Sládková Linda, 2004

TJ Loko Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 25. 11/DM 28.7524,4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 29. 11/DM 22.6021,1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 26. 12/DM 37.5732,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 35. 14/DM 21.8520,3
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 27. 7/DM 34.5038,4
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 8/DM 44.8847,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 23. 11/DM 16.6625,0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 39. 4/DM 28.6829,4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 37. 5/DM 28.6529,3
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 39. 9/DM 12.3625,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 40. 9/DM 11.5122,8
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 18. 3/DM 17.1015,5
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
11. 2/DS 44.7036,0
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 20. 4/DM 23.9022,0
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
13. 1/DS 59.5046,6
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 46. 9/DM 26.0633,9
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 42. 9/DM 17.8322,3
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 21. 1/DM 23.7026,4
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 19. 1/DM 14.7015,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 29. 12/DM 141.7319,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 26. 11/DM 167.4323,8
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1W sjezd 8. 3/DM 213.7019,7
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 3/DM 249.5021,3
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 3/DM 251.8021,3
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 32. 5/DM 48.7754,7
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 39. 7/DM 37.8036,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 3/DM 32.6031,2
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 3/DM 30.3029,0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 21. 3/DM 29.9026,0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
8. 1/DM 61.9046,8
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 21. 3/DM 29.9026,0
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
8. 1/DM 61.9046,8
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 60. 12/DM 59.9166,7
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 68. 12/DM 69.2284,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 30. 11/DM 228.9130,8
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 31. 12/DM 230.2330,9
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 64. 8/DM 69.3162,7
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 61. 9/DM 56.2362,8
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 49. 13/DM 68.6769,6
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 59. 17/DM 195.39201,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.04.19 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6490|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 3
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
70.K1W 5/12 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
128.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 3/3 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
C1W47-
C2X8593
K1W70128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
K1W1738

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1W5355
Fotky nenalezeny.
0|6490|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 3
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
70.K1W 5/12 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
128.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 3/3 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
C1W47-
C2X8593
K1W70128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019
K1W1738

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1W5355

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24 2 4 10     40
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody33.331.02130
K1W37.935.02124
C2X10.08.084
C1W25.525.0252
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,030
K1W00,000,000,000,024
C2X00,000,000,000,04
C1W00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,030
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody60614101118,3
K1W4854411918,8
C2X864800,0
C1W462250,0
Celkem60614101118,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Sládková Lindasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí25.26.
odstup %24,432,0
% poražených soupeřů11,110,7
pořadí2020celkem
průměr25.525.5
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,228,2
průměrné % poražených soupeřů10,910,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie C2X

Sládková Lindasl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí11.13.8.8.
odstup %36,046,646,846,8
% poražených soupeřů------------
pořadí20192020celkem
průměr8.012.010.0
medián8118
modus8118
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %46,841,344,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Sládková Lindasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí29.35.27.31.39.37.18.20.46.42.21.19.32.39.33.38.21.21.60.68.64.61.49.59.
odstup %21,120,338,447,029,429,315,522,033,922,326,415,554,736,131,229,026,026,066,784,162,762,869,6201,8
% poražených soupeřů48,140,443,534,834,536,856,451,321,131,737,543,816,219,140,736,213,013,016,99,5---7,74,04,9
pořadí20192020celkem
průměr45.430.337.9
medián392935
modus211821
počet závodů121224
průměrný odstup od vítěze %62,626,844,7
průměrné % poražených soupeřů15,140,027,5
počet jízd242448
lepší 1. jízda7
58,3%
8
66,7%
15
62,5%
čistých jízd3
12,5%
6
25,0%
9
18,8%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 79
22.06.19
pořadí29.26.8.8.8.31.
odstup %19,623,819,721,321,330,9
% poražených soupeřů47,252,830,022,222,221,1
pořadí20192020celkem
průměr15.721.018.3
medián8268
modus888
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %24,521,022,8
průměrné % poražených soupeřů21,843,332,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí29.26.31.
odstup %19,623,830,9
% poražených soupeřů47,252,821,1
pořadí20192020celkem
průměr31.027.528.7
medián312629
modus312626
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %30,921,724,7
průměrné % poražených soupeřů21,150,040,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí39.40.
odstup %25,022,8
% poražených soupeřů22,420,4
pořadí2020celkem
průměr39.539.5
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,923,9
průměrné % poražených soupeřů21,421,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí39.40.
odstup %25,022,8
% poražených soupeřů22,420,4
pořadí2020celkem
průměr39.539.5
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,923,9
průměrné % poražených soupeřů21,421,4