Hricová Klára, 1999, UP Olomouc

Hricová Klára, 1999

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: MT   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 4. 2/U23 20.732,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 6. 4/U23 47.426,7
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7. 6/U23 1.473,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 7. 6/U23 1.903,9
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 2. 2/U23 41.805,2
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 2. 2/U23 2.254,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/U23 3.647,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 8. 7/U23 2.444,9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 6. 5/U23 2.654,2
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 12. 6/U23 6.229,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 2/U23 14.571,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 8. 6/U23 55.885,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 48.634,4
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 54.755,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 1. 1/U23
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 1. 1/U23
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 2/U23 33.603,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 2/U23 39.304,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 2/U23 44.004,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 2/U23 33.604,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom    
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRIC Ondřej
10. 3/U23 18.1018,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRIC Ondřej
11. 4/U23 23.2023,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 10. 3/U23 120.4914,7
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 3. 2/U23 1.921,6
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 5. 3/U23 2.635,4
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 9. 6/U23 0.180,4
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 5. 2/U23 3.727,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 4. 2/U23 3.076,2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 3. 3/U23 0.972,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 7. 4/U23
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 3. 3/U23 4.010,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 3. 3/U23 9.321,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 29.032,6
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 3/U23 51.534,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/U23
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/U23
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/U23 1.400,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/U23
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
NOVOTNÝ Petr
2. 1/DS 4.804,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
NOVOTNÝ Petr
1. 1/DS
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2. 1/DS 0.160,4
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19. 5/DS 15.5915,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 4. 3/DS 0.170,3
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 2. 1/DS 18.502,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 5/DS
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 5. 3/DS 1.112,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 1. 1/DS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 5. 2/DS 80.3012,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 1. 1/DS
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 5. 2/DS 63.465,3
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 17. 3/DS 16.3817,1
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 21. 4/DS 25.1325,5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 9. 4/DS 3.186,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 1/DS 0.450,9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 1. 1/DS
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 1/DS 5.701,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DS 55.568,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 2/DS 2.153,2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd    
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 6. 3/DS 54.905,8
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 2. 1/DS 38.504,2
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 1/DS 35.203,1
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 2/DS 67.105,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 2. 2/DS 11.001,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 2. 2/DS 15.101,8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 2. 2/DS 2.000,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
NOVOTNÝ Petr
3. 1/DS 4.303,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
NOVOTNÝ Petr
1. 1/DS
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 16. 4/DS 14.1813,7
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 14. 4/DS 11.3610,3
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 5. 3/DS 1.823,4
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 7. 3/DS 9.018,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 2/DS 4.909,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/DS 5.139,6
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 24. 5/DS 65.4552,3
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 13. 4/DS 16.4715,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd    
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 3. 3/DS 52.415,4
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 5. 3/DS 7.006,6
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 12. 3/DS 13.2212,5
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 8. 3/DS 10.6011,9
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 8. 4/DS 3.333,7
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 1. 1/DS
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 16. 4/DS 17.5118,3
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 27. 5/DS 31.8533,2
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 15. 3/DS 13.5413,8
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 16. 4/DS 12.3212,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 4. 1/DM 6.706,2
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
   
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom    
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 3. 1/DM 3.102,8
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
   
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom    
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 8. 3/DM 6.896,3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 6. 2/DM 10.649,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 2/DM 3.387,6
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 8. 2/DM 13.7813,9
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 3.   18.0115,6
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 13.   23.5921,2
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 14. 3/DM 27.7327,8
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 16. 4/DM 35.4434,1
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 7. 2/DM 5.595,9
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 8. 2/DM 11.8512,6
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 4. 3/DM 25.104,2
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 1/DM 11.5311,0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10. 2/DM 20.5719,8
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 16.   18.7919,0
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 9.   25.2823,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 1. 1/DM
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 1. 1/DM
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11.   16.4815,9
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 17.   22.2722,7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 6.145,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 3. 2/DM 7.317,0
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 8.   17.0216,3
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 5.   13.0912,2
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 6.   3.456,3
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 8.   14.3122,4
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14.   228.97187,3
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10.   15.6414,5
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 14.   28.0826,0
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 16.   17.6516,2
01.08.2014 ECA Slalom Junior Cup VI Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
16. 7/U16 13.8716,1
31.07.2014 ECA Slalom Junior Cup V Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
1st. run heats, 2nd. run final
19. 9/U16 19.2717,1
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14.   30.0731,7
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 13.   23.7621,2
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 11. 3/DM 13.7913,4
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 13. 4/DM 15.4415,5
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 5. 4/DM 103.8012,9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 5. 3/DM 106.4013,2
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 16.   29.1630,9
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18.   34.3736,4
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 22.   84.7985,6
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 21.   33.7832,3
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 2. 1/DM 0.601,3
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 22.   41.5743,2
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 23.   25.5826,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 5. 1/DM 77.0010,2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 6. 1/DM 126.3011,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 11. 1/ZS 9.9010,1
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 2. 2/ZS 6.601,6
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 6. 1/ZS 6.906,8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 2. 2/ZS 3.900,8
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 9.   11.4916,4
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5.   25.1529,9
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10.   321.47292,7
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10.   26.0827,4
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 2.   2.334,8
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 2.   2.123,3
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 2.   11.158,3
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 5.   7.826,6
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 23.   18.2616,7
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 17.   30.8628,4
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 11. 1/ZS 7.6812,9
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 18. 2/ZS 12.6721,9
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1W slalom 23.   33.0233,7
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1W slalom 27.   44.8145,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
24.   19.4018,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinal U14
6.   24.5520,0
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
final U14
3.   10.938,8
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 2. 1/ZS 2.802,8
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 6. 1/ZS 9.409,9
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 5. 2/ZS 6.326,8
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 3. 2/ZS 33.5233,7
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 4. 2/ZS 2.372,3
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 3. 2/ZS 31.0928,7
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 24. 1/ZS 26.4222,6
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 29. 2/ZS 27.4223,6
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 4. 2/ZS 37.006,4
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 6. 2/ZS 50.509,0
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 15. 1/ZS 20.9920,0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 22. 1/ZS 83.2179,4
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 27.   33.7737,3
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 29.   64.7663,0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 1. 1/ZS
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 3. 2/ZS 1.272,6
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 1. 1/ZS
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1W sjezd    
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 24.   112.30114,4
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 25.   36.4336,4
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 1. 1/ZS
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 5. 2/ZS 9.379,8
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 5. 2/ZS 28.8726,0
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 1. 1/ZS
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 4.   6.125,8
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C1W slalom 4.   20.0116,9
28.04.2013 2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 20.   65.3756,5
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 25.   147.65121,8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 12. 2/ZS 212.8016,2
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 12. 2/ZS 192.8014,2
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 24. 3/ZS 29.7830,0
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 13. 2/ZS 33.6230,7
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 20. 9/ZS 63.3148,5
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 12.   41.5439,0
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 5.   28.4519,0
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2.   2.982,4
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 6.   25.0722,8
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5.   8.548,5
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 6.   11.6111,7
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 4.   6.657,4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 4.   13.1611,4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 10.   14.7914,6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 16. 3/ZS 33.4328,2
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 15. 3/ZS 23.2419,6
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 9. 5/ZS 28.2624,2
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 8. 4/ZS 10.279,8
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 3. 3/ZS 4.215,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 7. 5/ZS 8.347,7
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 4/ZS 7.968,2
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 4. 2/ZS 73.7012,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 7. 3/ZS 9.107,6
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 4. 2/ZS 13.7013,0
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1W sjezd 5. 3/ZS 12.8013,5
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 3. 3/ZS 24.1021,1
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1W sjezd 4. 2/ZS 6.906,9
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 9. 2/ZS 18.0021,4
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 4. 2/ZS 19.0019,4
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 26. 4/ZS 50.3346,5
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 29. 6/ZS 52.3949,1
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 3. 2/ZS 88.307,7
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 3. 3/ZS 15.107,3
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 3. 2/ZS 92.908,4
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 4. 3/ZS 20.4010,0
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 12.   16.0116,2
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 3.   36.5632,2
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 11.   12.6711,9
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1W slalom 6.   55.5144,6
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 24. 4/ZS 56.3354,4
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 23. 4/ZS 40.6141,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 6. 2/ZS 68.407,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 2/ZS 54.406,8
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 8. 2/ZS 76.508,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 2/ZS 66.008,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 10. 1/ZM 10.909,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 5. 1/ZM 21.5016,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 8. 1/ZM 8.707,7
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 3. 1/ZM 12.9010,0
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1W slalom 13.   69.5364,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 7.   50.0642,7
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 9.   19.9919,7
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C1W slalom    
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1W slalom 29. 2/ZM 92.4992,3
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C1W slalom 8. 1/ZM 161.02101,1
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 27. 1/ZM 49.1749,2
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 13. 2/ZM 16.4018,0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 9. 2/ZM 23.9023,3
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 11. 2/ZM 13.1016,3
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 12. 2/ZM 25.0028,1
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd 23. 1/ZM 126.3786,7
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 23. 1/ZM 44.7330,9
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 7. 1/ZM 12.5010,0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 4. 1/ZM 15.9011,4
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 6. 1/ZM 8.607,1
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 1/ZM 18.5013,7
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 6. 2/ZM 9.808,4
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 5. 1/ZM 6.205,4
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 3. 1/ZM 28.6024,5
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 8. 1/ZM 24.4025,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 3. 1/ZM 38.5033,0
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 7. 1/ZM 22.9024,5
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 42. 2/ZM 135.64118,5
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 43. 2/ZM 158.32142,0
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 18. 3/ZM 19.5021,5
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 12. 2/ZM 40.4037,6
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 19. 3/ZM 34.2036,7
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 12. 2/ZM 198.50174,6
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 19. 1/ZM 43.5019,7
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 17. 1/ZM 193.4918,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
4. 1/ZM 6.505,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
sobota
3. 1/ZM 14.909,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
4. 1/ZM 9.707,6
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
neděle
3. 1/ZM 110.1058,9
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 1/ZM 13.4011,1
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/ZM 1.200,7
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
16. 1/ZM 24.4027,6
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
sobota 30.4.2011
8. 2/ZM 43.8039,1
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
21. 3/ZM 36.7040,1
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
neděle 1.5.2011
9. 2/ZM 62.6050,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
15. 2/ZM 21.9020,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
FIALOVÁ Veronika
16. 3/ZM 57.2053,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
sobota 25.9.2010
4. 2/ZM 32.4024,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
17. 2/ZM 25.8023,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
FIALOVÁ Veronika
14. 3/ZM 58.8053,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
neděle 26.9.2010
5. 3/ZM 34.8026,4
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 40. 3/ZM 359.00290,6
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 39. 3/ZM 478.80398,4
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
10. 3/ZM 28.1023,1
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
FIALOVÁ Veronika
9.   57.5042,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
11. 2/ZM 27.9022,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
FIALOVÁ Veronika
9.   61.2045,2
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1W slalom 25.   513.38437,8
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 18. 8/ZM 32.0931,9
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 23. 5/ZM 39.1042,0
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
FIALOVÁ Veronika
10. 4/ZM 139.50113,8
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 22. 4/ZM 45.9045,6
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
FIALOVÁ Veronika
10. 4/ZM 192.10137,5
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 34. 9/ZM 181.51189,4
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 33. 6/ZM 180.14181,9
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 1/ZM 37.4037,4
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
FIALOVÁ Veronika
1. 1/ZM
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 18. 3/ZM 102.30117,5
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 25. 7/ZM 307.60330,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota předžáci
3. 3/PZ 17.1012,6
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle předžáci
3. 3/PZ 21.9016,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hricová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: MT   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 1   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.06.11 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Hricová KláraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníVodnář
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníUP Olomouc
Plánované povoláníPorodní asistentka
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděTonga
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiOmega centrum, Olomoucký kraj, Statutární město Olomouc
Od kolika let pádluje8
První trenérHeda Kratochvílová
Současný trenérRobert Knebel
Sportovní vzorVěra Čáslavská
Zálibyčas strávený s rodinou, pečení, čtení, kolo
Zimní přípravaLivigno, Ramsau, Empuriabrava
Cíle na sezonuUžívat si každej záběr.
Nejlepší dosažené výsledky1. místo ME seniorů, 1. místo MSjuniorů, 3.místo SP
Zajímavost o soběnesnáším cizí vlasy a neumím luskat prsty
Oblíbenci v hudběvšehochuť krom punku
Oblíbená traťKamenice
Facebookhttps://www.facebook.com/klarka.hricova/
Instagramhttps://www.instagram.com/klarka_hric/

Profil aktualizován 07.03.2020

0|3989|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 4/4 310

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/10 383
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/18 689

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Hric Ondřej
2/2 13
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/9 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/17 585

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 38
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2X
Novotný Petr
2/2 48
57.K1W 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1W 4/4 53
4.K1W 7/14 425
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 110
11.K1W 5/14 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 4/4 45
2.K1W 5/18 544

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/8 162
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1W 4/6 249
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2M
Novotný Petr
2/2 106
33.K1W 1/1 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1W 2/2 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 2/2 91

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.K1W 6/8 222
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1W 4/6 266
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 3/3 6
 C2M
Hricová Adéla
2/2 0
5.K1W 3/3 154

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1W 6/8 143
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1W 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 3/3 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 3/3 75

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 9/12 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.K1W 4/6 157
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 28
14.K1W 2/2 225
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 3/3 26
2.K1W 5/7 364
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1W 4/4 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
6.K1W 5/8 212

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.K1W 4/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 4/4 36
10.K1W 5/5 274
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 60
5.K1W 4/4 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 3/3 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/12 213

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 2/2 28
28.K1W 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 4/4 8
27.K1W 5/6 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 36
14.K1W 5/11 122

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20172016201520142013
K1W3017132126

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620132012
K1W6334202229
C1W---25---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201620152014201320122011
K1W424111728
C1W-----7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201320122011
C1W61021
K1W141027

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201420132012
K1W3077841186134515
C1W---5----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017201620152014201320122011
C2X161------
K1W975733562514
C2M--249----
C1W---13-625

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201420132012
K1W22221213611
C1W---8--15-
Kdo by to byl řekl, že spoustu hezkých vzpomínek mám na tuhle řeku.
Kdo by to byl řekl, že spoustu hezkých vzpomínek mám na tuhle řeku.
Co nejvíc miluju na tom našem sportu? Přece tu skvělou partu.
Co nejvíc miluju na tom našem sportu? Přece tu skvělou partu.
Holky vodačky jako drsňačky
Holky vodačky jako drsňačky
O tomhle je prostě sjezd. Vždcky hledáš ten nej průjezd.
O tomhle je prostě sjezd. Vždcky hledáš ten nej průjezd.
0|3989|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 4/4 310

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/10 383
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/18 689

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Hric Ondřej
2/2 13
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/9 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1W 5/17 585

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1W 2/2 38
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2X
Novotný Petr
2/2 48
57.K1W 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1W 4/4 53
4.K1W 7/14 425
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 4/4 110
11.K1W 5/14 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 4/4 45
2.K1W 5/18 544

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.K1W 6/8 162
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1W 4/6 249
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C2M
Novotný Petr
2/2 106
33.K1W 1/1 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1W 2/2 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1W 2/2 91

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
13.K1W 6/8 222
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1W 4/6 266
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 3/3 6
 C2M
Hricová Adéla
2/2 0
5.K1W 3/3 154

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1W 6/8 143
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1W 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.K1W 3/3 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1W 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1W 3/3 75

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
26.K1W 9/12 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.K1W 4/6 157
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 28
14.K1W 2/2 225
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 3/3 26
2.K1W 5/7 364
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1W 4/4 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
6.K1W 5/8 212

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.K1W 4/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 4/4 36
10.K1W 5/5 274
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 60
5.K1W 4/4 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 3/3 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 5/12 213

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 2/2 28
28.K1W 4/4 28
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 4/4 8
27.K1W 5/6 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/11 36
14.K1W 5/11 122

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20172016201520142013
K1W3017132126

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620132012
K1W6334202229
C1W---25---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201620152014201320122011
K1W424111728
C1W-----7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201320122011
C1W61021
K1W141027

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201420132012
K1W3077841186134515
C1W---5----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017201620152014201320122011
C2X161------
K1W975733562514
C2M--249----
C1W---13-625

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201420132012
K1W22221213611
C1W---8--15-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
141 37 13 105 8   304
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár18.817.01638
K1W18.817.01638
NKZ17.813.0831
K1W18.213.0830
C1W8.08.081
veřejné závody7.86.03100
K1W9.57.0454
C1W5.24.0331
C2M8.19.019
C2X6.02.014
K1M3.03.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,012,612,638
K1W00,000,012,612,638
NKZ00,000,000,000,031
K1W00,000,000,000,030
C1W00,000,000,000,01
veřejné závody1010,044,01515,02929,0100
K1W59,323,735,61018,554
C1W26,513,2929,01238,731
C2M222,200,0111,1333,39
C2X125,0125,000,0250,04
K1M00,000,02100,02100,02
Celkem105,942,4169,53017,8169
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár761800241013,2
K1W761800241013,2
NKZ6231505158,1
K1W6028344758,3
C1W231615800,0
veřejné závody1862754158244,1
K1W1041786175351,0
C1W53658122241,5
C2M1828416527,8
C2X722300,0
K1M441250,0
Celkem3247704249729,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Hricová Klárasl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
pořadí17.21.16.14.24.13.16.27.15.16.3.13.14.16.16.9.11.17.14.16.14.13.22.21.22.23.23.17.23.27.24.29.27.29.24.25.20.25.
odstup % *)17,125,513,710,352,315,018,333,213,812,315,621,227,834,119,023,615,922,726,016,231,721,285,632,343,226,316,728,433,745,422,623,637,363,0114,436,456,5121,8
% poražených soupeřů *)40,725,963,470,514,857,154,521,257,654,589,540,050,042,331,865,267,748,445,837,545,847,822,225,922,221,433,351,524,17,145,236,421,215,24,27,724,07,7
pořadí20132014201520162017celkem
průměr24.418.112.417.619.018.8
medián241613161717
modus231416161716
počet závodů12888238
průměrný odstup od vítěze % *)50,035,322,521,121,333,5
průměrné % poražených soupeřů *)23,133,654,449,233,337,9
počet jízd24161616476
lepší 1. jízda5
41,7%
3
37,5%
3
37,5%
5
62,5%
1
50,0%
17
44,7%
čistých jízd1
4,2%
2
12,5%
2
12,5%
4
25,0%
1
25,0%
10
13,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Hricová Klárasl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí14.10.2.6.7.
odstup % *)187,3292,78,322,842,7
% poražených soupeřů *)------92,964,364,7
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.06.06.014.07.8
medián762147
modus762142
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)42,722,8150,5187,3110,8
průměrné % poražených soupeřů *)64,764,346,50,044,4
počet jízd22318
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie K1W

Hricová Klárasl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
pořadí19.17.21.7.8.14.16.10.14.16.10.5.27.12.5.13.9.25.18.
odstup % *)15,417,125,58,213,927,834,114,526,016,227,46,645,439,08,564,919,7437,831,9
% poražených soupeřů *)65,440,725,985,778,850,042,376,945,837,566,787,57,157,786,247,871,4---37,0
pořadí20102011201220132014201520162017celkem
průměr21.511.08.514.013.312.77.019.014.0
medián189510141471914
modus189551087175
počet závodů2223331319
průměrný odstup od vítěze % *)234,842,323,826,418,925,38,219,346,3
průměrné % poražených soupeřů *)18,559,672,053,853,457,085,744,053,2
počet jízd4446662638
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
3
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
8
42,1%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
3
7,9%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Hricová Klárasl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
pořadí16.14.5.12.8.8.8.6.7.8.6.10.8.5.11.13.16.18.23.17.24.29.15.22.24.13.26.29.24.23.29.27.42.43.40.39.
odstup %13,710,36,612,511,93,76,39,35,912,611,019,816,312,213,415,530,936,416,728,422,623,620,079,430,030,746,549,154,441,392,349,2118,5142,0290,6398,4
% poražených soupeřů63,470,591,877,687,787,782,587,885,484,488,179,574,185,277,372,762,556,433,351,545,236,464,144,737,868,440,533,330,331,317,621,22,42,3------
pořadí2010201120122013201420152016celkem
průměr39.535.323.221.711.87.510.518.6
medián39292422117816
modus392724155688
počet závodů246666636
průměrný odstup od vítěze %344,5100,542,031,820,810,89,849,5
průměrné % poražených soupeřů0,010,940,345,971,484,679,854,9
počet jízd48121212121272
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
4
66,7%
1
16,7%
3
50,0%
1
16,7%
2
33,3%
14
38,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
2
16,7%
3
25,0%
6
8,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Hricová Klárasl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí3.3.9.7.3.6.9.12.9.8.
odstup %33,728,724,27,732,244,623,328,150,839,1
% poražených soupeřů60,060,052,962,575,037,542,921,420,022,2
pořadí201120122013celkem
průměr9.56.33.06.9
medián9637
modus9333
počet závodů44210
průměrný odstup od vítěze %35,327,231,231,2
průměrné % poražených soupeřů26,657,060,045,4
počet jízd78217
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
2
100,0%
5
50,0%
čistých jízd3
42,9%
3
37,5%
0
0,0%
6
35,3%

Kategorie K1W

Hricová Klárasl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
pořadí5.4.8.9.7.12.11.13.11.6.5.21.16.34.33.
odstup %6,82,39,88,27,616,211,918,016,38,45,440,127,6189,4181,9
% poražených soupeřů88,992,189,788,984,673,876,776,080,085,789,260,870,610,817,9
pořadí2010201120122013celkem
průměr33.512.09.44.513.0
medián33119411
modus335745
počet závodů265215
průměrný odstup od vítěze %185,619,310,74,636,7
průměrné % poražených soupeřů14,477,182,790,572,4
počet jízd41210430
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
1
20,0%
1
50,0%
3
20,0%
čistých jízd0
0,0%
7
58,3%
6
60,0%
2
50,0%
15
50,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Hricová KláraECA Cup VI
01.08.14
ECA Cup V
31.07.14
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
JWC Wave
08.08.13/3
pořadí16.19.3.6.24.
odstup %16,117,18,820,018,4
% poražených soupeřů82,879,177,876,259,6
pořadí20132014celkem
průměr11.017.513.6
medián61616
modus3163
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %15,716,616,1
průměrné % poražených soupeřů71,281,075,1
počet jízd6410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
50,0%
1
25,0%
4
40,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Hricová Klárasl 45
13.05.15
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí1.1.5.4.6.4.3.4.5.3.4.4.3.3.12.12.3.3.2.5.4.
odstup %0,00,026,016,911,711,421,119,416,310,011,413,724,533,037,6174,658,99,40,726,424,8
% poražených soupeřů100,0100,020,040,058,375,075,070,066,784,675,075,077,877,88,38,3------83,333,357,1
pořadí20102011201220132015celkem
průměr4.54.94.33.31.04.3
medián434414
modus434113
počet závodů21143121
průměrný odstup od vítěze %25,635,515,914,30,026,1
průměrné % poražených soupeřů45,250,669,653,3100,056,5
počet jízd42084137
lepší 1. jízda0
0,0%
6
54,5%
0
0,0%
2
66,7%
1
100,0%
9
42,9%
čistých jízd3
75,0%
8
40,0%
5
62,5%
1
25,0%
0
0,0%
17
45,9%

Kategorie C2M

Hricová Klárasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Mlýnský náho
19.05.10
pořadí3.1.14.16.9.9.10.10.1.
odstup %3,40,053,153,645,242,6113,8137,50,0
% poražených soupeřů93,5100,038,140,033,327,310,010,0---
pořadí20102016celkem
průměr9.92.08.1
medián1019
modus911
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %63,71,749,9
průměrné % poražených soupeřů22,796,839,1
počet jízd14418
lepší 1. jízda2
28,6%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd4
28,6%
1
25,0%
5
27,8%

Kategorie C2X

Hricová Klárasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí10.11.2.1.
odstup %18,223,14,00,0
% poražených soupeřů50,047,488,9100,0
pořadí20172018celkem
průměr1.510.56.0
medián1102
modus1101
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %2,020,711,3
průměrné % poražených soupeřů94,548,771,6
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hricová Klárařeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí3.3.
odstup %16,612,6
% poražených soupeřů89,588,9
pořadí2009celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,614,6
průměrné % poražených soupeřů89,289,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Hricová Klárasl 57
17.05.17
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Mlýnský náho
19.05.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
pořadí1.1.4.3.1.3.3.1.11.6.2.6.1.5.4.4.10.4.9.10.8.7.6.8.7.18.19.4.4.2.17.15.11.10.23.22.7.18.25.
odstup %0,00,06,22,80,05,87,00,010,16,82,89,90,09,85,87,414,613,021,49,57,710,07,125,324,521,536,77,65,411,123,820,122,623,142,045,637,4117,5330,0
% poražených soupeřů100,0100,092,795,1100,094,994,9100,080,089,695,879,2100,086,790,090,070,087,072,473,578,873,980,068,275,055,351,482,484,292,354,360,052,455,043,646,250,039,311,1
pořadí20102011201220132014201520162017celkem
průměr16.48.56.85.02.32.71.01.08.2
medián1774533116
modus744631114
počet závodů91147331139
průměrný odstup od vítěze %73,615,114,16,54,33,00,00,024,4
průměrné % poražených soupeřů45,874,179,988,896,695,9100,0100,075,5
počet jízd1822814652277
lepší 1. jízda2
22,2%
4
36,4%
1
25,0%
2
28,6%
1
33,3%
3
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
13
33,3%
čistých jízd7
38,9%
13
59,1%
6
75,0%
6
42,9%
3
50,0%
3
60,0%
1
50,0%
2
100,0%
41
53,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Hricová Klárasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí5.5.
odstup %12,45,3
% poražených soupeřů77,877,8
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů77,877,8

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
řeka Moravic
21.05.11
pořadí7.7.2.2.8.2.2.10.3.3.2.3.4.2.10.5.1.1.6.2.2.3.9.12.12.17.
odstup %3,03,95,21,45,54,45,014,72,00,72,64,70,32,80,02,10,00,05,84,23,15,99,016,214,218,2
% poražených soupeřů85,085,093,897,482,191,790,943,893,894,992,381,884,293,371,987,9100,0100,028,691,790,080,057,954,254,220,0
pořadí2011201320162017201820192020celkem
průměr17.012.09.03.64.23.27.05.3
medián1712923273
modus1712923272
počet závodů1211055226
průměrný odstup od vítěze %18,215,29,02,44,94,33,55,2
průměrné % poražených soupeřů20,054,257,982,881,391,285,078,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 70
11.06.16
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.9.3.3.2.2.10.3.4.5.2.6.4.
odstup %2,90,42,00,72,62,80,05,44,213,21,69,012,2
% poražených soupeřů94,370,493,894,992,393,371,995,290,987,595,584,884,2
pořadí20122013201420152016201720182020celkem
průměr4.04.05.04.03.06.04.34.04.4
medián425432344
modus425432342
počet závodů1211124113
průměrný odstup od vítěze %12,25,313,24,25,41,41,42,94,4
průměrné % poražených soupeřů84,290,287,590,995,282,687,994,388,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Hricová Klárasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
pořadí5.5.5.
odstup %12,45,38,8
% poražených soupeřů77,877,850,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů68,568,5

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
řeka Moravic
21.05.11
pořadí4.6.7.7.2.2.8.2.2.10.3.3.2.3.4.2.10.5.1.1.3.6.2.2.3.9.5.5.12.12.17.
odstup %2,96,73,03,95,21,45,54,45,014,72,00,72,64,70,32,80,02,10,00,01,05,84,23,15,99,012,913,216,214,218,2
% poražených soupeřů94,390,685,085,093,897,482,191,790,943,893,894,992,381,884,293,371,987,9100,0100,092,928,691,790,080,057,986,287,554,254,220,0
pořadí20112013201420162017201820192020celkem
průměr17.012.05.09.03.54.23.26.05.2
medián17125933264
modus17125923272
počet závodů12211155431
průměrný odstup od vítěze %18,215,213,19,02,34,94,34,15,5
průměrné % poražených soupeřů20,054,286,957,983,781,391,288,780,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Hricová Klárasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
pořadí5.5.5.
odstup %12,45,38,8
% poražených soupeřů77,877,850,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů68,568,5

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
pořadí4.6.7.7.2.2.8.2.2.1.1.1.1.2.2.2.2.10.3.3.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.4.2.10.5.1.1.3.6.2.2.3.1.2.2.2.9.6.5.4.6.12.12.3.3.6.6.8.8.17.
odstup %2,96,73,03,95,21,45,54,45,00,00,00,00,04,93,64,14,614,72,00,72,64,70,00,00,00,00,20,00,00,00,32,80,02,10,00,01,05,84,23,15,90,01,10,21,89,011,410,26,49,016,214,27,78,46,87,38,38,218,2
% poražených soupeřů94,390,685,085,093,897,482,191,790,9100,0100,0100,0100,094,796,096,096,243,893,894,992,381,8100,0100,0100,0100,094,7100,0100,0100,084,293,371,987,9100,0100,092,928,691,790,080,0100,095,795,595,557,976,281,088,584,854,254,288,284,672,273,765,065,020,0
pořadí201120122013201420162017201820192020celkem
průměr17.05.78.55.59.03.12.32.26.03.9
medián17665921262
modus173125921272
počet závodů16421151313459
průměrný odstup od vítěze %18,27,811,510,89,01,91,93,04,14,2
průměrné % poražených soupeřů20,074,870,478,657,987,192,495,388,785,9

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.4.8.6.12.3.5.4.7.9.3.4.6.11.18.16.15.23.23.19.
odstup %4,27,64,94,29,71,67,56,20,06,60,93,29,612,921,928,219,686,730,919,7
% poražených soupeřů96,494,286,585,770,390,588,691,981,368,092,388,976,264,341,421,130,0---12,05,3
pořadí2011201220132016201720182019celkem
průměr21.715.514.56.05.34.86.49.9
medián23151164467
modus23151163324
počet závodů322134520
průměrný odstup od vítěze %45,723,917,49,63,63,86,114,3
průměrné % poražených soupeřů5,825,652,976,283,188,186,664,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Hricová Klárasl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí8.5.2.5.
odstup %22,429,93,319,0
% poražených soupeřů12,5---91,766,7
pořadí201220132014celkem
průměr5.03.58.05.0
medián5285
modus5285
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %19,016,622,418,6
průměrné % poražených soupeřů66,745,912,542,7

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí6.4.7.2.5.5.6.9.2.20.2.15.
odstup %4,26,20,00,43,47,66,316,44,848,52,419,6
% poražených soupeřů85,791,981,396,286,284,076,260,095,79,595,230,0
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr12.35.56.05.05.02.05.56.06.9
medián1526552465
modus226552462
počet závodů3211112112
průměrný odstup od vítěze %23,510,66,37,63,40,43,14,210,0
průměrné % poražených soupeřů44,977,976,284,086,296,286,685,774,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.4.8.6.12.3.5.4.7.9.3.4.6.16.15.3.23.23.19.
odstup %4,27,64,94,29,71,67,56,20,06,60,93,29,628,219,65,886,730,919,7
% poražených soupeřů96,494,286,585,770,390,588,691,981,368,092,388,976,221,130,093,5---12,05,3
pořadí201120122016201720182019celkem
průměr21.711.36.05.34.86.49.1
medián231564466
modus23363323
počet závodů33134519
průměrný odstup od vítěze %45,717,89,63,63,86,113,5
průměrné % poražených soupeřů5,848,276,283,188,186,667,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Hricová Klárasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 46
14.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.4.8.6.12.3.5.4.7.9.3.4.6.2.3.1.1.16.15.5.4.3.4.23.23.19.
odstup %4,27,64,94,29,71,67,56,20,06,60,93,29,61,32,60,00,028,219,613,56,97,310,086,730,919,7
% poražených soupeřů96,494,286,585,770,390,588,691,981,368,092,388,976,290,977,8100,0100,021,130,069,276,983,382,4---12,05,3
pořadí20112012201320142016201720182019celkem
průměr21.77.81.72.06.05.34.86.47.4
medián2341264464
modus2341263324
počet závodů3631134526
průměrný odstup od vítěze %45,714,20,91,39,63,63,86,111,3
průměrné % poražených soupeřů5,860,592,690,976,283,188,186,671,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále