Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.

02.09.2017   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C1M/1KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.77 0 99.27 6 100.77
2K1M/1KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc99.74 2 101.84 4 101.74
3K1M/2KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha98.87 4 99.42 6 102.87
4K1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc107.38 0 104.20 0 104.20
5K1M/3URBAN Michal 2004 2 Šumperk102.32 2 112.13 2 104.32
6K1M/4VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.101.33 4 99.15 10 105.33
7K1M/5MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.60 60 102.72 4 106.72
8K1M/6SAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.97 0 106.20 2 106.97
9K1M/7NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc106.63 4 105.38 2 107.38
10K1M/8CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.110.78 4 107.43 0 107.43
11C1M/2KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.52 2 104.60 54 107.52
12K1M/9RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc107.80 4 101.89 6 107.89
13K1W/2KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc109.93 2 108.31 0 108.31
14K1M/10SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice112.75 0 104.68 4 108.68
15K1W/3KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava107.06 6 107.37 2 109.37
16C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc111.28 2 109.99 2 111.99
17K1W/4BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha112.83 2 112.88 0 112.88
18C1M/3POLLERT Jan, 2005, USK Pha POLLERT Jan 2005 2 USK Pha110.21 8 109.04 4 113.04
19C1M/4ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha111.90 4 111.81 2 113.81
20K1M/11STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB108.13 6 102.86 50 114.13
21K1M/12KUDRNA Josef 2004 2 KK Brand111.56 8 108.42 6 114.42
22K1W/5DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc111.04 6 114.55 0 114.55
23K1M/13TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.35 4 117.14 14 115.35
24C1M/5URBAN Michal 2004 2 Šumperk114.03 6 116.20 0 116.20
25K1M/14HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy114.38 2 111.94 10 116.38
26K1M/15HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc111.84 14 108.68 8 116.68
27K1M/16BÍZEK Marek 2005 2 KK Brand117.02 0 135.75 52 117.02
28C1M/6VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha115.25 2 116.35 6 117.25
29K1W/6TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB117.06 6 117.52 0 117.52
30K1M/17RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm120.54 2 112.54 6 118.54
31K1M/18ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha117.85 2 118.90 6 119.85
32K1M/19KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc112.59 8 116.00 10 120.59
33K1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.16 4 119.11 2 121.11
34K1M/20BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno111.49 10 111.91 12 121.49
35K1M/21ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand115.77 6 113.93 10 121.77
36K1W/8ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB119.89 2 120.36 50 121.89
37C1M/7BEIER Matouš 2004 2 Trutnov124.68 8 120.18 2 122.18
38K1M/22DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha118.52 4 117.30 8 122.52
39K1M/23HEZINA Jiří 2004 2 Roudnice132.46 6 120.61 2 122.61
40C1M/8KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc120.67 2 130.57 10 122.67
41K1M/24MRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc122.72 0 145.10 8 122.72
42K1W/9NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.131.61 6 121.01 2 123.01
43K1W/10DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc121.10 8 123.12 0 123.12
44K1M/25MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.47 4 129.41 18 123.47
45K1W/11HEINZOVÁ Bára 2003 2 Olomouc116.50 8 125.69 0 124.50
46K1M/26ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha123.58 10 118.86 6 124.86
47K1M/27TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava124.60 8 119.11 6 125.11
48K1W/12RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha119.36 6 131.32 4 125.36
49C1W/2KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc130.82 6 119.99 6 125.99
50K1M/28PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.19 10 129.02 18 126.19
51C1M/9RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc122.60 4 4.00 999 126.60
52K1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha125.38 6 120.62 6 126.62
53K1M/29TURNER Karel 2004 2 Blovice121.96 6 125.09 6 127.96
54C1W/3DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc127.79 4 124.24 4 128.24
55C1W/4KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.63 6 120.86 10 128.63
56K1W/14SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.130.38 0 129.16 0 129.16
57K1M/30FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.132.48 10 123.17 6 129.17
58K1W/15GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice121.19 8 125.55 10 129.19
59K1W/16ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha133.96 6 127.42 2 129.42
60K1W/17RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc123.86 6 144.68 2 129.86
61K1M/31VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.06 4 123.10 8 130.06
62K1M/32PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB120.96 10 129.38 106 130.96
63C1M/10WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn127.46 4 132.47 8 131.46
64K1M/33ŠTERCL Dominik 2005 3+ KK Brand124.30 14 123.80 8 131.80
65C1M/11MAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.121.93 10 131.65 16 131.93
66K1M/34JINEK Hugo 2005 3+ USK Pha128.10 4 146.70 14 132.10
67K1M/35ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB143.38 52 126.70 6 132.70
68K1M/36JUDA Mikuláš 2003 3+ Benátky1.00 999 124.82 8 132.82
69K1M/37ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz111.60 310 125.36 8 133.36
70C1M/12VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor131.33 12 129.45 4 133.45
71K1M/38VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor121.52 12 124.07 10 133.52
72C1M/13RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm127.77 6 125.49 52 133.77
73C1M/14ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB140.21 6 130.02 4 134.02
74K1M/39LACINA Jakub 2003 2 Semily132.99 118 126.71 8 134.71
75K1M/40GÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc140.83 12 127.88 8 135.88
76K1W/18PAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ Benátky142.06 112 125.90 10 135.90
77C1M/15KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand139.39 52 133.22 4 137.22
78K1M/41HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc136.17 52 135.54 2 137.54
79C1M/16NOVÁK Matyáš 2005 3+ Olomouc164.42 60 129.67 8 137.67
80K1M/42PETR Lukáš 2004 3 KK Brand134.16 4 159.59 10 138.16
81K1M/43ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB136.82 14 127.20 12 139.20
82C1W/5HEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc129.27 10 127.77 14 139.27
83K1W/19HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn161.10 4 133.72 6 139.72
84C2M/1CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
2 Dukla B.
Dukla B.
142.50 10 126.83 14 140.83
85K1M/44VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.89 10 154.65 16 140.89
86C1M/17JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha172.50 12 136.96 4 140.96
87K1M/45KUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand135.50 6 164.88 10 141.50
88C1M/18JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha137.87 4 162.43 112 141.87
89C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.18 8 139.12 6 142.18
90K1W/20HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy122.70 62 132.19 10 142.19
91K1W/21SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK138.50 4 159.92 10 142.50
92K1M/46POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand136.64 60 130.91 12 142.91
93K1M/47JUDA Štěpán 2004 3+ Benátky137.22 6 137.68 12 143.22
94K1W/22MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava148.31 54 139.33 4 143.33
95K1M/48MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice4.00 999 129.39 14 143.39
96K1M/49BENDA Jan 2005 3+ Roudnice140.93 6 135.54 8 143.54
97K1M/50HEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK143.94 6 132.85 12 144.85
98K1M/51DRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK140.93 262 137.49 8 145.49
99K1M/52GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice131.57 58 133.66 12 145.66
100K1W/23JANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc139.84 6 153.00 6 145.84
101K1W/24DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk143.90 4 167.36 4 147.90
102K1W/25KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.180.07 72 134.18 14 148.18
103C1M/19MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava142.26 6 141.87 8 148.26
104K1M/53STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc138.79 10 139.73 14 148.79
105K1M/54SEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice145.33 4 125.66 52 149.33
106K1M/55BEIER Alva 2005 3+ Trutnov143.68 6 150.45 20 149.68
107C1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.152.61 4 137.86 12 149.86
108K1M/56ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice178.41 14 140.81 10 150.81
109C1M/20HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn151.65 6 146.79 6 152.79
110C1W/8DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3+ Olomouc146.84 8 146.94 6 152.94
111C1M/21HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK145.15 12 146.95 6 152.95
112C2X/1BERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
156.80 10 147.23 6 153.23
113K1W/26FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha141.46 12 1.00 999 153.46
114C1W/9MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy166.14 12 147.69 6 153.69
115K1M/57VEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.138.11 16 128.72 60 154.11
116C2M/2TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel, 2003, Horš.Týn WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
142.85 12 142.41 14 154.85
117C1M/22DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK157.04 4 153.54 2 155.54
118K1M/58MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov163.24 10 143.47 14 157.47
119K1M/59SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno147.98 10 171.49 8 157.98
120C1W/10FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha161.75 22 146.77 12 158.77
121K1W/27KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami159.13 10 152.87 6 158.87
122K1M/60STEHNO Petr 2003 2 USK Pha141.75 18 141.56 18 159.56
123K1W/28STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc151.81 8 185.56 12 159.81
124K1M/61PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná150.03 10 167.80 4 160.03
125K1M/62DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno161.51 8 160.05 0 160.05
126C1M/23MÍL Jakub 2003 3 Trutnov148.20 12 214.82 16 160.20
127K1M/63ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand142.88 18 160.58 8 160.88
128K1M/64JAROŠ Michael 2006 3 Olomouc149.27 12 189.89 62 161.27
129K1M/65CARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha150.29 158 151.84 10 161.84
130C2M/3BEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
173.63 64 147.85 14 161.85
131K1M/66URBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc164.09 110 154.33 8 162.33
132K1M/67NOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB166.50 10 156.39 6 162.39
133C2M/4ŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
143.77 20 143.99 26 163.77
134C1M/24POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha213.67 16 147.81 16 163.81
135C1M/25ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB149.64 16 143.85 52 165.64
136K1M/68ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc158.91 108 153.95 12 165.95
137K1M/69VÁCHA Marek 2003 3 Šumperk162.07 4 161.32 6 166.07
138C1W/11JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc167.20 6 160.79 6 166.79
139C1M/26PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB145.62 22 180.78 14 167.62
140C2M/5ZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 160.88 8 168.88
141K1M/70ČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha141.06 62 151.10 18 169.10
142K1M/71INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK203.92 110 152.82 18 170.82
143C2M/6GÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
150.94 20 151.04 112 170.94
144K1M/72MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc171.80 152 162.95 8 170.95
145K1W/29KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav154.37 60 166.99 4 170.99
146K1W/30RETKOVÁ Marie 2003 3 Olomouc197.99 62 165.40 6 171.40
147C1M/27STŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc177.13 12 161.65 10 171.65
148C1M/28ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB165.14 52 164.71 8 172.71
149K1M/73HYNEK Pavel 2003 3+ Semily183.07 22 166.06 8 174.06
150K1M/74HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand127.93 58 158.10 16 174.10
151K1W/31HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice168.54 6 165.78 62 174.54
152K1M/75KÖRNER Adam 2004 3 KK Brand159.31 16 193.88 14 175.31
153K1W/32HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc171.69 62 170.34 6 176.34
154C1W/12KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.160.82 16 169.23 16 176.82
155K1M/76STRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec159.64 154 161.05 16 177.05
156K1M/77ČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha1.00 999 169.31 8 177.31
157C1W/13KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.169.45 8 1.00 999 177.45
158K1W/33MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno170.27 8 230.74 10 178.27
159C1M/29SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha171.74 8 183.06 10 179.74
160K1M/78BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha4.00 999 166.73 14 180.73
161C2M/7JIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
172.96 8 174.69 20 180.96
162C1W/14ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB169.01 12 172.50 12 181.01
163K1W/34HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy181.21 0 171.90 10 181.21
164C1W/15RETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc190.38 258 177.21 6 183.21
165K1M/79NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice209.29 72 179.63 6 185.63
166K1M/80ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc248.67 114 131.61 60 191.61
167K1W/35SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice184.23 160 173.69 18 191.69
168C1W/16HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn179.31 16 178.24 14 192.24
169C1M/30INDRUCH Matěj 2006 3 KVS HK1.00 999 183.47 14 197.47
170K1M/81KÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná153.41 56 179.53 18 197.53
171K1W/36KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.171.22 54 137.17 62 199.17
172K1M/82BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk1.00 999 185.19 14 199.19
173C2X/2ČERVENKOVÁ Amélie, 2005, USK Pha ČERVENKOVÁ Amélie
ONDRUŠ Mario
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
181.84 18 176.88 64 199.84
174K1M/83ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily186.16 14 214.64 12 200.16
175C2M/8VEJNAR Samuel
MAREŠ Jakub
2005
2003
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
1.00 999 183.79 18 201.79
176K1W/37RUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná163.84 60 190.74 12 202.74
177K1M/84SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc188.42 16 185.55 110 204.42
178K1M/85PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha166.87 60 151.69 54 205.69
179C1W/17MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno1.00 999 204.85 8 212.85
180K1W/38KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha171.55 112 157.56 60 217.56
181K1M/86POSTUWKA Patrik 2003 3 Tzunami164.63 58 161.76 108 222.63
182C1W/18STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc280.93 20 210.55 16 226.55
183C1M/31MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc1.00 999 175.58 54 229.58
184K1W/39HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa178.76 52 1.00 999 230.76
185K1M/87BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy4.00 999 175.92 58 233.92
186K1M/88STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná174.37 62 179.50 60 236.37
187K1M/89JAHODA Jakub 2004 3 USK Pha118.72 366 173.41 64 237.41
188C2X/3ČERVENKOVÁ Vanessa
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
166.52 72 169.03 118 238.52
189K1M/90RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná190.96 66 1.00 999 256.96
190C2M/9JINEK Hugo
ČMEJREK Cyril
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 190.20 68 258.20
191K1W/40BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav304.72 10 254.46 8 262.46
192K1M/91VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice195.16 70 170.03 112 265.16
193K1M/92SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha212.27 56 1.00 999 268.27
194K1W/41ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha1.00 999 170.10 104 274.10
195K1M/93KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha155.23 210 156.89 120 276.89
196K1W/42ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK1.00 999 207.42 70 277.42
197K1M/94HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk153.23 158 159.85 118 277.85
198K1W/43NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc1.00 999 211.59 72 283.59
199K1M/95JANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha125.80 158 161.93 166 283.80
200K1M/96LOUN Matěj 2004 3 Šumperk244.46 66 217.78 70 287.78
201K1W/44DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK178.18 112 164.57 160 290.18
202K1M/97JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.183.48 110 250.68 162 293.48
203K1M/98KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec185.89 112 163.49 156 297.89
204K1W/45ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor189.81 110 241.19 62 299.81
205C1M/32FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.221.32 110 232.34 68 300.34
206K1W/46MORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha224.40 122 200.19 116 316.19
207K1M/99BUDÁK David 2003 3 Kadaň163.47 158 174.94 160 321.47
208C1M/33PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.281.29 64 311.66 18 329.66
209K1M/100NĚMEC Radek 2004 3 Pardub.4.00 999 176.12 168 344.12
210K1M/101FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand211.24 162 4.00 999 373.24
211K1M/102SAIDL František 2006 3 USK Pha4.00 999 162.13 212 374.13
212C2M/10ŠŤASTNÝ Matěj
PLÁŠIL Hynek
2005
2006
Pardub.
Pardub.
228.54 166 266.99 218 394.54
213K1W/47STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK141.07 260 163.78 258 401.07
214C1W/19MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha1.00 999 190.05 220 410.05
215K1M/103SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec158.70 256 1.00 999 414.70
216K1W/48ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK288.45 158 1.00 999 446.45
217C1W/20ERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha1.00 999 196.50 256 452.50
218C2M/11FENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
169.86 366 1.00 999 535.86
219C1M/34ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.4.00 999 225.13 312 537.13
Oddíl