Lacina Richard, 1967

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1M 16. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 128.40 50 136.10 4 140.1019.50/16,234
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
C1M 15. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 143.07 2 142.64 0 142.6417.01/13,544
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 8. 3/VLACINA Richard 1967 Semily 00:59,20 - 01:01,50 - 00:59,209.80/19,812
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 9. 3/VLACINA Richard 1967 Semily - - - - 17:31,20192.30/22,410
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 9. 3/VLACINA Richard 1967 Semily - - - - 18:15,60225.60/25,99
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 10. 3/VLACINA Richard 1967 Semily 01:01,80 - 01:04,10 - 01:01,8010.10/19,59
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 9. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 122.70 2 123.50 2 124.7017.50/16,383
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 11. 3/VLACINA Richard 1967 2 Semily 127.10 0 121.20 52 127.1017.80/16,390
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 12.  LACINA Richard 1967 2 Semily 117.59 6 110.98 2 112.9817.64/18,556
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 15.  LACINA Richard 1967 2 Semily 139.90 0 193.24 4 139.9033.07/31,047
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 15:47,70 2
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 00:59,50 - 01:00,50 - 00:59,50 2
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 15:06,80 3
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 00:58,50 - 00:59,40 - 00:58,50 3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M    LACINA Richard 1967 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 6. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 101.22 0 100.54 0 100.5411.84/13,350
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 16:13,6093.00/10,64
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 13:21,1061.80/8,44
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 02:15,10 - 02:14,50 - 02:14,5012.70/10,45
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:14,10 - 01:13,70 - 01:13,707.00/10,55
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 12. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 137.10 2 135.90 0 135.9026.90/24,79
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 9. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 136.29 0 131.05 2 133.0521.20/19,028
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 9. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 133.10 2 124.90 2 126.9014.90/13,311
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
C1M 8. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 144.00 4 125.80 0 125.8022.70/22,015
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 16. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 131.90 2 130.70 0 130.7016.20/14,147
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 14. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 123.10 0 122.30 0 122.3012.10/11,061
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 12. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily 122.10 6 122.80 0 122.8018.50/17,764
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
C1M 16. 6/VLACINA Richard 1967 3 Semily 121.70 2 122.10 0 122.1014.00/13,066
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
C1M 1. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 18:19,50 6
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 2. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:08,20 - 01:08,10 - 01:08,101.30/1,96
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 2. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 18:43,3043.00/4,06
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:09,10 - 01:09,10 - 01:09,102.90/4,46
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:24,2039.70/7,63
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 3. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:06,5024.40/4,73
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:18,50 - 01:18,10 - 01:18,108.80/12,73
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:20,80 - 01:17,80 - 01:17,808.50/12,33
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 6. 2/VLACINA Richard 1967 3 Semily 112.90 0 117.30 2 112.909.80/9,522
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
C1M 8. 4/VLACINA Richard 1967 Semily 99.10 2 101.30 4 101.1012.00/13,515
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
C1M 7. 4/VLACINA Richard 1967 Semily 110.80 0 109.30 0 109.309.10/9,118
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 6. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 10:39,7087.40/15,82
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
C1M 4. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 10:45,1076.90/13,52
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko
C1M 5. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 01:19,3012.00/17,81
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 3. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:31,8095.70/20,12
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C1M 4. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 09:36,50101.70/21,42
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:24,90 - 01:24,60 - 01:24,6014.40/20,52
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 3 Semily 01:22,30 - 01:25,20 - 01:22,3012.80/18,42
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C2M    BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 12. 5/VLACINA Richard 1967 3 Semily 106.20 4 104.80 2 106.8023.50/28,214
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 9. 4/VLACINA Richard 1967 3 Semily 105.20 0 105.90 0 105.2020.20/23,823
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 16:14,609.50/1,04
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 13:29,407.00/0,94
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
C1M 15. 4/VLacina Richard 1967 3 Semily 101.60 0 99.80 0 99.8018.30/22,521
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
C1M 16. 4/VLacina Richard 1967 3 Semily 98.33 2 97.20 0 97.2015.10/18,418
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 16. 5/VLACINA Richard 1967 3 Semily 130.30 6 128.00 6 134.0025.50/23,512
C2M 8. 2/VSBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
0.00 999 152.00 0 152.0021.00/16,06
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 5. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 14:22,40137.90/19,08
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C1M 9. 3/VLACINA Richard 1967 3 Semily 138.00 6 130.50 0 130.5010.50/8,814
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
C1M 12. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.80 0 120.80 0 120.8015.80/15,042
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
C1M 23. 5/VLACINA Richard 1967 2 Semily 129.80 4 169.00 0 133.8022.20/19,926
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
C1M 4. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 110.30 0 109.40 0 109.409.50/9,517
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
C1M 6. 2/VLACINA Richard 1967 2 Semily 112.60 4 110.30 2 112.3013.00/13,110
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
C1M 3.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 17:41,6095.50/9,92
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
C1M 3.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:05,40 - 01:07,60 - 01:05,406.40/10,82
27.07.2013 Sjezd na Orlici
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 17:30,5096.60/10,12
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:06,30 - 01:07,10 - 01:06,308.00/13,72
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 14:11,60112.00/15,13
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:38,30 - 01:38,70 - 01:38,3018.30/22,91
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
C1M 2.  LACINA Richard 1967 3 Semily - - - - 22:18,80115.40/9,43
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C1M 4.  LACINA Richard 1967 3 Semily 01:37,10 - 01:36,00 - 01:36,0017.40/22,11
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 7. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.00 2 134.90 0 134.909.50/7,610
C1M 10. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 118.60 2 118.00 0 118.0012.40/11,763
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 8. 2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.90 2 134.30 0 134.3016.40/13,910
C1M 13. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.80 2 119.10 0 119.1013.40/12,763
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
C1M 30. 9/VLACINA Richard 1967 2 Semily 124.10 0 120.70 0 120.7020.40/20,318
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
C1M 16. 4/VLACINA Richard 1967 2 Semily 128.60 4 118.70 0 118.7015.30/14,851
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 5. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 122.40 2 121.10 0 121.105.10/4,436
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 20. 3/VLACINA Richard 1967 Semily - - - - 12:35,90133.40/21,414
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 9. 1/VLACINA Richard 1967 2 Semily 120.00 0 0.00 0 120.008.30/7,440
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 5. 3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily 101.54 2 103.60 2 103.548.84/9,320
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 4. 3/VMLacina Richard 1967 2 TJ Semily 106.76 4 103.32 0 103.326.12/6,322
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M    LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C1M 23.  LACINA Richard 1967 3 Semily 122.60 0 129.00 2 122.6020.00/19,531
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 7. 5/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 120.00 0 120.007.10/6,329
K1M 24. 7/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 121.50 0 121.5018.80/18,336
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 7. 6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 115.80 2 113.40 0 113.406.00/5,635
K1M 41. 6/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 122.80 2 120.80 8 124.8022.60/22,123
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 4. 3/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 106.20 4 101.50 0 101.508.60/9,324
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko
C1M 4. 3/VMLACINA Richard 1967 3 Semily 110.40 0 109.00 2 110.4010.70/10,724
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
38.  LACINA Richard 1967 3 Semily 122.90 2 125.50 0 124.9030.10/31,8-
K1M
sobota 25.9.2010
46.  LACINA Richard 1967 3 Semily 123.90 2 124.20 2 125.9029.00/29,9-
C1M
neděle 26.9.2010
12.  LACINA Richard 1967 3 Semily 114.60 2 115.60 0 115.6013.10/12,8-
K1M
neděle 26.9.2010
36.  LACINA Richard 1967 3 Semily 124.10 2 122.10 0 122.1026.70/28,0-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
C1M
sobota
   LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -
C1M
neděle
   LACINA Richard 1967 3 Semily 0.00 999 0.00 999 999.00 -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 06.08.18 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 09.08.16 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 16.05.16 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 06.10.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Lacina RichardTJ Semily K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 2/2 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
85.K1M 4/4 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/10 326
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C1M 5/8 21

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/7 260
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/11 27

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 8

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/8 90
87.C2M
Boch Pavel
3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/5 16

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 4/4 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 12

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/8 253
53.C2M
Boch Pavel
2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 1/1 14

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/6 143
249.K1M 2/2 59

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lacina Richardsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí16.15.9.11.12.15.6.12.9.9.8.16.14.12.16.6.8.7.12.9.15.16.16.9.12.23.4.6.10.13.30.16.5.9.5.4.23.7.7.4.4.12.38.
odstup %16,213,516,316,318,531,013,324,719,013,322,014,111,017,713,09,513,59,128,223,822,518,423,58,815,019,99,513,111,712,720,314,84,47,49,36,319,56,35,69,310,712,831,8
% poražených soupeřů73,777,087,585,773,868,286,150,069,242,950,075,480,079,275,082,172,079,362,172,465,962,553,169,280,463,380,068,883,680,644,271,788,284,680,083,366,786,088,284,284,276,642,2
pořadí20102011201220132014201620172018celkem
průměr25.09.011.511.312.811.310.115.511.9
medián12796121291511
modus124549169159
počet závodů2584679243
průměrný odstup od vítěze %22,310,310,914,420,812,619,414,915,3
průměrné % poražených soupeřů59,481,977,073,164,277,668,275,472,8
počet jízd410168121418486
lepší 1. jízda1
50,0%
2
40,0%
1
12,5%
2
50,0%
1
16,7%
2
28,6%
3
33,3%
0
0,0%
12
27,9%
čistých jízd2
50,0%
5
50,0%
9
56,3%
5
62,5%
6
50,0%
8
57,1%
7
38,9%
1
25,0%
43
50,0%

Kategorie C2M

Lacina Richardsl 24
20.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
pořadí8.7.8.
odstup %16,07,613,9
% poražených soupeřů53,370,068,2
pořadí20122014celkem
průměr7.58.07.7
medián788
modus788
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %10,716,012,5
průměrné % poražených soupeřů69,153,363,8
počet jízd415
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
40,0%

Kategorie K1M

Lacina Richardřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí24.41.36.46.
odstup %18,322,128,029,9
% poražených soupeřů68,147,452,745,8
pořadí20102011celkem
průměr41.032.536.8
medián362436
modus362424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,020,224,6
průměrné % poražených soupeřů49,357,853,5
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Lacina Richardsj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 18
19.04.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí1.1.3.3.1.2.3.3.6.5.4.4.3.2.2.5.3.4.2.2.20.
odstup %0,00,010,68,40,04,04,77,615,817,813,521,420,10,91,019,09,910,115,19,421,4
% poražených soupeřů100,0100,071,471,4100,085,760,060,037,520,040,040,050,075,075,071,433,325,066,766,751,3
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr20.02.83.03.53.42.03.8
medián20223313
modus20223313
počet závodů14327421
průměrný odstup od vítěze %21,411,17,020,89,14,710,0
průměrné % poražených soupeřů51,347,973,845,057,685,761,9

Kategorie K1M

Lacina Richardsj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
pořadí9.9.
odstup %22,425,9
% poražených soupeřů63,660,0
pořadí2018celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,224,2
průměrné % poražených soupeřů61,861,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Lacina Richardsj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí1.1.4.4.2.3.4.5.5.3.4.4.4.
odstup %0,00,010,510,41,94,412,718,420,510,813,722,922,1
% poražených soupeřů100,0100,066,766,785,775,050,033,333,333,325,025,025,0
pořadí2013201520162017celkem
průměr3.85.03.02.53.4
medián45314
modus45214
počet závodů423413
průměrný odstup od vítěze %17,419,56,35,211,4
průměrné % poražených soupeřů27,133,370,283,455,3

Kategorie K1M

Lacina Richardsp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí8.10.
odstup %19,819,5
% poražených soupeřů74,166,7
pořadí2018celkem
průměr9.09.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,719,7
průměrné % poražených soupeřů70,470,4