Kökörčin Matěj, 2003

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1M 31. 10/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 146.50 2 141.70 6 147.7041.10/38,610
K1M 19. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 116.10 0 113.00 0 113.0015.80/16,3125
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1M 36. 11/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 166.50 6 165.00 12 172.5052.40/43,66
K1M 20. 10/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 122.70 0 123.90 54 122.7021.00/20,6138
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 79. 23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 135.03 2 117.28 0 117.2832.72/38,70
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 82. 23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 119.21 2 112.73 54 121.2133.18/37,70
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 35. 18/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 00:00,00 - 00:48,18 - 00:48,1810.23/27,0-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 48. 23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 132.32 2 121.36 6 127.3641.15/47,7-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M    KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - DNS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 32. 16/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - 14:18,37190.93/28,60/19
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
K1M 85.  KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 147.04 4 136.38 6 142.3846.75/48,90
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
K1M 101. 31/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 142.10 104 132.46 158 246.10157.09/176,50
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1M 9. 3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 134.00 8 1.00 999 142.0027.30/23,86
K1M 13. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 99.10 4 101.90 4 103.1015.90/18,261
C2X 3. 2/DMKÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Veronika
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
163.40 12 163.20 4 167.2026.20/18,62
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1M 9. 3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 156.60 2 139.80 0 139.8025.60/22,48
K1M 12. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 109.60 10 104.02 2 106.0215.02/16,563
C2X 6. 2/DMKÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Veronika
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
175.10 6 182.50 4 181.1045.30/33,40
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 94. 28/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 138.97 52 172.03 52 190.9792.69/94,30
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 72. 19/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 140.24 0 140.13 2 140.2444.05/45,80
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1M 10. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 136.00 0 134.50 2 136.0016.20/13,512
K1M 9. 5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 106.60 4 100.50 2 102.505.10/5,255
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
C1M 13. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 142.40 6 135.90 6 141.9023.80/20,29
K1M 9. 5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 109.70 2 101.80 2 103.8012.60/13,854
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 10. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 112.80 4 109.80 0 109.8016.20/17,350
C1M 12. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 137.90 6 137.60 8 143.9037.60/35,43
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 10. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná 116.10 0 113.90 4 116.1017.10/17,351
C1M 11. 3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 148.60 8 147.00 0 147.0031.90/27,74
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 19. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - 15:53,50190.20/24,921
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 19. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - 18:40,00235.20/26,617
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 19. 5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - 18:05,10208.80/23,830
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 19. 5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná - - - - 15:32,30178.50/23,730
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 21. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 15:35,10183.70/24,434
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 24. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 18:01,40218.10/25,334
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 27. 8/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 16:09,10213.90/28,330
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 32. 10/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 19:03,70254.50/28,623
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 33. 12/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 90.90 0 93.40 2 90.9018.00/24,761
C2X 13. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
123.90 4 122.20 2 124.2024.70/24,84
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 34. 11/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 103.00 8 95.30 0 95.3021.90/29,869
C2X 15. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj
JURAJDOVÁ Simona
2003
2007
3 VS Desná
VS Desná
139.40 2 131.20 6 137.2036.90/36,84
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 99. 26/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 135.72 12 107.27 56 147.7279.12/115,30
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 104. 29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 143.07 10 129.46 10 139.4665.17/87,70
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 69. 29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 165.97 8 131.39 4 135.3944.40/48,8-
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 111. 29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 175.86 4 181.38 6 179.8685.98/91,60
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 101. 26/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 178.27 56 241.84 16 234.27145.78/164,70
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M 18. 4/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 122.40 8 130.40 8 130.4035.80/37,835
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M 13. 3/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 134.20 2 133.50 2 135.5037.50/38,342
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 125. 34/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 165.03 56 175.13 8 183.1397.26/113,30
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 126. 33/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 183.85 18 173.91 20 193.91107.50/124,40
13.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 29. 8/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 129.70 4 116.80 54 133.7030.10/29,117
12.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 16. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 124.10 2 113.30 2 115.3019.20/20,028
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 41. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 126.00 4 123.90 8 130.0033.00/34,020
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 31. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 131.20 8 125.60 4 129.6033.90/35,426
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 30. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 18:18,90302.90/38,110
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 34. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 21:18,80349.10/37,57
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 29. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 18:37,60316.20/39,59
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 33. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 22:08,80388.20/41,37
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 19. 5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 11:28,30182.40/36,112
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 28. 6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 15:17,60265.20/40,69
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 30. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 11:30,20193.80/39,00
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 31. 7/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 15:23,30276.80/42,86
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 14. 5/ZSSTRNAD Ondřej
KÖKÖRČIN Matěj
2004
2003
3 VS Desná
VS Desná
172.30 12 166.00 16 182.0053.70/41,91
K1M 61. 17/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 135.60 8 129.10 4 133.1041.80/45,816
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C2M 12. 5/ZSSTRNAD Ondřej
KÖKÖRČIN Matěj
2004
2003
3 VS Desná
VS Desná
153.60 8 190.60 2 161.6039.00/31,83
K1M 56. 16/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 125.20 4 122.90 2 124.9032.80/35,622
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 81. 48/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná 153.41 56 179.53 18 197.5395.79/94,2-
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M    KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 29. 10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 104.25 0 105.32 4 109.3241.05/60,115
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 14. 5/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 01:00,90 - 00:58,63 - 00:58,6314.82/33,811
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 31. 11/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 123.59 4 109.12 4 113.1240.88/56,614
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 53. 19/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 12:17,52228.29/44,812/0/11
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 60. 18/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná - - - - 22:11,34398.56/42,712/0/11
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 57. 38/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 132.54 0 121.53 4 125.5329.27/30,440
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 75. 45/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 177.45 6 152.11 6 158.1141.77/35,922
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 18. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 00:40,44 - 00:39,46 - 00:39,468.25/26,420
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 7. 3/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
253.40 204 217.40 60 277.40122.10/78,61
K1M 29. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 151.00 2 145.80 10 153.0051.00/50,06
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C2M 6. 4/ZSKÖKÖRČIN Matěj
STRNAD Ondřej
2003
2004
3 VS Desná
VS Desná
239.00 66 210.70 18 228.7080.50/54,31
K1M 24. 12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 165.00 2 136.20 2 138.2044.80/48,012
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 31. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 163.20 8 145.80 8 153.8063.00/69,45
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 30. 12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 141.70 10 135.00 6 141.0058.60/71,16
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 20. 6/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 22:29,00390.60/40,810
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 25. 10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 19:21,30360.20/45,06
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 25. 9/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 21:53,90388.20/41,99
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 27. 10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 18:38,10335.40/42,98
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 66. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 150.40 0 140.80 2 142.8046.70/48,617
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 75. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 161.30 8 152.80 6 158.8051.30/47,714
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 68. 39/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 168.45 20 177.50 164 188.4596.12/104,1-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 24. 6/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 138.50 0 131.80 0 131.8033.60/34,210
C1M 22. 7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 184.50 0 192.90 4 184.5073.50/66,20
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 35. 8/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 147.80 4 150.80 2 151.8041.40/37,51
C1M 19. 7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 186.20 2 186.30 2 188.2070.00/59,20
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 42. 7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 116.40 4 125.80 6 120.4042.60/54,89
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 51. 7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná 131.11 0 142.00 0 131.1148.91/59,56
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 44. 14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 12:56,38231.29/42,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 44. 13/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 22:41,92434.48/46,8-
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 60. 35/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 192.85 104 171.09 8 179.0982.85/86,16
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 57. 37/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 145.31 2 128.06 2 130.0649.26/61,09
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1M 30. 9/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 201.10 14 172.80 10 182.8085.70/88,35
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1M 27. 8/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 284.90 16 200.00 16 216.00121.30/128,18
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 44. 15/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 135.90 10 137.80 10 145.9052.50/56,20
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 36. 12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 133.10 6 136.90 2 138.9046.70/50,73
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 30. 10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 24:20,80529.50/56,90
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 30. 10/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 20:47,70455.50/57,50
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 37. 12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 24:15,40522.80/56,10
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 37. 12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná - - - - 21:03,80459.40/57,10
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 76. 14/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 147.60 4 147.10 0 147.1052.00/54,71
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 83. 15/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 155.40 0 161.20 0 155.4057.10/58,10
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 79. 35/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 202.84 118 1.00 999 320.84223.22/228,7-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 33. 11/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 146.19 0 136.21 2 138.2159.82/76,30
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 34. 11/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 142.80 12 224.65 8 154.8079.24/104,90
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 41. 13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 173.40 10 213.60 12 183.4080.40/78,10
C2M 15. 4/ZMKÖKÖRČIN Matěj
RUTAR Martin
2003
2003
VS Desná
VS Desná
232.30 8 226.10 18 240.30107.90/81,50
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 45. 13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 180.70 6 168.30 2 170.3066.10/63,4-
C2M 15. 4/ZMKÖKÖRČIN Matěj
RUTAR Martin
2003
2003
VS Desná
VS Desná
201.20 56 216.70 20 236.70102.50/76,4-
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
K1M 40. 13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 179.40 6 200.30 6 185.4094.40/103,70
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
K1M 39. 13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 218.00 12 178.70 54 230.00133.00/137,10
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.15 inserted RVP
0|5387|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/8 45
26.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 2
18.K1M 5/8 442
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/9 158

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Jurajdová Simona
2/2 8
34.K1M 5/8 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/8 47

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Strnad Ondřej
4/4 6
77.K1M 5/10 115
Sjezd: Žebříček Český Pohár
67.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 5/9 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
97.K1M 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rutar Martin
1/1 0
108.K1M 5/7 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M67

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20192018
K1M7777

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017
K1M153198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015
C1M33--78-
C2X2621---
K1M18347797108
C2M--28-46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016
K1M34465569

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
63 10 10 32     115
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí48.69.81.68.79.
odstup % *)47,748,894,2104,1228,7
% poražených soupeřů *)50,038,221,620,213,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr79.068.081.069.048.069.0
medián796881694869
modus796881694848
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)228,7104,194,248,847,7104,7
průměrné % poražených soupeřů *)13,320,221,638,250,028,7
počet jízd122229
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí79.82.85.101.94.72.99.104.111.101.125.126.
odstup %38,737,748,9176,594,345,8115,387,791,6164,7113,3124,4
% poražených soupeřů38,134,114,3---2,126,818,315,611,320,66,17,4
pořadí20182019celkem
průměr111.085.598.3
medián1048299
modus9972101
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %116,273,694,9
průměrné % poražených soupeřů13,219,216,2
počet jízd121224
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
8,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kökörčin Matějsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí31.36.9.9.10.13.12.11.22.19.
odstup %38,643,623,822,413,520,235,427,766,259,2
% poražených soupeřů26,816,746,750,060,950,035,341,2------
pořadí20162019celkem
průměr20.516.417.2
medián191112
modus1999
počet závodů2810
průměrný odstup od vítěze %62,728,135,1
průměrné % poražených soupeřů0,041,032,8
počet jízd41519
lepší 1. jízda2
100,0%
4
50,0%
6
60,0%
čistých jízd1
25,0%
3
20,0%
4
21,1%

Kategorie C2M

Kökörčin Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 82
05.07.15
pořadí14.12.7.6.15.
odstup %41,931,878,654,381,5
% poražených soupeřů18,831,3------6,7
pořadí20152017celkem
průměr15.09.810.8
medián15712
modus1566
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %81,551,757,6
průměrné % poražených soupeřů6,712,511,4
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kökörčin Matějsl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí3.6.13.15.
odstup %18,633,424,836,8
% poražených soupeřů50,0---33,326,3
pořadí20182019celkem
průměr14.04.59.3
medián1336
modus1333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %30,826,028,4
průměrné % poražených soupeřů29,825,027,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí19.20.13.12.9.9.10.10.33.34.18.13.29.16.41.31.61.56.29.31.57.75.29.24.31.30.66.75.24.35.42.51.60.57.30.27.44.36.76.83.33.34.41.40.39.
odstup %16,320,618,216,55,213,817,317,324,729,837,838,329,120,034,035,445,835,660,156,630,435,950,048,069,471,148,647,734,237,554,859,586,161,088,3128,156,250,754,758,176,3104,978,1103,7137,1
% poražených soupeřů81,181,682,484,386,486,083,984,268,670,371,280,047,270,045,955,226,833,737,833,347,230,234,947,726,831,030,924,537,810,525,520,623,427,321,627,84,422,210,79,95,9---2,47,17,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr49.445.642.326.912.836.3
medián404231291033
modus33242913929
počet závodů712108845
průměrný odstup od vítěze %87,662,750,331,115,749,8
průměrné % poražených soupeřů6,223,034,963,683,741,1
počet jízd142420161690
lepší 1. jízda5
71,4%
4
33,3%
2
20,0%
4
50,0%
3
37,5%
18
40,0%
čistých jízd4
28,6%
5
20,8%
2
10,0%
2
12,5%
5
31,3%
18
20,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí53.60.
odstup %44,842,7
% poražených soupeřů30,728,9
pořadí2017celkem
průměr56.556.5
medián5353
modus5353
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,843,8
průměrné % poražených soupeřů29,829,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí44.44.
odstup %42,446,8
% poražených soupeřů27,128,3
pořadí2016celkem
průměr44.044.0
medián4444
modus4444
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,644,6
průměrné % poražených soupeřů27,727,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí32.53.60.
odstup %28,644,842,7
% poražených soupeřů65,630,728,9
pořadí20172019celkem
průměr56.532.048.3
medián533253
modus533232
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %43,828,638,7
průměrné % poražených soupeřů29,865,641,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí32.19.19.19.19.21.24.27.32.34.30.33.29.19.28.30.31.53.60.25.20.25.27.30.30.37.37.
odstup %28,624,926,623,723,824,425,328,328,637,538,141,339,536,140,639,042,844,842,745,040,841,942,957,556,957,156,1
% poražených soupeřů65,652,651,456,156,160,056,655,247,528,334,127,331,741,928,925,623,130,728,933,344,140,036,63,33,32,72,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr33.535.029.323.629.3
medián3025302129
modus3025301919
počet závodů468927
průměrný odstup od vítěze %56,943,039,426,038,3
průměrné % poražených soupeřů3,035,630,155,735,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí14.18.
odstup %33,826,4
% poražených soupeřů48,070,2
pořadí2017celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,130,1
průměrné % poražených soupeřů59,159,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále