Velinger Karel, 1980

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024108
výkonnostní třídy  sjezd C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1M slalom    
0
09.05.2026 38 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 22. 6/V 14.2040,5
5
09.05.2026 38 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C2M sjezd
VEBER Jan
9. 1/V 11.8029,2
3
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 65. 12/V 101.40104,3
0
08.05.2026 37 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu + přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEBER Jan
11. 1/V 127.7021,3
4
05.04.2026 9 2. Český pohár ve sjezdu + 2. Český pohár juniorů ve Vyšším Brodě Řeka Vltava v úseku Vyšší Brod - Herbertov C2M sjezd
VEBER Jan
29. 3/V 184.4520,0ČP/OČ/OM
7/0/0
04.04.2026 7 1. Český pohár ve sjezdu + MČR veteránů + 1. Český pohár juniorů ve Vyšším Brodě Řeka Vltava v úseku Vyšší Brod - Herbertov C2M sjezd
VEBER Jan
28. 3/V 196.4521,0ČP/OČ/OM
8/0/0
01.05.2025 39 Krumlovský Down-Town + MČR C2 mix ve sjezdu Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEBER Jan
   
0
11.05.2024 45 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 39.   3565.5910.365,1
0
10.05.2024 44 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEBER Jan
12.   2757.89327,5
0
20.09.2022 130 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou K1M sjezd    
0
20.09.2022 130 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start nad jezem ve Větřní (ř.km 288,3 ), Cíl 300m pod jezem s lávkou C2M sjezd
VEBER Jan
3. 1/VM 97.2010,1
1
21.06.2022 78 Krumlovský sjezd Řeka Vltava. Start pod jezem ve Větřní (ř.km 288,1 ), Cíl nad jezem K1M sjezd    
0
07.05.2022 44 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 31. 3/VM 97.90265,3
0
07.05.2022 44 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C2M sjezd
VEBER Jan
7. 1/VM 8.2018,1
1
06.05.2022 45 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
VEBER Jan
9. 1/VM 158.3018,5
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Velinger KarelSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Velinger KarelSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.09.22 aktualizace z registru ČSK
Velinger KarelSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.05.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7275|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C2M
Veber Jan
2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Veber Jan
4/4 7
74.K1M 1/1 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veber Jan
2/2 0

rok 2025

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Veber Jan
1/1 0

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Veber Jan
1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Veber Jan
3/3 2
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C2M33

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M245

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242022
C2M38699253
K1M74-215205

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C2M35
Fotky nenalezeny.
0|7275|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C2M
Veber Jan
2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Veber Jan
4/4 7
74.K1M 1/1 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veber Jan
2/2 0

rok 2025

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Veber Jan
1/1 0

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Veber Jan
1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Veber Jan
3/3 2
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2026
C2M33

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026
K1M245

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202520242022
C2M38699253
K1M74-215205

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2026
C2M35

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
1     3   8 12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody65.065.0651
K1M65.065.0651
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,01
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody21085400,0
K1M21085400,0
Celkem21085400,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Velinger Karelsj 9
05.04.26
sj 7
04.04.26
pořadí29.28.
odstup %20,021,0
% poražených soupeřů---3,6
pořadí2026celkem
průměr28.528.5
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů1,81,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Velinger Karelsj 37
08.05.26
sj 9
05.04.26
sj 7
04.04.26
sj 44
10.05.24
sj 130
20.09.22
sj 45
06.05.22
pořadí11.29.28.12.3.9.
odstup %21,320,021,0327,510,118,5
% poražených soupeřů33,3---3,6---50,011,1
pořadí202220242026celkem
průměr6.012.022.715.3
medián3122811
modus312113
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %14,3327,520,769,7
průměrné % poražených soupeřů30,60,012,316,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Velinger Karelsj 9
05.04.26
sj 7
04.04.26
pořadí29.28.
odstup %20,021,0
% poražených soupeřů---3,6
pořadí2026celkem
průměr28.528.5
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů1,81,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Velinger Karelsp 38
09.05.26
sp 44
07.05.22
pořadí9.7.
odstup %29,218,1
% poražených soupeřů33,345,5
pořadí20222026celkem
průměr7.09.08.0
medián797
modus797
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %18,129,223,7
průměrné % poražených soupeřů45,533,339,4

Kategorie K1M

Velinger Karelsp 38
09.05.26
sp 45
11.05.24
sp 44
07.05.22
pořadí22.39.31.
odstup %40,510.365,1265,3
% poražených soupeřů40,0---6,3
pořadí202220242026celkem
průměr31.039.022.030.7
medián31392231
modus31392222
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %265,310.365,140,53.557,0
průměrné % poražených soupeřů6,30,040,015,4