Kratochvíl Petr, 1971

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 37. 3/V 20.5023,8
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 42. 3/V 22.1025,4
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 49. 2/V 7.1516,3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 50. 2/V 8.0618,8
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 20. 2/V 92.7215,0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 17. 2/V 6.5112,8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 47. 3/V 9.2220,5
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 48. 3/V 11.3726,2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 22. 1/V 31.4634,4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 29. 2/V 188.5516,2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 28. 2/V 187.9015,9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 31. 2/V 20.0021,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 26. 2/V 20.4022,4
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 21. 2/V 109.0714,5
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 31. 2/V 8.5217,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 58. 4/V 8.9520,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 48. 2/V 7.4716,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 36. 2/V 6.2314,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 3/V 7.2816,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 22. 1/V 26.7028,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 34. 3/V 25.8026,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 33. 3/V 29.7029,2
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 18. 2/V 100.8313,4
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 29. 3/V 8.0216,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 43. 2/V 7.5917,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 41. 2/V 7.6217,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 35. 2/V 10.6518,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 31. 1/V 7.8613,4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 11. 1/V 20.9022,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 2/V 85.528,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 2/V 89.839,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 2/V 119.0411,6
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 126.5712,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/V 94.8010,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 9. 1/V 76.6010,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 10. 1/V 94.4010,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 10. 1/V 77.1010,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 37. 2/V 18.9025,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 36. 2/V 22.1030,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 23. 1/V 90.1912,0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 30. 1/V 14.2513,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 42. 1/V 8.6318,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 39. 1/V 6.7615,0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 34. 2/V 5.3311,7
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 29. 1/V 4.020,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 11. 1/V 19.5020,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 16. 1/V 42.268,3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 16. 3/V 41.858,2
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 2/V 123.1711,8
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd    
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/V 61.307,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/V 66.507,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/V 76.808,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/V 67.708,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 26. 3/V 17.8019,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 22. 1/V 13.6014,8
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 18. 1/V 7.4215,0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 17. 2/V 76.0312,3
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 2/V 6.8914,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 34. 2/V 9.5520,3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 3/V 18.7327,4
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 2/V 17.1123,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20. 1/V 5.0511,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 1/V 5.1812,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 10. 1/V 17.9020,6
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 2/V 33.576,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 1/V 4.837,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 10. 1/V 72.008,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 10. 1/V 57.306,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/V 106.0010,2
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/V 106.4010,3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 4/V 20.9021,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 9. 2/V 12.0011,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 2/V 3.587,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 9. 1/V 2.424,7
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 9. 1/V 82.0410,8
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 9. 1/V 6.996,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20. 1/V 4.7110,7
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 2. 1/V 19.5020,5
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 2/V
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 1/V 4.286,5
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 16. 1/VM 16.8017,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 15. 1/VM 18.2018,5
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 6/VM 6.2813,0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 20. 7/VM 8.1717,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 15.   11.2310,5
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 13.   110.0114,6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/VM 7.107,4
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/VM 11.5012,0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 4. 1/VM 15.7017,2
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 5/VM 35.786,9
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 5/VM 7.3411,7
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 6. 3/VM 70.208,4
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 13. 4/VM 58.908,9
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 5/VM 95.009,2
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 4/VM 89.108,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 9. 2/VM 15.4617,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 11. 1/VM 14.6216,2
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 16. 4/VM 9.639,1
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 9. 3/VM 67.518,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 3. 1/VM 17.5019,0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 22.   9.1012,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 11. 5/VM 60.406,5
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 12. 7/VM 76.009,2
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 14. 7/VM 77.309,3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 4.   41.206,2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 4. 1/VM 46.304,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 5. 3/VM 69.607,2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 5. 3/VM 43.206,6
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 12. 1/VM 13.9016,4
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 16. 1/VM 12.8014,2
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 15.   8.818,4
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 10.   71.569,5
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 15. 4/VM 4.919,2
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/VM 7.7915,1
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 18. 2/VM 18.9023,5
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 12. 1/VM 11.7014,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 2. 2/VM 1.500,3
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18. 4/VM 6.5411,4
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 25. 6/VM 8.6215,6
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 2.   0.471,1
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 5. 1/VM 15.7016,7
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 16. 4/VM 8.659,8
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 10.   67.507,9
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 9. 4/VM 103.3010,2
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 8. 4/VM 78.707,7
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 9. 4/VM 95.208,1
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 8. 3/VM 67.605,7
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 18. 2/VM 16.0019,1
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 15. 1/VM 11.8014,2
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 7.   63.218,5
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 9.   12.815,9
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 17. 4/VM 13.6213,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/VM 10.6310,2
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 11. 2/VM 11.4012,6
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 9. 1/VM 8.5010,6
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 4. 1/VM 13.0013,8
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M sjezd 4. 3/VM 6.308,0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14.   117.1011,7
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 13.   95.009,3
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 14. 4/VM 80.468,6
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 24. 6/VM 14.9411,6
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 17.   100.7010,7
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 16.   83.408,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 6. 2/VM 51.206,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/VM 52.607,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 6. 2/VM 51.306,3
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/VM 44.206,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 23. 2/VM 15.7016,1
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 19. 1/VM 13.9014,5
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 10. 1/VM 14.286,8
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 15. 3/VM 72.909,7
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 14. 2/VM 13.5110,6
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 17. 2/VM 17.2513,6
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 6. 1/VM 13.9013,2
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 7. 2/VM 11.3010,9
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 10. 1/VM 12.5014,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 10. 2/VM 14.0017,5
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 17. 3/VM 18.469,6
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 15. 3/VM 77.528,4
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 3. 1/VM 13.7014,2
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 12. 4/VM 73.107,1
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 12. 4/VM 73.107,1
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 14. 2/VM 14.089,4
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 14. 3/VM 82.759,5
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14.   118.0011,6
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 11.   125.4012,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
17. 1/VM 13.7015,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
9. 2/VM 8.207,4
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
5. 1/VM 5.004,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
30. 3/VM 19.1020,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
25. 2/VM 16.7017,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kratochvíl PetrSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 06.01.13 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2411|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 3/3 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 7/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/8 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/7 180

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 3/3 256
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 290

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/10 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/14 360

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 3/3 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/9 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 398

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/5 257
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 7/12 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/12 316

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/8 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/7 341

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/5 356
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 281

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 449

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/5 285
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/12 252
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/13 504

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/5 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 8/10 233
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/15 402

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/7 280

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M40332324151414221415

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M60130198172163137117142110128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
K1M453956442629516151721

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M2016191113610857
Fotky nenalezeny.
0|2411|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 3/3 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 7/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/8 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/7 180

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 3/3 256
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 290

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/10 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/14 360

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 3/3 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/9 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 398

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/5 257
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 7/12 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/12 316

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/8 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/7 341

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/5 356
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 281

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 449

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/5 285
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/12 252
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/13 504

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/5 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 8/10 233
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/15 402

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/7 280

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M40332324151414221415

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M60130198172163137117142110128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014201320122011
K1M453956442629516151721

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
K1M2016191113610857

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
50     121     171
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody16.112.0350
K1M16.112.0350
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,048,0510,050
K1M00,012,048,0510,050
Celkem00,012,048,0510,050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody953208084,2
K1M953208084,2
Celkem953208084,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí37.42.22.31.26.22.34.33.11.37.36.11.26.22.13.10.10.25.9.2.16.15.3.3.4.9.11.3.12.16.18.12.5.18.15.11.9.4.23.19.6.7.10.10.3.17.5.9.25.30.
odstup %23,825,434,421,322,428,926,529,222,025,930,120,619,514,827,423,720,621,711,220,517,718,57,412,017,217,016,219,016,414,223,514,716,719,114,212,610,613,816,114,513,210,914,317,514,215,04,47,417,120,0
% poražených soupeřů55,050,056,367,471,671,665,368,973,064,768,579,669,574,773,380,078,674,591,896,882,184,694,395,288,588,687,292,088,085,466,778,085,275,479,781,184,690,371,879,587,884,680,482,093,576,891,582,274,570,1
pořadí2009201020112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr27.510.311.111.412.67.78.212.016.228.026.026.333.716.1
medián259101112949133633263712
modus2551041233210111122223
počet závodů237553535333350
průměrný odstup od vítěze %18,59,014,414,117,117,414,617,821,225,625,924,227,918,3
průměrné % poražených soupeřů72,383,582,882,280,789,388,987,775,270,969,170,253,878,7
počet jízd4413109610610666696
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
3
42,9%
4
80,0%
2
40,0%
0
0,0%
2
40,0%
1
33,3%
2
40,0%
3
100,0%
2
66,7%
1
33,3%
3
100,0%
28
56,0%
čistých jízd3
75,0%
4
100,0%
11
84,6%
9
90,0%
8
88,9%
5
83,3%
9
90,0%
5
83,3%
9
90,0%
4
66,7%
6
100,0%
4
66,7%
4
66,7%
81
84,4%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.23.34.16.15.18.17.34.34.10.10.10.10.16.9.13.14.13.14.6.13.8.7.9.11.12.14.10.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %15,015,914,514,116,613,48,99,511,612,212,011,78,311,815,012,314,620,38,36,610,210,37,06,30,06,514,66,98,48,99,28,68,96,59,29,39,59,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,89,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů36,767,944,451,452,939,364,261,146,251,950,049,276,248,137,042,944,145,052,662,560,960,964,370,476,975,533,369,064,350,050,057,152,979,670,362,952,651,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,754,873,675,075,050,045,858,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr13.313.510.011.510.213.017.922.017.830.324.015.4
medián1414911813101618342014
modus121489139101514212014
počet závodů7674648453256
průměrný odstup od vítěze %9,49,68,48,59,45,012,211,011,115,115,410,1
průměrné % poražených soupeřů61,859,467,666,454,071,850,755,952,549,652,358,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí28.21.34.16.15.17.34.9.14.2.15.
odstup %15,914,511,78,311,812,314,68,99,30,39,7
% poražených soupeřů67,944,449,276,248,142,944,152,962,998,054,8
pořadí2011201320142017201820202021celkem
průměr15.02.011.525.521.721.028.018.6
medián15291716212816
modus15291715212815
počet závodů112231111
průměrný odstup od vítěze %9,70,39,113,510,614,515,910,7
průměrné % poražených soupeřů54,898,057,943,557,844,467,958,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.23.34.16.15.18.17.34.34.15.10.10.10.10.16.9.13.14.14.6.13.8.7.9.11.12.14.10.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %15,015,914,514,116,613,48,99,511,612,212,011,78,311,815,012,314,620,36,68,36,610,210,37,06,30,06,56,98,48,99,28,68,96,59,29,39,59,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,89,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů36,767,944,451,452,939,364,261,146,251,950,049,276,248,137,042,944,145,075,052,662,560,960,964,370,476,975,569,064,350,050,057,152,979,670,362,952,651,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,754,873,675,075,050,045,858,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr13.313.510.011.59.613.017.622.017.830.324.015.4
medián1414911813151618342014
modus12148969101514212014
počet závodů7674549453256
průměrný odstup od vítěze %9,49,68,48,58,45,011,611,011,115,115,410,0
průměrné % poražených soupeřů61,859,467,666,458,171,853,455,952,549,652,359,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.9.7.10.10.23.34.16.15.6.5.6.7.18.17.34.34.15.10.10.10.10.16.9.13.14.14.6.13.8.7.9.11.12.14.4.4.5.5.10.2.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.7.6.7.6.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %15,015,914,514,116,613,48,99,511,612,210,010,710,210,812,011,78,311,87,27,78,28,415,012,314,620,36,68,36,610,210,37,06,30,06,56,98,48,99,28,68,96,59,29,34,66,27,26,69,50,39,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,87,56,46,36,39,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů36,767,944,451,452,939,364,261,146,251,978,983,878,078,050,049,276,248,189,190,988,685,437,042,944,145,075,052,662,560,960,964,370,476,975,569,064,350,050,057,152,979,670,362,992,792,790,790,952,698,051,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,776,980,077,881,554,873,675,075,050,045,858,3
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr13.310.79.08.09.613.017.614.013.930.324.013.3
medián1479581315714342012
modus127846910610212010
počet závodů71088549893273
průměrný odstup od vítěze %9,48,47,47,38,45,011,69,410,815,115,49,3
průměrné % poražených soupeřů61,867,371,479,158,171,853,472,264,649,652,365,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí49.50.47.48.31.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.15.21.18.25.9.17.17.24.10.14.17.17.14.
odstup %16,318,820,526,217,116,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,49,215,111,415,65,913,310,211,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů52,051,033,331,937,553,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,062,250,057,538,557,957,957,943,970,061,857,969,862,9
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr14.416.818.819.018.014.518.035.035.839.548.525.5
medián14171816189183035314820
modus14171516159162929314717
počet závodů5452423452440
průměrný odstup od vítěze %10,010,312,010,913,27,710,511,916,616,820,513,0
průměrné % poražených soupeřů64,554,450,436,151,565,964,649,945,445,542,152,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí31.35.39.29.20.16.17.10.
odstup %17,118,315,00,210,79,110,26,8
% poražených soupeřů37,539,353,158,251,311,857,970,0
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr10.017.016.020.034.035.031.024.6
medián1017162029353120
modus1017162029353110
počet závodů11112118
průměrný odstup od vítěze %6,810,29,110,77,618,317,110,9
průměrné % poražených soupeřů70,057,911,851,355,739,337,547,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí49.50.17.47.48.31.58.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.18.25.9.17.17.24.10.14.17.17.14.
odstup %16,318,812,820,526,217,120,016,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,411,415,65,913,310,211,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů52,051,061,933,331,937,543,653,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,057,538,557,957,957,943,970,061,857,969,862,9
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr14.416.819.319.018.014.518.035.035.845.742.226.4
medián14171816189183035484820
modus14171516159162929311717
počet závodů5432423453540
průměrný odstup od vítěze %10,010,311,810,913,27,710,511,916,617,918,913,2
průměrné % poražených soupeřů64,554,446,736,151,565,964,649,945,444,946,051,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí49.50.47.48.31.58.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.18.25.2.9.17.17.4.24.10.14.17.17.14.
odstup %16,318,820,526,217,120,016,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,411,415,61,15,913,310,28,011,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů52,051,033,331,937,543,653,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,057,538,593,857,957,957,985,043,970,061,857,969,862,9
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr14.414.215.019.018.014.518.035.035.845.748.525.5
medián14171516189183035484820
modus1417216159162929314717
počet závodů5542423453441
průměrný odstup od vítěze %10,09,89,110,913,27,710,511,916,617,920,512,8
průměrné % poražených soupeřů64,560,558,536,151,565,964,649,945,444,942,153,5