4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři

09.08.2020   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. COF BLAŽ 1991 9 Slovenia00:52,62 00:50,05 00:50,05 0/0/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:51,76 00:50,54 00:50,540.49/1,075/186/0
3. KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:52,81 00:50,86 00:50,860.81/1,668/0/79
4.1/U23KLAT ETIENNE 1998 9 JCKA France00:53,54 00:51,39 00:51,391.34/2,70/0/0
5. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:51,62 00:51,60 00:51,601.55/3,162/0/67
6.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:58,31 00:52,04 00:52,041.99/4,057/0/55
7.1/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm00:52,83 00:52,42 00:52,422.37/4,753/0/43
8.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:52,79 00:52,84 00:52,842.79/5,649/174/0
9.3/DMSALAJ František 2004 1 Litovel00:53,47 00:52,87 00:52,872.82/5,646/0/31
10.1/U18MUELLER JONAH 2002 9 SWITZERLAND00:56,11 00:53,59 00:53,593.54/7,10/0/0
11.1/VHOHNJEC TOMISLAV 1979 9 CRO Končar00:53,95 00:55,30 00:55,305.25/10,50/0/0
12. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:52,32 01:08,96 01:08,9618.91/37,843/162/0
13.4/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:53,79 00:55,56 00:55,565.52/11,040/150/0
14.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.00:54,75 00:53,83 00:53,833.78/7,637/138/0
15. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:53,98 00:54,26 00:54,264.21/8,435/126/0
16.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:54,27 00:55,06 00:55,065.01/10,033/114/0
16. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:01,30 00:54,27 00:54,274.22/8,431/102/0
18.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:54,40 00:57,64 00:57,647.59/15,229/90/0
19.1/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:54,76 01:14,48 01:14,4824.43/48,827/78/0
20.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:57,28 00:55,11 00:55,115.06/10,125/72/0
21.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:55,93 00:57,77 00:57,777.72/15,423/66/0
22.3/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:59,31 00:55,99 00:55,995.94/11,921/60/0
23.4/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:56,62 00:56,02 00:56,025.97/11,919/54/0
24.6/DMBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:56,22 01:10,56 01:10,5620.52/41,017/48/0
25. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:56,57 00:00,00 06:45,003954.95/7.902,015/42/0
26.5/U23ZENTGRAF MICHEL 2000 9 GERMANY00:57,03 01:00,59 01:00,5910.54/21,10/0/0
27.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.00:57,35 00:57,28 00:57,287.23/14,414/36/0
28.3/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.00:57,61 00:57,41 00:57,417.36/14,713/30/0
29.6/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:57,49 00:59,95 00:59,959.90/19,812/0/25
29.4/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:57,49 01:09,89 01:09,8919.84/39,611/0/19
31.7/U23OTTEN SVEN 2000 9 GERMANY00:57,57 01:01,47 01:01,4711.42/22,80/0/0
32.7/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:58,49 00:59,41 00:59,419.36/18,710/24/0
33.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:58,80 00:00,00 06:45,003954.95/7.902,09/0/13
34.5/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov00:58,89 01:40,78 01:40,7850.73/101,48/18/0
35.8/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel00:59,40 01:02,16 01:02,1612.11/24,27/0/7
36. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:59,66 01:10,49 01:10,4920.44/40,86/12/0
37.8/DMGEPRT David 2005 3 Litovel01:01,01 01:00,01 01:00,019.96/19,95/0/6
38.9/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.01:00,80 01:13,91 01:13,9123.86/47,74/6/0
39.10/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel01:01,43 01:01,21 01:01,2111.16/22,33/0/5
40.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc01:02,02 01:22,05 01:22,0532.00/63,92/0/4
41.2/VSCHLOUBA Luboš 1959 Boh.Pha01:02,98 01:10,11 01:10,1120.06/40,11/5/0
42.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:16,61 01:03,02 01:03,0212.97/25,90/0/3
43.2/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:05,76 01:03,55 01:03,5513.50/27,00/4/0
44.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno01:04,01 01:05,53 01:05,5315.48/30,90/0/2
44.3/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto01:06,81 01:04,01 01:04,0113.96/27,90/3/0
46. HUDEČEK Vojtěch 1993 Litovel01:06,98 01:06,61 01:06,6116.56/33,10/0/1
47.12/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:07,67 01:24,39 01:24,3934.34/68,60/0/0
48.4/VMŠANDL Lukáš 1983 SKVS ČB01:08,11 01:07,78 01:07,7817.73/35,40/2/0
49.4/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:18,34 00:00,00 06:45,003954.95/7.902,00/1/0
50.13/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov02:43,33 01:33,89 01:33,8943.84/87,60/0/0
51.14/DMČERNÍK Jan 2005 3 Pardub.02:29,82 01:39,31 01:39,3149.26/98,40/0/0
52. TOLIC IVAN 1996 9 CRO Končar00:00,00 00:00,00 06:45,003954.95/7.902,00/0/0
53. STRATIL Filip 2006 3 Litovel00:00,00 00:00,00 06:45,003954.95/7.902,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,70 00:49,50 00:49,50 75/100/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:50,88 00:50,35 00:50,350.85/1,768/88/0
3. MATHYS MELANIE 1994 9 SWITZERLAND00:52,99 00:50,42 00:50,420.92/1,90/0/0
4.1/U18MASSINI CHRISTINA 2002 9 GERMANY00:51,73 00:51,43 00:51,431.93/3,90/0/0
5.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:52,11 00:51,87 00:51,872.37/4,862/0/127
6. DUPRAS Phenicia 1996 9 CKCVA Francie 00:52,99 00:52,27 00:52,272.77/5,60/0/0
7.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:50,80 00:52,70 00:52,703.20/6,557/0/115
8.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:53,08 00:52,75 00:52,753.25/6,653/76/0
9.5/U23INCE TARA 1999 9 JCKA France00:53,64 00:53,25 00:53,253.75/7,60/0/0
10.2/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:52,73 00:53,61 00:53,614.11/8,349/0/103
11.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:52,55 00:54,31 00:54,314.81/9,746/0/91
12.7/U23DREIER VALENTINA 1997 9 AUSTRIA00:52,67 00:54,55 00:54,555.05/10,20/0/0
13.2/U18JAGER ANNE 2004 9 GERMANY00:55,89 00:55,13 00:55,135.63/11,40/0/0
14.8/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:54,14 00:55,85 00:55,856.35/12,843/0/79
15.3/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:54,51 00:55,17 00:55,175.67/11,540/64/0
16. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel00:54,67 00:56,83 00:56,837.33/14,837/0/67
17.1/VMVANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav00:58,43 00:55,25 00:55,255.75/11,635/52/0
18.9/U23GAUBERT ELSA 2000 9 FRANCE00:56,11 01:07,50 01:07,5018.00/36,40/0/0
19.10/U23FEINE CONSTANZE 1999 9 GERMANY00:56,16 00:57,53 00:57,538.03/16,20/0/0
20.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.00:56,30 00:56,61 00:56,617.11/14,433/40/0
21.11/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:59,48 00:57,24 00:57,247.74/15,631/0/55
22.12/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:57,38 00:57,51 00:57,518.01/16,229/34/0
23.2/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:59,07 00:57,62 00:57,628.12/16,427/28/0
24.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:57,63 00:58,51 00:58,519.01/18,225/0/43
25.3/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc00:57,70 00:59,60 00:59,6010.10/20,423/0/37
25.5/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:59,32 00:57,70 00:57,708.20/16,621/0/31
27.3/U18ZEDER NORA 2004 9 SWITZERLAND00:58,07 01:00,08 01:00,0810.58/21,40/0/0
28.4/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto00:58,63 01:13,30 01:13,3023.80/48,119/22/0
29.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:58,75 01:00,35 01:00,3510.85/21,917/0/25
30.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:59,24 00:58,79 00:58,799.29/18,815/0/19
31.6/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:59,70 00:59,57 00:59,5710.08/20,414/16/0
32.6/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK01:12,42 00:59,86 00:59,8610.36/20,913/0/13
33.4/U18CHRISTIE KERRY 2004 9 GREAT BRITAIN00:59,90 01:10,56 01:10,5621.06/42,50/0/0
34.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:00,02 01:20,52 01:20,5231.02/62,712/0/7
35.5/U18CLAVADETSCHER MONA 2005 9 SWITZERLAND01:00,53 01:02,28 01:02,2812.79/25,80/0/0
36.6/U18CHRISTIE EMMA 2003 9 GREAT BRITAIN01:01,16 01:02,56 01:02,5613.06/26,40/0/0
37.7/U18KROENER NIA 2003 9 GERMANY01:01,41 01:11,46 01:11,4621.96/44,40/0/0
38.8/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:06,37 01:01,60 01:01,6012.10/24,411/10/0
39.9/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz00:00,00 01:01,86 01:01,8612.36/25,010/4/0
40.10/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK00:00,00 01:01,99 01:01,9912.49/25,29/0/6
41.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.01:02,67 01:04,68 01:04,6815.18/30,78/3/0
42.13/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel01:02,70 01:37,07 01:37,0747.57/96,17/0/5
43.11/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc01:09,84 01:05,25 01:05,2515.75/31,86/0/4
44.12/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:06,90 01:18,94 01:18,9429.44/59,55/0/3
45.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc01:17,76 01:07,22 01:07,2217.72/35,84/0/2
46.7/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.01:08,15 01:26,17 01:26,1736.67/74,13/2/0
47.8/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:57,97 01:13,45 01:13,4523.95/48,42/1/0
48.2/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc01:27,53 01:22,45 01:22,4532.95/66,61/0/1
49.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.00:00,00 01:22,67 01:22,6733.17/67,00/0/0
50.13/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc01:23,48 01:30,22 01:30,2240.72/82,30/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23BARONE LUCA 2000 9 JCKA France00:47,96 00:44,65 00:44,65 0/0/0
2. ŽNIDARČIČ NEJC 1984 9 Slovenia00:45,83 00:45,09 00:45,090.44/1,00/0/0
3. OAKLEY BEN 1988 9 GREAT BRITAIN00:47,32 00:45,92 00:45,921.27/2,80/0/0
4. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:47,17 00:46,02 00:46,021.37/3,175/0/185
4. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:46,33 00:46,02 00:46,021.37/3,168/0/173
6.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno01:24,69 00:47,24 00:47,242.59/5,862/0/161
7.2/U23MASSINI CHRISTOPHER 1999 9 GERMANY00:47,99 00:47,33 00:47,332.68/6,00/0/0
8.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:47,40 00:47,67 00:47,673.02/6,857/0/149
9. KROENER TOBIAS 1996 9 GERMANY00:50,05 00:47,87 00:47,873.22/7,20/0/0
10.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz00:47,54 00:48,01 00:48,013.36/7,553/221/0
11.3/U23BROWN FREDERICK 2000 9 GREAT BRITAIN00:48,67 00:48,51 00:48,513.86/8,60/0/0
12.3/DSNOVÁK Filip 2002 1 Boh.Pha00:48,06 00:48,54 00:48,543.89/8,749/209/0
13. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:48,64 00:48,80 00:48,804.15/9,346/0/137
14. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:48,90 00:48,90 00:48,904.25/9,543/0/125
15.4/U23DAJEK CHRISTIAN 2001 9 GERMANY00:48,63 00:48,94 00:48,944.29/9,60/0/0
16.5/U23BOLZERN LINUS 1999 9 SWITZERLAND00:50,66 00:50,31 00:50,315.66/12,70/0/0
17.1/U18CLAVADETSCHER LUIS 2003 9 SWITZERLAND00:50,10 00:50,82 00:50,826.17/13,80/0/0
18.2/U18BRETSCHER CORNEL 2002 9 SWITZERLAND00:49,94 00:52,04 00:52,047.39/16,60/0/0
19.4/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:54,82 00:53,43 00:53,438.78/19,740/0/113
20.6/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:46,40 01:24,06 01:24,0639.41/88,337/197/0
21. LAMERS IVO 1996 9 NETHERLANDS00:50,01 00:48,96 00:48,964.31/9,70/0/0
22.5/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily00:50,03 00:49,14 00:49,144.49/10,135/185/0
23.6/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí01:08,68 00:49,19 00:49,194.54/10,233/0/101
24.7/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:49,50 00:49,20 00:49,204.55/10,231/173/0
25.7/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:49,21 00:49,66 00:49,665.01/11,229/0/95
26.8/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:49,32 00:50,83 00:50,836.18/13,827/0/89
27.8/U23ZIATAROV ALEXANDAR 1997 9 MACEDONIA00:51,69 00:49,43 00:49,434.78/10,70/0/0
28.9/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:50,26 00:49,44 00:49,444.79/10,725/161/0
29.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:49,79 00:53,84 00:53,849.19/20,623/149/0
30.9/U23HUNTINGFORD FRANCIS 1998 9 GREAT BRITAIN00:49,81 00:51,83 00:51,837.18/16,10/0/0
31. SPASKIKJ LJUBOMIR 1987 9 MACEDONIA00:50,74 00:50,09 00:50,095.44/12,20/0/0
32.10/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:50,26 00:52,50 00:52,507.85/17,621/0/83
33.11/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:50,37 00:51,65 00:51,657.00/15,719/137/0
34.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc01:03,51 00:50,41 00:50,415.76/12,917/0/77
35.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:52,24 00:50,45 00:50,455.80/13,015/125/0
36.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:51,10 00:50,78 00:50,786.13/13,714/113/0
37.12/U23NEBIOVSKY ENIS 2000 9 MACEDONIA00:51,23 00:51,12 00:51,126.47/14,50/0/0
38.13/U23SHEPPY ALEX 1998 9 GREAT BRITAIN00:51,62 00:51,56 00:51,566.91/15,50/0/0
39.14/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:51,77 00:51,63 00:51,636.98/15,613/107/0
40. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:52,01 00:51,73 00:51,737.08/15,912/101/0
41.2/VMEERSMANS HANS 1970 9 BELGIUM00:51,74 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/0/0
42.15/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:52,48 00:51,80 00:51,807.15/16,011/95/0
43.3/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:51,96 00:54,01 00:54,019.36/21,010/0/71
44.16/U23MEERSMANS KILIAN 2001 9 BELGIUM00:52,17 00:53,83 00:53,839.18/20,60/0/0
45. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:52,30 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,89/89/0
46.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm00:52,44 00:52,91 00:52,918.26/18,58/0/65
47.4/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc01:17,27 00:52,50 00:52,507.85/17,67/0/59
48.5/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:52,61 01:02,62 01:02,6217.97/40,26/0/53
49.3/VCHRISTIE JAMIE 1972 9 GREAT BRITAIN00:52,65 00:53,46 00:53,468.81/19,70/0/0
50.3/U18TUITHOF LARS 2004 9 NETHERLANDS00:52,70 00:54,38 00:54,389.73/21,80/0/0
51.17/U23KROENER YANNICK 1999 9 GERMANY00:53,64 00:52,77 00:52,778.12/18,20/0/0
52.6/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:54,17 00:52,99 00:52,998.34/18,75/0/47
53. BEEVERS JOE 1993 9 GREAT BRITAIN00:55,10 00:53,00 00:53,008.35/18,70/0/0
54.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:53,01 00:53,80 00:53,809.15/20,54/83/0
55.7/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:54,33 00:53,10 00:53,108.45/18,93/77/0
56.18/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:53,15 00:55,66 00:55,6611.01/24,72/71/0
56.8/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:57,76 00:53,15 00:53,158.50/19,01/65/0
58.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:53,25 00:53,60 00:53,608.95/20,00/0/41
59.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:54,04 00:53,32 00:53,328.67/19,40/59/0
60.5/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:55,69 00:53,33 00:53,338.68/19,40/53/0
61.10/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:55,28 00:53,56 00:53,568.92/20,00/47/0
62.4/U18TOMLINSON LEON DOB 2005 9 GREAT BRITAIN00:53,74 01:07,25 01:07,2522.60/50,60/0/0
63.11/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,06 01:06,50 01:06,5021.85/48,90/41/0
64.12/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:54,62 00:55,18 00:55,1810.53/23,60/0/35
65.5/U18MEERSMANS TRISTAN 2005 9 BELGIUM00:00,00 00:54,67 00:54,6710.02/22,40/0/0
66.13/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:54,90 00:56,44 00:56,4411.79/26,40/0/29
67.6/U18BANNATYNE CAMERON 2002 9 GREAT BRITAIN00:54,91 00:59,65 00:59,6515.00/33,60/0/0
68.14/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:55,01 00:58,43 00:58,4313.78/30,90/0/23
69.15/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:55,32 01:12,79 01:12,7928.14/63,00/0/17
70.16/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí01:09,16 00:55,53 00:55,5310.88/24,40/0/16
71.17/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:55,96 01:32,96 01:32,9648.31/108,20/0/15
72.3/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.00:56,03 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/35/0
74.7/U18ZENTGRAF JASPER 2005 9 GERMANY01:00,67 00:56,33 00:56,3311.68/26,20/0/0
75.6/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:58,52 00:57,09 00:57,0912.44/27,90/29/0
76.8/U18HANRAETS JARNO 2005 9 NETHERLANDS00:57,38 01:11,76 01:11,7627.11/60,70/0/0
77.4/VMZDRÁHAL Jan 1985 Dukla B.00:57,76 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/23/0
78.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:08,93 00:58,04 00:58,0413.39/30,00/0/14
79.5/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně00:00,00 00:58,05 00:58,0513.40/30,00/17/0
80.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz01:00,01 00:58,50 00:58,5013.85/31,00/11/0
81.3/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc01:01,61 00:58,76 00:58,7614.11/31,60/0/13
82.4/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily00:59,96 00:59,76 00:59,7615.11/33,80/5/0
83.11/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel01:00,03 00:00,00 06:41,003956.35/8.860,80/0/12
84.5/ZSBEK Matyáš 2006 2 Týniště01:06,19 01:00,78 01:00,7816.13/36,10/4/0
85.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc01:04,26 01:01,16 01:01,1616.51/37,00/0/11
86.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí01:01,20 01:01,19 01:01,1916.54/37,00/0/10
87.6/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc01:01,88 01:02,67 01:02,6718.02/40,40/0/9
88.7/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto01:02,37 01:24,10 01:24,1039.45/88,40/3/0
89.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:05,32 01:03,86 01:03,8619.21/43,00/0/8
90.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc01:38,98 01:04,18 01:04,1819.53/43,70/0/7
91.9/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:33,74 01:04,75 01:04,7520.10/45,00/2/0
92.10/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc01:04,92 01:17,98 01:17,9833.33/74,60/0/6
93.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc01:08,17 01:05,72 01:05,7221.07/47,20/0/5
94.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc01:07,48 01:09,27 01:09,2724.62/55,10/0/4
95.12/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel01:07,80 01:11,62 01:11,6226.97/60,40/0/3
96.18/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha01:09,10 01:41,98 01:41,9857.33/128,40/1/0
97.13/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:29,27 01:11,86 01:11,8627.21/60,90/0/2
98.19/DMPROTIVÁNEK Jan 2005 3 Litovel01:44,78 01:20,62 01:20,6235.97/80,60/0/1
99.14/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:00,00 02:02,12 02:02,1277.47/173,50/0/0
100. FLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/0/0
101. JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/0/0
102. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/0/0
103. HANSEN FINN 2002 9 GERMANY00:00,00 00:00,00 06:45,003960.35/8.869,80/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:55,01 00:53,87 00:53,87 75/0/92
2.2/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:55,66 00:55,31 00:55,311.44/2,768/55/0
3.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:55,77 00:55,78 00:55,781.91/3,562/43/0
4.1/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:57,16 00:56,98 00:56,983.11/5,857/0/80
5.4/U23GAUBERT ELSA 2000 9 FRANCE00:59,04 00:57,89 00:57,894.02/7,50/0/0
6.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.01:03,36 00:58,79 00:58,794.92/9,153/31/0
7. GRZIN ALBA ZOE 1996 9 CRO Končar01:01,55 00:59,25 00:59,255.38/10,00/0/0
7.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:57,22 00:59,25 00:59,255.38/10,049/0/68
9.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:58,79 01:12,33 01:12,3318.46/34,346/0/56
10.5/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc01:00,34 01:15,95 01:15,9522.08/41,043/0/44
11.6/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:20,94 01:01,62 01:01,627.75/14,440/19/0
12.2/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc01:05,78 01:02,77 01:02,778.90/16,537/0/32
13.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc01:03,24 01:07,52 01:07,5213.65/25,335/0/20
14.3/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc01:03,95 01:18,18 01:18,1824.31/45,133/0/14
15.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.01:05,28 01:04,77 01:04,7710.90/20,231/7/0
16.7/U23HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc01:10,71 01:08,00 01:08,0014.13/26,229/0/8
17.5/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto01:09,32 01:48,63 01:48,6354.76/101,727/1/0
18.6/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno01:55,74 01:19,21 01:19,2125.34/47,025/0/2
19. CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 06:41,003947.13/7.327,10/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:49,70 00:49,39 00:49,39 75/0/98
2.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
00:51,14 00:49,93 00:49,930.54/1,168/110/86
3. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
00:51,75 00:49,95 00:49,950.56/1,162/98/0
4. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,12 00:50,48 00:50,481.09/2,257/86/0
5.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,56 00:52,47 00:52,473.08/6,253/0/74
6. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
Dukla B.
USK Pha
00:50,78 00:52,63 00:52,633.24/6,649/74/0
7.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,37 00:52,92 00:52,923.53/7,146/0/62
8. KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:52,36 00:53,10 00:53,103.71/7,543/62/50
9.2/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
00:52,46 00:00,00 06:41,003951.61/8.000,840/0/38
10.1/VSŠŤASTNÝ Michal
CHLOUBA Luboš
1965
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:52,87 00:53,77 00:53,774.38/8,937/50/0
11.2/DMBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
2 Trutnov
Trutnov
00:52,90 00:53,27 00:53,273.88/7,935/38/0
12. MUELLER
BRETSCHER JONAH
2002
2002
9 SWITZERLAND
SWITZERLAND
00:54,45 00:54,24 00:54,244.85/9,80/0/0
13.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:54,55 00:55,15 00:55,155.76/11,733/26/0
14.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:56,47 00:55,41 00:55,416.02/12,231/0/26
15.2/U23SKOŘEPA Vojtěch
ŠTUDLAR Patrik
1999
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,78 00:57,56 00:57,568.18/16,629/20/0
16.4/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:56,22 00:56,226.83/13,827/14/0
17.3/U23ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
1 Týniště
Trutnov
00:56,70 00:00,00 06:45,003955.61/8.008,925/8/0
18. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:57,30 00:58,17 00:58,178.78/17,823/2/0
19.5/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:57,49 01:14,09 01:14,0924.70/50,021/0/14
20.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
3 Olomouc
Pardub.
00:59,13 00:58,85 00:58,859.46/19,219/1/8
21.6/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
01:02,31 00:58,96 00:58,969.57/19,417/0/2
22.7/DMŽĎÁRSKÁ Laura
BUNDOVÁ Simona
2006
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 01:01,31 01:01,3111.92/24,115/0/0
23. HUDEČEK Vojtěch
ŠOTOLA Karel
1993
1997
2 Litovel
Litovel
01:02,37 00:00,00 06:45,003955.61/8.008,914/0/1
24. CHRISTIE
CHRISTIE KERRY
2003
2004
9 GREAT BRITAIN
GREAT BRITAIN
01:04,54 01:04,31 01:04,3114.92/30,20/0/0
25. BANNATYNE
TOMLINSON CAMER
2002
2005
9 GREAT BRITAIN
GREAT BRITAIN
01:05,33 01:20,51 01:20,5131.12/63,00/0/0
26. TATÍČEK Miroslav
PISCHEK Jan
1985
1977
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 06:45,003955.61/8.008,90/0/0
Oddíl