Mílová Terezie, 1998

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 27. 1/U23 43.3536,8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 52. 2/U23 59.8155,9
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 25. 1/U23 37.2931,7
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 55. 2/U23 59.8555,6
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12. 1/U23 18.1016,6
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 17. 1/U23 44.4539,5
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1W slalom 22. 2/U23 61.9174,3
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1W slalom    
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 4. 1/U23 20.9116,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 3. 1/U23 15.3711,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 14. 1/U23 35.4031,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 54. 1/U23 53.4051,1
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom    
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom    
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 15. 1/U23 37.6034,6
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 17. 1/U23 35.0133,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 7. 1/U23 45.8942,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 1/U23 71.1566,5
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 14. 1/U23 35.1129,2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 14. 1/U23 28.0525,7
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 3. 1/U23 32.2030,0
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 5. 1/U23 29.2025,3
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 7. 1/U23 39.6234,3
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 8. 1/U23 114.2596,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 11. 1/U23 36.5426,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 46. 1/U23 50.1039,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 9. 1/U23 37.2026,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 48. 1/U23 51.2238,5
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/U23 281.6027,1
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 6. 1/U23 13.5021,5
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/U23 292.6027,1
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 6. 1/U23 16.1025,5
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 12. 1/U23 21.2624,0
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 19. 1/U23 114.82100,7
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 10. 1/U23 30.3127,5
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 7. 1/U23 22.4520,9
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 5. 1/U23 28.2222,5
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1W slalom 5. 1/U23 13.6310,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 1/U23 21.3016,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 35. 2/U23 35.1029,6
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 13. 1/U23 25.2019,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 39. 2/U23 39.0032,7
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 4.   17.3214,1
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 4.   38.5527,4
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 2/U23 6.2010,5
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8. 2/U23 158.7017,1
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/U23 4.808,2
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8. 2/U23 168.7018,9
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 9. 1/U23 22.6722,3
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 8. 1/U23 30.5625,4
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň C1W slalom 2. 1/U23 6.406,8
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 2. 1/U23 12.0011,4
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 6. 1/U23 84.8378,7
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 1/U23 135.41120,2
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom    
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1W slalom 11. 1/U23 21.5321,4
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 52. 2/U23 50.6480,4
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1W slalom 9. 1/U23 24.4129,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 7. 1/U23 32.7127,5
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 5. 1/U23 28.6027,0
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 3. 1/U23 33.5424,2
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 4. 1/U23 14.2610,2
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 31. 2/DS 34.2029,4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 7. 1/DS 16.7012,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 2/DS 28.4024,9
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5. 1/DS 7.305,5
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 17. 3/DS 121.65105,4
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 48. 4/DS 33.8030,0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 10. 2/DS 22.5018,5
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 46. 4/DS 33.3029,4
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 10. 2/DS 22.8018,2
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 4. 1/DS 6.108,7
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/DS 174.3016,1
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 1/DS 4.806,9
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd    
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 3. 1/DS 20.2317,3
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 6. 1/DS 35.8729,8
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 3. 1/DS 9.008,5
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 3. 1/DS 5.505,2
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 1/DS 15.0013,1
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DS
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 10. 1/DS 16.3013,4
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DS
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 15. 3/DS 99.7680,8
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 18. 2/DS 111.2996,2
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 32. 5/DS 30.7733,3
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1W slalom 6. 2/DS 17.5116,6
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 41. 6/DS 49.5057,2
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1W slalom 6. 2/DS 20.8018,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 16. 3/DS 63.8461,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 22. 3/DS 139.49144,0
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/DS
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 17. 2/DS 52.8050,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 2. 1/DS 1.901,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
MÍL Pavel
29.   50.7042,6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 23. 1/DS 28.5025,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 1. 1/DS
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
MÍL Pavel
24.   47.8040,6
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 22. 1/DS 26.8024,1
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 13. 3/DS 244.08195,1
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 12. 3/DS 229.61180,5
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 13. 4/DS 140.86126,1
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C1W slalom 3. 1/DS 2.001,5
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C1W slalom 4. 1/DS 7.805,6
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 2/DS 351.8043,6
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 2/DS 23.0044,4
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18.   408.7047,9
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 21. 2/DS 24.2047,6
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 3. 1/DS 12.5314,3
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 3. 1/DS 22.1023,2
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 11. 4/DS 61.1657,8
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 11. 4/DS 100.8896,7
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 4/DS 218.48176,2
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 4/DS 275.75235,9
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 11. 1/DS 20.7017,0
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/DS
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 8. 1/DS 20.0013,0
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1W slalom 1. 1/DS
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 22.   28.4024,9
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 6.   21.1016,9
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 22.   30.3026,4
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 5.   20.0015,7
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12.   54.3044,4
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 23.   40.0037,9
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 3.   5.103,6
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 27.   39.7035,7
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 2.   6.804,8
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 20.   277.2031,7
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 20.   19.1039,8
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 18. 4/DM 265.8030,5
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 19.   17.9036,0
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu C1M slalom 27. 7/DM 37.3445,0
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 15. 3/DM 51.3854,2
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu C1W slalom 1. 1/DM
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1W slalom 16. 3/DM 38.8042,5
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu C1W slalom 3. 1/DM 22.2019,2
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 35. 2/DM 44.1857,0
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 8. 1/DM 17.3717,2
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 35. 2/DM 45.4459,9
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1W slalom 8. 1/DM 19.0919,4
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd    
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd    
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 18. 2/DM 28.3023,9
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 2. 1/DM 9.106,3
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1W sjezd 3. 1/DM 134.2017,5
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 13. 2/DM 21.9018,4
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 2. 1/DM 4.603,1
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 24. 3/DM 32.0027,4
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1W slalom 4. 1/DM 27.3021,9
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 25. 3/DM 33.3026,9
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1W slalom 2. 1/DM 19.0013,7
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 18. 2/DM 46.0437,9
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DM 17.1810,6
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 16. 3/DM 34.2230,4
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DM 29.2618,6
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 10. 2/DM 19.3021,6
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 5. 2/DM 14.0013,7
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 12. 2/DM 21.7027,4
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C1W slalom 7. 2/DM 14.9015,8
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 26. 4/DM 35.9638,5
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 6. 2/DM 100.32100,8
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 30. 4/DM 39.2038,6
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 6. 2/DM 118.80109,7
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 4. 1/DM 6.604,6
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 1. 1/DM
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1W sjezd 2. 1/DM 160.7029,6
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 5. 1/DM 11.808,4
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 21. 3/DM 147.1025,6
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 10. 2/DM 141.3025,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 28. 7/DM 154.2027,6
05.05.2013 Trutnovský slalom, neděle C1M slalom 15. 2/DM 61.4053,7
05.05.2013 Trutnovský sprint, neděle K1M sjezd 3.   17.4038,2
05.05.2013 Trutnovský slalom, neděle K1W slalom 6. 2/DM 37.8031,8
04.05.2013 Trutnovský slalom C1M slalom 17. 2/DM 74.1061,8
04.05.2013 Trutnovský slalom K1W slalom 3. 2/DM 57.3045,4
04.05.2013 Trutnovský sprint K1M sjezd 6.   17.3039,1
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/ZS 0.700,5
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 1/ZS 23.2020,3
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/ZS 9.907,1
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 14. 1/ZS 17.7015,3
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd    
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 13.   246.17223,5
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 26.   118.05118,1
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 11.   41.3241,5
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 28.   42.4347,4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 10.   73.5363,7
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 27.   43.0042,5
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 25. 3/ŽS 37.0944,9
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 13. 4/ŽS 24.0922,6
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 33. 4/ŽS 47.4753,7
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 14. 4/ŽS 32.6729,4
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1W sjezd 5. 1/ZS 215.7019,0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1W sjezd 6.   255.1022,8
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 9. 2/ZS 39.9024,8
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 10. 4/ZS 34.5021,0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 17. 10/ZS 74.9864,2
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 49. 13/ZS 49.2346,7
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 14. 8/ZS 33.3330,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 17. 13/ZS 16.3322,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 49. 13/ZS 35.4836,7
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 10. 2/ZS 25.1021,0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 3. 2/ZS 19.4014,5
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 20. 7/ZS 27.5023,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 2. 1/ZS 21.3016,1
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 16. 3/ZS 35.4035,6
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 20. 4/ZS 45.7048,3
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 13. 2/ZS 31.8731,6
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 19. 4/ZS 51.7853,3
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 8. 1/ZS 56.2058,8
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 5. 2/ZS 48.0050,7
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 11. 1/ZS 57.7061,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 6. 2/ZS 50.4051,5
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 38.   60.1660,8
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 8.   183.17161,2
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 41.   105.0098,9
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 7.   94.1575,7
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 30.   40.6038,7
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 6. 1/ZS 36.1032,5
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28.   37.8033,8
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5.   49.1041,2
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom 33. 5/ZS 53.1050,0
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C1W slalom 9. 4/ZS 52.5042,8
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C1W slalom 11. 4/ZS
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom 34. 6/ZS 167.90159,8
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C1W slalom 5. 1/ZS 115.0091,8
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1W slalom 23. 3/ZS 71.1366,1
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C1W slalom 5. 1/ZS 124.7499,2
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1W slalom 23. 3/ZS 68.7964,9
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 26. 7/ZS 32.0027,4
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 6. 3/ZS 38.8029,9
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 27. 7/ZS 25.7022,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom 7. 4/ZS 45.5035,2
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 16. 3/ZS 69.4068,0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 11. 3/ZS 57.9053,4
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 7. 3/ZS 58.4041,4
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 8. 3/ZS 59.4043,7
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
49. 13/ZS 174.70197,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
48. 13/ZS 139.90152,9
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
sobota 25.9.2010
17.   52.6049,3
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
neděle 26.9.2010
14.   62.2058,7
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
sobota
30.   110.7089,2
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
neděle
30.   77.9069,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mílová TerezieLoko Trutnov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 19.07.12 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Mílová TerezieLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4221|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1W 5/8 12
145.K1W 2/2 3

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
42.C1W 5/14 11
168.K1W 2/2 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/8 16
147.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1W 4/4 6

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 5/16 27
124.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.K1W 4/4 4

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1W 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 1/1 4
16.C1W 5/13 39
97.K1W 5/8 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1W 4/4 1

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 127
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/8 22
 C2M
Míl Pavel
2/2 0
88.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 4/4 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 1/1 8
16.C1W 5/10 17
76.K1W 5/10 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
121.K1M 4/4 3
64.K1W 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 2/2 1
16.C1W 5/9 12
67.K1W 5/12 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
97.K1M 2/2 3
39.K1W 1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 3/3 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 4/4 2
23.C1W 5/10 9
67.K1W 5/14 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 5
52.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/5 15

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/8 11
105.K1W 5/14 12

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2014
K1W36

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162015
C1W117

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W35422528161416162319
K1W1451681471249788766767105
C1M----190-186176191-
C2M-----142----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W616360-643939
K1M---10512197-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
C1W21
K1W52

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
K1W5036
Fotky nenalezeny.
0|4221|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1W 5/8 12
145.K1W 2/2 3

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
42.C1W 5/14 11
168.K1W 2/2 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/8 16
147.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1W 4/4 6

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 5/16 27
124.K1W 4/4 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
63.K1W 4/4 4

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1W 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 1/1 4
16.C1W 5/13 39
97.K1W 5/8 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1W 4/4 1

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 127
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/8 22
 C2M
Míl Pavel
2/2 0
88.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 4/4 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 1/1 8
16.C1W 5/10 17
76.K1W 5/10 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
121.K1M 4/4 3
64.K1W 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 2/2 1
16.C1W 5/9 12
67.K1W 5/12 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
97.K1M 2/2 3
39.K1W 1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.K1W 3/3 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.C1M 4/4 2
23.C1W 5/10 9
67.K1W 5/14 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 2/2 5
52.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/5 15

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/8 11
105.K1W 5/14 12

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2014
K1W36

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162015
C1W117

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W35422528161416162319
K1W1451681471249788766767105
C1M----190-186176191-
C2M-----142----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W616360-643939
K1M---10512197-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
C1W21
K1W52

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
K1W5036

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
77 124 2 31     234
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ13.712.01110
C1W13.712.01110
veřejné závody15.110.03185
C1W7.16.03101
K1W25.625.01675
C1M16.817.0178
C2M24.024.0241
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,010
C1W00,000,000,000,010
veřejné závody84,3115,9137,03217,3185
C1W87,91110,91211,93130,7101
K1W00,000,011,311,375
C1M00,000,000,000,08
C2M00,000,000,000,01
Celkem84,1115,6136,73216,4195
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ20271613600,0
C1W20271613600,0
veřejné závody3625026148623,8
C1W1972434125427,4
K1W1472458173121,1
C1M16118716,3
C2M216800,0
Celkem3827742208622,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Mílová Tereziesl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 24
20.04.14
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí9.17.13.12.2.13.
odstup % *)120,2105,4126,144,46,3223,5
% poražených soupeřů *)---------15,450,014,3
pořadí20122014201520162017celkem
průměr13.07.013.017.09.011.0
medián1321317912
modus1321317913
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze % *)223,525,4126,1105,4120,2104,3
průměrné % poražených soupeřů *)14,332,70,00,00,013,3
počet jízd1422211
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%

Kategorie K1W

Mílová Tereziesl 24
20.04.14
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí18.26.
odstup % *)23,9118,1
% poražených soupeřů *)46,913,8
pořadí20122014celkem
průměr26.018.022.0
medián261818
modus261818
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)118,123,971,0
průměrné % poražených soupeřů *)13,846,930,4
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Mílová Tereziesl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí15.18.16.22.13.12.11.11.9.10.
odstup %80,896,261,8144,0195,1180,557,896,7176,2235,9
% poražených soupeřů26,315,031,84,5---8,316,716,7------
pořadí20152016celkem
průměr11.017.813.7
medián111612
modus111511
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %157,095,7132,5
průměrné % poražených soupeřů7,019,411,9
počet jízd12820
lepší 1. jízda3
50,0%
1
25,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Mílová Tereziesl 40
07.05.16
sl 64
08.06.14
sl.Trutnov2
05.05.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
pořadí17.27.15.17.20.19.8.11.
odstup %50,845,053,761,848,353,358,861,9
% poražených soupeřů20,025,7---5,95,0---------
pořadí2012201320142016celkem
průměr14.516.027.017.016.8
medián1115271717
modus815271717
počet závodů42118
průměrný odstup od vítěze %55,657,745,050,854,2
průměrné % poražených soupeřů1,33,025,720,07,1
počet jízd842216
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie C1W

Mílová Tereziesl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 136
28.09.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 41
08.05.16
sl 151
26.09.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí27.25.12.17.22.4.3.14.15.17.7.10.14.14.3.5.7.8.11.9.12.19.10.7.5.5.11.13.4.4.9.8.2.2.6.9.11.9.7.5.3.4.7.5.10.10.3.6.3.3.1.1.6.6.1.1.3.4.3.3.1.1.6.5.3.2.1.3.8.8.2.2.4.2.2.2.5.7.6.6.1.2.2.13.14.17.14.3.2.8.7.6.5.9.11.5.5.6.7.
odstup %36,831,716,639,574,316,511,831,134,633,842,866,529,225,730,025,334,396,026,326,524,0100,727,520,922,510,816,519,014,127,422,325,46,811,478,7120,221,429,927,527,024,210,212,55,518,518,217,329,88,55,20,00,016,618,40,00,01,55,614,323,20,00,016,915,73,64,80,019,217,219,46,33,121,913,710,618,613,715,8100,8109,70,00,57,122,629,464,230,714,516,1161,275,732,541,242,80,091,899,229,935,2
% poražených soupeřů3,714,335,35,9---25,060,018,812,5---14,310,0------50,020,014,322,241,250,038,9---18,245,5---20,041,233,350,057,146,750,066,766,716,7---28,642,914,342,9---25,045,563,640,040,084,661,575,075,0100,0100,064,361,5100,0100,066,750,050,060,0100,0100,058,366,733,366,7------36,436,450,050,062,587,566,750,020,0---------100,075,075,014,37,15,918,8---50,012,525,037,542,920,0---------54,545,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.88.23.94.02.34.86.79.810.415.77.1
medián6743356910176
modus522211451433
počet závodů81091071316811799
průměrný odstup od vítěze %46,642,233,910,66,411,630,132,440,932,528,5
průměrné % poražených soupeřů25,128,443,039,875,270,136,426,714,720,638,5
počet jízd15191820142632162114195
lepší 1. jízda4
50,0%
5
50,0%
2
22,2%
4
40,0%
3
42,9%
4
30,8%
7
43,8%
3
37,5%
4
36,4%
1
14,3%
37
37,4%
čistých jízd2
13,3%
4
21,1%
4
22,2%
4
20,0%
7
50,0%
13
50,0%
6
18,8%
4
25,0%
5
23,8%
7
50,0%
56
28,7%

Kategorie K1W

Mílová Tereziesl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 136
28.09.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 62
20.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 151
26.09.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Trutnov2
05.05.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
pořadí52.55.54.46.48.35.39.52.31.32.48.46.8.10.32.41.22.11.8.22.22.23.27.15.16.35.35.18.13.24.25.18.16.10.12.26.30.4.5.6.3.15.14.25.33.49.49.10.20.16.13.5.6.38.41.30.28.33.34.23.23.26.27.16.11.7.8.48.49.14.17.30.30.
odstup %55,955,651,139,238,529,632,780,429,424,930,029,413,113,433,357,224,117,013,024,926,437,935,754,242,557,059,923,918,427,426,937,930,421,627,438,538,64,68,431,845,420,315,344,953,746,736,721,023,035,631,650,751,560,898,938,733,850,0159,866,164,927,422,668,053,441,443,7152,9197,458,749,369,489,2
% poražených soupeřů5,65,38,618,216,119,017,430,130,226,213,011,853,335,749,237,555,350,058,847,550,038,933,36,721,147,744,346,957,141,040,034,640,057,157,730,623,775,069,228,650,064,169,046,741,829,433,357,151,325,040,033,316,711,97,023,725,05,9---15,415,428,629,76,337,533,312,57,85,913,315,8---6,5
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr30.015.525.923.914.922.613.731.042.047.054.053.525.5
medián30142616122211323946545224
modus301423493228323546545216
počet závodů221414121038321273
průměrný odstup od vítěze %79,354,072,942,228,238,118,028,847,638,951,155,744,7
průměrné % poražených soupeřů3,314,617,637,645,639,454,732,122,217,28,65,531,4
počet jízd44272824206166422143
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
4
28,6%
1
7,1%
5
41,7%
5
50,0%
0
0,0%
5
62,5%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
25
34,2%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
7,4%
3
10,7%
2
8,3%
3
15,0%
3
50,0%
10
62,5%
4
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
32
22,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Mílová Tereziesl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí11.10.
odstup %41,563,7
% poražených soupeřů16,725,0
pořadí2012celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,652,6
průměrné % poražených soupeřů20,920,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Mílová Tereziesl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí28.27.
odstup %47,442,5
% poražených soupeřů10,013,3
pořadí2012celkem
průměr27.527.5
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,045,0
průměrné % poražených soupeřů11,711,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Mílová Tereziesj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.28.
odstup %17,527,6
% poražených soupeřů33,318,2
pořadí20132014celkem
průměr28.03.015.5
medián2833
modus2833
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %27,617,522,6
průměrné % poražených soupeřů18,233,325,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Mílová Tereziesl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
pořadí18.18.20.18.
odstup %43,647,931,730,5
% poražených soupeřů22,715,013,610,5
pořadí20142015celkem
průměr19.018.018.5
medián181818
modus181818
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,145,738,4
průměrné % poražených soupeřů12,118,915,5

Kategorie K1W

Mílová Tereziesj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 98
31.07.16
sj 18
19.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí5.5.8.8.5.3.2.5.6.
odstup %27,127,117,118,916,117,529,619,022,8
% poražených soupeřů42,942,9------20,033,350,020,0---
pořadí201220132014201620172018celkem
průměr5.52.03.05.08.05.05.2
medián5235855
modus5235855
počet závodů2111229
průměrný odstup od vítěze %20,929,617,516,118,027,121,7
průměrné % poražených soupeřů10,050,033,320,00,042,923,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Mílová Tereziesj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
pořadí21.28.10.
odstup %25,627,625,3
% poražených soupeřů23,118,210,0
pořadí2013celkem
průměr19.719.7
medián2121
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %26,226,2
průměrné % poražených soupeřů17,117,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Mílová Tereziesl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sp.Trutnov2
05.05.13
sp.Trutnov1
04.05.13
pořadí17.21.20.19.3.6.
odstup %44,447,639,836,038,239,1
% poražených soupeřů27,320,020,818,250,044,4
pořadí201320142015celkem
průměr4.519.519.014.3
medián3191717
modus319173
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %38,737,946,040,9
průměrné % poražených soupeřů47,219,523,730,1

Kategorie K1W

Mílová Tereziesp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí6.6.6.4.4.3.10.9.17.
odstup %21,525,510,58,28,76,921,024,822,5
% poražených soupeřů28,628,637,562,540,060,025,020,048,4
pořadí2012201620172018celkem
průměr12.03.55.06.07.2
medián103466
modus93466
počet závodů32229
průměrný odstup od vítěze %22,87,89,423,516,6
průměrné % poražených soupeřů31,150,050,028,639,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále