Kökörčin Matěj, 2003

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 97. 18/DS 33.1537,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 91. 19/DS 36.1339,6
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 81. 17/DS 33.5944,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 65. 16/DS 22.5329,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 48. 15/DS 161.5324,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 57. 18/DS 176.0626,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44. 14/DS 19.5044,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 62. 16/DS 18.2841,8
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 18. 8/DS 23.6025,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 31. 10/DM 41.1038,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 19. 6/DM 15.8016,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 36. 11/DM 52.4043,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 20. 10/DM 21.0020,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 79. 23/DM 32.7238,7
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 82. 23/DM 33.1837,7
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 35. 18/DM 10.2327,0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 48. 23/DM 41.1547,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 32. 16/DM 190.9328,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 85.   46.7548,9
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 101. 31/DM 157.09176,5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 9. 3/DM 27.3023,8
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 13. 6/DM 15.9018,2
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
3. 2/DM 26.2018,6
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 9. 3/DM 25.6022,4
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 12. 6/DM 15.0216,5
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/DM 45.3033,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 94. 28/DM 92.6994,3
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 72. 19/DM 44.0545,8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 10. 6/DM 16.2013,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 9. 5/DM 5.105,2
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 13. 6/DM 23.8020,2
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 9. 5/DM 12.6013,8
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 10. 4/DM 16.2017,3
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/DM 37.6035,4
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 10. 4/DM 17.1017,3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 3/DM 31.9027,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 6/DM 190.2024,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 7/DM 235.2026,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 5/DM 208.8023,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 5/DM 178.5023,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 7/DM 183.7024,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 7/DM 218.1025,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 8/DM 213.9028,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 10/DM 254.5028,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 33. 12/DM 18.0024,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
13. 4/DM 24.7024,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 34. 11/DM 21.9029,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
15. 4/DM 36.9036,8
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 99. 26/DM 79.12115,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 104. 29/DM 65.1787,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 69. 29/DM 44.4048,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 111. 29/DM 85.9891,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 101. 26/DM 145.78164,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 18. 4/DM 35.8037,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 13. 3/DM 37.5038,3
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 125. 34/DM 97.26113,3
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 126. 33/DM 107.50124,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 29. 8/DM 30.1029,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 16. 6/DM 19.2020,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 41. 7/DM 33.0034,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 31. 6/DM 33.9035,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 6/DM 302.9038,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 34. 6/DM 349.1037,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 6/DM 316.2039,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 33. 7/DM 388.2041,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 5/DM 182.4036,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 6/DM 265.2040,6
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 7/DM 193.8039,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 7/DM 276.8042,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STRNAD Ondřej
14. 5/ZS 53.7041,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 61. 17/ZS 41.8045,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STRNAD Ondřej
12. 5/ZS 39.0031,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 56. 16/ZS 32.8035,6
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 81. 48/ZS 95.7994,2
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 29. 10/ZS 41.0560,1
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 14. 5/ZS 14.8233,8
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 31. 11/ZS 40.8856,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 53. 19/ZS 228.2944,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 60. 18/ZS 398.5642,7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 57. 38/ZS 29.2730,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 75. 45/ZS 41.7735,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 18. 14/ZS 8.2526,4
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
STRNAD Ondřej
7. 3/ZS 122.1078,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 29. 14/ZS 51.0050,0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
STRNAD Ondřej
6. 4/ZS 80.5054,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 24. 12/ZS 44.8048,0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 14/ZS 63.0069,4
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 30. 12/ZS 58.6071,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 20. 6/ZS 390.6040,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 25. 10/ZS 360.2045,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 25. 9/ZS 388.2041,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 27. 10/ZS 335.4042,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 66. 14/ZS 46.7048,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 75. 14/ZS 51.3047,7
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 68. 39/ZS 96.12104,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 6/ZS 33.6034,2
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 22. 7/ZS 73.5066,2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 35. 8/ZS 41.4037,5
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 19. 7/ZS 70.0059,2
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 42. 7/ZS 42.6054,8
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 51. 7/ZS 48.9159,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 44. 14/ZS 231.2942,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 44. 13/ZS 434.4846,8
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 60. 35/ZS 82.8586,1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 57. 37/ZS 49.2661,0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 30. 9/ZS 85.7088,3
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 27. 8/ZS 121.30128,1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 44. 15/ZS 52.5056,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 12/ZS 46.7050,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 10/ZS 529.5056,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 10/ZS 455.5057,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 12/ZS 522.8056,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 12/ZS 459.4057,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 76. 14/ZM 52.0054,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 83. 15/ZM 57.1058,1
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 79. 35/ZM 223.22228,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 33. 11/ZM 59.8276,3
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 34. 11/ZM 79.24104,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 41. 13/ZM 80.4078,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUTAR Martin
15. 4/ZM 107.9081,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 45. 13/ZM 66.1063,4
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUTAR Martin
15. 4/ZM 102.5076,4
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 40. 13/ZM 94.40103,7
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 39. 13/ZM 133.00137,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.15 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5387|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 1/1 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 4/4 94

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/8 45
26.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 2
18.K1M 5/8 442
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/9 158

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Jurajdová Simona
2/2 8
34.K1M 5/8 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/8 47

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Strnad Ondřej
4/4 6
77.K1M 5/10 115
Sjezd: Žebříček Český Pohár
67.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 5/9 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
97.K1M 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rutar Martin
1/1 0
108.K1M 5/7 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
K1M6267

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018
K1M1057777

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192017
K1M115153198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
K1M2718347797108
C1M-33--78-
C2X-2621---
C2M---28-46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1M2934465569
Fotky nenalezeny.
0|5387|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 1/1 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 4/4 94

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/8 45
26.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 2
18.K1M 5/8 442
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/9 158

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Jurajdová Simona
2/2 8
34.K1M 5/8 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/8 47

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Strnad Ondřej
4/4 6
77.K1M 5/10 115
Sjezd: Žebříček Český Pohár
67.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 5/9 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
97.K1M 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rutar Martin
1/1 0
108.K1M 5/7 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
K1M6267

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018
K1M1057777

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192017
K1M115153198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
K1M2718347797108
C1M-33--78-
C2X-2621---
C2M---28-46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1M2934465569

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
68 10 10 36     124
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ94.694.010116
K1M94.694.010116
veřejné závody29.429.0965
K1M35.931.02946
C1M17.212.0910
C2M10.812.065
C2X9.36.034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,016
K1M00,000,000,000,016
veřejné závody00,000,011,511,565
K1M00,000,000,000,046
C1M00,000,000,000,010
C2M00,000,000,000,05
C2X00,000,0125,0125,04
Celkem00,000,011,211,281
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3282626515,6
K1M3282626515,6
veřejné závody129119892217,1
K1M9266671819,6
C1M19804421,1
C2M104124100,0
C2X840500,0
Celkem1612024132716,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí48.69.81.68.79.
odstup % *)47,748,894,2104,1228,7
% poražených soupeřů *)50,038,221,620,213,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr79.068.081.069.048.069.0
medián796881694869
modus796881694848
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)228,7104,194,248,847,7104,7
průměrné % poražených soupeřů *)13,320,221,638,250,028,7
počet jízd122229
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí97.91.81.65.79.82.85.101.94.72.99.104.111.101.125.126.
odstup %37,239,644,629,638,737,748,9176,594,345,8115,387,791,6164,7113,3124,4
% poražených soupeřů24,430,833,346,238,134,114,3---2,126,818,315,611,320,66,17,4
pořadí201820192020celkem
průměr111.085.583.594.6
medián104828194
modus997265101
počet závodů66416
průměrný odstup od vítěze %116,273,637,880,6
průměrné % poražených soupeřů13,219,233,720,6
počet jízd1212832
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
3
75,0%
10
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
3
37,5%
5
15,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kökörčin Matějsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí31.36.9.9.10.13.12.11.22.19.
odstup %38,643,623,822,413,520,235,427,766,259,2
% poražených soupeřů26,816,746,750,060,950,035,341,2------
pořadí20162019celkem
průměr20.516.417.2
medián191112
modus1999
počet závodů2810
průměrný odstup od vítěze %62,728,135,1
průměrné % poražených soupeřů0,041,032,8
počet jízd41519
lepší 1. jízda2
100,0%
4
50,0%
6
60,0%
čistých jízd1
25,0%
3
20,0%
4
21,1%

Kategorie C2M

Kökörčin Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 82
05.07.15
pořadí14.12.7.6.15.
odstup %41,931,878,654,381,5
% poražených soupeřů18,831,3------6,7
pořadí20152017celkem
průměr15.09.810.8
medián15712
modus1566
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %81,551,757,6
průměrné % poražených soupeřů6,712,511,4
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kökörčin Matějsl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí3.6.13.15.
odstup %18,633,424,836,8
% poražených soupeřů50,0---33,326,3
pořadí20182019celkem
průměr14.04.59.3
medián1336
modus1333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %30,826,028,4
průměrné % poražených soupeřů29,825,027,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí18.19.20.13.12.9.9.10.10.33.34.18.13.29.16.41.31.61.56.29.31.57.75.29.24.31.30.66.75.24.35.42.51.60.57.30.27.44.36.76.83.33.34.41.40.39.
odstup %25,516,320,618,216,55,213,817,317,324,729,837,838,329,120,034,035,445,835,660,156,630,435,950,048,069,471,148,647,734,237,554,859,586,161,088,3128,156,250,754,758,176,3104,978,1103,7137,1
% poražených soupeřů77,081,181,682,484,386,486,083,984,268,670,371,280,047,270,045,955,226,833,737,833,347,230,234,947,726,831,030,924,537,810,525,520,623,427,321,627,84,422,210,79,95,9---2,47,17,3
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr49.445.642.326.912.818.035.9
medián40423129101831
modus3324291391829
počet závodů7121088146
průměrný odstup od vítěze %87,662,750,331,115,725,549,3
průměrné % poražených soupeřů6,223,034,963,683,777,041,8
počet jízd1424201616292
lepší 1. jízda5
71,4%
4
33,3%
2
20,0%
4
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
18
39,1%
čistých jízd4
28,6%
5
20,8%
2
10,0%
2
12,5%
5
31,3%
0
0,0%
18
19,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí44.62.53.60.
odstup %44,141,844,842,7
% poražených soupeřů40,312,930,728,9
pořadí20172020celkem
průměr56.553.054.8
medián534453
modus534444
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %43,843,043,4
průměrné % poražených soupeřů29,826,628,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 77
14.06.20
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí48.44.44.
odstup %24,542,446,8
% poražených soupeřů52,027,128,3
pořadí20162020celkem
průměr44.048.045.3
medián444844
modus444844
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %44,624,537,9
průměrné % poražených soupeřů27,752,035,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí48.57.44.62.32.53.60.
odstup %24,526,644,141,828,644,842,7
% poražených soupeřů52,046,240,312,965,630,728,9
pořadí201720192020celkem
průměr56.532.052.850.9
medián53324853
modus53324432
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %43,828,634,336,2
průměrné % poražených soupeřů29,865,637,939,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí48.57.44.62.32.19.19.19.19.21.24.27.32.34.30.33.29.19.28.30.31.53.60.25.20.25.27.30.30.37.37.
odstup %24,526,644,141,828,624,926,623,723,824,425,328,328,637,538,141,339,536,140,639,042,844,842,745,040,841,942,957,556,957,156,1
% poražených soupeřů52,046,240,312,965,652,651,456,156,160,056,655,247,528,334,127,331,741,928,925,623,130,728,933,344,140,036,63,33,32,72,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr33.535.029.323.652.832.3
medián302530214830
modus302530194419
počet závodů4689431
průměrný odstup od vítěze %56,943,039,426,034,337,8
průměrné % poražených soupeřů3,035,630,155,737,936,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí14.18.
odstup %33,826,4
% poražených soupeřů48,070,2
pořadí2017celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,130,1
průměrné % poražených soupeřů59,159,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále