.24
372PWK/47RŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand197.10 118 257.33 66 315.10
Oddíl

Historie procházení