Paďourová Klára, 1994

TJ Loko Plzeň
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 5.   1.102,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 8.   0.010,0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 2. 1/U23 0.130,2
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd    
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 8. 3/U23 73.137,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 2/U23 1.924,0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4. 2/U23 0.581,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 3/U23 18.053,3
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 2/U23 1.362,0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/U23 1.883,5
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 3. 1/U23 6.010,7
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 1. 1/U23
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 9. 3/U23 2.354,7
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 4. 2/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 1/U23 1.492,1
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1W sjezd 2. 2/U23 0.801,7
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 3/U23 1.783,3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/U23 0.771,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 2.   2.262,0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 3.   44.195,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1.  
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1.  
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd    
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 2/U23 0.320,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/U23 2.624,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 3. 2/U23 7.1411,5
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 2. 1/U23 0.921,4
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 4. 1/U23 1.392,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 2.   1.021,2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 5. 1/U23 36.373,4
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 3. 1/U23 23.602,5
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 2. 1/U23 16.401,7
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 6. 1/U23 3.556,1
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom    
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1W sjezd 1. 1/U23
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 1. 1/U23
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/U23
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 2. 1/U23 0.370,6
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 2. 1/U23 1.711,7
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 2.   5.230,6
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 3. 1/U23 35.603,1
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 3. 1/U23 32.502,8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 4. 1/U23 51.003,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/U23 2.200,3
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 2. 1/U23 14.201,2
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DS
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/DS
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/DS
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 1. 1/DS
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/DS 5.533,6
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DS
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 1.  
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 2.   4.300,4
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 2. 1/DS 12.491,2
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 1. 1/DS
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 2.   3.900,3
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 1.  
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 2. 1/DS 3.311,4
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 2. 1/DS 25.963,0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/DS
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 2. 1/DS 1.110,8
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 1. 1/DS
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 1. 1/DS
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 3. 1/DS 17.901,5
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 3. 1/DS 17.901,5
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd    
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd    
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 2.   43.503,6
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 2.   41.203,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
37. 8/DM 87.2079,6
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
12. 3/DM 30.4025,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
PAĎOUR Jiří
   
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
22. 7/DM 56.0049,3
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
neděle
8. 3/DM 22.1018,3
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
neděle
JASANSKÁ Jitka
   
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Paďourová KláraTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 31.12.15 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: MT   C1: 2   C2: 02.11.15 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paďourová KláraSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3351|0|N

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1W 2/2 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 7/9 443
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/9 456
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/9 91

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 6/8 311
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/7 414
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 6/8 273
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/8 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 100
1.K1W 7/8 364
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 10
1.K1W 5/8 410
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/8 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
98.K1W 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 8/11 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/11 400
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/12 130

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1W 8/10 466
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/10 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
K1W24326121
C1W----7--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2013
K1W98

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W37112122
C1W----6--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
K1W63234538421035
C1W----17--
Fotky nenalezeny.
0|3351|0|N

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 2/2 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1W 2/2 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 7/9 443
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/9 456
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/9 91

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 6/8 311
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.K1W 5/7 414
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1W 6/8 273
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/8 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 2/2 100
1.K1W 7/8 364
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 2/2 10
1.K1W 5/8 410
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 5/8 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
98.K1W 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1W 8/11 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/11 400
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/12 130

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1W 8/10 466
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1W 5/10 463
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
K1W24326121
C1W----7--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2013
K1W98

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
K1W37112122
C1W----6--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
K1W63234538421035
C1W----17--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 2   67 2   74
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody16.012.015
K1W7.08.013
C1M29.522.0222
C2M0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody120,000,000,0120,05
K1W133,300,000,0133,33
C1M00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,02
Celkem120,000,000,0120,05
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10384330,0
K1W6183116,7
C1M4205250,0
Celkem10384330,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Paďourová Klárařeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí22.37.
odstup %49,379,6
% poražených soupeřů12,57,7
pořadí2009celkem
průměr29.529.5
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %64,564,5
průměrné % poražených soupeřů10,110,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl.Mýto
22.06.13
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí1.8.12.
odstup %0,018,325,2
% poražených soupeřů100,036,456,0
pořadí20092013celkem
průměr10.01.07.0
medián818
modus811
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %21,70,014,5
průměrné % poražených soupeřů46,2100,064,1
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.1.1.4.2.3.5.3.2.2.2.3.3.4.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,40,00,00,02,15,43,42,51,71,70,63,12,83,90,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,8100,0100,090,996,981,882,687,593,892,387,580,081,887,5100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr2.21.62.83.33.02.03.05.02.5
medián223331152
modus222231152
počet závodů6553144129
průměrný odstup od vítěze %2,20,42,42,55,40,51,92,31,8
průměrné % poražených soupeřů89,095,885,888,081,897,094,987,591,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sl 28
26.04.14
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí5.1.2.1.2.
odstup %2,30,01,70,03,0
% poražených soupeřů87,5100,093,8100,090,9
pořadí20112012201420172018celkem
průměr2.01.02.01.05.02.2
medián212152
modus212151
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze %3,00,01,70,02,31,4
průměrné % poražených soupeřů90,9100,093,8100,087,594,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.6.1.1.4.2.5.3.2.1.2.2.3.3.4.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,43,30,00,00,02,13,42,51,70,01,70,63,12,83,90,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,882,1100,0100,090,996,982,687,593,8100,092,387,580,081,887,5100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí2011201220132014201620172018celkem
průměr2.21.62.53.32.03.65.02.6
medián22231252
modus22221152
počet závodů656345130
průměrný odstup od vítěze %2,20,42,02,50,52,22,31,7
průměrné % poražených soupeřů89,095,888,288,097,092,387,591,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.2.1.1.8.6.1.1.4.2.5.3.2.2.2.3.3.4.2.2.1.2.2.2.1.2.1.3.3.2.2.
odstup %2,30,20,00,07,43,30,00,00,02,13,42,51,71,70,63,12,83,91,20,30,00,41,20,30,03,00,01,51,53,63,4
% poražených soupeřů87,594,7100,0100,084,882,1100,0100,090,996,982,687,593,892,387,580,081,887,592,392,3100,087,595,795,8100,090,9100,091,391,385,775,0
pořadí2011201220132014201620172018celkem
průměr2.21.62.63.32.03.65.02.6
medián22231252
modus22221152
počet závodů657345131
průměrný odstup od vítěze %2,20,41,92,50,52,22,31,7
průměrné % poražených soupeřů89,095,887,788,097,092,387,591,2

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,87,8
průměrné % poražených soupeřů81,381,3

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.2.4.2.1.6.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,01,42,11,20,06,10,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,094,482,495,8100,082,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.82.52.02.35.53.78.02.6
medián111222482
modus111112481
počet závodů4545623130
průměrný odstup od vítěze %0,60,71,70,91,24,12,40,01,3
průměrné % poražených soupeřů96,596,294,694,591,678,689,778,192,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.9.1.1.1.5.1.2.
odstup %0,04,70,00,00,03,60,01,4
% poražených soupeřů78,161,9100,0100,0100,081,0100,090,0
pořadí20112012201420162018celkem
průměr2.02.01.09.08.03.5
medián211981
modus211981
počet závodů141118
průměrný odstup od vítěze %1,40,90,04,70,01,2
průměrné % poražených soupeřů90,095,3100,061,978,188,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,87,8
průměrné % poražených soupeřů81,381,3

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.4.2.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,02,11,20,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,082,495,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.81.52.02.35.53.78.02.6
medián111122482
modus111112481
počet závodů4524623127
průměrný odstup od vítěze %0,60,70,30,81,24,12,40,01,2
průměrné % poražených soupeřů96,596,297,994,691,678,689,778,192,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paďourová Klárasj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí2.3.
odstup %4,111,5
% poražených soupeřů87,575,0
pořadí2014celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,87,8
průměrné % poražených soupeřů81,381,3

Kategorie K1W

Paďourová Klárasl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí8.4.4.3.2.9.5.2.2.1.1.3.1.1.4.2.1.2.1.1.5.1.1.2.1.2.1.
odstup %0,04,01,22,03,54,73,31,42,00,00,00,40,00,02,11,20,00,60,00,03,60,00,01,40,00,80,0
% poražených soupeřů78,188,088,592,695,261,973,393,392,9100,0100,090,0100,0100,082,495,8100,095,7100,0100,081,0100,0100,090,0100,096,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr1.51.81.52.02.35.53.78.02.6
medián111122482
modus111112481
počet závodů4524623127
průměrný odstup od vítěze %0,60,70,30,81,24,12,40,01,2
průměrné % poražených soupeřů96,596,297,994,691,678,689,778,192,4