Dopitová Daniela, 2002

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1W 28. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 210.40 4 4.00 999 214.4094.40/78,70
K1W 30. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 142.80 0 146.50 6 142.8029.50/26,017
C2X 13. 2/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
187.60 18 4.00 999 205.6058.70/40,00
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1W 28. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 230.40 4 241.30 2 234.40103.70/79,30
K1W 34. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 157.50 2 161.30 4 159.5034.30/27,413
C2X 14. 2/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
219.70 8 4.00 999 227.7064.20/39,30
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1W 19. 7/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:50,46 - 00:50,468.75/21,0-
C2W 1. 1/DSDOPITOVÁ Daniela
RETKOVÁ Marie
2002
2003
Olomouc
Olomouc
00:52,30 - 01:28,75 - 00:52,30 -
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1W 44. 6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 01:21,31 - 00:00,00 - 06:41,003953.25/8.279,10/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1W 44. 6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 01:27,34 - 01:14,07 - 01:14,0724.56/49,61/0/3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 17. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 14:50,89146.68/19,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 15. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 14:37,43131.94/17,70/31
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1W 16. 1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 122.90 4 156.40 58 126.9028.10/28,417
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1W 26. 1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 162.40 54 145.10 4 149.1046.70/45,67
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1W 36. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 16:39,00 - 01:51,56 - 01:51,5648.06/75,71/0/2
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 32. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:23,7319.30/30,05/0/4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 7. 2/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 00:50,30 - 00:51,50 - 00:50,304.00/8,614
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 16. 1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 139.80 8 140.60 4 144.6033.90/30,68
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1W 18. 1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 132.20 4 127.10 4 131.1019.60/17,611
C2X 9. 1/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
186.00 56 4.00 999 242.0094.10/63,60
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1W 23. 1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 133.60 8 134.40 6 140.4032.60/30,26
C2X 9. 1/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
177.00 62 188.50 12 200.5036.50/22,30
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 40. 8/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 23:09,17354.30/34,20/0/1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 38. 8/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 23:27,56392.17/38,60/0/1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 10. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 16:43,80145.30/16,917
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 11. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 19:37,40184.10/18,521
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 11. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 16:45,70163.30/19,413
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 13. 3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 19:29,00187.50/19,112
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 15. 4/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 16:47,00199.30/24,74
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 20. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 19:20,60229.30/24,65
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 20. 5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 20:31,50271.40/28,36
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 20. 6/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 17:13,90221.20/27,25
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 26. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 211.50 6 180.00 2 182.0092.80/104,00
K1W 35. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 111.90 0 115.50 2 111.9026.80/31,58
C2X 17. 5/DMDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
134.70 10 135.80 4 139.8040.30/40,50
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 26. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 226.50 4 190.90 0 190.9098.70/107,00
K1W 38. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 121.60 4 122.40 0 122.4035.30/40,55
C2X 19. 5/DMDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
146.00 4 141.10 6 147.1046.80/46,70
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W    DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - DNS 0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 34. 12/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 17:48,22285.02/36,46
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1W 21. 3/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc 179.70 12 149.90 12 161.9041.80/34,88
13.05.2018 Slalom v Ostravě
K1W 27. 2/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 160.50 10 162.50 12 170.5055.70/48,50
12.05.2018 Slalom v Ostravě
K1W 21. 2/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 165.00 8 131.70 4 135.7029.90/28,37
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1W 20. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 144.40 6 145.80 10 150.4042.00/38,71
C2X 11. 5/DMDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
1.00 999 186.20 16 202.2072.50/55,90
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1W 30. 3/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 162.40 6 159.60 6 165.6042.70/34,70
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 18. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 18:37,90224.80/25,27
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 27. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 25:14,30484.20/47,00
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 19. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 18:52,20241.10/27,16
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 19. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 22:05,90287.60/27,78
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 14. 3/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 11:56,10142.40/24,86
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 16. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 15:53,60215.90/29,35
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 16. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 11:40,70137.20/24,30
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 21. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc - - - - 16:22,80252.00/34,51
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 37. 8/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 165.80 4 158.20 6 164.2058.40/55,20
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 37. 8/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 149.00 10 154.00 6 159.0056.70/55,40
C2X 8. 2/DMKELNAR Matěj
DOPITOVÁ Daniela
2004
2002
Olomouc
Olomouc
179.00 14 142.40 10 152.4034.30/29,01
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W    DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:04,53 - 00:00,00 - DNF 1
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1W 20. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 1.00 999 193.62 8 201.62113.06/127,70
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1W 7. 2/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:06,07 - 01:03,83 - 01:03,8311.77/22,63
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1W 20. 5/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 180.13 12 149.95 8 157.9568.31/76,20
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 39. 9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc - - - - 12:57,88223.15/40,20/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 42. 9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc - - - - 23:44,36434.83/43,90/1/0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 10. 1/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 01:03,40 - 59:59,99 - 01:03,4017.70/38,70
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 19. 4/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 242.40 10 191.70 8 199.7099.40/99,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dopitová DanielaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dopitová DanielaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Dopitová DanielaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dopitová DanielaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.04.17 inserted RVP
0|5882|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2X
Syslo Jiří
4/4 0
34.K1W 5/7 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1W 5/6 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1W 5/16 96

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2X
Syslo Jiří
3/3 0
47.K1W 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.K1W 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1W 5/8 32

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2X
Kelnar Matěj
1/1 1
 K1W 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
72.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 5/5 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192017
K1W4460

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
K1W525972

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1W4344-
C2X293225
K1W344771

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1W252955

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 4 8 31   1 63
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Dopitová Danielasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí28.28.26.26.
odstup %78,779,3104,0107,0
% poražených soupeřů---------3,8
pořadí20182019celkem
průměr26.028.027.0
medián262826
modus262826
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %105,579,092,3
průměrné % poražených soupeřů1,90,01,0
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Kategorie C2X

Dopitová Danielasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 145
30.09.17
pořadí13.14.9.9.17.19.11.8.
odstup %40,039,363,622,340,546,755,929,0
% poražených soupeřů7,77,111,111,111,15,3---22,2
pořadí201720182019celkem
průměr8.015.711.312.5
medián817911
modus81199
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %29,047,741,342,2
průměrné % poražených soupeřů22,25,59,39,5
počet jízd25512
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Dopitová Danielasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí30.34.16.26.16.18.23.35.38.21.27.21.20.30.37.37.20.20.19.
odstup %26,027,428,445,630,617,630,231,540,534,848,528,338,734,755,255,4127,776,299,1
% poražených soupeřů40,831,351,619,434,839,321,422,715,935,510,333,313,614,72,72,75,05,05,3
pořadí201720182019celkem
průměr26.627.423.325.7
medián20272323
modus20211620
počet závodů57719
průměrný odstup od vítěze %82,736,729,446,1
průměrné % poražených soupeřů4,120,934,121,3
počet jízd9141437
lepší 1. jízda1
20,0%
3
42,9%
3
42,9%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
1
7,1%
3
8,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Dopitová Danielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí40.38.39.42.
odstup %34,238,640,243,9
% poražených soupeřů---5,17,310,9
pořadí20172019celkem
průměr40.539.039.8
medián393839
modus393838
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,136,439,3
průměrné % poražených soupeřů9,12,65,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Dopitová Danielasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 78
16.06.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.40.38.34.39.42.
odstup %17,734,238,636,440,243,9
% poražených soupeřů63,2---5,121,47,310,9
pořadí201720182019celkem
průměr40.534.031.034.7
medián39343838
modus39341515
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %42,136,430,235,2
průměrné % poražených soupeřů9,121,422,818,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Dopitová Danielasl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.40.38.10.11.11.13.15.20.20.20.27.18.19.19.14.16.16.21.39.42.
odstup %17,734,238,616,918,519,419,124,724,627,228,347,025,227,727,124,829,324,334,540,243,9
% poražených soupeřů63,2---5,159,158,354,547,826,324,024,026,9---29,235,728,031,625,028,64,87,310,9
pořadí201720182019celkem
průměr40.518.819.421.1
medián39181519
modus39162020
počet závodů281121
průměrný odstup od vítěze %42,130,024,528,3
průměrné % poražených soupeřů9,122,935,428,1

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Dopitová Danielasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí44.44.36.32.
odstup %8.279,149,675,730,0
% poražených soupeřů17,317,3---16,2
pořadí2019celkem
průměr39.039.0
medián3636
modus4444
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.108,62.108,6
průměrné % poražených soupeřů12,712,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Dopitová Danielasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
pořadí19.36.
odstup %21,075,7
% poražených soupeřů41,9---
pořadí2019celkem
průměr27.527.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,348,3
průměrné % poražených soupeřů21,021,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Dopitová Danielasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí44.44.36.32.
odstup %8.279,149,675,730,0
% poražených soupeřů17,317,3---16,2
pořadí2019celkem
průměr39.039.0
medián3636
modus4444
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.108,62.108,6
průměrné % poražených soupeřů12,712,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Dopitová Danielasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 87
24.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí44.44.36.32.7.7.10.
odstup %8.279,149,675,730,08,622,638,7
% poražených soupeřů17,317,3---16,260,040,010,0
pořadí20172019celkem
průměr8.532.625.7
medián73632
modus7447
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %30,71.688,61.214,9
průměrné % poražených soupeřů25,022,223,0