Trnka Tobiáš, 2007

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 116111
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 62. 16/DM 31.1036,5OM
30
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 63. 18/DM 29.9035,4OM
32
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 26. 4/DM 6.0212,1ČP/OČ/OM
11/0/27
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 46. 3/DM 7.7017,4ČP/OČ/OM
4/0/56
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 20. 1/DM 5.3310,8ČP/OČ/OM
19/0/39
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 65. 7/DM 9.9822,8ČP/OČ/OM
0/0/38
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 33. 11/DM 12.5423,5ČP/OČ/OM
4/0/1
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 24. 3/DM 5.019,8ČP/OČ/OM
12/0/42
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 32. 4/DM 143.6518,8ČP/OČ/OM
5/0/12
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 13. 6/DM 66.3811,8OČ/OM
0/13
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 28. 10/DM 83.9717,7OČ/OM
0/28
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 17. 8/DM 81.2814,5OČ/OM
0/9
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 32. 12/DM 102.6521,8OČ/OM
0/24
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ČAMEK David
4. 1/DM 18.6015,8
5
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 12/DM 22.4022,6
28
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 7. 5/DM 87.7017,0
4
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ČAMEK David
7. 3/DM 22.4017,9
4
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 12/DM 22.2021,7
32
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 38. 11/DM 19.0026,2ČP/OČ/OM
0/0/7
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 60. 13/DM 17.3326,2ČP/OČ/OM
0/0/21
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 45. 13/DM 17.8536,5ČP/OČ/OM
0/0/3
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 65. 15/DM 12.6829,0ČP/OČ/OM
0/0/8
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 35. 3/DM 381.6837,4ČP/OČ/OM
1/0/9
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 33. 2/DM 286.4226,1ČP/OČ/OM
3/0/3
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 25. 4/DM 260.5624,1ČP/OČ/OM
11/0/8
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 9/DM 240.4424,8ČP/OČ/OM
0/0/4
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 31. 4/DM 667.4170,2ČP/OČ/OM
5/0/1
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 44. 7/DM 157.8318,1ČP/OČ/OM
0/0/3
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 14. 6/DM 123.9016,2OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 17. 8/DM 109.0013,9OM
1
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 21. 4/DM 169.2025,6OM
15
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 22. 5/DM 170.3025,9OM
17
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 13. 5/DM 101.3012,7OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 15. 6/DM 120.4015,4OM
7
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 21. 4/DM 154.7023,4OM
21
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 21. 4/DM 151.6022,7OM
21
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 26. 13/DM 57.07142,1-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 28. 12/DM 7.2919,4-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 3. 3/ZS 1.001,9OČ/OM
0/6
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 45. 4/ZS 20.0542,3ČP/OČ/OM
0/0/1
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 1.703,7OČ/OM
0/14
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 83. 9/ZS 13.7331,4ČP/OČ/OM
0/0/5
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 14.214,6OČ/OM
0/10
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 46. 3/ZS 21.5845,5ČP/OČ/OM
0/0/1
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 16.486,1OČ/OM
0/14
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 79. 6/ZS 14.1733,1ČP/OČ/OM
0/0/7
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 29. 4/ZS 8.6417,0
18
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 12. 11/ZS 6.9415,2-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 4. 5/ZS 0.972,3-
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 35. 4/ZS 119.2017,3ČP/OČ/OM
1/0/7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 49. 6/ZS 147.0125,3ČP/OČ/OM
0/0/14
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 39. 4/ZS 106.8316,0ČP/OČ/OM
0/0/6
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 54. 6/ZS 128.4522,7ČP/OČ/OM
0/0/15
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 8/ZS 17.8020,0
34
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 6. 2/ZS 39.608,3
17
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 9/ZS 18.4020,2
32
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 10. 1/ZS 105.5017,8OM
3
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 7.   117.3024,9OM
8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 49. 5/ZS 23.7548,6ČP/OČ/OM
0/0/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 54. 5/ZS 10.7023,8ČP/OČ/OM
0/0/6
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 49. 5/ZS 24.8549,9ČP/OČ/OM
0/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 53. 4/ZS 12.3628,5ČP/OČ/OM
0/0/7
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 36. 4/ZS 354.0026,5ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 50. 6/ZS 300.0225,8ČP/OČ/OM
0/0/14
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 38. 4/ZS 349.2826,1ČP/OČ/OM
0/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 57. 7/ZS 327.7727,8ČP/OČ/OM
0/0/12
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 83. 18/ZS 51.9055,3OM
5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom     OM
0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 53. 11/ZS 19.2731,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 14. 12/ZS 7.1118,3-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 13/ZS 10.3322,2OČ/OM
0/10
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 95. 12/ZS 26.9760,4ČP/OČ/OM
0/0/3
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 12/ZS 64.9225,1OČ/OM
0/9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 90. 8/ZS 19.7843,9ČP/OČ/OM
0/0/7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 13/ZS 33.8035,1
9
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 20. 8/ZS 145.2031,6
10
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 10/ZS 32.6033,9
15
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 71. 16/ZS 238.7436,2OČ/OM
0/9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 77. 16/ZS 249.8537,7OČ/OM
0/10
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 72. 9/ZS 25.3157,3ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 70. 8/ZS 26.6961,0ČP/OČ/OM
0/0/0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 68. 20/ZS 89.7097,1OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 93. 25/ZM 83.4085,8OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 102. 24/ZM 98.1096,5OM
0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 64. 28/ZM 29.5670,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 38. 13/ZM 25.2156,5OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 41. 15/ZM 158.8662,0OČ/OM
0/0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 69. 23/ZM 579.00664,0OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 71. 23/ZM 475.80522,9OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 26.   3563.599.790,1OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 37. 6/ZM 117.50123,6OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 60. 19/ZM 389.90400,3OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 58. 18/ZM 372.40408,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Trnka TobiášTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6500|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2M
Čamek David
2/2 9
391.K1M 2/2 60
Slalom: Oblastní žebříček Morava
87.K1M 2/2 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 7/8 50
42.K1M 8/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/11 4
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/14 98
19.K1M 5/16 188

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
341.K1M 2/2 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.C1M 8/8 1
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
81.K1M 5/12 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/11 32
28.K1M 5/11 71

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
377.K1M 2/2 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 3/3 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 5/9 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/8 45

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M3857-
K1M427569

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C2M47--
K1M391341377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M5685--
K1M1678186212

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019
K1M87108191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M1421--
K1M192839152
Fotky nenalezeny.
0|6500|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2M
Čamek David
2/2 9
391.K1M 2/2 60
Slalom: Oblastní žebříček Morava
87.K1M 2/2 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 7/8 50
42.K1M 8/10 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/11 4
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/14 98
19.K1M 5/16 188

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
341.K1M 2/2 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.C1M 8/8 1
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
81.K1M 5/12 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/11 32
28.K1M 5/11 71

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
377.K1M 2/2 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 3/3 5
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 5/9 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/8 45

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1M3857-
K1M427569

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C2M47--
K1M391341377

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M5685--
K1M1678186212

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019
K1M87108191

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M1421--
K1M192839152

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17   2 46 27   92
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody52.158.0419
K1M57.660.02617
C2M5.54.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,019
K1M00,000,000,000,017
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,019
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody36254671513,9
K1M32251879515,6
C2M428700,0
Celkem36254671513,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Trnka Tobiášsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí4.7.
odstup %15,817,9
% poražených soupeřů78,660,0
pořadí2022celkem
průměr5.55.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,816,8
průměrné % poražených soupeřů69,369,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí34.35.26.31.46.41.
odstup %22,621,720,020,235,133,9
% poražených soupeřů54,255,863,858,330,840,3
pořadí202020212022celkem
průměr43.528.534.535.5
medián41263434
modus41263426
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %34,520,122,125,6
průměrné % poražených soupeřů35,661,155,050,5
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd1
25,0%
3
75,0%
1
25,0%
5
41,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 137
27.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
pořadí62.63.83.68.93.102.69.71.37.60.58.
odstup %36,535,455,397,185,896,5664,0522,9123,6400,3408,3
% poražených soupeřů41,341,510,99,53,21,9------2,7------
pořadí201920202022celkem
průměr70.075.562.569.6
medián69686268
modus37686237
počet závodů72211
průměrný odstup od vítěze %328,876,235,9229,6
průměrné % poražených soupeřů1,110,241,410,1
počet jízd124420
lepší 1. jízda4
57,1%
2
100,0%
1
50,0%
7
63,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí13.17.25.31.35.39.38.
odstup %11,814,524,170,217,316,026,1
% poražených soupeřů70,061,911,1---30,625,55,1
pořadí20212022celkem
průměr37.321.528.3
medián381731
modus351313
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %19,830,225,7
průměrné % poražených soupeřů20,435,829,2

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí32.28.32.35.33.46.44.49.54.57.15.72.70.
odstup %18,817,721,837,426,124,818,125,322,727,825,157,361,0
% poražených soupeřů16,271,067,710,58,616,720,455,150,533,364,11,41,4
pořadí202020212022celkem
průměr52.353.335.743.6
medián70543344
modus15493232
počet závodů33713
průměrný odstup od vítěze %47,825,323,529,5
průměrné % poražených soupeřů22,346,330,232,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí13.17.25.31.12.35.38.
odstup %11,814,524,170,215,217,326,1
% poražených soupeřů70,061,911,1---47,630,65,1
pořadí20212022celkem
průměr28.321.524.4
medián351725
modus121312
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %19,530,225,6
průměrné % poražených soupeřů27,835,832,3

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí28.32.46.44.4.49.57.71.
odstup %17,721,824,818,12,325,327,836,2
% poražených soupeřů71,067,716,720,494,955,133,328,6
pořadí202020212022celkem
průměr71.036.737.541.4
medián71493244
modus714284
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %36,218,520,621,7
průměrné % poražených soupeřů28,661,144,048,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí7.25.31.2.35.39.38.
odstup %17,024,170,24,617,316,026,1
% poražených soupeřů50,011,1---93,330,625,55,1
pořadí20212022celkem
průměr28.521.025.3
medián352531
modus272
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %16,037,125,0
průměrné % poražených soupeřů38,620,430,8

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí32.46.44.4.49.54.6.57.15.20.71.77.72.70.
odstup %18,824,818,16,125,322,78,327,825,131,636,237,757,361,0
% poražených soupeřů16,216,720,493,955,150,582,133,364,144,128,626,91,41,4
pořadí202020212022celkem
průměr54.234.040.744.1
medián70494446
modus154324
počet závodů65314
průměrný odstup od vítěze %41,518,020,628,6
průměrné % poražených soupeřů27,863,017,838,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí13.17.25.31.17.14.13.15.2.35.39.10.38.
odstup %11,814,524,170,213,916,212,715,44,617,316,017,826,1
% poražených soupeřů70,061,911,1---5,927,845,533,393,330,625,525,05,1
pořadí20212022celkem
průměr24.818.120.7
medián351517
modus21313
počet závodů5813
průměrný odstup od vítěze %16,322,420,0
průměrné % poražených soupeřů35,931,933,5

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí32.28.32.46.44.21.22.21.21.4.49.54.7.57.15.71.77.72.70.
odstup %18,817,721,824,818,125,625,922,723,46,125,322,724,927,825,136,237,757,361,0
% poražených soupeřů16,271,067,716,720,445,947,555,655,693,955,150,562,533,364,128,626,91,41,4
pořadí202020212022celkem
průměr61.034.229.739.1
medián71492832
modus1542121
počet závodů55919
průměrný odstup od vítěze %43,521,422,127,5
průměrné % poražených soupeřů24,559,144,142,9

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí26.20.33.38.45.45.46.49.49.
odstup %12,110,823,526,236,542,345,548,649,9
% poražených soupeřů47,960,417,926,012,010,26,32,02,0
pořadí20212022celkem
průměr47.332.439.0
medián463345
modus492045
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %46,621,832,8
průměrné % poražených soupeřů5,132,820,5

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí46.65.24.60.65.83.79.54.53.90.
odstup %17,422,89,826,229,031,433,123,828,543,9
% poražených soupeřů59,542,361,732,226,418,022,023,224,611,9
pořadí202020212022celkem
průměr90.067.352.061.9
medián90546060
modus90536565
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %43,929,221,026,6
průměrné % poražených soupeřů11,922,044,432,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
pořadí26.20.38.45.26.
odstup %12,110,826,236,5142,1
% poražených soupeřů47,960,426,012,010,7
pořadí20212022celkem
průměr26.032.331.0
medián262626
modus262026
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %142,121,445,6
průměrné % poražených soupeřů10,736,631,4

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí46.65.60.65.28.53.14.64.
odstup %17,422,826,229,019,431,618,370,1
% poražených soupeřů59,542,332,226,450,011,973,513,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr64.033.528.059.049.4
medián6414286053
modus6414286565
počet závodů12148
průměrný odstup od vítěze %70,125,019,423,829,4
průměrné % poražených soupeřů13,742,750,040,138,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí26.20.33.45.3.46.49.49.
odstup %12,110,823,542,31,945,548,649,9
% poražených soupeřů47,960,417,910,288,26,32,02,0
pořadí20212022celkem
průměr38.426.333.9
medián462633
modus492049
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %37,615,529,3
průměrné % poražených soupeřů21,742,129,4

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí46.65.24.83.3.79.29.54.53.95.16.90.38.41.
odstup %17,422,89,831,43,733,117,023,828,560,422,243,956,562,0
% poražených soupeřů59,542,361,718,096,122,033,323,224,66,963,411,917,87,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr39.567.050.245.051.1
medián3890534646
modus38163243
počet závodů236314
průměrný odstup od vítěze %59,242,222,916,730,9
průměrné % poražených soupeřů12,427,436,254,534,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí26.20.
odstup %12,110,8
% poražených soupeřů47,960,4
pořadí2022celkem
průměr23.023.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,411,4
průměrné % poražených soupeřů54,254,2

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí46.65.41.
odstup %17,422,862,0
% poražených soupeřů59,542,37,0
pořadí20192022celkem
průměr41.055.550.7
medián414646
modus414641
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %62,020,134,1
průměrné % poražených soupeřů7,050,936,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí26.20.33.45.3.46.49.49.
odstup %12,110,823,542,31,945,548,649,9
% poražených soupeřů47,960,417,910,288,26,32,02,0
pořadí20212022celkem
průměr38.426.333.9
medián462633
modus492049
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %37,615,529,3
průměrné % poražených soupeřů21,742,129,4

Kategorie K1M

Trnka Tobiášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí46.65.24.83.3.79.54.53.95.16.90.38.41.26.
odstup %17,422,89,831,43,733,123,828,560,422,243,956,562,09.790,1
% poražených soupeřů59,542,361,718,096,122,023,224,66,963,411,917,87,013,8
pořadí2019202020212022celkem
průměr35.067.054.445.050.9
medián3890544646
modus26163243
počet závodů335314
průměrný odstup od vítěze %3.302,842,224,116,7729,0
průměrné % poražených soupeřů12,927,436,854,533,4