Hanušová Johanka, 2010

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119267
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1W slalom 8. 4/ZS 32.2029,1OM
2
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1W slalom 10. 4/ZS 27.6026,7OM
11
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 4/ZS 10.8021,9OM
6
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 9. 4/ZS 15.9028,3OM
1
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 13. 5/ZS 37.6031,1OM
1
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 4/ZS 16.4014,8OM
13
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 12. 4/ZS 35.5030,3OM
1
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 4/ZS 16.0014,4OM
12
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 14. 5/ZS 156.6019,5OM
6
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 15. 6/ZS 162.5020,7OM
5
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 4. 3/ZS 129.8014,1OM
0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 4. 3/ZS 130.2014,1OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 18. 5/ZS 198.6025,9OM
5
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 19. 6/ZS 197.6025,8OM
4
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 6. 3/ZS 205.2023,4OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1W sjezd 6. 3/ZS 176.0019,7OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
BASARABA Albert
8. 2/ZS 37.8030,3OM
2
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 36. 8/ZS 32.2033,4OM
11
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
BASARABA Albert
8. 2/ZS 29.8024,6OM
2
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 25. 7/ZS 39.0037,1OM
2
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom    
0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom    
0
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 22. 14/ZS 37.1639,8OČ/OM
0/5
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 32. 20/ZS 49.1360,0OČ/OM
0/4
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 21. 14/ZS 35.2437,7OČ/OM
0/4
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 33. 22/ZS 39.5545,0OČ/OM
0/4
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 16. 4/ZS 52.2049,2OM
1
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 20. 4/ZS 41.5040,8OM
6
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
BASARABA Albert
2. 1/ZS 26.8018,2OM
1
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 10. 3/ZS 45.5040,4OM
1
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 16. 5/ZS 35.1033,2OM
1
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1W slalom 10. 4/ZS 47.0038,1OM
2
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 15. 6/ZS 29.5025,5OM
5
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 4/ZS 130.80123,6OM
0
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 4/ZS 38.1040,7OM
6
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 4/ZS 75.1071,3OM
0
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 4/ZS 42.2042,7OM
7
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 11. 2/ZS 18.3041,2OM
1
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 9. 2/ZS 17.3033,0OM
1
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom     OM/OČ
0/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom     OM/OČ
0/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom     OM/OČ
0/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom     OM/OČ
0/0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 35. 6/ZM 52.1052,7OM
6
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 24. 5/ZM 54.9053,3OM
2
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 7/ZM 19.2542,5OČ/OM
0/1
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 9/ZM 137.9549,5OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 38. 8/ZM 247.5346,2OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 21. 5/ZM 265.9540,6OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 41. 10/ZM 262.7348,5OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 21. 5/ZM 264.9740,3OČ/OM
0/0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 17. 4/ZM 94.3092,5OM
0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 18. 3/ZM 61.6065,2OM
5
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 17. 3/ZM 140.50130,1OM
1
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 21. 4/ZM 100.80101,6OM
4
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 16. 4/ZM 96.6083,6OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 26. 5/ZM 63.2058,7OM
1
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 16. 4/ZM 155.60130,1OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 24. 4/ZM 64.8060,4OM
3
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 8. 5/ZM 26.3056,4OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 25. 5/ZM 188.30179,8OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd 7. 4/ZM 26.5049,4OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 30. 5/ZM 72.5072,9OM
3
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom     OM/OČ
0/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom     OM/OČ
0/0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 29. 6/ZM 55.7058,1OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 30. 6/ZM 58.4059,7OM
0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 16.   3553.697.675,4OM
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 13.   348.0063,5OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom     OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 27. 4/ZM 84.6783,8OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 19. 6/PZZ 323.00244,7OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 17. 6/PZZ 301.20224,9OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 08.04.24 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohanaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.01.22 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Hanušová JohankaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Hanušová JohanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Hanušová JohanaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6836|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 4
17.K1W 3/3 36
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/5 1
22.K1W 5/5 26

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/11 14
9.C2X
Basaraba Albert
3/3 5
37.K1W 5/11 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 1/1 1
44.K1W 1/1 1

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1W 5/7 3
53.K1W 5/9 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
48.K1W 5/5 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
 PWK 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W92-
K1W203191

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022
C1W62
K1W95

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W162539--
K1W17375341-
C2X-9---
PWK---1368

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W161730-
K1W22444837
Fotky nenalezeny.
0|6836|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 4
17.K1W 3/3 36
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/5 1
22.K1W 5/5 26

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1W 5/11 14
9.C2X
Basaraba Albert
3/3 5
37.K1W 5/11 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 1/1 1
44.K1W 1/1 1

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1W 5/7 3
53.K1W 5/9 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
48.K1W 5/5 1

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0
 PWK 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1W92-
K1W203191

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022
C1W62
K1W95

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W162539--
K1W17375341-
C2X-9---
PWK---1368

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1W161730-
K1W22444837

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 17 3 13 9   62
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody18.517.01642
K1W22.721.01320
C1W15.916.01617
C2X6.08.083
PWK18.017.0172
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,400,012,442
K1W00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,017
C2X00,0133,300,0133,33
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,012,400,012,442
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody8123542922,5
K1W405241312,5
C1W3210083213,1
C2X636600,0
PWK378626200,0
Celkem8123542922,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Hanušová Johankasl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
pořadí22.21.
odstup %39,837,7
% poražených soupeřů22,223,1
pořadí2023celkem
průměr21.521.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,838,8
průměrné % poražených soupeřů22,722,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Hanušová Johankasl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
pořadí32.33.
odstup %60,045,0
% poražených soupeřů24,422,0
pořadí2023celkem
průměr32.532.5
medián3232
modus3232
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,552,5
průměrné % poražených soupeřů23,223,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Hanušová Johankasl 58
22.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 140
30.09.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
pořadí8.13.12.25.22.21.16.10.10.9.9.24.17.17.16.16.25.
odstup %29,131,130,337,139,837,749,240,438,1123,671,353,392,5130,183,6130,1179,8
% poražených soupeřů41,725,021,411,122,223,16,318,225,0------11,5---15,8---------
pořadí202220232024celkem
průměr19.215.311.015.9
medián17101216
modus169816
počet závodů68317
průměrný odstup od vítěze %111,654,630,270,4
průměrné % poražených soupeřů4,613,229,413,0
počet jízd1214632
lepší 1. jízda1
16,7%
3
37,5%
1
33,3%
5
29,4%
čistých jízd0
0,0%
1
7,1%
0
0,0%
1
3,1%

Kategorie C2X

Hanušová Johankasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
pořadí8.8.2.
odstup %30,324,618,2
% poražených soupeřů50,050,066,7
pořadí2023celkem
průměr6.06.0
medián88
modus88
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,424,4
průměrné % poražených soupeřů55,655,6
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Hanušová Johankasl 58
22.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 140
30.09.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
pořadí10.13.14.36.32.33.20.16.15.13.12.35.18.21.26.24.30.29.30.27.
odstup %26,714,814,433,460,045,040,833,225,540,742,752,765,2101,658,760,472,958,159,783,8
% poražených soupeřů60,957,155,230,024,422,029,611,833,340,042,126,122,723,119,425,817,13,46,53,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr28.725.722.112.322.7
medián2924161321
modus2718121013
počet závodů368320
průměrný odstup od vítěze %67,268,640,218,649,5
průměrné % poražených soupeřů4,522,429,257,727,7
počet jízd61216640
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
7
87,5%
2
66,7%
10
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
2,5%

Kategorie PWK

Hanušová Johankasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí19.17.
odstup %244,7224,9
% poražených soupeřů14,315,8
pořadí2020celkem
průměr18.018.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %234,8234,8
průměrné % poražených soupeřů15,115,1
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Hanušová Johankasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.21.
odstup %40,640,3
% poražených soupeřů------
pořadí2022celkem
průměr21.021.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,440,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Hanušová Johankasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí38.41.
odstup %46,248,5
% poražených soupeřů11,97,0
pořadí2022celkem
průměr39.539.5
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,447,4
průměrné % poražených soupeřů9,59,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Hanušová Johankasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.21.
odstup %40,640,3
% poražených soupeřů------
pořadí2022celkem
průměr21.021.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,440,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Hanušová Johankasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí38.41.
odstup %46,248,5
% poražených soupeřů11,97,0
pořadí2022celkem
průměr39.539.5
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,447,4
průměrné % poražených soupeřů9,59,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Hanušová Johankasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí4.4.6.6.21.21.
odstup %14,114,119,723,440,640,3
% poražených soupeřů------------------
pořadí20222024celkem
průměr21.05.010.3
medián2146
modus2144
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %40,417,825,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1W

Hanušová Johankasj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 80
16.06.21
pořadí14.15.18.19.18.38.41.13.
odstup %19,520,725,925,849,546,248,563,5
% poražených soupeřů38,133,329,221,710,511,97,0---
pořadí202120222024celkem
průměr13.032.316.522.0
medián13381518
modus13181418
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %63,548,123,037,5
průměrné % poražených soupeřů0,09,830,619,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Hanušová Johankasp 51
15.05.24
sp 34
26.04.23
sp 150
11.05.22
pořadí9.9.7.
odstup %28,333,049,4
% poražených soupeřů27,333,3---
pořadí202220232024celkem
průměr7.09.09.08.3
medián7999
modus7999
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %49,433,028,336,9
průměrné % poražených soupeřů0,033,327,320,2

Kategorie K1W

Hanušová Johankasp 51
15.05.24
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 150
11.05.22
pořadí6.11.16.8.
odstup %21,941,242,556,4
% poražených soupeřů66,728,625,0---
pořadí202220232024celkem
průměr12.011.06.010.3
medián81168
modus81166
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %49,541,221,940,5
průměrné % poražených soupeřů12,528,666,730,1