ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.

22.08.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/5LERICHE CYPRIEN 1998 9 FRA00:43,35
2K1M/8SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:44,52
3K1M/5LAGUETTE LOUIS 1997 9 FRA00:44,83
4K1M/4MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:44,98
5K1M/9FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLO00:45,06
6K1M/17ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,06
7K1M/7SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:45,11
8K1M/3ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,28
9K1M/19BARONE LUCAS 2000 9 FRA00:45,41
10K1M/14HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,60
11K1M/18IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,12
12K1M/12HELY BRUNO 2000 9 FRA00:46,21
13K1M/28GODEL ROBIN 1999 9 FRA/STRASBOURG00:46,22
14K1M/16SPASIK LJUBOMIR 1987 9 MCD00:46,34
15C1M/1NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:46,55
16K1M/26LUNEL GUILLAUME 2001 9 FRA00:46,91
17K1M/29ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:47,62
18K1M/22NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,65
19K1M/13CARREAUD ANTOINE 1996 9 FRA/STRASBOURG00:47,69
20K1M/11FAGET MARCEAU 1993 9 FRA/MARSAC00:47,76
21C1M/2CADET GUILLAUME 1997 9 FRA00:47,87
22K1M/10KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,95
23K1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:48,05
24K1M/34ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:48,24
25K1M/20CAILLARD CLEMENT 1999 9 FRA00:48,73
26K1M/31KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:48,92
27K1M/25VEIZOVIC MATIJA 2001 9 SRB00:49,02
28K1M/35LACINA Jakub 2003 2 Semily00:49,10
29C1M/4SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:49,27
30K1M/40VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,44
31K1M/23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,47
32C1M/3JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:49,76
33C2M/1KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:49,76
34K1M/37BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:49,95
35K1M/24JOVIC MARKO 2002 9 SRB00:50,00
36K1W/1DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,18
37K1W/3SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,27
38K1M/21MAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,35
39K1W/9HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:50,36
40C1M/6ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:50,67
41C1M/5PASSERNIG LOUIS 2001 9 FRA/APACH00:50,85
42K1W/6DREIER VALENTINA 1997 9 AUT00:50,96
43C2M/2FERRION CHARLES
HELY BRUNO
2000
2000
9 FRA
FRA
00:51,08
44K1M/30NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:51,15
45K1W/2VALDENAIRE MATHILDE 1998 9 FRA/GERARDMER00:51,42
46K1W/10BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:51,48
47K1W/11NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,61
48C2M/3OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:51,65
49K1W/12DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,99
50K1M/44BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:52,01
51K1M/27AIXNER LUCAS 2002 9 AUT00:52,08
52K1M/45ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:52,12
53K1W/8PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,20
54K1M/32VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:52,33
55K1W/14COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS00:52,38
56K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:52,43
57K1W/7VINET Lise 1995 9 France00:52,60
58C1M/11FERRION CHARLES 2000 9 FRA00:53,03
59C1M/7HELLE MAXIME 2002 9 FRA/STRASBOURG00:53,12
60C2M/4ŠMOLDAS Michal
ŠMAKAL Petr
1998
2003
1 Litovel
Litovel
00:53,36
61K1W/22DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:53,63
62K1W/16DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:53,82
63C1W/4NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:54,75
64C1W/5BEZIAT MARGOT 2001 9 FRA/VENERQUE00:54,83
65C1M/8OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:54,90
66K1W/15KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:55,02
67C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:55,02
68K1M/49ČOVIČ VIDAK 2002 9 SRB/MEDICINAR00:55,41
69C1W/3RAGUENES HELENE 2000 9 FRA00:55,42
70K1M/39NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:55,65
71K1M/41CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:55,88
72K1W/24KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:55,95
73K1W/18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:56,21
74K1W/13HUSSON COLINE 2002 9 FRA/GERARDMER00:56,43
75K1M/38OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:56,43
76C1M/10SALAJ František 2004 2 Litovel00:56,92
77C1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:57,00
78K1M/42BÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:57,09
79C1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:57,46
80C2M/5BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:57,49
81K1M/48VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:58,04
82K1W/20NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:58,05
83K1W/17MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:58,11
84C1W/11DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:58,28
85K1W/26VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:58,73
86K1W/23ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLO00:59,18
87K1M/36GUYOT SIMEN 2002 9 FRA00:59,26
88K1M/46BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:00,62
89C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:00,87
90K1W/19JANČAR ŽIVA 2002 9 SLO01:01,09
91K1W/28BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:01,42
92C1W/8PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:01,54
93K1M/43FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:02,02
94C2M/6SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
01:02,25
95K1M/33PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:03,49
96K1M/47ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:04,13
97C1W/12NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:04,35
98C1M/13VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:05,16
99C1M/9BEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:05,44
100K1W/27ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:06,78
101C1W/13MEAVE Martin 2000 9 IRL01:07,18
102C1M/12ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:10,38
103C1M/14PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:11,46
104C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:25,56
105K1W/21KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:38,98
Oddíl