Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

01.07.2017   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB78.20 0 77.00 0 77.00
2K1M/2LEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus76.30 2 77.50 2 78.30
3K1M/3TŮMA Martin 1972 2 Hubertus78.80 0 80.70 4 78.80
4K1M/4VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy81.30 0 86.50 2 81.30
5K1M/5PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice84.30 0 82.30 0 82.30
6K1M/6MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec85.20 0 83.00 0 83.00
7K1M/7HEK Jan 1979 2 Roudnice84.00 0 86.30 2 84.00
8K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB84.70 0 85.40 0 84.70
9K1M/9PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz87.20 0 83.30 2 85.30
10K1M/10MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha87.30 0 85.90 0 85.90
11K1M/11MACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus87.80 0 86.10 0 86.10
12C1M/1NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.87.00 0 88.20 2 87.00
13K1M/12BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV87.60 0 88.40 4 87.60
14K1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.10 0 90.80 2 90.10
15K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.80 0 91.50 0 91.50
16K1W/3POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň94.20 0 91.60 0 91.60
17K1W/4HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK89.70 2 92.60 0 91.70
18C1M/2VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy89.90 2 92.90 0 91.90
19K1M/13NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus95.40 2 92.20 0 92.20
20K1M/14UHLÍK František 1975 3+ Bechyně92.60 0 102.50 0 92.60
21K1M/15HEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice96.70 0 92.70 0 92.70
22C1M/3HAUCK Marek 1977 2 KVS HK93.20 2 92.90 0 92.90
23K1M/16CHOD Václav 1961 2 Blovice93.20 0 94.90 0 93.20
24K1M/17NĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň93.30 0 93.20 2 93.30
25K1M/18JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV100.40 0 93.50 0 93.50
26C1M/4VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.93.60 4 93.80 0 93.80
27K1W/5GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice95.60 0 93.80 0 93.80
28K1M/19GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice95.10 0 93.90 0 93.90
29PW/1ŠVEJD Jáchym, 2007, Sušice ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice93.90 2 92.00 2 94.00
30K1M/20ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice93.90 2 92.00 2 94.00
31PW/2KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor92.70 2 94.30 0 94.30
32K1M/21KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor92.70 2 94.30 0 94.30
33C1M/5KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor97.40 2 94.70 0 94.70
34C1M/6ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja95.60 2 94.80 0 94.80
35C1M/7JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek95.90 0 104.10 4 95.90
36C1M/8BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV97.20 0 96.10 0 96.10
37K1M/22TURNER Karel 2004 3+ Blovice100.70 2 95.60 2 97.60
38K1M/23BENDA Libor 1966 3+ Roudnice98.80 0 98.10 0 98.10
39K1M/24KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice98.50 0 98.40 0 98.40
40PW/3PANZER Martin 2007 Loko Plz96.80 2 101.30 2 98.80
41C1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice96.80 2 97.20 6 98.80
42K1M/25PANZER Martin 2007 Loko Plz96.80 2 101.30 2 98.80
43PW/4VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz97.80 2 98.90 2 99.80
44K1M/26VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz97.80 2 98.90 2 99.80
45C1M/10KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.95.20 6 95.90 4 99.90
46C1M/11HÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.70 0 100.30 0 100.30
47PW/5FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice105.90 4 98.50 2 100.50
48K1M/27FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice105.90 4 98.50 2 100.50
49K1W/6GALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice101.40 8 97.90 4 101.90
50K1M/28PISKÁČEK Jan 1966 Štětí102.10 0 103.80 0 102.10
51K1M/28BENDA Jan 2005 3+ Roudnice104.40 0 102.10 0 102.10
52K1M/30TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí102.70 0 103.40 0 102.70
53C1M/12HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn100.90 2 101.80 4 102.90
54K1M/31KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV105.70 2 100.90 2 102.90
55K1M/31PÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.106.50 4 102.90 0 102.90
56C1M/13KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor103.30 4 99.10 4 103.10
57K1M/33MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice101.80 4 103.40 0 103.40
58K1M/34PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.101.70 6 101.80 2 103.80
59C1M/14KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor99.90 4 100.30 6 103.90
60K1W/7FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.102.10 2 99.50 6 104.10
61C1M/15SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus103.00 2 105.00 6 105.00
62C2M/1KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
105.20 0 110.10 0 105.20
63C1M/16KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor101.90 4 99.40 6 105.40
64C1W/1POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor113.00 0 105.60 0 105.60
65PW/6VOLF Marek 2007 VS Tábor105.90 0 106.30 2 105.90
66K1M/35VOLF Marek 2007 VS Tábor105.90 0 106.30 2 105.90
67K1M/36VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice104.00 2 106.90 2 106.00
68K1W/8TŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus104.50 4 102.20 4 106.20
69PW/7UHLÍK Jan 2008 Bechyně108.50 4 106.90 0 106.90
70K1M/37UHLÍK Jan 2008 Bechyně108.50 4 106.90 0 106.90
71K1W/9BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB107.40 2 107.00 0 107.00
72PW/8ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.20
73K1W/10ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy107.20 0 104.10 4 107.20
74K1M/38KREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky110.60 2 105.30 2 107.30
75PW/9HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.40
76K1W/11HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn107.40 0 106.70 4 107.40
77K1M/39BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy107.90 0 115.20 2 107.90
78K1W/12HEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice106.90 2 108.00 2 108.90
79K1M/40LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus106.90 2 118.40 50 108.90
80C1M/17MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus107.10 2 106.60 6 109.10
81C2M/2VOLÁK Jaroslav
PÁNEK Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
109.60 8 107.20 2 109.20
82K1M/41SVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec104.60 6 109.30 0 109.30
83K1W/13BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha108.00 2 111.40 4 110.00
84C1M/18UHLÍK Jan 1978 L.Žatec118.10 6 110.10 0 110.10
85C2M/3NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
108.60 2 111.20 0 110.60
86C2X/1POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
110.90 8 109.30 2 111.30
87C1M/19ČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus111.00 2 109.50 2 111.50
88K1W/14LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus110.50 2 115.20 4 112.50
89K1W/15HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy113.70 4 110.90 2 112.90
90K1W/16ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 4 109.50 4 113.50
91K1M/42DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha113.20 4 111.60 2 113.60
92PW/10BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.80
93K1W/17BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice116.90 4 111.80 2 113.80
94K1W/18PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice113.20 2 112.80 2 114.80
95K1M/43SMETÁNKA Kilián 2005 3 Hubertus119.40 3 109.10 6 115.10
96K1M/44RIANT Martin 1977 VS Tábor135.40 54 113.30 2 115.30
97K1M/45MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec126.20 2 113.60 2 115.60
98C1M/20MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov118.90 2 113.80 2 115.80
99K1M/46BUDÁK David 2003 3 Kadaň110.20 6 111.70 6 116.20
100PW/11HAUCK Marek 2007 KVS HK119.80 2 112.50 4 116.50
101K1M/47HAUCK Marek 2007 KVS HK119.80 2 112.50 4 116.50
102K1W/19PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň130.30 8 113.40 4 117.40
103PW/12ALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.50
104K1W/20ALTMAN Isabella 2007 USA115.50 2 121.50 0 117.50
105C1W/2MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov115.60 2 124.30 2 117.60
106C1M/21TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí118.30 0 112.00 6 118.00
107K1M/48SOPEK Milan 2004 Sušice124.80 6 118.20 0 118.20
108K1M/49NOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice116.60 2 130.20 4 118.60
109PW/13PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec122.50 0 118.80 0 118.80
110K1M/50PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec122.50 0 118.80 0 118.80
111K1W/21TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.121.70 0 117.20 2 119.20
112K1M/51MANAS Adam 2004 3 Kadaň115.40 4 125.40 2 119.40
113C2X/2BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.00 10 119.20 2 121.20
114C2M/4LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
1.00 999 118.00 4 122.00
115K1W/22TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus123.10 6 121.60 2 123.60
116K1M/52NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.132.90 2 123.80 0 123.80
117PW/14KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy116.20 12 123.90 0 123.90
118K1M/53KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy116.20 12 123.90 0 123.90
119C1M/22JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň122.30 2 126.50 2 124.30
120C2X/3PECHLÁT Hynek
PECHLÁTOVÁ Nikola
1971
2004
2 Sušice
Sušice
129.30 6 118.60 6 124.60
121PW/15HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz134.90 6 123.10 2 125.10
122K1M/54HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz134.90 6 123.10 2 125.10
123PW/16ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak137.80 58 121.60 4 125.60
124K1M/55ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak137.80 58 121.60 4 125.60
125K1M/56ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek124.00 10 123.80 2 125.80
126K1M/57MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha120.30 6 134.40 2 126.30
127PW/17PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.133.20 6 122.90 4 126.90
128K1M/58PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.133.20 6 122.90 4 126.90
129K1W/23DANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus127.20 58 121.10 6 127.10
130K1M/59SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha136.70 58 125.30 2 127.30
131C1M/23VRÁNEK Jan 2004 Blovice127.90 0 127.10 6 127.90
132PW/18BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.70
133K1W/24BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB124.70 4 117.60 54 128.70
134K1W/25SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice125.50 4 128.90 10 129.50
135K1M/60ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak133.60 54 125.90 4 129.90
136K1W/26MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz127.30 4 133.00 4 131.30
137K1M/61SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy128.90 4 153.60 52 132.90
138PW/19PECHLÁT Adam 2007 Sušice131.00 6 130.10 4 134.10
139K1M/62PECHLÁT Adam 2007 Sušice131.00 6 130.10 4 134.10
140K1W/27ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz127.60 8 144.90 104 135.60
141C1M/24POULA Jan 1955 3 Sláv.KV133.80 2 4.00 999 135.80
142PW/20DO Tony 2008 Roudnice129.90 6 134.70 4 135.90
143K1M/63DO Tony 2008 Roudnice129.90 6 134.70 4 135.90
144PW/21PETŘÍK Marek 2008 USK Pha129.80 10 128.40 8 136.40
145K1M/64PETŘÍK Marek 2008 USK Pha129.80 10 128.40 8 136.40
146PW/22LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.40
147K1W/28LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus145.50 10 134.40 4 138.40
148K1W/29TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy144.60 20 135.80 4 139.80
149K1M/65NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.153.50 10 132.10 8 140.10
150PW/23ALTMAN Isabella 2007 USA138.40 2 157.90 50 140.40
151C1W/3ALTMAN Isabella 2007 USA138.40 2 157.90 50 140.40
152C1W/4ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov140.70 2 154.00 2 142.70
153PW/24PLAS Tobiáš 2008 USK Pha141.40 2 1.00 999 143.40
154K1M/66PLAS Tobiáš 2008 USK Pha141.40 2 1.00 999 143.40
155C1M/25KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy147.90 0 142.30 6 147.90
156K1M/67CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy139.60 78 143.90 8 151.90
157K1M/68ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy146.10 58 154.40 10 164.40
158PW/25PAJMA Lukáš 2008 Kadaň158.50 6 183.30 6 164.50
159K1M/69PAJMA Lukáš 2008 Kadaň158.50 6 183.30 6 164.50
160PW/26SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec165.40 2 174.90 54 167.40
161K1M/70SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec165.40 2 174.90 54 167.40
162K1M/71ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice132.50 56 124.40 60 184.40
163PW/27ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice153.70 252 152.30 58 210.30
164K1M/72ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice153.70 252 152.30 58 210.30
165C2M/5MANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
1.00 999 163.50 52 215.50
166PW/28MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha166.00 60 212.00 8 220.00
167K1M/73MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha166.00 60 212.00 8 220.00
168PW/29ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20
169K1W/30ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy169.20 52 195.40 204 221.20
170PW/30PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80
171K1W/31PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec164.50 110 171.80 54 225.80
172PW/31SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10
173K1W/32SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy158.20 204 181.10 60 241.10
174PW/32CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40
175K1W/33CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy162.20 256 190.40 62 252.40
176C2X/4PAZDERKOVÁ Jana
KOČÍ Martin
1992
1991
2 Klášter.
Klášter.
214.00 114 193.60 60 253.60
177PW/33POLLERT Jonáš 2007 USK Pha140.90 302 197.50 62 259.50
178K1M/74POLLERT Jonáš 2007 USK Pha140.90 302 197.50 62 259.50
179PW/34PECHLÁT Adam 2007 Sušice150.00 110 5.00 0 260.00
180C1M/26PECHLÁT Adam 2007 Sušice150.00 110 258.60 8 260.00
181K1M/75KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn154.90 106 1.00 999 260.90
182PW/35RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50
183K1W/34RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor167.90 208 162.50 106 268.50
184PW/36SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus181.10 210 175.20 108 283.20
185K1M/76SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus181.10 210 175.20 108 283.20
186PW/37VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor160.90 208 144.90 152 296.90
187K1M/77VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor160.90 208 144.90 152 296.90
188PW/38ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30
189K1W/35ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy151.30 160 161.70 160 311.30
190PW/39MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40
191K1W/36MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha1.00 999 201.40 154 355.40
192PW/40SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00
193K1W/37SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy154.80 356 149.00 358 507.00
Oddíl