Valenta Josef, 2010

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119238
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 32. 5/ZM 31.9033,6OM
11
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 56. 3/ZM 27.9032,7OM
36
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
6. 1/ZM 31.5027,1OM
3
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 30. 1/ZM 28.7030,3OM
14
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 59. 2/ZM 27.6032,7OM
36
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
9. 2/ZM 41.4036,5OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 4/ZM 13.3527,1OČ/OM
0/1
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 4/ZM 10.0023,0OČ/OM
0/8
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 2/ZM 61.6820,1OČ/OM
0/3
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 3/ZM 64.2625,0OČ/OM
0/8
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 23. 8/ZM 15.2733,1-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 39. 13/ZM 12.8432,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 64. 24/ZM 70.8880,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 43. 16/ZM 175.81181,7-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 50. 10/ZM 32.5041,3OČ/OM
0/8
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 25. 4/ZM 28.9332,9OČ/OM
0/8
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 59. 17/ZM 34.5840,1OČ/OM
0/8
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 27. 4/ZM 32.5633,9OČ/OM
0/9
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 14. 1/ZM 10.2421,3-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 18. 3/ZM 12.2831,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 24. 7/ZM 27.1324,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 15. 2/ZM 24.9626,4-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 38. 5/ZM 193.3934,5OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 80. 21/ZM 245.1651,6OČ/OM
0/1
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 40. 5/ZM 218.4139,0OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 69. 8/ZM 217.2346,1OČ/OM
0/6
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 17. 4/ZM 34.9035,3OM
3
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 30. 2/ZM 34.3041,3OM
15
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 14. 3/ZM 49.2049,9OM
6
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 29. 3/ZM 35.3038,1OM
16
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 3/ZM 19.9619,4OM
6
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 2/ZM 25.9330,5OM
12
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 2/ZM 20.0019,8OM
8
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 28. 2/ZM 25.0029,7OM
11
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 10. 1/ZM 30.5029,4OM
9
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 32. 3/ZM 36.6039,5OM
8
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 14. 3/ZM 38.2035,8OM
5
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 29. 2/ZM 29.9030,3OM
13
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 5. 1/ZM 13.8026,0OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 5. 1/ZM 9.4020,7OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 20. 1/ZM 47.7050,5OM
6
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 44. 4/ZM 44.1048,9OM
9
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 26. 5/ZM 42.0439,6OM/OČ
4/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 63. 16/ZM 47.6650,3OM/OČ
5/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 31. 7/ZM 53.5651,3OM/OČ
3/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 64. 15/ZM 60.4367,3OM/OČ
4/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 18. 2/ZM 41.4043,6OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 42. 3/ZM 37.2044,0OM
7
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 10. 2/ZM 30.0033,4OM
9
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 17. 2/ZM 43.5043,0OM
2
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 40. 2/ZM 35.0036,8OM
9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 6/ZM 34.9036,2OM
4
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 62. 7/ZM 31.9037,0OM
15
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 29. 8/ZM 46.2046,7OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 66. 8/ZM 35.8041,1OM
12
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 41. 18/ZM 16.5936,1OČ/OM
0/2
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 11/ZM 84.0231,1OČ/OM
0/3
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 52. 19/ZM 15.1036,0-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 68. 28/ZM 57.8372,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 76. 27/ZM 61.3278,1OČ/OM
0/5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 4/ZM 41.4041,3
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 7/ZM 28.3031,9
14
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 23. 5/ZM 230.8048,1
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 4/ZM 53.1052,3
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 8/ZM 30.9033,9
12
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 13.   271.1057,6OM
2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 6/ZM 58.0355,5OM
1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 39. 7/ZM 58.3363,7OM
5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 5. 3/PZM 28.0021,2OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 6. 4/PZM 29.2021,8OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 5. 3/PZM 15.8015,5OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 2. 2/PZM 5.705,8OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota PWK slalom     OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL PWK slalom 6. 4/PZM 132.50110,5OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 7. 5/PZM 48.3035,1OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 21. 17/PZM 106.6076,4OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 22. 17/PZM 114.0076,6OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 13. 9/PZM 78.8060,5OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 13. 9/PZM 169.00140,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Valenta JosefUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Valenta JosefUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6538|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/15 51
18.C2M
Botek Dominik
2/2 3
63.K1M 5/15 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/5 4
50.K1M 5/6 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
380.K1M 3/3 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 5
66.K1M 4/4 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 3/3 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1M252190
K1M486380

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1M116-
K1M211176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M2729--
C2M18---
K1M6366--
PWK--1826

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
C1M36-
K1M5047
Fotky nenalezeny.
0|6538|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/15 51
18.C2M
Botek Dominik
2/2 3
63.K1M 5/15 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/5 4
50.K1M 5/6 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
380.K1M 3/3 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 5
66.K1M 4/4 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 3/3 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1M252190
K1M486380

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1M116-
K1M211176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M2729--
C2M18---
K1M6366--
PWK--1826

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021
C1M36-
K1M5047

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24 22 2 13 7   68
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.125.02951
K1M44.042.02920
C1M20.520.01419
PWK10.06.0510
C2M7.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,000,012,051
K1M00,000,000,000,020
C1M00,000,000,000,019
PWK00,0110,000,0110,010
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,012,000,012,051
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody100950101616,0
K1M4021251127,5
C1M382045513,2
PWK195182700,0
C2M316500,0
Celkem100950101616,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí64.68.
odstup % *)80,272,3
% poražených soupeřů *)21,318,3
pořadí20212022celkem
průměr68.064.066.0
medián686464
modus686464
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)72,380,276,3
průměrné % poražených soupeřů *)18,321,319,8
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Valenta Josefsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí26.29.
odstup %41,352,3
% poražených soupeřů13,86,7
pořadí2021celkem
průměr27.527.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,846,8
průměrné % poražených soupeřů10,310,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 155
20.08.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí76.46.51.
odstup %78,131,933,9
% poražených soupeřů22,734,830,6
pořadí2021celkem
průměr57.757.7
medián5151
modus4646
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %47,947,9
průměrné % poražených soupeřů29,429,4
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Valenta Josefsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
pořadí32.30.25.27.24.17.14.9.8.10.14.20.18.17.24.29.16.
odstup %33,630,332,933,924,735,349,919,419,829,435,850,543,643,036,246,755,5
% poražených soupeřů31,137,055,653,646,515,831,655,661,155,035,032,119,030,428,115,211,8
pořadí20212022celkem
průměr23.018.919.6
medián241718
modus161414
počet závodů31417
průměrný odstup od vítěze %46,134,436,5
průměrné % poražených soupeřů18,440,036,1
počet jízd62834
lepší 1. jízda2
66,7%
4
28,6%
6
35,3%
čistých jízd2
33,3%
1
3,6%
3
8,8%

Kategorie C2M

Valenta Josefsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
pořadí6.9.
odstup %27,136,5
% poražených soupeřů61,520,0
pořadí2022celkem
průměr7.57.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,831,8
průměrné % poražených soupeřů40,840,8
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
pořadí56.59.50.59.15.30.29.26.28.32.29.44.42.40.62.66.76.39.
odstup %32,732,741,340,126,441,338,130,529,739,530,348,944,036,837,041,178,163,7
% poražených soupeřů47,145,344,336,367,439,640,440,537,229,539,120,422,629,123,820,722,720,8
pořadí20212022celkem
průměr60.838.543.4
medián623240
modus392929
počet závodů41418
průměrný odstup od vítěze %55,036,640,7
průměrné % poražených soupeřů22,038,534,8
počet jízd82836
lepší 1. jízda1
25,0%
10
71,4%
11
61,1%
čistých jízd1
12,5%
10
35,7%
11
30,6%

Kategorie PWK

Valenta Josefsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí5.6.5.2.6.7.21.22.13.13.
odstup %21,221,815,55,8110,535,176,476,660,5140,1
% poražených soupeřů81,073,766,791,744,472,728,627,629,429,4
pořadí20192020celkem
průměr17.35.210.0
medián1356
modus1355
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %88,435,056,4
průměrné % poražených soupeřů28,871,754,5
počet jízd71219
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí38.40.
odstup %34,539,0
% poražených soupeřů7,57,1
pořadí2022celkem
průměr39.039.0
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,836,8
průměrné % poražených soupeřů7,37,3

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí80.69.
odstup %51,646,1
% poražených soupeřů15,129,2
pořadí2022celkem
průměr74.574.5
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,948,9
průměrné % poražených soupeřů22,222,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí38.40.
odstup %34,539,0
% poražených soupeřů7,57,1
pořadí2022celkem
průměr39.039.0
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,836,8
průměrné % poražených soupeřů7,37,3

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
pořadí80.69.52.
odstup %51,646,136,0
% poražených soupeřů15,129,213,6
pořadí20212022celkem
průměr52.074.567.0
medián526969
modus526952
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,048,944,6
průměrné % poražených soupeřů13,622,219,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
pořadí23.33.23.
odstup %25,031,148,1
% poražených soupeřů57,734,721,4
pořadí20212022celkem
průměr28.023.026.3
medián232323
modus232323
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %39,625,034,8
průměrné % poražených soupeřů28,157,737,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí12.38.40.
odstup %20,134,539,0
% poražených soupeřů42,17,57,1
pořadí2022celkem
průměr30.030.0
medián3838
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %31,231,2
průměrné % poražených soupeřů18,918,9

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 80
16.06.21
pořadí23.80.69.33.13.
odstup %25,051,646,131,157,6
% poražených soupeřů57,715,129,234,725,0
pořadí20212022celkem
průměr23.057.343.6
medián136933
modus132313
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %44,440,942,3
průměrné % poražených soupeřů29,934,032,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Valenta Josefsp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí23.41.
odstup %23,036,1
% poražených soupeřů60,021,6
pořadí20212022celkem
průměr41.023.032.0
medián412323
modus412323
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,123,029,6
průměrné % poražených soupeřů21,660,040,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Valenta Josefsp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
pořadí15.14.5.
odstup %27,121,326,0
% poražených soupeřů30,069,863,6
pořadí2022celkem
průměr11.311.3
medián1414
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,824,8
průměrné % poražených soupeřů54,554,5

Kategorie K1M

Valenta Josefsp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
sj 129
05.09.21
pořadí23.18.5.10.41.
odstup %23,031,320,733,436,1
% poražených soupeřů60,060,563,669,021,6
pořadí20212022celkem
průměr41.014.019.4
medián411018
modus4155
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %36,127,128,9
průměrné % poražených soupeřů21,663,354,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále