Slalom: Oblastní žebříček Morava 2024

kategorie C1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Hošek Ondřej 1995 103020 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 70
2.Valenta Josef 2010 119238 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 66
3.Vladař Marek 1981 184002 Regent Team 2/2 58
4.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 2/2 54
5.Kupka Lukáš 2007 118026 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 49
6.Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 42
7.Raděj Tomáš 2002 188001 3+ Raft team H2O Jeseník 2/2 41
8.Král Samuel 2010 119232 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
9.Svrčina David 2007 129001 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 32
10.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 31
11.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 2/2 29
12.Bednárek Jan 1983 135001 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 25
13.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 22
Sekanina Matěj 2008 128018 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 22
15.Raděj Alexandr 2006 188012 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 21
16.Pátek Vítězslav 2003 135046 3+ Vodní sporty Zábřeh 2/2 19
17.Kafka Martin 2010 119239 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 17
18.Kratochvíl Devi 2011 009164 3+ Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 14
19.Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 10
Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 10
Kuliha Jan 2011 121053 3 KK Opava 2/2 10
22.Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
23.Marek Filip 2013 129029 TJ Šumperk z.s. 2/2 4
24.Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2/2 1
Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 1
26.Kratochvíl Mika 2013 119270 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 0
Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Hasala Matyáš 2008 118058 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Malý Pavel 1954 135045 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0

kategorie C1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Minárová Aneta 2001 120009 VK Tzunami Ostrava 2/2 25
2.Srpová Stela 2006 120003 3+ Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 22
Berylová Karolína 2011 119235 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 22
4.Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 17
5.Kašparů Emma 2011 119246 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 16
6.Minárová Natálie 2001 118036 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 15
7.Michajlovičová Sára 2009 118013 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 12
8.Lovecká Nela 2011 133016 3 SK Veselí nad Moravou 2/2 11
Michajlovičová Ester 2012 118004 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 11
10.Píšalová Karolína 2009 121070 3 KK Opava 2/2 9
11.Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 5
12.Hanušová Johanka 2010 119267 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 2
Gabrlíková Eliška 2011 106099 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
14.Foltysová Lily Anne 2011 121074 KK Opava 2/2 0
Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kutá Lucie 2011 106100 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Hlocká Alexandra 2012 129025 TJ Šumperk z.s. 1/1 0
Šimková Vanesa 2012 129015 TJ Šumperk z.s. 1/1 0

kategorie K1M

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Antl Tomáš 2008 121001 2 KK Opava 2/2 196
2.Kubita Tomáš 2008 121016 2 KK Opava 2/2 188
Hošek Ondřej 1995 103020 2 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 188
4.Dragon Jakub 2007 121031 2 KK Opava 2/2 180
5.Kratochvíl Jakub 2009 119175 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 168
6.Baar Dominik 2007 121061 2 KK Opava 2/2 156
7.Balarin Evžen 2008 121044 2 KK Opava 2/2 148
8.Rousek David 2010 121057 2 KK Opava 2/2 132
Pátek Vítězslav 2003 135046 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 132
10.Stropek Tobiáš 2007 121007 2 KK Opava 2/2 128
11.Valenta Josef 2010 119238 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 116
12.Sekanina Matěj 2008 128018 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 108
13.Raděj Tomáš 2002 188001 2 Raft team H2O Jeseník 2/2 96
14.Kratochvíl Jan 1978 077017 2 Kotva Bráník 2/2 88
15.Vavrla Adam 2000 118002 VK Tzunami Ostrava 2/2 84
16.Bednárek Jan 1983 135001 2 Vodní sporty Zábřeh 2/2 80
17.Kovář Filip 2006 121017 2 KK Opava 2/2 76
18.Kratochvíl Devi 2011 009164 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 72
Klír Oto 1981 009083 2 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 72
20.Kuziuk Oleksii 2008 129027 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 52
21.Botek Dominik 2011 119252 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 48
22.Šamánek Filip 2010 103003 3+ Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 46
23.Kuliha Jan 2011 121053 3+ KK Opava 2/2 45
Chytil Lumír 2006 129042 2 TJ Šumperk z.s. 2/2 45
25.Rouča Jaroslav 1970 129034 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 37
26.Král Samuel 2010 119232 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
Kafka Martin 2010 119239 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 36
28.Basaraba Albert 2012 119251 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 34
29.Svrčina David 2007 129001 3+ TJ Šumperk z.s. 2/2 31
30.Kupka Petr 1981 118053 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 30
31.Šišpera Tomáš 2008 133041 3+ SK Veselí nad Moravou 1/1 26
Klír Vojtěch 2010 009005 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 26
33.Čermák Vojtěch 2010 119253 3 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 25
34.Kovář Michal 2009 121022 3+ KK Opava 2/2 23
35.Raděj Alexandr 2006 188012 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 21
36.Rutar Martin 2003 128014 3+ Vodní sporty Desná 2/2 18
Vyroubal Adam 2006 188014 Raft team H2O Jeseník 2/2 18
Tobiáš Matěj 2012 103046 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 18
39.Kubita Lukáš 2013 121064 KK Opava 2/2 16
40.Walter David 2001 129013 3 TJ Šumperk z.s. 1/1 15
Kupka Lukáš 2007 118026 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 15
42.Gross Benedikt 2005 103006 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 13
43.Blažek Antonín 2013 106102 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 11
44.Marek Filip 2013 129029 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 9
45.Kratochvíl Mika 2013 119270 3 Univerzitní sportovní klub Praha 2/2 6
46.Bartoš Jonáš 2012 118062 VK Tzunami Ostrava 2/2 4
47.Vogl David 2011 103050 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
Machain Jiří 2012 562135 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 1
49.Šišma Matěj 2013 106043 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Tobiáš Pavel 1983 103054 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kylar Jan 2013 129030 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Kos Ondřej 2011 106115 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Michalčák Ondřej 2012 135008 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Polák Oliver 2009 103053 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Hasala Matyáš 2008 118058 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Baar Patrik 2007 121015 2 KK Opava 2/2 0

kategorie K1W

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Minárová Natálie 2001 118036 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 94
2.Michajlovičová Sára 2009 118013 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 90
3.Berylová Karolína 2011 119235 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 70
Lovecká Nela 2011 133016 2 SK Veselí nad Moravou 2/2 70
5.Srpová Stela 2006 120003 2 Vodní sporty Ostrava, z.s. 2/2 66
6.Rutarová Kateřina 2005 128015 2 Vodní sporty Desná 2/2 58
7.Kašparů Emma 2011 119246 2 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 54
8.Kempná Andrea 2006 118029 2 VK Tzunami Ostrava 2/2 50
9.Michajlovičová Ester 2012 118004 3+ VK Tzunami Ostrava 2/2 41
10.Píšalová Karolína 2009 121070 3+ KK Opava 2/2 32
11.Hlocká Alexandra 2012 129025 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 28
12.Šamánková Klára 2013 103002 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 27
13.Minárová Aneta 2001 120009 VK Tzunami Ostrava 2/2 26
14.Hanušová Johanka 2010 119267 3+ SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 25
15.Danišová Terézie 2001 188016 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 24
16.Foltysová Lily Anne 2011 121074 3 KK Opava 2/2 21
17.Ručková Adéla 2004 188009 3 Raft team H2O Jeseník 2/2 16
Gabrlíková Eliška 2011 106099 3+ TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 16
Šimková Vanesa 2012 129015 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 16
20.Čermáková Anežka 2013 119254 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 12
21.Macháčková Nikol 2013 106008 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 9
22.Kubíčková Nikola 2012 103040 3 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 8
23.Křížkovská Michaela 1999 118015 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 6
24.Göbelová Ema 2010 129008 3 TJ Šumperk z.s. 2/2 3
25.Kutá Lucie 2011 106100 3 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 2
Klimešová Kristýna 2009 103016 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 2
27.Voglová Ada 2013 103001 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Kašpárková Emily 2010 121084 KK Opava 2/2 0
Arnošová Julie 2007 106106 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Očenášková Kateřina 2013 106076 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Legerská Thea 2012 118011 VK Tzunami Ostrava 2/2 0
Kršková Anna 2013 106068 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Škopová Sofie 2012 106066 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šotolová Radka Abigail 2012 106038 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Šefčíková Zuzana 2008 118010 3 VK Tzunami Ostrava 2/2 0

kategorie PWC

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Černý Maxmilian 2014 119030 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kučerová Simona 2014 119260 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kašparů Julie 2014 119029 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Knebelová Klaudie 2014 119258 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Velešík Antonín 2014 119248 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0

kategorie PWK

por.jménonar.regvtoddílzávodůbody
1.Slovák Jakub 2014 119244 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Černý Maxmilian 2014 119030 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Kučerová Simona 2014 119260 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Velešík Antonín 2014 119248 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Novotný Richard 2014 106103 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kašparů Julie 2014 119029 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Knebelová Klaudie 2014 119258 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Basaraba Eduard 2016 119056 SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 2/2 0
Klírová Markéta 2014 090042 Wild Water Canoe Club FROL 2/2 0
Bednárek Adam 2018 135003 Vodní sporty Zábřeh 2/2 0
Luskač Matyáš 2016 129024 TJ Šumperk z.s. 2/2 0
Vlčková Klára 2015 106046 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kubíček David 2014 103056 Kanoe Klub Spoj Brno 2/2 0
Škopová Klaudie 2015 106067 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Kutý Lukáš 2014 106110 TJ Vodní Sporty Litovel 2/2 0
Typ závodu