Hric Filip, 1993

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: MT   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 13.   1.503,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6.   0.882,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 3.   18.412,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 3.   1.282,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 12.   2.996,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 6.   1.543,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 4.   0.340,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 1.  
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5.   30.913,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 4.   13.901,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4.   20.932,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2.   11.791,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 2.   6.500,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3.   23.402,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 3.   15.701,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 3.   13.601,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5.   28.203,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3.   14.802,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4.   25.802,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 12.   9.1012,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 9.   10.6014,4
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 5.   28.003,7
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 4.   3.173,0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 13.   4.2810,0
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 14.   0.320,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 11.   2.044,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 7.   1.443,2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 1.  
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 6.   1.100,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 3.   5.501,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 3.   4.610,9
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1.  
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1.  
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1.  
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1.  
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1.  
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2.   6.400,7
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 14.   0.931,9
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 1.  
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 8.   0.601,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 1.  
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 1.  
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 1.  
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 3.   0.551,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6.   1.764,1
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 2.   1.210,2
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 4.   0.701,1
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 4.   19.302,2
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 3.   10.001,1
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3.   21.402,1
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2.   12.101,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 1.  
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 2.   6.400,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 1.  
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 2.   4.400,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 2.   9.801,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 2.   13.801,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 2. 1/U23 1.601,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 1. 1/U23
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 30. 10/U23 12.9514,5
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 32. 10/U23 16.7117,0
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/U23
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/U23 0.531,0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 2. 1/U23 24.693,3
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 3. 2/U23 0.120,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 3. 1/U23 1.934,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 3. 1/U23 1.644,6
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 2. 1/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 4. 2/U23
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4. 2/U23 50.204,8
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3. 1/U23 36.803,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1. 1/U23
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1. 1/U23
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 2.   16.982,2
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 3.   26.983,6
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 14.   159.9816,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 2.302,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 82. 11/U23 54.6055,5
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc C2M sjezd
SKARKA Jiří
4. 2/U23 14.7030,4
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc C2M slalom
DUPAL Jiří
5.   16.4018,0
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1M sjezd 2. 1/U23 0.501,2
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1M slalom 5. 2/U23 6.509,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 5/U23 4.238,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 10. 5/U23 4.7410,1
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 20.   11.4511,2
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 17.   9.529,7
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1M slalom 40. 10/U23 133.07153,6
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1M slalom 27. 6/U23 17.5019,1
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 27.   15.1517,1
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 10.   123.40137,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 2. 1/U23 7.107,8
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 29.   17.2919,4
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 43.   62.2470,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 47. 4/U23 52.1957,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 1. 1/U23
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 7.   7.248,6
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1M slalom 19.   13.0514,5
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 15.   9.8710,0
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 38.   19.5920,0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 7/U23 6.2813,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 15. 6/U23 4.9010,4
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 19.   12.9615,9
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 43.   78.3187,9
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 18. 4/U23 8.229,6
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 24. 8/U23 8.259,5
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 34.   17.5820,2
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 24.   14.6316,4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 2. 1/U23 0.600,7
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 21.   12.7215,2
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 25.   11.7414,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 2. 1/U23 3.804,5
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 2. 1/U23 0.300,3
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1M slalom 56.   15.7316,6
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1M slalom 16.   7.718,0
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1M slalom 31.   16.1218,5
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1M slalom 25.   15.0417,7
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 2. 1/U23 3.704,6
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 2. 1/U23 4.005,0
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 31. 11/U23 11.5111,1
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 23. 11/U23 13.1013,3
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 7. 4/U23 3.113,4
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 3. 1/U23 4.414,6
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 28.   11.6514,6
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 25.   16.7520,0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 3. 2/U23 6.907,3
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 19.   11.8513,8
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 32.   16.3519,2
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 44.   111.19105,2
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 5. 3/U23 7.508,9
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 3. 2/U23 5.006,0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 16. 6/U23 10.0511,5
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 24. 6/U23 15.3916,3
05.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, semifinále USD České Vrbné K1M slalom 33.   72.0772,4
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné K1M slalom 36.   23.4423,9
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 1. 1/U23
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 2. 1/U23 0.200,3
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 42. 12/U2 18.8219,7
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 16. 8/U2 13.0714,1
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 2. 1/U2 2.402,6
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 19. 3/U2 8.799,0
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 5. 1/U2 6.787,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 7. 6/DS 6.306,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 10. 5/DS 7.808,1
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 7.   8.388,9
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1M slalom 29. 8/DS 11.4313,0
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 27. 6/DS 13.8215,6
28.08.2011 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 39.   16.7817,5
27.08.2011 7.Český pohár ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 36.   20.1020,8
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 2. 2/DS 2.602,5
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 35. 7/DS 22.3022,0
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 38. 8/DS 19.1819,6
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd    
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 29. 7/DS 185.0120,2
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1M slalom 33.   22.5023,5
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1M slalom 42.   22.8326,7
08.05.2011 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 33.   20.1222,9
07.05.2011 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 38.   18.4321,7
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 2. 1/DS 7.007,3
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 39. 6/DS 270.5026,1
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 39. 6/DS 270.5026,1
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 62.   185.04181,6
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 33.   22.5722,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
4. 2/DS 5.405,9
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 27. 4/DS 21.0219,9
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 39. 6/DS 25.2425,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
2. 1/DS 3.002,7
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
4. 1/DS 3.403,0
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1M slalom 12.   15.0215,0
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 38.   71.0164,9
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 37.   24.7022,3
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 3. 1/DS 0.600,7
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 4. 1/DS 2.803,0
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1M slalom
sobota 5.6.2010
24. 4/DS 14.0513,9
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1M slalom
neděle 6.6.2010
28. 6/DS 14.2914,1
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 2. 1/DS 6.607,6
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 10. 1/DS 11.5014,8
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 6. 2/DS 5.306,8
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja K1M slalom 41.   21.8826,2
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja K1M slalom 42.   21.5824,3
02.05.2010 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod, 1.NZ juniorů USD Trnávka K1M slalom 39.   97.43102,8
01.05.2010 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod USD Trnávka K1M slalom 37.   71.9978,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
14. 3/DM 10.4010,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
14. 4/DM 10.6010,8
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota, 5.NKZ
38. 7/DM 24.1322,6
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle, 6.NKZ
38. 6/DM 23.4024,0
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 18.   23.5121,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
10. 4/DM 5.805,4
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
6. 2/DM 7.607,2
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
6. 1/DM 4.705,6
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
6. 1/DM 5.405,9
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
10. 2/DM 11.0010,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
4. 1/DM 4.504,5
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1M slalom
sobota
61. 7/DM 26.5726,8
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1M slalom
neděle
50. 6/DM 18.4120,2
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn K1M slalom    
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn K1M slalom    
26.04.2009 2. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh K1M slalom 40.   23.4223,7
25.04.2009 1. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh K1M slalom    
13.09.2008 MČR dorostu ve slalomu USD Troja K1M slalom 38.   95.2350,4
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 52. 8/DM
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 62. 8/DM
04.05.2008 2.NKZ, 2.ČP juniorů USD Opava K1M slalom 56. 12/DM
03.05.2008 1.NKZ, 1.ČP juniorů USD Opava K1M slalom 42. 9/DM
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 6.   40.6619,6
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 3.   20.0810,6
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy K1M slalom 45.  
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy K1M slalom 64.  
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja K1M slalom 80.  
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja K1M slalom 81.  
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny C1M slalom
ŽS
11.   150.2367,8
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽS
10.   29.1013,7
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát K1M slalom 14.   42.0722,4
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát C1M slalom 13.   113.9253,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hric FilipUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Hric FilipUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP
Místo narozeníOlomouc
Znamenívodnář
BydlištěOlomouc
Zaměstnáníadministrativa
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděCayenne
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiCross Zlín, Omega centrum
Od kolika let pádluje7
První trenérMichaela Koblihová
Současný trenérRobert Knebel
Zálibypráce, jídlo, spánek
Zimní přípravav Olomouci
Cíle na sezonuMistrovství světa v USA
Nejlepší dosažené výsledky2. místo MS hlídky, 10. místo MS sprint, 10. místo ME klasik
Oblíbená traťKamenice, Lipno
Facebookhttps://www.facebook.com/FilipHric1
Instagramhttps://www.instagram.com/fifahric/

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|2366|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 2/2 346

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 6/10 404
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1M 5/18 867

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 2/2 304
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/9 406
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1M 5/13 734

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 7/14 464
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/22 722

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.K1M 2/2 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 2/2 326
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/10 390
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/12 206
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/14 521

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/8 102
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.K1M 3/3 205
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 2/2 140

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 86
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.K1M 4/4 158
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 3/3 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 2/2 70

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 9/11 119
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1M 4/6 220
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/5 481

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.K1M 4/6 155
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/5 460

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.K1M 6/8 24
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1M 4/6 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 4/4 353

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20162015201420132011
K1M5427252839

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M921213531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162014201320122011
K1M301221229

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M7819616516017173165

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201620152014201320122011
K1M221424238416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M1133112332
Fotky nenalezeny.
0|2366|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 2/2 346

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 6/10 404
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1M 5/18 867

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 2/2 304
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/9 406
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.K1M 5/13 734

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 7/14 464
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/22 722

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.K1M 2/2 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 2/2 326
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/10 390
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/12 206
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/14 521

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/8 102
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.K1M 3/3 205
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 2/2 140

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 86
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.K1M 4/4 158
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 3/3 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 2/2 70

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 9/11 119
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1M 4/6 220
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/5 481

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.K1M 4/6 155
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/5 460

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.K1M 6/8 24
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1M 4/6 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 4/4 353

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20162015201420132011
K1M5427252839

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M921213531

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20162014201320122011
K1M301221229

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M7819616516017173165

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201620152014201320122011
K1M221424238416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M1133112332

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
126 3 1 80   1 211
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár32.032.02543
K1M32.032.02543
NKZ34.929.02432
K1M34.929.02432
veřejné závody7.83.0240
K1M7.83.0240
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,043
K1M00,000,000,000,043
NKZ00,000,013,113,132
K1M00,000,013,113,132
veřejné závody37,51435,037,52050,040
K1M37,51435,037,52050,040
Celkem32,61412,243,52118,3115
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár862580301922,1
K1M862580301922,1
NKZ581398241831,0
K1M581398241831,0
veřejné závody7468492939,2
K1M7468492939,2
Celkem2184662216630,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Hric Filipsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
Vltava pod L
28.08.11
Vltava pod L
27.08.11
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Veltrusy
08.05.11
USD Veltrusy
07.05.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
Vltava pod L
28.08.10
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
USD Trnávka
02.05.10
USD Trnávka
01.05.10
USD Liptovsk
26.04.09
pořadí30.32.20.17.40.27.27.10.29.43.15.38.19.43.34.24.21.25.56.16.31.25.31.23.28.25.19.32.44.39.36.33.42.33.38.62.33.37.41.42.39.37.40.
odstup % *)14,517,011,29,7153,619,117,1137,619,470,810,020,015,987,920,216,415,214,516,68,018,517,711,113,314,620,013,819,2105,217,520,823,526,722,921,7181,622,822,326,224,3102,878,323,7
% poražených soupeřů *)71,369,048,660,0---35,035,077,534,92,364,19,859,16,726,748,957,448,938,983,325,040,069,176,837,244,260,031,1---24,030,033,314,613,55,11,650,010,047,447,4---5,311,4
pořadí2009201020112013201420152016celkem
průměr40.039.239.530.027.426.631.032.0
medián4039362824273032
modus4037332515273025
počet závodů1581188243
průměrný odstup od vítěze % *)23,750,842,223,525,054,815,735,9
průměrné % poražených soupeřů *)11,422,021,546,040,236,770,236,1
počet jízd21015221615484
lepší 1. jízda0
0,0%
4
80,0%
3
37,5%
5
45,5%
5
62,5%
6
75,0%
1
50,0%
24
55,8%
čistých jízd2
100,0%
2
20,0%
5
33,3%
6
27,3%
2
12,5%
3
20,0%
0
0,0%
20
23,8%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Hric Filippeřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí6.11.13.
odstup % *)19,667,853,6
% poražených soupeřů *)76,2---29,4
pořadí200520062007celkem
průměr13.011.06.010.0
medián1311611
modus131166
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)53,667,819,647,0
průměrné % poražených soupeřů *)29,40,076,235,2
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Hric Filipsl 143
09.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
9.ČP Troja
10.08.13
USD Troja
17.09.11
Vltava pod L
28.08.11
USD Veltrusy
11.09.10
Vltava pod L
29.08.10
USD Roudnice
12.09.09
USD Troja
13.09.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
USD Křivoklá
27.08.05
pořadí5.40.27.15.38.25.7.39.12.38.18.38.3.10.14.
odstup % *)9,0153,619,110,020,017,78,917,515,064,921,350,410,613,722,4
% poražených soupeřů *)42,9---35,064,19,840,090,524,081,72,667,932,796,575,077,6
pořadí2005200620072008200920102011201320142015celkem
průměr14.010.03.038.018.025.023.025.026.524.021.9
medián14103381812725152718
modus1410338181272515538
počet závodů111112212315
průměrný odstup od vítěze % *)22,413,710,650,421,339,913,217,715,060,530,3
průměrné % poražených soupeřů *)77,675,096,532,767,942,257,340,037,026,049,4
počet jízd222224424529
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
66,7%
9
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
5
17,2%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Hric Filipsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Opava
04.05.08
USD Opava
03.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí30.32.7.19.18.24.56.16.31.23.7.3.16.24.42.16.19.5.29.27.35.38.62.33.27.39.28.24.38.38.50.61.52.62.56.42.45.64.80.81.
odstup %14,517,08,614,59,69,516,68,011,113,33,44,611,516,319,714,19,07,513,015,622,019,6181,622,819,925,614,113,924,022,620,226,80,00,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů71,369,092,576,985,080,238,983,369,176,894,598,283,574,761,086,176,094,768,570,865,763,41,650,067,151,369,374,256,556,546,236,248,030,76,831,756,039,417,719,2
pořadí200720082009201020112012201320142016celkem
průměr67.553.046.829.537.320.322.717.031.035.0
medián64523827331616183031
modus454238242716373016
počet závodů44446664240
průměrný odstup od vítěze %0,00,023,418,445,813,09,510,515,716,3
průměrné % poražených soupeřů33,129,348,965,553,379,376,883,770,261,0
počet jízd46881112128473
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
3
75,0%
1
25,0%
2
33,3%
4
66,7%
1
16,7%
1
25,0%
1
50,0%
21
52,5%
čistých jízd1
25,0%
3
50,0%
2
25,0%
2
25,0%
3
27,3%
2
16,7%
5
41,7%
4
50,0%
0
0,0%
22
30,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Hric Filipřeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí4.10.
odstup %4,510,4
% poražených soupeřů94,588,2
pořadí2009celkem
průměr7.07.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,57,5
průměrné % poražených soupeřů91,491,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Hric Filipsl.Wave2012s
05.08.12
sl.Wave2012k
04.08.12
pořadí33.36.
odstup %72,423,9
% poražených soupeřů27,350,0
pořadí2012celkem
průměr34.534.5
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,148,1
průměrné % poražených soupeřů38,738,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Hric Filipsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Mlýnský náho
19.05.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí12.9.2.1.2.82.2.47.1.2.2.2.2.2.3.5.3.1.2.2.7.10.2.2.4.4.2.3.4.2.10.6.14.14.6.10.6.6.
odstup %12,514,41,70,02,455,57,857,60,00,74,50,34,65,07,38,96,00,00,32,66,58,12,57,35,93,02,70,73,07,614,86,810,810,97,25,45,95,6
% poražených soupeřů89,292,898,9100,098,811,096,234,3100,096,098,999,098,098,092,694,297,1100,098,196,892,389,897,696,895,793,697,897,396,195,587,092,686,286,691,286,689,190,2
pořadí200920102011201220132014201520162018celkem
průměr9.34.45.32.62.216.728.71.510.57.8
medián6422222193
modus6422212192
počet závodů68455332238
průměrný odstup od vítěze %7,65,66,13,64,419,421,90,813,58,1
průměrné % poražených soupeřů88,394,594,197,297,376,868,799,591,090,8
počet jízd121481010653371
lepší 1. jízda4
66,7%
3
37,5%
2
50,0%
0
0,0%
4
80,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
50,0%
1
50,0%
17
44,7%
čistých jízd4
33,3%
6
42,9%
6
75,0%
5
50,0%
2
20,0%
2
33,3%
1
20,0%
3
100,0%
0
0,0%
29
40,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Hric Filipsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí13.6.3.5.4.4.2.5.1.3.1.1.14.1.8.1.1.1.4.3.3.2.1.3.2.4.4.3.29.39.39.
odstup %3,42,02,53,21,52,01,13,70,01,10,00,01,90,01,30,00,00,02,21,12,11,20,00,10,00,04,83,520,226,126,1
% poražených soupeřů83,392,992,992,594,488,596,390,9100,096,8100,0100,051,9100,088,1100,0100,0100,084,291,791,395,7100,092,698,194,378,686,747,213,613,6
pořadí201120162017201820192020celkem
průměr35.72.83.82.23.69.56.8
medián39321463
modus39311461
počet závodů361055231
průměrný odstup od vítěze %24,11,41,01,02,12,73,6
průměrné % poražených soupeřů24,891,790,397,592,988,185,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Hric Filipsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
pořadí14.1.3.1.1.8.
odstup %0,70,01,10,00,01,3
% poražených soupeřů71,1100,096,8100,0100,088,1
pořadí20172018celkem
průměr4.54.84.7
medián111
modus111
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %0,60,40,5
průměrné % poražených soupeřů94,192,092,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Hric Filipsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí13.6.3.5.4.4.2.5.1.3.1.1.14.1.8.1.1.1.2.4.3.3.2.1.3.2.4.4.3.2.3.14.29.39.39.
odstup %3,42,02,53,21,52,01,13,70,01,10,00,01,90,01,30,00,00,00,22,21,12,11,20,00,10,00,04,83,52,23,616,120,226,126,1
% poražených soupeřů83,392,992,992,594,488,596,390,9100,096,8100,0100,051,9100,088,1100,0100,0100,098,284,291,791,395,7100,092,698,194,378,686,795,592,661,847,213,613,6
pořadí201120162017201820192020celkem
průměr35.74.03.62.23.69.56.6
medián39321463
modus39311461
počet závodů391155235
průměrný odstup od vítěze %24,13,40,91,02,12,73,8
průměrné % poražených soupeřů24,888,991,097,592,988,185,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Hric Filipsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí13.6.3.5.4.4.2.2.3.3.3.5.3.4.5.1.3.1.1.1.1.2.1.14.1.8.1.1.1.2.4.3.3.2.1.2.2.1.2.2.1.3.3.2.4.4.3.1.1.1.1.29.39.39.
odstup %3,42,02,53,21,52,01,10,92,61,81,83,32,02,93,70,01,10,00,00,00,00,70,01,90,01,30,00,00,00,22,21,12,11,20,00,70,50,01,81,20,00,14,60,00,04,83,50,00,00,00,020,226,126,1
% poražených soupeřů83,392,992,992,594,488,596,397,494,695,195,192,596,694,990,9100,096,8100,0100,0100,0100,097,7100,051,9100,088,1100,0100,0100,098,284,291,791,395,7100,097,197,5100,096,696,6100,092,692,398,194,378,686,7100,0100,0100,0100,047,213,613,6
pořadí201120162017201820192020celkem
průměr35.72.22.91.83.49.54.8
medián39221362
modus39111361
počet závodů31117912254
průměrný odstup od vítěze %24,11,20,80,62,12,72,5
průměrné % poražených soupeřů24,894,893,598,494,288,190,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Hric Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí3.12.6.4.1.4.11.7.6.3.6.4.2.3.13.10.16.15.
odstup %2,76,83,50,60,03,04,53,20,11,34,11,11,04,48,810,113,110,4
% poražených soupeřů95,587,294,294,6100,094,086,892,692,595,789,694,197,694,967,675,761,565,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr15.511.52.54.37.05.27.0
medián151024646
modus151023413
počet závodů22234518
průměrný odstup od vítěze %11,79,42,72,22,72,74,4
průměrné % poražených soupeřů63,771,796,393,191,594,387,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Hric Filipsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
pořadí4.7.6.3.15.
odstup %0,63,20,14,410,4
% poražených soupeřů94,692,692,594,965,9
pořadí2014201620182019celkem
průměr15.03.06.54.07.0
medián153646
modus153643
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %10,44,41,60,63,7
průměrné % poražených soupeřů65,994,992,694,688,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Hric Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí3.12.6.4.1.4.11.7.6.3.6.4.2.3.13.10.16.15.
odstup %2,76,83,50,60,03,04,53,20,11,34,11,11,04,48,810,113,110,4
% poražených soupeřů95,587,294,294,6100,094,086,892,692,595,789,694,197,694,967,675,761,565,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr15.511.52.54.37.05.27.0
medián151024646
modus151023413
počet závodů22234518
průměrný odstup od vítěze %11,79,42,72,22,72,74,4
průměrné % poražených soupeřů63,771,796,393,191,594,387,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Hric Filipsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí3.12.6.4.1.4.11.7.6.3.6.4.2.3.13.10.16.15.
odstup %2,76,83,50,60,03,04,53,20,11,34,11,11,04,48,810,113,110,4
% poražených soupeřů95,587,294,294,6100,094,086,892,692,595,789,694,197,694,967,675,761,565,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr15.511.52.54.37.05.27.0
medián151024646
modus151023413
počet závodů22234518
průměrný odstup od vítěze %11,79,42,72,22,72,74,4
průměrné % poražených soupeřů63,771,796,393,191,594,387,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále