Lacina Richard, 1967

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom    
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/V 189.3019,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/V 8.1014,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/V 186.2019,6
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/V 9.5016,7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 3. 1/V 7.206,6
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
LACINA Jakub
1.  
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
LACINOVÁ Leona
   
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 3. 1/V 11.5010,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
LACINA Jakub
1.  
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
LACINOVÁ Leona
   
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/V 8.1014,0
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 7. 3/V 16.9018,7
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 8. 2/V 14.5016,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou C1M sjezd 1.  
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice C1M sjezd 1.  
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 13. 3/V 18.1818,2
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 19. 7/V 19.2018,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 16. 4/V 19.5016,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 15. 4/V 17.0113,5
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 8. 3/V 9.8019,8
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/V 192.3022,4
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/V 225.6025,9
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 10. 3/V 10.1019,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 1/V 17.5016,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 11. 3/V 17.8016,3
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 12.   17.6418,5
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 15.   33.0731,0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom    
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 6. 5/V 11.8413,3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 3. 1/V 93.0010,6
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 3. 1/V 61.808,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 2/V 12.7010,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 2/V 7.0010,5
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 12. 2/V 26.9024,7
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 9. 2/V 21.2019,0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1M slalom 9. 2/V 14.9013,3
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1M slalom 8. 2/V 22.7022,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 16. 4/V 16.2014,1
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 14. 5/V 12.1011,0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 12. 4/V 18.5017,7
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 16. 6/V 14.0013,0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 2. 1/V 1.301,9
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 2. 2/V 43.004,0
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 3. 2/V 2.904,4
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 3. 2/V 39.707,6
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 3. 2/V 24.404,7
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 2/V 8.8012,7
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 4. 2/V 8.5012,3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6. 2/V 9.809,5
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1M slalom 8. 4/V 12.0013,5
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1M slalom 7. 4/V 9.109,1
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C1M sjezd 6. 4/V 87.4015,8
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C1M sjezd 4. 3/V 76.9013,5
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko C1M sjezd 5. 4/V 12.0017,8
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 3. 1/V 95.7020,1
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 4. 1/V 101.7021,4
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 5. 1/V 14.4020,5
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 5. 1/V 12.8018,4
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
BOCH Pavel
   
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
BOCH Pavel
   
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 12. 5/V 23.5028,2
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 9. 4/V 20.2023,8
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 2.   9.501,0
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 2.   7.000,9
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C1M sjezd    
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd    
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1M slalom 15. 4/V 18.3022,5
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1M slalom 16. 4/V 15.1018,4
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 16. 5/V 25.5023,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
BOCH Pavel
8. 2/VS 21.0016,0
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 5. 3/V 137.9019,0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 9. 3/V 10.508,8
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1M slalom 12. 1/V 15.8015,0
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1M slalom 23. 5/V 22.2019,9
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 4. 2/V 9.509,5
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 6. 2/V 13.0013,1
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 C1M sjezd 3.   95.509,9
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C1M sjezd 3.   6.4010,8
27.07.2013 Sjezd na Orlici C1M sjezd 4.   96.6010,1
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 C1M sjezd 4.   8.0013,7
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 2.   112.0015,1
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 4.   18.3022,9
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové C1M sjezd 2.   115.409,4
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové C1M sjezd 4.   17.4022,1
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOCH Pavel
7. 2/V 9.507,6
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10. 1/V 12.4011,7
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOCH Pavel
8. 2/V 16.4013,9
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 1/V 13.4012,7
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1M slalom 30. 9/V 20.4020,3
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky C1M slalom 16. 4/V 15.3014,8
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 5. 1/V 5.104,4
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 20. 3/V 133.4021,4
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 9. 1/V 8.307,4
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 5. 3/VM 8.849,3
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 4. 3/VM 6.126,3
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 23.   20.0019,5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 7. 5/VM 7.106,3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 24. 7/VM 18.8018,3
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 7. 6/VM 6.005,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 41. 6/VM 22.6022,1
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko C1M slalom 4. 3/VM 8.609,3
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko C1M slalom 4. 3/VM 10.7010,7
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
sobota 25.9.2010
38.   30.1031,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
46.   29.0029,9
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C1M slalom
neděle 26.9.2010
12.   13.1012,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
36.   26.7028,0
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
   
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
neděle
   
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 30.07.19 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.07.19 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 06.08.18 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 09.08.16 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 16.05.16 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 06.10.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1728|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 5/10 81
48.C2M
Lacina Jakub
2/2 15
 C2X
Lacinová Leona
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/7 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 2/2 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 4/4 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/10 326
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/7 260
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/11 27

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 8

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/8 90
87.C2M
Boch Pavel
3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/5 16

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 12

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 253
53.C2M
Boch Pavel
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 1/1 14

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/6 143
249.K1M 2/2 59

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162014201320122011
C1M123116412177582856
C2M48---87-53-
C2X91-------
K1M-------249

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M31-503047432847
K1M-89------
Fotky nenalezeny.
0|1728|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 5/10 81
48.C2M
Lacina Jakub
2/2 15
 C2X
Lacinová Leona
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 5/7 27

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 2/2 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 4/4 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/10 326
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/7 260
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/11 27

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 8

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/8 90
87.C2M
Boch Pavel
3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/5 16

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 12

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 253
53.C2M
Boch Pavel
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 1/1 14

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/6 143
249.K1M 2/2 59

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162014201320122011
C1M123116412177582856
C2M48---87-53-
C2X91-------
K1M-------249

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M31-503047432847
K1M-89------

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 49 5 4 42   104
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody12.79.0958
C1M11.510.0949
C2M5.07.015
K1M36.836.0244
C2X0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody23,400,023,446,958
C1M00,000,024,124,149
C2M240,000,000,0240,05
K1M00,000,000,000,04
C2X00,000,000,000,02
Celkem23,400,023,446,958
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody11427225649,1
C1M9723425152,6
C2M9202333,3
K1M8182225,0
Celkem11427225649,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lacina Richardsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí3.3.7.8.13.19.16.15.9.11.12.15.6.12.9.9.8.16.14.12.16.6.8.7.12.9.15.16.16.9.12.23.4.6.10.13.30.16.5.9.5.4.23.7.7.4.4.12.38.
odstup %6,610,118,716,618,218,916,213,516,316,318,531,013,324,719,013,322,014,111,017,713,09,513,59,128,223,822,518,423,58,815,019,99,513,111,712,720,314,84,47,49,36,319,56,35,69,310,712,831,8
% poražených soupeřů85,787,570,068,264,757,173,777,087,585,773,868,286,150,069,242,950,075,480,079,275,082,172,079,362,172,465,962,553,169,280,463,380,068,883,680,644,271,788,284,680,083,366,786,088,284,284,276,642,2
pořadí201020112012201320142016201720182019celkem
průměr25.09.011.511.312.811.310.115.58.811.5
medián127961212915710
modus1245491691539
počet závodů25846792649
průměrný odstup od vítěze %22,310,310,914,420,812,619,414,914,815,2
průměrné % poražených soupeřů59,481,977,073,164,277,668,275,472,272,7
počet jízd41016812141841298
lepší 1. jízda1
50,0%
2
40,0%
1
12,5%
2
50,0%
1
16,7%
2
28,6%
3
33,3%
0
0,0%
5
83,3%
17
34,7%
čistých jízd2
50,0%
5
50,0%
9
56,3%
5
62,5%
6
50,0%
8
57,1%
7
38,9%
1
25,0%
9
75,0%
52
53,1%

Kategorie C2M

Lacina Richardsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 24
20.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
pořadí1.1.8.7.8.
odstup %0,00,016,07,613,9
% poražených soupeřů100,0100,053,370,068,2
pořadí201220142019celkem
průměr7.58.01.05.0
medián7817
modus7811
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %10,716,00,07,5
průměrné % poražených soupeřů69,153,3100,078,3
počet jízd4149
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
22,2%

Kategorie K1M

Lacina Richardřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí24.41.36.46.
odstup %18,322,128,029,9
% poražených soupeřů68,147,452,745,8
pořadí20102011celkem
průměr41.032.536.8
medián362436
modus362424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,020,224,6
průměrné % poražených soupeřů49,357,853,5
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Lacina Richardsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 18
19.04.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí3.3.4.1.1.3.3.1.2.3.3.6.5.4.4.3.2.2.5.3.4.2.2.20.
odstup %19,919,614,00,00,010,68,40,04,04,77,615,817,813,521,420,10,91,019,09,910,115,19,421,4
% poražených soupeřů75,075,070,0100,0100,071,471,4100,085,760,060,037,520,040,040,050,075,075,071,433,325,066,766,751,3
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr20.02.83.03.53.42.03.33.7
medián202233133
modus202233133
počet závodů143274324
průměrný odstup od vítěze %21,411,17,020,89,14,717,811,0
průměrné % poražených soupeřů51,347,973,845,057,685,773,363,4

Kategorie K1M

Lacina Richardsj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
pořadí9.9.
odstup %22,425,9
% poražených soupeřů63,660,0
pořadí2018celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,224,2
průměrné % poražených soupeřů61,861,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Lacina Richardsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí4.4.1.1.1.1.4.4.2.3.4.5.5.3.4.4.4.
odstup %14,016,70,00,00,00,010,510,41,94,412,718,420,510,813,722,922,1
% poražených soupeřů70,066,7------100,0100,066,766,785,775,050,033,333,333,325,025,025,0
pořadí20132015201620172019celkem
průměr3.85.03.02.52.53.2
medián453114
modus452114
počet závodů4234417
průměrný odstup od vítěze %17,419,56,35,27,710,5
průměrné % poražených soupeřů27,133,370,283,434,250,3

Kategorie K1M

Lacina Richardsp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí8.10.
odstup %19,819,5
% poražených soupeřů74,166,7
pořadí2018celkem
průměr9.09.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,719,7
průměrné % poražených soupeřů70,470,4