7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál

18.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:49,68 00:48,51 00:48,51 75/159/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:48,98 00:49,14 00:49,140.63/1,368/147/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:49,87 00:49,28 00:49,280.77/1,662/135/0
4.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:50,72 00:49,78 00:49,781.27/2,657/0/96
5.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:49,75 00:50,24 00:50,241.73/3,653/0/84
6. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:50,26 00:51,03 00:51,032.52/5,249/123/0
7.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:51,10 00:51,77 00:51,773.26/6,746/111/0
8. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:50,45 00:59,08 00:59,0810.57/21,843/0/72
9. CADET Guillaume   9 France00:51,15 00:51,76 00:51,763.25/6,70/0/0
10.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:51,48 00:53,56 00:53,565.06/10,440/0/60
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:53,36 00:52,84 00:52,844.33/8,937/99/0
12.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:52,91 01:02,06 01:02,0613.55/27,935/87/0
13.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:05,39 00:52,99 00:52,994.48/9,233/75/0
14. PASSERNIG Louis   9 France00:53,35 00:54,07 00:54,075.56/11,50/0/0
15. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:53,56 00:53,60 00:53,605.09/10,531/63/0
16. FERRION Charles   9 France00:53,81 00:54,09 00:54,095.58/11,50/0/0
17.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:54,40 00:56,83 00:56,838.32/17,229/51/0
18.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:55,06 00:55,06 00:55,066.55/13,527/0/48
19.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:55,17 00:56,56 00:56,568.06/16,625/0/42
20. HELLE Maxime   9 France01:02,71 00:55,57 00:55,577.07/14,60/0/0
21.5/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:55,65 01:37,20 01:37,2048.69/100,423/39/0
22. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.01:08,31 00:55,95 00:55,957.44/15,321/27/0
23.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:56,04 00:58,92 00:58,9210.41/21,519/0/36
24. OŠTRBENK Maj   9 Slovenia00:56,44 00:57,59 00:57,599.08/18,70/0/0
25.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:56,67 01:14,31 01:14,3125.80/53,217/0/30
26.1/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel00:57,17 01:18,33 01:18,3329.82/61,515/0/24
27.2/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:57,84 00:57,92 00:57,929.41/19,414/0/18
28.3/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:06,30 00:57,97 00:57,979.46/19,513/15/0
29. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK01:04,20 01:01,34 01:01,3412.83/26,412/0/12
30.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:01,78 01:02,65 01:02,6514.14/29,111/0/6
31.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:04,32 01:22,49 01:22,4933.98/70,010/0/5
32.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:07,03 01:16,38 01:16,3827.87/57,59/0/4
33.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.01:46,53 01:07,54 01:07,5419.03/39,28/9/0
34. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto01:09,42 01:11,48 01:11,4822.97/47,47/3/0
35.7/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:09,68 00:00,00 06:41,003952.49/8.147,86/0/3
36.8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.01:11,50 01:17,12 01:17,1228.61/59,05/2/0
37.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:35,95 01:16,24 01:16,2427.73/57,24/1/0
38.4/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava01:18,04 01:23,37 01:23,3734.86/71,93/0/2
39.9/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel01:19,21 00:00,00 06:41,003952.49/8.147,82/0/1
40.5/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:19,64 01:24,83 01:24,8336.32/74,91/0/0
41. NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 06:45,003956.49/8.156,00/0/0
42. SAVIČ Sara   9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,003956.49/8.156,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:49,76 00:49,48 00:49,48 75/75/0
2.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,72 00:51,57 00:51,572.10/4,268/0/144
3.1/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,90 00:52,54 00:52,543.06/6,262/63/0
4.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:53,25 00:52,55 00:52,553.07/6,257/0/132
5.2/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:52,31 00:52,57 00:52,573.10/6,353/0/120
6.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:54,19 00:52,92 00:52,923.44/7,049/51/0
7.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,10 00:53,55 00:53,554.07/8,246/39/0
8.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:54,47 00:53,66 00:53,664.18/8,443/0/108
9.4/U23VALDENAIRE Mathide 2002 9 France00:52,02 00:56,59 00:56,597.11/14,40/0/0
11.5/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:56,67 00:55,03 00:55,035.55/11,240/33/0
12.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,89 00:55,74 00:55,746.26/12,737/27/0
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc01:02,78 00:56,23 00:56,236.75/13,635/0/96
14.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno01:11,97 00:56,27 00:56,276.79/13,733/0/84
15.1/U16HUSSON Coline 2002 9 France00:56,38 00:57,18 00:57,187.70/15,60/0/0
16.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:56,44 01:10,30 01:10,3020.82/42,131/0/78
17.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:56,66 01:08,62 01:08,6219.14/38,729/0/72
18.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:05,05 00:56,74 00:56,747.26/14,727/21/0
19.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:57,37 01:00,16 01:00,1610.68/21,625/0/66
20.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:57,45 00:57,80 00:57,808.32/16,823/0/60
21.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:57,47 00:59,12 00:59,129.64/19,521/0/54
22.3/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:58,51 00:58,80 00:58,809.32/18,819/15/0
23.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:58,67 01:00,94 01:00,9411.46/23,217/9/0
24.6/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel01:22,28 00:58,89 00:58,899.41/19,015/0/48
25.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:59,20 01:02,35 01:02,3512.87/26,014/3/0
26. JANČAR Živa 2002 9 Ljubjana00:59,37 00:59,89 00:59,8910.41/21,00/0/0
27.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava01:01,12 00:59,88 00:59,8810.40/21,013/0/42
28. ŠTEBLAJ Anna 2002 9 Ljubjana01:00,33 01:03,17 01:03,1713.69/27,70/0/0
29.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:04,03 01:01,97 01:01,9712.49/25,212/2/0
30.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc01:10,96 01:04,06 01:04,0614.58/29,511/0/36
31. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:06,72 01:25,50 01:25,5036.02/72,810/0/30
32.8/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:15,45 01:07,19 01:07,1917.71/35,89/0/24
33.6/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.01:26,71 01:07,61 01:07,6118.13/36,68/1/0
34.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:15,61 01:07,68 01:07,6818.20/36,87/0/18
35.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:14,07 01:25,78 01:25,7836.30/73,46/0/12
36.9/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc01:17,25 01:43,52 01:43,5254.04/109,25/0/6
37. VINET Lise   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,003955.52/7.994,20/0/0
38. WILIAMS Courtney 1997 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,003955.52/7.994,20/0/0
39. DREIER Valentina   9 AUT00:00,00 00:00,00 06:45,003955.52/7.994,20/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. FRANČEŠKIN Maks 1992 9 Ljubjana00:47,05 00:45,18 00:45,18 0/0/0
2. LERICHE Cyprien   9 France00:45,49 00:45,57 00:45,570.40/0,90/0/0
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,11 00:45,73 00:45,730.55/1,275/218/0
4. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:46,02 00:45,95 00:45,950.77/1,768/0/169
5.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:48,28 00:46,28 00:46,281.10/2,462/206/0
6. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:47,13 00:46,32 00:46,321.14/2,557/0/157
7. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:46,91 00:46,62 00:46,621.44/3,253/0/145
8.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:47,15 00:47,19 00:47,192.01/4,449/194/0
9.1/U18HELY Bruno   9 France00:46,02 00:47,46 00:47,462.28/5,00/0/0
10. LAGUETTE Louis   9 France00:46,75 00:47,59 00:47,592.41/5,30/0/0
11.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,83 00:47,73 00:47,732.55/5,646/182/0
12. FAGET Marceau   9 France00:46,75 00:48,39 00:48,393.21/7,10/0/0
13.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:46,43 00:48,62 00:48,623.44/7,643/0/133
14.1/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:48,13 00:48,63 00:48,633.45/7,640/0/121
15.2/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:47,52 00:49,38 00:49,384.20/9,337/0/109
16.3/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:48,78 00:48,27 00:48,273.09/6,835/170/0
17. GODEL Robin 1999 9 France00:48,31 00:50,76 00:50,765.58/12,40/0/0
18.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:48,74 00:48,34 00:48,343.16/7,033/158/0
19.2/U18BARONE Lucas   9 France00:48,48 00:48,63 00:48,633.45/7,60/0/0
20.4/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:48,72 01:28,66 01:28,6643.48/96,231/0/97
21.3/U18LUNEL Guillaume   9 France00:49,47 00:48,81 00:48,813.63/8,00/0/0
22.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:50,97 00:48,89 00:48,893.71/8,229/146/0
23.3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,90 00:51,51 00:51,516.33/14,027/0/85
24. CARREAUD Antoine 1196 9 France00:51,52 00:49,28 00:49,284.11/9,10/0/0
25. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,32 00:50,33 00:50,335.15/11,425/134/0
26.4/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:49,39 00:51,38 00:51,386.20/13,723/122/0
27.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:49,63 00:50,26 00:50,265.08/11,221/116/0
28. SPASIK Ljubomir   9 MCD00:49,89 00:50,83 00:50,835.65/12,50/0/0
29.4/U18VEIZOVIC Matija   9 SRB00:50,33 00:49,97 00:49,974.79/10,60/0/0
30. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:50,84 00:49,98 00:49,984.80/10,619/110/0
31. BRODICKY Stephan   9 AUT01:08,19 00:50,25 00:50,255.07/11,20/0/0
32.5/U18JOVIC Marko   9 SRB00:52,59 00:50,37 00:50,375.19/11,50/0/0
32.5/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:51,31 00:50,37 00:50,375.19/11,517/104/0
34.6/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:51,82 00:50,95 00:50,955.77/12,815/0/79
34.7/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:09,06 00:50,95 00:50,955.77/12,814/0/73
36.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:52,44 00:51,73 00:51,736.55/14,513/0/67
37. CAILLARD Clement   9 France00:51,82 00:52,38 00:52,387.20/15,90/0/0
38.4/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:00,51 00:51,90 00:51,906.72/14,912/98/0
39.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:52,37 00:51,94 00:51,946.76/15,011/0/61
39.5/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:52,67 00:51,94 00:51,946.76/15,010/0/55
41. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:52,00 00:59,21 00:59,2114.03/31,19/0/49
42. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:52,05 00:52,21 00:52,217.03/15,68/0/43
43.8/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:52,30 00:52,12 00:52,126.94/15,47/0/37
44.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:54,14 00:52,14 00:52,146.96/15,46/92/0
45.9/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:52,34 00:52,42 00:52,427.24/16,05/0/31
46.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:52,72 00:53,44 00:53,448.26/18,34/86/0
47.1/U16AIXNER Lucas   9 AUT00:52,97 00:54,21 00:54,219.03/20,00/0/0
48.10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:53,45 00:55,08 00:55,089.90/21,93/80/0
49.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:54,28 00:53,75 00:53,758.57/19,02/0/25
50.11/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:53,83 00:57,63 00:57,6312.45/27,61/0/19
51.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:54,13 00:54,62 00:54,629.44/20,90/74/0
52.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:54,80 01:00,88 01:00,8815.70/34,70/0/13
53.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,80 00:55,12 00:55,129.94/22,00/0/7
54.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.01:17,70 00:55,13 00:55,139.95/22,00/68/0
55.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:00,00 00:55,39 00:55,3910.21/22,60/62/0
56.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:55,41 01:12,15 01:12,1526.97/59,70/56/0
57.6/U18GUYOT Simon   9 France00:55,76 01:26,91 01:26,9141.73/92,40/0/0
58.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:56,51 00:57,93 00:57,9312.75/28,20/50/0
59.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:56,92 00:57,04 00:57,0411.86/26,30/0/6
60.9/DSNEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha01:05,66 00:58,62 00:58,6213.44/29,70/44/0
61.5/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:59,38 01:00,59 01:00,5915.41/34,10/38/0
62.13/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily00:59,59 01:02,43 01:02,4317.25/38,20/32/0
63.6/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha01:00,11 00:59,76 00:59,7614.58/32,30/26/0
64. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:00,50 01:22,43 01:22,4337.25/82,40/20/0
65.10/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK01:00,61 01:01,59 01:01,5916.41/36,30/0/5
66.7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:01,45 01:00,91 01:00,9115.73/34,80/14/0
67.8/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:00,97 01:10,27 01:10,2725.09/55,50/0/4
68.9/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov01:01,46 01:19,60 01:19,6034.42/76,20/8/0
69. ČOVIČ Vidjak 2002 9 SRB01:07,68 01:02,01 01:02,0116.83/37,30/0/0
70.10/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc01:05,24 01:02,18 01:02,1817.00/37,60/0/3
71.11/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:03,11 01:08,24 01:08,2423.06/51,00/2/0
72.12/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:05,28 01:20,28 01:20,2835.10/77,70/0/2
73.13/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc01:17,92 01:05,31 01:05,3120.13/44,60/0/1
74.14/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.01:08,24 01:16,67 01:16,6731.49/69,70/1/0
75. HOSTENS Quentin   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
76. PERANOVIČ Ognjen 1999 9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
77. DAWSON Mike 1986 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
78. DANDEN Jack 1998 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
79. BUCHTER Finn 1995 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
80. OŠTRBENK Vid   9 Slovenia00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
81. PANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0
82. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 06:45,003959.82/8.764,50/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:56,26 00:55,46 00:55,46 75/0/54
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:55,34 00:56,15 00:56,150.69/1,268/30/0
3.1/U18RAGUENES Helene   9 France00:58,45 00:59,07 00:59,073.61/6,50/0/0
4.1/U16BEZIAT Margaux   9 France00:59,15 00:59,39 00:59,393.93/7,10/0/0
5.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:59,33 01:00,61 01:00,615.15/9,362/0/42
6.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:02,20 01:20,25 01:20,2524.79/44,757/0/30
7.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:59,37 01:20,88 01:20,8825.42/45,853/0/18
8.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:02,52 01:46,47 01:46,4751.01/92,049/18/0
9.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc01:03,75 01:15,28 01:15,2819.82/35,746/0/12
10.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.01:05,59 00:00,00 06:41,003945.54/7.114,243/12/0
11.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:07,66 01:16,97 01:16,9721.51/38,840/0/6
12. MAEVE Martin 2000 9 Irelan01:08,75 01:16,25 01:16,2520.79/37,50/0/0
13.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:11,62 01:09,39 01:09,3913.93/25,137/6/0
14. LAZAREVIČ Olja   9 SRB00:00,00 00:00,00 06:45,003949.54/7.121,40/0/0
15. LERICHE Cyprien   9 France00:00,00 00:00,00 06:45,003949.54/7.121,40/0/0
16. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003949.54/7.121,40/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:48,28 00:49,94 00:49,94 75/0/69
2. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:50,14 00:50,46 00:50,460.52/1,068/69/0
3.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:50,19 00:51,23 00:51,231.29/2,662/0/57
4.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:51,14 00:51,31 00:51,311.37/2,757/57/45
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:52,94 00:52,07 00:52,072.13/4,353/45/0
6.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,40 00:52,31 00:52,312.37/4,749/33/0
7. CHLOUBA Luboš
ZAPLETAL Vojtěch
1959
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:53,15 00:52,38 00:52,382.44/4,946/21/0
8.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:52,60 00:52,67 00:52,672.73/5,543/0/33
9. LERICHE Cyprien
CADET Guillaume
  9 France
France
00:51,03 00:53,71 00:53,713.77/7,50/0/0
10.1/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:53,28 00:54,90 00:54,904.96/9,940/0/21
11. MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
00:57,25 00:54,66 00:54,664.72/9,537/0/9
12.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:54,72 00:56,42 00:56,426.48/13,035/0/3
13. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,13 00:54,82 00:54,824.88/9,833/9/0
14.2/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:54,91 00:54,914.97/10,031/0/2
15.3/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:55,44 00:57,75 00:57,757.81/15,629/0/1
16.1/ZSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
3 Trutnov
Trutnov
00:57,75 01:35,14 01:35,1445.20/90,527/3/0
17.2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,57 01:18,63 01:18,6328.69/57,425/2/0
18. PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVS ČB
01:04,19 01:02,80 01:02,8012.86/25,823/1/0
19.3/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
01:10,80 01:06,34 01:06,3416.40/32,821/0/0
20.4/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
01:30,46 01:10,77 01:10,7720.83/41,719/0/0
21. OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
  9 Slovenia
Slovenia
00:00,00 00:00,00 06:45,003955.06/7.919,60/0/0
22. KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 06:45,003955.06/7.919,60/0/0
Oddíl