Slalom v Třebechovicích

26.09.2021   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha96.05 2 90.67 0 90.67 243
2.1/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm95.41 0 93.59 0 93.592.92/3,2239
3.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand96.89 2 94.51 0 94.513.84/4,2235
4.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz93.08 2 98.69 0 95.084.41/4,9231
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.95.33 0 95.43 0 95.334.66/5,1227
6.2/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla96.14 6 93.07 4 97.076.40/7,1223
7.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.99.59 2 97.08 2 99.088.41/9,3219
8.1/VMPOLÍVKA Radek   Sláv.HK116.64 54 99.80 0 99.809.13/10,1215
9.3/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice103.23 0 99.86 0 99.869.19/10,1211
10.3/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec100.08 2 98.18 2 100.189.51/10,5207
11.4/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand98.19 2 101.93 0 100.199.52/10,5203
12.2/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.102.36 4 99.68 2 101.6811.01/12,1199
13.4/DMMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav103.53 4 100.19 2 102.1911.52/12,7195
14.5/DMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK4.00 999 101.02 2 103.0212.35/13,6191
15.5/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak108.73 6 103.77 0 103.7713.10/14,4187
16.6/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK103.94 0 104.31 2 103.9413.27/14,6183
17.3/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště104.87 2 102.29 2 104.2913.62/15,0179
18.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha104.31 0 103.33 4 104.3113.64/15,0175
19.6/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha107.86 0 104.40 0 104.4013.73/15,1171
20.2/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.11 2 104.51 0 104.5113.84/15,3167
21.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz106.43 6 102.54 2 104.5413.87/15,3163
22.8/ZSJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha105.32 4 105.00 0 105.0014.33/15,8159
23.4/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.105.06 0 103.25 2 105.0614.39/15,9155
24.7/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.105.78 4 103.36 2 105.3614.69/16,2151
25.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.103.93 2 4.00 999 105.9315.26/16,8147
26.9/ZSKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava106.62 2 101.96 4 105.9615.29/16,9143
27.2/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha105.83 2 103.97 2 105.9715.30/16,9139
28.10/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz105.07 4 104.07 2 106.0715.40/17,0135
29.8/DMLEGUTKO Josef   3+ L.Žatec113.92 52 106.72 0 106.7216.05/17,7131
30.5/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily108.70 2 104.78 2 106.7816.11/17,8127
31.11/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha112.08 2 106.88 0 106.8816.21/17,9123
32.9/DMADÁMEK Martin 2006 3 Kotva B.109.84 2 107.28 0 107.2816.61/18,3119
33.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.95 2 107.64 0 107.6416.97/18,7115
34.12/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand105.79 2 104.85 4 107.7917.12/18,9111
35.10/DMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK106.34 2 112.50 4 108.3417.67/19,5107
36.2/VMKULHÁNEK Jan   Jablonec106.37 2 105.75 56 108.3717.70/19,5106
37.6/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily109.93 8 106.72 2 108.7218.05/19,9105
38.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB108.40 2 106.87 2 108.8718.20/20,1104
39.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha108.88 0 106.98 4 108.8818.21/20,1103
40.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha109.25 0 108.13 2 109.2518.58/20,5102
41.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand111.73 2 109.29 0 109.2918.62/20,5101
42.13/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha115.33 6 109.37 0 109.3718.70/20,6100
43.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha108.93 4 109.44 0 109.4418.77/20,799
44.3/VMTRDLIČKA David   Kotva B.115.54 2 109.61 0 109.6118.94/20,998
45.4/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov110.49 2 107.90 2 109.9019.23/21,297
46.11/DMJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.109.71 2 110.05 0 110.0519.38/21,496
47.12/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol108.07 2 108.90 6 110.0719.40/21,495
48.4/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha110.37 0 110.51 2 110.3719.70/21,794
49.13/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava106.84 4 106.97 4 110.8420.17/22,293
50. ŘÍHA Zdeněk   3+ Třebech.112.62 0 111.31 0 111.3120.64/22,892
51.5/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV111.38 0 112.23 0 111.3820.71/22,891
51.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.122.05 2 109.38 2 111.3820.71/22,890
53.5/VVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha112.85 2 111.49 0 111.4920.82/23,089
54.14/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto106.31 6 110.58 2 112.3121.64/23,988
55.6/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec112.40 0 4.00 999 112.4021.73/24,087
56.5/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha110.55 2 122.10 8 112.5521.88/24,186
57.14/DMSLAVÍK Daniel 2006 3+ Semily116.58 6 108.58 4 112.5821.91/24,285
58.15/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha108.80 4 109.43 4 112.8022.13/24,484
59. KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.112.82 4 111.02 2 113.0222.35/24,683
60.7/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.112.40 2 107.14 6 113.1422.47/24,882
61.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy110.77 4 107.26 6 113.2622.59/24,981
62.7/DSHYNEK Pavel 2003 3+ Semily113.58 4 109.31 4 113.3122.64/25,080
63.15/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak109.38 4 110.69 4 113.3822.71/25,079
64.8/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice117.05 4 114.36 0 114.3623.69/26,178
65.6/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha114.41 0 116.47 6 114.4123.74/26,277
66.6/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa117.25 0 115.01 0 115.0124.34/26,876
67.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha117.70 4 115.09 0 115.0924.42/26,975
68.16/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky115.32 0 113.50 4 115.3224.65/27,274
69.17/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha113.78 2 111.40 4 115.4024.73/27,373
70.18/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.113.45 2 118.68 2 115.4524.78/27,372
71.16/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto117.69 4 116.17 0 116.1725.50/28,171
72.19/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná112.76 4 112.22 4 116.2225.55/28,270
73.17/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.112.90 4 114.35 2 116.3525.68/28,369
74.18/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3+ Semily115.01 6 114.44 2 116.4425.77/28,468
75.20/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec112.55 4 112.94 4 116.5525.88/28,567
76.8/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava117.54 0 117.13 2 117.5426.87/29,666
77. PRAŽAN Vojtěch 1990 3 Kotva B.134.31 106 115.61 2 117.6126.94/29,765
78. ŘÍHA Jan   Třebech.118.52 4 117.62 0 117.6226.95/29,764
79.9/ZMMARTIN Jakub 2009 3+ Boh.Pha113.63 4 118.47 2 117.6326.96/29,763
80.7/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol119.99 8 118.39 0 118.3927.72/30,662
81.19/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak112.17 52 116.58 2 118.5827.91/30,861
82.10/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.122.78 0 118.63 0 118.6327.96/30,860
83.21/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand131.25 2 118.73 0 118.7328.06/30,959
84.20/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa118.85 0 120.74 4 118.8528.18/31,158
85.22/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto117.49 2 116.58 8 119.4928.82/31,857
86.21/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.120.86 6 115.63 4 119.6328.96/31,956
87.11/ZMHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha117.72 2 118.63 2 119.7229.05/32,055
88.8/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.4.00 999 117.73 2 119.7329.06/32,154
89.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.120.33 0 121.85 2 120.3329.66/32,753
90.23/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.123.79 8 116.58 4 120.5829.91/33,052
91.8/VŠTEFAN Marek 1974 Frol114.98 8 119.05 2 121.0530.38/33,551
92.24/ZSPETŘÍČEK Adam   3 L.Žatec117.65 4 4.00 999 121.6530.98/34,250
93.22/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště128.88 8 117.74 4 121.7431.07/34,349
94.9/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha117.78 4 4.00 999 121.7831.11/34,348
95.12/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha119.18 4 124.67 4 123.1832.51/35,947
96.25/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand124.23 52 121.24 2 123.2432.57/35,946
97.13/ZMKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand121.51 2 124.86 0 123.5132.84/36,245
98.26/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha121.72 2 119.30 8 123.7233.05/36,544
99.27/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily135.23 6 119.75 4 123.7533.08/36,543
100.14/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz128.05 4 123.97 0 123.9733.30/36,742
101.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha119.98 4 120.32 4 123.9833.31/36,741
102.10/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.125.31 6 122.93 2 124.9334.26/37,840
103.4/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.98 4 4.00 999 124.9834.31/37,839
104.5/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník129.09 2 125.08 0 125.0834.41/38,038
105.11/VVENIGER Jiří   3 Vys.Mýto130.48 2 125.15 0 125.1534.48/38,037
106.15/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha125.43 0 130.95 2 125.4334.76/38,336
107.29/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto127.35 2 125.56 0 125.5634.89/38,535
108.16/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha127.16 2 121.82 4 125.8235.15/38,834
109.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.87 2 125.07 2 127.0736.40/40,133
110.30/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.127.17 0 121.73 6 127.1736.50/40,332
111.23/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 3 Benátky121.30 6 123.67 6 127.3036.63/40,431
112.17/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.125.54 2 125.93 4 127.5436.87/40,730
113.18/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily125.10 4 127.80 0 127.8037.13/41,029
114.7/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec133.18 2 128.27 0 128.2737.60/41,528
115.31/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha126.51 2 127.89 2 128.5137.84/41,727
116.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.125.75 6 124.56 4 128.5637.89/41,826
117.32/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily126.75 2 126.75 6 128.7538.08/42,025
118.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky134.40 0 129.33 0 129.3338.66/42,624
119.19/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand130.03 0 128.35 2 130.0339.36/43,423
120.33/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto126.97 4 128.32 2 130.3239.65/43,722
121.20/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand130.44 0 127.19 4 130.4439.77/43,921
122.14/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója4.00 999 122.56 8 130.5639.89/44,020
123.21/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand132.70 6 130.22 2 132.2241.55/45,819
124.22/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand135.71 0 131.60 2 133.6042.93/47,318
125.24/DMŠIŠKA Jakub 2005 3 Rakovník129.99 108 123.74 10 133.7443.07/47,517
126.34/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa132.57 4 130.30 4 134.3043.63/48,116
127.35/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.137.52 2 135.37 0 135.3744.70/49,315
128.8/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov140.73 2 134.92 2 136.9246.25/51,014
129.25/DMPOKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov154.44 52 129.34 8 137.3446.67/51,513
130.23/ZMKRÁL Jakub   3 USK Pha134.29 4 135.08 6 138.2947.62/52,512
131.36/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov141.71 2 136.57 4 140.5749.90/55,011
132.37/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov139.05 2 138.39 4 141.0550.38/55,610
133.9/VSPOLÍVKA Karel   3 Sláv.HK145.63 0 147.69 0 145.6354.96/60,69
134.24/ZMJAROLÍMEK David 2009 3 Turnov156.13 0 144.36 2 146.3655.69/61,48
135.38/ZSŠTĚRBA Václav   Rakovník145.19 2 150.44 12 147.1956.52/62,37
136.25/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov148.39 0 154.20 2 148.3957.72/63,76
137.15/VHADRABA Michal 1976 3 Frol144.58 4 146.82 8 148.5857.91/63,95
138.16/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy151.06 6 143.27 6 149.2758.60/64,64
139.26/ZMŠTEFAN Tomáš 2009 Frol153.15 12 140.40 10 150.4059.73/65,93
140.27/ZMSTEHNO Max 2010 Pardub.145.39 8 141.55 10 151.5560.88/67,12
141.28/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto151.92 2 151.67 0 151.6761.00/67,31
142. JAROLÍMEK Otto 1991 Turnov157.22 0 151.79 0 151.7961.12/67,40
143.17/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 147.58 8 155.5864.91/71,60
144.39/ZSPETRŮ Vojtěch   Trutnov152.60 6 148.31 54 158.6067.93/74,90
145.26/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto153.99 6 158.22 2 159.9969.32/76,50
146.40/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto157.77 4 154.29 6 160.2969.62/76,80
147.41/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak160.43 4 164.44 4 164.4373.76/81,30
148.42/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto186.26 4 165.31 2 167.3176.64/84,50
149.29/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky187.76 60 166.57 2 168.5777.90/85,90
150.30/ZMHOVORKA Dominik   Pardub.195.89 107 168.58 20 188.5897.91/108,00
151.43/ZSMATĚJEC Ondřej   Trutnov177.70 12 176.85 58 189.7099.03/109,20
152.44/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí197.25 2 231.12 104 199.25108.58/119,80
153.45/ZSOUTRATA Jan   Pardub.219.17 14 223.71 6 229.71139.04/153,30
154.31/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.184.84 52 208.80 54 236.84146.17/161,20
  ČERNÝ Matyáš   Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAVŘÍN Jan 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÍDEŇSKÝ Antonín 2008 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÖNSCH Pavel 2008 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUK Matěj 2007 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAVŮREK Jan   Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAPLICKÝ Daniel 2009 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTA Jan 2009 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jiří   3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Tomáš   3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha124.04 2 123.94 2 125.94 0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV132.15 4 127.47 0 127.471.53/1,20
3.3/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha135.89 58 132.40 0 132.406.46/5,10
4.1/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.133.83 4 132.34 2 134.348.40/6,70
5.4/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha132.78 2 139.13 4 134.788.84/7,00
6.5/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa137.72 2 133.50 2 135.509.56/7,60
7.2/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy134.53 4 135.82 0 135.829.88/7,80
8.6/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov135.47 4 132.13 4 136.1310.19/8,10
9.7/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy140.13 8 138.32 0 138.3212.38/9,80
10.8/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand139.98 0 138.16 4 139.9814.04/11,10
11.9/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha137.38 4 139.32 8 141.3815.44/12,30
12.3/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy144.59 0 142.08 0 142.0816.14/12,80
13.4/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy144.14 2 142.57 0 142.5716.63/13,20
14.10/PZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily140.64 2 144.72 6 142.6416.70/13,30
15.11/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec140.03 4 151.72 2 144.0318.09/14,40
16.12/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha144.97 8 136.63 8 144.6318.69/14,80
17.13/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec143.03 6 147.05 2 149.0323.09/18,30
18.14/PZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz142.06 8 141.36 8 149.3623.42/18,60
19.5/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK151.31 4 149.41 2 151.4125.47/20,20
20.15/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy165.20 2 156.12 6 162.1236.18/28,70
21.6/PZZMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand156.66 6 171.23 8 162.6636.72/29,20
22.16/PZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov165.81 8 157.60 8 165.6039.66/31,50
23.17/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec163.72 4 168.50 4 167.7241.78/33,20
24.7/PZZZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy166.18 12 167.63 6 173.6347.69/37,90
25.8/PZZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.182.02 2 174.58 4 178.5852.64/41,80
26.18/PZMŠKOP Josef 2011 Ot.Strak4.00 999 182.94 4 186.9461.00/48,40
27.19/PZMKOLMAN Jakub   SKŽižkov183.92 8 185.29 2 187.2961.35/48,70
28.20/PZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto272.93 12 184.70 4 188.7062.76/49,80
29.21/PZMVYHNÁNEK Jiří   Tech.Pha305.03 8 182.62 12 194.6268.68/54,50
30.9/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy254.47 54 187.17 10 197.1771.23/56,60
31.10/PZZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand202.38 8 224.94 4 210.3884.44/67,00
32.22/PZMMRŮZEK Matouš 2013 Semily213.30 10 198.72 18 216.7290.78/72,10
33.23/PZMMAREK Vojtěch 2013 Trutnov270.49 60 209.13 8 217.1391.19/72,40
  ŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HYŠPLEROVÁ Antonie   Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Vavřinec   USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KETTNER Jiří 2013 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK138.63 0 137.88 0 137.88 0
2.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV137.99 0 139.79 4 137.990.11/0,10
3.2/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.137.87 2 143.54 4 139.871.99/1,40
4.3/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy174.75 0 179.53 0 174.7536.87/26,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK110.37 0 108.83 2 110.37 59
2.2/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.115.35 0 111.04 0 111.040.67/0,651
3.3/DMNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand113.04 0 111.97 0 111.971.60/1,447
4.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK110.85 2 115.24 2 112.852.48/2,243
5.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn112.91 0 112.81 4 112.912.54/2,339
6.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK113.96 2 115.78 2 115.965.59/5,135
7.1/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.96 0 116.86 2 117.967.59/6,931
8.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand118.29 2 119.35 2 120.299.92/9,027
9.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV120.35 0 120.77 0 120.359.98/9,023
10.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn117.62 8 116.42 6 122.4212.05/10,919
11.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand122.49 2 123.05 2 124.4914.12/12,815
12.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha121.65 4 122.50 6 125.6515.28/13,814
13.4/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov133.74 0 130.54 2 132.5422.17/20,113
14.1/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK133.08 0 135.78 0 133.0822.71/20,612
15.3/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Ostrava129.18 4 4.00 999 133.1822.81/20,711
16.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha129.79 10 130.06 4 134.0623.69/21,510
17.6/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava1.00 999 131.65 4 135.6525.28/22,99
18.4/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.136.08 0 132.19 4 136.0825.71/23,38
19.5/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.49 2 140.40 6 136.4926.12/23,77
20.7/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava135.02 2 136.18 2 137.0226.65/24,16
21.2/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand137.80 4 4.00 999 141.8031.43/28,55
22.3/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand139.67 4 147.11 0 143.6733.30/30,24
23.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand143.76 4 140.75 4 144.7534.38/31,13
24.6/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz146.45 0 140.76 4 144.7634.39/31,22
25.5/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand151.34 4 142.65 4 146.6536.28/32,91
26.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov150.57 2 147.54 2 149.5439.17/35,50
27.6/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha148.73 2 147.85 2 149.8539.48/35,80
28.6/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava155.46 2 153.38 0 153.3843.01/39,00
29.7/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov169.23 2 169.46 2 171.2360.86/55,10
  ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK99.14 2 101.05 0 101.05 122
2.2/DMJIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip 2005 2 USK Pha102.48 4 101.88 2 103.882.83/2,8118
3.3/DMINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK102.26 2 102.90 4 104.263.21/3,2114
4.4/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK103.91 2 100.92 4 104.923.87/3,8110
4.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand103.23 4 104.92 0 104.923.87/3,8106
6.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK105.46 0 103.36 2 105.364.31/4,3102
7.1/DSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov108.35 6 105.58 0 105.584.53/4,598
8.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK107.07 0 107.64 0 107.076.02/6,094
9.5/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov105.70 4 106.77 2 108.777.72/7,690
10.2/DSPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha107.95 2 106.81 2 108.817.76/7,786
11.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV108.85 0 112.57 4 108.857.80/7,782
12.3/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.111.39 0 107.08 2 109.088.03/7,978
13.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.20 0 4.00 999 110.209.15/9,174
14.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz120.33 2 111.79 0 111.7910.74/10,670
15.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov113.35 6 111.88 0 111.8810.83/10,766
16.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha112.66 2 112.27 0 112.2711.22/11,162
17. MILLER Jan 1997 2 Turnov112.93 2 113.18 0 113.1812.13/12,058
18.6/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.111.20 2 109.65 4 113.2012.15/12,054
19. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto115.31 2 113.56 0 113.5612.51/12,450
20.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.113.83 0 114.25 2 113.8312.78/12,646
21.4/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz114.11 0 112.88 2 114.1113.06/12,942
22.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.43 0 114.36 0 114.3613.31/13,238
23.2/VMDAVID Ondřej 1984 3+ KVS HK113.15 2 114.45 0 114.4513.40/13,337
24.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand114.78 0 116.59 0 114.7813.73/13,636
25.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV117.46 2 115.17 0 115.1714.12/14,035
26.6/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.08 0 116.37 0 116.3715.32/15,234
27.7/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.115.89 2 114.43 4 117.8916.84/16,733
28.3/VMHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK118.30 0 117.64 2 118.3017.25/17,132
29.2/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.124.78 6 119.15 0 119.1518.10/17,931
30.7/ZSRUFFER Jakub 2007 3+ Pardub.118.34 4 119.75 0 119.7518.70/18,530
31.5/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.08 4 116.66 4 120.0819.03/18,829
32.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand121.50 2 120.69 0 120.6919.64/19,428
33.8/DMBURGER Jáchym 2006 USK Pha120.79 8 118.96 2 120.9619.91/19,727
34.8/ZSMALINSKÝ Petr 2008 KK Brand120.47 4 121.42 0 121.4220.37/20,226
35.9/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha118.22 4 121.81 0 121.8120.76/20,525
36.4/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK119.98 2 121.29 2 121.9820.93/20,724
37.5/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha116.99 6 121.53 2 122.9921.94/21,723
38.4/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí125.33 2 123.01 0 123.0121.96/21,722
39.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha126.76 4 123.21 0 123.2122.16/21,921
40.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov124.23 0 120.04 4 124.0422.99/22,820
41.2/VSKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK125.00 0 128.66 0 125.0023.95/23,719
42.3/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec126.31 0 4.00 999 126.3125.26/25,018
43.5/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov129.10 0 128.04 0 128.0426.99/26,717
44.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa129.08 0 128.46 0 128.4627.41/27,116
45.10/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov126.55 2 129.75 4 128.5527.50/27,215
46.9/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.125.62 4 124.69 6 129.6228.57/28,314
47.6/VKOLMAN Filip   3 SKŽižkov132.79 0 126.73 4 130.7329.68/29,413
48.11/ZSKÁPKA Kryštof 2007 Ostrava132.20 4 130.03 2 132.0330.98/30,712
49.7/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha134.11 2 132.79 0 132.7931.74/31,411
50.12/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily130.92 4 133.55 0 133.5532.50/32,210
51.10/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.133.81 6 130.84 4 134.8433.79/33,49
52.13/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK133.63 2 4.00 999 135.6334.58/34,28
53.14/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.134.65 4 135.66 0 135.6634.61/34,37
54.15/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto142.28 6 137.77 0 137.7736.72/36,36
55.11/DMBERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.138.39 6 134.69 4 138.6937.64/37,25
56.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.41 0 143.52 2 139.4138.36/38,04
57.8/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí145.25 2 142.88 0 142.8841.83/41,43
58.16/ZSKOLMAN Vojtěch   SKŽižkov149.11 0 145.53 0 145.5344.48/44,02
59.17/ZSKRÁL Ondřej 2008 USK Pha160.54 4 146.68 2 148.6847.63/47,11
60.8/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava159.81 0 150.57 0 150.5749.52/49,00
61.18/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha151.79 2 150.91 0 150.9149.86/49,30
62. ŠŤASTNÝ Filip 1994 3 Pardub.146.34 6 4.00 999 152.3451.29/50,80
63.9/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand153.57 2 161.61 4 155.5754.52/54,00
64.5/VSKAŠPAR Jaroslav   Sláv.HK162.45 0 156.64 0 156.6455.59/55,00
65.10/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov170.81 2 178.51 0 172.8171.76/71,00
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTA Jan 2009 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
  2 USK Pha
USK Pha
112.13 0 120.65 2 112.13 36
2.1/DSJIRAS Filip, 2005, USK Pha JIRAS Filip
POLLERT Jáchym, 2004, USK Pha POLLERT Jáchym
2005
2004
2 USK Pha
USK Pha
116.82 2 123.48 4 118.826.69/6,032
3.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
120.71 2 118.33 2 120.338.20/7,328
4.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
124.50 2 122.47 0 122.4710.34/9,224
5. MRŮZEK David
MRŮZEK David
2010
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
121.69 2 121.52 2 123.5211.39/10,220
6.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
122.83 8 123.18 4 127.1815.05/13,416
7.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
129.80 2 130.31 10 131.8019.67/17,512
8.2/DSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
135.45 4 125.86 8 133.8621.73/19,411
9.2/ZSMALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
KK Brand
KK Brand
140.80 10 134.72 2 136.7224.59/21,910
10.3/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
139.52 2 138.72 0 138.7226.59/23,79
11.3/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
161.30 6 137.34 4 141.3429.21/26,18
12.2/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
146.08 2 141.67 0 141.6729.54/26,37
13.4/ZSŠRÁMEK David
RUFFER Jakub
2007
2007
3 Pardub.
Pardub.
145.13 6 136.33 6 142.3330.20/26,96
14.5/ZSHANUŠ Jakub
SYNEK Přemysl
2007
2007
USK Pha
L.Žatec
143.23 8 140.44 4 144.4432.31/28,85
15.1/DMAMBROŽ Jiří
KÁPKA Kryštof
2006
2007
Ostrava
Ostrava
142.58 10 142.74 4 146.7434.61/30,94
16.2/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
141.42 12 143.87 4 147.8735.74/31,93
17.2/DMSTEHNO Max
SLEZÁK Adam
2010
2006
3 Pardub.
Pardub.
145.98 2 144.91 4 147.9835.85/32,02
18.3/VČERMÁK Vlastimil
PISKÁČEK Pavel
1973
1970
3 Štětí
Štětí
147.20 6 148.98 2 150.9838.85/34,61
19.6/ZSKEPŠTA Martin
VANĚK Daniel
2009
2008
3 KK Brand
KK Brand
150.69 2 150.37 2 152.3740.24/35,90
20.7/ZSHLADÍK Šimon
ŠTOCHL Vojtěch
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
154.13 6 155.68 8 160.1348.00/42,80
21.8/ZSPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
167.03 6 162.83 4 166.8354.70/48,80
  KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
 
2010
SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.104.11 0 97.84 0 97.84 136
2.2/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus102.69 0 100.41 0 100.412.57/2,6132
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK104.68 0 103.16 0 103.165.32/5,4128
4.3/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand105.66 2 104.91 0 104.917.07/7,2124
5.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn103.48 6 103.04 2 105.047.20/7,4120
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn104.31 2 103.22 2 105.227.38/7,5116
7.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy108.20 2 105.28 2 107.289.44/9,6112
8.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand108.87 2 105.49 2 107.499.65/9,9108
9.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha105.62 2 107.38 2 107.629.78/10,0104
10.3/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK106.66 2 107.79 2 108.6610.82/11,1100
11.5/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK118.71 0 110.04 0 110.0412.20/12,596
12.1/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky108.06 2 4.00 999 110.0612.22/12,592
13.3/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha110.31 2 108.53 4 112.3114.47/14,888
14.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 2 KK Brand113.64 2 112.69 0 112.6914.85/15,284
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV113.73 0 113.18 0 113.1815.34/15,780
16.3/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha111.89 2 113.44 0 113.4415.60/15,976
17.6/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto114.31 0 116.96 4 114.3116.47/16,872
18.4/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava111.80 4 110.97 4 114.9717.13/17,568
19.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.115.64 2 116.32 0 116.3218.48/18,964
20.7/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK116.54 0 123.33 2 116.5418.70/19,160
21.1/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand118.87 10 116.75 0 116.7518.91/19,356
22.2/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha117.45 8 116.89 0 116.8919.05/19,552
23.5/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha118.38 2 118.27 0 118.2720.43/20,948
24.6/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec120.73 4 118.63 0 118.6320.79/21,244
25.5/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.123.69 4 119.60 0 119.6021.76/22,243
26.5/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.26 4 118.98 4 120.2622.42/22,942
27.8/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 Ostrava120.91 6 121.11 0 121.1123.27/23,841
28.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.57 2 118.82 6 121.5723.73/24,340
29.9/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 Ostrava117.64 4 121.89 0 121.6423.80/24,339
30.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand124.21 8 122.07 0 122.0724.23/24,838
31.7/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná123.61 4 122.97 0 122.9725.13/25,737
32.8/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov124.46 0 123.47 0 123.4725.63/26,236
33.4/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand122.20 2 125.14 0 124.2026.36/26,935
34.10/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.123.62 2 122.83 2 124.8326.99/27,634
35.9/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná125.41 0 126.35 0 125.4127.57/28,233
36.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha125.80 0 123.62 2 125.6227.78/28,432
37.6/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz125.45 6 125.64 0 125.6427.80/28,431
38.11/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.125.88 0 128.50 2 125.8828.04/28,730
39.6/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3+ Ostrava128.57 2 124.65 2 126.6528.81/29,429
40.7/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha128.91 0 127.94 0 127.9430.10/30,828
41.10/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha128.29 0 128.12 0 128.1230.28/30,927
42.8/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK126.39 2 128.09 2 128.3930.55/31,226
43. SEDLÁČKOVÁ Iveta 1992 3 Trutnov130.58 0 126.51 2 128.5130.67/31,325
44.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník136.54 2 130.81 0 130.8132.97/33,724
45.11/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa129.25 2 132.83 0 131.2533.41/34,123
46.9/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand133.79 4 131.80 2 133.8035.96/36,822
47.10/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov133.51 8 130.44 4 134.4436.60/37,421
48.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.138.74 4 136.60 0 136.6038.76/39,620
49.6/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov133.02 4 136.33 4 137.0239.18/40,019
50.12/DMJINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha136.27 4 133.04 4 137.0439.20/40,118
51.7/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava139.24 0 137.54 0 137.5439.70/40,617
52.12/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov135.81 6 135.13 4 139.1341.29/42,216
53.13/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky141.09 2 138.25 2 140.2542.41/43,315
54.14/ZSJINDRÁKOVÁ Eliška 2007 3 Tech.Pha139.67 2 138.53 6 141.6743.83/44,814
55.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec146.26 2 139.76 2 141.7643.92/44,913
56.3/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója143.41 0 141.41 2 143.4145.57/46,612
57.15/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto141.90 2 149.28 2 143.9046.06/47,111
58.16/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec148.65 6 144.42 0 144.4246.58/47,610
59.13/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov151.60 6 141.33 4 145.3347.49/48,59
60.11/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand142.02 4 145.42 4 146.0248.18/49,28
61.3/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov147.02 0 147.65 4 147.0249.18/50,37
62.4/U23KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 Ostrava146.51 12 143.65 4 147.6549.81/50,96
63.17/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha143.90 4 143.90 6 147.9050.06/51,25
64.12/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha145.83 8 138.74 12 150.7452.90/54,14
65.13/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník150.22 4 155.82 2 154.2256.38/57,63
66.7/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.153.58 2 161.05 2 155.5857.74/59,02
67.18/ZSJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto179.15 8 154.63 4 158.6360.79/62,11
68.14/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.177.74 2 162.30 0 162.3064.46/65,90
69.14/ZMŠEJVLOVÁ Kateřina 2010 Rakovník176.59 14 169.05 8 177.0579.21/81,00
70.8/VMZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy184.04 14 192.33 10 198.04100.20/102,40
  HOVORKOVÁ Martina 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
119.36 2 119.56 0 119.56 41
2. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
125.02 0 4.00 999 125.025.46/4,60
3. ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ŠILAR Jakub
2005
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.96 2 124.75 2 126.757.19/6,037
4.1/DMMOTLOVÁ Andrea
SAIFRTOVÁ Magdaléna
2006
2008
2 KVS HK
KK Brand
127.62 0 127.86 0 127.628.06/6,733
5. MACHUTA Zdeněk
MACHUTOVÁ Iva
1964
2003
3 Kralupy
Kralupy
132.13 4 133.09 4 136.1316.57/13,929
6.1/VSBENHÁK Jiří
SAMEŠOVÁ Věra
1956
1955
2 Jablonec
Jablonec
137.47 0 4.00 999 137.4717.91/15,025
7.2/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
138.54 2 137.56 2 139.5620.00/16,721
8.3/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
2 Pardub.
Pardub.
139.12 2 145.69 4 141.1221.56/18,017
9.2/DMVACULOVÁ Lucie
NEKOLNÁ Žofie
2008
2006
2 KK Brand
KK Brand
145.93 8 136.99 6 142.9923.43/19,613
10.1/U23KLIŠČOVÁ Barbora
MAREK Matyáš
 
2003
3 Třebech.
Třebech.
137.37 6 143.57 0 143.3723.81/19,912
11.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela
BAČÁKOVÁ Radka
1986
1983
3 Dv.Král.
USK Pha
138.39 6 137.46 6 143.4623.90/20,011
12.3/DMHOJDOVÁ Eliška
HOJDOVÁ Markéta
2005
2007
2 Horš.Týn
Horš.Týn
135.53 10 132.37 12 144.3724.81/20,810
13.1/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
143.16 4 147.24 4 147.1627.60/23,19
14.2/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŽĎÁRSKÁ Laura
2000
2006
3 Pardub.
Pardub.
150.23 6 151.19 6 156.2336.67/30,78
15.2/ZSKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
USK Pha
USK Pha
159.31 6 151.17 6 157.1737.61/31,57
16.3/ZSRENDÓN Marco
FIEDLEROVÁ Nela
2008
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
155.50 2 166.44 12 157.5037.94/31,76
17.4/ZSPETŘÍČEK Adam
SYNKOVÁ Valentýna
 
2007
L.Žatec
L.Žatec
148.83 12 158.74 6 160.8341.27/34,55
18.1/ZMZAŤKOVÁ Eliška
RŮŽIČKA Jan
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
167.51 4 177.48 8 171.5151.95/43,54
19.5/ZSHOLUBOVÁ Nela
VOSMEK Jáchym
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
172.16 6 171.42 4 175.4255.86/46,73
20.2/VSJAROLÍMEK Otto
JAROLÍMKOVÁ Věra
1961
1966
3 Turnov
Turnov
4.00 999 172.51 6 178.5158.95/49,32
21.6/ZSJASANSKÁ Anna
KVAPIL Ondřej
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
161.05 62 180.47 6 186.4766.91/56,01
22.2/ZMPOKORNÁ Emílie
MRÁZOVÁ Ema
2010
2009
USK Pha
Boh.Pha
178.90 10 178.72 16 188.9069.34/58,00
23.1/PZHRONOVÁ Ludmila
MACHUTOVÁ Hana
2011
2011
Kralupy
Kralupy
191.34 2 198.07 10 193.3473.78/61,70
24.4/DMZÁRUBOVÁ Veronika
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
4.00 999 191.25 14 205.2585.69/71,70
25.5/VMFOHL Ondřej
ZÁBRANSKÁ Monika
1979
1977
3 Kralupy
Kralupy
211.58 0 197.54 16 211.5892.02/77,00
  VACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl