Slalomy v Dolních Kounicích

09.07.2017   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.10 4 111.70 2 113.70
2K1M/2SATKE Adam 1994 2 KK Brno115.20 2 114.10 0 114.10
3K1M/3BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.70 0 118.10 0 118.10
4K1M/3MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno116.50 10 116.10 2 118.10
5K1M/5HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk118.90 0 117.60 4 118.90
6K1M/6BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno120.00 0 120.30 2 120.00
7C1M/1ULITZKA Oliver, 2002, KK Opava ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava124.20 2 120.80 0 120.80
8K1M/7MRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava121.60 0 119.90 2 121.60
9C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.80 2 120.10 2 122.10
10K1M/8VÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk124.70 0 122.20 0 122.20
11K1M/9VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava119.00 4 129.70 4 123.00
12K1M/10URBAN Michal 2004 2 Šumperk123.30 0 123.20 0 123.20
13C1M/3KRISTEK Václav 1996 2 Olomouc123.80 0 126.40 0 123.80
14K1M/11NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc124.30 0 125.50 0 124.30
15K1W/1KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava128.80 2 124.30 0 124.30
16K1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno123.90 2 124.30 2 125.90
17C1M/4VESELÝ Petr 1976 2 VSDK126.00 2 126.80 0 126.80
18K1M/12HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž127.10 0 125.90 2 127.10
19K1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk125.10 2 123.30 4 127.10
20K1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno127.30 2 125.20 2 127.20
21K1W/4JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno129.70 0 127.20 0 127.20
22C1W/1ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk135.90 2 128.10 0 128.10
23K1M/13VESELÝ Petr 1976 3+ VSDK127.00 2 4.00 999 129.00
24K1W/6MINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami132.50 0 129.90 0 129.90
25K1M/14ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk130.60 0 131.50 0 130.60
26C1M/5WALTER Jakub 1998 2 Šumperk132.30 2 130.60 0 130.60
27K1W/7BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník131.40 0 131.40 0 131.40
28K1W/8HRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava134.30 4 131.90 0 131.90
29K1M/15STŘECHA Martin 1972 3+ VSDK4.00 999 130.10 2 132.10
30C1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno133.50 4 133.30 0 133.30
31K1M/16WALTER David 2001 3+ Šumperk134.90 2 132.30 2 134.30
32K1M/17SVOBODA Zdeněk 1970 3+ Lipník134.40 0 136.10 0 134.40
33K1M/18STŘECHA Jan 2001 3 VSDK133.30 2 134.20 2 135.30
34C1W/3KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava136.70 0 139.00 2 136.70
35K1W/9HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava137.80 0 136.90 0 136.90
36C1M/6URBAN Michal 2004 2 Šumperk134.90 2 135.20 2 136.90
37K1M/19BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk136.00 2 136.70 2 138.00
38C1M/7MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno140.00 4 136.20 2 138.20
39K1M/20TRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava134.80 4 138.40 4 138.80
40C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno138.00 2 135.50 4 139.50
41K1M/21ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk140.80 0 140.90 0 140.80
42C2M/1SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
3 KK Brno
KK Brno
144.40 2 141.80 0 141.80
43K1W/10DOBEŠOVÁ Eva 2004 3+ VSDK140.70 2 142.20 0 142.20
44K1W/11MRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava144.20 0 142.50 0 142.50
45C2M/2WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Olomouc
140.60 2 141.70 2 142.60
46K1M/22STABLA Matyáš 2001 3 Tzunami138.70 4 141.30 6 142.70
47K1M/23ŠIŠKA Ondřej 2004 3+ Kroměříž139.20 6 139.90 4 143.90
48C1M/8ROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk136.00 8 4.00 999 144.00
49K1M/24SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno144.10 0 144.40 0 144.10
50K1M/25VÁCHA Marek 2003 3 Šumperk144.60 2 143.00 2 145.00
51C2X/1HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Olomouc
145.50 0 149.10 2 145.50
52K1W/12DAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk145.80 2 145.70 0 145.70
53K1M/26DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno147.00 2 146.50 0 146.50
54C2M/3HOLÍNEK Svatopluk
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
140.70 6 144.30 4 146.70
55K1W/13MINÁROVÁ Aneta 2001 3+ Tzunami142.50 54 143.00 4 147.00
56K1W/14STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK148.20 4 147.10 0 147.10
57K1W/15KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami147.40 0 158.90 52 147.40
58C1W/5MINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami149.40 0 147.50 0 147.50
59C1M/9MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava141.50 6 145.60 2 147.50
60C1M/10VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava146.80 2 148.00 0 148.00
61C1M/10TRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava146.00 2 149.30 0 148.00
62K1M/27HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk148.00 6 147.10 2 149.10
63PW/1FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami149.50 0 147.10 2 149.10
64C2X/2WALTER Jakub
NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie
1998
2000
2 Šumperk
KK Brno
147.90 2 147.90 4 149.90
65K1M/28PAPULA Jan 2005 3 Litovel152.30 0 150.30 0 150.30
66C1W/6HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava153.20 2 150.60 0 150.60
67K1M/29FUCHS Marek 2002 VSDK146.80 4 147.00 4 150.80
68C1M/12VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk148.10 4 150.40 2 152.10
69C1W/7JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno150.40 2 151.30 2 152.40
70C2M/4VAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
2 KK Opava
KK Opava
154.80 4 152.40 0 152.40
71C2M/5URBAN Daniel
VÁCHA Marek
2001
2003
3 Šumperk
Šumperk
152.60 4 151.00 2 153.00
72K1M/30LOUN Matěj 2004 3 Šumperk150.20 4 150.80 6 154.20
73C1M/13STŘECHA Jan 2001 VSDK149.20 6 156.00 52 155.20
74PW/2OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK157.30 2 155.50 0 155.50
75C1W/8DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK164.10 4 155.30 2 157.30
76K1W/16MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno158.80 2 157.70 0 157.70
77PW/3BRÁZDA Šimon 2007 VSDK154.50 4 154.00 4 158.00
78C1W/9MINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami160.30 2 158.20 0 158.20
79PW/4VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK160.00 0 159.70 2 160.00
80C1W/10STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK160.30 0 163.40 0 160.30
81C2M/6LOUN Matěj
URBAN Michal
2004
2004
Šumperk
Šumperk
154.70 6 160.40 8 160.70
82C1M/14PAPULA Jan 2005 Litovel160.80 0 163.90 0 160.80
83C2M/7BERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
159.00 2 159.90 6 161.00
84K1M/31SALAJ František 2004 3 Litovel173.40 104 159.10 2 161.10
85C2X/3KLOBOUČKOVÁ Ivana, 2003, KK Opava KLOBOUČKOVÁ Ivana
MRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub
2003
2004
2 KK Opava
KK Opava
160.80 4 159.30 2 161.30
86C2X/4VAVRLA Adam
MRÁZKOVÁ Klára
2000
2006
2 KK Opava
KK Opava
160.60 8 159.40 2 161.40
87K1W/17HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž159.20 4 159.70 4 163.20
88K1M/32ŠMAKAL Petr 2003 Litovel163.70 2 165.40 52 165.70
89C2M/8KLOBOUČKOVÁ Ivana
HRUŠKOVÁ Klára
2003
2001
3 KK Opava
KK Opava
160.50 6 168.60 10 166.50
90C1W/11KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami168.50 4 165.50 2 167.50
91K1M/33VODÁK Norbert 2004 Litovel169.80 0 194.30 4 169.80
92C1W/12DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk175.10 2 168.10 2 170.10
93C2X/5DZIADEK Marek
DZIADKOVÁ Zuzana
2005
2002
3 KK Brno
KK Brno
171.40 4 170.10 0 170.10
94C1W/13FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami188.20 2 173.70 0 173.70
95PW/5KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava204.30 6 172.70 2 174.70
96PW/6BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno171.90 4 172.80 2 174.80
97C1W/14MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno177.20 2 177.00 0 177.00
98PW/7DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno173.60 4 177.90 2 177.60
99C1M/15ŠMAKAL Petr 2003 Litovel186.20 0 189.40 2 186.20
100K1M/34VITOUL Tomáš 2003 Litovel186.60 106 187.00 4 191.00
101K1M/35OSIČKA Jaroslav 1967 VSDK143.20 50 4.00 999 193.20
102K1W/18SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami196.20 0 193.50 0 193.50
103C1M/16VODÁK Norbert 2004 Litovel179.70 56 196.40 0 196.40
104PW/8FABIAN František 2009 Tzunami198.40 2 196.80 6 200.40
105C2X/6HRUŠKOVÁ Klára
TRAČ Matyáš
2001
2004
3 KK Opava
KK Opava
189.20 14 190.50 14 203.20
106C1M/17SALAJ František 2004 Litovel198.70 8 208.70 2 206.70
107C1W/15MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava229.60 0 208.10 0 208.10
108PW/9JEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami222.00 8 216.50 2 218.50
109K1W/19ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk216.30 4 209.60 56 220.30
110C1M/18STABLA Matyáš 2001 Tzunami217.30 4 4.00 999 221.30
111PW/10ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava219.70 8 242.00 4 227.70
112PW/11BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník248.20 10 241.50 2 243.50
113K1M/36BERNAT Pavel 2004 KK Brno193.40 62 216.50 60 255.40
114K1W/20ŠMOLDASOVÁ Eliška 2003 Zábřeh290.30 66 333.80 18 351.80
115K1M/37HRŮZA Jan 2005 Kroměříž4.00 999 182.70 308 490.70
Oddíl

Historie procházení