8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál

19.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1LERICHE Cyprien   9 France00:00,00 00:00,00 00:45,63
2K1M/9LAGUETTE Louis   9 France00:00,00 00:00,00 00:45,90
3K1M/3FRANČEŠKIN Maks 1992 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 00:45,95
4K1M/2SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:46,00
5K1M/4ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:46,46
6K1M/19BARONE Lucas   9 France00:00,00 00:00,00 00:46,78
7K1M/12SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,02
8K1M/15HELY Bruno   9 France00:00,00 00:00,00 00:47,21
9K1M/6ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:47,36
10K1M/16KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:47,54
11K1M/14CARREAUD Antoine 1196 9 France00:00,00 00:00,00 00:47,56
12K1M/8KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:47,57
13K1M/11HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,67
14K1M/10GODEL Robin 1999 9 France00:00,00 00:00,00 00:47,68
15K1M/5FAGET Marceau   9 France00:00,00 00:00,00 00:47,73
16K1M/7OŠTRBENK Vid 2001 9 Slovenia00:00,00 00:00,00 00:48,04
17K1M/12MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:48,09
18K1M/17MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:48,13
19K1M/18IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,17
20C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:48,30
21K1M/22KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:48,36
22C1M/1SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:48,70
23C2M/3SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,97
24K1M/24BRODICKY Stephan   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:49,02
25K1M/23LUNEL Guillaume   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,36
26K1M/21SPASIK Ljubomir   9 MCD00:00,00 00:00,00 00:49,38
27K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,63
28C1M/4CADET Guillaume   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,65
29K1M/28KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:49,67
30K1M/29CAILLARD Clement   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,70
31C1M/2KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,73
32C1M/3ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,73
33C1M/7ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,79
34K1M/30KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:49,86
35C2M/2KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:49,87
36C1M/6RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:49,94
37K1M/31SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:50,26
38C1M/5NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,43
39K1M/34BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:50,60
40C1M/9ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,64
41C2M/4CHLOUBA Luboš
ZAPLETAL Vojtěch
1959
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,65
42K1M/27JOVIC Marko   9 SRB00:00,00 00:00,00 00:50,74
43K1M/37NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:50,74
44K1M/32GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:50,76
45K1M/35ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:51,07
46K1M/36RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,07
47K1M/33ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:51,08
48C2M/6ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:51,16
49K1M/39HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,17
50C2M/5NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:51,27
51C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 00:51,32
52C2M/10OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:00,00 00:00,00 00:51,32
53K1M/41VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,53
54C1M/8NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,66
55K1M/43LACINA Jakub 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 00:51,67
56C2M/9LERICHE Cyprien
CADET Guillaume
  9 France
France
00:00,00 00:00,00 00:51,83
57K1M/44ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,02
58C1M/10FERRION Charles   9 France00:00,00 00:00,00 00:52,05
59K1M/25PERANOVIČ Ognjen 1999 9 SRB00:00,00 00:00,00 00:52,06
60K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:00,00 00:00,00 00:52,09
61K1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:52,14
62K1W/2DREIER Valentina   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:52,23
63K1M/20NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,28
64K1M/38MAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:52,33
65C1M/13JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,59
66C1M/13SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:52,59
67C1M/15ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,62
68K1W/8DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,74
69K1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,75
70K1M/48BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,84
71K1M/47ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:52,86
72K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:52,90
73K1M/46AIXNER Lucas   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:52,97
74K1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,12
75C1M/11PASSERNIG Louis   9 France00:00,00 00:00,00 00:53,19
76C2M/8REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:53,20
77K1M/50LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,25
78K1M/40NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,28
79K1W/5HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,35
80K1M/51MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:53,38
81K1M/45VEIZOVIC Matija   9 SRB00:00,00 00:00,00 00:53,46
82C1M/12SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,68
83C2M/12MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
00:00,00 00:00,00 00:53,70
84K1W/9VALDENAIRE Mathide 2002 9 France00:00,00 00:00,00 00:53,99
85C1M/16KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,06
86C1M/17ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,25
87K1M/42KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,26
88K1M/54GUYOT Simon   9 France00:00,00 00:00,00 00:54,47
89C1M/19PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:54,68
90K1M/55MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:54,89
91C2M/13SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:55,00
92K1M/56VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:55,05
93K1M/57GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,19
94C1M/21HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:55,25
95C2M/11MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:55,38
96C1M/22KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,46
97K1W/14MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:55,47
98K1W/16KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 00:55,48
99C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,59
100C2M/14KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:55,77
101K1W/17PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,84
102K1M/58WALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:56,02
103C1M/18RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:56,05
104K1M/59BÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:56,21
105C2M/15KRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:56,28
106K1W/21KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:56,33
107C1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 00:56,48
108K1M/62NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:56,63
109K1W/22HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,74
110K1W/19DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,12
111C1M/23BEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:57,15
112K1M/63SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:57,18
113K1M/64HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,28
114C1M/20RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:57,31
115K1W/23NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:57,53
116K1W/26HUSSON Coline 2002 9 France00:00,00 00:00,00 00:57,55
117C1W/3RAGUENES Helene   9 France00:00,00 00:00,00 00:57,70
118K1W/13RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,85
119K1W/27KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,85
120C1M/24PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:57,87
121C1M/25OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:00,00 00:00,00 00:58,07
122K1M/49PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,22
123K1M/61OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:58,48
124K1M/53OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:58,50
125C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:58,81
126K1W/20KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,82
127C1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,91
128K1W/24VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:58,93
129K1M/65ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:59,09
130C1M/26ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:59,19
131C1M/27HELLE Maxime   9 France00:00,00 00:00,00 00:59,22
132C1W/6ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,26
133K1W/25ŠTEBLAJ Anna 2002 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 00:59,30
134K1M/66FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:59,43
135K1W/29BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:59,44
136C1M/28SALAJ František 2004 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:59,51
137K1M/67JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:59,79
138K1M/60CINKO Radek 1993 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:59,81
139C2M/16BEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 01:00,62
140K1M/68CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,84
141C1W/7PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:00,87
142K1M/69BEIER Alva 2005 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:00,88
143K1W/30RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,19
144K1W/31BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:01,33
145K1W/31DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,33
146C1W/8BEZIAT Margaux   9 France00:00,00 00:00,00 01:01,69
147C1M/29REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,13
148K1W/34BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:02,17
149K1M/71ČOVIČ Vidjak 2002 9 SRB00:00,00 00:00,00 01:02,17
150K1W/35JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:02,94
151K1W/28KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:03,02
152K1M/52HALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:03,11
153C2M/17NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:03,56
154K1W/36BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:03,88
155C1W/9KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:04,13
156K1M/26PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:05,04
157K1W/11ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,36
158C2M/18PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:05,52
159C1M/32PAPULA Jan 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,81
160C1M/33ULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:05,89
161K1W/15DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,96
162K1M/72MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,47
163C1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,88
164C1M/35GEPRT David 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:07,19
165K1M/74URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,76
166K1M/75VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:00,00 00:00,00 01:07,84
167C1W/13MAEVE Martin 2000 9 Irelan00:00,00 00:00,00 01:08,23
168C2M/19SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:08,54
169K1M/73NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:08,56
170C1M/38VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:08,74
171C1M/34ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:09,95
172C1M/36KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:11,33
173C1M/39VODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:11,40
174C2M/20PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 01:16,08
175K1M/77ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,10
176C1W/14KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:17,48
177K1W/37KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:17,64
178K1W/18JANČAR Živa 2002 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 01:18,92
179C1M/40TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:19,15
180C1M/31ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:20,92
181K1W/33HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:26,57
182C1M/37PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:30,23
183C1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:33,73
184C1M/30HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:37,56
185K1M/76STŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:44,10
Oddíl