6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

16.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.71.63 4 68.60 0 68.60
2C1M/1HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.75.19 0 82.33 152 75.19
3K1M/2ZIMA Tomáš, 2000, Roudnice ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice75.69 0 72.16 6 75.69
4K1M/3DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc80.89 4 74.89 2 76.89
5C1M/2KUNA Václav, 1998, SKVS ČB KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB79.66 2 76.50 2 78.50
6K1M/4TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc79.24 0 77.46 8 79.24
7K1M/5BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice77.89 2 81.35 2 79.89
8K1M/6POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy78.08 2 75.20 50 80.08
9K1M/7BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.30 4 72.87 50 80.30
10K1M/8ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky77.82 4 78.41 2 80.41
11K1M/9PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.94 6 80.79 0 80.79
12K1M/10MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava79.44 6 79.26 2 81.26
13K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.66 4 77.49 4 81.49
14K1M/12CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha79.52 2 78.64 4 81.52
15C1M/3KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha84.54 6 81.75 0 81.75
16C1M/4HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.84.16 0 81.85 0 81.85
17K1M/13ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk78.08 4 77.13 54 82.08
18K1M/14PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha76.74 50 80.29 2 82.29
19C1M/5LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha84.23 4 80.70 2 82.70
20K1M/15CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz80.89 2 80.97 50 82.89
21K1M/16ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava80.25 54 81.58 2 83.58
22K1M/17HALA Jiří 2002 2 Olomouc81.87 2 89.02 56 83.87
23C1M/6URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk90.10 54 82.11 2 84.11
24K1M/18BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.82.15 2 91.62 4 84.15
25K1M/19MRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.85.23 156 84.24 0 84.24
26C1M/7FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.82.82 2 78.30 50 84.82
27K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec116.13 50 85.30 0 85.30
28K1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.90.46 6 85.85 0 85.85
29C1M/8GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha94.53 104 83.96 2 85.96
30K1M/20MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB96.45 4 82.70 4 86.70
31C1M/9BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.08 12 82.92 4 86.92
32K1M/21SAHULA Matěj 2003 2 Benátky100.86 8 84.97 2 86.97
33C1M/10KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha81.31 104 83.04 4 87.04
34K1W/3DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.76 52 85.11 2 87.11
35C1M/11KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc88.90 0 87.51 0 87.51
36C1M/12KAŠPAR Jonáš 1991 3+ Dukla B.86.99 6 87.94 0 87.94
37K1M/22FRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.72 0 86.28 2 88.28
38C1M/13BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.106.72 104 86.30 2 88.30
39K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.34 56 86.42 2 88.42
40K1M/24NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy97.68 12 88.69 0 88.69
41K1M/25KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc88.90 0 83.27 54 88.90
42K1M/26ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.92 2 89.30 4 88.92
43K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice92.66 6 87.11 2 89.11
44K1M/27RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc86.07 4 83.15 6 89.15
45K1M/27KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc83.15 6 77.69 50 89.15
46K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor105.89 6 89.21 0 89.21
47K1M/29BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.32 8 88.06 2 90.06
48K1M/30BERAN Václav 2000 2 USK Pha87.20 10 86.23 4 90.23
49K1M/31STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB88.25 2 99.90 54 90.25
50K1M/32ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice89.95 56 88.26 2 90.26
51K1M/33RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.33 0 90.67 4 90.33
52K1M/34MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava82.38 8 85.83 8 90.38
53K1M/35MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.07 4 84.75 6 90.75
54C1M/14NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc86.81 4 93.51 54 90.81
55K1W/6KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc95.59 2 86.94 4 90.94
56K1M/36STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky85.08 6 84.20 54 91.08
57C1M/15LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha94.65 4 89.55 2 91.55
58K1M/37KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí82.16 10 79.97 58 92.16
59K1M/38MILYAN David 2001 2 L.Žatec94.04 0 88.27 4 92.27
60K1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn92.69 104 90.41 2 92.41
61K1M/39JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.90.51 2 91.13 2 92.51
62C1M/16LERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.90.21 50 84.71 8 92.71
63C1M/17FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.89.44 4 93.02 2 93.44
64K1M/40RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.94 4 87.50 6 93.50
65K1M/41POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice88.99 6 89.51 4 93.51
66K1M/42ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.97.51 12 91.59 2 93.59
67K1W/8NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy89.63 4 94.11 2 93.63
68C1M/18KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja105.11 8 93.77 0 93.77
69C1M/19NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc85.79 8 114.16 6 93.79
70K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc92.29 2 93.89 0 93.89
71K1M/43VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.94.22 0 85.16 50 94.22
72C1M/20STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.16 4 90.44 4 94.44
73K1M/44SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.67 10 92.68 2 94.68
74C1M/21RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.88.77 50 90.78 4 94.78
75C1M/22ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha93.28 2 90.86 4 94.86
76C1M/23KLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.96.36 12 92.89 2 94.89
77K1M/45PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.07 2 93.46 60 95.07
78C1M/24ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava88.03 8 87.45 8 95.45
79K1M/46ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB86.69 50 91.72 4 95.72
80C1M/25KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV96.15 0 95.87 4 96.15
81K1W/10KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha96.66 56 94.27 2 96.27
82K1M/47PRELL Pavel 1976 2 Kralupy93.64 4 96.28 0 96.28
83K1M/48HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.58 6 90.56 6 96.56
84C1M/26URBAN Michal 2004 2 Šumperk91.09 6 105.73 200 97.09
85K1W/11KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.37 4 100.54 2 97.37
86K1M/49BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand92.12 104 93.68 4 97.68
87C1M/27CUC Michal 1977 2 Tech.Pha110.96 2 96.14 2 98.14
88C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc97.51 4 96.28 2 98.28
89K1M/50NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha103.10 4 90.32 8 98.32
90C1M/28HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja93.07 6 4.00 999 99.07
91K1W/12DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha111.82 10 99.18 0 99.18
92K1W/13BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha99.40 0 97.03 104 99.40
93K1M/51HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec97.41 2 4.00 999 99.41
94C1M/29PŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha93.51 6 87.45 54 99.51
95K1W/14ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.78 4 98.98 10 99.78
96K1M/52SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.79 6 98.25 8 99.79
97K1M/53VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava94.58 6 97.92 54 100.58
98C2M/1KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš
1998
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
96.18 52 96.72 4 100.72
99K1M/54SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK106.43 4 98.92 2 100.92
100K1M/55STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.54 6 93.15 8 101.15
101K1M/56NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc91.32 10 117.28 6 101.32
102C1M/30KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc102.49 6 99.71 2 101.71
103K1M/57GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa98.15 4 92.80 54 102.15
104C1M/31FIALA Jakub 2001 2 Olomouc116.85 10 94.27 8 102.27
105C1M/32VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha100.28 2 98.31 4 102.28
106K1W/15NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno113.72 2 94.60 8 102.60
107C1W/2KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc100.93 2 4.00 999 102.93
108K1M/58IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí98.98 4 94.03 54 102.98
109K1M/59ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha97.09 6 76.77 56 103.09
110K1W/16KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy99.27 4 102.49 6 103.27
111K1M/60KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice99.46 4 104.19 8 103.46
112K1M/61DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha102.21 4 99.72 4 103.72
113K1M/62TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn106.76 14 99.73 4 103.73
114C1M/33BEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.97 2 105.09 204 103.97
115C1W/3VRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn106.06 4 104.14 0 104.14
116K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.32 52 102.33 2 104.33
117K1M/63REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.97 206 97.03 8 105.03
118K1M/64ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB103.81 2 116.23 0 105.81
119K1M/65CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.100.18 6 110.59 10 106.18
120C1M/34JANŮ Filip 2002 2 Olomouc100.32 6 117.65 104 106.32
121K1W/18KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.102.71 4 94.46 56 106.71
122K1W/19SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.108.15 2 105.45 2 107.45
123K1M/66ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.116.91 8 105.68 2 107.68
124C1M/35ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB117.93 6 106.13 2 108.13
125C1M/36POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.70 4 106.67 2 108.67
126K1W/20MINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami120.32 10 107.05 2 109.05
127K1W/21JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.54 4 105.50 4 109.50
128C1M/37PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.53 6 111.71 2 109.53
129K1M/67HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak113.10 6 100.43 10 110.43
130K1W/22MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava107.22 4 128.05 2 111.22
131K1W/23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno127.23 10 109.43 2 111.43
132K1W/24POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.91 2 108.25 4 112.25
133K1M/68PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh132.89 6 108.36 4 112.36
134K1W/25GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice95.75 52 106.64 6 112.64
135K1M/69FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.79 2 183.49 12 112.79
136C1M/38ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.104.96 8 112.96 4 112.96
137C1W/4KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha106.97 6 109.59 6 112.97
138C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno113.76 0 109.15 8 113.76
139K1M/70GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc110.74 4 102.72 12 114.72
140C1M/39JIRAS Filip 2005 2 USK Pha109.18 6 124.72 56 115.18
141K1W/26KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.37 56 115.22 0 115.22
142K1W/27RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha118.43 12 105.30 10 115.30
143K1M/71HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.84 8 115.79 16 115.84
144C1M/40NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc112.28 4 159.44 6 116.28
145K1M/72SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice130.74 4 110.71 6 116.71
146C2M/2GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
2 Č.Lípa
Dukla B.
107.40 10 104.46 56 117.40
147K1M/73DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.08 4 111.69 6 117.69
148C1W/6KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava123.86 8 117.72 0 117.72
149C2X/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
118.88 0 4.00 999 118.88
150K1M/74KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa115.36 4 128.12 10 119.36
151C1M/41POLLERT Jan 2005 2 USK Pha97.87 56 115.65 4 119.65
152K1M/75CHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy103.88 16 110.52 158 119.88
153C1W/7KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí134.07 4 110.33 10 120.33
154K1W/28MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy141.27 62 112.48 8 120.48
155K1M/76KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc114.53 6 125.96 6 120.53
156K1M/77JINEK Hugo 2005 2 USK Pha110.33 64 110.71 10 120.71
157K1W/29ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.34 6 113.22 12 122.34
158K1M/78CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha127.36 14 117.50 6 123.50
159K1M/79MÍL Jakub 2003 2 Trutnov110.59 16 119.67 4 123.67
160K1M/79BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno111.67 12 95.75 54 123.67
161K1M/81VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk116.79 52 122.44 2 124.44
162K1M/82STEHNO Petr 2003 2 USK Pha112.83 110 121.07 4 125.07
163C1M/42DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK121.13 4 128.93 56 125.13
164C2M/3SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
115.43 10 114.49 110 125.43
165C2X/2DOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.73 6 126.17 0 126.17
166K1M/83BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk114.37 12 102.27 250 126.37
167K1M/84ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc126.99 6 120.50 6 126.50
168K1W/30KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV106.52 60 122.62 4 126.62
169K1W/31CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.04 104 118.67 8 126.67
170K1M/85PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha123.56 56 119.51 8 127.51
171K1M/86SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec118.49 204 120.68 8 128.68
172K1W/32MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha136.57 62 122.71 6 128.71
173C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno102.01 160 115.25 14 129.25
174K1M/87ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz108.54 162 119.60 10 129.60
175K1M/88FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.158.36 8 121.70 8 129.70
176K1M/89NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB114.00 50 125.72 4 129.72
177K1W/33HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy101.83 62 112.15 18 130.15
178C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc123.24 8 111.63 54 131.24
179K1W/34PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky124.13 8 136.83 204 132.13
180K1M/90MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc153.61 56 128.39 4 132.39
181K1W/35KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK128.78 4 124.31 10 132.78
182K1M/91RETEK Toman 2007 3+ Olomouc141.18 62 130.84 2 132.84
183K1W/36RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.28 4 109.97 58 133.28
184K1M/92URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc145.73 56 126.43 8 134.43
185K1W/37HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK130.79 4 122.89 50 134.79
186K1W/38DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc131.21 4 144.33 2 135.21
187K1W/39KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha123.33 12 147.37 10 135.33
188C1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc108.86 112 123.46 12 135.46
189K1M/93ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice118.46 162 126.35 10 136.35
190C1M/43PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy82.14 302 84.63 52 136.63
191K1M/94VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk124.90 12 131.54 354 136.90
192K1W/40SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.58 156 134.31 4 138.31
193K1M/95KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB149.23 8 134.91 4 138.91
194K1W/41RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc134.04 6 129.62 14 140.04
195K1W/42ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha111.27 104 133.17 8 141.17
196C1W/11CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.160.00 50 123.85 18 141.85
197K1M/96FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice137.57 156 135.95 6 141.95
198K1W/43FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha138.42 4 157.95 52 142.42
199K1W/44HANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc143.24 16 132.51 10 142.51
200K1M/97TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB89.80 54 90.47 56 143.80
201K1W/45HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn138.54 208 131.51 14 145.51
202C1W/12MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha131.55 58 137.90 8 145.90
203C1M/44FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.80 8 129.71 52 146.80
204K1M/98PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná165.11 12 137.50 10 147.50
205C1W/13RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha151.66 14 139.65 8 147.65
206C1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc141.66 6 145.42 10 147.66
207K1M/99KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná135.72 12 107.27 56 147.72
208K1M/100KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.96.13 52 94.07 56 148.13
209K1M/101BEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.25 4 124.81 106 148.25
210K1M/102STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc140.86 8 155.46 6 148.86
211K1M/103RETEK Václav 2007 3+ Olomouc162.07 10 143.02 6 149.02
212C1M/45MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov132.46 312 147.50 2 149.50
213K1M/104VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor138.24 12 148.04 4 150.24
214K1M/105STRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná166.21 12 144.86 6 150.86
215K1W/46STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc165.99 10 145.90 6 151.90
216K1W/47DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk146.02 8 146.19 6 152.19
217C1W/15MINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami168.60 64 148.18 6 154.18
218K1M/106RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná167.91 112 146.35 8 154.35
219K1M/107SOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno180.00 14 149.26 8 157.26
220C2X/3URBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
143.93 14 4.00 999 157.93
221K1W/48RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná179.92 114 150.18 8 158.18
222C1W/16FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha145.39 14 142.92 60 159.39
223K1M/108MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak108.52 54 112.35 52 162.52
224C2M/4PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 152.66 10 162.66
225K1W/49ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice106.68 56 114.72 56 162.68
226K1W/50HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice151.28 12 150.46 104 163.28
227C2M/5MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
183.91 20 152.53 12 164.53
228K1M/109KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha108.61 56 108.34 110 164.61
229K1M/110PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB161.18 4 130.92 110 165.18
230C1W/17JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc153.21 256 157.73 8 165.73
231C1M/46ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB102.21 206 107.93 58 165.93
232K1W/51ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy154.67 16 146.65 58 170.67
233K1W/52MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava196.96 50 164.07 8 172.07
234K1M/111MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice118.72 54 118.85 54 172.72
235K1W/53FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami158.79 14 173.55 6 172.79
236K1M/112ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha113.24 60 114.33 360 173.24
237K1W/54KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.175.24 6 158.33 60 181.24
238C1W/18KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava171.46 10 141.66 58 181.46
239K1M/113MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.118.05 162 126.64 56 182.64
240K1M/114GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice165.60 56 123.82 60 183.82
241K1W/55NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc172.42 58 169.26 16 185.26
242C1W/19KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.175.27 10 181.11 18 185.27
243C1W/20VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor182.89 4 203.89 60 186.89
244C2M/6BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
130.76 64 130.90 56 186.90
245K1M/115HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha137.72 56 4.00 999 193.72
246K1M/116KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc120.68 162 134.45 60 194.45
247C1M/47KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc147.75 66 189.18 10 199.18
248K1W/56KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.191.42 60 143.21 58 201.21
249C1W/21SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.145.60 56 134.23 102 201.60
250K1W/57KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí104.53 108 104.20 104 208.20
251K1W/58DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky146.25 64 135.69 110 210.25
252C1M/48JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha103.36 108 127.37 204 211.36
253K1M/117HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc163.15 52 201.68 50 215.15
254K1M/118ŠULC Karel 2000 2 KK Brand158.90 66 148.44 204 224.90
255C1M/49INDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK173.93 54 154.64 104 227.93
256C1M/50KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn125.75 106 162.85 108 231.75
257C1M/51HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn144.57 158 128.68 104 232.68
258C1M/52POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.13 114 127.18 112 239.18
259K1M/119ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc141.71 208 235.25 16 251.25
260K1M/120ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB147.67 104 117.12 204 251.67
261K1M/121ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice141.90 112 158.79 204 253.90
262C1W/22RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc150.96 106 131.15 154 256.96
Oddíl