Kudějová Kristýna, 1988

TJ Kralupy, oddíl kanoistikyregistrační číslo: 014053
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom    
0
07.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom    
0
07.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ADAMEC Jakub
   
0
06.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 5. 2/VM 9.618,1
3
06.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 4/VM 8.227,7
13
06.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ADAMEC Jakub
3. 2/VM 24.0818,9
8
05.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 3. 1/VM 11.059,5
1
05.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 4. 2/VM 4.874,7
8
05.07.2024 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ADAMEC Jakub
3. 1/VM 2.771,9
1
30.06.2024 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 18. 6/VM 12.0813,2
42
30.06.2024 Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ADAMEC Jáchym
   
0
29.06.2024 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 19. 7/VM 16.3017,5
50
29.06.2024 Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ADAMEC Jáchym
12.   43.0439,6
1
16.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 18.   20.7722,1
34
15.06.2024 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 25.   27.8427,7
21
26.05.2024 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom    
50
26.05.2024 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
ADAMEC Jakub
   
5
25.05.2024 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 20. 4/VM 9.3812,4
51
25.05.2024 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
ADAMEC Jakub
3.   26.6727,0
1
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 30. 5/VM 14.6016,1
23
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 25. 5/VM 25.0030,7
33
14.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 10. 1/VM 11.009,9
19
13.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 9. 1/VM 13.0011,5
20
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 27. 6/VM 19.5017,5
30
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
ADAMEC Jakub
12. 3/VM 30.9023,4
3
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 21. 6/VM 18.0016,9
34
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
ADAMEC Jakub
9. 3/VM 14.0010,5
6
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 46. 1/VM 105.3393,2NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 44. 1/VM 85.9578,2NKZ
0
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 10. 1/VM 25.2126,4
7
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 11. 2/VM 13.6515,2
43
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 13. 1/VM 27.4320,0
3
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 7. 3/VM 11.8610,6
52
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 1/VM 42.3741,7
17
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 1/VM 33.2630,7
71
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 24. 3/VM 19.3819,9
53
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 26. 3/VM 18.6218,9
64
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 8. 2/VM 11.0310,3
18
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2X slalom
ADAMEC Jakub
6. 1/VM 18.1914,0
3
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 8. 2/VM 5.965,1
15
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2X slalom
ADAMEC Jakub
5. 1/VM 18.0513,7
3
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 13. 5/VM 16.4321,3
48
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 18. 5/VM 23.5828,9
23
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 45.   22.6427,8
12
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom    
0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 44. 9/ 43.5056,0
17
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 50. 9/ 43.1452,7
14
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom    
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 40.   37.9337,0
5
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 42.   29.2025,9
11
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 43.   29.7026,2
7
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 13.   18.4017,1
13
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 27.   28.9025,4
1
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 31.   29.3324,2
7
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 31.   27.7622,2
12
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8.   16.4113,5
13
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8.   14.7313,1
13
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 8.   21.0020,2
11
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 4.   17.3014,0
0
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom    
0
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 5.   21.9015,7
0
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 22. 8/ 19.3120,0
13
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom    
0
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy K1W slalom 13.   175.53162,7
1
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 11.   25.3023,2
6
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 13.   20.6018,2
7
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 22. 6/ 36.2143,9
8
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 34. 9/ 48.5054,9
4
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 24. 6/ 35.8039,8
12
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 25. 8/ 43.8045,9
13
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 17.   19.9120,1
22
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 22.   22.6021,3
18
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 19.   21.6020,6
7
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9.   18.9016,9
14
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1W slalom 18.   20.2019,0
17
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1W slalom 17.   20.7019,7
17
07.08.2011 Memoriál J.Froňka st. - neděle USD Veltrusy K1W slalom 18.   45.4546,3
10
06.08.2011 Memoriál J.Froňka st. - sobota USD Veltrusy K1W slalom 19.   63.3459,2
11
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1W slalom 9.   10.7610,0
16
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1W slalom 12.   18.2517,2
11
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1W slalom 9. 4/ 13.6413,9
14
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1W slalom 4. 3/ 29.0624,2
0
17.07.2011 Písecké slalomy - neděle řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Johanides Milan
9. 5/ 45.3241,6
1
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 23.   27.0029,6
15
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 16.   17.6021,9
21
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 8. 4/D 26.5321,7
3
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 11. 6/D 33.3330,7
4
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom
sobota 31.7.201
22.   73.8365,2-
31.07.2010
01.08.2010
Jihočeský pohár ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom
neděle 1.8.2010
25.   93.8583,5-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 23.   31.5532,9-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 25.   30.6731,0-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
sobota
JOHANIDES Milan
16.   49.5041,5-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
sobota
13.   22.4018,0-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice C2M slalom
neděle
JOHANIDES Milan
15.   36.0028,0-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1W slalom
neděle
14.   29.0025,8-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
sobota
21.   41.3838,0-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom
neděle
28.   107.8889,1-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
sobota
29.   30.5031,6-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1W slalom
neděle
28.   31.8031,9-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota
11.   29.6827,5-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
sobota
JOHANIDES Milan
13.   37.9330,2-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle
13.   29.9729,6-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
neděle
JOHANIDES Milan
13.   38.4433,2-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota
20.   53.3042,1-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
neděle
29.   54.2650,5-
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
16.   29.8432,2-
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
18.   48.8053,2-
17.09.2005 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1W slalom 22.   84.5337,5-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.23 aktualizace z registru ČSK
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.08.23 aktualizace z registru ČSK
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.23 aktualizace z registru ČSK
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.07.16 updated from RVP
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kudějová KristýnaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.01.12 updated from RVP
Kudějová KristýnaKaučuk Kralupy K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Kudějová KristýnaKaučuk Kralupy K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2569|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1W 3/3 4
14.C2X
Adamec Jakub
5/5 15
32.C2X
Adamec Jáchym
2/2 1
48.K1W 5/13 227

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1W 2/2 10
25.C2X
Adamec Jakub
4/4 15
45.K1W 5/12 288

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.K1W 5/6 48

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
90.K1W 5/6 50

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
64.K1W 5/6 50

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.K1W 5/9 73

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
110.C2M
Johanides Milan
1/1 1
43.K1W 5/13 86

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320182016201320122011
C1W7673--29-39
C2X3225-----
K1W484510890645043
C2M------110
Fotky nenalezeny.
0|2569|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1W 3/3 4
14.C2X
Adamec Jakub
5/5 15
32.C2X
Adamec Jáchym
2/2 1
48.K1W 5/13 227

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1W 2/2 10
25.C2X
Adamec Jakub
4/4 15
45.K1W 5/12 288

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.K1W 5/6 48

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
90.K1W 5/6 50

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
64.K1W 5/6 50

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.K1W 5/9 73

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
110.C2M
Johanides Milan
1/1 1
43.K1W 5/13 86

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2023
K1W47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320182016201320122011
C1W7673--29-39
C2X3225-----
K1W484510890645043
C2M------110

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
78 7 13       98
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ45.044.0442
K1W45.044.0442
veřejné závody17.816.01395
K1W20.419.0875
C2X6.65.038
C1W6.35.047
C2M13.213.0135
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,02
veřejné závody00,000,044,244,295
K1W00,000,000,000,075
C2X00,000,0337,5337,58
C1W00,000,0114,3114,37
C2M00,000,000,000,05
Celkem00,000,044,144,197
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ42827100,0
K1W42827100,0
veřejné závody1862054113619,4
K1W1501920132919,3
C2X1656416,3
C1W12403541,7
C2M8385112,5
Celkem1902336123618,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Kudějová Kristýnasl 61
25.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí20.25.
odstup % *)12,430,7
% poražených soupeřů *)77,659,3
pořadí2024celkem
průměr22.522.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)21,621,6
průměrné % poražených soupeřů *)68,568,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Kudějová Kristýnasl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
USD Troja
17.09.05
pořadí26.13.22.
odstup % *)18,921,337,5
% poražených soupeřů *)68,476,540,0
pořadí20052023celkem
průměr22.019.520.3
medián221322
modus221313
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)37,520,125,9
průměrné % poražených soupeřů *)40,072,561,6
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
3
50,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Kudějová Kristýnasl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
pořadí46.44.
odstup %93,278,2
% poražených soupeřů---10,4
pořadí2023celkem
průměr45.045.0
medián4444
modus4444
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %85,785,7
průměrné % poražených soupeřů5,25,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Kudějová Kristýnasl 94
06.07.24
sl 158
05.07.24
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
řeka Otava,
17.07.11
pořadí5.3.10.13.4.5.4.
odstup %8,19,526,420,014,015,724,2
% poražených soupeřů42,9---47,125,025,0---25,0
pořadí2011201320232024celkem
průměr4.04.511.54.06.3
medián441035
modus441034
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %24,214,923,28,816,9
průměrné % poražených soupeřů25,012,536,121,523,6
počet jízd234413
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
42,9%
čistých jízd1
50,0%
2
66,7%
1
25,0%
2
50,0%
6
46,2%

Kategorie C2M

Kudějová Kristýnařeka Otava,
17.07.11
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
pořadí9.15.16.13.13.
odstup %41,628,041,533,230,2
% poražených soupeřů20,026,328,625,025,0
pořadí20092011celkem
průměr14.39.013.2
medián13913
modus13913
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %33,241,634,9
průměrné % poražených soupeřů26,220,025,0
počet jízd729
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd2
28,6%
0
0,0%
2
22,2%

Kategorie C2X

Kudějová Kristýnasl 94
06.07.24
sl 158
05.07.24
sl 90
29.06.24
sl 61
25.05.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
pořadí3.3.12.3.12.9.6.5.
odstup %18,91,939,627,023,410,514,013,7
% poražených soupeřů66,7---------26,746,744,455,6
pořadí20232024celkem
průměr8.05.36.6
medián635
modus533
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %15,421,918,6
průměrné % poražených soupeřů43,416,730,0
počet jízd8715
lepší 1. jízda3
75,0%
2
50,0%
5
62,5%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
6,7%

Kategorie K1W

Kudějová Kristýnasl 94
06.07.24
sl 158
05.07.24
sl 91
30.06.24
sl 90
29.06.24
sl 84
16.06.24
sl 83
15.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 89
01.07.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 41
05.05.18
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Sušice NE
14.07.13
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
USD Veltrusy
07.08.11
USD Veltrusy
06.08.11
Ohře peřej H
24.07.11
Ohře peřej H
23.07.11
řeka Otava,
17.07.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
USD České Vr
31.07.10
USD České Vr
31.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
pořadí8.4.18.19.18.25.20.30.25.10.9.27.21.11.7.35.31.24.26.8.8.13.18.45.44.50.40.42.43.13.27.31.31.8.8.8.22.13.11.13.22.34.24.25.17.22.19.9.18.17.18.19.9.12.9.23.16.8.11.25.22.23.25.14.13.28.21.28.29.13.11.29.20.
odstup %7,74,713,217,522,127,712,416,130,79,911,517,516,915,210,641,730,719,918,910,35,121,328,927,856,052,737,025,926,217,125,424,222,213,513,120,220,0162,723,218,243,954,939,845,920,121,320,616,919,019,746,359,210,017,213,929,621,921,730,783,565,232,931,025,818,089,138,031,931,629,627,550,542,1
% poražených soupeřů63,270,075,776,956,445,577,646,359,370,074,254,464,381,889,724,440,068,168,477,475,976,560,533,337,732,913,324,117,653,810,334,842,373,172,066,758,0---54,552,053,340,055,855,661,951,252,677,850,051,519,021,769,257,772,456,070,041,737,54,016,040,538,555,261,312,937,540,037,853,861,520,038,7
pořadí200920102011201220132016201820232024celkem
průměr20.623.814.520.111.531.244.819.116.920.5
medián2023162283144181819
modus1325913831408188
počet závodů104139464121173
průměrný odstup od vítěze %38,453,225,147,816,723,543,419,715,829,4
průměrné % poražených soupeřů41,924,852,147,167,530,529,365,165,050,5
počet jízd208261881282422146
lepší 1. jízda4
40,0%
3
75,0%
3
23,1%
6
66,7%
1
25,0%
3
50,0%
1
25,0%
5
41,7%
8
72,7%
34
46,6%
čistých jízd2
10,0%
0
0,0%
3
11,5%
3
16,7%
1
12,5%
3
25,0%
1
12,5%
10
41,7%
6
27,3%
29
19,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Kudějová KristýnaŘeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
pořadí18.16.
odstup %53,232,2
% poražených soupeřů34,642,3
pořadí2009celkem
průměr17.017.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,742,7
průměrné % poražených soupeřů38,538,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále