Stehno Maxmilián, 2010

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057124
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 54. 18/ZS 166.5733,0OČ/OM
20/0
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C2M sjezd
ČAPSKÁ Valerie
18. 3/ZS 149.4625,3OČ/OM
1/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 51. 16/ZS 172.4834,4OČ/OM
20/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C2M sjezd
ČAPSKÁ Valerie
    OČ/OM
0/0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 73.   3549.317.003,4ČP/OČ/OM
0/0/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 73.   3551.687.351,9ČP/OČ/OM
0/0/0
16.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 11. 3/ZS 16.0232,7
8
16.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZS 10.9825,5
14
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   192.2024,7
13
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 16. 3/ZS 191.9028,5OM
12
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 20. 5/ZS 228.0033,5OM
8
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 16. 3/ZS 197.2029,3OM
13
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 17. 3/ZS 188.4027,7OM
12
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 2/ZS 213.8027,7
15
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 18. 16/ZS 8.5722,3-
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 18. 2/ZS 33.9833,6
7
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 25. 3/ZS 28.9831,8
21
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 26. 3/ZS 31.9634,0
18
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 23. 2/ZS 40.9639,4
4
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 14. 3/ZS 117.1523,3
7
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 4/ZS 27.9028,3
29
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   153.0019,4
8
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 56. 23/ZS 321.9044,3OČ/OM
6/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 46. 14/ZS 266.2038,9OČ/OM
14/0
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 197.0226,0
11
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 76. 10/ZS 25.6047,5ČP/OČ/OM
0/1/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 81. 9/ZS 42.9379,2ČP/OČ/OM
0/3/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 52. 8/ZS 347.7840,9
3
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 9. 3/ZS 170.9721,4
12
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 71. 49/ZS 100.57117,1OM/OČ
0/8
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 52. 40/ZS 44.7046,4OM/OČ
0/27
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 25. 5/ZS 307.2029,5OM
16
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 27. 5/ZS 337.8033,9OM
16
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 25. 4/ZS 286.8028,7OM
15
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 26. 5/ZS 311.0031,2OM
14
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 44. 3/ZM 37.0832,8
16
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 89. 13/ZM 38.7236,8
37
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 56. 5/ZM 46.8442,6
10
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 93. 14/ZM 35.6734,0
39
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 5/ZM 13.4627,3OČ/OM
1/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 15/ZM 13.9732,2OČ/OM
5/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 111.   3555.768.039,2ČP/OČ/OM
0/0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 5/ZM 65.4521,3OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 13/ZM 83.2932,4OČ/OM
10/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 109.   3556.278.134,2ČP/OČ/OM
0/0/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 15. 1/ZM 34.6737,6
5
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
KULHÁNEK Adam
11. 1/ZS 47.5946,6
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 25. 1/ZM 33.1341,5
16
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom    
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
KULHÁNEK Adam
13. 2/ZS 122.48103,0
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 31. 1/ZM 32.9734,2
17
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 22. 6/ZM 13.5728,3-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 28. 11/ZM 14.5237,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 31. 13/ZM 37.2934,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 34. 15/ZM 38.4140,6-
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 13.   43.0051,8
4
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   21.0025,9
9
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 1/ZM 291.6037,1
1
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 2/ZM 269.0536,5
7
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 140. 27/ZM 60.8867,1
2
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SLEZÁK Adam
17. 2/DM 35.8532,0
2
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 139. 23/ZM 51.2950,4
11
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SLEZÁK Adam
19. 1/DM 50.7442,1
0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom    
0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom    
0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 1/PZ 595.0173,2
0
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
STOJÁNEK David
5. 1/ZM 290.0428,1
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 34. 1/PZ 54.3358,0
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom    
0
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
STOJÁNEK David
9.   439.9947,3
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Stehno MaxmiliánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxmiliánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxmiliánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxmiliánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxmiliánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.06.22 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.01.22 aktualizace z registru ČSK
Stehno MaxTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Stehno MaxTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.10.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6346|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 1/1 8
56.C2M
Čapská Valerie
2/2 1
52.K1M 5/7 82
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Čapská Valerie
2/2 0
34.K1M 5/8 45

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
252.C1M 2/2 11
366.K1M 5/6 103
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 5/9 52
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.K1M 5/8 61

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
192.C1M 4/4 31
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
336.K1M 4/4 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 3/3 5
93.K1M 5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Slezák Adam
2/2 2
399.K1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Stojánek Václav
2/2 0
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
K1M8179104

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1M252192--
K1M366336399483
C2M-10869-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M52-53--
C2M56---62
K1M527893124187

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023
K1M146

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C2M37--
K1M3437165
C1M--89
Fotky nenalezeny.
0|6346|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 1/1 8
56.C2M
Čapská Valerie
2/2 1
52.K1M 5/7 82
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Čapská Valerie
2/2 0
34.K1M 5/8 45

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
252.C1M 2/2 11
366.K1M 5/6 103
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
78.K1M 5/9 52
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.K1M 5/8 61

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
192.C1M 4/4 31
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
336.K1M 4/4 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 3/3 5
93.K1M 5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Slezák Adam
2/2 2
399.K1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Stojánek Václav
2/2 0
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
K1M8179104

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1M252192--
K1M366336399483
C2M-10869-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M52-53--
C2M56---62
K1M527893124187

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023
K1M146

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C2M37--
K1M3437165
C1M--89

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13 6 4 34 5 3 65
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody45.231.03423
K1M61.034.03413
C1M31.223.0156
C2M15.013.0114
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,023
K1M00,000,000,000,013
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,023
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody454029715,6
K1M262469623,1
C1M1254518,3
C2M71021500,0
Celkem454029715,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Stehno Maxmiliánsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
pořadí18.23.44.56.15.
odstup %33,639,432,842,637,6
% poražených soupeřů37,024,131,720,341,7
pořadí20222023celkem
průměr38.320.531.2
medián441823
modus151815
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %37,736,537,2
průměrné % poražených soupeřů31,230,631,0
počet jízd6410
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
10,0%

Kategorie C2M

Stehno Maxmiliánsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
pořadí11.13.17.19.
odstup %46,6103,032,042,1
% poražených soupeřů28,614,320,010,0
pořadí20212022celkem
průměr18.012.015.0
medián171113
modus171111
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %37,074,855,9
průměrné % poražených soupeřů15,021,518,2
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 80
24.06.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 95
12.07.20
pořadí25.26.34.71.52.89.93.25.31.140.139.34.
odstup %31,834,028,3117,146,436,834,041,534,267,150,458,0
% poražených soupeřů60,056,952,29,136,334,834,856,450,09,215,319,5
pořadí2020202120222023celkem
průměr34.0139.559.541.663.3
medián34139313434
modus34139252525
počet závodů124512
průměrný odstup od vítěze %58,058,836,651,548,3
průměrné % poražených soupeřů19,512,344,042,936,2
počet jízd2481024
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
40,0%
5
41,7%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
3
37,5%
2
20,0%
6
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 84
28.06.22
pořadí71.52.34.
odstup %117,146,440,6
% poražených soupeřů9,136,323,3
pořadí20222023celkem
průměr34.061.552.3
medián345252
modus345234
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %40,681,768,0
průměrné % poražených soupeřů23,322,722,9
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
pořadí54.51.
odstup %33,034,4
% poražených soupeřů38,440,5
pořadí2024celkem
průměr52.552.5
medián5151
modus5151
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,733,7
průměrné % poražených soupeřů39,539,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí54.51.56.46.
odstup %33,034,444,338,9
% poražených soupeřů38,440,519,133,8
pořadí20232024celkem
průměr51.052.551.8
medián465151
modus465146
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %41,633,737,7
průměrné % poražených soupeřů26,539,533,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Stehno Maxmiliánsj 52
16.05.24
sj 116
03.09.22
sj 58
19.05.22
pořadí11.15.13.
odstup %32,721,351,8
% poražených soupeřů60,026,347,8
pořadí20222024celkem
průměr14.011.013.0
medián131113
modus131111
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %36,532,735,3
průměrné % poražených soupeřů37,160,044,7

Kategorie C2M

Stehno Maxmiliánsj 73
09.06.24
sj 145
24.09.20
sj 80
25.06.20
pořadí18.5.9.
odstup %25,328,147,3
% poražených soupeřů22,720,0---
pořadí20202024celkem
průměr7.018.010.7
medián5189
modus5185
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %37,725,333,6
průměrné % poražených soupeřů10,022,714,2

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 52
16.05.24
sj 29
18.04.24
sj 10
04.04.24
sj 81
24.06.23
sj 79
22.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 116
03.09.22
sj 58
19.05.22
sj 29
14.04.22
sj 157
07.10.21
sj 146
08.10.20
pořadí54.51.10.7.6.14.7.56.46.7.52.9.34.6.14.9.18.
odstup %33,034,425,524,727,723,319,444,338,926,040,921,432,425,937,136,573,2
% poražených soupeřů38,440,569,078,682,138,162,519,133,873,91,971,436,579,238,157,95,6
pořadí20202021202220232024celkem
průměr18.09.018.027.325.623.5
medián18914141014
modus1896767
počet závodů1137517
průměrný odstup od vítěze %73,236,531,830,629,133,2
průměrné % poražených soupeřů5,657,951,343,061,748,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
pořadí54.51.20.16.17.16.56.46.25.27.25.26.34.
odstup %33,034,433,528,527,729,344,338,929,533,928,731,232,4
% poražených soupeřů38,440,532,146,444,848,319,133,845,543,542,940,536,5
pořadí202220232024celkem
průměr34.034.229.031.8
medián34261726
modus34251616
počet závodů16613
průměrný odstup od vítěze %32,434,431,132,7
průměrné % poražených soupeřů36,537,641,839,4

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí73.73.76.81.111.109.
odstup %7.003,47.351,947,579,28.039,28.134,2
% poražených soupeřů------9,63,60,92,7
pořadí202220232024celkem
průměr110.078.573.087.2
medián109767376
modus109767373
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %8.086,763,47.177,65.109,2
průměrné % poražených soupeřů1,86,60,02,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí73.18.76.81.111.109.
odstup %7.351,922,347,579,28.039,28.134,2
% poražených soupeřů---60,59,63,60,92,7
pořadí202220232024celkem
průměr110.058.373.078.0
medián109767376
modus109187318
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %8.086,749,77.351,93.945,7
průměrné % poražených soupeřů1,824,60,012,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
pořadí73.73.76.81.39.111.109.
odstup %7.003,47.351,947,579,232,28.039,28.134,2
% poražených soupeřů------9,63,630,90,92,7
pořadí202220232024celkem
průměr86.378.573.080.3
medián109767376
modus39767373
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %5.401,963,47.177,64.383,9
průměrné % poražených soupeřů11,56,60,06,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí111.109.
odstup %8.039,28.134,2
% poražených soupeřů0,92,7
pořadí2022celkem
průměr110.0110.0
medián109109
modus109109
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8.086,78.086,7
průměrné % poražených soupeřů1,81,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Stehno Maxmiliánsp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí16.22.
odstup %27,328,3
% poražených soupeřů25,051,2
pořadí2022celkem
průměr19.019.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,827,8
průměrné % poražených soupeřů38,138,1

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí73.73.76.81.39.111.109.28.
odstup %7.003,47.351,947,579,232,28.039,28.134,237,0
% poražených soupeřů------9,63,630,90,92,737,2
pořadí202220232024celkem
průměr71.878.573.073.8
medián39767373
modus28767373
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %4.060,763,47.177,63.840,6
průměrné % poražených soupeřů17,96,60,010,6

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Stehno Maxmiliánsp 53
18.05.24
sp 85
29.06.22
pořadí73.28.
odstup %7.351,937,0
% poražených soupeřů---37,2
pořadí20222024celkem
průměr28.073.050.5
medián287328
modus287328
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %37,07.351,93.694,4
průměrné % poražených soupeřů37,20,018,6