Knebel Robert, 1971

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119035
výkonnostní třídy  sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 21. 4/V 91.3311,8ČP/OČ/OM
15/0/17
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 19. 4/V 89.5811,4ČP/OČ/OM
19/0/35
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 70. 7/V 34.2040,1OM
22
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 72. 7/V 32.7038,7OM
23
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 2/V 86.608,5ČP/OČ/OM
43/0/81
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 2/V 71.596,5ČP/OČ/OM
46/0/99
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 3/V 87.359,0ČP/OČ/OM
21/0/77
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 2/V 69.508,0ČP/OČ/OM
29/0/77
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 8. 1/V 69.6010,5OM
52
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/V 80.9012,3OM
57
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 11. 1/V 84.3012,7OM
58
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 11. 1/V 72.9010,9OM
58
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 43. 5/V 25.8027,5OM
45
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 38. 4/V 26.6029,2OM
57
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 14. 1/V 38.377,5-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 1/V 85.388,2ČP/OČ/OM
40/0/84
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5. 1/V 65.207,0OM
84
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/V 87.3011,0OM
59
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5. 1/V 70.307,5OM
89
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/V 53.506,7OM
76
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd     OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd     OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 1/V 44.509,0OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 1/V 64.7010,0OM
54
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 4/VM 82.808,0ČP/OČ/OM
49/0/48
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 9. 3/VM 4.884,6ČP/OČ/OM
40/0/60
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 4. 2/VM 42.635,6ČP/OČ/OM
57/0/96
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 3/VM 6.0912,7ČP/OČ/OM
29/0/44
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 19. 4/VM 6.0012,7ČP/OČ/OM
19/0/20
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 7. 4/VM 45.005,4ČP/OČ/OM
46/0/93
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 5. 3/VM 40.004,8ČP/OČ/OM
53/0/105
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 2.   19.503,0OM
101
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 2.   9.701,0OM
101
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 3. 2/VM 49.905,1OM
116
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 3. 2/VM 25.303,8OM
116
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 4.   4.514,3ČP/OČ/OM
57/0/97
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 2.   17.872,4ČP/OČ/OM
68/0/86
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 13. 2/VM 3.366,3ČP
31
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 6. 2/VM 3.637,0ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
MRŮZEK Kamil
19. 1/VM 11.2519,9ČP/OČ/OM
0/0/0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 23. 5/VM 8.1614,3ČP/OČ/OM
13/0/33
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 23. 5/VM 8.1414,8ČP/OČ/OM
13/0/39
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
19/0/39
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 5.   35.414,2ČP/OČ/OM
53/0/105
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 3. 2/VM 38.703,8ČP/OČ/OM
62/0/110
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 3. 2/VM 28.802,8ČP/OČ/OM
62/0/110
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 3. 2/VM 34.702,9ČP/OČ/OM
62/0/140
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 3. 2/VM 19.201,6ČP/OČ/OM
62/0/140
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2. 1/VM 7.001,0OM
99
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 2. 1/VM 10.201,0OM
89
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 11. 2/VM 13.029,8ČP/OČ/OM
35/0/64
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 15. 3/VM 14.0912,2ČP/OČ/OM
27/0/52
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 5.   17.701,8ČP/OČ/OM
53/0/72
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 2.   12.401,2ČP/OČ/OM
68/0/96
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 5. 2/VM 26.202,8ČP/OČ/OM
53/0/122
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 13. 2/VM 9.877,6ČP/OČ/OM
31/0/92
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 4.   37.003,9ČP/OČ/OM
57/0/118
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 3.   29.103,1ČP/OČ/OM
62/0/130
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 2. 1/VM 10.201,3OM
113
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/VM 10.101,4OM
108
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 3. 1/VM 13.301,6OM
109
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/VM 9.801,4OM
109
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 29. 4/VM 18.7019,2OM
42
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 28. 4/VM 19.0019,8OM
60
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 4. 1/VM 5.500,7ČP/OČ/OM
62/0/81
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 7. 1/VM 9.514,9ČP/OČ/OM
49/0/108
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 4. 1/VM 32.873,6ČP/OČ/OM
57/0/116
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 2. 1/VM 20.302,0ČP/OČ/OM
68/0/115
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 2. 1/VM 20.302,0ČP/OČ/OM
68/0/115
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 8. 1/VM 7.465,0ČP/OČ/OM
43/0/76
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 2. 1/VM 19.422,2ČP/OČ/OM
68/0/79
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 3.   29.502,9ČP/OČ/OM
62/0/67
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 4.   30.803,0ČP/OČ/OM
57/0/67
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 9. 2/VM 20.8024,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.04.24 aktualizace z registru ČSK
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.22 aktualizace z registru ČSK
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Knebel RobertSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Knebel RobertUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2362|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 2/2 52

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
92.K1M 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 4/4 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/8 392

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
75.K1M 2/2 102

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 3/3 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/11 392

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 1/1 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 1/1 48

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 7/8 244
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/12 539

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
8.K1M 8/12 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
4.K1M 5/13 605

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/8 333
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/12 592

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 2/2 102

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202220182015201420132012
K1M322639391387
C2M-----36-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202220182015201420132012
K1M142164170121140107124
C2M-----65-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202011
K1M927559

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202220182015201420132012
K1M26111240644
C2M-----48-
Fotky nenalezeny.
0|2362|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 2/2 52

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
92.K1M 2/2 45
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 4/4 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/8 392

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
75.K1M 2/2 102

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 3/3 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/11 392

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 1/1 49
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 1/1 48

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 7/8 244
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/12 539

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
8.K1M 8/12 368
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mrůzek Kamil
1/1 0
4.K1M 5/13 605

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/8 333
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/12 592

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 2/2 102

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202220182015201420132012
K1M322639391387
C2M-----36-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202220182015201420132012
K1M142164170121140107124
C2M-----65-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202011
K1M927559

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202220182015201420132012
K1M26111240644
C2M-----48-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7     63   1 71
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody41.338.097
K1M41.338.097
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,07
K1M00,000,000,000,07
Celkem00,000,000,000,07
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1061770,0
K1M1061770,0
Celkem1061770,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
19.05.10
pořadí70.72.43.38.29.28.9.
odstup %40,138,727,529,219,219,824,1
% poražených soupeřů33,733,054,358,064,169,363,6
pořadí2010201120202022celkem
průměr9.028.540.571.041.3
medián928387038
modus92838709
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %24,119,528,339,428,4
průměrné % poražených soupeřů63,666,756,233,453,7
počet jízd123410
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
2
66,7%
2
50,0%
6
60,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 26
14.04.18
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.19.8.7.18.14.9.6.4.7.5.2.5.3.3.3.3.5.2.5.4.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %11,811,48,56,59,08,08,28,05,65,44,82,44,23,82,82,91,61,81,22,83,93,10,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů72,274,381,682,968,575,970,464,382,483,888,694,784,092,392,395,195,081,095,590,294,096,290,394,397,797,796,291,787,5
pořadí20112012201320142015201820222024celkem
průměr3.03.83.25.36.09.011.820.06.1
medián3435698194
modus2534697193
počet závodů7563114229
průměrný odstup od vítěze %2,32,63,05,38,08,28,011,64,6
průměrné % poražených soupeřů93,691,492,284,964,370,477,273,386,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí21.19.18.14.4.5.4.
odstup %11,811,49,08,05,64,80,7
% poražených soupeřů72,274,368,575,982,488,690,3
pořadí2011201420222024celkem
průměr4.04.516.020.012.1
medián44141914
modus4414194
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %0,75,28,511,67,3
průměrné % poražených soupeřů90,385,572,273,378,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 26
14.04.18
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.19.18.14.9.6.4.7.5.2.5.3.3.3.3.5.2.5.4.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %11,811,49,08,08,28,05,65,44,82,44,23,82,82,91,61,81,22,83,93,10,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů72,274,368,575,970,464,382,483,888,694,784,092,392,395,195,081,095,590,294,096,290,394,397,797,796,291,787,5
pořadí20112012201320142015201820222024celkem
průměr3.03.83.25.36.09.016.020.06.0
medián34356914194
modus25346914193
počet závodů7563112227
průměrný odstup od vítěze %2,32,63,05,38,08,28,511,64,4
průměrné % poražených soupeřů93,691,492,284,964,370,472,273,386,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Knebel Robertsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 21
19.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí21.19.18.14.8.9.11.11.9.5.8.5.6.12.13.6.4.7.5.2.2.3.3.2.5.3.3.3.3.2.2.5.2.5.4.3.3.2.3.3.4.4.2.2.2.3.4.
odstup %11,811,49,08,010,512,310,912,78,27,011,07,56,79,010,08,05,65,44,81,03,05,13,82,44,23,82,82,91,61,01,01,81,22,83,93,11,41,31,41,60,73,62,02,02,22,93,0
% poražených soupeřů72,274,368,575,981,180,077,877,870,491,384,190,987,871,869,264,382,483,888,697,697,695,395,594,784,092,392,395,195,095,896,081,095,590,294,096,292,396,092,692,690,394,397,797,796,291,787,5
pořadí20112012201320142015201820222024celkem
průměr3.03.32.93.76.08.311.820.05.9
medián33336811194
modus23326511193
počet závodů7987176247
průměrný odstup od vítěze %2,32,12,54,18,08,510,611,65,0
průměrné % poražených soupeřů93,692,393,291,564,380,876,973,387,4

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.13.6.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,36,37,014,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,067,687,545,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.013.814.012.7
medián713131413
modus71123913
počet závodů235313
průměrný odstup od vítěze %5,09,99,310,08,9
průměrné % poražených soupeřů84,466,066,358,667,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí9.19.11.15.
odstup %4,612,79,812,2
% poražených soupeřů52,956,169,757,6
pořadí20122014celkem
průměr13.014.013.5
medián11911
modus1199
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,08,69,8
průměrné % poražených soupeřů63,754,559,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,314,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,045,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.016.714.013.3
medián713231413
modus71123923
počet závodů233311
průměrný odstup od vítěze %5,09,911,110,09,4
průměrné % poražených soupeřů84,466,058,958,665,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Knebel Robertsl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí9.14.19.4.23.23.11.15.13.7.8.
odstup %4,612,712,74,314,314,89,812,27,64,95,0
% poražených soupeřů52,966,756,188,045,043,669,757,670,788,780,0
pořadí2011201220132014celkem
průměr7.513.016.714.013.3
medián713231413
modus71123923
počet závodů233311
průměrný odstup od vítěze %5,09,911,110,09,4
průměrné % poražených soupeřů84,466,058,958,665,4