7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál

18.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1FRANČEŠKIN Maks 1992 9 Ljubjana00:47,05 00:45,18 00:45,18
2K1M/2LERICHE Cyprien   9 France00:45,49 00:45,57 00:45,57
3K1M/3ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,11 00:45,73 00:45,73
4K1M/4SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:46,02 00:45,95 00:45,95
5K1M/5ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:48,28 00:46,28 00:46,28
6K1M/6SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:47,13 00:46,32 00:46,32
7K1M/7HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:46,91 00:46,62 00:46,62
8K1M/8MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:47,15 00:47,19 00:47,19
9K1M/9HELY Bruno   9 France00:46,02 00:47,46 00:47,46
10K1M/10LAGUETTE Louis   9 France00:46,75 00:47,59 00:47,59
11K1M/11KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,83 00:47,73 00:47,73
12K1M/16KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:48,78 00:48,27 00:48,27
13K1M/18KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:48,74 00:48,34 00:48,34
14K1M/12FAGET Marceau   9 France00:46,75 00:48,39 00:48,39
15C1M/1SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:49,68 00:48,51 00:48,51
16K1M/13NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:46,43 00:48,62 00:48,62
17K1M/14IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:48,13 00:48,63 00:48,63
18K1M/19BARONE Lucas   9 France00:48,48 00:48,63 00:48,63
19K1M/21LUNEL Guillaume   9 France00:49,47 00:48,81 00:48,81
20K1M/22PANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:50,97 00:48,89 00:48,89
21C1M/2ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,98 00:49,14 00:49,14
22C1M/3NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:49,87 00:49,28 00:49,28
23K1M/24CARREAUD Antoine 1196 9 France00:51,52 00:49,28 00:49,28
24K1M/15HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:47,52 00:49,38 00:49,38
25K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:49,76 00:49,48 00:49,48
26C1M/4ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:50,72 00:49,78 00:49,78
27C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:48,28 00:49,94 00:49,94
28K1M/29VEIZOVIC Matija   9 SRB00:50,33 00:49,97 00:49,97
29K1M/30KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:50,84 00:49,98 00:49,98
30C1M/5KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:49,75 00:50,24 00:50,24
31K1M/31BRODICKY Stephan   9 AUT01:08,19 00:50,25 00:50,25
32K1M/27MAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:49,63 00:50,26 00:50,26
33K1M/25SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,32 00:50,33 00:50,33
34K1M/32JOVIC Marko   9 SRB00:52,59 00:50,37 00:50,37
35K1M/32ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:51,31 00:50,37 00:50,37
36C2M/2SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:50,14 00:50,46 00:50,46
37K1M/17GODEL Robin 1999 9 France00:48,31 00:50,76 00:50,76
38K1M/28SPASIK Ljubomir   9 MCD00:49,89 00:50,83 00:50,83
39K1M/34BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:51,82 00:50,95 00:50,95
40K1M/34MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:09,06 00:50,95 00:50,95
41C1M/6ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:50,26 00:51,03 00:51,03
42C2M/3NACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,19 00:51,23 00:51,23
43C2M/4KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:51,14 00:51,31 00:51,31
44K1M/26NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:49,39 00:51,38 00:51,38
45K1M/23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,90 00:51,51 00:51,51
46K1W/2DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,72 00:51,57 00:51,57
47K1M/36NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:52,44 00:51,73 00:51,73
48C1M/9CADET Guillaume   9 France00:51,15 00:51,76 00:51,76
49C1M/7ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:51,10 00:51,77 00:51,77
50K1M/38VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:00,51 00:51,90 00:51,90
51K1M/39KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:52,37 00:51,94 00:51,94
52K1M/39GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:52,67 00:51,94 00:51,94
53C2M/5SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:52,94 00:52,07 00:52,07
54K1M/43RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:52,30 00:52,12 00:52,12
55K1M/44ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:54,14 00:52,14 00:52,14
56K1M/42MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:52,05 00:52,21 00:52,21
57C2M/6MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,40 00:52,31 00:52,31
58K1M/37CAILLARD Clement   9 France00:51,82 00:52,38 00:52,38
59C2M/7CHLOUBA Luboš
ZAPLETAL Vojtěch
1959
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,15 00:52,38 00:52,38
60K1M/45PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:52,34 00:52,42 00:52,42
61K1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,90 00:52,54 00:52,54
62K1W/4HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:53,25 00:52,55 00:52,55
63K1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:52,31 00:52,57 00:52,57
64C2M/8ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:52,60 00:52,67 00:52,67
65C1M/11NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:53,36 00:52,84 00:52,84
66K1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:54,19 00:52,92 00:52,92
67C1M/13SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:05,39 00:52,99 00:52,99
68K1M/46ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:52,72 00:53,44 00:53,44
69K1W/7PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,10 00:53,55 00:53,55
70C1M/10JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:51,48 00:53,56 00:53,56
71C1M/15SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:53,56 00:53,60 00:53,60
72K1W/8ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:54,47 00:53,66 00:53,66
73C2M/9LERICHE Cyprien
CADET Guillaume
  9 France
France
00:51,03 00:53,71 00:53,71
74K1M/49MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:54,28 00:53,75 00:53,75
75C1M/14PASSERNIG Louis   9 France00:53,35 00:54,07 00:54,07
76C1M/16FERRION Charles   9 France00:53,81 00:54,09 00:54,09
77K1M/47AIXNER Lucas   9 AUT00:52,97 00:54,21 00:54,21
78K1M/51VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:54,13 00:54,62 00:54,62
79C2M/11MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
00:57,25 00:54,66 00:54,66
80C2M/13KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,13 00:54,82 00:54,82
81C2M/10KRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:53,28 00:54,90 00:54,90
82C2M/14SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:54,91 00:54,91
83K1W/11MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:56,67 00:55,03 00:55,03
84C1M/18ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:55,06 00:55,06 00:55,06
85K1M/48LACINA Jakub 2003 2 Semily00:53,45 00:55,08 00:55,08
86K1M/53HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,80 00:55,12 00:55,12
87K1M/54SKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:17,70 00:55,13 00:55,13
88K1M/55BÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:00,00 00:55,39 00:55,39
89C1W/1NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:56,26 00:55,46 00:55,46
90C1M/20HELLE Maxime   9 France01:02,71 00:55,57 00:55,57
91K1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,89 00:55,74 00:55,74
92C1M/22TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.01:08,31 00:55,95 00:55,95
93C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:55,34 00:56,15 00:56,15
94K1W/13RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:02,78 00:56,23 00:56,23
95K1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:11,97 00:56,27 00:56,27
96C2M/12REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:54,72 00:56,42 00:56,42
97C1M/19KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:55,17 00:56,56 00:56,56
98K1W/9VALDENAIRE Mathide 2002 9 France00:52,02 00:56,59 00:56,59
99K1W/18KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:05,05 00:56,74 00:56,74
100C1M/17PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:54,40 00:56,83 00:56,83
101K1M/59WALTER David 2001 2 Šumperk00:56,92 00:57,04 00:57,04
102K1W/15HUSSON Coline 2002 9 France00:56,38 00:57,18 00:57,18
103C1M/24OŠTRBENK Maj   9 Slovenia00:56,44 00:57,59 00:57,59
104K1M/50HALA Jiří 2002 2 Olomouc00:53,83 00:57,63 00:57,63
105C2M/15HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:55,44 00:57,75 00:57,75
106K1W/20HALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:57,45 00:57,80 00:57,80
107C1M/27RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:57,84 00:57,92 00:57,92
108K1M/58OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:56,51 00:57,93 00:57,93
109C1M/28BEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:06,30 00:57,97 00:57,97
110K1M/60NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha01:05,66 00:58,62 00:58,62
111K1W/22NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:58,51 00:58,80 00:58,80
112K1W/24VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel01:22,28 00:58,89 00:58,89
113C1M/23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:56,04 00:58,92 00:58,92
114C1W/3RAGUENES Helene   9 France00:58,45 00:59,07 00:59,07
115C1M/8RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:50,45 00:59,08 00:59,08
116K1W/21KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:57,47 00:59,12 00:59,12
117K1M/41LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:52,00 00:59,21 00:59,21
118C1W/4BEZIAT Margaux   9 France00:59,15 00:59,39 00:59,39
119K1M/63CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:00,11 00:59,76 00:59,76
120K1W/27KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava01:01,12 00:59,88 00:59,88
121K1W/26JANČAR Živa 2002 9 Ljubjana00:59,37 00:59,89 00:59,89
122K1W/19BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:57,37 01:00,16 01:00,16
123K1M/61VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:59,38 01:00,59 01:00,59
124C1W/5DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:59,33 01:00,61 01:00,61
125K1M/52GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:54,80 01:00,88 01:00,88
126K1M/66FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:01,45 01:00,91 01:00,91
127K1W/23KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:58,67 01:00,94 01:00,94
128C1M/29PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK01:04,20 01:01,34 01:01,34
129K1M/65STŘECHA Jan 2001 3 VSDK01:00,61 01:01,59 01:01,59
130K1W/29BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:04,03 01:01,97 01:01,97
131K1M/69ČOVIČ Vidjak 2002 9 SRB01:07,68 01:02,01 01:02,01
132C1M/12KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:52,91 01:02,06 01:02,06
133K1M/70URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:05,24 01:02,18 01:02,18
134K1W/25BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:59,20 01:02,35 01:02,35
135K1M/62ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily00:59,59 01:02,43 01:02,43
136C1M/30REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:01,78 01:02,65 01:02,65
137C2M/18PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVS ČB
01:04,19 01:02,80 01:02,80
138K1W/28ŠTEBLAJ Anna 2002 9 Ljubjana01:00,33 01:03,17 01:03,17
139K1W/30DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:10,96 01:04,06 01:04,06
140K1M/73ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc01:17,92 01:05,31 01:05,31
141C2M/19SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
01:10,80 01:06,34 01:06,34
142K1W/32KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:15,45 01:07,19 01:07,19
143C1M/33ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:46,53 01:07,54 01:07,54
144K1W/33BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:26,71 01:07,61 01:07,61
145K1W/34JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:15,61 01:07,68 01:07,68
146K1M/71NĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:03,11 01:08,24 01:08,24
147K1W/17DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:56,66 01:08,62 01:08,62
148C1W/13NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:11,62 01:09,39 01:09,39
149K1M/67MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:00,97 01:10,27 01:10,27
150K1W/16DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:56,44 01:10,30 01:10,30
151C2M/20PLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:30,46 01:10,77 01:10,77
152C1M/34ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:09,42 01:11,48 01:11,48
153K1M/56OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:55,41 01:12,15 01:12,15
154C1M/25HOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:56,67 01:14,31 01:14,31
155C1W/9KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:03,75 01:15,28 01:15,28
156C1M/37PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:35,95 01:16,24 01:16,24
157C1W/12MAEVE Martin 2000 9 Irelan01:08,75 01:16,25 01:16,25
158C1M/32KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:07,03 01:16,38 01:16,38
159K1M/74JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:08,24 01:16,67 01:16,67
160C1W/11KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:07,66 01:16,97 01:16,97
161C1M/36VESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:11,50 01:17,12 01:17,12
162C1M/26SALAJ František 2004 2 Litovel00:57,17 01:18,33 01:18,33
163C2M/17NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,57 01:18,63 01:18,63
164K1M/68BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:01,46 01:19,60 01:19,60
165C1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:02,20 01:20,25 01:20,25
166K1M/72ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:05,28 01:20,28 01:20,28
167C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:59,37 01:20,88 01:20,88
168K1M/64CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:00,50 01:22,43 01:22,43
169C1M/31PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:04,32 01:22,49 01:22,49
170C1M/38ULITZKA Oliver 2002 KK Opava01:18,04 01:23,37 01:23,37
171C1M/40ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:19,64 01:24,83 01:24,83
172K1W/31NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:06,72 01:25,50 01:25,50
173K1W/35HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:14,07 01:25,78 01:25,78
174K1M/57GUYOT Simon   9 France00:55,76 01:26,91 01:26,91
175K1M/20KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:48,72 01:28,66 01:28,66
176C2M/16BEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
3 Trutnov
Trutnov
00:57,75 01:35,14 01:35,14
177C1M/21RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:55,65 01:37,20 01:37,20
178K1W/36RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:17,25 01:43,52 01:43,52
179C1W/8PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:02,52 01:46,47 01:46,47
180C1M/35VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:09,68 00:00,00 06:41,00
181C1M/39GEPRT David 2005 3 Litovel01:19,21 00:00,00 06:41,00
182C1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:05,59 00:00,00 06:41,00
183C1M/41NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 06:45,00
184C1M/42SAVIČ Sara   9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,00
185K1W/37VINET Lise   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,00
186K1W/38WILIAMS Courtney 1997 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,00
187K1W/39DREIER Valentina   9 AUT00:00,00 00:00,00 06:45,00
188K1M/75HOSTENS Quentin   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,00
189K1M/76PERANOVIČ Ognjen 1999 9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,00
190K1M/77DAWSON Mike 1986 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,00
191K1M/78DANDEN Jack 1998 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,00
192K1M/79BUCHTER Finn 1995 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,00
193K1M/80OŠTRBENK Vid   9 Slovenia00:00,00 00:00,00 06:45,00
194K1M/81PANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,00
195K1M/82ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 06:45,00
196C1W/14LAZAREVIČ Olja   9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,00
197C1W/15LERICHE Cyprien   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,00
198C1W/16PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,00
199C2M/21OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
  9 Slovenia
Slovenia
00:00,00 00:00,00 06:45,00
200C2M/22KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 06:45,00
Oddíl