Slalom v Třebechovicích

29.09.2018  
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice118.66 0 117.89 2 118.66 234
2.2/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.119.27 0 124.15 0 119.270.61/0,5230
3.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky122.55 6 118.92 2 120.922.26/1,9226
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.126.99 2 120.13 2 122.133.47/2,9222
5.1/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.4.00 999 122.63 0 122.633.97/3,3218
6.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK123.45 0 122.98 2 123.454.79/4,0214
7.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 124.88 2 126.888.22/6,9210
8.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK126.90 0 127.30 0 126.908.24/6,9206
9. SUCHÁNEK Daniel 1993 3+ Vys.Mýto129.82 0 127.59 0 127.598.93/7,5202
10.1/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky128.98 2 127.98 0 127.989.32/7,9198
11.1/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice130.61 2 128.87 0 128.8710.21/8,6194
12.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily130.82 2 127.62 2 129.6210.96/9,2190
13.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz129.87 0 130.54 0 129.8711.21/9,4186
14.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec129.08 2 130.25 0 130.2511.59/9,8182
15. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa138.64 50 130.35 0 130.3511.69/9,9178
16.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.130.36 0 4.00 999 130.3611.70/9,9174
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.130.46 0 132.38 2 130.4611.80/9,9170
18.3/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa136.29 4 131.62 0 131.6212.96/10,9166
19.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec132.66 0 132.24 0 132.2413.58/11,4162
20.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště128.65 4 132.84 2 132.6513.99/11,8158
21.5/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov136.21 0 134.22 0 134.2215.56/13,1154
22.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.68 0 138.15 6 134.6816.02/13,5150
23.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice135.12 2 132.77 2 134.7716.11/13,6146
24.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB136.27 0 135.06 0 135.0616.40/13,8142
25.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand129.61 50 131.37 4 135.3716.71/14,1138
26.7/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.137.40 0 133.60 2 135.6016.94/14,3134
27.4/DMHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.136.02 0 135.62 4 136.0217.36/14,6130
28.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily137.82 0 136.60 0 136.6017.94/15,1126
29.5/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz139.67 2 136.78 0 136.7818.12/15,3122
30.2/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice134.90 2 141.24 0 136.9018.24/15,4118
31.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.63 0 137.19 0 137.1918.53/15,6114
32.3/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.137.40 0 137.97 0 137.4018.74/15,8110
33.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice137.46 0 4.00 999 137.4618.80/15,8106
34.6/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.21 4 138.25 0 138.2519.59/16,5102
34.4/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec138.25 0 140.89 0 138.2519.59/16,598
36.4/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor141.32 0 139.33 0 139.3320.67/17,494
36.5/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha137.33 2 137.43 4 139.3320.67/17,493
38.5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.137.52 2 141.63 2 139.5220.86/17,692
39. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto141.15 2 139.97 0 139.9721.31/18,091
39.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň137.97 2 144.57 4 139.9721.31/18,090
41. KOZDERKA Pavel 1985 3+ Turnov140.02 0 138.48 2 140.0221.36/18,089
42.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor140.34 0 141.45 0 140.3421.68/18,388
43.6/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice141.28 0 143.20 4 141.2822.62/19,187
44.7/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha148.77 0 140.25 2 142.2523.59/19,986
45.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha140.32 2 142.58 4 142.3223.66/19,985
46.5/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto145.14 0 142.04 2 144.0425.38/21,484
47.5/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.17 2 150.73 8 144.1725.51/21,583
48.6/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz142.56 2 148.70 4 144.5625.90/21,882
49.6/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.149.84 2 144.70 0 144.7026.04/21,981
50.8/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.84 0 149.66 2 144.8426.18/22,180
51.9/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště142.88 2 142.87 8 144.8826.22/22,179
52.10/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.165.92 2 143.19 2 145.1926.53/22,478
53.7/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.145.62 2 145.84 0 145.8427.18/22,977
54.10/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha146.11 0 145.59 2 146.1127.45/23,176
55. CINKO Radek 1993 3 Pardub.141.79 6 142.55 4 146.5527.89/23,575
56.2/VSPRAŽÁK Jan 1963 KVS HK147.28 2 146.87 0 146.8728.21/23,874
57.11/VMHORÁK David 1976 2 Heletag138.64 50 145.10 2 147.1028.44/24,073
58.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.143.35 4 145.81 6 147.3528.69/24,272
59.8/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.56 2 148.23 2 147.5628.90/24,471
60.11/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.145.40 4 147.61 0 147.6128.95/24,470
61.7/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště150.07 2 148.11 0 148.1129.45/24,869
62.8/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice148.15 0 149.03 0 148.1529.49/24,968
63.9/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK148.41 0 149.58 0 148.4129.75/25,167
64.10/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 148.54 0 148.5429.88/25,266
65.4/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.148.64 0 4.00 999 148.6429.98/25,365
66.11/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice146.66 2 145.03 4 148.6630.00/25,364
67.12/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand152.19 2 148.74 0 148.7430.08/25,363
68.5/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.147.06 4 146.81 2 148.8130.15/25,462
69.8/DMČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor151.34 2 147.05 2 149.0530.39/25,661
70.13/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor150.61 0 149.14 0 149.1430.48/25,760
71.14/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha149.58 0 151.69 2 149.5830.92/26,159
72.12/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.148.05 6 149.27 2 151.2732.61/27,558
73.15/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha149.63 2 149.28 2 151.2832.62/27,557
74.12/ZSPETR Lukáš 2004 3 KK Brand151.72 0 151.15 2 151.7233.06/27,956
75. ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa151.73 0 152.49 0 151.7333.07/27,955
76.9/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň148.76 4 151.74 0 151.7433.08/27,954
77.13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.149.97 2 150.62 2 151.9733.31/28,153
78.16/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand150.11 4 152.01 0 152.0133.35/28,152
79.14/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily151.42 2 148.14 4 152.1433.48/28,251
80.10/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily151.03 2 153.86 4 153.0334.37/29,050
81.15/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK153.28 0 4.00 999 153.2834.62/29,249
82.17/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec151.50 2 154.55 4 153.5034.84/29,448
83.16/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor153.97 2 153.71 0 153.7135.05/29,547
84.3/VSPOLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK160.53 0 153.91 0 153.9135.25/29,746
85.18/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha155.03 2 154.02 0 154.0235.36/29,845
86.11/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov150.35 4 145.63 12 154.3535.69/30,144
87.9/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice155.34 0 152.69 2 154.6936.03/30,443
88.12/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily154.90 0 155.62 0 154.9036.24/30,542
89.19/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha155.12 2 153.06 2 155.0636.40/30,741
90.20/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily155.70 0 158.32 2 155.7037.04/31,240
91.17/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň150.09 6 157.87 4 156.0937.43/31,539
92.13/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor154.64 2 156.33 4 156.6437.98/32,038
93.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha157.06 0 155.76 2 157.0638.40/32,437
94.21/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor157.09 2 156.32 2 158.3239.66/33,436
95.22/ZMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa156.35 2 162.44 6 158.3539.69/33,435
96.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.160.97 4 158.91 0 158.9140.25/33,934
97.10/VMAREK Pavel 1972 3 Třebech.157.50 2 158.08 4 159.5040.84/34,433
98.13/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor168.97 4 155.62 4 159.6240.96/34,532
99.23/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK158.03 2 4.00 999 160.0341.37/34,931
100.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky158.10 2 167.48 2 160.1041.44/34,930
101.18/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov161.37 12 160.47 0 160.4741.81/35,229
102.19/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto156.60 4 150.48 50 160.6041.94/35,328
103.20/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha163.27 4 159.34 2 161.3442.68/36,027
104.6/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov162.00 2 161.69 0 161.6943.03/36,326
105.14/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor158.99 4 162.52 2 162.9944.33/37,425
106.24/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště161.87 2 168.80 0 163.8745.21/38,124
107.25/ZMSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily167.68 0 164.70 6 167.6849.02/41,323
108.15/DMTROCH Jan 2003 Dv.Král.163.74 6 169.00 0 169.0050.34/42,422
109. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov175.74 0 167.89 2 169.8951.23/43,221
110.26/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha171.90 4 170.82 0 170.8252.16/44,020
111.21/ZSJAHNA Ondřej 2005 3 Třebech.168.35 6 171.18 0 171.1852.52/44,319
112.27/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand168.05 52 165.35 6 171.3552.69/44,418
113.22/ZSTUREČEK Ondřej 2005 Trutnov178.33 6 167.92 4 171.9253.26/44,917
114.23/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice176.90 4 172.31 0 172.3153.65/45,216
115.28/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec171.79 2 173.05 0 173.0554.39/45,815
116.24/ZSTICHÝ Tomáš 2004 3 Semily165.14 8 169.55 4 173.1454.48/45,914
117.14/VMSLAVÍK Jiří 1976 Benátky167.26 54 172.05 2 174.0555.39/46,713
118.29/ZMLEGUTKO Josef 2006 L.Žatec173.52 2 172.18 2 174.1855.52/46,812
119.25/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand184.93 6 167.43 8 175.4356.77/47,811
120.30/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.169.11 8 167.28 10 177.1158.45/49,310
121.31/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily177.29 0 192.77 4 177.2958.63/49,49
122.12/VJIŘÍ Tureček 1976 Trutnov173.70 4 176.30 2 177.7059.04/49,88
123.26/ZSHANUŠ Tomáš 2005 Třebech.170.02 12 170.58 8 178.5859.92/50,57
124.32/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto184.67 0 191.97 2 184.6766.01/55,66
125.27/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.179.61 8 182.55 6 187.6168.95/58,15
126.33/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto185.56 4 188.29 10 189.5670.90/59,84
127.34/ZMNAHODIL Václav 2006 KK Brand181.69 102 178.19 12 190.1971.53/60,33
128.35/ZMKAPLICKÝ Jindřich 2007 KK Brand193.52 2 190.89 2 192.8974.23/62,62
129.6/U23JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov191.61 10 191.93 2 193.9375.27/63,41
130.36/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec214.93 0 192.72 2 194.7276.06/64,10
131.28/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň189.10 6 190.07 10 195.1076.44/64,40
132.15/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Heletag187.92 8 1.00 999 195.9277.26/65,10
133.37/ZMHUBAČÍK Josef 2006 Semily189.59 8 209.73 8 197.5978.93/66,50
134.38/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.201.27 14 191.49 8 199.4980.83/68,10
135.39/ZMWAIS Jakub 2007 KK Brand190.43 10 193.80 12 200.4381.77/68,90
136.29/ZSKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky232.72 10 193.19 8 201.1982.53/69,60
137.40/ZMZUNA Viilém 2007 Semily194.67 58 206.54 4 210.5491.88/77,40
138.41/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto201.52 12 208.78 60 213.5294.86/79,90
139.16/VMMICHAL Hadraba 1976 Heletag211.81 18 197.96 20 217.9699.30/83,70
140.30/ZSMUK Jan 2005 Turnov229.05 20 219.59 12 231.59112.93/95,20
141.42/ZMSUCHÝ Matěj 2006 Pardub.172.86 60 1.00 999 232.86114.20/96,20
142.43/ZMBOUČEK Jáchym 2007 Semily270.47 64 254.86 14 268.86150.20/126,60
  FLORIÁN Jindřich 2006 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTÁK Jakub 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUMMER Dušan 1970 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZOUBEK Adam 2004 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUDA Mikuláš 2003 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha149.10 0 140.42 0 140.42 15
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha150.20 0 142.50 50 150.209.78/7,011
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor153.74 0 152.38 0 152.3811.96/8,510
4.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK158.65 2 158.05 0 158.0517.63/12,69
5.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK154.93 4 155.06 4 158.9318.51/13,28
6.3/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa167.22 2 162.38 0 162.3821.96/15,67
7.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha166.18 8 162.88 2 164.8824.46/17,46
8.3/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.175.09 0 206.13 10 175.0934.67/24,75
9.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov181.70 2 177.62 0 177.6237.20/26,54
10.2/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 KVS HK194.60 2 180.46 0 180.4640.04/28,53
11.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK189.07 8 183.94 0 183.9443.52/31,02
12.4/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand202.04 2 196.29 2 198.2957.87/41,21
13.1/PZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand202.61 0 199.16 2 201.1660.74/43,30
14.5/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand204.65 4 202.00 2 204.0063.58/45,30
15.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto234.28 2 207.91 4 211.9171.49/50,90
16.2/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov220.41 0 219.00 2 220.4179.99/57,00
17. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.249.60 2 228.32 6 234.3293.90/66,90
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
2 KK Brand
KK Brand
146.56 2 144.09 0 144.09 31
2. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.57 2 144.42 4 144.570.48/0,327
3.2/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
146.20 0 148.24 6 146.202.11/1,523
4.1/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
157.89 0 159.65 2 157.8913.80/9,619
5.3/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
161.44 4 158.30 6 164.3020.21/14,015
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
161.25 4 165.37 2 165.2521.16/14,711
7.1/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
164.38 4 162.98 4 166.9822.89/15,910
8.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
169.45 6 163.65 4 167.6523.56/16,49
9.2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
176.85 2 172.99 2 174.9930.90/21,48
10.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
3 Pardub.
Pardub.
181.30 8 172.90 8 180.9036.81/25,57
11.2/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
Semily
Semily
179.32 4 187.17 4 183.3239.23/27,26
12.1/ZMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
Loko Plz
Loko Plz
175.33 12 180.29 4 184.2940.20/27,95
13.4/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
203.33 14 183.59 2 185.5941.50/28,84
14.1/PZKRÁL Matěj
PINKAVA Matyáš
2008
2009
USK Pha
USK Pha
186.70 2 192.29 8 188.7044.61/31,00
15.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
190.07 12 181.40 8 189.4045.31/31,43
16. CÍSAŘOVSKÝ Adam
HORÁK David
2005
1976
USK Pha
Heletag
185.98 16 191.00 6 197.0052.91/36,72
17.4/VMRIANT Martin
VELENOVSKÝ Jiří
1977
1978
VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 183.36 16 199.3655.27/38,41
18.3/DMKOVAŘÍK Vít
KÖRNER Adam
2003
2004
KK Brand
KK Brand
189.08 12 171.78 56 201.0856.99/39,60
19. BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
196.91 8 198.52 10 204.9160.82/42,20
20.2/ZMNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
206.25 6 212.98 10 212.2568.16/47,30
21.3/ZMVOSMEK Jáchym
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
231.02 18 254.82 70 249.02104.93/72,80
22.4/ZMHUBAČÍK Josef
ZUNA Viilém
2006
2007
Semily
Semily
246.46 60 278.95 8 286.95142.86/99,10
  HAVIÁROVÁ Zuzana
KLIŠČOVÁ Barbora
2005
2002
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky154.76 0 152.70 0 152.70 0
2.2/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha162.44 0 159.90 0 159.907.20/4,70
2.3/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha159.90 0 160.57 2 159.907.20/4,70
4.4/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz156.96 4 159.24 4 160.968.26/5,40
5.5/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.158.60 4 161.27 2 162.609.90/6,50
6.6/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha160.78 2 158.96 8 162.7810.08/6,60
7.7/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha164.48 0 163.12 2 164.4811.78/7,70
8.8/PZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky165.38 4 164.87 0 164.8712.17/8,00
9.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor161.26 4 162.95 6 165.2612.56/8,20
10.9/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor166.69 2 177.33 4 168.6915.99/10,50
11.10/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha169.57 0 164.34 8 169.5716.87/11,00
12.11/PZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK167.62 2 166.82 4 169.6216.92/11,10
13.2/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand175.68 6 173.36 0 173.3620.66/13,50
14.3/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec172.56 4 172.56 2 174.5621.86/14,30
15.12/PZMHORÁK David 2009 USK Pha177.90 4 172.99 4 176.9924.29/15,90
16.13/PZMFUCHS Jáchym 2008 KK Brand176.90 2 178.90 8 178.9026.20/17,20
17.14/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK1.00 999 176.57 4 180.5727.87/18,30
18.4/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha183.86 0 178.96 8 183.8631.16/20,40
19.15/PZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice183.46 4 196.29 6 187.4634.76/22,80
20.5/PZZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov186.69 4 188.61 2 190.6137.91/24,80
21.16/PZMBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa184.80 8 194.89 64 192.8040.10/26,30
22.17/PZMUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand197.16 0 201.27 16 197.1644.46/29,10
23.18/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.189.02 12 194.52 10 201.0248.32/31,60
24.19/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice195.23 8 202.41 4 203.2350.53/33,10
25.20/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor200.53 4 210.27 4 204.5351.83/33,90
26.21/PZMMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand197.39 108 205.53 4 209.5356.83/37,20
27.22/PZMKAREŠ Samuel 2009 Roudnice214.60 4 206.73 4 210.7358.03/38,00
28.23/PZMSLAVÍK Matěj 2008 Benátky214.50 6 200.85 10 210.8558.15/38,10
29.24/PZMŠENK Alexandr 2008 KK Brand201.11 56 200.97 10 210.9758.27/38,20
30.6/PZZVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand227.24 6 209.10 6 215.1062.40/40,90
31.25/PZMKULHÁNEK Adam 2009 Pardub.205.41 56 208.71 14 222.7170.01/45,80
32.26/PZMBARVÍK Matyáš 2008 Pardub.214.77 10 223.16 8 224.7772.07/47,20
33.27/PZMVANĚK Daniel 2008 KK Brand223.36 4 224.63 4 227.3674.66/48,90
34.7/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand234.58 12 224.76 6 230.7678.06/51,10
35.28/PZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand236.41 14 222.94 10 232.9480.24/52,50
36.29/PZMHLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand266.96 10 230.90 6 236.9084.20/55,10
37.8/PZZINDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK306.08 14 233.96 12 245.9693.26/61,10
38.30/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily197.13 104 197.29 52 249.2996.59/63,30
39.31/PZMNĚMEC Jiří 2009 Kadaň249.33 2 274.27 14 251.3398.63/64,60
40.9/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand241.18 12 225.51 64 253.18100.48/65,80
41.32/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.239.95 14 226.63 66 253.95101.25/66,30
42.33/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand241.90 16 274.64 14 257.90105.20/68,90
43.34/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand261.29 2 251.68 14 263.29110.59/72,40
44.10/PZZZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand273.03 20 279.57 16 293.03140.33/91,90
45.11/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov283.66 10 291.58 12 293.66140.96/92,30
46.12/PZZHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň299.24 14 327.20 14 313.24160.54/105,10
47.35/PZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand197.10 118 257.33 66 315.10162.40/106,40
  ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCHOVÁ Zuzana 2009 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK176.70 0 5.00 0 176.70 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.128.45 0 125.63 0 125.63 104
2.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.127.60 0 126.38 0 126.380.75/0,696
3. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 3+ Dukla B.129.00 6 127.60 0 127.601.97/1,692
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov134.40 0 135.31 0 134.408.77/7,088
5.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 3+ Semily134.42 0 139.20 0 134.428.79/7,084
6. TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.135.00 0 135.96 0 135.009.37/7,580
7.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.136.38 0 142.18 0 136.3810.75/8,676
8. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto137.77 0 138.82 0 137.7712.14/9,772
9. DAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK140.59 0 139.83 0 139.8314.20/11,368
10.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB141.27 0 141.78 0 141.2715.64/12,464
11.2/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.29 0 142.09 0 141.2915.66/12,560
12.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK144.28 0 140.04 2 142.0416.41/13,156
13.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.143.04 0 140.24 2 142.2416.61/13,252
14. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa145.34 2 142.35 0 142.3516.72/13,348
15.4/VLACINA Richard 1967 2 Semily143.07 2 142.64 0 142.6417.01/13,544
16.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.141.02 2 152.62 0 143.0217.39/13,840
17.6/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov143.32 0 147.61 0 143.3217.69/14,136
18.1/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov143.64 0 145.51 0 143.6418.01/14,335
19.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor144.42 2 144.66 0 144.6619.03/15,134
20.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK146.33 0 148.14 2 146.3320.70/16,533
21.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK146.53 0 146.80 0 146.5320.90/16,632
22.4/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm147.79 0 147.91 0 147.7922.16/17,631
23. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor145.83 2 148.84 0 147.8322.20/17,730
24.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.84 0 149.51 0 147.8422.21/17,729
25.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor148.28 2 147.96 0 147.9622.33/17,828
26.3/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.146.78 4 148.30 0 148.3022.67/18,027
27.3/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov149.68 0 148.32 0 148.3222.69/18,126
28.2/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK149.77 0 148.98 0 148.9823.35/18,625
29.7/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3+ KVS HK149.73 0 151.29 0 149.7324.10/19,224
30.8/VLADÝŘ Karel 1972 KVS HK150.54 0 143.65 50 150.5424.91/19,823
31.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor146.51 6 148.64 2 150.6425.01/19,922
32.5/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov153.18 2 149.38 2 151.3825.75/20,521
33.2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily147.52 4 150.23 2 151.5225.89/20,620
34.4/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.156.38 0 153.33 0 153.3327.70/22,019
35.6/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor155.35 2 154.79 0 154.7929.16/23,218
36.7/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.154.26 2 151.42 4 155.4229.79/23,717
37.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa153.08 6 153.67 2 155.6730.04/23,916
38.9/VKŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště156.89 0 156.39 2 156.8931.26/24,915
39.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor158.30 0 159.13 0 158.3032.67/26,014
40.3/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.161.70 60 155.59 4 159.5933.96/27,013
41.4/ZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice159.95 0 158.32 2 159.9534.32/27,312
42.10/VBAČINA Jan 1973 3 Č.Lípa158.07 2 160.37 0 160.0734.44/27,411
43.11/VNEDVÍDEK František 1968 Dv.Král.160.28 0 160.66 0 160.2834.65/27,610
44.4/DMMAREK Matyáš 2003 Třebech.160.26 2 165.21 2 162.2636.63/29,29
45.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa170.15 2 165.02 0 165.0239.39/31,48
46.5/ZSBEIER Alva 2005 Trutnov168.15 0 166.32 0 166.3240.69/32,47
47.5/DMHANUŠ Jiří 2002 Třebech.176.10 4 167.95 0 167.9542.32/33,76
48.5/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand166.40 2 166.03 2 168.0342.40/33,75
49.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.164.30 4 170.83 0 168.3042.67/34,04
50.12/VFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand167.50 2 171.87 2 169.5043.87/34,93
51.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand171.33 0 172.59 0 171.3345.70/36,42
52.13/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov176.53 0 172.95 2 174.9549.32/39,31
53.8/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz171.76 4 177.68 2 175.7650.13/39,90
54.6/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily183.99 6 179.00 2 181.0055.37/44,10
55.1/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK177.62 4 184.62 0 181.6255.99/44,60
56.9/ZMBAČINA Jan 2006 Č.Lípa184.51 8 185.31 6 191.3165.68/52,30
57.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.191.37 2 191.37 2 193.3767.74/53,90
58.7/DMSKALICKÝ Aleš 2002 Pardub.196.80 8 203.33 6 204.8079.17/63,00
59.10/ZMHAUCK Marek 2007 KVS HK208.14 6 205.49 4 209.4983.86/66,80
60.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto223.94 4 219.38 6 225.3899.75/79,40
61.2/PZVÍT Matyáš 2009 KVS HK243.15 6 227.57 2 229.57103.94/82,70
62.11/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand234.79 2 226.75 4 230.75105.12/83,70
  SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBA Vojtěch 1994 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor136.07 4 132.90 0 132.90 95
2.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha136.67 2 133.29 0 133.290.39/0,391
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha139.83 0 135.80 0 135.802.90/2,287
4.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK138.49 0 136.11 0 136.113.21/2,483
5.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice146.18 6 132.36 4 136.363.46/2,679
6.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.62 4 135.19 2 137.194.29/3,275
7.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky140.34 4 136.79 2 138.795.89/4,471
8.4/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa145.41 4 143.70 0 143.7010.80/8,167
9.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha147.21 4 143.40 2 145.4012.50/9,463
10.5/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa147.55 0 146.29 0 146.2913.39/10,159
11.3/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz146.67 4 146.34 0 146.3413.44/10,155
12. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.151.83 0 148.46 0 148.4615.56/11,751
13.2/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha159.29 6 148.61 0 148.6115.71/11,847
14.4/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha153.87 0 149.32 0 149.3216.42/12,443
15.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice150.87 2 149.74 0 149.7416.84/12,739
16.2/VMPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky149.83 0 4.00 999 149.8316.93/12,735
17.3/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 3+ Benátky150.78 0 4.00 999 150.7817.88/13,534
18.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB157.02 4 151.49 0 151.4918.59/14,033
19.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3+ Č.Lípa152.03 0 158.22 0 152.0319.13/14,432
20.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK154.95 0 152.29 0 152.2919.39/14,631
21.6/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto155.47 2 153.00 0 153.0020.10/15,130
22.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz153.63 0 153.86 2 153.6320.73/15,629
23.7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.152.78 2 155.14 4 154.7821.88/16,528
24.7/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz155.25 0 151.90 6 155.2522.35/16,827
25. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3+ Semily157.38 0 155.87 0 155.8722.97/17,326
26.8/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.155.67 2 157.93 0 157.6724.77/18,625
27.4/ZMMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK159.56 0 160.18 0 159.5626.66/20,124
28.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň159.64 0 159.48 2 159.6426.74/20,123
29.9/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha160.10 0 157.19 4 160.1027.20/20,522
30.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB158.66 2 158.22 4 160.6627.76/20,921
31.6/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice160.54 4 161.14 0 161.1428.24/21,220
32.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor167.94 6 160.04 2 162.0429.14/21,919
33.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily163.77 4 162.46 0 162.4629.56/22,218
34.8/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand160.53 4 167.14 2 164.5331.63/23,817
35.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor172.94 8 162.49 4 166.4933.59/25,316
36.9/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK163.05 8 163.03 4 167.0334.13/25,715
37.3/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov169.77 12 167.85 2 169.8536.95/27,814
38.8/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.173.48 0 170.99 2 172.9940.09/30,213
39.10/ZMJANSKÁ Lucie 2006 Dv.Král.174.87 2 170.05 4 174.0541.15/31,012
40.11/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK176.70 0 175.98 2 176.7043.80/33,011
41.10/DMJANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.170.84 10 171.62 6 177.6244.72/33,610
42.12/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand178.28 4 178.12 0 178.1245.22/34,09
43.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 USK Pha178.98 10 176.29 4 180.2947.39/35,78
44.13/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.180.90 4 180.70 0 180.7047.80/36,07
45.11/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.176.12 8 178.48 4 182.4849.58/37,36
45.6/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov189.67 0 182.48 0 182.4849.58/37,35
47.14/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky180.91 2 181.42 6 182.9150.01/37,64
48.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov176.12 8 185.91 0 184.1251.22/38,53
49. VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.183.94 2 184.83 0 184.8351.93/39,12
50.7/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor178.18 8 187.38 2 186.1853.28/40,11
51.8/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.197.63 8 186.65 2 188.6555.75/41,90
52.12/DMVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.191.71 12 184.97 4 188.9756.07/42,20
53.13/DMKRISTL Anouk 2003 USK Pha190.88 14 201.82 14 204.8871.98/54,20
54.9/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov198.86 8 210.81 6 206.8673.96/55,70
55.15/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa220.94 12 202.23 8 210.2377.33/58,20
56.14/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz230.70 6 275.04 10 236.70103.80/78,10
57. ŽANTOVÁ Zuzana 1988 Trutnov232.33 12 239.91 8 244.33111.43/83,80
  JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
Dukla B.
Boh.Pha
149.65 0 4.00 999 149.65 32
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
159.02 2 161.43 2 161.0211.37/7,628
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
157.08 6 166.00 4 163.0813.43/9,024
4. HAUCKOVÁ Gabriela
HAUCK Marek
2002
1977
KVS HK
KVS HK
162.56 4 165.71 2 166.5616.91/11,320
5.1/ZSSOUČKOVÁ Lucie
DRÁBEK Matyáš
2004
2005
3 KVS HK
KVS HK
164.70 8 165.93 2 167.9318.28/12,216
6.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
171.23 2 167.11 4 171.1121.46/14,315
7.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
172.64 4 171.76 2 173.7624.11/16,114
8.2/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
176.32 4 172.85 4 176.8527.20/18,213
9.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Julie
HEGER Jonáš
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
182.18 0 171.36 6 177.3627.71/18,512
10. ŽANTOVÁ Zuzana
BEIER Artur
1988
1970
3 Trutnov
Trutnov
178.36 2 173.59 4 177.5927.94/18,711
11.1/DMMAREK Matyáš
KLIŠČOVÁ Barbora
2003
2002
3 Třebech.
Třebech.
172.04 8 176.09 2 178.0928.44/19,010
12. INDRUCHOVÁ Zuzana
INDRUCH Jaromír
2009
1976
KVS HK
KVS HK
176.42 2 175.01 52 178.4228.77/19,29
13.2/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
172.66 6 179.74 6 178.6629.01/19,48
14.2/ZMMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
178.40 4 176.52 4 180.5230.87/20,67
15. HAMÁČKOVÁ Adéla
ŠILAR Jakub
1982
1987
3 Trutnov
Vys.Mýto
177.76 8 177.62 4 181.6231.97/21,46
16.3/VMRENČÍN Tomáš
REJHOVÁ Martina
1961
1976
Sláv.HK
Sláv.HK
185.17 4 183.85 0 183.8534.20/22,95
17. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 178.27 6 184.2734.62/23,14
18. SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
183.49 6 182.33 4 186.3336.68/24,53
19.3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 176.46 10 186.4636.81/24,62
20.3/DMFENCL Jáchym
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
3 Pardub.
Pardub.
187.41 16 184.28 10 194.2844.63/29,81
21.4/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
200.10 10 195.73 4 199.7350.08/33,50
22.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
209.94 2 222.56 2 211.9462.29/41,60
23.5/ZSHANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
Třebech.
Třebech.
217.32 8 224.23 4 225.3275.67/50,60
24.1/U23KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
241.28 6 4.00 999 247.2897.63/65,20
  BEDNÁŘOVÁ Anna
SAAL Štěpán
2002
2001
3 Č.Lípa
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení