Russwurm Johana, 2013

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 200448
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 5/ZS 12.5112,8OČ
8
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 5/ZS 17.6919,7OČ
23
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 4/ZS 16.6418,4OČ
10
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 19. 6/ZS 15.5817,9OČ
28
29.08.2026 110 4. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 15. 12/ZS 42.0314,5ČP/OČ/OM
27/5/0
28.08.2026 109 3. ČP žáků ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W sjezd 16. 12/ZS 8.8218,4ČP/OČ/OM
25/6/0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 22. 10/ZS 32.2830,8OČ
4
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 38. 12/ZS 22.8923,1OČ
22
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 21. 9/ZS 29.6426,8OČ
5
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 40. 10/ZS 26.9725,2OČ
22
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 5. 3/ZS 12.579,7OČ
5
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 3/ZS 16.6614,2OČ
13
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
FRANZ Tadeáš
3. 1/DM 1.871,3OČ
4
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 6. 3/ZS 16.1213,6OČ
5
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 9. 3/ZS 17.7615,7OČ
14
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
FRANZ Tadeáš
5. 1/DM 12.478,9OČ
2
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom     OČ/OM
0/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom     OČ/OM
0/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom 20. 15/ZS 17.9818,4OČ/OM
10/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom 31. 21/ZS 24.8228,4OČ/OM
13/0
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 17. 6/ZS 24.7526,1OČ
8
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 43. 8/ZS 21.2922,7OČ
23
27.06.2026 77 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu; start v místě startu slalomu, pod lávkou pro pěší otočka K1W sjezd 5. 1/ZS 69.2012,7OČ
5
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 16. 6/ZS 24.4626,1OČ
10
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 36. 8/ZS 20.2822,3OČ
30
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja K1W slalom     -
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja C1W slalom     -
22.06.2026
25.06.2026
74 Olympiáda dětí a mládeže 2026 USD Praha Troja K1X slalom
W
    -
07.06.2026 61 MČR žáků v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 6.ČPJ + 2.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 31. 12/ZS 201.2426,7OČ/OM
9/0
06.06.2026 59 MČR dorostu v klasickém sjezdu ve Dvoře Králové + 5.ČPJ + 1.ČPž řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí. (viz webové stránky závodu). https://www.lokotrutno K1W sjezd 35. 14/ZS 199.6926,6OČ/OM
8/0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 34. 1/ZS 29.4932,4OČ
9
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1W slalom 12. 1/ZS 22.0122,0OČ
0
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 33. 1/ZS 35.9740,4OČ
11
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1W slalom 12. 1/ZS 23.5221,3OČ
0
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1W slalom 17. 3/ZS 24.4024,7OČ
3
09.05.2026 38 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1W sjezd 5. 2/ZS 7.7017,5OČ
5
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 20. 3/ZS 37.1033,0OČ
5
08.05.2026 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 6. 3/ZS 103.5015,9OČ
1
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom     OČ
0
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 47. 16/ZS 81.37106,0OČ
1
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 32. 13/ZS 130.50143,6OČ
0
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 33. 13/ZS 195.90223,1OČ
0
29.03.2026 6 Sjezd na BEROUNCE řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 7. 1/ZS 398.2029,1OČ
2
29.03.2026 5 Sjezd na BEROUNCE řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1W sjezd 10. 3/ZS 408.0131,3OČ
3
18.10.2025 151 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/ZM 276.3023,5OČ
1
18.10.2025 144 Podzimní sjezd v Bechyni Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 1/ZM 306.5026,6OČ
1
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom     OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 29.   41.5240,4OČ
2
28.09.2025 137 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 44. 13/ZM 50.3052,5OČ
1
27.09.2025 136 Slalom v Třebechovicích + vyhlášení 8. ročníku ČPV Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 48. 15/ZM 62.0059,8OČ
1
21.09.2025 135 55. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 35. 11/ZM 343.50299,6OČ
0
20.09.2025 134 55. ročník Slalomu O štít města Tábora + Přebor JČK + ČP předžáků Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 38. 10/ZM 77.7865,8OČ
0
30.08.2025 115 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 22. 10/ZM 95.6832,8OČ/OM
1/0
29.08.2025 113 3. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 25. 10/ZM 15.4933,3OČ/OM
1/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Russwurm JohanaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.25 aktualizace z registru ČSK
Russwurm JohanaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.09.25 aktualizace z registru ČSK
Russwurm JohanaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.07.25 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7972|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 5/12 46
27.C2X
Franz Tadeáš
2/2 6
76.K1W 5/18 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.K1W 5/9 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.K1W 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1W42

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W37-
C2X27-
K1W76174

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
K1W2158

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1W62
K1W104

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1W7673
Fotky nenalezeny.
0|7972|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 5/12 46
27.C2X
Franz Tadeáš
2/2 6
76.K1W 5/18 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.K1W 5/9 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.K1W 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
K1W42

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
C1W37-
C2X27-
K1W76174

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025
K1W2158

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C1W62
K1W104

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025
K1W7673

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
21 11 2 13     47
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.720.02034
K1W31.033.02021
C1W13.412.0811
C2X4.03.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,012,912,934
K1W00,000,000,000,021
C1W00,000,000,000,011
C2X00,000,0150,0150,02
Celkem00,000,012,912,934
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody64810132335,9
K1W3872819821,1
C1W228041254,5
C2X421375,0
Celkem64810132335,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Russwurm Johanasl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí21.16.
odstup % *)26,826,1
% poražených soupeřů *)16,744,4
pořadí2026celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)26,426,4
průměrné % poražených soupeřů *)30,630,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Russwurm Johanasl 102
15.08.26
sl 78
27.06.26
pořadí40.36.
odstup % *)25,222,3
% poražených soupeřů *)37,148,5
pořadí2026celkem
průměr38.038.0
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)23,723,7
průměrné % poražených soupeřů *)42,842,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Russwurm Johanasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
pořadí8.8.22.21.5.6.20.17.16.12.12.
odstup %12,818,430,826,89,713,618,426,126,122,021,3
% poražených soupeřů56,361,112,516,755,650,044,138,544,4------
pořadí2026celkem
průměr13.413.4
medián1212
modus88
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů34,534,5
počet jízd2222
lepší 1. jízda5
45,5%
5
45,5%
čistých jízd12
54,5%
12
54,5%

Kategorie C2X

Russwurm Johanasl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
pořadí3.5.
odstup %1,38,9
% poražených soupeřů66,733,3
pořadí2026celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,15,1
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1W

Russwurm Johanasl 136
04.10.26
sl 135
03.10.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 82
04.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 141
04.10.25
sl 137
28.09.25
sl 136
27.09.25
sl 135
21.09.25
sl 134
20.09.25
pořadí20.19.38.40.6.9.31.43.36.34.33.17.20.47.32.33.29.44.48.35.38.
odstup %19,717,923,125,214,215,728,422,722,332,440,424,733,0106,0143,6223,140,452,559,8299,665,8
% poražených soupeřů54,861,738,337,177,369,244,438,248,531,337,320,024,02,1---3,06,74,44,1---5,1
pořadí20252026celkem
průměr38.828.631.0
medián383233
modus292020
počet závodů51621
průměrný odstup od vítěze %103,649,562,4
průměrné % poražených soupeřů4,136,728,9
počet jízd83038
lepší 1. jízda1
20,0%
6
37,5%
7
33,3%
čistých jízd1
12,5%
7
23,3%
8
21,1%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Russwurm Johanasj 61
07.06.26
sj 59
06.06.26
pořadí31.35.
odstup %26,726,6
% poražených soupeřů43,435,8
pořadí2026celkem
průměr33.033.0
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,726,7
průměrné % poražených soupeřů39,639,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Russwurm Johanasj 110
29.08.26
sj 77
27.06.26
sj 37
08.05.26
sj 6
29.03.26
sj 5
29.03.26/2
sl 151
18.10.25
sj 144
18.10.25/2
pořadí15.5.6.7.10.5.5.
odstup %14,512,715,929,131,323,526,6
% poražených soupeřů50,063,628,614,318,220,020,0
pořadí20252026celkem
průměr5.08.67.6
medián576
modus555
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %25,020,721,9
průměrné % poražených soupeřů20,034,930,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Russwurm Johanasp 109
28.08.26
sp 38
09.05.26
sp 115
30.08.25
sp 113
29.08.25
pořadí16.5.22.25.
odstup %18,417,532,833,3
% poražených soupeřů51,671,419,27,7
pořadí20252026celkem
průměr23.510.517.0
medián22516
modus2255
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,018,025,5
průměrné % poražených soupeřů13,561,537,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Russwurm Johanasp 109
28.08.26
sp 115
30.08.25
sp 113
29.08.25
pořadí16.22.25.
odstup %18,432,833,3
% poražených soupeřů51,619,27,7
pořadí20252026celkem
průměr23.516.021.0
medián221622
modus221616
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %33,018,428,2
průměrné % poražených soupeřů13,551,626,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále